20.6.2009, So | 26. kolo | A - mužstvo

Kostelec n. O. 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V tomto utkání šlo již pouze o prestiž a domácí ho pojali velmi tvrdě.Hrálo se vyrovnané utkání s minimem brankových příležitostí.Domácí šli do vedení po nevydařeném offsyde systému za nás vyrovnal v 45´Majer.V téže minutě mohl ještě zvýšit Hornych ale jeho střela po samostatném úniku neměla razanci.Druhý poločas domácí víc diskutovali s rozhodčím a my se nikam nehrnuli.Do vedení jsme šli v 69´Doležalem,domácí zaslouženě vyrovnali v závěru. Chtěl bych celému mužstvu poděkovat za skončenou sezonu,kdy jsme předváděli hlavně na domácím hřišti atraktivní kopanou a vybojovali postup do krajského přeboru.


Branky: 45´Majer 69´Doležal

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek O. - Zeman, Bitnar, Bárta R., Turek - Šulc M., Samek (78´Kneifel M), Laštovička (50´Machač), Majer - Doležal, Hornych

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.6.2009, 10:00:12 Autor: Petr Hypius

13.6.2009, So | 25. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Vrchlabí
(1:0)

I když nás trápí stále velká marodka a další hráči nastoupili se sebezapřením byl pro nás výsledek důležitější než predvedená hra.Proto se tentokrát nekonala tak pohledná kopaná.Cílem bylo neinkasovat.Zřejmě i nervozita nám svazovala nohy.Hosté několikrát zahrozili ale netrefili z jednoho protiútoku naší branku.Do vedení jsme šli v 33´kdy se z penalty nemýlil Doležal,když byl faulovaný P.Vítek.Před přestávkou byl ještě ve vyložené pozici Majer ale volil přihrávku na Hornycha. Ve druhém poločase to byl opět neurovnaný fotbal.Hostům utíkali míče po větru do autu a my jsme se nikam nehrnuli.V 66´zvýšil hlavou Majer a dal konečnou podobu výsledku.V závěru se ještě každé mužstvo dostalo do šance ale na výsledku se již nic neměnilo a po závěrečném hvizdu mohli vypuknout oslavy historického postupu do krajského přeboru.


Branky: 33´Doležal 66´Majer

Sestava - domácí: Šanda - Novák (90´Bárta), Turek, Bitnar, Podzimek - Šulc M. (90´Machač), Samek, Vítek P., Majer (85´Laštovička) - Hornych, Doležal

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.6.2009, 08:50:51 Autor: Petr Hypius

7.6.2009, Ne | 24. kolo | A - mužstvo

Nový Bydžov B 3:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Ve vyrovnaném prvním poločase jsme neproměnili vyloženou šanci Novákem.Druhý poločas po inkasované brance po autovém vhazování jsme odešli na bydžovském letišti fyzicky a po snaze po vyrovnání jsme inkasovali.Domácí zvítězili zcela zaslouženě ,když od vyšší prohry nás záchránil brankář Šanda.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šanda - Zeman, Bitnar(78´Bárta), Turek, Podzimek - Novák, Samek(80´Machač), Vítek P., Šulc M. - Doležal, Hornych (62´Hruška)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 8.6.2009, 21:03:54 Autor: Petr Hypius

30.5.2009, So | 23. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:0 Dobruška
(3:0)

V důležitém utkání s dosud na jaře neporaženou Dobruškou jsme vstoupili parádně.Již v 32 sekundě otevřel střelou přez celou branku Doležal.Ten si stejnou situaci zopakoval v 6 minutě a zvýšil na 2 : 0.I hosté se snažili ale naše obrana byla pozorná.Když už se dostali do šance tak jejich koncovka byla nepřesná.I my jsme byli aktivní a Doležal mohl zvýšit ale pravou nohou netrefil z ideální pozice prázdnou branku.To se povedlo v 32´Hruškovi,který zvýšil na 3 : 0 po přihrávce Šulce.Závěr poločasu byl ještě ve znamení našich 3 brankových příležitostí.Zůstalo ale jen u nich.Druhý poločas začal opět naší brankou.Hornych utekl a předložil ideálně Doležalovi 4 : 0.V 56´si oba role vyměnili a bylo 5 : 0.O chvíli později střelou z poza šestnácky zakončil náš brankostroj P.Vítek a stanovil konečný výsledek.Nic na tom již nezměnilo Hornychovo břevno v 88´. I když je to pro soupeř kruté ,mohl prohrát ještě vyšším rozdílem.Naše vítězství je zcela zasloužené.


Branky: 1´,6´a 46´Doležal 32´Hruška 56´Hornych 60´Vítek P

Sestava - domácí: Vítek O. - Novák, Bitnar, Turek, Podzimek - Šulc M., Samek (80´Bárta), Vítek P., Majer (68´Zeman) - Doležal, Hruška (46´Hornych)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 31.5.2009, 08:39:07 Autor: Petr Hypius

23.5.2009, So | 22. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:0 Lázně Bělohrad
(1:0)

Již ve druhé minutě jsme mohli vyhrávat o dvě branky.Nedali postupně Hornych a Bitnar.Potom se hra přelévala nahoru dolů a i soupeř si vytvořil příležitosti.Do vedení nás poslal Doležal střelou z trestného kopu.Tak skončil i poločas.Nástup do druhého poločasu nám vyšel náramně.Nejprve P.Vítek a po 4 minutách Doležal zvýšili až na 3 : 0.poté jsme pokračovali v zahazování šancí.Sami před brankářem byli Hornych a Bitnar ale ani jeden 100% šanci neproměnil.I hosté se dostávali do příležitostí.Vychytal je ovšem O.Vítek a když již byl překonán tak jej zachránilo břevno a na brankové čáře jednou Majer.Majer měl i šanci v 80´kdy trefil ve vyložené příležitosti spojnici břevna s tyčí.Golový účet uzavřel Hruška,který tentokrát proměnil svou příležitost. Hrálo se dobré utkání se spoustou příležitostí na obou stranách.Naštěstí jsme některé proměnili a zaslouženě zvítězili.Toto vítězstí jsme po výpadku v Libáni potřebovali pro další boje.Chtěl bych vyzdvihnout brankáře Vítka a neunávného bojovníka P.Vítka.


Branky: 39´a 52´Doležal 48´Vítek P. 81´Hruška

Sestava - domácí: Vítek O. - Turek, Bárta (46´Majer), Bitnar, Podzimek - Novák (81´Zeman), Samek, Vítek P., Šulc M. - Doležal, Hornych (70´ Hruška)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 24.5.2009, 10:08:56 Autor: Petr Hypius

17.5.2009, Ne | 21. kolo | A - mužstvo

Libáň 3:2 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Toto utkání se nám vůbec nepovedlo.Hráči jsme upozornovali na podcenění soupeře a to se plně potvrdilo.Další příčinou byl inkasovaný gol v první minutě po fatalní chybě brankáře Šandy.Ikdyž jsme herně soupeře převyšovali ten se semknul a bránil zuby nechty a z protiútoku dal i druhou branku.V poločase jsme přeskupili řady ale opět chyba Šandy darovala soupeři třetí branku.Až do konce utkání se hrálo na jednu branku.chyběla nám ale přesnost přihrávek a pohyb bez míče.Přesto jsme snížili na rozdíl jedné branky.Vyrovnat se nám ale nepodařilo.To co jsme předvedli na drňáku v Libáňi musíme rychle zapomenout a soustředit se na další zápasy.Hráči podali podprůměrný výkon , na průměr se snažil P.Vítek a Turek.


Branky: Novák Doležal

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šanda - Novák, Bitnar, Turek, Podzimek - Šulc M., Samek, Vítek, Majer (50´Zeman) - Doležal, Hornych

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 18.5.2009, 09:36:27 Autor: Petr Hypius

9.5.2009, So | 20. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:2 Milíčeves
(2:0)

Jako již tradičně jsme měli problémy se sestavou,když někteří hráči nastupují se sebezapřením.Na soupeře jsme ale vlítli a od prvních minut si vytvořili šance.Hruška ani Doležal v v prvních dvou minutách neuspěli.Přesto jsme šli v prvním poločase zásluhou dvou branek Doležala do vedení.Další šance jsme nevyužili.Druhý poločas byl obdobou prvního a opět zahazování jedné šance za druhou.Přesto jsme vstřelili další dvě branky.Místo poklidného dohrání jsme si sami konec zápasu zdramatizovali a soupeř snížil a za stavu 4 : 2 trefil tyč.V závěru dal premiérový gól M.Šulc a o výsledku bylo rozhodnuto.Toto utkání se muselo přítomným divákům líbit.V útočné fázi jsme si vytvořili množství šancí a soupeř odjel jenom s pěti brankami.V obraně jsme udělali několik chyb a soupeř ná s potrestal.


