turnaj Nový HK A : Kunčice B St 11.5. 17:30 Malšova Lhota
turnaj Lhota p. L. : Kunčice B St 11.5. 17:30 Malšova Lhota
turnaj Malšova Lhota A : Kunčice B St 11.5. 17:00 Malšova Lhota
turnaj Černilov A : Kunčice B St 25.5. 17:00 Černilov
turnaj Lhota p. L. : Kunčice B St 25.5. 17:30 Černilov
turnaj Třebechovice : Kunčice B St 25.5. 17:45 Černilov
turnaj FC HK A : Kunčice B St 8.6. 17:00 HK ZŠ Milady Horákové
turnaj FC HK B : Kunčice B St 8.6. 17:30 HK ZŠ Milady Horákové
turnaj Lhota p. L. : Kunčice B St 8.6. 17:45 HK ZŠ Milady Horákové

1.11.2015, Ne | turnaj | Mladší přípravka

Malšova Lhota B 0:18 SK Bystřian Kunčice
(0:8)

Podzimní část sezóny jsme zakončili zápasem s týmem Malšova Lhota B. Naši hráči si toto utkání užili, nastříleli 18 branek a završili tím velmi úspěšný podzim. V odehraných devatenácti útkáních jsme neztratili ani bod a obsadli v OP mladších přípravek první místo s plným počtem 57 bodů. Nezbývá než poděkovat všem hráčům za dobré výkony, trenérům za kvalitní práci a rodičům za podporu. V zimní přípravě se musíme opět co nejkvalitněji nachystat na jarní část soutěže. Sportu zdar a fotbalu zvlášť !!

Branky: Zdeněk Jíra 5, Radek Zvěřina 4, Marek Šejbl 3, Jiří Liška 2, Bára Soukalová 1, Matyáš Nešpor 1, Daniel Pilař 1, Matěj Bárta 1

Sestava - domácí:

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 5.11.2015, 19:44:19 Autor: Milan Pilař

Malšova Lhota A 1:13 SK Bystřian Kunčice
(1:7)

Po týdnu jsme hráli opět proti soupeři Malšova Lhota A. Tentokrát jsme vstoupili do zápasu dobře a hned od prvních minut jsme měli výraznou převahu. Snažili jsme se kombinovat a soupeři nepůjčovat často míč. Ve druhé půli jsme míchali sestavou, útočníky třídali na posty obránců a obránce posílali do útoku. Výsledkem bylo třináct branek v soupeřově síti. Gólem z pokutového kopu se střelecky prosadil i náš brankář Šimon Havlík.

Branky: Zdeněk Jíra 4, Marek Šejbl 3, Jiří Liška 2, Daniel Pilař 1, Šimon Havlík 1, Radek Zvěřina 1, Matěj Bárta 1

Přidáno: 5.11.2015, 19:41:45 Autor: Milan Pilař

24.10.2015, So | turnaj | Mladší přípravka

Malšova Lhota B 0:15 SK Bystřian Kunčice
(0:9)

V zápase proti týmu Malšova Lhota B jsme již zcela dominovali. Od první minuty jsme zatlačili soupeře do hluboké defenzivy a ostřelovali branku ze všech pozic. Hráči domácích se dostávali z vlastní poloviny jen velmi zřídka, takže brankař Šimon Havlík měl minimum práce. Hráči našeho mužstva měli možnost si vyzkoušet různé herní kombinace, z nichž některé zakončovali střelou do prázdné soupeřovi branky. V tomto utkání se střelecky prosadili další dva útočníci Marek Šejbl a Daniel Pilař, každý z nich nastřílel soupeři pět branek. Opět tak jak v prvním utkání jim zdatně sekundovali obránci, kteří také svůj výkon okořenili góly. Za týden nás čekají poslední dva zápasy letošního podzimu, které svedeme na hřišti v Roudnici opět proti týmům Malšova Lhota A a Malšova Lhota B.

