2.10.2022, Ne | 9. kolo | A - mužstvo

Stěžery A 1:5 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Televizní utkání se nám vydařilo po všech stránkách,za výborné atmosféry jsme byli jednoznačně lepším mužstvem a po zásluze zvítězili.Pochvalu zaslouží všichni kluci,výborně zahrál Tomáš Česák,který byl zvolen nejlepším hráčem utkání a stal se naší novou mediální hvězdou.

Branky: Česák 2,Včelák2,Novák D.

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Gazdík,Hantsch,Zákravský-Novák J.,Kváš,Včelák,Česák-Novák D.,Koza střídali:Slivka,Žahourek,Šolc,Charvát

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 3.10.2022, 06:58:47 Autor: Zdeněk Šulc

25.9.2022, Ne | 8. kolo | A - mužstvo

Broumov 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Dnes by jsme gól nedali ani do půlnoci,domácí vytěžili z minima maximum.

Branky:

Sestava - hosté: Gall-Slivka,Gazdík,Hantsch,Fišer,Koza,NovákJ,Kváš,Šulc,Česák -Novák D.

Přidáno: 3.10.2022, 07:07:08 Autor: Zdeněk Šulc

17.9.2022, So | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 7:2 Miletín
(2:1)

V prvním poločase jsme se ještě zastřelovali a do šatny odcházeli hosté s velmi lichotivým skore 2:1,Po přestávce jsme rozjeli brankostroj a skóre se zastavilo na sedmičce . Kluci zaslouží pochvalu a obzvášt David Novák ,který  ukončil střelecký půst a nasázel soupeři pět branek.

Branky: Novák D. 5 , Novák J., Česák

Sestava - domácí: Gall-Šulc,Gazdík,Hantsch,Slivka-Zákravský,Včelák,Kváš,Česák-Novák D.,Novák J. střídali: Koza,Fišer

Sestava - hosté:

Přidáno: 18.9.2022, 18:38:33 Autor: Zdeněk Šulc

11.9.2022, Ne | 6. kolo | A - mužstvo

Česká Skalice 1:5 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Konečně nám to tam začalo padat!!! Přečkali jsme úvodní čtvrthodinku domácího tlaku a pak jsme  začali střílet branky my.První se trefil Česák,pak J.Novák a třetí branku přidal opět Česák.Domácí snížili do šatny v 45min. z penalty.Druhou půli jsme začali výborně a hned po několika minutách jsme přidali čtvrtou branku a bylo rozhodnuto.Domácí se již nedokázali dostat do zápasu a my jsme ještě přidali pátou branku. Kluci zaslouží pochvalu a doufám že naváží na tento výkon v dalších zápasech.

Branky: Česák 3,Novák J.,Včelák

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Gazdík,Hantsch,Slivka-Zákravský,Kváš,Včelák,Česák-Novák J.,Novák D. Střídali: Žahourek,Šolc,Charvát

Přidáno: 11.9.2022, 22:21:10 Autor: Zdeněk Šulc

3.9.2022, So | 5. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:4 Roudnice A
(1:2)

V derby jsme opět neproměnovali šance,soupeř nebyl herně lepší,ale využil našich chyb v obraně a svoje příležitosti proměnil.Už je na čase zabrat za týden ve Skalici nemáme co ztratit.

Branky: Novák D.

Sestava - domácí: Koudela - Slivka, Hantsch,Gazdík,Zákravský - Česák,Šulc,Kváš,Novák J.- Včelák,Novák střídal:Rakaš,Vítek

Přidáno: 4.9.2022, 12:00:10 Autor: Zdeněk Šulc

27.8.2022, So | 4. kolo | A - mužstvo

Lokomotiva HK 3:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Hned od začátku zápasu jsme dobře kombinovali a vytvářeli si šance,kbybychom proměnili jen polovinu bylo ve dvacáté minutě rozhodnuto ... Místo toho jsme inkasovali a do šatny podruhé a naše hra se postupně vytratila a výsledkem je naprosto zbytečná prohra.

Branky: Fišer

Sestava - domácí: Gall-Slivka,Gazdík,Fišer,Zákravský,-Česák,Včelák,Kváš,Novák J.-Novák D.,Koza střídali:Žahourek,Hantsch,Nun

Přidáno: 28.8.2022, 21:38:25 Autor: Zdeněk Šulc

20.8.2022, So | 3. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Třebeš B
(1:0)

Pouťové utkání proti nováčkovi z Třebše jsme zvládli jak herně tak výsledkově.Jen škoda neproměněných šancí naše výhra mohla být výraznější.Kluci zaslouží pochvalu zápas odjezdili a oproti minulému týdnu to byl balzám na duši.

Branky: Novák D.,Novák J.

Sestava - domácí: Koudela- Šulc,Gazdík,Fišer,Zákravský-Novák J.,Včelák,Kváš,Česák-Koza,Novák D. střídal:Feko,Nun,Rakaš

Přidáno: 21.8.2022, 06:44:59 Autor: Zdeněk Šulc

13.8.2022, So | 2. kolo | A - mužstvo

Nové Město n.M. 12:2 SK Bystřian Kunčice
(6:1)

Výsledek hovoří za vše,přestože nám chybělo běhavé jádro týmu,neomlouvá to náš herní propadák,i s týmem který nastoupil jsme mohli uhrát slušný výsledek,to by ale musela hrát celá jedenácka naplno celý zápas ,to se bohužel nestalo.... Za týden na pouť  uvidíme  doufám zcela jiný mančaft !!!

Branky:

Sestava - hosté: Šanda - Šolc,Fišer,Gazdík,Žahourek- Novák J.,Šulc,Koza,Zákravský- Novák D.,Hantsch střídal Nun

Přidáno: 14.8.2022, 11:55:08 Autor: Zdeněk Šulc

6.8.2022, So | 1. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Trutnov B
(1:1)

Dnes to byl fotbal,který musel bavit,góly,spoustu šancí/hosté na jejich neproměnování doplatili/ a nakonec penalty.My jsme v utkání tahali za kratší konec ,takže remíza a plusový bod za penalty jsou pro nás maximum možného.Stínem utkání bylo zranění Vojtěcha Koudely ,který svoji brankařskou premieru  v našem dresu nedochytal ,přejeme mu brzké uzdravení.Kluci zaslouží pochvalu za odmakaný zápas .

Branky: Česák,Včelák

Sestava - domácí: Koudela-Šolc,Gazdík,Hantsch,Koza-Česák,Včelák,Zákravský,Charvát,Novák J. -Novák D. střídali: Nun,Vítek

Přidáno: 7.8.2022, 07:54:34 Autor: Zdeněk Šulc