31.3.2018, sobota | Starší přípravka

30.3. jsme sehráli další přípravné utkání opět se svým oblíbeným soupeřem Jiskrou Prasek. Zápas stanovený na 3x 20 minut proběhl v našem areálu na kvalitní umělé trávě. Chtěli jsme, aby mužstvo, které tímto zápasem završilo zimní přípravu podalo maximální výkon. Chyběli nám tři hráči základní sestavy, ale i s tímto faktem je potřeba pracovat. Hráči od první minuty si byli vědomi důležitosti tohoto přípravného utkání a na jejich výkonu to bylo patrné. Že jde o poslední utkání před ostrým startem sezony bylo poznat i na množství diváků z řad rodičů obou týmů. Všichni hráči se prezentovali od první minuty zodpovědným výkonem, který neumožňoval soupeři se dostat vůbec do hry. Zadní řada pracovala bezchybně, hráči si vzájemně vypomohli a nepustili soupeře do žádných šancí. Postupem času začali obránci stále více podporovat útok, připravovali šance útočníkům, kteří toho úspěšně využívali. Nejenže skóre utěšeně narůstalo, ale bylo vidět i několik pěkných fotbalových akcí, jejichž provedení jsme s hráči před utkáním probírali. Měli jsme samozřejmě pár hluchých minut, kdy jsme se zbytečně tlačili tzv. do plných a nevyužívali celou plochu hřiště, ale těch bylo velmi málo. Střelecky se prosadili všichni hráči co zasáhli do hry a výhrou 11:0 tak dali pěkný dárek Danovi Pilařovi k jedenáctým narozeninám, které v ten den oslavil. Mužstvo ukázalo, že pokud hráči plní zodpovědně své úkoly a pomůžou si navzájem, mohou navázat na kvalitní výkony, které předváděli na podzim. 

Přidáno: 1.4.2018, 09:44:45 Autor: Milan Pilař

27.3.2018, úterý | Starší přípravka

Ve čtvrtek 22.3. jsme vyrazili společně s mladšími žáky na soustředění do našich nejvyšších hor Krkonoš. Ubytování a tréninkové centrum jsme měli na Smejkalových boudách, kousek od Vrchlabí. Zázemí výborné, strava také a program nabitý!! Trénovali jsme jak v místním areálu, kde jsme využívali venkovní hřiště  se sněhovou nadílkou, posilovnu a malou tělocvičnu, tak jsme využili i areál s umělou trávou na městském stadionu ve Vrchlabí. Jeden dopolední trénink proběhl dokonce v tělocvičně Sokola Horní Branná, kterou jsme dříve pro svá soustředění hojně využívali. V rámci relaxace jsme zařadili i bowling ve Vrchlabí. Myslím, že si soustředění všichni užili, kolektiv se ztmelil, natrénovalo se, chlapci přijeli řádně unavení a se spoustou zážitků.

Přidáno: 1.4.2018, 09:21:56 Autor: Milan Pilař

19.3.2018, pondělí | Starší přípravka

18.3. mužstvo starší přípravky sehrálo na domácím hřišti s umělou trávou přípravný zápas s Jiskrou Prasek. Jednalo se o první zápas v tomto roce. Pro tuto přípravu jsme zvolili režim 3x 15 minut.  Začátek byl trochu rozpačitý, bylo vidět, že hráči nebyli dlouho v zápasovém tempu. Soupeř se ujal vedení a měl míč více na kopačkách. Naši hráči nebyli přesní v kombinaci, často ztráceli míč a tak dostávali do hry našeho soupeře. Po zakřiknutém úvodu začal tým zase fungovat, tak jak jsme byli zvyklí z posledních zápasů podzimní sezóny. Postupně jsme převzali iniciativu a začali střílet branky. Druhou a třetí patnáctiminutovku jsme již odehráli slušně a nepustili soupeře k žádným větším šancím. V přípravě jsme výsledkově uspěli, ale přesné skóre Vám neřeknu, jelikož nám nešlo o množství nastřílených branek, ale o předvedenu hru a plnění taktických úkolů jednotlivých hráčů. Víme, že i přes výhru musíme spoustu věcí zlepšit a natrénovat, pokud chceme být na jaře důstojnými soupeři ostatním týmům.

