13.6.2009, So | 25. kolo | Starší žáci

Nový HK A 3:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Utkání jsme zahájili velmi dobře, ale hned v 1. min v druhém poločase jsme inkasovali. Poté jsme nastřeli břevno,měli další šance. Pak soupeř přidal další dva góly. Hráči hráli opět pouze v 11, někteří hráči se neomluvili. Přeji všem hodně úspěchů v další fotbalové kariéře.

Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Seidl- J.Krejčí, Šolc, Pechar, Válek-Tryzna, Kubišta, Bednář, Lukáš-Seidl D., Mrázek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.6.2009, 19:30:58 Autor:

30.5.2009, So | 23. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:0 Hlušice
(1:0)

Za mírného deště naše mužstvo začalo velmi dobře, vypracovali jsme si několik šancí, ale bohužel neúspěšně. Až v 25 min. po krásné přihrávce Seidla D. konečně protrhl střeleckou smůlu L. Bednář a z 12 m přesně k tyči zavěsil. Do 2. poločasu soupeř nastoupil velmi ofenzívně, měli několik šancí, ale my jsme měli v brance vynikajícího Seidla J. , který doslova četl hru soupeře, výborně vybíhal, kryl rohové kopy.Až 10 min. před koncem po menší chybě soupeřova brankáře zvýšil na 2:0 Seidl D. Hosté byli velmi nervózní, bez míče byl faulován Krejčí P., hosté dohrávali oslabeni. Po dlouhé době naši hráči bojovali a vítězství si zasloužili.

Branky: Bednář, Seidl D.

Sestava - domácí: Seidl J.-Krejčí, Šolc, Pechar, Lukáš-Tryzna, Kubišta, Bednář, Novák-Seidl D., Harris

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK: 1  Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 31.5.2009, 09:52:25 Autor:

23.5.2009, So | 22. kolo | Starší žáci

Probluz 5:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Utkání jsme zahájili s cílem nedostat moc branek, ale přesto poločas skončil 3:0 po dost zbytečných chybách, jeden gól padl po faulu na našeho hráče. Po 10 min 2. poločasu soupeř přidal další 2 branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Poté domácí vystřídali 4 hráče základní sestavy, hra se vyrovnala, ale gól se nám nepodařilo vstřelit. Mužstvo bojovalo, ale soupeř byl fotbalovější.

Branky:

Sestava - hosté: Novák-Krejčí, Šolc, Pechar, Lukáš-Seidl, Kubišta, Bednář, Seidl D.-Melichar, Mrázek Střídali:Hodyc, Beneš

Přidáno: 26.5.2009, 14:07:46 Autor:

16.5.2009, So | 21. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:0 Slavia HK B
(1:0)

Soupeři z Hradce králové přijeli pouze se 7 hráči, z tohoto důvodu naše mužstvo mělo situaci usnadněnou. Poločas jsme vyhráli pouze 1:0. V druhém poločase se naše hra zlepšila, gólově se prosadil Jakub Seidl, který vstřelil 4 branky a jednou Pavel Pechar. Mnoho šancí zůstalo bohužel neproměněno.Na závěr sezóny budou naše hráče čekat ještě 3 zápasy s nejsilnějšími mužstvy- Probluz, Nový Hradec a zlepšující-se Hlušice.

Branky: Seidl-4x, Pechar

Sestava - domácí: Hodyc-Krejčí, Šolc, Pechar, Válek-Lukáš, Kubišta, Bednář, Beneš-Seidl, Mrázek Střídali:Novák

(0:0)

Utkání se těžko hodnotí, neboť hodně hráčů podalo slabý výkon. Vyjímkou je brankář, který podal Udobrý výkon. Útok nebyl, záloha vhodně nedoplňovala útok a obrana si někdy nevěděla rady s útoky soupeře. Poločas skončil 0:0, ale soupeř v druhém poločase měl více šancí, po hlavičce se ujal vedení, které udržel až do konce utkání. Naše hráče čeká hodně těžkých soupeřů, snad se v soutěži zachrání.