Branky: Daniel Pilař 5, Marek Šejbl 5, Radek Zvěřina 2, Zdeněk Jíra 2, Tadeáš Nešpor 1

Přidáno: 26.10.2015, 20:42:37 Autor: Milan Pilař

Malšova Lhota A 2:9 SK Bystřian Kunčice
(2:4)

V sobotu od 9.00h jsme rozehráli utkání proti týmu Malšova Lhota A. Soupeř nás zaskočil první střelou na branku, která skončila gólem. Chvíli našim hráčům trvalo než se vzpamatovali a začali předvádět hru na kterou jsme od nich zvyklí.  Poté co se vyrovnali z nekvalitním terénem soupeře přehrávali a stříleli branky. Po první půli bylo jasné, že tým z Malšovi Lhoty nás nepřehraje. Střelecky se prosadil Zdeněk Jíra, který zatížil konto domácích pěti brankami.

Branky: Zdeněk Jíra 5, Radek Zvěřina 2, Marek Šejbl 1, Matěj Bárta 1

Přidáno: 26.10.2015, 20:40:59 Autor: Milan Pilař

17.10.2015, So | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 7:0 Skřivany
(3:0)

Druhé utkání sobotního odpoledne jsme odehráli proti soupeři ze Skřivan. První minuty nás hosté zatlačili do defenzívy a nastřelili dvě tyče. Úvodní nápor jsme přečkali a pomalu jsme začali diktovat tempo hry. Po pěkných akcích jsme se dostali do vedení dva nula. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a to nás již zcela uklidnilo a začali jsme opět předvádět pěknou hru, na kterou soupeř nedokázal po zbytek utkání reagovat. Přidali jsme ještě čtyři branky, z nichž poslední byla opravdu nádherná. Po nezištné přihrávce křížem přes polovinu hřiště od Marka Šejbla, zakončil rychlou akci Zdeněk Jíra střelou pod břevno. Naši hráči odvedli dobrý výkon a po zásluze zvítězili v obou sobotních utkání bez održené branky.

Branky: Zdeněk Jíra 3, Jiří Liška 2, Daniel Pilař 1, Tadeáš Nešpor 1

Přidáno: 18.10.2015, 12:23:14 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 14:0 Myštěves
(6:0)

V sobotní odpolene jsme na hřišti v Prasku sehráli první zápas proti soupeři z Myštěvse. Naše mužstvo navázalo na dobrý výkon z minulého víkendu a opět jsme předváděli pěkný fotbal plný krásných přihrávek a okořeněný spoustou branek. Je pravdou, že nám to soupeř v plné míře umožnil, jelikož měl mladší a méně zkušené hráče. Myslím si, že na jaře to bude s tímto soupeřem už vyrovnanější souboj. Přesto musíme naše hráče pochválit, že i proti slabšímu soupeři se neuchýlili pouze k individuálním akcím, ale hráli kombinační fotbal.

Branky: Marek Šejbl 6, Zdeněk Jíra 3, Daniel Pilař 3, Radek Zvěřina 1, Tadeáš Nešpor 1

Přidáno: 18.10.2015, 12:03:31 Autor: Milan Pilař

11.10.2015, Ne | turnaj | Mladší přípravka

Stěžery B 2:10 SK Bystřian Kunčice
(1:6)

