12.8.2017, So | 1. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 3:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V prvním mistrovském utkání jsme chtěli navázat na výborný výkon v pohárovém zápase s Hořicemi, což se nám herně dařilo jen v prvním poločase a výsledkově bohužel vůbec.Domácí se představili jako organizovaný a svým trenérem dobře vedený tým, bojovali a hlavně proměnili svoje brankové šance.My jsme po tutovkách v prvním poločase (3 x Hanuš,Pánek,Faltus) inkasovali z jediného brejku, na to jsme ještě stihli zareagovat vyrovnáním do poločasu Faltusem, ale ve druhé půli jsme nepochopitelně vypadli z rytmu, hádali se s rozhodčím a upustili od kombinační hry.Opět jsme nedali svoje šance , domácí po brejku skorovali z penalty po faulu Pechara na 2:1 a závěr dohráli všemi povolenými prostředky.V poslední desetiminutovce spálil 2x tutovku Svatoš a po jedné Hanuš, Faltus a Zákravský,V nastavení při hře vabank dali domácí ještě pojistku na 3:1.

Richard Vlášek:Doufám, že jsme si střeleckou smůlu vybrali na celou sezonu, protože takové nakládání s brankovými příležitostmi dlouho nepamatuji.Domácí 3 body ubojovali, my se musíme poučit z chyb, zklidnit se v koncovce i v komunikaci s rozhodčími, rychle zapomenout na to špatné a vzít si do dalších utkání podzimu to pozitivní.

Branky: Faltus

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý- Koza, J.Pechar,Hamák, Zákravský - Šulc/80.Dudek/, Laštovička, Pánek, Denk/65.Svatoš/- Faltus, Hanuš

ŽK: 4:4  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Franěk ml.

Přidáno: 13.8.2017, 14:07:54 Autor: Richard Vlášek