20.6.2009, So | 26. kolo | B - mužstvo

Prasek 5:4 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

V pouťové přestřelce jsme vedli ještě v 87.min. 4:3.Domácí vyrovnali z penalty v 88 min. a v nastavení dali vítěznou branku.Vzhledem k vývoji utkání jsme si minimálně remízu zasloužili,přestože jsme hráli v značně improvizované sestavě.

Branky: Pechar 2, Tůma,Trutnovský

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šanda- Šulc R.,Mihl,Kvasnička,Kneifel-Pechar,Tůma,Málek/15.Trutnovský/,Pultar- Bárta L./46.Fiala/,Ryba

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.6.2009, 12:03:30 Autor: Zdeněk Šulc

14.6.2009, Ne | 25. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:2 Červeněves
(3:1)

Začátek zápasu se nám nevydařil ,již v 4min. jsme inkasovali po dorážce z bezprostřední blízkosti.Chvíli trvalo než jsme se z toho vzpamatovali,ale od 20.min. jsme si vytvořili převahu a ještě do poločasu jsme šli do vedení 3:1.Po přestávce hosté snížili na 2:3 ,ale během několika minut přidal Turek čtvrtou branku a bylo rozhodnuto .Tentokrát zaslouží pochvalu celé mužstvo,vzadu byl znát Tomáš Turek,v záloze Laštovička a M.Šulcem a v útoku Hornych.

Branky: Hornych , 2xTurek,Laštovička

Sestava - domácí: Šanda- Šulc R. ,Mihl,Kvasnička,Turek - Machač,Laštovička,Kneifel,Šulc M. - Hornych,Pultar střídal:Ježek,Gall

Sestava - hosté:

Přidáno: 15.6.2009, 17:33:03 Autor: Zdeněk Šulc

7.6.2009, Ne | 24. kolo | B - mužstvo

Třebeš 9:1 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

K tomuto zápasu můžeme pouze napsat :totální propadák . Za týden doma máme co napravovat!!!

Branky: Šulc M.

Sestava - hosté: Šanda-Šulc R.,Kvasnička K.,Mihl,Bárta - Peml/46.Kvasnička L./,Laštovička,Kneifel/46.Šulc M./,Machač-Pechar,Ryba

Přidáno: 8.6.2009, 21:39:17 Autor: Zdeněk Šulc

31.5.2009, Ne | 23. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:0 Předměřice B
(3:0)

V dnešním utkání nastoupilo naše béčko pod vedením "taťky" Kvasničky ve značně omlazené sestavě a proti poslednímu týmu si s chutí zastřílelo ,když další šance ještě neproměnilo.V omlazené sestavě se objevilo šest dorostenců, úspěšnou premiéru si odbyli Ryba s Pemlem .

Branky: Hornych 3 ,Laštovička,Kvasnička L. PK

Sestava - domácí: Šanda/60.Kvasnička L./ -Šulc R.,Mihl,Kvasnička K.,Novák - Pultar,Vítek P./46.Ryba/,Laštovička,Machač- Šulc M./70.Peml/,Hornych

Přidáno: 1.6.2009, 16:34:58 Autor: Zdeněk Šulc

24.5.2009, Ne | 22. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Nepolisy
(1:0)

V tomto utkání nás čekal těžký soupeř ,který na jaře prohrál pouze jediný zápas s Chlumcem B. Náš tým začal aktivně ale opět naši útočníci neproměnili šance.Vedoucí branky jsme se dočkali z kopačky Majera v 25min. Soupeř si vytvořil také několik příležitostí,ale Šanda tentokrát mužstvo podržel.V druhé půli byli hosté aktivnější,ale do šancí se moc nedostávali.Naopak na druhé straně zvýšil na 2:0 Laštovička a bylo rozhodnuto.Naše mužstvo odehrálo kvalitní zápas,výborně zahrál Jindra Laštovička a ztracenou sebedůvěru doufejme našel Jirka Šanda.

