17.10.2023, Út | 8. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 9:3 Slavia HK C
(3:3)

Branky: Říha Jáchym 4x, Pozler 2x, Souček, Petr Štěpán, Šafka

Sestava - domácí: Šafka, Petr Štěpán, Dvořák, Souček, Pozler, Marek, Říha Jáchym, Petr Mikuláš, Málek

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 17.10.2023, 19:11:30 Autor: Radek Petr

12.10.2023, Čt | 9. kolo | Starší přípravka

Chlumec n. C. B 1:22 SK Bystřian Kunčice
(1:12)

Utkání jsme odehráli v tréninkovém tempu. Nebýt výborného, domácího brankáře, mohl být výsledek ještě mnohem vyšší.

Branky: Málek 5x, Šafka 3x, Petr Štěpán 3x, Petr Mikuláš 3x, Říha Jáchym 3x, Tomášková 2x, Pozler 2x, Dvořák

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Souček, Marek, Šafka, Petr Štěpán, Málek, Pozler, Tomášková, Říha Jáchym, Petr Mikuláš, Dvořák

Přidáno: 13.10.2023, 11:06:35 Autor: Radek Petr

3.10.2023, Út | 12. kolo | Starší přípravka

Libčany 3:8 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

V dalším utkání, jsme poměřili síly se soupeřem z Libčan. Postavení obou týmů napovídalo, že by se mělo hrát vyrovnanější utkání. A tak to i bylo, mladší tým domácích, nedal svoji kůži lacino. My jsme se první poločas málo tlačili do zakončení a inkasovali jsme po chybě v rozehrávce. Druhý poločas byl už z naší strany o trochu lepší, ale opět jsme svoje šance neproměňovali.

Branky: Souček 2x, Šafka 2x, Bendig, Tomášková, Petr Mikuláš, Málek

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Bendig, Dvořák, Petr Štěpán, Pozler, Málek, Petr Mikuláš, Souček, Tomášková

Přidáno: 10.10.2023, 09:17:26 Autor: Radek Petr

29.9.2023, Pá | 7. kolo | Starší přípravka

Kosičky 1:14 SK Bystřian Kunčice
(0:7)

Branky: Bendig 2x, Šafka 2x, Pozler 2x, Říha Jáchym 2x, Málek 2x, Petr Š., Dvořák, Petr M., Souček

Sestava - hosté: Dvořák, Marek, Šafka, Petr Š., Pozler, Petr M., Tomášková, Souček, Bendig, Málek, Říha Jáchym

Přidáno: 29.9.2023, 21:04:39 Autor: Radek Petr

28.9.2023, Čt | 6. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 12:1 Probluz
(7:1)

Branky: Petr Š. 4x, Bendig 3x, Šafka 2x, Petr Mikuláš, Dvořák, Říha Jáchym

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Bendig, Říha Jáchym, Dvořák, Petr Štěpán, Pozler, Málek, Petr Mikuláš, Souček

Přidáno: 28.9.2023, 12:36:30 Autor: Radek Petr

19.9.2023, Út | 5. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 11:2 Lhota p. L.
(6:0)

V dalším utkání, jsme se střetli zatím s nejlepším soupeřem, který nás prověřil i v obranné hře. Po fantastickém nástupu do utkání, jsme poté trochu polevili, ale soupeře jsme do šancí nepouštěli. Plno slibných akcí neskončilo brankou díky pomalé práci s míčem, pozdním zakončením a nevhodným řešením ve finální fázi. Přes tyto drobné chyby, bylo k vidění mnoho hezkých kombinačních i individuálních akcí. A utkání jsme zaslouženě vyhráli.

Branky: Petr Š. 3x, Málek 3x, Pozler 2x, Krafka, Dvořák

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Tomášková, Dvořák, Petr, Pozler, Málek, Krafka, Souček

Přidáno: 19.9.2023, 21:42:26 Autor: Radek Petr

13.9.2023, St | 4. kolo | Starší přípravka

Smiřice 2:19 SK Bystřian Kunčice
(1:8)

Do čtvrtého utkání jsme nastoupili proti "B" týmu Smiřic, kde jsme konečně nastoupili na rozměrově stejně velkém hřišti, jako v Kunčicích. Tentokrát nejsme s předvedenou hrou moc spokojeni. Soupeř se pohyboval v místech, kde byl balón. Místo toho, abychom využívali prostor, který se díky tomu otvíral, jsme drželi dlouho míč a zbytečně jsme se museli dostávat z chumlu 5-6 hráčů. Je dobře, že se nebojíme obcházet hráče a nezbavujeme se míče, ale chtěli bychom po hráčích, aby již začali vyhodnocovat správně situace, kdy již je další klička zbytečná a vyřadíme se tím z výhodné pozice, kterou si díky dovednostem vypracujeme.

