zimní příprava Myštěves : Kunčice Ne 1.2.2009 8,45 8,00
zimní příprava Třebeš : Kunčice So 7.2.2009 14,00 13,00
zimní příprava Nový Bydžov SD : Kunčice Pá 20.2.2009 19,15 18,30
zimní příprava Kopidlno : Kunčice Ne 1.3.2009 8,45 8,00
zimní příprava Ohništany : Kunčice Ne 8.3.2009 19,15 18,30
zimní příprava Skřivany : Kunčice Pá 13.3.2009 19,15 18,30
zimní příprava Probluz : Kunčice Ne 15.3.2009 13,00
zimní příprava Nepolisy : Kunčice Ne 22.3.2009 17,00 16,15
zimní příprava Nový Bydžov MD : Kunčice So 28.3.2009 14,30 13,45

28.3.2009, So | zimní příprava | Starší dorost

Nový Bydžov MD 4:1 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

K poslední přípravě jsme odjeli opět nekompletní/Laštovička,Machač,Ryba .../ a tak jsme nastoupili s dvěma žáky v sestavě.Hra v poli byla celkem vyrovnaná ale po zbytečných chybách v obraně jsme inkasovali dvě branky a až do konce poločasu jsme to vypustili.Po přestávce jsme se vzpamatovali a výsledkem bylo několik šancí a branka Farky.

Branky: Farka

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kvasnička- Kašprišin,Kubišta,Ježek,Peml- Farka,Bednář,Šulc,Málek P.- Pechar,Vilimský střídali:Pechar P.,Málek J.,

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 29.3.2009, 19:44:31 Autor: Zdeněk Šulc

15.3.2009, Ne | zimní příprava | Starší dorost

Probluz 2:4 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Poprvé jsme hráli na přírodní trávě na hřišti v Libčanech.Na malém hřišti nešlo příliš kombinovat,ale přesto jsme předvedli několik pěkných momentů.Příležitost dostali tentokrát i mladší hráči,kteří v zápasech zimního turnaje v Chudonicích nedostávají tolik příležitostí.

Branky: Pechar,Šulc,Kubišta,P.Málek

Sestava - domácí: Kvasnička-Kašprišin,Machač,Ježek,P.Málek-Farka,Kubišta,Šulc,Vilimský-Pechar,Saidl

Sestava - hosté:

Přidáno: 16.3.2009, 21:14:02 Autor: Zdeněk Šulc

13.3.2009, Pá | zimní příprava | Starší dorost

Skřivany 2:5 SK Bystřian Kunčice
(2:4)

V tomto zápase nastoupilo místo juniorky A mužstvo a než se rozkoukalo vedli Skřivany 1:0. Poté se však hrálo především na druhou branku a během pěti minut jsme výsledek otočili na 2:1.Přestože vázla kombinace měli jsme převahu a jenom Bitnar zahodil minimálně čtyři tutovky. V druhé půli byla hra plná nepřesností a snaživý soupeř bojoval až do konce.U našeho mužstva jsem podobné nasazení postrádal.Přestože jsme zvítězili herně se nám tentokrát nedařilo.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek- Zeman,Jankaj/46.Ttutnovský/,Bárta,Podzimek-Šulc M./46.P.Vítek/,Kratochvíla,Samek,Turek/46.Novák/-Doležal,Bitnar

Přidáno: 17.3.2009, 15:58:22 Autor: Zdeněk Šulc

8.3.2009, Ne | zimní příprava | Starší dorost

Ohništany 1:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Vyrovnané utkání ve kterém rozhodli Ohništany v závěru zápasu střelou z úhlu.My jsme si vytvořili více šancí ,ale trefovali jsme pouze tyče nebo břevno.

Branky:

Sestava - domácí: Kvasnička-Hrubý,Kvasnička K.,Machač,Mihl-Čáslavský,Laštovička,Málek,Kubišta-Šulc,Pechar střídali:Kneifel,Fejgl,Pultar,Málek P.