Branky: 16´a 24´Doležal 50´Hruška 68´Hornych 88´Šulc Marek

Sestava - domácí: Vítek O. - Zeman, Bitnar, Turek, Porzimek - Hornych(76´Majer), Samek, Vítek P.,Šulc M. - Doležal(90´Šulc R,), Hruška(86´Pechar)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 10.5.2009, 12:42:54 Autor: Petr Hypius

2.5.2009, So | 19. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Začátek utkání vyzněl pro naše barvy.Vypracované příležitosti jsme ale nedokázali proměnit.Ani domácí nezůstávali pozadu a tak se hrál svižný fotbal.Obě strany nastřelili v prvním poločase břevno.Přesto jsme šli do vedení po rohovém kopu Samka zásluhou P.Vítka.Druhý poločas jsme opět začali dobře.Dokázali jsme kombinovat a zásluhou Majera střelili druhou branku.Poté začal hrát soupeř na riziko a odměnou mu byla branka Krejčíka,který prudkou střelou vymetl šibenici.Domácím narostla křídla a až do kone zápasu se snažili o vyrovnání.v závěru jsme již zkušeně výsledek pohlídali. Myslím si,že se hrálo nadprůměrné utkání které se muselo líbit.Zásluhu na tom mají oba celky.Přesto si myslím že jsme vyhráli zaslouženě,když jsme měli rozhodnou v prvním poločase.


Branky: 45´Vítek P. 56´Majer

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek O. - Novák, Bitnar, Turek, Podzimek - Šulc M., Vítek P., Samek, Majer (68´Hruška) - Doležal, Hornych (90´Pechar)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 2.5.2009, 20:25:43 Autor: Petr Hypius

25.4.2009, So | 18. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Trutnov B
(2:0)

Utkání jsme začali náporem a již v 1´vstřelil branku Hornych po rohovém kopu Doležala.K překvapení všech ji však hlavní rozhodčí neuznal.Přesto jsme se i nadále tlačili do útoku.V 19´musel střídat Kratochvíla a rozšířil už tak velkou naši marodku.Přesto jsme vstřelili branku po rohu Doležala kdy se do hlavičky zavěsil Majer.Další příležitosti 2x nevyužil Hruška a Doležalova hlavička šla těsně vedle.Přesto jsme se dočkali ve 31´kdy si Hornych udělal z obránců Trutnova slalomové branky a nedal brankáři šanci.Začátek druhého poločasu patřil hostům.Do žádné vyložené příležitosti jsme je ale nepustili.Obranná činnost nám fungovala výborně.V 78´završil svůj dobrý výkon hlavičkou Hornych a zvýšil na 3 : 0. Naše vítězství je zasloužené.Hráči do jednoho bojovali a vítězství doslova vydřeli.Soupeř nehrál v poli špatně ale naše obrana mu nedovolila si vyvořit žádnou vážnější šanci.


Branky: 31´a 79´Hornych 23´Majer

Sestava - domácí: Šanda - Novák, Bitnar, Turek, Podzimek - Šulc M., Kratochvíla(19´Hruška), Vítek P., Majer(83´Pechar)- Hornych(88´Mihl), Doležal

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 26.4.2009, 07:54:18 Autor: Petr Hypius

18.4.2009, So | 17. kolo | A - mužstvo

Chlumec n. C. 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

První poločas byl z naší strany špatný.Vázla kombinace a soupeř nás přehrával bojovností.Přesto se zrodili na obou stranách brankové příležitosti.Tu největší neproměnil Hornych,když ho skvěle vychytal domácí brankář.Domácí měli příležitosti po standartních situacích ale naštěstí pro nás nedokázali trefit branku.Druhý poločas již byl z naší strany lepší a začali jsme si vytvářet brankové příležitosti.Bohužel jsme je nedokázali proměnit.Dočkali jsme se až v poslední minutě ,kdy byl ve vápně faulován P.Vítek a k překvapení domácích kdy se měla pískat penalta Hornych dopravil míč do sítě.Závěr jsme ale nezvládli.Velice nepřesný rozhodčí obrátil faul u našeho vápna kdy Bitnar odkopával míč a byl faulován se kopal trestný kop proti nám. Centrovaný míč zapadl do naší branky.V tom okamžiku rozhodčí zápas ukončil.I když jsme nepředveli žádný oslnivý výkon a hra v poli byla opticky vyrovnaná na brankové příležitosti jsme jasně zvítězili proto je remíza pro nás ztrátou.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šanda - Zeman(51´Vítek P.), Jankaj, Bitnar, Podzimek - Novák(80´Majer), Kratochvíla, Doležal,Turek - Hornych, Hruška(63´Šulc M.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 20.4.2009, 20:01:16 Autor: Petr Hypius

