6.11.2021, So | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Nové Město n.M.
(2:0)

Poslední mistrovské utkání podzimu jsme hostili Nové Město,které nás v prvním kole porazilo 4:1,V prvím poločase jsme zahráli velmi dobře a naše vedení mohlo být výraznější.Po přestávce jsme polevili a hra upadla do průměru.Hosté snížili po rohovém kopu naším vlastencem,třetí branku jsme mohli přidat,ale šance jsme neproměnili a tak to bylo napínavé až do konce. Vítězství jsme nakonec uhájili a celkový zisk 32bodů znamená čtvrtou příčku podzimní tabulky.Za předvedené výkony zaslouží pochvalu celý tým.

Branky: Štastný,Zákravský

Sestava - domácí: Gall-Šulc,Fišer,Šolc,Slivka-Štastný,Kváš,Koza,Zákravský,Ponikelský-Novák střídal:Nun

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 8.11.2021, 14:11:35 Autor: Zdeněk Šulc

30.10.2021, So | 15. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Odvézt z Roudnice tři body ,to se nám podařilo po několikaletém půstu až dnes a zaslouženě.Kluci zápas odjezdili a kdybychom proměnili šance nemuselo to být tak hektické. Zápas jsme dohrávali od 65min. o deseti po vyloučení  Tomáše Sýkory po druhé žluté. Patrikovi Štastnému přejeme brzké uzdravení.

Branky: Štastný ,Novák

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall- Šulc,Gazdík,Sýkora,Slivka-Štastný,Kváš,Zákravský,Česák,Koza-Novák střídal:Ponikelský,Šolc

Přidáno: 30.10.2021, 17:41:56 Autor: Zdeněk Šulc

28.10.2021, Čt | 14. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Náchod B
(2:1)

Dnes jsme zvítězili po solidním výkonu,roli nám usnadnilo vyloučení hostujícího hráče a následující penalta již v 11.min.Hosty zachránil o vyššího přídělu gólman a naše neproměnování šancí.V sobotu se již těšíme na derby v Roudnici a zveme naše příznivce ,výkop je v 14,00 hodin.

Branky: Štastný 2,Novák,Ponikelský

Sestava - domácí: Gall- Šulc,Gazdík,Sýkora,Slivka- Štastný,Kváš,Zákravský,Koza,Česák-Novák

Přidáno: 28.10.2021, 18:38:56 Autor: Zdeněk Šulc

23.10.2021, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:0 Třebechovice
(2:0)

Úvod zápasu byl z naší strany takový jalový,až  později jsme se dostali do hry a David Novák nás dostal do vedení .V druhé půli jsme již začali dávat góly a soupeře jsme přehráli .

Branky: Novák,Česák,Štastný,Zákravský

Sestava - domácí: Gall-Zákravský,Gazdík,Sýkora,Slivka,Česák,Charvát,Kváš,Koza,Štastný,Novák střídal:Zákravský,Šulc

Přidáno: 23.10.2021, 20:35:45 Autor: Zdeněk Šulc

17.10.2021, Ne | 12. kolo | A - mužstvo

Lázně Bělohrad 3:4 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Úvod zápasu nám vyšel parádně a již v 2min. jsme šli do vedení.Domácí jsme přehrávali a Česák zvýšil na 2:0,Další šance na třetí gól jsme neproměnili a domácí se postupně dostali do hry a snížili na 2:1.Po přestávce jsme postupně zvýšili vedení až na 4:1,Pak jsme si dali vlastence a domácí ožili ale stili pouze v 91min. upravit na konečných 4:3 . Po dvou zápasech kdy jsme vyšli bodově naprázdno jsme si připsali do tabulky tři body a za týden to chce potvrdit doma s Třebechovicemi.

Branky: Česák 2,Novák,Koza

Sestava - hosté: Gall-Slivka,Gazdík,Sýkora,Šulc- Česák,Charvát,Kváš,Štastný,Zákravský,Novák střídal :Koza,Ponikelský,Feko

Přidáno: 17.10.2021, 17:42:23 Autor: Zdeněk Šulc

10.10.2021, Ne | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Česká Skalice
(2:3)

Nevyšel nám úvod zápasu a hosté šli do laciného vedení,David Novák však v 15mi. vyrovnal,hosté byli dopředu nebezpeční a my  jsme vzadu nebyli moc jistí a dvakrát jsme inkasovali.Těsně před poločasem jsme snížili na 2:3.Drudý poločas jsme měli převahu ale bez střelby a s řadou nepřesností.Skalice tak i po vyloučení svého hráče vítězství uhájila.