V druhém utkání proti týmu Stěžery B jsme nezačali zrovna šťastně. Po nedůsledném bránění jsme prohrávali v druhé minutě 1:0. Po obdržené brance jsme se na chvíli dostali do útlumu, ale soupeř naše zaváhání brankově nevyužil. Po pěti minutách z našich hráčů nervozita opadla a začali jsme opět předvádět naši hru. Díky pohledným kombinacím jsme rychle skóre srovnali a začali přidávat další branky. Střelecky se opět prosadil Zdeněk Jíra, velmi nás svým výkonem potěšil Daniel Pilař, který podržel balón a kvalitními přihrávkami zásoboval spoluhráče, s čehož nejvíce těžil levý bek Radek Zvěřina, jemuž se podařilo zatížit skóre hostů třemi brankami. Je dobře, že se Daniel po vážném úrazu vrací opět do pohody a dává naší hře klid a přehled. S přehledem hráli také bratři Nešporovi, svůj stadartní výkon předvedl také Matěj Bárta, který svou bojovností nepustil útočníky soupeře do hry, góly přidal střelecky efektivní Marek Šejb a v neposlední řadě odvedl slušné penzum práce Jiří Liška, kterému se dnes vsítit branku nepodařilo, ale svými průniky dělal obráncům soupeře velké problémy a dokázal z lajny zásobovat své parťáky v útoku přihrávkami. Náš tým ve Stěžerách předvedl jeden s nejlepších výkonů podzimní sezóny a jsem opravdu rád, že začal hrát opět pohledný fotbal, který nás zdobil v minulé sezóně. Jen tak dál hoši !!!

Branky: Zdeněk Jíra 3, Radek Zvěřina 3, Marek Šejbl 2, Daniel Pilař 2

Přidáno: 12.10.2015, 20:17:31 Autor: Milan Pilař

Stěžery A 1:5 SK Bystřian Kunčice
(3:3)

Tuto něděli jsme za velmi chladného počasí sehráli zápasy se soupeři ze Stěžer. První utkání s týmem Stěžery A bylo dlouho vyrovnané. Žádné mužstvo si nevypracovalo brankovou příležitost. Pět minut před koncem první půle se podařilo Zdeňkovi Jírovi vsítit první branku a to nakoplo náš tým k vyššímu hernímu tempu. Začali jsme výborně kombinovat, byla vidět řada pěkných fotbalových akcí a přidali jsme i branky. Zápas jsme zvládli nejen gólově, ale předvedli jsme pěkný kombinační fotbal. Kdybychom proměnili všechny šance, které jsme si po krásných přihrávkách vytvořili, mohli jsme zvítězit ještě větším rozdílem.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Daniel Pilař 2, Marek Šejbl 1

Přidáno: 12.10.2015, 19:29:06 Autor: Milan Pilař

3.10.2015, So | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 8:1 Černilov B
(6:0)

Proti týmu Černilova B jsme od první minuty měli herní převahu. Soupeři se nadařio rozehrávat míče a naši útočníci měli místy snadnou práci se vstřelením branky. Do poločasu jsme pohodlně vedli 6:0. V druhé půli jsme trochu polevili, dovolili jsme soupeři vsítit čestnou branku, přesto jsme i my dvě přidali a dotáhli zápas do vítězství. Některé branky padli po pěkných kombinačních akcích, což je dobrým příslibem do dalších utkání.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Radek Zvěřina 2, Matěj Bárta 2, Daniel Pilař 1, Marek Šejbl 1

Přidáno: 3.10.2015, 17:50:28 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 4:2 Černilov A
(3:2)

Zápas proti týmu Černilov A byl pro nás velkou výzvou. Jednak jsme chtěli soupeři oplatit jarní porážku, zároveň jsme chtěli vědět, jak na tom naše mužstvo výkonostně je, protože tým Černilova na podzim ještě neprohrál. Podle očekávání se bojovalo od první minuty o každý míč. Bohužel jsme soupeře poslali do vedení smolným vlastním gólem, ale mužstvo Černilova nám umožnilo vyrovnat stejným způsobem. Utkání se začalo otáčet v náš prospěch v posledních pěti minutách první půle, kdy se nám podařilo vsítit dvě branky za sebou. V druhé půli boj na trávníku pokračoval a po sedmi minutách soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Naše mužstvo to ovšem nezlomilo a během krátké chvíle jsme opět zvýšili na rozdíl dvou branek. Ten jsme dokázali soustředěnou hrou v obraně udržet až do konce. Dobrým a hlavně bojovným výkonem jsme soupeři z Černilova připravili první podzimní porážku.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Marek Šejbl 2

