11.11.2018, Ne | 14. kolo | A - mužstvo

Broumov 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V Broumově jsme odehráli celkově slušný zápas,obě  mužstva měla  hodně šancí.ale oba brankaři toho spoustu pochytali,a když byl gólman domácích překonán zastoupil ho na brankové čáře obránce nebo mu pomohla tyč.Na druhé straně domácí netrefili několikrát ve vyložené pozici branku.Chtěl bych poděkovat Petru Soukalovi,který nám zaskočil  na stoperu a odehrál výborný zápas.

Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall-Faltus,Soukal,Pechar, Dudek-Šulc,Rohlíček,Koza,Hantsch/23.Bareš/, Denk-Mrázek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 12.11.2018, 12:24:51 Autor: Zdeněk Šulc

3.11.2018, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Týniště
(2:0)

Již ve 3min. jsme šli po chybě hostující obrany do vedení Kubou Mrázkem.Hosté byli v útočné fázi nebezpeční,ale v obraně měli okénka.Ještě do poločasu jsme přidali druhou branku.Po přestávce hosté snížili a po naší vlastní brance Jardy Matějky bylo srovnáno.Hned po vyrovnání jsme dali třetí branku a jak se ukázalo vítěznou.

Branky: Mrázek 2,Hantsch

Sestava - domácí: Gall- Matějka,Pechar,Šolc-Šulc/70.Dudek/,Rohlíček,Charvát,Koza,Denk- Mrázek/78.Faltus/,Hantsch/90.Hrubý/

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 105  Rozhodčí:

Přidáno: 4.11.2018, 10:01:10 Autor: Zdeněk Šulc

7.10.2018, Ne | 9. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Po úvodní zahřívací čtvrhodince jsme převzali iniciativu,ale bez gólového efektu.Po přestávce jsme šli do dvoubrankového vedení během tří minut se trefil Kuba Mrázek.Domácí poté přidali,ale skorovat se jim nepodařilo,navíc po dvou žlutých uviděl domácí stoper červenou a deset minut před koncem za kritiku rozhodčího dostali domácí druhou červenou a bylo rozhodnuto,v závěru jsme přidali  ještě třetí branku a odvezli  si tak tři body po zodpovědném výkonu celého týmu.

Sestava - hosté: Gall-Koza,Matějka,Pechar,Zákravský- Dudek/75.Šolc/,Šulc,Rohlíček,Hantsch- Denk,Mrázek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Šedivý

Přidáno: 9.10.2018, 16:04:25 Autor: Zdeněk Šulc

29.9.2018, So | 8. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:0 Česká Skalice
(4:0)

Dnešní zápas se nám vydařil,konečně se střelecky prosadili útočníci, Kuba Mrázek byl u třech gólů jeden dal,přihrál Denkovi a zařídil penaltu.V brance nás podržel výborný Mára Gall a tak hosté přestože hráli sympatický fotbal,vytvořili si šance tentokrát jim nebylo přáno a tak odjeli s šestigólovou nadílkou.Naši fanouškové viděli pohledný zápas a pěkné branky takže děkovačka po zápase byla zasloužená.

Branky: Mrázek,Denk,Matějka 2/1PK/,Hantsch,vlastní

Sestava - domácí: Gall- Zákravský,Pechar,Koza- Šulc,Rohlíček,Laštovička,Hantsch- Denk,Mrázek střídali:Hrubý,Charvát,Šolc,Dudek

ŽK:   ČK:   Diváci: 150  Rozhodčí:

Přidáno: 30.9.2018, 11:13:36 Autor: Zdeněk Šulc

15.9.2018, So | 6. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:2 Nový HK A
(3:1)

Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme 1:0, Chvíli trvalo než jsme se probudili ,ale ještě do poločasu jsme dali tři branky a další šance neproměnili.Za zmínku stojí parádní trefa Jardy Matějky.Hned od začátku druhé půle jsme si vytvořili velkou převahu a hosty zachránila čtyřikrát tyč a naše neproměnování šancí.Poté hosté snížili na 3:2 a definitivu pro naši výhru znamenala čtvrtá branka Jindry Laštovičky.Naše vítězství je naprosto zasloužené,omlazený celek hostí musí být s výší prohry spokojen.

Branky: Laštovička 2,Mrázek,Matějka

Sestava - domácí: Gall-Koza,Matějka,Šolc,Zákravský- Hantsch,Rohlíček,Laštovička,Šulc- Mrázek,Denk střídali:Dudek,Charvát,Gábor

ŽK: 1  ČK: 0  Diváci: 102  Rozhodčí: franěk

Přidáno: 16.9.2018, 14:26:18 Autor: Zdeněk Šulc