20.6.2009, So | 26. kolo | Starší dorost

Rudník 1:3 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V posledním utkání jsme nezačali dobře , nejdříve domácí neproměnili penaltu,kterou L.Kvasnička zneškodnil,ale po dalším zaváhání obrany již byl bezmocný 1:0.Po přestávce jsme zvýšili aktivitu a v 50min. z penalty vyrovnal M. Valášek.Za 5min. přidal druhou branku O.Menyhart a deset minut před koncem zvýšil pěknou střelou navrátilec po zranění F.Kubišta na konečných 1:3. Ohlas trenéra J.Galla:V dnešním zápase jsme nastoupili v omlazené sestavě a mužstvo mě příjemně překvapilo,když dokázalo v druhém poločase otočit výsledek zápasu.Pochvalu zaslouží celé mužstvo,výborně zahráli R.Vilimský a P.Pechar.

Branky: Valášek pk,Menyhart,Kubišta

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall/46.Bednář/,Ryba/42.Kubišta/,Ježek,Menyhart-Málek,Pechar P./80.Saidl D./,Valášek,Kašprišin- Farka/35.Saidl J./,Vilimský

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.6.2009, 20:06:27 Autor: Zdeněk Šulc

13.6.2009, So | 25. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 1:2 Železnice
(0:0)

První poločas jsme prospali,po přestávce jsme získali převahu a měli šance,ale proměnili jsme pouze jedinou Ondrou Menyhartem.Když za stavu 1:2 nedal penaltu Vojta Ryba odešli jsme poraženi se soupeřem,který k poražení určitě byl.

Branky: Menyhart

Sestava - domácí: Kvasnička - Menyhart,Pechar,Ryba,Peml- Machač,Laštovička,Ježek,Farka-Málek,Vilimský střídali:Gall,Kašprišin

Sestava - hosté:

Přidáno: 14.6.2009, 11:57:24 Autor: Zdeněk Šulc

6.6.2009, So | 24. kolo | Starší dorost

Lánov 3:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V prvním poločase byl k vydění vyrovnaný zápas,byli jsme na tom o něco lépe kombinačně ,ale v koncovce jsme byli nedůrazní.Po přestávce jsme získali výraznou územní převahu,ale bez gólového efektu.Domácí dali vedoucí branku v 80min.po odraženém míči.Naši snahu vyrovnat definitivně zabrzdil druhý gól po chybě obrany/Kvasnička,Pechar/.Zbytek zápsu jsme vypustili a inkasovali ještě jednu branku.V zápase který jsme měli zvládnout jsme nakonec díky fatálnímu závěru prohráli o tři branky.

Branky:

Sestava - hosté: Kvasnička - Menyhart,Machač,Ryba,Peml- Vilimský,Laštovička,Bednář,Málek - Pechar,Gall

Přidáno: 6.6.2009, 20:17:15 Autor: Zdeněk Šulc

30.5.2009, So | 23. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 0:0 Robousy
(0:0)

V dalším domácím zápase jsme si dokázali vytvořit převahu i šance ovšem na rozdíl od zápasu s Úpicí jsme je neproměnovali.Soupeř poctivě bránil a nakonec udržel bezbrankovou remizu.Přestože jsme nezvítězili odehráli jsme solidní zápas ve kterém nám chybělo více klidu v zakončování šancí.

Branky:

Sestava - domácí: Kvasnička- Valášek,Ryba,Ježek,Peml- Vilimský,Málek,Laštovička,Farka-Pechar,Machač střídal:Kašprišin

Přidáno: 31.5.2009, 10:11:54 Autor: Zdeněk Šulc

23.5.2009, So | 22. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 7:1 Úpice
(4:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu dal vedoucí branku Laštovička.Hosté sice dokázali vyrovnat,ale to bylo z jejich strany nadlouho vše.Naši borci přidali ještě do poločasu tři branky a předváděli pěkný fotbal.Po přestávce jsme polevili ,ale hosté toho využít nedokázali.V závěrečné dvacetiminutovce jsme opět přidali a Laštovička přidal pátou branku.Poté se vysunul do útoku Milan Valášek a dvěma góly stanovil konečný výsledek 7:1.

