7.4.2024, Ne | 15. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 25:1 Libčany
(9:0)

Branky: Š.Petr 10x, Málek 4x, Tomášková 3x, Pozler 2x, Šafka 2x, Říha 2x, Dvořák, Marek

(2:5)

První jarní kolo jsme odehráli, na krásném hřišti hradecké Slavie. Od začátku zápasu jsme soupeře zatlačili před jeho branku, jen jsme se nemohli prosadit. Po několika neproměněných šancích, jsem se poté ujali vedení 2:0, na které zareagoval, dobře hrající celek domacích, vyrovnáním. Do konce poločasu, jsme se ještě 3x prosadili a odcházeli jsme do kabin s třígólovým náskokem. Ve druhém poločase jsme se prosadili ještě 4x, soupeř vstřelil gól až v poslední minutě. I přes výhru, máme stále na čem pracovat. Někdy pozdě dostupujeme hráče a pozdě přepínáme do obrany. Na druhou stranu jsme vstřelili 9 branek a další šance jsme neproměnili. Musíme ocenit soupeře, který chtěl po celou dobu hrát kombinačně a díky němu, měl zápas dobrou úroveň.

Branky: Petr Š. 5x, Petr M., Souček, Šafka, Dvořák

Sestava - hosté: Málek, Šafka, Petr Š., Pozler, Tomášková, Souček, Petr M., Dvořák, Říha Jáchym

Přidáno: 28.3.2024, 21:01:54 Autor: Radek Petr

17.10.2023, Út | 8. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 9:3 Slavia HK C
(3:3)

Branky: Říha Jáchym 4x, Pozler 2x, Souček, Petr Štěpán, Šafka

Sestava - domácí: Šafka, Petr Štěpán, Dvořák, Souček, Pozler, Marek, Říha Jáchym, Petr Mikuláš, Málek

Přidáno: 17.10.2023, 19:11:30 Autor: Radek Petr

12.10.2023, Čt | 9. kolo | Starší přípravka

Chlumec n. C. B 1:22 SK Bystřian Kunčice
(1:12)

Utkání jsme odehráli v tréninkovém tempu. Nebýt výborného, domácího brankáře, mohl být výsledek ještě mnohem vyšší.

Branky: Málek 5x, Šafka 3x, Petr Štěpán 3x, Petr Mikuláš 3x, Říha Jáchym 3x, Tomášková 2x, Pozler 2x, Dvořák

Sestava - hosté: Souček, Marek, Šafka, Petr Štěpán, Málek, Pozler, Tomášková, Říha Jáchym, Petr Mikuláš, Dvořák

Přidáno: 13.10.2023, 11:06:35 Autor: Radek Petr

3.10.2023, Út | 12. kolo | Starší přípravka

Libčany 3:8 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

V dalším utkání, jsme poměřili síly se soupeřem z Libčan. Postavení obou týmů napovídalo, že by se mělo hrát vyrovnanější utkání. A tak to i bylo, mladší tým domácích, nedal svoji kůži lacino. My jsme se první poločas málo tlačili do zakončení a inkasovali jsme po chybě v rozehrávce. Druhý poločas byl už z naší strany o trochu lepší, ale opět jsme svoje šance neproměňovali.

Branky: Souček 2x, Šafka 2x, Bendig, Tomášková, Petr Mikuláš, Málek

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Bendig, Dvořák, Petr Štěpán, Pozler, Málek, Petr Mikuláš, Souček, Tomášková

Přidáno: 10.10.2023, 09:17:26 Autor: Radek Petr

29.9.2023, Pá | 7. kolo | Starší přípravka

Kosičky 1:14 SK Bystřian Kunčice
(0:7)

Branky: Bendig 2x, Šafka 2x, Pozler 2x, Říha Jáchym 2x, Málek 2x, Petr Š., Dvořák, Petr M., Souček

Sestava - hosté: Dvořák, Marek, Šafka, Petr Š., Pozler, Petr M., Tomášková, Souček, Bendig, Málek, Říha Jáchym

Přidáno: 29.9.2023, 21:04:39 Autor: Radek Petr

28.9.2023, Čt | 6. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 12:1 Probluz
(7:1)

Branky: Petr Š. 4x, Bendig 3x, Šafka 2x, Petr Mikuláš, Dvořák, Říha Jáchym

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Bendig, Říha Jáchym, Dvořák, Petr Štěpán, Pozler, Málek, Petr Mikuláš, Souček

Přidáno: 28.9.2023, 12:36:30 Autor: Radek Petr

19.9.2023, Út | 5. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 11:2 Lhota p. L.
(6:0)

V dalším utkání, jsme se střetli zatím s nejlepším soupeřem, který nás prověřil i v obranné hře. Po fantastickém nástupu do utkání, jsme poté trochu polevili, ale soupeře jsme do šancí nepouštěli. Plno slibných akcí neskončilo brankou díky pomalé práci s míčem, pozdním zakončením a nevhodným řešením ve finální fázi. Přes tyto drobné chyby, bylo k vidění mnoho hezkých kombinačních i individuálních akcí. A utkání jsme zaslouženě vyhráli.