11.4.2009, So | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Libčany
(1:0)

Ve střetnutí o čelo tabulky skončilo utkání spravedlivou remízou.Ve 30´jsme šli do vedení po trestném kopu Doležala.Vzápětí mohl zvýšit Turek ale jeho střela neměla razanci.Hosté zahrozili v prvním poločase rychlým protiútokem ale bránkář Vítek skvěle zasáhl. Druhý poločas pro nás začal šokem když míč změnil po odskoku směr a zapadl do naší branky.Bohužel tato branka nás poznamenala celou naší hru v druhém poločase.V 70´bylo ještě hůře, když Tušic dělovkou z trestného kopu propálil vše.Poté jsme vsadili vše do útoku a hosté mohli rozhodnou opět z protiútoku ale naštěstí míč k hostujícímu útočníkovi nedoputoval.Vyrovnání zařídil v poslední minutě Doležal který proměnil pokutový kop.


Branky: 30´a 90´Doležal

Sestava - domácí: Vítek O. - Zeman (80´Hornych), Jankaj, Bárta R., Podzimek - Novák (73´Majer), Kratochvíla, Vítek P., Turek (55´Samek) - Doležal, Bitnar

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 14.4.2009, 10:42:16 Autor: Petr Hypius

5.4.2009, Ne | 15. kolo | A - mužstvo

Hořice 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

K prvnímu jarnímu utkání jsme nastupovali bez 4 zraněných či nemocných hráčů.První poločas jsme byli aktivnější ale šance se rodili na obou stranách.Těsně před přestávkou byl faulován Bitnar a Doležal se z penalty nemýlil.Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem střelit další branku a to se podařilo brzy Bitnarovi po přihrávce Hornycha.Za chvíli po centru Doležala přidal třetí branku Novák.Zbytek zápasu jsme si již pohlídali a dovedli do vítězného konce.


Branky: 41´Doležal z pen. 51´Bitnar 65´Novák

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek O. - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek (Mihl ) - Novák (Trutnovský),Kratochvíla, Doležal, Šulc M. - Hornych (85´Majer),Bitnar

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 6.4.2009, 08:23:02 Autor: Petr Hypius

8.11.2008, So | 14. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Dvůr Králové B
(3:1)

Na rozmáčeném trávníku byl k vidění pohledný fotbal.Již ve 12´mohli jít hosté do vedení po penaltě kterou si vymyslel hlavní rozhodčí ,ale brankář Vítek byl proti.V 16´otevřel skóre Doležal po přihrávce Bitnara,Hosté srovnali po kolmici mezi naše stopery ve 22´.V 32´minutě dorazil Bitnar míč do sítě podruhé.V 36´Po patičce Doležala dal P.Vítek patičkou na 3 : 1.Druhý poločas byl ve znamení zahazování našich šancí.Hosté se již k žádnému ohrožení naší branky nedostali. Chtěl bych poděkovat celému mužstvu za odvedený výkon v dnešním zápase, který se hrál v druhém poločase na velmi rozbahněném terénu i za celou podzimní sezonu.


Branky: 16´Doležal 32´Bitnar 36´Vítek P.

Sestava - domácí: Vítek O. - Novák, Jankaj, Bárta R., Porzimek - Vítek P., Kratochvíla, Samek (85´Hruška), Majer (80´Trutnovský) - Bitnar (90´Pechar), Doležal

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 12.1.2009, 16:53:42 Autor: Petr Hypius

1.11.2008, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:2 Kostelec n. O.
(3:1)

V utkání jsme šli brzy do vedení.Po autovém vhazování a přituknutí Doležala se prosadil Bitnar.Hosté otevřeli hru a byli důstojným soupeřem.Oplatili stejnou mincí v 31´,kdy si naše obrana poprvé vybrala oddechový čas.Naštěstí se hned z protiútoku znova prosadila naše útočná dvojice a Bitnar naservíroval Doležalovi a bylo 2 : 1.Chvíli poté se zastřeloval Doležal z trestného kopu.První pokus šel vysoko nad ale druhým s přispěním zdi se skore měnilo 3 : 1.Tak skončila púle.Druhý poločas opět po chybě naší obrany hosté snížili.Než se ale stačili nadechnout k náporu dal v 58´Jankaj náš čtvrtý gól.Soupeř nerezignoval a dál se snažil s výsledkem něco udělat.I poté co inkasoval od Bitnara pátou branku.Hrál se až do konce líbivý fotbal.V našem celku byla dobrá útočná činnost,zato obrana několikrát zazmatkovala.I takové utkání se sehrají a naštěstí jsme ho dotáhli do vítězného konce.


Branky: 9´a 65´Bitnar 33´a 37´Doležal 58´Jankaj

Sestava - domácí: Vítek O. - Turek, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Vítek P., Samek, Kratochvíla, Majer (65´Hruška),- Doležal, Bitnar (76´Hornych)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 1.11.2008, 18:45:45 Autor: Petr Hypius

26.10.2008, Ne | 12. kolo | A - mužstvo

Vrchlabí 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Již v 1´vypálil Turek odražený míč na branku ,trefil hlavu Bitnara od kterého šel míč těsně vedle branky.I nadále jsme byli aktivní a v 14´po centru Kratochvíla vstřelil Bitnar vedoucí branku.Domácí se dostali do hry až v 30´ale naše obrana je do žádné větší šance nepustila.Úvod druhé půle opět vyšel nám a po přiklepnutí Bitnara se ocitl sám před brankářem Doležal ale trefil pravou nohou pouze jeho.Druhé branky jsme se dočkali v 64´.Po centru z trestného kopu Samka hlavičkoval Bitnar jeho hlavičku brankář neudržel a Kratochvíla zvýšil na 2 : 0.Domácí poté vrhli vše do útoku ale bez vyložené šance.My jsme ještě mohli jít do brejkových situací ale ani my jsme je nedotáhli do zakončení.Naše vítězství je zasloužené a přičinili se o něj svým výkonem všichni hráči.


Branky: Kratochvíla, Bittnar

Sestava - domácí: Vítek O. - Turek, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Novák (90´Hrubý), Samek, Kratochvíla, Vítek P. - Bitnar, Doležal (75´Hruška)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 1.11.2008, 10:51:06 Autor: Petr Hypius

18.10.2008, So | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Nový Bydžov B
(0:1)

Hosté začali od začátku z ostra a až do 30 minuty byli lepším mužstvem.Skóre utkání otevřel po trestném kopu Pilař který nedal z 18 m Šandovi šanci.Naše hra postrádala přesnost přihrávek což nahrávalo hostům k velmi rychlému přechodu do protiútoku.Od 30´se hra začala vyrovnávat. Do druhého poločasu jsme udělali změny v sestavě a střídající Hornych zařídil po průniku Kratochvíla vyrovnání.Soupeř potom změnil rozestavení což bylo pro nás výhoda.Rázem měli naši zadáci čas na rozehru a podporu útoku.To vše jsme zůročili v 82´kdy po rohovém kopu a závaru před brankou rozhodl o výsledku Radek Jankaj.Hosté ještě v poslední minutě nastřelili dalekonosnou střelou tyč. Velici si cením tohoto vítězství.Hráli jsme s velice zdatným a podle mého nejlepším soupeřem.


Branky: 60´Hornych 82´Jankaj

Sestava - domácí: Śanda - Zeman, Jankaj, Bárta, Podzimek - Vítek P., Samek, Kratochvíla, Turek - Doležal(90´Pechar),Bitnar(79´Hruška)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 18.10.2008, 23:24:03 Autor: Petr Hypius

11.10.2008, So | 10. kolo | A - mužstvo

Dobruška 1:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Od prvních minut se hrál fotbal se spoustou osobních soubojů a na oko diváka nepohledný.Domácí velice dobře napadali a dělali problémy zejména našim krajním obráncům.Do vedení se dostali po rohovém kopu po odraženém míči na velké vápno.My jsme srovnali do poločasu po dlouhém autu Samka a prodloužení Kratochvíla kdy se důrazem prosadil střídající Novák. Druhý poločas byl znovu o osobních soubojích ve středu hřiště.Přesto jsme mohli rozhodnout po šancích Kratochvíla a zejména P.Vítka a střídajícího Hornycha.Výsledek je spravedlivý a odpovídá dění na hřišti.


Branky: 33´Novák

Sestava - domácí: Šanda - Zemen, Jankaj, Kratochvíla, Podzimek - Vítek P., Samek, Turek, Majer ( 23´Novák) - Bitnar, Doležal (85´Hornych)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 11.10.2008, 19:52:21 Autor: Petr Hypius

5.10.2008, Ne | 9. kolo | A - mužstvo

Lázně Bělohrad 1:4 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Za krásného počasí a pěknou diváckou kulisou jsme se museli obejít bez nemocného Honzy Kratochvíla.Od začátku utkání jsme dobře kombinovali a již ve 13´se ocitl v dobré příležitosti po kombinaci se Samkem Doležal.V 15´otevřel přesnou křížnou střelou P.Vítek.Domácí hrozili z rychlých brejků a nepříjemně zatápěli naší obraně.V 23´po nedůrazném souboji se dostal míč k Chlubnovi a ten srovnal výsledek.O chvilku později brankář Vítek O. uklouzl při výkopu a domácí z malého vápna netrefili prázdnou branku.V 32´43´se po dvou trestných kopech Samka prosadili hlavou Majer a Doležal.V závěru nás ještě zachránilo břevno po dalekonosbné střele domácích. Druhý poločas jsme již hru kontrolovali a nepustili domácí do vážnější šance.V 66´zvýšil Bitnar na 4 : 1 a o výsledku bylo rozhodnuto.Další naše šance Doležala,Majera.Podzimka a Vítka zůstali nevyužity. V prvním poločase byla hra na šance vyrovnaná.V druhém jsme již měli hru pod kontrolou.Hráči přistoupili k prvnímu ze série těžkých zápasů odpovědně.Naše vítězství je zasloužené.Chtěl bych za celé mužstvo poděkovat i příznivcům za podporu.


Branky: 15´Vítek P. 32´Majer 43´Doležal 66´Bitnar

Sestava - domácí: Vítek O - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Vítek P., Samek, Turek, Majer (70´Novák) - Bitnar (80´Hruška), Doležal (86´Pechar)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 6.10.2008, 08:13:59 Autor: Petr Hypius

27.9.2008, So | 8. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:0 Libáň
(1:0)

v prvních dvaceti minutách se nám hra příliš nedařila.Byli jsme málo aktivní.Soupeř se pouze bránil a nechal nás na vlastní půli kombinovat.Poté jsme začali zahazovat vypracované šance.Až těsně před přestávkou vybojoval míč Turek, našel Bitnara a ten se nemýlil.Úvod do druhé půle nám vyšel také parádně:Samek přihrál Doležalovi a bylo 2 : 0.Poté po nedorozumění naší obrany zahrozili i hosté ale střela šla podél celé branky.To byla jediná příležitost hostů.Poté jsme začali velmi dobře kombinovat a vytvářet si i brankové příležitosti.Kromě střelených branek jsme ještě další neproměnili.Hosté působili odevzdaně a byli zatím naším nejslabším soupeřem.Nyní nás čekají 2 utkání na hřištích soupeřů.


Branky: 48´,69´,72´Doležal 44´,83´Bitnar 81´Hruška

Sestava - domácí: Vítek O. - Zeman (72´Novák), Jankaj, Bárta R., Podzimek - Turek, Samek, Kratochvíla (82´Trutnovský),Vítek P. - Doležal (78´Hruška), Bitnar

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 28.9.2008, 09:10:12 Autor: Petr Hypius

21.9.2008, Ne | 7. kolo | A - mužstvo

Milíčeves 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

S několika změnami v sestavě byl první poločas neurovnaný se spoustou nepřesností.Sice jsme měli herní převahu ale domácí podnikali nebezpečné protiútoky,při kterých nás podržel několikrát brankář O. Vítek.I po zahrání několika trestných a rohových kopech to v naší defenzivě zasřípalo.V závěru poločasu byl faulován P.Vítek ve vápně ovšem penalta se nekopala.Ve druhém poločasu prvních patnáct minut pokračoval trend z poločasu prvního.Spousta osobníchsoubojů a nepřesností.V 60´přišel na hřiště Samek a naše hra se zvedla.Začali jsme kombinovat a soupeře díky Samkovým přihravkám dostávat pod tlak.První píležitost připravil Bitnar Samkovi,ten ale střílel nad.Chvíli poté vybojoval míč Kratochvíla ,dal Bitnarovi a ten z první za obranu soupeře našel Doležala a ten se nemýlil.Za pár minut byl ve vápně faulován Doležal a Jankaj z penalty zvýšil na 2 : 0.Stejnou výhodu dostali o chvíli později i domácí po zbytečném stažení Turka domácího útočníka.Domácí exekutor však překopl branku.V nastaveném čase byl ještě faulován ve vápně Turek ale hlavní rozhodčí ukončil zápas.Naše vítězství se rodilo těžce a rozhodlo se až v závěru utkání.Velice nám pomohl příchod P.Samka.Po půlroční pauze se vrátil do sestavy R.Bárta.


