turnaj Stěžery A : Kunčice A So 9.5. 10,00 Stěžery
turnaj Slavia HK : Kunčice A Ne 17.5. 10,00 Slavia HK
turnaj Olympia HK : Kunčice A Ne 17.5. 10,00 Slavia HK
turnaj Třebeš B : Kunčice A So 23.5. 10,00 Probluz
turnaj FC HK C : Kunčice A So 23.5. 10,00 Probluz
turnaj Malšovice : Kunčice A Ne 31.5. 10,00 Malšovice
turnaj Nový HK A : Kunčice A Ne 31.5. 10,00 Malšovice
turnaj Kunčice A : Miletín So 6.6. 10,00 Kunčice
turnaj Kunčice A : Hořice So 6.6. 10,00 Kunčice

6.6.2009, So | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 2:4 Hořice
(1:0)

Ze začátku utkání jsme se dostali do vedení po hrubé chybě hostujícího brankáře,a dále jsme ohrožovali soupeřovu bránu.Po změně stran přišel herní útlum a soupeř jednoduše otočil výsledek tohoto zápasu ve svůj prospěch.Tento zápas byl posledním utkáním v jarní části soutěže.Chtěl bych poděkovat všem,rodičům a trenérům,funkcionářům za podporu a pomoc a našim mladým hráčům za předvedené výkony.Přeji všem hezkou letní dovolenou a dětem hezké prázdniny.

Branky: 1x Žahourek 1x Hanuš T.

Sestava - domácí: Kocáb F. - Jirka D. Matoušek J. Vítek M. Žahourek O. Sentivan A. Růžička P. Růžička V.Dintr R. Hanuš T.

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 8.6.2009, 13:36:08 Autor:

SK Bystřian Kunčice 2:1 Miletín
(1:0)

První poločas jsme hráli po změně stran jsme již jen čekali na konec zápasu.

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Bareš R. - Jirka D. Kocáb F. Matoušek J. Vítek M. Žahourek O. Sentivan A. Růžička P. Růžička V.

(0:0)

Vyrovnané utkání skončilo dělbou bodů,přestože jsme měli několik šancí na vstřelení golu.

Branky:

Přidáno: 26.5.2009, 13:40:29 Autor:

FC HK C 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli.

Branky: 2x Sentivan A. 2x Žahourek O.

Přidáno: 26.5.2009, 13:37:25 Autor:

17.5.2009, Ne | turnaj | Mladší přípravka

Olympia HK 3:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Také druhý zápas byl pouze boj o lepší výsledek.Bez ohledu na výsledky musím pochválit některé hráče za snahu a bojovnost v brance Bareše R. a v poli Dintra R.Kocába F. Davida J. a Sentivana A.

Branky:

Sestava - hosté: Bareš R.-Kocáb F .Jirka D. Dintr R. Sentivan A. Vítek M. Růžička P. Růžička V.

Přidáno: 18.5.2009, 13:55:55 Autor:

Slavia HK 2:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Nastoupili jsme do celého turnaje pouze s 8 hráči.Kluci bojovali,ale na lepší výsledek to nestačilo.

Branky:

Přidáno: 18.5.2009, 13:50:31 Autor:

9.5.2009, So | turnaj | Mladší přípravka

Stěžery A 6:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Fotbalově a fyzicky zdatní domácí nám ukázali jak se dnes hraje fotbal,proti tomuto soupeři jsme stačili pouze bránit.

Branky:

Sestava - hosté: Kocáb F.-Jirka D. Dintr R. Žahourek O. Sentivan A. Vítek M. Růžička P. Růžička V. T.Hanuš

Přidáno: 14.5.2009, 13:14:49 Autor:

Předměřice 0:5 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

První zápas se nám celkově povedl,musím kluky pochválit za chuť a předvedenou hru.Soupeře jsme přehrávali celý zápas,doufám že si kluci něco z tohoto utkání odnesli,dokázali jsme přenést teorii z treninku do zápasu.

Branky: 3 x Sentivan A. 2 x Žahourek O.