Další utkání nás čeká na domací půdě 19.9., od 17.00 se Lhotou pod Libčany.

Branky: Krafka 4x, Šafka 4x, Petr Š. 3x, Pozler 3x, Dvořák 2x, Málek, Petr M., Souček

Sestava - hosté: Tomášková, Souček, Pozler, Krafka, Bendig, Málek, Petr Š., Šafka, Marek, Petr M., Dvořák

Přidáno: 16.9.2023, 12:51:24 Autor: Radek Petr

9.9.2023, So | 3. kolo | Starší přípravka

Dohalice 2:28 SK Bystřian Kunčice
(1:14)

Zápas v Dohalicích, měl jednoznačný průběh, kdy jsme o poločase vedli 14:1. O poločase jsme se s trenérem domácích domluvili, že nastoupíme o jednoho hráče míň 4+1. I přes to, skončil druhý poločas stejným výsledkem jako první. Ale druhý poločas, byl alespoň fyzicky náročnějši.

Branky: Málek 5x, Dvořák 5x, Petr Š. 4x, Pozler 3x, Souček 2x, Tomášková 2x, Krafka 2x, Petr M. 2x, Bendig 2x

Sestava - hosté: Šafka, Marek, Tomášková, Bendig, Pozler, Krafka, Petr Š., Dvořák, Petr M., Málek

Přidáno: 9.9.2023, 15:54:25 Autor: Radek Petr

2.9.2023, So | 2. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 19:4 Červeněves
(10:0)

V prvním domácím utkání, jsme přivítali tým Skřivany/Červeněves.

Na našem hřišti, jsme od začátku byli lepším týmem. Na rozdíl od utkání v Prasku, určitě i díky většímu hřisti, bylo k vidění spousta hezkých kombinačních akcí, které končili v brance hostujícího celku.

Hosté hrozili pouze z ojedinělých akcí. A proto byl poločasový výsledek 10:0.

Druhý poločas pokračoval podobným průběhem, jako první. Pouze s tím rozdílem, že se dokázali prosadit i hosté. My jsme spoustu dalších šancí neproměnili,

Chvalíme celý tým. Radost máme z toho, že se poprvé střelecky prosadili Davča Marek a Táda Pozler.

Branky: Petr Š. 5x, Krafka 4x, Dvořák 3x, Šafka 3x, Tomášková, Marek, Pozler, Souček

Sestava - domácí: Šafka, Marek, Bendig, Tomášková, Dvořák, Petr, Pozler, Málek, Krafka, Souček

Přidáno: 3.9.2023, 21:33:20 Autor: Radek Petr

31.8.2023, Čt | 1. kolo | Starší přípravka

Prasek 6:14 SK Bystřian Kunčice
(2:8)

K prvnímu podzimnímu utkání, jsme vyrazili do nedalekého Prasku, kde se nám dlouhodobě, herně, nedaří.

V našem dresu nastoupili poprvé Táďa Pozler a Davča Marek, kteří k nám přišli z Kobylic

První poločas byl v naší režii, kdy jsme neproměnili řadu šancí a inkasovali pouze po špatné rozehrávce.

Druhý poločas začal lépe soupeř, který nám vstřelil rychlé góly. Ale i přes to, jsme dovedli zápas v poklidu do vítězného konce.

Na menším hřišti nám vázla kombinace a hra byla celkově neurovnaná, chvílemi jsme vypadávali ze hry.

Do příštích zápasů. musíme zrychlit práci s míčem a víc se tlačit do zakončení.

Branky: Petr Š. 5x, Petr M. 2x, Krafka 2x, Souček 2x, Šafka, Bendig, Tomášková

Sestava - hosté: Málek, Šafka, Petr Š., Marek, Pozler, Krafka, Tomášková, Bendig, Souček, Petr M.

Přidáno: 3.9.2023, 21:32:59 Autor: Radek Petr