22.5.2022, Ne | 22. kolo | Mladší žáci

Urbanice 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Zápas s Urbanicemi byl od začátku nervozní, soupeř z nižších pater tabulky hrál doma na hřišti, kde je zvyklý. Nám se kombinačně příliš nedařilo, ale opět jsme soupeře udolali.

Hatrickem se blýskl Miki, jednu branku přidal Táďa.

Ve středu od 17:00 hodin zápas s tradičním rivalem z Prasku.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 23.5.2022, 14:30:32 Autor: Petr Soukal

15.5.2022, Ne | 21. kolo | Mladší žáci

Lovčice 1:6 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Zápas s Lovčicemi nám ukázal, jak je soutěž vyrovnaná, než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme po akci soupeře 1:0. Bylo znát, že jsme nervózní a hra se nedařila podle představ. Soupeř mohl do poločasu svoje vedení navýšit, stejně tak jsme my mohli po samostatných únicích vyrovnat či jít do vedení. Nestalo se, do 2. půle jsme šli s jednogólovým mankem.

Ve 2. půlce jsme zamíchali sestavou. K vyrovnání nám pomohl šťastný gól Tádi, který přímo z rohu nachytal brankáře soupeře na švestkách, kuriozní byla i druhá naše branka, kdy Vojta kopem v úrovni vlastní hlave po rohu vsítil branku. I přes vedení jsme nebyli s naší hrou spokojeni, omezil jsme se pouze na dlouhé nákopy, kombinace vázla. Teprve po navýšení vedení jsme si dovolili více spolupracovat a hrát po zemi.

Výsledek 1:6 vypadá jednoznačně, ale šlo o jedno z nejtěžších utkání, které jsme na jaře odehráli, neboť soupeř prokázal svoje kvality.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 19.5.2022, 12:02:53 Autor: Petr Soukal

8.5.2022, Ne | 20. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 4:1 Černilov A
(2:0)

Zápas, na který bychom měli rychle zapomenout, přestože jsme získali 3 body. Bez soubojů a běhání se kvalitní zápasy zkrátka nehrají, navíc jsme se snažili hrát sami na sebe, což na kluky z Černilova dlouho neplatilo. Všude jsme byli o chvilku později, než bychom měli být, často jsme si pomáhali fauly a víc diskutovali, než přemýšleli nad hrou.

Vítězství těší, ale s hrou jsme spokojeni nebyli. V Lovčicích to bude určitě lepší!

Branky: T. Kvasničková, F. Kvasnička, J. Hach a K. Tůma


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 9.5.2022, 20:57:38 Autor: Petr Soukal

25.4.2022, Po | 19. kolo | Mladší žáci

FC HK dívky 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Zápas s dívkami z hradeckého FC, které ještě letos neztratily ani bod, jsme začali opatrně, byli jsme si vědomi síly soupeře. Narozdíl od ostatních zápasů jsme se víc bránili, než útočili, nechtěli jsme hrát. Holky se výborně pohybovaly, zvládaly situace 1 na 1, nedovolily nám se udržet na míči. Bíťa byl v brance neustále v pohybu a předváděl jeden zákrok za druhým. Pokud jsme se zmocnili míče, chyběla nám rychlost, holky byly všude o chvilku dřív. Přesto se nám podařilo soupeře ohrozit z 2 rychlých protiútoků, ale do šaten jsme šli s remízou 0:0.

Ani po půlce se obraz hry nezměnil, navíc nám začaly pomalu docházet síly. Soupeř naštěstí neřešil svoje šance efektivně a my stále drželi čisté konto. V 60. minutě jsme udeřili, když si Tácek poradil s nabídnutou šancí a se štěstím zakončil.

Konečný výsledek 0:1 v náš prospěch nás těší, sebrali jsme holkám první letošní body. Měli jsme dnesvelkou porci štěstí, ale podpořili ji bojovným a poctivým výkonem v poli a výborně chytajícím Márou v brance. I tak se dá vyhrát!