Branky:

Sestava - domácí: Novák-Krejčí, Šolc, Pechar, Lukáš-Seidl, Kubišta, Bednář, Bedneš-Melichar, Koštál Střídali:Hodyc, Mrázek

Přidáno: 5.5.2009, 13:42:20 Autor:

26.4.2009, Ne | 18. kolo | Starší žáci

Třebeš B 3:3 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

K utkání jsme nastoupili pouze s 11 hráči a utkání bylo silně ovlivňeno silným větrem, který v 1. poločase přál domácím. Po 30 minutách soupeř vedl 2:0, nám se těsně před poločasem podařilo snížit brankou Aleše Košťála. Hned v druhém poločase jsme rychle inkasovali třetí branku a nevypadalo to dobře. Pak se ale rozehrál náš útočník Aleš Túňák Košťál, ktrý nejdříve nastřelil velmi smolně tyčku, ale 10 min. před koncem opět Aleš snížil.Poté L. Bednář měl velkou smůlu, nastřelil z úhlu poze brankáře, ale nakonec se nám podařilo 2 min. před koncem vyrovnat.Zásluhu na tom měla obrana a hlavně záloha, která 20 min. před koncem zápasu opravdu zabrala. Výborně zachytal nový brankář Novák. Všem hráčům patří poděkování za velkou bojovnost, kterou si snad zachovají do soboty v utkání s Dohalicemi.

Branky: Aleš Košťál-3x

Sestava - hosté: Novák-Krejčí, Šolc, Pechar, Válek-Seidl, Kubišta, Bednář, Tryzna-Hodyc, Koštál

Přidáno: 29.4.2009, 14:25:43 Autor:

4.4.2009, So | 15. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 0:1 Stěžery A
(0:0)

Za nádherného počasí naše mužstvo zahájilo velmi dobře,nastřelili jsme dvě tyče, ale bohužel poločas skončil 0:0. V druhém poločase soupeř se zlepšil, ale naši v druhé polovině měli mít výhodu pokutového kopu, bohužel. Po náhodné střele z 20 m soupeř se ujal vedení. Naši bojovali až do konce, ale soupeř vydržel. Našim hráčům patří uznání za bojovnost, ale štěstí jim nepřálo, nyní mají starší žáci 14 dní volno, ať pracují na fyzičce, protože je budou čekat mnohem těžší soupeři. Z.Bednář

Branky:

Sestava - domácí: Hodyc-Krejčí, Bednář, Pechar, Válek-Seidl, Kubišta, Tryzna, Lukáš-Melichar, Bílý Střídal: Mrázek

ŽK: 1  ČK: 1  Diváci: 20  Rozhodčí:

Přidáno: 6.4.2009, 14:49:49 Autor:

25.10.2008, So | 12. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:3 Nový HK A
(1:0)

Za mírně chladného počasí naši hráči zahájili velmi dobře, po několika šancích v 10 min krásnou střelou z přímého kopu P.Pechara jsme se ujali vedení 1:0. Do konce 1.poločasu jsme mohli zvýšit, ale nepodařilo se. Začátek 2. pol. soupeř začal velkým náporem, naše záloha neudržela míč, a soupeř v rozmezí 15. min vstřelil 3 branky. Pak jsme hru vyrovnali, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Za podzimní sezónu hráčům patří poděkování, doufejme , že na jaře jejich hra bude gradovat. Zároveň patří poděkování oběma trenérům, L.Mrázkovi a P. Krejčímu za práci s mužstvem.

Branky: 10.mi.P. Pechar

Sestava - domácí: Hodyc - Krejčí, Pechar, Lukáš, Šolc - Kubišta , Bednář, Trýzna, Košťál, - Mrázek, Melichar Střídali: Harris, Válek

Přidáno: 26.10.2008, 12:56:22 Autor:

12.10.2008, Ne | 10. kolo | Starší žáci

Hlušice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Utkání proti velmi silnému soupeři jsme zahájili velmi dobře, i když domácí byli velmi "narostlí", naši se jim vyrovnali. Obrana fungovala pod vedením P.Pechara velmi dobře a poločas skončil 0:0. Po krásném úniku Melichara sám hráč dotáhl svůj únik do konce a vedli jsme 1:0. Po 5. minutách po přímém kopu P. Pechara dorazil odražený míč do branky L.Bednář. I přes stupňují tlak našeho soupeře, který snížil 2. min před koncem na 2:1, jsme krásný výsledek uhájili. Všem hráčům patří velké poděkování za předvedený výkon a doufáme, že se za 14 dní stejně poperou s nejlepším týmem naší soutěže.

Branky: Melichar Jan, Bednář Lukáš

Sestava - domácí: Hodyc - Krejčí, Pechar, Lukáš, Válek - Beneš , Bednář, Kubišta , Košťál - Mrázek, Melichar Střídali: Hartus

Přidáno: 12.10.2008, 18:31:56 Autor:

4.10.2008, So | 9. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:7 Probluz
(0:4)

Již v prvních 5 minutách jsme měli dvě gólové šance, ale neproměnili, poté soupeř zrychlil hru, výborně obsazoval naše hráče a v rozmezí 10 minut vedl 3:0. Do konce poločasu záložníci neudrželi míč, poločas skončil 0:4. V 2.poločase jsme se soupeři v 15 min. vyrovnali, z pokutového kopu snížil Pavel Pechar. Poté soupeř opět zlepšil hru a výsledkem byly další 3 góly.Doufejme, že se naší hráči dají hlavně po psychické a fotbalové stránce do pořádku a zbývající 2 utkání opět se silnými soupeři budou bodovat.

Branky: Pavel Pechar

Sestava - domácí: Válek - Krejčí, Pechar, Kubišta, Šolc - Beneš, Bednář, Trýzna, Košťál - Mrázek, Melichar Střídali: Bílý,Šatner.

Přidáno: 4.10.2008, 17:42:40 Autor:

27.9.2008, So | 8. kolo | Starší žáci

Slavia HK B 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Utkání jsme zahájili konečně v plné sestavě, za ideálního počasí.V 30. minutě po přihrávce L. Bednáře krásným lobem přehodil brankáře J. Melichar.Poté zahrával přímý kop po faulu na J.Melichara D. Šolc,po vypadnutí míči brankáře dorážel L. Bednář.Dvě minuty před koncem první poločasu se skvěle J. Melichar uvolnil, byl faulován a P. Pechar přesnou střelou k tyči zvýšíl náskok na tři nula.V druhém poločase domácí zahájili náporem, v 45. minutě domácí snížili na stav 1:3.I přes některé naše šance jsme soupeři nedovoli ohrozit naši branku.Opět všem hráčům patří velká pochvala za velmi zodpovědný výkon a bojovnost.Doufáme, že všicni naši hráči budou zdravotně do týdne v pořádku a utkání s Probluzí v sobotu 4.10. v 13:45 nastoupíme v plné sestavě.

Branky: Melichar Jan, Bednář Lukáš, Pechar Pavel

Sestava - domácí: Hodyc - Krejčí, Pechar, Kubišta, Šolc - Bílý, Bednář, Trýzna, Košťál - Mrázek, Melichar Střídali: Harris

Přidáno: 13.10.2008, 16:31:37 Autor:

24.9.2008, St | 14. kolo | Starší žáci

Kobylice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Utkání jsme zahájili v počtu 8. hráčů.Někteří hráči byli nemocní a někteří se vůbec neomluvili.Nálada před utkáním nebyla proto dobrá.Vzadu jsme zahájili s třemi obránci a v záloze nastoupili čtyři záložníci.Útok neexistoval.Hráči dobře plnili pokyny trenérů, vsázeli jsme na brejky.V 30. minutě se výborně uvolnil na levé straně L. Bednář a střelou přesně pod břevno překonal brankáře.V 32. minutě po přesně rozehraném rohovém kopu L. Bednáře na přední tyč se uvolnil A. Košťál a hlavou zvýšil na dva nula.V druhém poločase soupěř snížil, ale přes naši bojovnost se nám podařilo zvítězit.Hráči podali vysoce bojovný výkon proti soupeři.

Branky: Bednář Lukáš, Košťál Aleš

Sestava - domácí: Bednář Lukáš,Pechar Pavel, Mrázek Kryštof, Hodic Pavel, Krejčí Petr, Šolc Dominik, Trýzna Tomáš, Košťál Aleš

(1:0)

Ve druhém kole, které se hrálo netypicky v úterý, jsme zremizovali na půdě Stěžer 2:2.

Branky: Melichar Jan, Pechar Pavel

Sestava - domácí: Hodyc - Krejčí, Pechar, Lukáš, Šartner - Šolc, Bednář, Kubišta, Trýzna - Košťál, Melichar Střídali: Beneš, Bílý

Přidáno: 14.9.2008, 11:27:13 Autor: