Nejbližší zápasy SK Bystřian Kunčice · sezóna 2023/24
Tým Druh utkání Soupeři Hřiště Datum Čas
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Vysoká n. L. B So 23.3. 10,00
A - mužstvo mistrovské Slavia HK B : SK Bystřian Kunčice Ne 24.3. 15,00
Starší přípravka mistrovské Slavia HK : SK Bystřian Kunčice Čt 28.3. 16,30
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Dobřenice/Rohoznice So 30.3. 10,00
B - mužstvo mistrovské Neděliště : SK Bystřian Kunčice So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské SK Bystřian Kunčice : Kostelec n. O. So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské RMSK Nový Bydžov : SK Bystřian Kunčice Hlušice So 6.4. 16,30
Starší žáci mistrovské Nový HK A : SK Bystřian Kunčice Ne 7.4. 10,30

11.12.2017, pondělí | Klub

Dne 25.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Bílá Třemešná s výsledkem 5:2 a poločasem 3:1. Doufám je náš dluh tímto vyrovnán a vy bude uspokojeni. Následuje jako vždy fotogalerie. Kvalita v některých případech byla ovlivněna špatnými světelnými podmínkami. Tedy Vaše shovívavost bude na místě.

Fotogalerie Kunčice A - Bílá Třemešná

Přidáno: 11.12.2017, 23:23:04 Autor:

9.12.2017, sobota | Klub

Konečně se udělalo počasí, aby bylo možné zdokumentovat nový sportovní areál v Kunčicích. Takže aspoň  pár fotografií z nového sportovního areálu v Kunčicích.

Fotogalerie nového areálu

Přidáno: 9.12.2017, 16:30:34 Autor:

28.11.2017, úterý | Klub

Dohrávka s Třemešnou pro naše barvy!! Po vítězství 5:2 jsme se posunuli v tabulce o dvě místa nahoru a po dodzimu tak zkončilo naše mužstvo na 13. místě s 16 body.Zahájila také halová sezóna.Mladší přípravka vyhrála základní skupinu a postoupila tak do finále halového přeboru OFS HK/3.12./.V neděli absolvovala  tentýž turnaj starší přípravka a získala stříbrné medaile za druhé místo halového přeboru OFS,když  měla stejně bodů jako vítězná Třebeš,rozhodovalo skóre .Blahopřejeme.

Přidáno: 29.11.2017, 12:09:17 Autor: Zdeněk Šulc

19.11.2017, neděle | Klub

Dne 18.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Spartak Police s výsledkem 6:3 a poločasem 2:1. Podzimní počasi, mlhavo a mokry terén to byl zápas v Kunčicích. Průběh zápasu narušil nechtěný zásah hráče našeho soupeře přímo a naplno do těla. Náš hráč právě odkopával míč a soupeř mu skočil do rány. Všichni už to viděli na přinejmeším zlomená žebra. Ale zůstalo u vyraženého dechu a lékař přivolané záchranné služby konstatoval, že hráč je v pořádku. Gólů jsme mohli dát aspoň jedenáct, ale i těch 6 je dobrých. Takže body zůstali doma a o to přece šlo. Historie se nebude ptát , kdo se zrovna při tomhle zápase netrefil. Následuje fotogalerie z průběhu zápasu.

Fotogalerie Kunčice A - Spartak Police

Přidáno: 19.11.2017, 15:11:50 Autor:

5.11.2017, neděle | Klub

Dne 4.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Náchod B s výsledkem 3:0 a poločasem 1:0. Zase počase se nám podařilo doma vyhrát a bylo se na co dívat. Soupeř to viděl na výhru, ovšem plán není dogma. Celkem pohodový zápas pouze na konci pokazilo zcela zbytečné vyloučení na obou stranách. V následující fotogalerii můžete shlédnout průběh zápasu.

Fotogalerie Kunčice A - Náchod B

Přidáno: 5.11.2017, 19:21:20 Autor:

Dne 5.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice B - Boharyně s výsledkem 1:4 a poločasem 0:1. Soupeř byl lepší aspoň z mého pohledu laika. Pořád nám chybí někdo, kdo byl dal gól. A rozhodčí tentokrát bída a utrpení pro obě strany. Kdysi někdo řekl, že se to musí naučit. Ano ať se to naučí, ale někde jinde. Opět se vylučovalo jako v sobotu a to na obou stranách. Následuje fotogalerie z průběhu zápasu.

Fotogalerie Kunčice B - Boharyně

Přidáno: 5.11.2017, 19:32:13 Autor:

1.11.2017, středa | Klub

A ještě přidáváme příspěvek tiskového mluvčího Mužstva snů, k sobotnímu utkání v Červenevsi:

Červeněves A : Kunčice B 2:0

Je nejdůležitější státní svátek, do hokejové Sparty se po osmi letech vrací trenerská ikona František Výborný a do sestavy Bystřianu B kunčická legenda středu pole: Pavlík Málek! To nemůže být náhoda! Na podmáčeném terénu a za větru vyběhla na plac pro soupeře asi hodně nečekaná sestava. S ohledem, že ve stejném čase hrál své utkání také A tým a máme silnou marodku, si muselo trenérské duo Doležal-Vítek pomoci několika dorostenci a fotříky, kteří již řadu let výkonostně nehrají jako např.: Míra Hruška, Tomáš Turek, Jarda  Matoušek. Trenér Michal Doležal se též musel vysvléknout z obleku a nazout se do adidasek se špuntama.

V prvém poločase naše pěší tempo na soupeŕe s přehledem postačovalo. Nicméně čaroděj Soldy musel vytáhnout několik kouzel, aby se šlo do šaten za stavu 0:0. My jsme zkoušeli najít dlouhými nákopy na hrotu útoku Mirka Hrušku, který soupeřovu obranu dokázal svým tahem na branku semtam pozlobit. Jedinou akci domácích v polovině poločasu, kdy zapadl míč do branky, zastavil přesně mávající pomezní rozhodčí - ofsajd! Druhý poločas, který jsme hráli po větru se naši staříci rozchodili a chvílku to bylo podobno fotbalu, minimálně jejich nasazením. V 55. min vystřídal na hrotu ,,Prince” Petr Gábor a pohybem a napadáním beků soupeře trošičku ulevil našim středopolařům. Bohužel, když už se zdálo, že opticky máme hru pod kontrolou jsme dostali v 66. min prvniho fíka. Dále jsme se ale snažili rychlou chůzí připomínající běh tlačit na bránu soupeře, ale bohužel úspěch se nedostavil. Naopak domácí nám v 72. min dali druhý banán a bylo o výsledku rozhodnuto. Přestože jsme se snažili stav alespoň korigovat nějaké větší šance jsme si již nevytvořili. Z našich hráčů nikdo vyloženě nepropadl, takže mohli jít do sprch se vztyčenou hlavou. Z mladíků si určitě zaslouží uznání Adam Sentivan, který měl na beku skvělé momenty a Honza Kotrč, který na těžkém a klouzavém povrchu naběhal neskutečné kilometry. No a fotříci, kteří šli zachránit čest kunčického Béčka, kteří jsi jdou kopnout do mičudy jen tak, pro žížu, když není moc ani málo teplo nebo mokro, si taky uznání zaslouží. A hlavně všici odešli z placu po svých!

Všem plejerům děkujeme za fotbalové sobotní odpoledne a přejeme svěží pondělní vstávání do práce.

podepsán tiskový mluvčí Mužstva snů: p. Martin VEVERKA

Přidáno: 1.11.2017, 20:48:54 Autor:

29.10.2017, neděle | Klub

Dne 28.10.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Červeněves - Kunčice B s výsledkem 2:0 a poločasem 0:0. Jelikož naše mužstva hrála v jeden den a hráčů se nedostávalo, tak došlo na krizový scénář, mužstvo snů. Při pohledu kunčického diváka se v jednu chvíli zdálo, že sleduje zápas HURA DULA a z druhé strany zápas našeho dorostu. I našeho supeře očividně tato sestava zaskočila, neboť ještě v 65 minutě to bylo 0:0. Pohodová nedělní vycházka na hřišti se střídala se zběsilým úprkem neznámo kam. Takže v některých chvílích soupeř nevěděl, jestli má na hráče počkat až k němu dojdou nebo spíš uhnout, aby ho neporazili. Hřiště připomínalo něco mezi rýžovým polem a zakrytou silážní  jámou. A co se týče rozhodčího - chvílemi v tom měl takový guláš, že radši dal výhodu.

Ale i tak považuji výsledek za přiznivý, protože všichni ze sebe vydali maximum a domů jsme přijeli bez zranění. Následuje dnes podrobnější fotogalerie, aby jste si to mohli užít i vy, kteří jste na zápase nebyli.

Fotogalerie Červeněves - Kunčice B

Přidáno: 29.10.2017, 17:33:36 Autor:

22.10.2017, neděle | Klub

Dne 21.10.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Kratonohy B s výsledkem 1:3 a poločasem 1:0. Co říci, do 60 minuty jsme drželi výsledek 1:0. Ale potom přišla zkušenost a lepší hra našeho soupeře. I tak se bylo na co dívat. Průběh můžete shlédnout v následující fotogalerii.