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 25.4.2022, 20:23:30 Autor: Petr Soukal

24.4.2022, Ne | 18. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:1 Skřivany
(2:1)

Zápas se soupeřem, který má na jaře velmi dobré výsledky a který nás i na podzim řádně potrápil, se nám herně povedl. Od začátku jsme byli více na míči, vytvářeli jsme si šance, snažili se neustále vyvíjet tlak na soupeře. Podařilo se nám prosadit individuálně a musím všechny pochválit za přístup k zápasu.

Přestože byl soupeř velmi kvalitní, dovolili jsme mu jen jednou skórovat. 

 

Góly: Týna 2, Petr 1, Kamil 1, Hachulda 1

 

 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 25.4.2022, 20:12:48 Autor: Petr Soukal

15.4.2022, Pá | 17. kolo | Mladší žáci

Nechanice 3:16 SK Bystřian Kunčice
(2:8)

Na Velký pátek jsme dovršili náš náročný zápasový týden v Nechanicích. Byl to zápas dvou odlišných poločasů: v první půli jsme se snažili soupeře přehrát kombinačně, což se víceméně dařilo, hráči soupeře hrozili spíš rychlými brejky, my jsme více drželi míč. Pod dojmen vedení jsme ve 2. poločase hráli každý sám na sebe, což vedlo k častým ztrátám. I přesto jsme svoje vedení ještě navýšili.

Gólově se prosadili: J. Hach (5), K. Tůma (3), T. Hruška (2), V. Jíra, M. Bittner, K. Kvasničková, F. Kvasnička, P. Bludský, D. Antoš (1). 

Každopádně nás těší, že jsme zvítězili, na druhou stranu o víkendu a hned v pondělí nás čekají daleko náročnější zápasy, v nichž budeme muset hrát s daleko větším nasazením a více spolupracovat.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.4.2022, 13:01:45 Autor: Petr Soukal

12.4.2022, Út | 16. kolo | Mladší žáci

Nový HK A 3:12 SK Bystřian Kunčice
(2:7)

Na zápas na Novém HK se nás sešel takřka plný počet, bylo tedy možné více hýbat sestavou, což je pro trenéry vždy fajn. V první půli jsme si vytvořili více šancí než soupeř a dokázali je i proměňovat (narozdíl od posledního zápasu), hráli jsme organizovaně a důrazně. 

Ve druhé půli se naše hra změnila, méně jsme kombinovali, začali jsme působit unaveně a museli si směrem dozadu pomáhat často nedovoleně.

Celkový dojem ze zápasu zkazila snad jen diskuze s trenérem domácích. Je velkým otazníkem, proč na zápasy mladších žáků nejsou delegováni rozhodčí, kteří by zápasy odřídili. Pískání ze strany laiků (trenérů, rodičů, funkcionářů), je v podobných zápasech, jako byl tento, vždy na škodu.

Branka: Fíla 3, Kamil, Jirka, Miki 2, Vojta, Bíťa, Táďa 1


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.4.2022, 09:11:28 Autor: Petr Soukal

10.4.2022, Ne | 15. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:1 Hořiněves
(1:1)

První domácí zápas proti družstvu z Hořiněvse se nám výsledkově sice povedl, ale hra z naší strany nebyla k chlubení. K zápasu jsme přistoupili laxně, bez nasazení, očekávali jsme, že se soupeř z dolních pater tabulky porazí sám. Hra byla neurovnaná z obou stran, šancí jsme neměli mnoho a drtivou většinu jsme řešili bez pohybu a bez snahy kombinovat. Přesto se nám podařilo vstřelit první branku. Soupeř vyrovnal po chybě v komunikaci obrany s brankářem.

Druhý poločas přinesl kromě změn na postech zajímavější podívanou. Soupeře jsme drželi na jeho půlce a získávali převahu. Vytvořili jsme si více šancí, z nich vytěžili další 4 branky. Soupeř hrozil rychlými protiútoky, ale žádný z nich nevyužil. 