Branky: Novák 2

Sestava - domácí: Šanda - Slivka, Sýkora,Gazdík,Koza - Česák,Ponikelský,Kváš,Štastný- Zákravský,Novák střídal:Feko

Přidáno: 10.10.2021, 18:41:09 Autor: Zdeněk Šulc

2.10.2021, So | 10. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Utkání na Novém Hradci se nám nepovedlo,prvních dvacet minut jsme měli převahu,ale šance jsme neproměnili.Poté se hra postupně vyrovnala a Štoček poslal domácí do vedení.V druhé půli jsme pokračovali v nevýrazné hře a domácí přidali ještě dvě branky,my jsme byli v koncovce žalostní a tak jsme si odvezli prohru,nutno říct že zaslouženě.Z našeho mužstva bych pochválil Jirku Šandu,který nám vypomohl z béčka .

Branky:

Sestava - hosté: Šanda-Slivka,Fišer,Sýkora,Šulc-Česák,Zákravský,Kváš,Koza,Šťastný- Novák střídal:Ponikelský,Šolc,Charvát

Přidáno: 2.10.2021, 19:29:11 Autor: Zdeněk Šulc

25.9.2021, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Broumov
(2:0)

Zapas se sousedem v tabulce jsme zvládli a upevnili si šestou příčku v tabulce.Broumov má mladé běhavé mužstvo,ale prosadil se až za stavu 3:0 z penalty.Za týden jedeme na Nový Hradec pokusit se prodloužit sérii bez prohry na sedm.

Branky:

Sestava - domácí: Gall-Šolc,Gazdík,Zákravský,Šulc-Česák,Charvát,Kváš,Koza,Šťastný-Novák střídali:Ponikelský,Sýkora,Feko,Nun

Přidáno: 25.9.2021, 21:51:49 Autor: Zdeněk Šulc

18.9.2021, So | 8. kolo | A - mužstvo

Lokomotiva HK 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Z Lokálky si opět odvážíme tři body,oproti minulému týdnu nám chyběli čtyři hráči,ale zvládli jsme to a zaslouženě zvítězili,škoda neproměněných šancí naše vítězství mohlo být jednoznačnější.Pochvalu zaslouží všichni kluci,výborně zahráli naši mladíci.Za týden nás čeká nepříjemný Broumov.

Branky: ŠŤASTNÝ,NOVÁK

Sestava - hosté: Gall-Slivka,Gazdík,Sýkora,Šulc- ,Štastný,Zákravský,Charvát, Česák,Ponikelský,Novák střídal Nun,Hrubý

Přidáno: 18.9.2021, 20:36:50 Autor: Zdeněk Šulc

11.9.2021, So | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 8:2 Velké Poříčí
(3:1)

Dnes to bylo jen otázkou skóre,v první půli jsme toho spoustu zahodili po přestávce to tam již začalo padat.My jsme se poprvé sešli v kompletní sestavě a s chutí si zastříleli.

Branky: Zákravský 3,Novák 2,Ponikelský,Šťastný,Fišer

Sestava - domácí: Gall-Kváš,Gazdík,Fišer,Šulc-Ponikelský,Zákravský,Charvát,Koza,Česák-Novák střídali:Sýkora,Slivka,Šolc,Šťastný,Nun

Přidáno: 12.9.2021, 08:07:53 Autor: Zdeněk Šulc

5.9.2021, Ne | 6. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Do Trutnova jsme odcestovali ve značně okleštěné sestavě/-5 hráčů oproti minulému zápasu/,přesto jsme šli po čtvrt hodině do vedení po Novákově střele z 20m.Škoda že jsme v prvním poločase nepřidali druhou branku.Po přestávce získali domácí převahu a když jsme neproměnili nájezd čtyř našich na jednoho domácího přišel trest tři minuty před koncem z penalty.V rozstřelu jsme tentokrát nedali pátou penaltu /hrající trenér Martin Mun ,který musel odehrát celý zápas/ a tak si přivážíme jeden bod.