Přidáno: 1.4.2018, 09:23:00 Autor: Milan Pilař

28.2.2018, čtvrtek | Starší přípravka

          ROZPIS PŘÍPRAVY jaro 2018

 

 

Pondělí 5.3. 16:30 - 18:00 umělka Kunčice

 

Čtvrtek 8.3. 16:30 - 18:00 umělka Kunčice

 

Neděle 11.3.  přátelské utkání s Sokolem Dohalice - hřiště Kunčice (čas bude upřesněn)

 

Pondělí 12.3. 16:30 - 18:00 umělka Kunčice

 

Středa 14.3. 16:30 - 18:00 umělka / hřiště Kunčice

 

Neděle 18.3. přátelské utkání s Jiskoru Prasek  - hřiště Kunčice (čas bude upřesněn)

 

Pondělí 19.3. 16:30 - 18:00 Kunčice

 

Středa 21.3. 16:30 - 18:00 Kunčice

 

Čtvrtek 22.3. cca 16:30 odjezd na tréninkový kemp

 

Sobota 24.3. přátelské utkání s SK Jilemnice

 

Neděle 25.3. příjezd Nechanice cca 10:30

 

Pondělí 26.3. 16:30 - 18:00 Kunčice

 

Středa 28.3. 16:30 - 18:00 Kunčice

 

Přidáno: 28.2.2018, 19:27:29 Autor: Milan Pilař

12.11.2017, neděle | Starší přípravka

Tréninky starší přípravky zima 2017

Tréninky v tělocvičně SOŠ Nový Bydžov, Jana Maláta 1869 (naproti nemocnici)

15. 11. od 16.30 - 18.00h středa

22. 11. od 16.30 - 18.00h středa

29. 11. od 16.30 - 18.00h středa

(do tělocvičny: pití, tréninkový dres, sálovky, samozřejmě teplou bundu a čepici)

na dopravě se lze domluvit


Halový turnaj OP starší přípravky
- sportovní hala Předměřice

26. 11. termín bude upřesněn (čeká se na rozlosování turnaje)


sportu zdar a fotbalu zvlášť

 

Přidáno: 12.11.2017, 20:02:39 Autor: Milan Pilař

20.8.2017, neděle | Starší přípravka

Od středy 16.8. do soboty 19.8. hráči starší přípravky absolvovali letní soustředění v areálu na Pecce u Nové Paky. Soustředění se zúčastnili i někteří hráči mladší přípravky. Počasí nám vyšlo a tak jsme mohli na hřišti místního klubu Harant Pecka intenzivně dvoufázově potrénovat. Samozřejmě na soustředění nechyběli populární ranní rozcvičky i další pohybové aktivity jako např. nohejbal, malý fotbálek. Hráči včetně trenérů byli celý den v pohybu. V pátek jsme v rámci regenerace navštívili místní koupaliště, kde všichni statečně zvládli místní nezvykle studenou vodu. Bylo to příjemné osvěžení po náročném dopoledním tréninku. Jediné, co trochu pokazilo jinak dobrý dojem ze soustředění byla strava v místní jídelně. Zřejmě by potřebovala návštěvu p. Pohlreicha, věřím, že by to byl velmi výživný díl tohoto pořadu. Hráči (i trenéři) ovšem nestrádali, o doplnění kalorií se postarali naše maminky/fanynky, které byli i na tuto situaci připraveny. Za jejich péči jim patří velký dík. Soustředění jsme zakončili přátelským zápasem na domácím hřišti v Kunčicích s týmem Jiskra Prasek. I přesto, že většina hráčů byla unavena z náročné přípravy, dokázali předvést pohledný fotbal a výrazně tak soupeře přehrát. Padla spousta krásných branek, které byli odměněny potleskem diváků. Mezi střelce se zapsali i nastoupivší hráči mladší přípravky, čímž potvrdili, že účast na letním soustředění měla pozitivní vliv na jejich výkon.

Nyní se budeme připravovat na podzimní část soutěže na kvalitně připraveném domácím hřišti. Režim tréninků zůstává stejný tzn. pondělí, středa od 17.00h. První mistrovský zápas sehrajeme již 3.9. na hřišti v Myštěvsi. Držte nám palce ať se nám podaří postoupit do jarní finálové skupiny, tak jako v loňském roce. 

Přidáno: 22.8.2017, 20:18:17 Autor: Milan Pilař

27.3.2017, pondělí | Starší přípravka

Ve čtvrtek 23. března jsme odjeli na zimní přípravu do oblíbeného areálu v Horní Branné. Hráči toto prostředí už dobře znají a cítí se zde tak trochu doma. Po celou dobu pobytu nám přálo počasí, které se podobalo předčasnému létu. Hojně jsme využívali umělky i rezervního travnatého hřiště. Tělocvična ovšem také přišla vhod zejména při ranních rozcvičkách a večerních trénincích. V pátek 24. 3. jsme sehráli přátelský zápas ve Vrchlabí se starší přípravkou. Nutno konstatovat, že soupeř byl lepší a vyrovnanou partii jsme sehráli pouze jednu patnáctiminutovku. Myslím si, že jsme čtyřdenní přípravu využili maximálně, mužstvo velmi kavalitně třífázově potrénovalo a ve volných chvílích se utužil kolektiv. V neděli se celé mužstvo vrátilo v pořádku domů. Hráči si dovezli spoustu zážitků a doufám i dobrou formu do jarních fotbalových bojů.