V úterý nás čeká další zápas na Novém Hradci, doufám, že všichni pochopí, že fotbal je týmový sport a že je třeba spolupracovat. PS


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.4.2022, 08:53:18 Autor: Petr Soukal

31.3.2022, Čt | 14. kolo | Mladší žáci

Nový Bydžov B 0:6 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

První zápas jarní části se odehrál v Hlušicích, kde nás přivítalo "béčko" Nového Bydžova. Sice nás bylo málo, ale pozitivní byl fakt, že na střídačce mrzli jen trenéři a ne hráči.

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, soupeř byl techničtější, šikovný na míči, hrozil hlavně z rychlých brejků. My jsme se ujali vedení po šťastné trefě Fíly Kvasničky, který vyzkoušel pozornost brankaře z velké dálky, kterému propadla střela do sítě. Do poločasu jsme přidali po individuálním průniku výborně hrajícího Davida Kollera gól do šatny. 

Ve druhé půli jsme vyzkoušeli na postu brankaře naši novou posilu Petra Bludského, který rozhodně svůj tým podržel několika pěknými zákroky, naopak my jsme přidali další branky (Fíla, Kristián, Miki, Týna) a zaslouženě zvítězili 6:0.

V příštím kole (neděle 10.4.) nás čeká těžký soupeř z Hořiněvse na domácím hřišti od 14:30 hod.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 10  Rozhodčí:

Přidáno: 4.4.2022, 14:58:35 Autor: Petr Soukal

7.11.2021, Ne | 13. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:4 Stěžery A
(2:2)

Poslední zápas se silnými Stěžerami jsme odehráli s lehce ořezaným týmem - nemoci začaly úřadovat, a to včetně trenérů. V první půli jsme ještě držli krok se soupeřem, vyšly nám standardní situace. V druhém poločase už jsme nestačili fyzicky, s vypracovanými šancemi jsme dlouho otáleli a soupeř vždy stačil střely zblokovat či nás vytlačit. Naopak po drobných chybách a nedůslednosti v zadních řadách jsme dvakrát inkasovali a zápas tak ztratili.

Všem hráčům ml. žáků bych chtěl poděkovat za celou podzimní část sezóny, myslím, že i předvedená hra ve většině zápasů stála za koukání. Hned 11. 11. zahajujeme tréninky v hale, kde zapracujeme na síle, obratnosti a pohyblivosti, což nám v loňském roce určitě chybělo. Další, na čem bude třeba pracovat, je komunikace v týmu, v posledních zápasech to trochu vázlo a víc jsme vytýkali, než chválili a povzbuzovali.

Kluci (a holky) - těším se na jarní sezónu, doufám, že budete makat tak, jako jsme trénovali na podzim. PS


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 12.11.2021, 10:02:21 Autor: Petr Soukal

15.10.2021, Pá | 10. kolo | Mladší žáci

Černilov A 2:5 SK Bystřian Kunčice
(2:3)

V Černilově nás nečekalo nic lehkého, i když byla soupeřova sestava ošizena o několik dětí (karanténa). Nástup do zápasu jsme si nechali trochu utéct a než jsme se rozkoukali, dostali jsme velmi rychlý gól. Soupeř nic nevymýšlel, hrál přímočaře, nebál se jít jeden proti jednomu. Velké potíže nám dělala hra vzduchem, když domácí brankář všechny míče vykopával a my jsme je nedokázali získat. Přesto se naše hra postupem poločasu zlepšila a nakonec jsme šli do kabin s jednobrankovým náskokem. Po půli jsme udělali několik změn, Vojta hrál výborně na stoperu, Týna se postarala o levou obranu, naopak Fíla se posunul na zálohu, kde mu to také více svědčilo. Pochvalu zasloužil Kristián, který hrál velmi odvážně a dařilo se mu. Zasloužené vítězství 5:2.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 1.11.2021, 13:18:25 Autor: Petr Soukal

10.10.2021, Ne | 9. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:7 FC HK dívky
(0:2)

Holky z FC HK nám ukázaly, jak je fotbal jednoduchý a krásný, když se u něj běhá. My jsme nezačali špatně, ale postupem času se začala naplno ukazovat fyzická převaha soupeřek. Po celý zápas jsme se nedokázali srovnat s jejich kombinační hrou, kdy několikrát rozebrali naši obranu a šli ve 3 hráčkách proti našemu brankáři. Je třeba potrénovat fyzičku a uvědomit si, že fotbal se hraje i bez míče, což u nás neplatilo. Hrál pouze hráč s míčem, ostatní mu pouze fandili. Nevadí, makáme dál!


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 1.11.2021, 13:10:08 Autor: Petr Soukal

2.10.2021, So | 8. kolo | Mladší žáci

Skřivany 2:3 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V sobotu jsme zavítali do Skřivan, kde nás čekal nepříjemný soupeř. Od začátku jsme více drželi míč na kopačkách, ale nedokázali jsme se prosadit přes poctivě bránící hráče domácích. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb, které soupeř trestal okamžitě a spolehlivě. Po půli jsme vystřídali brankáře a zamíchali sestavou. Právě Táďa Hruška (v 1. poločase chytal) se postaral o vyrovnání a po penaltovém zákroku na Jirku Hacha s přehledem proměnil nařízený pokutový kop. Po naší chybě v defenzivě se sice soupeř opět dotáhl, ale po dělovce Filipa Kvasničky, která musela hodně štípat, jsme si přeci jen odvezli vítězství.

V neděli od 12:30 hod. nás čeká vedoucí tým tabulky FC HK dívky, které zatím ještě nezaváhaly. 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 5.10.2021, 12:43:30 Autor: Petr Soukal

29.9.2021, St | 7. kolo | Mladší žáci

Lhota p. L. 3:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Zápas dvou doposud neporažených týmů nám příliš nevyšel, hned v úvodu jsme po naší chybě inkasovali a dobře hrající soupeř nám nenechával příliš prostoru k zakončování, střely byly nepřipravené, zbrklé, často končily daleko od branky. Po vyrovnávacím gólu Jirky Hacha se naše hra zlepšila, snažili jsme se kombinovat, ale bez výraznější šance. Soupeř naopak po úniku po straně potrestal naši nedůraznost a získal opět vedení. Při závěrečném tlaku, který ale opět končil spíše střelami z větší vzdálenosti, nám už chyběly síly na vyrovnání, naopak soupeř po našem nedorozumění v zadních řadách pojistil třetí brankou a zaslouženě zvítězil.

V sobotu ve Skřivanech nás čeká další těžký soupeř, věřím, že se poučíme z chyb a opět se vrátíme na vítěznou vlnu.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 1.10.2021, 11:25:30 Autor: Petr Soukal

26.9.2021, Ne | 6. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 21:1 Nechanice
(12:1)

V derby se nám střelecky dařilo, ale předvedená hra nebyla příliš ke koukání. Soupeř z Nechanic, které hrají soutěž 1. rokem, nás nenutil vydat ze sebe maximum, navíc bránil v 7 lidech a prostoru před brankou nebylo mnoho. 

 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK: V. Jíra  ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 1.10.2021, 11:20:06 Autor: Petr Soukal

18.9.2021, So | 5. kolo | Mladší žáci

Hořiněves 3:11 SK Bystřian Kunčice
(1:5)

Zápas v Hořiněvsi se nám tentokrát vydařil už od začátečních minut, musím pochválit všechny hráče za předvedený výkon. Velkou chuť do hry měli Honza Štokr a Kamil Tůma, ale hrát (hlavně dopředu) chtěli všichni, jen je potřeba nezapomínat na zadní vrátka, která byla občas otevřená dokořán. 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK: Jíra  ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí:

Přidáno: 20.9.2021, 14:11:10 Autor: Petr Soukal

15.9.2021, St | 4. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 12:2 Urbanice
(3:2)