Branky: Novák

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Gazdík,Fišer,Slivka-ZákravskýKoza,Kváš,Česák-,Novák,Nun, střídal :Hrubý

Přidáno: 6.9.2021, 07:15:40 Autor: Zdeněk Šulc

28.8.2021, So | 5. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:0 Nepolisy
(1:0)

V prvním poločase ještě hosté odolávali,několikrát je zachránil výborný gólman,po přestávce jsme již spustili brankostroj a diváci viděli pět branek.Nepolisy s touto sestavou budou mít velké problémy něco uhrát.V našem týmu má za sebou úspěšnou premiéru Tomáš Česák,naopak stínem zápasu bylo zranění Patrika Šťastného,kterému přejeme brzké uzdravení.

Branky: Novák 2,Nun 2,Česák,Šťastný

Sestava - domácí: Gall-Kváš,Sýkora,Gazdík,Šolc-Ponikelský,Charvát,Koza,Šťastný-Novák,Zákravský střídali:Česák,Vostál,Nun,Hrubý

Přidáno: 29.8.2021, 06:31:39 Autor: Zdeněk Šulc

21.8.2021, So | 4. kolo | A - mužstvo

Sobotka 3:3 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Po první půli jsme zaslouženě prohrávali 2:0 a když domácí po přestávce přidali třetí branku bylo to s námi hodně nahnuté.Po příchodu Martina Nuna v 60min. jsme během několika minut snížili na 3:1 a najednou  to šlo,domácí jsme dostali pod tlak a během deseti minut bylo vyrovnáno,čtvrtá branka visela na vlásku-Novák těsně vedle  a břevno a Nun neproměnil ,penalty jsme proměnili všichni a tak si vezeme zaslouženě dva body.

Branky: Nun 2,Ponikelský

Sestava - hosté: Gall-Šolc,Fišer,Gazdík,Kváš-Ponikelský,Charvát,Koza,Sýkora,Zákravský-Novák střídal:Nun

Přidáno: 22.8.2021, 05:52:51 Autor: Zdeněk Šulc

14.8.2021, So | 3. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:4 Solnice
(1:2)

Dnes jsme se nevyvarovali chyb v defenzivě a kvalitní soupeř toho dokázal využít.Solnice zvítězila zaslouženě,ale my jsme ji to hodně ulehčili.

Branky: Koza

Sestava - domácí: Gall-Šulc,Gazdík,Sýkora,Kváš-Štastný,Koza,Charvát,Ponikelský-Novák,Zákravský střídali:Šolc,Fišer,Nun

Přidáno: 15.8.2021, 06:16:42 Autor: Zdeněk Šulc

8.8.2021, Ne | 2. kolo | A - mužstvo

Týniště 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Na hřišti favorita jsme odehráli dobrý zápas,domácí se nedokázali prosadit a nám se podařilo vyroovnat a po bezchybných penaltách ještě získat bonusový bod navíc.

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Sýkora,Gazdík,Kváš- Štastný,Koza,Charvát,Zákravský,Ponikelský-Novák střídali:Šolc,Nun

Přidáno: 10.8.2021, 06:59:52 Autor: Zdeněk Šulc

31.7.2021, So | 1. kolo | A - mužstvo

Nové Město n.M. 4:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Utkání nevalné úrovně,hra v poli vyrovnaná s naší mírnnou převahou bez zakončení,domácí po dvou chybách ve středu obrany získali dvoubrankové vedení.Po přestávce jsme přidali,snížili na 2:1,a byli jsme blízko vyrovnání,ale po vyloučení Honzy Charváta po přísné druhé žluté kartě/60min./ jsme na zvrat už neměli.

Branky: Sýkora

Sestava - hosté: Gall-Koza,Sýkora,Fišer,Šulc- Ponikelský,Charvát,Kváš,Zákravský,Gazdík,Novák střídal Nun

Přidáno: 1.8.2021, 12:36:42 Autor: Zdeněk Šulc