Přidáno: 11.4.2017, 22:29:48 Autor: Milan Pilař

19.2.2017, neděle | Starší přípravka

POZOR !!  Došlo ke změně termínu zimního soustředění starší přípravky v Horní Branné. Soustředění je posunuto o týden a odjezd je ve čtvrtek 23.3. a návrat v neděli 26.3. Časy odjezdu a příjezdu zůstavají stejné.

Přidáno: 19.2.2017, 19:29:46 Autor: Milan Pilař

28.1.2017, sobota | Starší přípravka

V sobotu 28. 1. jsme se zúčastnili halového turnaje ve Vysoké nad Labem. Společně s domácím klubem z Vysoké se zde představili mužstva starších přípravek z Myštěvse, Třebše, Malšovy Lhoty a Velichovek. Hrálo se systémem každý s každým 15 min. První zápas jsme nastupili proti týmu z Velichovek. Po dobrém výkonu jsme zvítězili jasně 6:0 a nedovolili jsme soupeři ani jednou ohrozit naši branku. V druhém zápase jsme narazili na domácí mužstvo a rovněž jsme zvítězili bez obdržené branky. Ve třetím utkání jsme si vybrali slabší chvilku a pouze remizovali s týmem z Myštěvse, když se nám podařilo z mnoha šancí vsítit pouze jednu branku. Po tomto utkání jsme již věděli, že neodjedeme domů s prázdnou a nějaké medaile přivezeme. V předposledním utkání jsme porazili výborné mužstvo Malšovy Lhoty a bylo jasné, že o vítězství v turnaji se popereme v posledním zápase s týmem Třebše, který se prezentoval po celý turnaj výborným fotbalem. Zápas byl vyrovnaný od první do poslední minuty. Podařilo se nám vsítit první branku po akci "naslepo" mezi sehranou dvojicí útočníků Zdeňkem Jírou a skórujícím Danem Pilařem. Ve zbytku zápasu jsme bojobali o každý míč, ale přesto se podařilo soupeři v závěru vyrovnat. Jelikož oba tými měli shodný počet bodů a kupodivu i shodné skóre, o vítězi turnaje tak rozhodovali pokutové kopy. V první sérii tří pokutových kopů obě mužstva jednou zaváhala, za nás proměnil Radek Zvěřina, Zdeněk Jíra a nedal Dan Pilař. V následném rozstřelu první penaltu obě mužstva proměnili (za nás Radek Zvěřina), v druhém rozstřelu soupeř nedal, Zdeněk Jíra chladnokrevně umístil svou střelu k tyči a rozhodl, že SK Bystřian Kunčice ovládl celý turnaj. Myslím si, že přítomní diváci si nemohli lepší vyvrcholení turnaje přát. Napínavé finále bylo také odměnou pro organizátory, kterým patří dík za skvěle připravený turnaj.

Ač naše účast na tomto turnaji byla jen součástí zimní příravy, naše mužstvo ve složení: Šimon Havlík, Bára Soukalová, Roman Ferenc, Tadeáš Nešpor, Radek Zvěřina, Ondra Roškanjuk, Dan Pilař a Zdeněk Jíra předvedlo bojovný a takticky vyzrálý výkon. Velice dobře fungovala obrana pod vedením kapitánky Báry, výsledkem bylo nejméně obdržených branek na celém turnaji. Do Kunčic jsme si nakonec odvezli dvě trofeje, pohár a zlaté medaile za první místo a ocenění nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal náš obránce Radek Zvěřina.

Po úspěšném učinkování na halovém turnaji ve Vysoké jsme se opět zapojili do pravidelné zimní přípravy v tělocvičně ZŠ Libčany, kterou jsme zahájili již 13. ledna. Jako trenér jsme rád, že byli hráči za svoji dřinu v přípravě odměněni turnajovým úspěchem. 

Přidáno: 19.2.2017, 19:32:26 Autor: Milan Pilař

9.1.2017, pondělí | Starší přípravka

Přípravu na sezonu 2017 začínáme tréninkem 13. 1. 2017 v tělocvičně ZŠ Libčany od 17.30h. V příloze je rozvrh tréninků na zimní období 2017.

Přidáno: 9.1.2017, 23:20:11 Autor: Milan Pilař

1 2 3 4 5 6