Hůra vs. Důla - 14. srpna 2004

Pravidelně se každý rok koná v polovině srpna Pouťový zápas našich starších pánů Hůra x Důla. Ani letošní rok tomu nebylo jinak. Střetnutí se konalo v sobotu 14.8. od 14 hodin. Oba týmy se nesešly zrovna v hojných počtech a tudíž byl pouze jeden hráč na střídání, což bylo v žáru odpoledního slunce pro naše bardy velmi vyčerpávající. V utkání řízeném rozhodčím Ladislavem Vondráčkem ze Starých Nechanic, které se hrálo 2x40 minut, se nejprve prosadili hráči Hůry v klasických zelenobílých dresech, když se v 9. minutě trefil Bláha a ihned minutu po něm skóroval Hornych. Důla v oranžovo-černém snížila ve 14. minutě útočníkem Zdeňkem Šulcem na 2:1. V minutě 23. zvyšoval na 3:1 pěknou střelou z dálky záložník Jiří Pavlíček. O 9 minut později zaznamenal druhou branku oranžových Hruška, poločasové skóre tak bylo 3:2 pro Hůru. V průběhu prvních 15. minut druhého poločasu hráči Důly zcela zvrátili utkání ve svůj prospěch a po pěti zásazích, kdy postupně skórovali Kneifel, Hlaváček, Pechar, Khol a Šulc, získali výrazný náskok 3:7. Střetnutí se zdálo být již zcela rozhodnuté, ale hráče v zelenobílém namotivovalo snížení na 4:7 v minutě 68. hráčem Milanem Šejblem. Hned v následující minutě snížil na dvoubrankový rozdíl Josef Podrazil. Pět minut před koncem dramatického utkání v minutě 75. vyrovnal dvěma góly na konečných 7:7 útočník Zdeněk Hornych. Po normální hrací době tak skončil zápas smírně 7:7 (3:2) a musel proto následovat penaltový rozstřel, kterého se účastnil každý hráč. Po několika dobrých zásazích obou brankařů se z konečného vítězství radovali hráči Hůry, protože vyhráli na penalty v poměru 5:4.