26.10.2008, Ne | 7. kolo | Starší přípravka

Kobylice 2:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Ve druhém utkání jsme vedli již 2:0,ale soupeř ve druhém poločase se štěstím vyrovnal.Obě utkání odehráli naši bez střídání,a přesto byli lepším týmem.Toto bylo zárověň poslední podzimní utkání. Již teď můžeme gratulovat k 3.místu v tabulce ,při premierovém učinkování st.elévů.

Branky: 1x Žahourek O.1x Klapka Z.

Sestava - domácí: Kocáb F.- Krejčí P.Lukáš T.Mrázek K. Kneifel J.Sentivan A. Klapka Z. Žahourek O.

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 27.10.2008, 12:58:08 Autor:

Kobylice 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V prvním utkání jsme měli více ze hry,ale proměnili jsme pouze jednu šanci ,která byla zárověň i vítězná.

Branky: 1x Mrázek K.

Přidáno: 27.10.2008, 12:50:12 Autor:

19.10.2008, Ne | 6. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 0:4 Roudnice A
(0:2)

V prvním utkání nám fotbalově zdatný soupeř předvedl pohledné akce,zakončené goly. Po celé utkání byl soupeř lepší.Škoda jen malé bojovnosti na naší straně,zvláště starších hráčů,kteří by toto mladé mužstvo měli vést.

Branky:

Sestava - domácí: Málek P.- Krejčí P. Kocáb F.Lukáš T.Mrázek K. Kneifel J.Sentivan A. Klapka Z. Žahourek O.Beneš J.

Přidáno: 22.10.2008, 09:03:24 Autor:

SK Bystřian Kunčice 0:7 Roudnice A
(0:3)

I ve druhém zápase šel výborný soupeř od začátku za vítězstvím,a tak bylo jen otázkou kolik nastřílí branek.Soupěř byl byl lepší ve všech směrech a zaslouženě zvítězil v obou utkáních.

Branky:

Přidáno: 22.10.2008, 09:11:33 Autor:

11.10.2008, So | 5. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 4:0 Převyšov
(2:0)

Od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali,a tak konečný výsledek je zasloužený.

Branky: 2x Kneifel J.1x Krejčí P. 1x Mrázek K.

Sestava - domácí: Málek P.- Krejčí P.Mrázek K. Klapka Z. Sentivan A.Žahourek O. Lukáš T. Kneifel J.Kocáb F.Beneš H.

Přidáno: 14.10.2008, 09:35:20 Autor:

SK Bystřian Kunčice 7:0 Převyšov
(3:0)

Ve druhém utkání jsme od začátku vedli,soupeř nekladl velký odpor a tak naši hráči dohrávali v klidu tento zápas.

Branky: 3x Klapka Z. 3x Mrázek K. 1x Kneifel J.

Přidáno: 14.10.2008, 09:41:20 Autor:

1.10.2008, St | 4. kolo | Starší přípravka

Skřivany 5:0 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

V tomto dvojzápase jsme hráli proti fyzicky zdatnějšímu soupeři,kdy jeho hráči byli až o tři roky starší než naši hráči.První zápas jsme prohráli 5:0 ,tento výsledek mluví za vše.

Branky:

Sestava - domácí: Málek P.- Krejčí P.Mrázek K. Klapka Z. Sentivan A.Žahourek O. Lukáš T. Kneifel J.Kocáb F.Ponča V. Ponča K.

Přidáno: 7.10.2008, 11:04:06 Autor:

Skřivany 5:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Ve druhém zápase jsme o poločase vedli 0:2,ale slibný náskok se nám nepodařilo udržet a soupeř nás ve druhém poločase přehrál.

Branky: 1xKrejčí P. 1x Mrázek K.

Přidáno: 7.10.2008, 11:08:48 Autor:

28.9.2008, Ne | 3. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 1:0 Chlumec n. C.
(0:0)

Vyrovnané utkání rozhodla trefa Klapky Z.ve druhém poločase.

Branky: 1x Klapka Z.

Sestava - domácí: Málek P. Krejčí P. Kocáb F.Lukáš T.Mrázek K. Kneifel J.Sentivan A. Klapka Z. Vítek M.

Přidáno: 29.9.2008, 13:40:16 Autor:

SK Bystřian Kunčice 2:1 Chlumec n. C.
(2:0)

Ve druhém utkání jsme po poločase vedli již 2:0.Po změně stran soupeř snížil na rozdíl jediné branky,ale vyrovnat se mu nepodařilo,naši hráči těsný náskok ubránili.Za zmímku stojí 14 hráčů Chlumce kteří se střídali do hry,proti našim 9.statečným,kteří obě utkání odehráli bez vystřídání.

Branky: 1x Klapka Z. 1x Mrázek K.

Přidáno: 29.9.2008, 13:59:22 Autor:

19.9.2008, Pá | 2. kolo | Starší přípravka

Lhota p. L. 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na šance a vstřelené goly jsme byly lepším mužstvem a po zásluze jsme první utkání vyhráli.

Branky: 2x Mrázek K.

Sestava - domácí: Bareš R. Kneifel J. Kocáb F. Krejča P. Mrázek K. Žahourek O. Klapka Z. Sentivan A.

Přidáno: 22.9.2008, 08:40:11 Autor:

14.9.2008, Ne | 1. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 3:1 Kosičky
(1:0)

Ve druhém utkání se hrál již vyrovnaný fotbal zejména první poločas.Obě mužstva pozorněji bránila a tak šancí nebylo mnoho.Ve druhém poločase jsme byli o něco aktivnější ale soupeř hrozil z brejků.V utkání se nám podařilo vstřelit 3 branky které rozhodli o zisku dalších 3 bodů pro naše barvy.V závěru soupeř již jen upravil skore zápasu.

Branky: 1x A.Sentivan,1x Z.Klapka,1x O.Žahourek

Sestava - domácí: Bareš R. Krejča P. Kneifel J. Kocáb F. Žahourek O. Mrázek K. Sentivan A. Klapka Z. Ponča K. Ponča V. Vítek M. Lukáš T.

Přidáno: 16.9.2008, 10:12:29 Autor:

SK Bystřian Kunčice 4:3 Kosičky
(3:1)

První učinkování St.elevů na domácím hřišti,vyšlo nad očekávání.První poločas se nám po pohledných akcích podařilo vstřelit 3 branky a zaslouženě jsme poločas vyhráli.Po změně stran soupeř vyrovnal hru a snížil až na rozdíl jediné branky a tak první vítězství v soutěži bylo doma.

Branky: 2x A.Sentivan, 2x K.Mrázek

Přidáno: 16.9.2008, 10:22:45 Autor: