zimní příprava Kunčice : Nový Bydžov B So 7.2.2009 12,15
zimní příprava Kunčice : Roudnice A So 14.2.2009 14,00
zimní příprava Kunčice : Chlumec n. C. So 21.2.2009 14,00
zimní příprava Kunčice : Stará Paka So 28.2.2009 10,30
zimní příprava Kunčice : Hlušice So 7.3.2009 10,30
zimní příprava Kunčice : Hořice Ne 15.3.2009 15,45
zimní příprava Kunčice : Malšovice So 28.3.2009 15,00

SK Bystřian Kunčice 5:2 Malšovice
(3:2)

Na drnovatém hřišti se nám vůbec nedařilo.Přesto jsme zvítězili ale z výkonu mužstva jsem hodně rozladěn.

Branky: 18´a 76´Doležal 23´a 36´Bitnar 81´Bárta R.

Sestava - domácí: Vítek O. (Šanda) - Novák, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Turek, Samek, Kratochvíla, Vítek P.(Majer) - Bitnar, Doležal

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 29.3.2009, 10:23:53 Autor: Petr Hypius

15.3.2009, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Hořice
(2:0)

Proti Hořicím nastoupilo naše B mužstvo doplněno několika hráči A kádru a vedlo si velmi dobře.V elmi brzo jsme šli do vedení a překvapivě byli naprosto vyrovnaným soupeřem I.A třídnímu týmu.V útočné fázi byl výborný Hruška a dobře mu sekundoval Pultar.V záložní řadě jsme také stačili, dařilo se Málkovi,který měl tentokrát chutˇhrát a hned to bylo znát.V obraně se kvalitním výkonem prezentoval Machač a i ostatní odehráli slušný zápas.V druhé půli získali Hořice převahu,ale trestuhodně zahazovali šance a jedinou branku dali po chybě Kvasničky.Poté jsme skórovali už jen my a překvapivě ,ale zaslouženě získali vítězství proti soupeři hrajícímu o dvě třídy výš.

Branky: Hruška,Kvasnička pk,Pechar,vlastní

Sestava - domácí: Vítek- Mihl,Machač,Kvasnička,Podzimek-Fejgl/46.Kubišta/,Málek,Kneifel,Trutnovský-Pultar,Hruška/46.Pechar/

Přidáno: 17.3.2009, 15:55:41 Autor: Zdeněk Šulc

7.3.2009, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:1 Hlušice
(2:1)

Po vyrovnaném prvním poločase hosté ve druhém fyzicky odpadli a Michal Doležal si s chutí zastřílel.Šance jsme i hostům vypracovali my po chybných rozehrách nebo ztrátě míče.Na hřišti se neztratili dorostenci,kteří museli nahradit nemocné nebo pracovně vytížené hráče.

Branky: 20´,35´,55´,68´,77´Doležal 80´Šulc Marek

Sestava - domácí: Vítek O. - Zeman, Jankaj, Machač, Turek - Novák, Vítek P., Trutnovský, Šulc M - Doležal, Bitnar (46´Podzimek)

Přidáno: 7.3.2009, 14:43:05 Autor: Petr Hypius

28.2.2009, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 9:0 Stará Paka
(4:0)

Od začátku utkání jsme dobře kombinovali a tentokrát i vypracované šance proměnili.Soupeř neproměnil pokutový kop ale jinak se do žádné šance nedostal.

Branky: 68´,72´a 77 Jankaj 26´a 65´Doležal 41´a 55´Bitnar 4´Turek 18´Samek

Sestava - domácí: Vítek O - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek(46´Čáslavský) - Novák (46´Trutnovský), Samek (65´Novák),Kratochvíla, Turek (46´Šulc M.) - Doležal, Bitnar (65´Turek)

Přidáno: 28.2.2009, 13:47:20 Autor: Petr Hypius

21.2.2009, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:2 Chlumec n. C.
(0:1)

V prvním poločase jsme měli více ze hry a jenom naši útočníci šli celkem 4x samy na branku.Hosté skórovali z brejku.Druhý poločas byl již vyrovnaný přesto branku dali opět chlumečtí opět z brejku po zahrávaném našem rohovém kopu.Na šance jsme zvítězili 8 : 4.Fotbal se ale hraje na branky a ty vstřelil pouze soupeř.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek O. - Zeman, Jankaj, Bárta R.(46´Šulc R.), Podzimek (75´Turek) - Vítek P.,Kratochvíla, Trutnovský, Turek (46´Novák) - Doležal, Bitnar (46´Hornych)

Přidáno: 22.2.2009, 09:49:34 Autor: Petr Hypius

14.2.2009, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Roudnice A
(1:0)

V úvodu jsme šli do vedení střelou Doležala.Další jeho rána skončila na tyči.V závěru poločasu nás soupeř začal přehrávat ale vyloženou šanci si nevypracoval.V druhém poločasu po zbytečné ztrátě míče Trutnovského na půlící čáře soupeř vyrovnal.Náš výkon byl po změně stran tragický.V závěru soupeř zahazoval jednu šanci za druhou.V 89´se dočkal a zaslouženě zvítězil.

Branky: 4´Doležal

Sestava - domácí: Vítek O. - Čáslavský, Kneifel V., Šulc R., Machač (46´Podzimek)- Vítek P.,Kratochvíla, Trutnovský (67´Šulc M), Šulc M.(46´Hrubý) - Doležal, Pechar

Přidáno: 14.2.2009, 18:37:51 Autor: Petr Hypius

7.2.2009, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:6 Nový Bydžov B
(0:3)

S torzem mužstva jsme prohráli po individuálních chybách jednotlivců.Soupeř zvítězil zaslouženě i když v prvním poločase to bylo na šance 2 : 2 a výsledek 3 : 0.Druhý poločas již byl plně v režii bydžovských,kteří další šance zahodili.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek P - Šulc R., Jankaj, Kneifel V.(55´Fejgl), Podzimek - Turek, Laštovička, Trutnovský , Šulc R (46´Hrubý) - Hruška, Doležal

Přidáno: 7.2.2009, 16:19:42 Autor: Petr Hypius

1.2.2009, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:3 Rožďalovice
(2:1)

Vinou nemocí a zranění jsme nastoupili v kombinované sestavě.Soupeř bral utkání velmi prestižně a v prvním poločase byl lepším mužstvem.Utkání se rozhodlo do 15 minuty druhého poločasu kdy jsme zvýšili až na 6 :1.Poté naše koncentrace opadla a soupeři jsme dovolili snížit.Bylo to naše první utkání v tomto roce a hráči kteří nastoupili rozhodně nezklamali.

Branky: Doležal 4 Kratochvíla Turek

Sestava - domácí: Šanda - Čáslavský, Jankaj, Šulc R., Podzimek - Turek, Kratochvíla, Trutnovský, Šulc M.(46´Kubišta) - Hruška, Doležal

Přidáno: 3.2.2009, 13:02:50 Autor: Petr Hypius