Branky: Laštovička 2,Valášek 2, Ryba,Machač,Ježek,

Sestava - domácí: Kvasnička-Valášek,Machač,Ryba,Peml- Vilimský,Laštovička,Málek P./66.Menyhart/,Farka,-Pechar,Ježek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Samko

Přidáno: 23.5.2009, 22:05:48 Autor: Zdeněk Šulc

16.5.2009, So | 21. kolo | Starší dorost

Nová Paka 6:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Do Paky jsme odjeli s jedenácti hráči bez zraněných Laštovičky,Kubišty ,omluvených Ježka,Pemla,Menyharta a Šulce.Přestože jsme hráli v nekompletní sestavě první poločas byl z naší strany velmi dobrý.Bohužel během zápasu se zranil Machač zdravotní problémy měl Pokorný a po přestávce některým docházeli síly což Paka využila a nasázela nám šest gólů.Nutno říct že naším výkonem po druhé inkasované brance jsme to soupeři hodně usnadnili.Tímto zápasem zkončila serie zápasů z popředí tabulky a za týden doma hostíme Úpici a máme co napravovat.

Branky:

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Ryba,Pechar,Machač- Vilimský,Valášek,Málek P.,Farka-Pokorný,Málek J.

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Malý

Přidáno: 17.5.2009, 10:13:00 Autor: Zdeněk Šulc

9.5.2009, So | 20. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 2:9 Kobylice
(0:5)

Proti vedoucímu mužstvu jsme nastoupili bez Marka Šulce/hrál za A mužstvo/,Kubišty a Ryby / zranění/.Hosté šli brzy do vedení a během čtvrthodinky vedli 2:0,Z našeho mužstva bojoval Laštovička,ale ostatní se smířili s osudem .Nutno konstatovat,že v tomto složení jsme na soupeře nestačili a pokud nebojuje celé mužstvo po celý zápas nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.Za týden v Nové Pace máme co napravovat.

Branky: Kvasnička pk , Machač

Sestava - domácí: Kvasnička- Gall,Pechar,Machač,Ježek- Vilimský/46.Menyhart/ ,Laštovička,Valášek,Málek P.- Farka,Peml

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Hrabík

Přidáno: 9.5.2009, 21:50:37 Autor: Zdeněk Šulc

2.5.2009, So | 19. kolo | Starší dorost

Sobotka 0:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V prvním poločase jsme byli aktivnější a je jenom škoda že jsme neproměnili šance,tu největší měl Fanda Kubišta,který hlavičkoval z malého vápna nad opuštěnou branku domácích.Po přestávce se hra vyrovnala a ke konci zápasu měli také domácí několik příležitostí,ale branka nepadla a zápas tak zkončil asi zaslouženou remízou.Škoda že nám chyběli zranění Laštovička s Rybou a Šulc,který nastoupí odpoledne za A mužstvo.

Branky:

Sestava - hosté: Kvasniška/60.Saidl/-Gall,Machač,Ježek,Menyhart-Kubišta/65.Bednář/Málek/75.P.Pechar/,Valášek,,Farka/46.Pokorný/-Vilimský,J.Pechar

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Otava

Přidáno: 2.5.2009, 13:27:45 Autor: Zdeněk Šulc

25.4.2009, So | 18. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 1:3 Žlunice
(0:1)

Vývoj zápasu ovlivnila první branka soupeře,kterou jsme jim doslova darovali.Přestože jsme měli optickou převahu do zakončení jsme se příliš nedostávali.Žlunice těžili z rychlých protiútoků a po přestávce nám přidali další branky.My jsme korigovali výsledek v 75.min. potrestném kopu Ryby tečoval jeho střelu hostující hráč do sítě vlastní branky.Tentokrát nám nezahráli J.Pechar a F.Kubišta a také další zahráli jen průměr.Vyzdvihnout zaslouží Jindra Laštovička a také Milan Valášek,který nastoupil z ledu na trávník a patřil k našim nejlepším hráčům.V příštím zápase jedeme do Sobotky a máme co napravovat.

Branky: vlastní

Sestava - domácí: Kvasnička-Gall/46.Menyhart/,Machač,Ryba,Peml-Kubišta/60.Farka/Šulc/20.Ježek/,Laštovička,P.Málek/75.P.Pechar/-Valášek,J.Pechar

Přidáno: 26.4.2009, 10:41:29 Autor: Zdeněk Šulc

18.4.2009, So | 17. kolo | Starší dorost

Stará Paka 0:5 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Do vedení jsme šli již ve 4.min.po rohu Málka se hlavou prosadil Jirka Pechar.I nadále se hrálo převážně na jednu branku,ale druhé branky jsme se dočkali až v 30.min.po střele Pechara,kterou jinak výborný domácí gólman pustil za svá záda.Na 3:0 zvýšil po ukázkové kombinaci Jindra Laštovička.Hned po přestávce trefil Pechar tyč.Další šance již skončila gólem v podání Marka Šulce. Nadále jsme předváděli pěkné kombinační akce a konečnou podobu výsledku stanovil v 80.min.Tomáš Farka krásnou střelou do šibenice.Za předvedený výkon chválím celé mužstvo ,velmi dobře zahráli i střídající Tomáš Farka a st.žáci Lukáš Bednář a Pavel Pechar.

Branky: J.Pechar 2,Laštovička,Šulc,Farka

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Machač,Ryba,Peml-Kubišta,Šulc,Laštovička,Málek P.-Pechar,Ježek střídali: Farka,Bednář,Pechar Pavel

Přidáno: 19.4.2009, 10:11:20 Autor: Zdeněk Šulc

11.4.2009, So | 16. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 7:0 Kopidlno
(4:0)

Hned v 1.min. jsme šli do vedení po Ježkově důrazu v pokutovém území.Hosté nastoupili o deseti hráčích a působili dost odevzdaně.V 15.min. přidal po rohu druhý gol hlavičkou Jindra Laštovička. Za čtyři minuty zvýšil na 3:0 Jirka Pechar a v 35.min. z přímého kopu na 4:0 Ježek. V druhé půli pokračovala naše převaha a v 50min. hlavou zaznamenal Pechar naši pátou branku.Poté naše mužstvo polevilo,ale hosté svoje šance neproměnili.Naopak po Farkově přihrávce přidal šestou branku Ježek.Poslední gol přidal v 81.min.Laštovička a stanovil tak výsledek zápasu 7:0.Naše vítězství bylo naprosto zasloužené, ale soupeř nám to tentokrát hodně usnadnil.

Branky: Ježek 3,Laštovička 2,Pechar 2

Sestava - domácí: Kvasnička - Menyhart,Ryba,Machač,Peml - Kubišta/46.Farka/Šulc,Laštovička,Málek P./65.Bednář/- Pechar,Ježek

Přidáno: 12.4.2009, 09:14:42 Autor: Zdeněk Šulc

5.4.2009, Ne | 15. kolo | Starší dorost

FKM Úpa B 0:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

První mistrovský zápas přinesl z naší strany kvalitní výkon a pokud bychom proměnili nějakou šanci odvezli bychom si tři body zaslouženě.V první půli šel sám na brankaře Pechar ,další loženku měli Kubišta a Ježek . Soupeř se k ohrožení naší branky dostal pouze sporadicky.V druhé půli postupně některým docházeli síly ,ale čisté konto jsme udrželi a nebýt sporně odmávaného ofsaidu domácím laikem mohl Ježek vstřelit vítězný gól.Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo.

Branky:

Sestava - hosté: Kvasnička - Peml,Ryba,Machač,Menyhart-Kubišta,Laštovička,Bednář/55.Saidl 88.Kubišta J./,Málek P. - Pechar,Ježek

Přidáno: 5.4.2009, 21:18:40 Autor: Zdeněk Šulc

8.11.2008, So | 14. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 4:0 Žacléř
(1:0)

Na podmáčeném hřišti jsme se rozloučili s podzimní sezonou kvalitním výkonem a zcela zaslouženě jsme zvítězili. Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům ,realizačnímu týmu za úspěšné absolvování podzimní sezony,kterou hodnotím jako úspěšnou i když je co zlepšovat/viz.zápasy- Žlunice,Kobylice/.Nakonec hlavně v druhé polovině soutěže jsme zabrali a po sérii výher nám patří 6 příčka se ziskem 26 bodů. Po dvouměsíčním odpočinku nás čeká kvalitní zimní příprava,kterou zahájíme soustředěním na Benecku a poté budeme absolvovat zimní turnaj na UMT v Chudonicích.

Branky: Patrik Málek 2, Pokorný , Pechar

Sestava - domácí: Kvasnička-Gall,Machač,Ježek,Peml - Vilimský,Šulc,Laštovička,Kubišta-Pokorný,Pechar střídali:P.Málek,Farka,Kašprišin

Přidáno: 9.11.2008, 10:50:27 Autor: Zdeněk Šulc

1.11.2008, So | 13. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:1 Rudník
(3:0)

Proti poslednímu celku tabulky jsme v prvním poločase předvedli slušný výkon ,když naše vedení mohlo být ještě výraznější.Po přestávce jsme obměnili sestavu a pod vidinou tříbrankového vedení jsme značně polevili.Jediné štěstí bylo že soupeř toho nedokázal využít.Příští zápas by se nám podobné "vypuštění" nemuselo vyplatit.

Branky: Laštovička 2,Vilimský

Sestava - domácí: Kvasnička-Gall,Ježek,Machač,Peml- Kubišta,Šulc,Laštovička,Málek P.-Vilimský,Pechar střídali:Pokorný,Farka,Málek J.,Kašprišin

Přidáno: 2.11.2008, 10:35:26 Autor: Zdeněk Šulc

26.10.2008, Ne | 12. kolo | Starší dorost

Železnice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Od začátku zápasu jsme byli aktivnější,ale šance jsme neproměnovali.Trefil se až Pokorný po dorážce po zahraném rohovém kopu v 25min. Ještě do poločasu jsme mohli přidat druhou branku ,ale šance jsme neproměnili. Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a podařilo se jim také vyrovnat.Naštěstí během několika minut se po samostatné akci prosadil M.Šulc a poslal nás opět do vedení.V 70.min. uviděl Ježek druhou žk a domácí hráli v početní přesile.Třetí gólovou pojostku měl na noze Šulc,který prošel přes tři hráče ,ale mířil pouze do tyče.Domácí v závěrečném náporu neuspěli a tak jsme si odvezli dá se říci zaslouženě tři body.

Branky: Pokorný,Šulc M.

Sestava - domácí: Kvasnička- Gall,Machač,Ježek,Vilimský-Kubišta,Šulc,Laštovička,Farka-Pokorný,Pechar střídali:Hruška,Slánský,Málek

Přidáno: 26.10.2008, 20:37:14 Autor: Zdeněk Šulc

18.10.2008, So | 11. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 5:0 Lánov
(2:0)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a výsledkem byla vedoucí branka Laštovičky.Poté jsme několik příležitostí neproměnili a druhá branka po trestném kopu Ježka ze 45m jde na vrub hostujícího gólmana.Po přestávce jsme měli nadále převahu a přidali jsme další tři góly,které znamenají naše výrazné vítězství.Za druhý poločas zaslouží naši hráči pochvalu,doufám že v příštím zápase prodloužíme serii s plným bodovým ziskem v utkání se Železnicí.

Branky: Pechar2/1xpk/,Ježek,Laštovička,Málek J.

Sestava - domácí: Kvasnička- Kašprišin,Ježek,Machač,Peml,-Vilimský,Šulc,Laštovička,Málek P.- Pechar,Pokorný střídali:Slánský,Kloz,Málek J.,Hruška

Přidáno: 18.10.2008, 19:48:49 Autor: Zdeněk Šulc

11.10.2008, So | 10. kolo | Starší dorost

Robousy 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Hned o začátku zápasu jsme měli územní převahu ,ale díky drňáku na kterém se hrálo vázla kombinace.Přesto jsme šli do poločasu do dvou brankového vedení.Hosté měli jedinou šanci po ruce Ježka zahrávali pokutový kop,mířili však do tyče. Po přestávce měl tutovku Farka z malého vápna však přestřelil.Další pěknou kombinaci jsme již zakončili gólem Vilimského.Domácí se k ničemu nedostali a tak jsme si v poklidu pohlídali vítězství,které musíme potvrdit za týden doma s Lánovem.

Branky: Pokorný,Pechar,Vilimský

Sestava - domácí: Kvasnička- Peml,Machač,Ježek,Gall - Málek P.,Šulc,Laštovička,Vilimský-Pechar,Pokorný střídali: Farka,Menyhart,Kašprišin,Kloz

Přidáno: 11.10.2008, 13:10:11 Autor: Zdeněk Šulc

4.10.2008, So | 9. kolo | Starší dorost

Úpice 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Na malém hřišti ve Rtyni jsme se kombinací prosazovali dost obtížně. Domácí šli do vedení v 25min. My jsme vyrovnali o čtyři minuty později Markem Šulcem. V druhé půli jsme získali mírnou převahu,ale vyložené šance Vilimského a Laštovičky jsme neproměnili.Byli to naopak domácí,kteří po rychlém protiútoku a faulu P.Galla proměnili v 85min. pokutový kop 2:1.Nám se podařilo vyrovnat v 89min. po střele Marka Šulce usměrnil míč do sítě Přéma Ježek,libčanský to obávaný šutér.

Branky: Šulc M.,Ježek

Sestava - domácí: Kvasnička- Gall,Machač,Ježek,Peml - Málek P.,Šulc,Laštovička,Vilimský- Farka,Pechar střídali:Menyhart,Kašprišin

Přidáno: 4.10.2008, 20:09:48 Autor: Zdeněk Šulc

27.9.2008, So | 8. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 0:3 Nová Paka
(0:2)

Proti vedoucímu týmu soutěže jsme nastoupili bez čtyř tanečníků a Menyharta.Přesto jsme byli v úvodní čtvrhodince aktivnější a mohli jsme klidně vést o dvě branky.Šance jsme však neproměnili a byla to naopak Paka,která z první příleřitosti skórovala.Za čtyči minuty opět hlavou přidala druhou branku a naše aktivita se vytratila.Druhý poločas jsme se k ničemu nedostali a hosté přidali ještě jednu branku.

Branky:

Sestava - domácí: Kvasnička- Kašprišin,Machač,Ježek,Peml- Málek J.,Šulc,Laštovička,Farka-Hruška,Pechar střídali:Kloz,Pechar P.,Bednář

Přidáno: 27.9.2008, 20:28:00 Autor: Zdeněk Šulc

21.9.2008, Ne | 7. kolo | Starší dorost

Kobylice 9:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Jedním slovem- ostuda!!! To že mají Kobylice kvalitnější mužstvo jsme věděli,ovšem přístup našich hráčů především těch, kteří by měli mužstvo táhnout byl katastrofální .Více se k zápasu nebudu vyjadřovat.

Branky:

Sestava - domácí: Kvasnička- Menyhart,Gall,Machač,Vilimský- Šulc,Laštovička,Pechar,Kubišta- P.Málek,J.Málek střídali:Farka,Kašprišin,Kloz

Přidáno: 21.9.2008, 19:28:53 Autor: Zdeněk Šulc

13.9.2008, So | 6. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 6:1 Sobotka
(2:1)

Do zápasu jsme nastoupili s několika hráči širšího kádru v základní sestavě / chyběli čtyři hráči- taneční + Menyhart -hokej/,na výkonu to však znát nebylo.Na rozdíl od minulého zápasu jsme hráli s chutí a nasazením a výsledkem bylo naše výrazné vítězství.Nutno přiznat, že soupeř tentokrát příliš nevzdoroval a příliš nás neprověřil.Za týden to bude v Kobylicích jiná káva.

Branky: Laštovička 2 , Šulc , Ježek,Málek J. , Farka

Sestava - domácí: Kvasnička- Kašprišin,Machač,Ježek,Peml- Šulc ,Laštovička,Pechar,Farka - Hruška,Kloz střídal:Málek J.

Přidáno: 14.9.2008, 14:08:56 Autor: Zdeněk Šulc

6.9.2008, So | 5. kolo | Starší dorost

Žlunice 7:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Hráli jsme pouze úvodních 15 minut,dobře jsme kombinovali a vytvořili si převahu ,ale bez gólového efektu.Poté jsme po chybě inkasovali a bylo po hře.Domácí naopak přidali během pěti minut další dva góly a naše mužstvo zápas vypustilo,nikdo nechtěl hrát a výsledkem je debakl s průměrným týmem,který však chtěl hrát.Z našeho mužstva není koho vyzdvihnout,nenašel se ani jeden,který by za nepříznivého stavu chtěl bojovat za lepší výsledek.

