5.11.2016, So | 11. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:0 Lovčice
(4:0)

Branky: 10´ Sirotek, 19´ Žehan, 20´, 30´, 56´ Kaplan

Sestava - domácí: Zima - Šijan, Nosek, Hach - Krupka, Kaplan, Žehan - Adlaf. Novák, Sirotek, Valenta

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí: Vodák Jan

Přidáno: 5.11.2016, 19:43:59 Autor: Ivo Šijan

29.10.2016, So | 10. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 8:1 Hlušice
(5:1)

Předposlední utkání podzimní části, naší soutěže jsme odehráli v domácím prostředí s týmem RMSK Cidlina. S tímto soupeřem jsme se již utkali, hned na úvod soutěže, kdy jsme odjížděli s bodem za remízu 2:2. Plány byly, tedy jasné, naplno bodovat a pokud možno předvést povedený výkon z předešlého zápasu. Vše se podařilo vcelku velmi dobře, 3 body doma, posun na 2 místo v tabulce a i předvedený výkon na těžkém terénu za který jsme se nemuseli stydět. Začátek první půle byl opatrný z obou stran, oba týmy si byly vědomi o co v tomto zápase jde. Branek jsme se dočkali od 12´minuty kdy otevíral stav utkání Kaplan, o minutu později zvyšoval Sirotek, v 19´ minutě, opět Kaplan a před koncem poločasu ve 24´ a 25´minutě navyšovali naše vedení Soukal a Sirotek. Pihou, tak je pouze lacině inkasovaný gól do šaten, však on gólman ví. Ten však jen korigoval naše vedení 5:1 o pauze, kdy se už dalo pomalu říci, že nepřipustíme, aby se zápas ještě nějak dramatizoval. To jsme také statečně zvládali i když ve druhé půli některým rychleji docházeli síly, ale přesto přišly další branky, které dodali opět trochu energie dále bojovat. Ve 38´ přidal další branku Novák a další dva zásahy Kaplana ve 44´a 53´minutě dali konečnou podobu celkovému výsledku. Byly i další šance k přidání branek, ale o některé jsme se připravili sami, vystavením se v ofsajdu i neproměnění vyložených šancí, další nám pochytal hostující gólman, nebo na poslední chvíli odvraceli bránící hráči. Sami jsme, však soupeře k ničemu vážnějšímu nepouštěli a i když někdy na poslední chvíli jsme, ale dokázali hrozící nebezpečí zažehnat. Další dobrý zápas, který zaslouží pochvalu.

Branky: 12´, 19´, 44´, 53´ Kaplan, 13´, 25´ Sirotek, 24´ Soukal, 38´ Novák

Sestava - domácí: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Krupka, Kaplan, Šijan - Adlaf. Novák, Sirotek, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Vlachý Michal

Přidáno: 30.10.2016, 17:10:26 Autor: Ivo Šijan

23.10.2016, Ne | 9. kolo | Mladší žáci

Kratonohy 1:8 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Na poslední venkovní zápas letošního podzimu jsme zajeli do Kratonoh. Hned na úvod, bych chtěl opravdu upřímně pochválit celý tým za příkladný přístup k zápasu i k dodržování taktických pokynů, tak za nasazení v celém utkání, kdy se vše odrazilo na velmi pěkném fotbalu a vyústilo v naše zasloužené vítězství. Na góly se tentokrát dlouho čekat nemuselo, hned ve 2´minutě otevřel score Žehan po přihrávce Kaplana, další branka v 6´minutě, bohužel od domácích v naší síti, zároveň, ale jediná a tak jen pokazila čisté konto našemu, jinak pozornému gólmanovi. Poté už, ale branky padali jen od našich hráčů, v 17´minutě zvyšoval Žehan a o 2´minuty později upravil poločasový stav na 1:3 Sirotek po přihrávce Kaplana. Druhá půle, byla již čistě v naší režii. Brzy po hvizdu, zvyšoval Kaplan, který, tak ukázal, že umí nejen přihrávat na pěkné góly, ale sám je také dávat. V 36´minutě přidával další branku z pokutového kopu náš kapitán a dirigent obrany Zima. Na 6:1 zvyšoval ve 48´minutě po nahrávce Valenty Kaplan, za další 2´minuty přidal další branku Žehan a v 52´minutě ukončili gólový účet sami domácí, vlastní brankou. Podotýkám ještě, že i přes obdržené branky stačil ještě domácí gólman spoustu našich slibných pokusů pochytat. Hráči co góly nevsítili, nemusí smutnit, naopak plnili své úkoly na výbornou a tím pomáhali na celkovém výsledku i radosti trenérů. Nyní nás čekají poslední dva zápasy v domácím prostředí, kde bychom chtěli nejen na plno bodovat, ale i nadále předvádět výkony, jako v tomto zápase.

Branky: 2´+17´+50´ Žehan, 31´+48´ Kaplan, 19´Sirotek, 36´Zima, 52´vlastní ( Žehan )

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Šijan, Kaplan, Žehan - Sirotek. Krupka - Adlaf, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 45  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 25.10.2016, 19:58:02 Autor: Ivo Šijan

16.10.2016, Ne | 8. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 7:0 Nepolisy
(2:0)

V dalším utkání naší mistrovské soutěže jsme na domácím hřišti přivítali celek Nepolis. V první řadě jsme chtěli rychle zapomenout na minulý ne zcela povedený zápas a opět se dostat do větší herní pohody, která opět přináší ten krásný pocit z výhry. To se tentokrát podařilo vcelku velmi dobře i když drobná zaváhání tu opět byla, nicméně góly v soupeřově síti vše nahradili. Na góly se ovšem čekalo poměrně dlouho, kdy počáteční minuty byly z obou stran spíše na vzájemné oťukání, které moc ze hry nepřinášelo, naše rozehrávky pomalé, nepřesné a tak se hra odvíjela v jakémsi chumlu uprostřed hřiště. Následně, ale naše zvýšení tlaku přinášelo zajímavé herní i standartní situace v podobě rohových kopů, ze kterých jsme, ale k naší škodě nic nevytěžili. Otevření score jsme se, tak dočkali ve 20´minutě kdy svůj průnik zakončil Kaplan, o další 4´minuty později navyšoval vedení Žehan, po pěkné přihrávce Jíry. Tím byl stanoven poločasový stav, který se, ale v závěru mohl ještě měnit, když soupeř zahrozil z jedné z mála situací, kdy po rohovém kopu jsme hasili nebezpečí opravdu na poslední chvíli. Začátek druhé půle patřil hostům, kdy svoji hru zrychlili a tím nás dostávali pod tlak, ve kterém jsme jim i sami trochu pomáhali naší nepřesnou a zbrklou hrou. To, ale bylo ze soupeřovy strany vše, od 39´minuty kdy na 3:0 zvyšoval Žehan už jsme měli zápas pod naší kontrolou a mohli se těšit z dalších povedených akcí. Doufejme tedy, že se na kopačky našich hráčů, opět vrátila herní pohoda a potvrdíme ji v dalším utkání.

Branky: 24´, 39´, 53´, 60´ Žehan, 20´, 59´ Kaplan, 41´ Krupka

Sestava - domácí: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Krupka, Kaplan, Žehan - Adlaf. Šijan - Sirotek, Valenta, Jíra

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Grossman Martin

Přidáno: 17.10.2016, 17:28:52 Autor: Ivo Šijan

8.10.2016, So | 7. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 0:7 Červeněves
(0:3)

Branky:

Sestava - domácí: Zima - Šijan, Kaplan, Hach - Krupka, Žehan, Soukal - Adlaf. Valenta, Pilař

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Pilař Milan

Přidáno: 8.10.2016, 16:25:03 Autor: Ivo Šijan

2.10.2016, Ne | 6. kolo | Mladší žáci

Dohalice 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Branky: 40´ Zima Matěj, 57´ Kaplan Fanda

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Šijan, Kaplan, Žehan - Novák. Krupka, Adlaf, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Olah Gabriel

Přidáno: 2.10.2016, 15:45:04 Autor: Ivo Šijan

28.9.2016, St | 2. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:2 Kratonohy
(1:2)

Po sérii venkovních zápasů, jsme na domácí půdě přivítali k dohrávanému utkání celek Kratonoh.

Naším hlavním cílem, bylo navázat na úspěšné venkovní zápasy. Ale v naší dnešní sestavě, která rozhodně nebyla ideální, se moc vymýšlet nedalo, ale vymlouvat se nato rozhodně nehodláme.

Bohužel hned v úvodu utkání jsme nezachytili náběh hostujícího útočníka, který k naší smůle ve 2 minutě proklouzl naší obraně a z první šance otevřel score zápasu. Vyrovnání jsme se dočkali o 12 minut později, kdy důrazu před hostujícím gólmanem využil Adlaf. O další 2 minuty později jsme, ale museli čelit penaltě, po faulu obránce v pokutovém území, kterou hosté proměnili a stanovili tím, tak poločasový výsledek. Do druhé půle jsme nastoupily aktivněji, ale vlastními chybami jsme se připravovali o zakončení. Vyrovnání jsme se, ale dočkali, kdy po nacvičovaném signálu z rohového kopu srovnal Soukal. Ovšem další příležitosti, kterých opět nebylo málo, jsme už využít nedokázali.

Branky: 14´ Adlaf, 49´ Soukal

Sestava - domácí: Zima - Šijan, Kaplan, Hach - Krupka, Soukal, Žehan - Adlaf. Novák, Valenta, Pilař

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Vodák Jan

Přidáno: 28.9.2016, 21:22:33 Autor: Ivo Šijan

17.9.2016, So | 4. kolo | Mladší žáci

Lovčice 0:6 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na třetí venkovní zápas v řadě jsme zajeli do Lovčic. V prvním poločase jsme to opět byly my, kdo udával tempo zápasu a vytvářeli si mnoho šancí. Škoda jen, že se ujala pouze jediná z 10 minuty, kdy otevřel score Žehan. Soupeř se k naší brance dostával jen velmi zřídka a okamžitě musel opět bránit naše rychlé protiútoky. Ve druhé půli, byl obraz hry velmi podobný, míč většinou v našem držení a obléhání branky domácích. Z tohoto tlaku, bylo hráčům odměnou 5 rychlých gólů, během 15 minut, kdy postupně scorovali Žehan, 2x Zima, Kaplan a konečný výsledek upravil Grund. Branek ovšem mohlo být podstatně víc, šancí bylo nespočet, jak z postupných útoků, tak z přímočarých i z rohových kopů, kterých jsme zahrávali i několik po sobě, ale vše bez využití. S většinou si poradil vynikající domácí gólman, kdy svými zákroky podržel svůj tým a nás tím přiváděl k šílenství. O zbytek jsme se naopak postarali samy, kdy jsme zazdili opravdu vyložené šance. Nicméně, takový je fotbal a jakékoli vítězství vždy potěší a na ostatní se brzy zapomene. Ze série venkovních zápasů, tak můžeme být velmi spokojeni, jen trochu mrzí remíza z prvního utkání s RMSK, kdy byla výhra na dosah.

Branky: 10´+ 35´Žehan, 37´+ 40´ Zima, 44´ Kaplan, 51´ Grund

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Grund, Kaplan, Žehan - Sirotek. Šijan - Adlaf, Novák, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 18.9.2016, 11:58:05 Autor: Ivo Šijan

13.9.2016, Út | 1. kolo | Mladší žáci

Nepolisy 1:7 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

V nabitém týdnu, nás po dni volna čekal další mistrovský zápas tentokrát v Nepolisech. Neúplná sestava a minimum hráčů na střídání si vyžádaly určité kompromisy v sestavě, se kterými se, ale hráči vyrovnali vcelku velmi dobře. Po opatrném začátku, z obou stran, se nehrál příliš pěkný fotbal a vše důležité se odehrálo ke konci první půle, kdy jsme opět dokázali zvýšit tlak a vytvářet si brankové příležitosti. V 18´minutě, tak z rohového kopu otevřel score Valenta, o 5 minut později chytrým přehozením zvyšoval Soukal a minutu před koncem upravil naše poločasové vedení na 3:0 Žehan, v tu chvíli netušíc, že na konci utkání bude slavit hattrick. Po změně stran jsme si opět dokázali vytvářet šance a druhým gólem v utkání navýšil naše vedení Soukal. Naše koncentrace poté, ale opadla a dovolili jsme domácím v 50´minutě snížit z rohového kopu, to byla, ale jediná situace a celkově se dá říci, že náš gólman neměl moc práce. A tak po dalších brankách Žehana, Grunda a dokončením hattricku Žehana bylo vítězství odměnou pro celý tým.

Branky: 29´+ 57´+ 59´ Žehan, 23´+ 40´ Soukal, 18´ Valenta, 59´ Grund

Sestava - hosté: Nosek - Krupka, Zima, Šijan - Grund, Soukal, Žehan - Sirotek. - Novák, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 35  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 14.9.2016, 20:27:23 Autor: Ivo Šijan

11.9.2016, Ne | 3. kolo | Mladší žáci

Hlušice 2:2 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

Po neodehraném prvním utkání nás čekal první ostrý start do nové soutěžní sezony až nyní na hřišti v Hlušicích proti RMSK. Za velmi horkého nedělního odpoledne byl začátek z obou stran opatrný s čekáním na nějakou první chybu. V prostřední části 1.poločasu jsme již měli mírnou herní převahu, byť s nepřesnostmi v rozehrávce, ale přeci jen jsme jako první otevřeli score, kdy pěknou křižnou střelou scoroval ve 14´minutě Matěj Sirotek. Vše nejdůležitější se, ale odehrálo na konci 1.půle, kdy nejprve v 26´minutě domácí vyrovnali, hra se přelévala z jedné strany na druhou a minutu před hvizdem jsme opět vedli po gólu Matěje Soukala, jenže po nedůsledném bránění jsme skoro současně s koncem poločasu inkasovali druhý vyrovnávací gól. Druhá půle, dá se říci byla plně v naší režii, hlad po opětovném vedení byl jasný a tlak obrovský, hrálo se většinou na polovině domácích, střelba ze všech možných i nemožných pozic, ale pouze do gólmana, nebo mimo tři tyče. Ztráty bodů je tak velká škoda.

Branky: 14´Sirotek, 29´Soukal

Sestava - hosté: Nosek - Šijan, Zima, Hach - Grund, Soukal, Žehan - Sirotek. Krupka, Valenta - Adlaf, Novák

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Štancl Oldřich

Přidáno: 12.9.2016, 18:53:11 Autor: Ivo Šijan