Přidáno: 14.5.2009, 13:20:27 Autor:

26.4.2009, Ne | turnaj | Mladší přípravka

Převyšov 0:5 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Mužstvo Převyšova bylo od začátku do konce utkání pod naším tlakem.Převahu jsme vyjádřili střelecky,a herně, kluci se snažili kombinovat a zahrát si v klidu fotbal.

Branky: Sentivan A-2x, Žahourek O-2x, Dintr R.1x

Sestava - hosté: Kocáb F.-Jirka D. Ponča K. Dintr R. Žahourek O. Sentivan A. Ponča V. Vítek M. Růžička P. Růžička V.

Přidáno: 27.4.2009, 16:13:52 Autor:

Chlumec n. C. 4:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Soupeř nás potrestal za naše chyby v obraně,3x jsme mu umožnili nájezdu na našeho brankáře který nemohl již nic dělat.Do dalších zápasů musíme zlepšit obranou činnost.

Branky:

Přidáno: 27.4.2009, 16:08:10 Autor:

12.4.2009, Ne | turnaj | Mladší přípravka

Jaroměř B 3:3 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Zaspali jsme začátek utkání a soupeř nám vstřelil 2. branky.Poté jsme se probudili a srovnali skore. Po brejku šel soupeř znovu do vedení,ale kluci 2min.před koncem znovu vyrovnali na konečných 3:3.

Branky: 1x Ponča V. 1x Vítek M. 1x Žahourek O.

Sestava - hosté: Kocáb F.-David J. Ponča K. Dintr R. Sentivan A. Žahourek J. Ponča V. Vítek M.

ŽK: 0  ČK: 0  Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 16.4.2009, 11:12:19 Autor:

Černilov A 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Vyrovnané utkání,soupeř nám vstřelil 2 branky větším důrazem v koncovce a po našem zaváhání.Na hráčích byl vidět rozjezd začátku sezony.

Přidáno: 16.4.2009, 09:23:46 Autor:

1.11.2008, So | turnaj | Mladší přípravka

Hořice 4:2 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Utkání jsme začali náporem a z našich několika vyložených šancí jsme branku nevstřelili,naopak domácí hrozili z rychlých brejků a nepříjemně zatápěli naší obraně.Po dvou z nich jsme inkasovali.Po změně stran jsme dali kontaktní gol a domácí znovu zatlačili,ale jejich protiůtoky naše obrana nedokázala zachytit.Myslím ,že se hrálo dramatické a pohledné utkání k čemuž přispěli obě mužstva.

Branky: 1x Sentivan A. 1x Žahourek O.

Sestava - domácí: Kocáb F.- Ponča K. Ponča V. Žahourek O. Kneifel J. Sentivan A. Vítek M. Dintr R. Růžička P. Růžička V.

Přidáno: 3.11.2008, 08:59:40 Autor:

Miletín 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

V prvním utkání se hrál ospalý fotbal,naši borci začali hrát až po změně stran.Na šance a vstřelené goly jsme byly lepším mužstvem a pozásluze jsme vyhráli.

Branky: 2x Kneifel J. 1x Sentivan A.

Přidáno: 3.11.2008, 08:39:48 Autor:

25.10.2008, So | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 1:1 Nový HK A
(1:0)

I ve druhém utkání jsme vedli 1:0, ale N.Hradec z přímého kopu ve druhém poločase vyrovnal.Celkově jsme tento turnaj přenechali lacino soupeřům body za remízy.

Branky: 1x Žahourek O.

Sestava - domácí: Kocáb F.- Ponča K. Ponča V. Žahourek O. Kneifel J. Sentivan A. Vítek M. Jirka D. Dintr R. Růžička P. Růžička V.

Přidáno: 27.10.2008, 12:41:40 Autor:

SK Bystřian Kunčice 3:3 Malšovice
(2:0)

Po vyhraném 1 poločase 2:0 ,jsme ve druhém přestali hrát a soupeř ke konci utkání vyrovnal.Zbytečně jsme ztratili 3 body.

