Hůra vs. Důla - 20. srpna 2006

Každý rok se ve druhé polovině srpna utkávají starší pánové v exhibičním utkání Hůra versus Důla. Za pěkného počasí a bohaté divácké návštěvy se hrálo utkání 2 x 35 minut, které řídil rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic. Horeňáků bylo celkem 13 a Doleňáku ještě o jednoho víc. Zápas začal ve 13:30 a první branku viděli diváci již po pěti minutách, když se za Hůru trefil Hornych Zdeněk, 1:0. V minutě 11. srovnal na 1:1 kanonýr A týmu Michal Doležal. Zopakoval si parádní lob ze včerejšího mistrovského utkání. Horeňáci šli do vedení v minutě 26., když se trefil Jiří Beneš také aktivní hráč A celku. O pět minut později srovnal po závaru před bránou na 2:2 Miloslav Tomášek. Za tohoto stavu odcházeli borci do šaten. Ve 45. minutě zápasu poslal do vedení Doleňáky Milan Pilař a bylo to 2:3. Deset minut na to zaúřadoval opět excelentní střelec Doležal a Důla získala dvoubrankový náskok, 2:4. Na rozdíl jediné branky snížil osm minut před koncem zápasu Petr Pultar, ale další nápor se již nekonal a Důla zvítězila 3:4.