Nejbližší zápasy SK Bystřian Kunčice · sezóna 2023/24
Tým Druh utkání Soupeři Hřiště Datum Čas
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Vysoká n. L. B So 23.3. 10,00
A - mužstvo mistrovské Slavia HK B : SK Bystřian Kunčice Ne 24.3. 15,00
Starší přípravka mistrovské Slavia HK : SK Bystřian Kunčice Čt 28.3. 16,30
Mladší žáci mistrovské SK Bystřian Kunčice : Dobřenice/Rohoznice So 30.3. 10,00
B - mužstvo mistrovské Neděliště : SK Bystřian Kunčice So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské SK Bystřian Kunčice : Kostelec n. O. So 30.3. 16,30
A - mužstvo mistrovské RMSK Nový Bydžov : SK Bystřian Kunčice Hlušice So 6.4. 16,30
Starší žáci mistrovské Nový HK A : SK Bystřian Kunčice Ne 7.4. 10,30

25.10.2015, neděle | Klub

Dne 25.10.2015 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Libčany s výsledkem 2:4 a poločasem 1:2. Snad by jsme i vyhráli, stačilo trefit 3 x prázdnou bránu a k tomu ještě pár vyložených šancí. Musí to být náročné najednou se ocitnout sám před brankou s brankařem a nikde nikdo. To chce opravdu pevné nervy a zkušenost s přehledem se vyrovnat s touto situaci. Tohle se asi natrénovat nedá (Úvaha laika). Průběh zápasu můžete shlédnout v následujicí fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice A - Libčany

Přidáno: 25.10.2015, 15:51:54 Autor:

24.10.2015, sobota | Klub

Derby s Libčany vítězně pro hosty/2:4/.Proti favoritovi soutěže jsme předvedli kvalitní výkon/vyjma úvodu zápasu / a jen škoda že za stavu 2:2 jsme neproměnili šance, výsledek mohl být jiný.V předzápase starší žáci zvítězili s Třebší B a upevnili si tak první místo po podzimní části okresního přeboru.

Přidáno: 25.10.2015, 11:07:31 Autor: Zdeněk Šulc

17.10.2015, sobota | Klub

DNEŠNÍ ZÁPAS V MILETÍNĚ JE PRO PODMÁČENÝ TERÉN ODLOŽEN NA STŘEDU/ STÁTNÍ SVÁTEK/  28.10. OD 14,30 HOD.

Přidáno: 17.10.2015, 10:32:52 Autor: Zdeněk Šulc

14.10.2015, středa | Klub

Na mistrovské utkání do Miletína  v sobotu 17.10. jede autobus takto:13,15 Lidl u terminálu HK,13,40 Kunčice, 13,45 Nechanice u kostela. Začátek utkání je v 15,30 hod.

Přidáno: 14.10.2015, 11:28:20 Autor: Zdeněk Šulc

28.9.2015, pondělí | Klub

Dne 27.9. 2015 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice B - Vysoká nad Labem s výsledkem 2:1 a poločasem 0:0. Zpočátku nemastná neslaná hra v prvním poločase se teprve ve druhém změnila ve vítězstvím nad soupeřem. Někteří hráči soupeře neunesli prohru a v druhém poločase se prezentovali až brutálními zákroky na naše hráče. Hra vyústila v několik potyček přímo na hřišti. Bohužel neschopný hlavní rozhodčí si se situací nedokázal poradit a místo, aby potrestal soupeře spíš trestal naše hráče. Při hypotetické úvaze o naší případné prohře, kdoví, jak by situace dopadla. Dá se předpokládat, že pro rozhodčího špatně. Ale nestalo se tak a my jsme vyhráli. V následující fotogalerii můžete shlédnou průběh utkání.

Fotogaleri Kunčice B - Vysoká nad Labem

Přidáno: 28.9.2015, 18:11:19 Autor:

Dne 26.9. 2015 proběhlo mistrovské utkání  mezi Kunčice A - Nový Hradec Králové s výsledkem 2:1 a poločasem 0:1. V poměrně vyrovnaném zápase se nám nakonec podařilo vyhrát. Trenér soupeře již v průběhu zápasu několikrát slovně napadl našeho trenéra a celé to vyústilo v rozepři po ukončení zápasu. Na facky a pěsti nedošlo jen díky profesionální práci pořadatelské služby, která celou situaci uklidnila. Jestliže je někdo psychicky labilní, určitě by neměl dělat trenéra a spíše vyhledat pomoc u odborníků. Průběh zápasu múžete shlédnout v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice A - Nový HK

Přidáno: 28.9.2015, 18:12:38 Autor:

13.9.2015, neděle | Klub

Dne 12.9.2015 proběhlo mistrovské utkání mezi Kučice A - Úpice s výsledkem 0:1 a poločasem 0:0. Náš brankář zachránil několik vyložených golových šancí soupeře. V 87 minutě nařídil rozhodčí penaltový kop a soupeř ho s přehledem proměnil.

A nyní k penaltovému kopu z mého pohledu jako laika. Pečlivě si prohlédněte tři fotografie před vlastní penaltou. Někdo tvrdil, že hráč soupeře stoupl na míč a upadnul. Na první fotografii je vidět, že na míč  stoupl a následně opravdu upadnul. V té době byl náš hrač ve vzdálenosti, ve které nemohl jakýmkoliv způsobem jeho pád ovlivnit. Na další fotografii je vidět, jak již hráč soupeře leží zády k brance a náš hráč ve snaze na něj nešlapnout jde na zem za ním. Míč v té době je již ve značné vzdálenosti, do které se dostal právě šlapnutím nohou a následnou dráhou směrem od hráče soupeře. Takže z mého pohledu pokud postraní rozhodčí situaci viděl, ji ohodnotil nesprávně. Varianta druhá - rozhodčí začátek neviděl teprve až když oba leželi za sebou a vyhodnotil situaci jako že náš hráč soupeře sundal. Ať to byla jedna či druhá varianta ze strany rozhodčího, náš hráč se na pádu soupeře nepodílel. Fotograjie hovoří jasně. A ty můžete shlédnout v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice - Úpice

Přidáno: 13.9.2015, 16:20:59 Autor:

11.9.2015, pátek | Klub

Vítězství v poháru v Nedělištích pro naše béčko v poměru 8:2.Další kolo se hraje ve čtvrtek 24.9. od 16,30 hod. v Kosičkách.

Přidáno: 14.9.2015, 14:24:54 Autor: Zdeněk Šulc

31.8.2015, pondělí | Klub

Dne 30.08.2015 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice B  - Třebeš s výsledkem 4:4 a poločasem 1:1. Z vedení 3:1 jsme se v průběhu hry dopracovali k uvedenému výsledku. Mohli jsme vyhrát , ale také jsme jich osm mohli dostat. Průběh utkání v následující fotogalerii.

Fotogalerie Kunčice B - Třebeš

Přidáno: 31.8.2015, 00:47:05 Autor:

30.8.2015, neděle | Klub

Dne 29.08.2015 proběhlo mistrovské utkání mezi Kunčice A - Sobotka s výsledkem 4:1 a poločasem 1:0. Konečně jsme prolomili ledy a zvítězili jsme. Průběh z utkání ve velmi horkém počasí můžete shlédnout ve fotogalerii, která následuje.V zápase jsme nastoupili již bez Aleše Hůlky,který se rozhodl nepokračovat v týmu a  hledá si nové angažmá.