21.9.2023, Čt | 12. kolo | Mladší žáci

Chlumec n. C. B 10:4 SK Bystřian Kunčice
(5:2)

Do zápasu v Chlumci jsme šli s očekáváním, zda dokážeme navázat na předešlé výhry. Na malém a hrbolatém, vedlejším hřišti jsme velmi brzy prohrávali, což na nás bylo znát. Proti fyzicky zdatnějšímu soupeři jsme se dnes nedokázali kombinačně prosadit a chodili jsme zbytečně do soubojů. Místo toho, abych se snažili hřiště roztáhnout. Když k tomu připojíme to, že vypadáváme ze hry a někteří začnou hrát, až když je míč dva metry od nich, těžko můžeme proti vyrovnaným soupeřům uspět. I když jsme nebyli opticky horším týmem, domácí nám opět dali lekci z produktivity. Stále se učíme, ale každopádně musíme zlepšit nasazení a zaujetí pro hru. To že prohrajeme se stát může, ale jde o to, jestli pro to uděláme všichni všechno...


Branky: Rakaš, Petr, Dvořák, Říha

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šafka, Skřivan, Zámečník, Lacko, D. Mihl, A. Mihl, Rakaš, Petr Š., Dvořák, Lacko, Říha, Skořepa

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 22.9.2023, 21:41:03 Autor: Radek Petr

17.9.2023, Ne | 6. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 6:0 Kosičky
(4:0)

V zápase s Kosičkami, jsme chtěli navázat na předešlíé utkání, což se nám podařilo. Proti tvrdě hrajícímu soupeři to ovšem nebylo moc jednoduché. Kluci zažili trochu odlišný zápas, než dosud. Když předržovali míč, nebo se pokoušeli prokličkovat mezi více hráči, tak zjistili, že fotbal taky dost bolí. A že když dají míč od nohy včas, tak to nejen nebolí, ale že se dostávají do výhodnějších pozic pro zakončení. Stále si zvykáme na velké hřiště a každým zápasem je to lepší. Doufáme, že další utkání, se zase herně o kousek posuneme. Těší nás druhé utkání v řadě, bez obdrženého gólu.


Branky: Souček 2x, Říha 2x, Šafka, Petr

Sestava - domácí: Šafka, A.Mihl, Skřivan, Dvořák, D.Mihl, Lacko, Rakaš, Souček, Petr, Zámečník, Brož, Říha, Skořepa

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 19.9.2023, 22:31:50 Autor: Radek Petr

14.9.2023, Čt | 5. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 12:0 Libčany
(3:0)

Dnešní zápas se nám výsledkově, ale i herně podařil. Proti soupeři, který podobně jako my, hraje svá utkání s mladšími dětmi, jsme byli po celé utkání lepší a soupeře jsme moc nepouštěli do hry. Ve druhém poločase jsme ještě přidali, což se projevilo i na celkovém skóre. Konečné se nám podařilo zvítězit a kluci z toho měli obrovskou radost. Na stejný výkon, se pokusíme navázat v dalším utkání.


Branky: D.Mihl 4x, Petr 2x, Skřivan, A.Mihl, Zámečník, Skořepa, Rakaš, Brož

Sestava - domácí: Šafka, A.Mihl, Skřivan, Dvořák, D.Mihl, Lacko, Rakaš, Souček, Petr, Zámečník, Brož, Říha, Skořepa

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 19.9.2023, 22:16:43 Autor: Radek Petr

10.9.2023, Ne | 4. kolo | Mladší žáci

Skřivany 5:5 SK Bystřian Kunčice
(3:4)

Do dalšího utkání jsme nastoupili za úmorného vedra na hřišti ve Skřivanech. Celkem brzy jsme se dostali do dvoubrankového vedení, které jsme ale zbytečně ztratili. Do poločasové přestávky jsme šli, asi zaslouženě, s jednogólovým vedením. Ve druhém poločase jsme promarnili několik brankových příležitostí, zbytečnou zbrklostí a brzkým zakončením. Celkově jsme zápas odehráli vcelku dobře. Bohužel se opět nevyvarujeme zbytečným ztrátám a dost často nám vypadávají hráči z koncentrace. Musíme zapracovat na týmovějším pojetí hry, bojovat jeden za druhého.

A nespoléhat se na spoluhráče. Klukům nelze upřít snahu vyhrát. 


Branky: A.Mihl 2x, D.Mihl 2x, Dvořák

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šafka, Skřivan, Zámečník, Lacko, D. Mihl, A. Mihl, Rakaš, Petr Š., Dvořák, Souček

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 10.9.2023, 16:40:47 Autor: Radek Petr

3.9.2023, Ne | 3. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 3:11 Malšova Lhota B
(0:5)

První utkání na našem stadionu se moc nevydařilo.

Výsledek úplně neodpovídá průběhu hry. Sráželi nás zbytečné ztráty a nepřesnosti, ze kterých nás soupeř trestal. Naopak my, jsme se stále zkoušeli prosazovat individuálně. Kluci musí pochopit, že je potřeba na hřišti spolupracovat a být neustále v pohybu. Krásným příkladem byl gól Domči, kdy jsme se na 4 přihrávky dostali od naší branky do zakončení. Poprvé se za nás střelecky prosadil nově příchozí Honza Říha.

 

 


Branky: D. MIhl, Říha, Skřivan

Sestava - domácí: A.Mihl, Skřivan, Skořepa, Jan Říha, Lacko, Šafka, D. Mihl, Rakaš, Bendig, Málek, Souček, Dvořák

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 3.9.2023, 21:32:38 Autor: Radek Petr

27.8.2023, Ne | 2. kolo | Mladší žáci

Lhota p. L. 8:3 SK Bystřian Kunčice
(2:3)

K prvnímu soutěžnímu utkání, jsme nastoupili na hřišti ve Lhotě pod Libčany.

Pro všechny znás to bylo poprvé na půl hřiště v počtu 7+1. Proti soupeři, který proti nám nastoupil s většinou hráčů, minimálně o rok staršími (2011), než my. Vůbec poprvé za nás hrál Honza Říha, který k nám přišel z Kobylic.

Na hřišti velkého favorita, jsem na stoupili odvážně a naše hra, se musela divákům líbit. Bohužel jsme se nevyvarovali zbytečných chyb, po kterých se dostal soupeř do několika šaancí, při kterých nás podržel Šíma v brance. První gól utkání, vstřelil Kristián Skořepa, kdy jeho ne moc prudká střela, skončila za zády domácího brankáře. Tato branka, očividně soupeře zaskočila a proto jsme po dalších gólech Domči a znovu Kikina S., odcházeli do šatny za příznivého stavu 3:2.

Poločasová přestávka  a nejspíš i instrukce od trenéra, soupeři pomohla.

V druhém poločase nelze upřít našim hráčům snahu, ale byla znát větší zkušenost domácích na velkém hřišti a fyzická zdatnost, mnohem víc se dostávali do zakončení, ve kterém byli na rozdíl od prvního poločasu úspěšnější.

I přes prohru kluky chálíme. V dalších zápasech se budeme snažit lépe pracovat s prostorem, mnohem většího hřiště, než na které byli kluci dosud zvyklí

 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šafka, Skřivan, Zámečník, Lacko, Skořepa, D. Mihl, A. Mihl, Rakaš, Říha Jan, Petr Š., Dvořák, Souček

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 3.9.2023, 21:32:21 Autor: Radek Petr