Branky: 70´Doležal 79´Jankaj z penalty

Sestava - domácí: Vítek O. - Turek, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Vítek P., Kratochvíla, Doležal, Majer (22´Zeman) - Hruška (´Samek), Bitnar

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.9.2008, 22:32:24 Autor: Petr Hypius

13.9.2008, So | 6. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Roudnice A
(1:0)

Od začátku utkání se hrál svižný fotbal s příležitostmi na obou stranách.Nejdříve zahrozili hosté ale v koncovce zklamali.Přesto stále napadali naší rozehru a nevynechali jedinou příležitost k rychlému brejku.V 24´v ideální pozici na malém vápně hlavičkoval Hruška ale trefil břevno.V 37´Jankaj odebral míč do brejku Bednářovi přihrál Samkovi,ten posunul kolmo Turkovi a ten s přehledem zakončil.1 : 0. O minutu nato Doležal sám před brankářem,trefil pouze jeho nohu.A o další minutu po dlouhém autu Samek hlavičkoval ale hostující brankář byl na místě. I ve druhém poločasu se bylo na co koukat.hosté opět několikrát zahrozili,ale 2x netrefili branku a jednou zasáhl brankář Šanda.My jsme byli úspěšní v 68´kdy se trefil z trestného kopu Doležal.Ani za tohoto stavu se hosté nevzdali a tak se bojovalo až do poslední minuty.V 90´měl ještě velkou šanci Doležal ale nedal. Myslím že se hrálo dramatické utkání k čemuž přispěli obě mužstva.Naše vítězství bylo vydřené ale zasloužené.Příležitostí jsme si vypracovali určitě více.Děkuji všem za odvedený výkon.


Branky: 37Turek´ 68´ Doležal

Sestava - domácí: Šanda - Zeman, Jankaj, Bitnar, Podzimek - Turek, Kratochvíla, Samek (61´Novák), Majer - Doležal, Hruška (84´Hornych)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 13.9.2008, 22:46:06 Autor: Petr Hypius

6.9.2008, So | 5. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Opět jsme hned v úvodu utkání neproměnili brankovou příležitost.Sice jsme domácí 30´nepustili za půlící čáru ovšem větší šanci jsme si nevytvořili.Domácí bojovali a v 30´když Jankaj ucukl z likvidačního šlapáku domácího hráče ,který nacentroval před branku vypadl lehký íč Šandovi z rukou a domácí šli do vedení.Od tohoto okamžiku jsme působili odevzdaně a v druhém poločasu opět po brejku dostali druhou branku.Poté jsme se snažili o zkorigování,vypracovali si 4 příležitosti ale ani jedinou neproměnili. Jsem velice zklamán přístupem a nasazením hráčů k utkání.Kapitola sama o sobě jsou rozhodčí.Ty utkání měli plně pod kontrolou.


Branky:

Sestava - domácí: Šanda - Zeman, Jankaj, Šulc R., Podzimek (46´Turek) - Hornych (46´Vítek P.), Samek, Kratochvíla, Majer (65´Novák) - Doležal,Bitnar

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 7.9.2008, 10:09:42 Autor: Petr Hypius

30.8.2008, So | 4. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Chlumec n. C.
(0:0)

Po celé utkání jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.První šanci měl v 21´Doležal.Ve skluzu nedokázal usměrnit Bitnarovu přihrvku.V 25´šel sám na branku Hornych ale jeho střela šla od tyče podél branky ven. Hosté měli příležitost po dlouhém autovém vhazování do našeho vápna, kde hlavičkoval zcela osamocený hráč.Naštěstí se tam objevila hlava Podzimka, který odhlavičkoval na roh. Druhý poločas jsme zvýšili ještě iniciativu.V 50´Majer ve vyložené příležitosti ze vzdálenosti penalty trefuje místo branky rohový praporek. V 60´trestný kop Samka ze strany nachází hlavu Kratochvíla a te se nemílí. 1 : O. I poté jsme byli aktivní.V 79´Kratochvíla chytře z dálky přehazoval brankáře. Míč šel kousek nad břevnem.V 84´Doležal ideálně předložil Bitnarovi ale ten ve vyložené pozici netrefil prázdnou branku.Pravidlo nedáš dostaneš se vyplnilo za chvíli.Hosté zacentrovali před naši šestnáctku,Zeman namazal hostujícímu hráči a ten skákavou střelou vyrovnal.V 90´zahrávali hosté přímý kop.Koliáš trefil pouze naší zed.Kratochvíla se zmocnil míče přihrál Doležalovi ten opět předložil Bitnarovi a ten i když z horší pozice napravil svoje záváhání a pod břevno zavěsil a zajistil nám 3 body. Poděkování patří celému mužstvu za přístup k utkání.Vyzdvihl bych ale neúnavného bojovníka Kratochvílu.


Branky: 60´Kratochvíla 90´Bitnar

Sestava - domácí: šanda - Zeman, Jankaj, Šulc R., Podzimek - Hornych (70´Turek), Samek, Kratochvíla, Majer (70´Novák) - Bitnar, Doležal

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 31.8.2008, 10:45:37 Autor: Petr Hypius

23.8.2008, So | 3. kolo | A - mužstvo

Libčany 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Utkání rozhodlo vyloučení Jankaje v 1 poločase.Do té doby jsme drželi míč na svých kopačkách a vytvořili si šanci ,kterou Bitnar neproměnil.Domácí šli do vedení v 24´kdy nakopli míč do naší šestnáctky ze standartní situace a 2x naše obrana zaspala.Chvíli poté došlo k avízovanému vyloučení našeho stopera.Do přestávky se hra rozkouskovala,domácí tým držel výsledek. Do 2 poločasu jsme chtěli s výsledkem něco udělat.Nejprve nás ale podržel Šanda který zlikvidoval golovou hlavičku domácího hráče.Vypracovali jsme si potom 3 jasné brankové příežitosti které jsme neproměnili.V závěru byl ještě po 2 žluté kartě vyloučen Majer.Domácí si zdržováním a polehávání vítězství pohlídali.Utkání řídil oboustraně velice nepřesně rozhodčí Dujsík. Naší hře chybí větší nasazení , důraz v osobních soubojích a máme problém s proměnování šancí.


Branky:

Sestava - domácí: Šanda - Zeman,Jankaj,Doležal,Podzimek - Novák(53 Pavlíček),Vítek P(46´Turek),Samek,Majer - Bitnar,Hruška(60´Hornych)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 25.8.2008, 09:12:39 Autor: Petr Hypius

16.8.2008, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Hořice
(1:1)

Představil se u nás velice zdatný soupeř.Utkání začalo opatrně.Hosté velmi pozorně bránili a využívali každou naši chybu k rychlému protiútoku.Ve 23´ho využili 100% a šli do vedení.Na naše kopačky padla nepřesnost .Až v závěru poločasu zacentroval Zeman a Doležal se nemýlil. Druhý poločas jsme se tlačili do útoku ale chyběl nám pohyb a opět jsme chybovali v rozehrávce.Hosté toho několikrát využili k velmi rychlým protiútokům.Naštěstí taky netrefili branku.U nás stojí za zmínku velká šance Majera z 56´kdy postupoval sám ze strany na branku,ale jeho střela nártem byla velice nepřesná.V závěru jsme chtěli rozhodnou ale spíše jsme mohli z rychlých brejků inkasovat. Výsledek je spravedlivý.Hosté bojovali od první do poslední minuty a bod si zaslouží.


Branky: 43´ Doležal

Sestava - domácí: Vítek O.- Zeman , Jankaj, Kratochvíla, Turek - Hornych(58´Novák), Samek, Vítek P., Majer (68´Podzimek) - Doležal, Bitnar

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 19.8.2008, 19:43:33 Autor: Petr Hypius

9.8.2008, So | 1. kolo | A - mužstvo

Dvůr Králové B 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Od začátku tkání jsme měli více ze hry. Domácí zatáhli svoji obranu na svou polovinu a tak jsme měli dostatek času na kombinaci. Utkání jsme rozhodli během 2 minut. Nejprve se trefil po přesné přihrávce Majera Bitnar a o chvíli později po trestném kopu Samka se hlavou prosadil Majer. Druhý poločas začal šancí Bitnara.Skore se ale neměnilo. Poté hra byla rozkouskována a na obou stranách byla spousta nepřesností.V závěru ještě měl šanci P.Vítek ale branku minul. V 86´upravil na 3 : 0 Doležal.Domácí v nastaveném čase korigovali krásnou střelou z úhlu. Naše vítězství je zasloužené. Měli jsme po většinu času míč na svých kopačkách a soupeře do žádné vyloženější šance nepustili.


Branky: 26´Bitnar, 28´Majer, 86´Doležal

Sestava - domácí: Vítek O. - Zeman, Jankaj, Šulc R., Turek - Hornych (78´Kratochvíla), Samek, Vítek P., Majer (85´Pavlíček) - Doležal (88´Sádovský), Bitnar

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.8.2008, 17:12:23 Autor: Petr Hypius