22.8.2024, Čt | 1. kolo | Mladší žáci

Chlumec n. C. B 1:5 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

K prvnímu zápasu jsme zavítali na hřiště v Chlumci nad Cidlinou, díky nemocem a dozvukům prázdnin, pouze s 8 hráči. Náročné utkání na velkém a dobře připraveném hřišti, jsme po vyrovnaném první poločase vedli 1:0. Branku vstřelil, po krásné průnikové přihrávce od Ondry Dvořáka, Martin Brož. Druhý poločas, byla na klukách znát únava, už jsme se moc do útočení nepouštěli, poctivě bránili a vyráželi do rychlých brejků, ze kterých jsme dali další 4 góly ( Dominik 2x, Séba Tvrdoň a Jáchym Říha, pro které to byly první góly na velkém hřišti). Soupeř vstřelil gól, po hezké individuální akci, ostatní šance pochytal Adam v bráně. Pochvalu za odmakaný zápas zaslouží všichni, do dalších zápasů musíme zlepšit dostupování protihráčů a někteři chování na hřišti.

Branky: D.Mihl 2x, Brož, Tvrdoň, Jáchym Říha

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: A.Mihl-Skořepa, Skřivan, Brož, D.Mihl, Dvořák, Jáchym Říha, Tvrdoň

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 22.8.2024, 21:51:30 Autor: Radek Petr