12.11.2017, neděle | Starší přípravka

Tréninky starší přípravky zima 2017

Tréninky v tělocvičně SOŠ Nový Bydžov, Jana Maláta 1869 (naproti nemocnici)

15. 11. od 16.30 - 18.00h středa

22. 11. od 16.30 - 18.00h středa

29. 11. od 16.30 - 18.00h středa

(do tělocvičny: pití, tréninkový dres, sálovky, samozřejmě teplou bundu a čepici)

na dopravě se lze domluvit


Halový turnaj OP starší přípravky
- sportovní hala Předměřice

26. 11. termín bude upřesněn (čeká se na rozlosování turnaje)


sportu zdar a fotbalu zvlášť

 

Přidáno: 12.11.2017, 20:02:39 Autor: Milan Pilař

20.8.2017, neděle | Starší přípravka

Od středy 16.8. do soboty 19.8. hráči starší přípravky absolvovali letní soustředění v areálu na Pecce u Nové Paky. Soustředění se zúčastnili i někteří hráči mladší přípravky. Počasí nám vyšlo a tak jsme mohli na hřišti místního klubu Harant Pecka intenzivně dvoufázově potrénovat. Samozřejmě na soustředění nechyběli populární ranní rozcvičky i další pohybové aktivity jako např. nohejbal, malý fotbálek. Hráči včetně trenérů byli celý den v pohybu. V pátek jsme v rámci regenerace navštívili místní koupaliště, kde všichni statečně zvládli místní nezvykle studenou vodu. Bylo to příjemné osvěžení po náročném dopoledním tréninku. Jediné, co trochu pokazilo jinak dobrý dojem ze soustředění byla strava v místní jídelně. Zřejmě by potřebovala návštěvu p. Pohlreicha, věřím, že by to byl velmi výživný díl tohoto pořadu. Hráči (i trenéři) ovšem nestrádali, o doplnění kalorií se postarali naše maminky/fanynky, které byli i na tuto situaci připraveny. Za jejich péči jim patří velký dík. Soustředění jsme zakončili přátelským zápasem na domácím hřišti v Kunčicích s týmem Jiskra Prasek. I přesto, že většina hráčů byla unavena z náročné přípravy, dokázali předvést pohledný fotbal a výrazně tak soupeře přehrát. Padla spousta krásných branek, které byli odměněny potleskem diváků. Mezi střelce se zapsali i nastoupivší hráči mladší přípravky, čímž potvrdili, že účast na letním soustředění měla pozitivní vliv na jejich výkon.

Nyní se budeme připravovat na podzimní část soutěže na kvalitně připraveném domácím hřišti. Režim tréninků zůstává stejný tzn. pondělí, středa od 17.00h. První mistrovský zápas sehrajeme již 3.9. na hřišti v Myštěvsi. Držte nám palce ať se nám podaří postoupit do jarní finálové skupiny, tak jako v loňském roce. 

Přidáno: 22.8.2017, 20:18:17 Autor: Milan Pilař

27.3.2017, pondělí | Starší přípravka

Ve čtvrtek 23. března jsme odjeli na zimní přípravu do oblíbeného areálu v Horní Branné. Hráči toto prostředí už dobře znají a cítí se zde tak trochu doma. Po celou dobu pobytu nám přálo počasí, které se podobalo předčasnému létu. Hojně jsme využívali umělky i rezervního travnatého hřiště. Tělocvična ovšem také přišla vhod zejména při ranních rozcvičkách a večerních trénincích. V pátek 24. 3. jsme sehráli přátelský zápas ve Vrchlabí se starší přípravkou. Nutno konstatovat, že soupeř byl lepší a vyrovnanou partii jsme sehráli pouze jednu patnáctiminutovku. Myslím si, že jsme čtyřdenní přípravu využili maximálně, mužstvo velmi kavalitně třífázově potrénovalo a ve volných chvílích se utužil kolektiv. V neděli se celé mužstvo vrátilo v pořádku domů. Hráči si dovezli spoustu zážitků a doufám i dobrou formu do jarních fotbalových bojů.