Branky: 2x Kneifel J. 1x Ponča V.

Přidáno: 27.10.2008, 12:33:04 Autor:

18.10.2008, So | turnaj | Mladší přípravka

Třebeš B 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

I druhé utkání jsme soupeře přehrávali. Po změně stran přidali naši borci 2 goly a utkání bylo rozhodnuto.Soupeř měl 2 šance za celý zápas.

Branky: 2x Kneifel J. 1x Žahourek O.

Sestava - domácí: Kocáb F.- Ponča K. Ponča V. Žahourek O. Kneifel J. Sentivan A. Dintr R. Růžička P. Růžička V.

Přidáno: 22.10.2008, 09:27:32 Autor:

FC HK C 0:8 SK Bystřian Kunčice
(0:4)

Jednoznačné naše vítězství ,soupeře jsme nepustili na dostřel naši branky.Za zmínku stojí premierové trefy Ponči V.a Růžičky P.

Branky: 2x Sentivan A. 2x Kneifel J.2x Žahourek O.1x Růžička P.1x Ponča V.

Přidáno: 22.10.2008, 09:18:23 Autor:

12.10.2008, Ne | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 2:1 Slavia HK
(1:0)

Od začátku utkání se hrál fotbal s příležitostmi na obou stranách.My jsme do poločasu vedli o 1. branku .Ve druhé půlce jsme přidali druhou branku a zdálo se být rozhodnuto ,jenže soupeř 5. min. před koncem vsítil kontaktní branku a do konce utkání jsme se báli o výsledek.Myslím že se hrálo dramatické utkání k čemuž přispěli obě mužstva.Naše vítězství bylo vydřené ale zasloužené.Příležitostí jsme si vypracovali určitě více.Děkuji všem za odvedený výkon.

Branky: 1x Kneifel J. 1x Žahourek O.

Přidáno: 14.10.2008, 10:24:11 Autor:

SK Bystřian Kunčice 2:0 Olympia HK
(1:0)

V prvním zápase se hrál vyrovnaný fotbal, poločas jsme vyhráli 1:0, po změně stran jsme 1 gol přidaly .Soupěř neměl vážnější šanci na vstřelení branky.Naše vítězství bylo zasloužené.

Branky: 2x Kneifel J.

Přidáno: 14.10.2008, 10:07:38 Autor:

4.10.2008, So | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 1:0 Předměřice
(0:0)

V prvním utkání ,se nám podařilo vyhrát až v závěru brankou Vítka M. po rohovém kopu Žahourka O.Celkově byla naše hra ospalá.

Branky: 1x Vítek M.

Sestava - domácí: Kocáb F.- Ponča K. Ponča V. Žahourek O. Kneifel J. Sentivan A. Vítek M. Jirka D. Dintr R. Růžička V. Růžička P.

Přidáno: 7.10.2008, 11:22:16 Autor:

SK Bystřian Kunčice 3:3 Stěžery A
(1:2)

Ve druhém utkání jsme prohrávali o poločase 2:1,ve druhé půlce soupeř ještě branku přidal.V posledních 5 minutách jsme se probrali a bojovností se nám podařilo vyrovnat na konečných 3:3. Naše borce musím pochválit pouze za posledních 10min.zápasu.

Branky: 2x Sentivan A. 1x Žahourek O.

Sestava - domácí: Kocáb F- Ponča K. Ponča V. Žahourek O. Kneifel J. Sentivan A. Vítek M. Jirka D. Dintr R. Růžička P.Růžička V.

Přidáno: 7.10.2008, 11:29:59 Autor:

27.9.2008, So | turnaj | Mladší přípravka

Lhota p. L. 1:4 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Výsledek vypadá na jednoznačné vítězství ,ale opak je pravdou.Toto utkání bylo velice bojovné a vyrovnané.Soupeř nás ke konci prvního poločasu dostal pod tlak ze kterého nám pomohla až poločasová pauza.Po přestávce jsme vyrovnali hru a zvýšenou bojovností jsme tento zápas vyhráli.Pochvalu zaslouží všichni zejména za 2 poločas.Naše vítězství bylo vydřené.

