20.9.2020, Ne | 4. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 10:5 Chlumec n. C. B
(4:2)

Těžký zápas s tradičně kvalitním soupeřem z Chlumce nad Cidlinou B, kdy na sebe narazila družstva, která chtěla hrát fotbal. K vidění byly hezké individuální akce i "ťukec". Soupeře jsme nakonec udolali hlavně díky větší chuti hrát a bojovat, byli jsme dravější. Gólově se dařilo hlavně Fildovi. Do příštích zápasů se ještě musíme naučit nereagovat na dění mimo hřiště a soustředit se každý sám na sebe a svůj výkon. 

Chci pochválit všechny kluky (i Týnu) za výkon, který předvedli, myslím, že bylo na co se dívat. 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.9.2020, 12:40:45 Autor: Petr Soukal

8.9.2020, Út | 2. kolo | Starší přípravka

Kosičky 4:18 SK Bystřian Kunčice
(3:7)

Ve druhém zápase jsme narazili na hráče z Kosiček, v jejichž středu hrají i kluci trénující v RMSK NB. Do zápasu jsme vstoupili s pocitem, že se soupeř porazí sám a není potřeba se snažit. Než jsme se nadáli, prohrávali jsme 1:0. Po vystřídání se nám podařilo vyrovnat, ale díky našim chybám v obraně jsme opět inkasovali. Až v závěru 2. poločasu jsme se probrali a začali víc běhat, bojovat. Občas to hodně bolelo, kluci z Kosiček hráli důrazně a nenechali si nic líbit. Přesto jsme do poločasu navýšili svoje vedení na rozdíl 4 branek a do kabin šli za stavu 3:7.

Ve 2. půli jsme se do soupeře zakousli hned od začátku a konečně začali plnit pokyny trenérů. Soupeř už tolik nenapadal, vedení jsme tak navýšili na konečných 4:18. Sice vítězně, ale se smíšenými pocity z předvedené hry jsme se vraceli domů. Uvidíme, jak se bude dařit příští týden (o víkendu máme volno).

PS


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí:

Přidáno: 10.9.2020, 13:05:37 Autor: Petr Soukal

6.9.2020, Ne | 1. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 22:1 Libčany
(8:1)

Úvodní zápas podzimní části OP starších přípravek  máme za sebou. Soupeře z Libčan jsme hned od začátku zatlačili na jeho polovinu a nenechali ho vydechnout prakticky celý zápas. Do střelecké listiny se postupně zapsali téměř všichni hráči včetně brankařů, konto soupeře jsme zatížili 22 brankami, inkasovali jen jednou. 

Neusnout na vavřínech, dál trénovat, určitě přijdou těžší soupeři, kteří daleko více prověří naši kvalitu. Další test proběhne v Kosičkách, netradičně v úterý od 17:30 hodin.

Sestava: Táďa Hruška, Vojta Jíra (brankáři), obrana Fíla Kvasnička, Domča Antoš, Dejv Koller a Miki Soukal, útočníci Káma Tůma, Kristián Skořepa, Víťa Sentivan. 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 60  Rozhodčí: Štancl

Přidáno: 7.9.2020, 09:01:53 Autor: Petr Soukal