Přidáno: 11.4.2017, 22:29:48 Autor: Milan Pilař

19.2.2017, neděle | Starší přípravka

POZOR !!  Došlo ke změně termínu zimního soustředění starší přípravky v Horní Branné. Soustředění je posunuto o týden a odjezd je ve čtvrtek 23.3. a návrat v neděli 26.3. Časy odjezdu a příjezdu zůstavají stejné.

Přidáno: 19.2.2017, 19:29:46 Autor: Milan Pilař

28.1.2017, sobota | Starší přípravka

V sobotu 28. 1. jsme se zúčastnili halového turnaje ve Vysoké nad Labem. Společně s domácím klubem z Vysoké se zde představili mužstva starších přípravek z Myštěvse, Třebše, Malšovy Lhoty a Velichovek. Hrálo se systémem každý s každým 15 min. První zápas jsme nastupili proti týmu z Velichovek. Po dobrém výkonu jsme zvítězili jasně 6:0 a nedovolili jsme soupeři ani jednou ohrozit naši branku. V druhém zápase jsme narazili na domácí mužstvo a rovněž jsme zvítězili bez obdržené branky. Ve třetím utkání jsme si vybrali slabší chvilku a pouze remizovali s týmem z Myštěvse, když se nám podařilo z mnoha šancí vsítit pouze jednu branku. Po tomto utkání jsme již věděli, že neodjedeme domů s prázdnou a nějaké medaile přivezeme. V předposledním utkání jsme porazili výborné mužstvo Malšovy Lhoty a bylo jasné, že o vítězství v turnaji se popereme v posledním zápase s týmem Třebše, který se prezentoval po celý turnaj výborným fotbalem. Zápas byl vyrovnaný od první do poslední minuty. Podařilo se nám vsítit první branku po akci "naslepo" mezi sehranou dvojicí útočníků Zdeňkem Jírou a skórujícím Danem Pilařem. Ve zbytku zápasu jsme bojobali o každý míč, ale přesto se podařilo soupeři v závěru vyrovnat. Jelikož oba tými měli shodný počet bodů a kupodivu i shodné skóre, o vítězi turnaje tak rozhodovali pokutové kopy. V první sérii tří pokutových kopů obě mužstva jednou zaváhala, za nás proměnil Radek Zvěřina, Zdeněk Jíra a nedal Dan Pilař. V následném rozstřelu první penaltu obě mužstva proměnili (za nás Radek Zvěřina), v druhém rozstřelu soupeř nedal, Zdeněk Jíra chladnokrevně umístil svou střelu k tyči a rozhodl, že SK Bystřian Kunčice ovládl celý turnaj. Myslím si, že přítomní diváci si nemohli lepší vyvrcholení turnaje přát. Napínavé finále bylo také odměnou pro organizátory, kterým patří dík za skvěle připravený turnaj.

Ač naše účast na tomto turnaji byla jen součástí zimní příravy, naše mužstvo ve složení: Šimon Havlík, Bára Soukalová, Roman Ferenc, Tadeáš Nešpor, Radek Zvěřina, Ondra Roškanjuk, Dan Pilař a Zdeněk Jíra předvedlo bojovný a takticky vyzrálý výkon. Velice dobře fungovala obrana pod vedením kapitánky Báry, výsledkem bylo nejméně obdržených branek na celém turnaji. Do Kunčic jsme si nakonec odvezli dvě trofeje, pohár a zlaté medaile za první místo a ocenění nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal náš obránce Radek Zvěřina.

Po úspěšném učinkování na halovém turnaji ve Vysoké jsme se opět zapojili do pravidelné zimní přípravy v tělocvičně ZŠ Libčany, kterou jsme zahájili již 13. ledna. Jako trenér jsme rád, že byli hráči za svoji dřinu v přípravě odměněni turnajovým úspěchem. 

Přidáno: 19.2.2017, 19:32:26 Autor: Milan Pilař

9.1.2017, pondělí | Starší přípravka

Přípravu na sezonu 2017 začínáme tréninkem 13. 1. 2017 v tělocvičně ZŠ Libčany od 17.30h. V příloze je rozvrh tréninků na zimní období 2017.

Přidáno: 9.1.2017, 23:20:11 Autor: Milan Pilař

26.12.2016, pondělí | Starší přípravka

Dovolte, abychom v samém závěru roku 2016 popřáli všem hráčům a fanouškům Bystřianu Kunčice příjemné prožití svátků vánočních a v novém roce 2017 pevné zdraví, úspěch v životě i na zeleném trávníku.

Ladislav Matula, Milan Pilař, Martin Jedlička - trenéři starší přípravky.

Přidáno: 26.12.2016, 16:12:32 Autor: Milan Pilař

9.8.2016, úterý | Starší přípravka

Dne 3.8. náš tým vyrazil na soustředění do rekreačního areálu Pecka. Příprava probíhala podle plánu, zažili jsme koupání i výlet na místní hrad. Hráči natrénovali, ztmelili kolektiv a všichni se v pořádku vrátili domů. Fotky z této podařené akce najdete na facebookových stránkách SK Bystřian Kunčice. Od 15.8. již začínáme pravidelně trénovat na novou sezonu v pondělí a ve středu vždy od 17.00h na hřišti v Kunčicích. Čekají nás dva přípravné zápasy, termín a čas bude včas upřesněn.

Přidáno: 9.8.2016, 20:47:24 Autor: Milan Pilař

31.3.2016, čtvrtek | Starší přípravka

                                                 PŘÍPRAVA JARO 2016

Od měsíce dubna budou pravidelně tréninky v pondělí a ve středu od 17.00h na hřišti v Kunčicích.

Ve středu 6.4. přátelský zápas se Sokolem Dohalice od 17.00h - sraz v 16.20h hřiště Kunčice.

V sobotu 9.4. přátelský zápas s FK Probluz od 10.00h - sraz v 9.20h hřiště Probluz.

 

Přidáno: 31.3.2016, 19:34:21 Autor: Milan Pilař

12.2.2016, pátek | Starší přípravka

V pátek 12.2. jsme se v rámci zimní přípravy utkali v hale SOU Hlušice s týmem Junior Praha, který zde pobývá na týdenním soustředění. Po sérii tréninků to bylo pro naše hráče příjemné zpestření a bylo to na nich vidět. Každý měl obrovskou chuť do hry a nejradši by ani nestřídal. Hráči soupeře byli ročníky 2008 a 2009, a proto jsme k osobním soubojům přistupovali opatrněji. Chlapci z Prahy toho ale chytře využívali a okopávali naše borce jak se dalo. Někteří z našich hráčů jen velmi těžko nesli fakt, že nemohou také přitvrdit. Ale přišli jsme si zahrát fotbal a to bylo nejdůležitější. Z počátku jsme působili rozpačitým dojmem a na většině hráčích byla vidět nerozehranost. Postupem času se vše začalo zlepšovat a v druhé polovině přípravného zápasu, který se hrál na čtyři pátnáctiminutovky, jsme už předváděli docela pohledný fotbal. Některé branky padli po pěkných fotbalových akcích, což nás trenéry potěšilo. Ani nevím jakým rozdílem jsme soupeře porazili, ale to není v tomto případě důležité. Jednalo se o přípravný zápas, který nám měl ukázat zda se zimní příprava vyvíjí správným směrem. V tomto ohledu jsme získali spoustu užitečných informací, které můžeme zařadit do stále probíhající přípravy našeho mužstva na jarní sezónu. 

25.2. 2016 nás čeká odjezd na zimní soustředění v Horní Branné (cca v 16.30h), návrat je plánován na 28.2. 2016 (cca v 13.00h). Kromě intenzivního tréninku zde sehrajeme i nějaké přátelské zápasy s mužstvy z nejbližšího okolí.  Seznam věcí potřebných na soustředění obdrží hráči na tréninku a rodiče e-mailem. 

Přidáno: 14.2.2016, 13:18:05 Autor: Milan Pilař

1 2 3 4 5