Branky: 2x Kneifel J.1x Kocáb F.1x Sentivan A.

Sestava - domácí: Matoušek J. Ponča K. Ponča V. Kocáb F. Žahourek O. Kneifel J. Sentivan A. Vítek M. Jirka D.

Přidáno: 29.9.2008, 13:23:26 Autor:

Roudnice A 1:6 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

O vítězství bylo rozhodnuto již v prvním poločase,po změně stran jsme hru kontrolovali.

Branky: 3x Žahourek O. 1x Ponča K.1x Sentivan A.1x Petr D.

Přidáno: 29.9.2008, 13:12:54 Autor:

21.9.2008, Ne | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 2:0 Chlumec n. C.
(1:0)

I ve druhém utkání jsme byli lepší a po vyhraném 1. poločase jsme ve druhém přidali branku a podruhé se nám podařilo vyhrát. Děkujeme všem fanouškům a fanynkám za povzbuzování v obou utkáních.

Branky: 1x Sentivam A. 1x Žahourek O.

Sestava - domácí: Bareš R. Ponča V. Ponča K. Kocáb F. Kneifel J.Žahourek O.Sentivan A.Vítek M. Matoušek J.Kubík M. Růžička V. Růžička P.

Přidáno: 29.9.2008, 14:12:29 Autor:

SK Bystřian Kunčice 6:1 Převyšov
(3:0)

Celé utkání jsme byli lepším mužstvem,zejména první poločas,po změně stran jsme ještě 3 branky přidali a zaslouženě první utkání vyhráli.

Branky: 3x Sentivan A, 1x Kneifel J.1x Vítek M. 1x Žahourek O.

Přidáno: 29.9.2008, 14:12:47 Autor:

7.9.2008, Ne | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 1:4 Probluz
(0:2)

Ve 3.utkání v řadě se již projevila únava hráčů,a Probluz si zaslouženě připsala 3 body.Gol A.Sentivana již jen upravil výsledek tohoto utkání.

Branky: A.Sentivan

Sestava - domácí: O.Žahourek, Ponča K. Ponča V. A.Sentivan. J.Kneifel .J.Matoušek .V.Růžička .P.Růžička .M.Vítek .M.Kubík

Přidáno: 8.9.2008, 13:15:58 Autor:

SK Bystřian Kunčice 1:1 Jaroměř B
(0:1)

Druhý zápas s Jaroměří byl vyrovnaný,naše hra byla ovlivněna zraněním O.Žahourka který byl nucen jít do branky.Hra se změnila spíše v boj o míč.Soupeř šel do vedení na 1:0,nám se podařilo vyrovnat ke konci 2 poločasu M.Vítkem.Výsledek odpovídá hře obou celků.A proto musíme mladým hráčům poděkovat za bojovnost a zisk 1 bodu do tabulky za celý víkend pro Kunčické barvy.

Branky: M.Vítek M.Vítek

Sestava - domácí: O.Žahourek, V.Ponča, K.Ponča, J.Kneifel, P.Růžička, M.Vítek, A.Sentivan, V.Růžička, M.Kubík, J.Matoušek

Přidáno: 8.9.2008, 10:42:12 Autor:

SK Bystřian Kunčice 1:6 Černilov A
(1:1)

První zápas nově vznikajícího mužstva nám 1 poločas vyšel dokonce jsme vedli po brance J.Kneifela, Soupeř do přestávky vyrovnal na 1:1 .Do druhé půlky jsme šli s tím co nejméně inkasovat,což se nám dařilo pouze ze začátku,potom nás již Černilov přehrál a přidal i několik branek.

Branky: Jonáš Kneifel

Sestava - domácí: J.Matoušek, V.Ponča, K.Ponča, J.Kneifel, P.Růžička, O.Žahourek, M.Vítek, A.Sentivan, V.Růžička, M.Kubík

Přidáno: 8.9.2008, 10:12:58 Autor: