Nejbližší zápasy SK Bystřian Kunčice · sezóna 2023/24
Tým Druh utkání Soupeři Hřiště Datum Čas
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Vysoká n. L. B So 23.3. 10,00
A - mužstvo mistrovské Slavia HK B : SK Bystřian Kunčice Ne 24.3. 15,00
Starší přípravka mistrovské Slavia HK : SK Bystřian Kunčice Čt 28.3. 16,30
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Dobřenice/Rohoznice So 30.3. 10,00
B - mužstvo mistrovské Neděliště : SK Bystřian Kunčice So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské SK Bystřian Kunčice : Kostelec n. O. So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské RMSK Nový Bydžov : SK Bystřian Kunčice Hlušice So 6.4. 16,30
Starší žáci mistrovské Nový HK A : SK Bystřian Kunčice Ne 7.4. 10,30

30.11.2010, úterý | Klub

Změny v realizačním týmu A mužstva.Od ledna povede A tým jako hlavní trenér Petr Hypius,který se vrací do našeho klubu po necelém roce a půl,naposledy působil v Chlumci n.C.Jeho asistentem bude Miloš Kneifel. .Věříme,že nově složený realizační tým přinese nový impuls a mužstvo bude předvádět kvalitní výkony a zajistí si účast v krajském přeboru i v dalším ročníku.

Přidáno: 4.1.2011, 12:40:26 Autor: Zdeněk Šulc

29.11.2010, pondělí | Klub

Zimní příprava muži A+B Zahájení - sobota 8.ledna v 14,00 hod. na hřišti v Kunčicích. Pátek / večer/14. - sobota/dopoledne+odpoledne/ 15.ledna tři tréninkové jednotky zaměřené na fizickou kondici . Sobota 12.února -úterý 15.února soustředění v Jeseníkách penzion Later. Zimní turnaj v Chudonicích- zahájení 29.ledna naši soupeři :Roždalovice,Městec Králové,Černilov,Chlumec n.C.,RMSK Nový Bydžov SD,Kobylice /rozlosování turnaje bude v sekci A mužstvo ostatní zápasy/

Přidáno: 29.11.2010, 18:22:53 Autor: Zdeněk Šulc

7.11.2010, neděle | Klub

V posledním mistrovském utkání sezony jsme konečně zabrali a po zásluze získali tři body za vítězství 3:0 s Olympií HK.Úspěšný víkend završilo v neděli B mužstvo výhrou 2:1 nad rezervou Nového Hradce.

Přidáno: 7.11.2010, 16:56:04 Autor: Zdeněk Šulc

1.11.2010, pondělí | Klub

V posledním podzimním kole zvítězil dorost v sobotu 1:0 na půdě Myštěvse.V nedělních utkáních se našim mužstvům nedařilo áčko prohrálo 4:2 v Broumově,B si odvezlo bůra z Třebše,když vedlo 1:0-konečné skore 1:5.Za týden nás čekají jarní předehrávky v sobotu áčko přivíta hradeckou Olympii v předzápase od 11,30hod. dorost hostí AFK Probluz a v neděli béčko hostí rezervu Nového Hradce , v předzápase se utkají mladší žáci s N.Bydžovem C/Hlušicemi od 12,00 hod.

Přidáno: 1.11.2010, 13:24:18 Autor: Zdeněk Šulc

28.10.2010, čtvrtek | Klub

Konečně bod! Ze zápasu svátečního 14. kola krajského přeboru si naši borci přivezli bod za remízu 1:1 z hřiště Doudleb nad Orlicí,ale mohli to být klidně body tři to bychom ale museli hrát jedenáct proti jedenácti/domáci hráli celý zápas ve dvanácti/.

Přidáno: 29.10.2010, 09:43:13 Autor: Admin

26.10.2010, úterý | Klub

Domácí víkendová série zápasů začala velmi slibně ,když dorost přehrál rozdílem třídy Kobylice 9:1,bohužel následný zápas A mužstva přinesl vysokou prohru 0:5 po tragickém výkonu naší obranné činnosti hlavně v druhém poločase .V neděli to dlouho vypadalo ,že si spravíme náladu, ale B mužstvo neudrželo tříbrankové vedení v derby s Kobylicemi,bohužel stejně jako s Chlumcem B vůbec nezvládlo závěr zápasu.

Přidáno: 26.10.2010, 09:42:54 Autor: Zdeněk Šulc

17.10.2010, neděle | Klub

Pátá prohra A mužstva v řadě. K dnešnímu 11. kolu krajského přeboru zajížděl náš celek na hřiště daleké Police nad Metují, kde se zvrat negativní serie nekonal, protože jsme podlehli 3:1.

Přidáno: 17.10.2010, 23:00:13 Autor: Admin

16.10.2010, sobota | Klub

V sobotu podlehlo B mužsvo v Kosičkách 4:2,když rozhodlo úvodních pět minut druhého poločasu ve kterých jsme dvakrát inkasovali/penalta,která nebyla a druhý gól z ofsaidu/.Dodost zvítězil v Novém Městě n.C. jednoznačně 5:1.

Přidáno: 17.10.2010, 13:10:42 Autor: Zdeněk Šulc

12.10.2010, úterý | Klub

V pohárovém utkání prohrálo naše A mužstvo v Libčanech 3:2/3:1/br: Hornych,Laštovička

Přidáno: 12.10.2010, 20:28:57 Autor: Zdeněk Šulc

10.10.2010, neděle | Klub

V neděli béčko ztratilo výhru v posledních minutách zápasu, gólová přestřelka s chlumeckým béčkem skončila 4:4. V předzápase podlehli mladší žáci vedoucím Skřivanům 8:1.

Přidáno: 10.10.2010, 19:38:10 Autor: Zdeněk Šulc

| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 |