Branky:

Sestava - domácí: Kvasnička - Gall,Pechar,Ježek,Menyhart- Machač,Kubišta,Laštovička,Málek P.- Vilimský,Šulc střídali:Peml,Farka,Kloz

Přidáno: 6.9.2008, 13:13:10 Autor: Zdeněk Šulc

30.8.2008, So | 4. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:2 Stará Paka
(3:0)

Hned od začátku utkání jsme získali převahu a do poločasu jsme vedli 3:0.V druhé půli jsme mysleli že se nemůže nic stát,polevili v koncetraci a hosté snížili na rozdíl jediné branky.

Branky: Pechar 2 , Hruška

Sestava - domácí: Kvasnička- Gall,Machač,Kubišta,Ježek,- Vilimský,Pechar,Laštovička,Málek P.-Šulc,Hruška střídali:Menyhart,Kašprišin,Farka,Kloz

Přidáno: 31.8.2008, 21:40:15 Autor: Zdeněk Šulc

24.8.2008, Ne | 3. kolo | Starší dorost

Kopidlno 3:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Hned v úvodu se pěknou střelou prezentoval Šulc,ale to bylo z naší strany nadlouho vše.Domácí nás začali přehrávat a do poločasu nám dali dvě branky .Po přestávce jsme přidali dopředu se vysunul Pechar a výsledkem byly tři gólovky,ani jednu jsme však neproměnili a naopak v závěru Kopydlno zvýšilo na 3:1. Z.Šulc: Fotbal je kolektivní sport a pokud někteří hráči před zápasem mají takovou životosprávu že na hříšti jsou za čtvrt hodiny na ručník ,odnese to celé mužstvo.Přesto jsme měli za druhý poločas na to abychom minimálmě vyrovnali.

Branky: Šulc M.

Sestava - domácí: Kvasnička- Gall,Machač,Pechar,Ježek-Vilimský,Kubišta,Laštovička,Málek P.- Farka,Šulc střídali:Kašprišin,Kloz

Přidáno: 24.8.2008, 20:48:20 Autor: Zdeněk Šulc

16.8.2008, So | 2. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 2:1 FKM Úpa B
(1:0)

Bojovné utkání ve kterém domácí uhájili jednobrankové vítězství,když od 60min.hráli bez vyloučenéno Kubišty. Z.Šulc ved.mužstva: V domácí premiéře jsme vydřeli vítězství,ale náš výkon měl k spokojenosti daleko, hlavně v prvním poločase jsme neměli střed hřiště a vázla kombinace.Po přestávce jsme po zaváhání hostující obrany zvýšili na 2:0 a po vyloučení Kubišty jsme bránili vedení a spoléhali na brejky.Po naší chybě hosté snížili na 2:1 ,ale vyrovnat se jim již nepodařilo.

Branky: Šulc M. 2

Sestava - domácí: Kvasnička - Gall, Pechar, Machač, Ježek - Vilimský, Laštovička, Kubišta, Málek P.- Hruška,Šulc střídali: Menyhart, Kašprišin, Kloz, Pokorný

Přidáno: 19.8.2008, 20:43:44 Autor: Zdeněk Šulc

9.8.2008, So | 1. kolo | Starší dorost

Žacléř 1:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Naše mužstvo mělo po většinu zápasu územní převahu a hlavně v druhé půli se hrálo většinou na půli soupeře,ale nedokázali jsme se prosadit v koncovce.Nakonec jsme byli rádi za bod, když Kvasnička chytil deset minut před koncem penaltu.

Branky: Pechar

Sestava - domácí: Kvasnička - Hruška /55.Menyhart/, Gall /77.Farka/, Ježek, Vilimský - Kubišta, Laštovička, Šulc, Machač - Mrázek /69.Kašprišin/, Pechar

Přidáno: 19.8.2008, 19:49:31 Autor: Zdeněk Šulc