Přidáno: 9.3.2009, 19:25:03 Autor: Zdeněk Šulc

1.3.2009, Ne | zimní příprava | Starší dorost

Kopidlno 4:3 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

V prvním poločase jsme hráli slušně a díky Hruškovým trefám jsme šli do dvoubrankového vedení.Soupeř měl také příležitosti,ale v koncovce byl hodně nepřesný.V druhé půli završil hatrick Hruška a vedli jsme 3:0.Kopidlno snížilo v 70.min. na 3:1 postupně jsme prostřídali a některým došli síly a soupeř nám vstřelil v poslední čtvrthodince tři branky a otočil výsledek zápasu.

Branky: Hruška 3

Sestava - domácí: Kvasnička - Machač,Mihl,Kvasnička,Pechar - Fejgl,Šulc M.,Málek,Kubišta- Hruška,Hrubý střídali:Vilimský,P.Málek,Peml,Farka,Kašprišin

ŽK:   ČK:   Diváci: 10  Rozhodčí: Tlustý

Přidáno: 1.3.2009, 11:22:06 Autor: Zdeněk Šulc

20.2.2009, Pá | zimní příprava | Starší dorost

Nový Bydžov SD 9:2 SK Bystřian Kunčice
(5:0)

V tomto zápase místo dorostu nastoupili muži B Nového Bydžova a my jsmevyrobili v obranné činnosti neuvěřitelné chyby v prvním poločase jsme tak doslova darovali soupeři čtyři branky,za tohoto stavu se již těžko hledala motivace ,přesto jsme v druhé půli během 45-70min. měli převahu ale z pěti gólovek jsme dali pouze dvě branky,v závěru jsme opět inkasovali po dalších chybách a odvezli si tak pěkný debakl.

Branky: Kneifel pk,Šulc M.

Přidáno: 21.2.2009, 12:06:36 Autor: Zdeněk Šulc

7.2.2009, So | zimní příprava | Starší dorost

Třebeš 6:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

K dalšímu přípravnému zápasu jsme nastoupili z důvodu chřipkové epidemie ve značně improvizované sestavě,příležitost dostali st.žáci Kubišta,Saidl a Bednář.Poprvé se v našem dresu objevil Němec,který však pro zranění nedohrál ani první poločas.V druhé půli jsme odpadli /bez fizičky se hrát nedá/ a soupeř nám nasázel pět branek.

Branky: Němec,Šulc

Sestava - domácí: Hlavatý-Gall,Machač,Ryba,Peml,Kašprišin,Bednář,Pokorný,Kubišta J.,Saidl,Vilimský,Němec,Šulc

Přidáno: 7.2.2009, 16:52:27 Autor: Zdeněk Šulc

1.2.2009, Ne | zimní příprava | Starší dorost

Myštěves 4:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Naše mužstvo nastoupilo složené napůl z B týmu a dorostu a ujalo se vedení v 65min po přihrávce Šulce mířil Málek do tyče a do branky.Poté však hrál jen náš soupeř.Některým našim hráčům došel dech/ bez trénování to nepůjde ani v okresním přeboru/ ,takže soupeř získal převahu a vstřelil nám tři branky.

Branky: Málek Pavel

Sestava - domácí: Gall - Mihl,Ježek,Kvasnička,Kneifel,Hrubý,Kubišta,Málek,Šulc M.,Vilimský,Málek P.,Fejgl,Kašprišin střídáno hokejově

ŽK:   ČK:   Diváci: 15  Rozhodčí: Vojtěch

Přidáno: 1.2.2009, 11:22:47 Autor: Zdeněk Šulc

24.1.2009, So | zimní příprava | Starší dorost

Hořice 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V úvodním zápase se hrálo hlavně ve středu pole s minimem šancí na obou stranách.Bylo znát ,že nejsme zvyklí na umělý povrch, přesto jsme celkově odehráli slušný zápas.Utkání splilo to co jsme od něho očekávali.

Branky: Pechar J.

Sestava - hosté: O.Vítek - Gall,Pechar J.,Machač,Peml- Kašprišin,Šulc,Laštovička,Kubišta-Pokorný,Vilimský průběžně střídali:Farka,Málek P.,Pechar P.

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Tlustý

Přidáno: 2.2.2009, 23:08:42 Autor: Zdeněk Šulc