Starší dorost mistrovské SK Bystřian Kunčice : Jaroměř Ne 28.4. 14,30
Starší žáci mistrovské Skřivany : SK Bystřian Kunčice Ne 28.4. 15,30
B - mužstvo mistrovské SK Bystřian Kunčice : Stěžery B Ne 28.4. 17,00
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Libčany Po 29.4. 17,00

Přidáno: 13.1.2018, 16:05:47 Autor: Zdeněk Šulc

Zahájení zimní přípravy muži A+B

SOBOTA 13.ledna od 14,00hod na UMT v Kunčicích

Přidáno: 9.1.2018, 15:43:58 Autor: Zdeněk Šulc

4.1.2018, čtvrtek | Klub

Dne 27.12.2017 proběhlo na zimním  stadiónu tradiční vánoční hokejové utkání Starý vs. Mladý, letos s novým názvem Mladí vs. Krásní. Letos s výsledkem 11:7 ve prospěch mladých. Nikdo se nezranil a to je důležité a všichni si to určitě užili. U některých s vypětím všech sil. Následuje fotogalerie z průběhu utkání. Kvalita fotografii je ovlivněna především špatnými světelnými podmínkami.

Fotogalerie Mladí vs. Krásní

Přidáno: 4.1.2018, 23:35:19 Autor:

19.12.2017, úterý | Klub

Krásné prožití svátků vánočních, hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů v nadcházejícím roce 2018 Vám přeje SK Bystřian Kunčice.

Přidáno: 19.12.2017, 13:37:47 Autor: Admin

11.12.2017, pondělí | Klub

Dne 25.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Bílá Třemešná s výsledkem 5:2 a poločasem 3:1. Doufám je náš dluh tímto vyrovnán a vy bude uspokojeni. Následuje jako vždy fotogalerie. Kvalita v některých případech byla ovlivněna špatnými světelnými podmínkami. Tedy Vaše shovívavost bude na místě.

Fotogalerie Kunčice A - Bílá Třemešná

Přidáno: 11.12.2017, 23:23:04 Autor:

9.12.2017, sobota | Klub

Konečně se udělalo počasí, aby bylo možné zdokumentovat nový sportovní areál v Kunčicích. Takže aspoň  pár fotografií z nového sportovního areálu v Kunčicích.

Fotogalerie nového areálu

Přidáno: 9.12.2017, 16:30:34 Autor:

28.11.2017, úterý | Klub

Dohrávka s Třemešnou pro naše barvy!! Po vítězství 5:2 jsme se posunuli v tabulce o dvě místa nahoru a po dodzimu tak zkončilo naše mužstvo na 13. místě s 16 body.Zahájila také halová sezóna.Mladší přípravka vyhrála základní skupinu a postoupila tak do finále halového přeboru OFS HK/3.12./.V neděli absolvovala  tentýž turnaj starší přípravka a získala stříbrné medaile za druhé místo halového přeboru OFS,když  měla stejně bodů jako vítězná Třebeš,rozhodovalo skóre .Blahopřejeme.

Přidáno: 29.11.2017, 12:09:17 Autor: Zdeněk Šulc

19.11.2017, neděle | Klub

Dne 18.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Spartak Police s výsledkem 6:3 a poločasem 2:1. Podzimní počasi, mlhavo a mokry terén to byl zápas v Kunčicích. Průběh zápasu narušil nechtěný zásah hráče našeho soupeře přímo a naplno do těla. Náš hráč právě odkopával míč a soupeř mu skočil do rány. Všichni už to viděli na přinejmeším zlomená žebra. Ale zůstalo u vyraženého dechu a lékař přivolané záchranné služby konstatoval, že hráč je v pořádku. Gólů jsme mohli dát aspoň jedenáct, ale i těch 6 je dobrých. Takže body zůstali doma a o to přece šlo. Historie se nebude ptát , kdo se zrovna při tomhle zápase netrefil. Následuje fotogalerie z průběhu zápasu.

Fotogalerie Kunčice A - Spartak Police

Přidáno: 19.11.2017, 15:11:50 Autor:

5.11.2017, neděle | Klub

Dne 4.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Náchod B s výsledkem 3:0 a poločasem 1:0. Zase počase se nám podařilo doma vyhrát a bylo se na co dívat. Soupeř to viděl na výhru, ovšem plán není dogma. Celkem pohodový zápas pouze na konci pokazilo zcela zbytečné vyloučení na obou stranách. V následující fotogalerii můžete shlédnout průběh zápasu.

Fotogalerie Kunčice A - Náchod B

Přidáno: 5.11.2017, 19:21:20 Autor:

Dne 5.11.2017 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice B - Boharyně s výsledkem 1:4 a poločasem 0:1. Soupeř byl lepší aspoň z mého pohledu laika. Pořád nám chybí někdo, kdo byl dal gól. A rozhodčí tentokrát bída a utrpení pro obě strany. Kdysi někdo řekl, že se to musí naučit. Ano ať se to naučí, ale někde jinde. Opět se vylučovalo jako v sobotu a to na obou stranách. Následuje fotogalerie z průběhu zápasu.