Branky: Majer,Laštovička

Sestava - domácí: Šanda- Šulc R.,Mihl,Kvasnička,Kneifel- Pultar,Tůma,Laštovička,Majer- Hruška,Hornych

Přidáno: 25.5.2009, 17:12:08 Autor: Zdeněk Šulc

16.5.2009, So | 21. kolo | B - mužstvo

Slavia HK 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Proti prvnímu mužstvu soutěže jsme nastoupili ve značně improvizované sestavě,jak z důvodu zranění,souběžného zápasu dorostu a toho že A mužstvo hraje v neděli a nebyl uvolněn nikdo ze základní sestavy určené na nedělní zápas do Libáně.Nastoupili jsme s cílem uhrát přijatelný výsledek a nakonec si odvážíme zlaté tři body.Po celý zápas jsme odpovědně bránili a v čele s výborným Ondrou Vítkem v brance a využili každou příležitost k protiútoku.První branku vstřelil Jiří Tůma,který nastoupil po několikaleté odmlce a druhou přidal Míra Hruška.Domácí skórovali z pokutového kopu po neštastné ruce Honzy Motyky.Opět se potvrdilo,že fotbal nemá logiku.Před zápasem tomu nevěřili ani skalní fanoušci,o to větší byla radost našeho týmu po zápase,který ziskem tří bodů výrazně přispěl k cíli zvaném ZÁCHRANA.

Branky: Tůma,Hruška

Sestava - hosté: O.Vítek - Šulc R.,Mihl,Kvasnička,Kneifel- Pultar,Tůma,Motyka,Vejvoda,Hruška - Hornych st.

Přidáno: 17.5.2009, 10:14:49 Autor: Zdeněk Šulc

10.5.2009, Ne | 20. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:3 Kobylice
(0:2)

V derby jsme nezačali špatně,ale šance jsme jako tradičně neproměnovali.Bohužel na druhé straně jsme inkasovali hodně lacinou branku po fatální minele Jirky Šandy.Hosté se dostali do sedla a bylo jich plné hřiště.Ještě do přestávky přidali druhou branku a naši střelci zahodili co se dalo/Pultar ,Hruška/.Po přestávce si s naší obranou pohrál Tomáš Němec a bylo rozhodnuto 0:3. Soupeř zvítězil naprosto zaslouženě,pokud nebudeme proměnovat šance nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.

Branky:

Sestava - domácí: Šanda - Pechar,Kvasnička,Mihl,Podzimek/46.Machač/- Novák,Laštovička,Vítek,Čáslavský/28.Šulc/-Hruška/65.Vítek/,Pultar

Přidáno: 11.5.2009, 20:37:41 Autor: Zdeněk Šulc

2.5.2009, So | 19. kolo | B - mužstvo

Smiřice 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

V hodně poslepované sestavě jsme šli do vedení po hrubce domácího brankaře,který netrefil míč a pro trenéra Hornycha,který musel nastoupit v základní sestavě nebyl problém skórovat.Domácí měli po celý zápas převahu a v druhém poločase výsledek otočili.

Branky: Hornych st.

Sestava - hosté: Šanda- Ježek/70.Pokorný/,Mihl,Kvasnička,Šulc R. - Pultar,Trutnovský,Čáslavský,Kneifel- Hornych/56.Fiala/Jaroš

Přidáno: 3.5.2009, 14:03:20 Autor: Zdeněk Šulc

26.4.2009, Ne | 18. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Myštěves
(1:2)

Úvod zápasu se nám vůbec nepovedl,nejprve neudržel centrovaný míč Ondra Vítek a poslal hosty do vedení.Aby toho nebylo málo dal si Kvasnička v 15.min. čistého vlastence 0:2!Od této chvíle jsme začali hrát,ale Míra Hruška opět zahazoval jednu šanci za druhou.Snížili jsme až v 42.min. z penalty po stažení Kneifela.V druhém poločase jsme hráli na jednu branku,ale z množství šancí jsme proměnili jedinou v 70.min.hlavičkou Hrušky.Tentokrát jsme ztratili dva body,protože na šance jsme vysoko zvítězili.

Branky: Kvasnička pk , Hruška

Sestava - domácí: O.Vítek - Kneifel,Mihl,Kvasnička,R.Šulc - M.Šulc,Čáslavský,Laštovička,Pultar - Hruška,Hornych střídali:J.Pechar,Kubišta

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Vízek

Přidáno: 27.4.2009, 12:58:55 Autor: Zdeněk Šulc

19.4.2009, Ne | 17. kolo | B - mužstvo

Chlumec n. C. B 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

K vidění byl vidět festival neproměněných šancí na obou stranách .V první půli byli pilnějšími zahazovači domácí,ale Ondra Vítek vychytal vše co se dalo a když už byl překonán měl dobře postavené tyče.V druhé půli se to na šance srovnalo,ale my jsme na rozdíl od domácích dvě proměnili a získali tak cenné tři body.Pochvalu zaslouží tentokrát celé mužstvo ale především O.Vítek ,který předvedl výborný výkon .

Branky: P.Vítek,Hruška

Sestava - hosté: O.Vítek - Machač,Kvasnička,Mihl,Šulc R.-Šulc M./85.Šanda/,Kneifel,P.Vítek,Majer - Hruška,Pultar/75.Kubišta/

ŽK:   ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: Kolumpek /ofs jičín/

Přidáno: 19.4.2009, 20:53:00 Autor: Zdeněk Šulc

12.4.2009, Ne | 16. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Velichovky
(2:1)

Naše mužstvo šlo do vedení pěknou střelou Hornycha do šibenice.Velichovky měli také příležitosti a Šandu dvakrát zachránila tyč a břevno.V 35.min však po standartní situaci již bylo vyrovnáno.Ještě do poločasu poslal náš tým do vedení Málek pěknou střelou z přímého kopu.Po přestávce jsme v úvodní čtvrthodince mohli přidat další branky,ale trestuhodně jsme je zahodili/Mihl,Málek,Hruška../Poté převzali iniciativu hosté a některým našim borcům došli síly a Velichovky toho dokázali využít a otočili výsledek zápasu ve svůj prospěch.

Branky: Hornych,Málek

Sestava - domácí: Šanda-Pechar/80,Čáslavský/,Kvasnička,Šulc R.,Mihl- Kneifel/46.Trutnovský/,Laštovička/65.Šulc M./,Málek,Pultar-Hornych,Hruška

Přidáno: 13.4.2009, 10:23:22 Autor: Zdeněk Šulc

4.4.2009, So | 15. kolo | B - mužstvo

Probluz 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již v 15.min. dal po pěkné kombinaci naši vedoucí branku Pultar.Domácí poté získali převahu a těsně před poločasem vyrovnal z trestného kopu Brzek. Po přestávce šli domácí po chybě naší obrany do vedení.Vyrovnání zařídil střídající gólman Vítek ,když tečoval hlavou centrovaný míč.Konečná remiza je asi spravedlivá.

Branky: 15,Pultar 83. O.Vítek

Sestava - hosté: Šanda-R.Šulc,Kvasnička,Mihl,Pechar - Trutnovský,Laštovička,Málek,Machač/70.O.Vítek/- Pultar,Kneifel/86.Fiala/

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Hruška

Přidáno: 4.4.2009, 20:22:56 Autor: Zdeněk Šulc

2.11.2008, Ne | 13. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Prasek
(0:1)

B tým přivítal na domácí půdě v posledním zápase podzimu soupeře z blízkého Prasku. Naše mužstvo potřebovalo zvítězit, aby se odtrhlo od velmi blízkých sestupových pozic. Snaha o zisk tří bodů se ovšem neprojevovala změnou skóre, naopak v brankovém zakončení byl o jeden zásah úspěšnější hosté z Prasku, a proto si odváží tři mistrovské body za vítězství 1:2.

Branky: Kvasnička PK

Sestava - domácí: O. Vítek - Pechar, Kvasnička, Kneifel, Turek - Trutnovský (46.Laštovička), Málek, P. Vítek, Hrubý (78. Machač) - Hornych, Hruška

Přidáno: 3.11.2008, 10:40:07 Autor: Admin

25.10.2008, So | 12. kolo | B - mužstvo

Červeněves 1:7 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Do utkání jsme nastoupili v značně omlazené sestavě se čtyřmi dorostenci a vůbec jsme si nevedli špatně.Po celý zápas jsme byli lepším týmem a po přestávce jsme již zcela ovládli hru a nasázeli soupeři šest branek.Střelecky se zaskvěl Hruška ,který se trefil pětkrát.

Branky: Hruška 5, Hrubý, Šulc M.

Sestava - domácí: Šanda/46.Vítek/ - Pechar, Kvasnička, Kneifel, Machač - Trutnovský, Laštovička, Málek /70.Pavlíček/, Hrubý - Hruška, Šulc M.

Přidáno: 26.10.2008, 10:13:31 Autor: Zdeněk Šulc

19.10.2008, Ne | 11. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:4 Třebeš
(0:3)

Rezerva mužů sehrála mistrovské utkání s A týmem Třebše. Naši borci nepředvedli dobrý výkona proto odcházeli v poločase do kabin za stavu 0:3. Ve druhé půli přidali hráči Třebše ještě jednu branku na 0:4. Skoré korigoval až v 87. minutě brankovým zakončením na konečných 1:4 Laštovička. V příštím kole zajíždí B tým do Červeněvse.

Branky: Laštovička

Sestava - domácí: Šanda - Šulc, Kvasnička, Kneifel, Mihl (46. Pechar) - Čáslavský, Málek, Laštovička, Hrubý (58. Bárta) - Hornych, Hruška

Přidáno: 20.10.2008, 19:52:15 Autor: Admin

12.10.2008, Ne | 10. kolo | B - mužstvo

Předměřice B 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Béčko mužů zavítalo na hřiště rezervy Předměřic s cílem získat mistrovské body a posunout se tak výš v mistrovské tabulce Okresního přeboru. V každém poločase se našim borcům podařilo jednou skórovat a zaslouženě zvítězili 0:2. V příštím kole přivítáme na domácí půdě Třebeš.

Branky: P. Vítek, Hornych

Sestava - domácí: O. Vítek - Šulc, Kvasnička, Turek, Kneifel - Čáslavský, Málek, P. Vítek - Pultar (46. Hrubý), Hornych (60. Bárta), Hruška (70.M.Šulc)

Přidáno: 13.10.2008, 19:00:58 Autor: Admin

4.10.2008, So | 9. kolo | B - mužstvo

Nepolisy 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

B tým nastoupil po sérii neúspěchu proti soupeři z Nepolis. Našim borcům se podařilo vsítit dvě branky a další řadu příležitostí neproměnili, protože soupeřova obrana nekladla zvláštní odpor. V příštím kole zavítá mužstvo na půdu Předměřic.

Branky: 43. Málek, 53. Hornych

Sestava - domácí: Šanda - R. Šulc, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Hrubý, Málek (51. Trutnovský), Čáslavský, Pultar (78. M. Šulc) - Hornych, Bárta (62. Laštovička)

Přidáno: 15.10.2008, 11:54:57 Autor: Admin

28.9.2008, Ne | 8. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:6 Slavia HK
(1:2)

Za krásného počasí zavítal na kunčický pažit jeden z horkých favoritů Okresního přeboru Slavia Hradec Králové. První poločas přinesl tři branky a relativně vyrovnaný fotbal, ale také několik sporných momentů, které hlavní sudí nepřesně posoudil. Druhá půle dopadla pro naše barvy velmi neúspěšně, protože po několika chybách v obraně se soupeř utrhl na vícebrankový rozdíl a o zápasu bylo rozhodnuto. V příštím kole zajíždí B tým do Nepolis.

Branky: 6. Hruška

Sestava - domácí: Šanda - Turek, Kvasnička, Mihl, Kneifel (70. Machač) - Novák, Trutnovský (60. Laštovička), Málek, Hrubý - Doležal (60. Pultar), Hruška

Přidáno: 28.9.2008, 20:23:40 Autor: Admin

20.9.2008, So | 7. kolo | B - mužstvo

Kobylice 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

B mužstvo nastoupilo v derby proti tradičnímu soupeři z Kobylic. Zápas byl na šance poměrně vyrovnaný, ale domácí byli úspěšnější v jejich realizaci, a proto zvítězili 2:0. V dalším zápase zavítá na půdu Kunčic Slavia Hradec Králové.

Branky:

Sestava - domácí: Šanda - Šulc, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Novák, Trutnovský, Pechar - Pultar (46.Hrubý), Hornych, Bárta (63. Pavlíček)

Přidáno: 21.9.2008, 09:06:15 Autor: Admin

14.9.2008, Ne | 6. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Smiřice
(0:1)

Po prvním poločase jsme šli do kabin za stavu 0:1. Ve druhém poločase srovnal Hornych z pokutového kopu a vytvořili jsme si řadu dalších brankových příležitostí. Žádná z nich však změnu skóre nepřinesla. Šokem pro domácí hráče a fanoušky byla poslední minuta zápasu, kdy hosté vsítili branku a o třech bodech bylo rozhodnuto.

Branky: Hornych (PK)

Sestava - domácí: O. Vítek - Šulc, Kvasnička(46. R. Bárta), Mihl, Kneifel - Novák, Málek (60. Hrubý), Turek, Pultar - Hornych, Hruška (46. L. Bárta)

Přidáno: 14.9.2008, 20:23:44 Autor: Admin

6.9.2008, So | 5. kolo | B - mužstvo

Myštěves 2:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Za velkého vedra rozhodli domácí utkání již v prvním poločase. Naše mužstvo se ke zvratu zápasu nedopracovalo.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek - Pavlíček, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Pultar, Málek, Hrubý, Pechar (52. Fejgl) - Hruška, Sádovský (46. Bárta)

Přidáno: 7.9.2008, 07:58:20 Autor: Admin

31.8.2008, Ne | 4. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Chlumec n. C. B
(0:1)

Ve vyrovnaném utkání vyhráli šťastnější hosté.

Branky: Kvasnička (PK)

Sestava - domácí: Vítek - Podzimek, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Pavlíček, Málek, Fejgl, Hrubý - Doležal, Hruška

Přidáno: 5.9.2008, 11:29:30 Autor: Admin

27.8.2008, St | 14. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:7 Stěžery A
(2:3)

V předehrávaném 14. kole okresního přeboru se naše rezerva mužů střetnula se Stěžery. Hosté se ujali vedení, ale náš celek včasně reagoval vyrovnáním. Obrany obou celků nepracovaly přiliš přesvědčivě, a také proto odcházela mužstva do kabin v poločase za stavu 2:3 pro hosty. Druhý poločas naši borci nezvládnuli, inkasovali další 4 branky a navíc byl vyloučen kapitán Kvasnička. Konečný výsledek 2:7 působí skutečně hrozivě.

Branky: Hruška, Kvasnička (PK)

Sestava - domácí: O. Vítek - Šulc, Kvasnička, Mihl, Turek - Novák (46. Fejgl), Pechar, Kneifel (46. Málek), Hrubý (75. Pražák) - Hruška, Pavlíček

Přidáno: 27.8.2008, 22:03:11 Autor: Admin

24.8.2008, Ne | 3. kolo | B - mužstvo

Velichovky 4:4 SK Bystřian Kunčice
(3:3)

Zápas bohatý na branky skončil spravedlivou remízou.

Branky: 19. Hornych, 24. Kneifel, 43. a 59. Hruška

Sestava - domácí: Vítek - Šulc (46. Málek), Kvasnička, Mihl, Kneifel - Turek, Hrubý, Fejgl (72. Klapka, 76. Pražák) - Pavlíček, Hornych, Hruška

Přidáno: 15.9.2008, 18:44:41 Autor: Admin

17.8.2008, Ne | 2. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Probluz
(1:0)

Rezerva mužu se střetnula s týmem z Probluze. Zelenobílí byli lepší v prvním poločase a do kabin odcházeli s jednobrankovým vedení. Kunčice se dostali ve druhé půli do dvoubrankového vedení, ale zápas ovlivnilo vyloučení domácího hráče Sádovského z 58. minuty po druhé žluté kartě, které soupeř využil ke srovnání. V příštím kole zajíždí tým do Velichovek.

Branky: Hruška 2

Sestava - domácí: Šanda - R. Šulc, Kvasnička, Mihl, Pavlíček - Pultar (35. Málek), Fejgl, Pechar, Hrubý (75. M. Šulc) - Sádovský, Hruška

Přidáno: 17.8.2008, 20:45:43 Autor: Admin

10.8.2008, Ne | 1. kolo | B - mužstvo

Stěžery A 3:4 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Rezerva mužů zvítězila v prvním kole okresního přeboru nad celkem ze Stěžer 4:3 a přivezla tak první tři mistrovské body.

Branky: Pechar, Pultar, Hornych, Sádovský

Sestava - domácí: Vítek - Pavlíček, Kvasnička, Novák, Pechar - Kneifel, Pultar (84. Pražák), Fejgl, Hrubý - Hornych, Sádovský (61. Rakitskyy)

Přidáno: 15.8.2008, 13:23:25 Autor: Admin