Ve středu jsme odehráli další z řady zápasů - na svém hřišti jsme přivítali hráče z Urbanic. Od začátku byl zápas velice vyrovnaný, soupeř hrál poctivě dozadu a hrozil spíše rychlými protiútoky. My jsme drželi na svých kopačkách balon častěji, odměnou nám byl vedoucí gól. Na něj soupeř hned po rozehrání odpověděl, když si nejlepší hráč soupeře dovolil obejít hned 4 naše bránící hráče a s přehledem srovnal. Poté byla hra opět vyrovnaná, ale do šaten jsme odcházeli s mírným náskokem 3:2. Po půlce jsme se "odbrzdili" a zlepšenou hrou začali náskok navyšovat. Výsledek těší, ale ještě víc se líbila hra v posledních 10 minutách. 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 16.9.2021, 14:21:41 Autor: Petr Soukal

12.9.2021, Ne | 3. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 11:2 Nový Bydžov B
(4:2)

Herně se nám zápas s Novým Bydžověm B příliš nevydařil, i když to tak podle výsledku může vypadat. Měli jsme možnost zahrát si proti technickému soupeři, v jehož řadách je spousta šikovných fotbalistů. Namísto toho jsme se nechali vybláznit a každý se chtěl zapsat na listinu střelců. Míče nám odskakovaly, chodili jsme do zbytečných soubojů... Soupeř naoapak byl na míči velice silný, snažil se hrát kombinačně a nám jeho akce dělaly velké problémy.

Kluci, vyhrávat je fajn, ale ještě lepší je  si zahrát, spolupracovat!


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 13.9.2021, 10:00:27 Autor: Petr Soukal

5.9.2021, Ne | 2. kolo | Mladší žáci

Prasek 2:3 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V Prasku jsme odehráli dvě rozdílné poločasy. V prvním se nám příliš nedařilo, soupeř byl důrazný a všude byl o chvilku dřív. Po průniku naší obranou se zaslouženě ujal vedení. Po půli jsme hru vyrovnali, přidali jsme na důrazu a začali konečně víc držet míč na svých kopačkách. Po šťastném vyrovnávacím gólu Kristiána Skořepy si Vojta Jíra s Kamilem Tůmou vyměnili uprostřed hřiště míč a Kamil zakončil svůj únik s přehledem. Soupeř hrál stále velmi dobře, po naší nedůraznosti vyrovnal. V poslední minutě se do míče opřel Jirka Hach a střelou ze střední vzdálenosti překonal brankáře domácích a zajistil naši výhru 3:2.

 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK: Soukal  ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: M. Grossman

Přidáno: 13.9.2021, 09:54:02 Autor: Petr Soukal

1.9.2021, St | 1. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 12:6 Nový HK A
(5:1)

Ve středu 1. 9. jsme na domácím hřišti přivítali tým z Nového HK. Po přestupu do starší kategorie - mladších žáků - jsme netušili, jak na tom budeme v porovnání s ostatními týmy. Kluci se do soupeře zakousli, hned v první půli nastřelili 2x břevno a po několika pěkných akcích začali postupně navyšovat svůj náskok. Do šaten jsme odcházeli za stavu 5:1 v náš prospěch.

Po poločase a vystřídání se obraz hry trochu změnil, začali jsme velmi vlažně a nechali soupeře dotáhnout na rozdíl 1 branky. Naštěstí se nám vždy podařilo včas odskočit a v závěru zápasu ještě svůj náskok navýšit. Klukům (a Týně) děkujeme za předvedený výkon, zjistili jsme, že ke všem fotbalovým dovednostem budeme muset zapracovat na fyzičce, protože na větším hřišti se zkrátka musí více a častěji běhat.

O branky se podělili: Táďa, Vojta, Mára, Jířa, Káma, Honzík, Fíla

Sestava: D. Antoš, D. Koller, J. Štokr, J. Hach, V. Sentivan, T. Hruška, V. Jíra, M. Soukal, K. Tůma, K. Kvasničková, K. Skořepa, M. Bittner, F. Kvasnička


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: Z. Jíra

Přidáno: 1.9.2021, 21:25:46 Autor: Petr Soukal