Branky: Petr Š. 3x, Málek 3x, Pozler 2x, Krafka, Dvořák

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Tomášková, Dvořák, Petr, Pozler, Málek, Krafka, Souček

Přidáno: 19.9.2023, 21:42:26 Autor: Radek Petr

13.9.2023, St | 4. kolo | Starší přípravka

Smiřice 2:19 SK Bystřian Kunčice
(1:8)

Do čtvrtého utkání jsme nastoupili proti "B" týmu Smiřic, kde jsme konečně nastoupili na rozměrově stejně velkém hřišti, jako v Kunčicích. Tentokrát nejsme s předvedenou hrou moc spokojeni. Soupeř se pohyboval v místech, kde byl balón. Místo toho, abychom využívali prostor, který se díky tomu otvíral, jsme drželi dlouho míč a zbytečně jsme se museli dostávat z chumlu 5-6 hráčů. Je dobře, že se nebojíme obcházet hráče a nezbavujeme se míče, ale chtěli bychom po hráčích, aby již začali vyhodnocovat správně situace, kdy již je další klička zbytečná a vyřadíme se tím z výhodné pozice, kterou si díky dovednostem vypracujeme.

Další utkání nás čeká na domací půdě 19.9., od 17.00 se Lhotou pod Libčany.

Branky: Krafka 4x, Šafka 4x, Petr Š. 3x, Pozler 3x, Dvořák 2x, Málek, Petr M., Souček

Sestava - hosté: Tomášková, Souček, Pozler, Krafka, Bendig, Málek, Petr Š., Šafka, Marek, Petr M., Dvořák

Přidáno: 16.9.2023, 12:51:24 Autor: Radek Petr

9.9.2023, So | 3. kolo | Starší přípravka

Dohalice 2:28 SK Bystřian Kunčice
(1:14)

Zápas v Dohalicích, měl jednoznačný průběh, kdy jsme o poločase vedli 14:1. O poločase jsme se s trenérem domácích domluvili, že nastoupíme o jednoho hráče míň 4+1. I přes to, skončil druhý poločas stejným výsledkem jako první. Ale druhý poločas, byl alespoň fyzicky náročnějši.

Branky: Málek 5x, Dvořák 5x, Petr Š. 4x, Pozler 3x, Souček 2x, Tomášková 2x, Krafka 2x, Petr M. 2x, Bendig 2x

Sestava - hosté: Šafka, Marek, Tomášková, Bendig, Pozler, Krafka, Petr Š., Dvořák, Petr M., Málek

Přidáno: 9.9.2023, 15:54:25 Autor: Radek Petr

2.9.2023, So | 2. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 19:4 Červeněves
(10:0)

V prvním domácím utkání, jsme přivítali tým Skřivany/Červeněves.

Na našem hřišti, jsme od začátku byli lepším týmem. Na rozdíl od utkání v Prasku, určitě i díky většímu hřisti, bylo k vidění spousta hezkých kombinačních akcí, které končili v brance hostujícího celku.

Hosté hrozili pouze z ojedinělých akcí. A proto byl poločasový výsledek 10:0.

Druhý poločas pokračoval podobným průběhem, jako první. Pouze s tím rozdílem, že se dokázali prosadit i hosté. My jsme spoustu dalších šancí neproměnili,

Chvalíme celý tým. Radost máme z toho, že se poprvé střelecky prosadili Davča Marek a Táda Pozler.

Branky: Petr Š. 5x, Krafka 4x, Dvořák 3x, Šafka 3x, Tomášková, Marek, Pozler, Souček

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Bendig, Tomášková, Dvořák, Petr, Pozler, Málek, Krafka, Souček

Přidáno: 3.9.2023, 21:33:20 Autor: Radek Petr

31.8.2023, Čt | 1. kolo | Starší přípravka

Prasek 6:14 SK Bystřian Kunčice
(2:8)

K prvnímu podzimnímu utkání, jsme vyrazili do nedalekého Prasku, kde se nám dlouhodobě, herně, nedaří.

V našem dresu nastoupili poprvé Táďa Pozler a Davča Marek, kteří k nám přišli z Kobylic

První poločas byl v naší režii, kdy jsme neproměnili řadu šancí a inkasovali pouze po špatné rozehrávce.

Druhý poločas začal lépe soupeř, který nám vstřelil rychlé góly. Ale i přes to, jsme dovedli zápas v poklidu do vítězného konce.

Na menším hřišti nám vázla kombinace a hra byla celkově neurovnaná, chvílemi jsme vypadávali ze hry.

Do příštích zápasů. musíme zrychlit práci s míčem a víc se tlačit do zakončení.

Branky: Petr Š. 5x, Petr M. 2x, Krafka 2x, Souček 2x, Šafka, Bendig, Tomášková

Sestava - hosté: Málek, Šafka, Petr Š., Marek, Pozler, Krafka, Tomášková, Bendig, Souček, Petr M.

Přidáno: 3.9.2023, 21:32:59 Autor: Radek Petr