Nejbližší zápasy SK Bystřian Kunčice · sezóna 2023/24
Tým Druh utkání Soupeři Hřiště Datum Čas
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Vysoká n. L. B So 23.3. 10,00
A - mužstvo mistrovské Slavia HK B : SK Bystřian Kunčice Ne 24.3. 15,00
Starší přípravka mistrovské Slavia HK : SK Bystřian Kunčice Čt 28.3. 16,30
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Dobřenice/Rohoznice So 30.3. 10,00
B - mužstvo mistrovské Neděliště : SK Bystřian Kunčice So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské SK Bystřian Kunčice : Kostelec n. O. So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské RMSK Nový Bydžov : SK Bystřian Kunčice Hlušice So 6.4. 16,30
Starší žáci mistrovské Nový HK A : SK Bystřian Kunčice Ne 7.4. 10,30

13.5.2018, neděle | Klub

Dne 12.5.2018 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Kobylice s výsledkem 2:2, poločasem 1:1 a na pk 5:4. Bylo škoda , že soupeř střelil gól v 90 minutě. Mohli jsme na konci aspoň střídat a trochu ten čas osekat, hold nestalo se. A motat se s míčem v 90 minutě u svý branky asi taky není to pravé ořechové. Odkopnutý míč a jeho návrat zpět přece jenom nějaký čas zabere. Tak aspoň ponaučení pro přiště. Dva body taky dobrý lepší než nic. Průběh včetně penalt můžete shlédnout v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice A - Kobylice

Přidáno: 13.5.2018, 18:47:06 Autor:

5.5.2018, sobota | Klub

Z Třemešné jsme přivezli tři body za vítězství 1:0 branka: Denk. Po velmi slabém výkonu v improvizované sestavě důležitá výhra,za týden nás čekají v derby Kobylice,kterým máme co vracet/ na podzim prohra 1:0/

Přidáno: 5.5.2018, 20:54:02 Autor: Zdeněk Šulc

3.5.2018, čtvrtek | Klub

Odjezd autobusu na zápas A týmu do Bílé Třemešné je v sobotu v 14,45 hod. od Lidlu u terminálu HK  a 15,15hod. z Kunčic a Nechanic.

Přidáno: 3.5.2018, 06:32:30 Autor: Zdeněk Šulc

30.4.2018, pondělí | Klub

Dne 29.4. 2018 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice B - Kosičky s výsledkem 3:4 a poločasem 1:2. Soupeř byl lepší a na začátku utkání to vypadalo na jeho výhru. V průběhu utkání ovšem naši hráči doslova vydřeli remízu. Ještě v 90 minutě byl stav  utkání 3:3. Rozhodčí naznačil , že asi nastaví 1 až 2 minuty. Když ovšem v 95 minutě stále probíhalo utkání, bylo jasné, že cosi schnilého je ve státě dánském. A bylo. Rozhodčí udělal vše proto, aby nám soupěř dal vítězný gól. V 96 minutě. Tak dlouhé nastavení nemělo žádné opodstatnění a bylo jasné, že to rozhodčí neudělal jen tak. Můj názor laika říká, že jeho výkon byl podpořen něčím. I přesto, že je to moje spekulace výkon rozhodčího mě v ní utvrzuje. Svým výkonem zcela znehodnotil utkání a srazil naše hrače na kolena. K inzultaci , ze strany diváků chyběl jen kousek. A skandování diváků hovado, bylo tím nejjemnějším oceněním, které se mu dostalo.

Závěrem, bych rád oslovil ty, kteří ho sem poslali. Myslím, že takový člověk by neměl zastávat funkci rozhodčího, protože zcela pokazil utkání a určitě plno hračů znechutil. Je to jenom okresní přebor, hráči co to hrají jsou srdcaři. Nejde tu o žádné velké peníze, či závratné odměny pro hráče. Jde  tu o hru pro radost a fair-play. A to jeden za Vašich rozhodčích během 6 minut zničil. Ja osobně bych se styděl, a asi i zamyslel nad vzniklou situací. Teď jenom za mě, už ho sem neposílejte.

Průběh utkání můžete shlédnout v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice B - Kosičky

Přidáno: 30.4.2018, 11:55:59 Autor:

29.4.2018, neděle | Klub

Dne 28.4.2018 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Trutnov s výsledkem 6:1 a poločasem 4:0. Konečně jsme zase po čase získali 3 body. Co více dodat. Doufejme,že v dalším zápase se nám dnešní úspěch podaří zopakovat. Průběh zápasu můžete shlédnout v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice A - Trutnov

Přidáno: 29.4.2018, 00:41:03 Autor:

16.4.2018, pondělí | Klub

One man představení Petra Soldána!!!

V nedělním utkání našeho béčka s Chlumeckou rezervou byl jednoznačnou hvězdou utkání Petr Soldán,který podal bezchybný výkon v brance a v poslední minutě zápasu vyrovnal po rohovém kopu "Prince" na 1:1.Petře gratulujeme!!!Konečná remíza je pro náš tým/ z poloviny tvořený dorostenci,kteří měli za sebou již jeden zápas v nohách/vítězstvím.

Přidáno: 16.4.2018, 12:12:51 Autor: Zdeněk Šulc

15.4.2018, neděle | Klub

Dne 14.4.2018 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Černilov s výsledkem 2:4 a s poločasem 1:3. Představovali jsme si to asi jinak, ale soupěř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Tak snad příště. Průběh utkání můžete shlédnout v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice A - Černilov

Přidáno: 15.4.2018, 18:20:37 Autor:

6.4.2018, pátek | Klub

A mužstvo:odjezd autobusu do Dobrušky sobota 14,30 Kunčice,Nechanice    14,50 lidl HK  u terminálu

Přidáno: 6.4.2018, 07:19:06 Autor: Zdeněk Šulc

2.4.2018, pondělí | Klub

Dne 30.4.2018 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Týniště s výsledkem 2:0 a poločasem 0:0. První utkání jsme úspěšně vyhráli a vstoupili do jarní části s 3 body. Průběh zápasu můžete shlédnout v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice a - Týniště

Přidáno: 2.4.2018, 16:33:30 Autor:

1.4.2018, neděle | Klub

Domácí premiéra vítězně!

Kunčice:Týniště n.O. 2:0/0:0/ BRANKY:Faltus,Kuta  Poprvé doma na přírodní trávě ,více jak stovka diváků viděla zasloužené vítězství našeho týmu.

Přidáno: 2.4.2018, 16:26:12 Autor: Zdeněk Šulc

| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 |