Přidáno: 3.10.2015, 18:04:21 Autor: Milan Pilař

27.9.2015, Ne | turnaj | Mladší přípravka

Olympia HK 0:13 SK Bystřian Kunčice
(0:5)

I druhý zápas proti hradeckému soupeři z Olympie jsme zvládli s přehledem. Soupeře jsme nepustili do ohrožení branky a dvouciferný výsledek utkání je jasným dokladem naší dominance. Tým hrál kombinačně a opět poskytl divákům prostor k potlesku, kterým ocenili pěkné fotbalové akce. Ve výborném výkonu pokračovala jediná dívka v našem mužstvu Bára Soukalová, která opět zatížila konto soupeře, tentokrát dvěma brankami.

Branky: Zdeněk Jíra 4, Marek Šejbl 3, Jiří Liška 2, Radek Zvěřina 2, Bára Soukalová 2

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí:

Přidáno: 29.9.2015, 19:30:11 Autor: Milan Pilař

FC HK dívky 0:13 SK Bystřian Kunčice
(0:9)

Utkání proti dívkám z Hradce Králové bylo zcela jasnou záležitostí našeho mužstva. Od prvních minut jsme měli převahu a vyjádřili jsme ji i brankami. Některé padli po pěkných fotbalových akcích, kterým zatleskali i vděční diváci. Poprvé se v této sezoně prosadila Bára Soukalová. Její branka byla výsledkem výborného výkonu, který museli ocenit i děvčata z Hradce Králové.

Přidáno: 29.9.2015, 19:20:37 Autor: Milan Pilař

19.9.2015, So | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 6:5 Nový HK A
(3:1)

V druhém zápase proti mužstvu z Urbanic jsme se opět trápili jak v koncovce, tak v kombinaci. Nedokázali jsme soupeře přehrávat, a ten hrozil z každého protiútoku. Po celý zápas jsme vedli o jeden gól a to se nám s vypětím všech sil podařilo udržet až do konce. V závěru nás podržel brankář Šimon Havlík. Nehráli jsme příliš pohledný fotbal, opět měli někteří hráči výpadky koncentrace, ale díky bojovnosti jsme tento zápas dovedli do vítězného konce. Pokud budeme chtít uspět v dalším utkání, musíme svůj výkon zlepšit. V našich hráčích potenciál je, jen ho musí využít. Držte nám palce.

Branky: Marek Šejbl 2, Jiří Liška 2, Tadeáš Nešpor 1, vlastní 1

Přidáno: 22.9.2015, 21:51:34 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 3:1 Vysoká n. L. A
(1:0)

První utkání turnaje pořádaného v Prasku jsme odehráli proti soupeři z Vysoké nad Labem. Naše mužstvo bylo oslabeno o útočníka Zdeňka Jíru, který zůstal s výronem kotníku doma. Na jeho post naskočil ještě nedoléčený útočník Daniel Pilař, který se zotavuje z dvojnásobné zlomeniny nohy. Zápas jsme měli od první minuty pod kontrolou, brzy jsme se ujali vedení, které jsme stále drželi. Přesto v některých fázích zápasu jsme měli výpadky, naši hráči nebyli plně koncentrováni na zápas. Naštěstí toho soupeř nedokázal využít. Pozitivní bylo, že Daniel Pilař dokázal podržet míč a včasnou přihrávkou vytvářel šance pro své spoluhráče. Bohužel jsme jich proměnili příliš málo. Dobrým tahem se ukázalo posunutí Tadeáše Nešpora z pozice obránce na pozici útočníka. Bojovností a důrazem dělal hráčům soupeře problémy a svůj výkon korunoval brankou. Naše mužstvo nepředvedlo kvalitní fotbal, ale na soupeře to tentokrát stačilo.

Branky: Marek Šejbl 2, Tadeáš Nešpor 1

Přidáno: 22.9.2015, 21:49:35 Autor: Milan Pilař

11.9.2015, Pá | turnaj | Mladší přípravka

Urbanice 0:11 SK Bystřian Kunčice
(0:4)

V druhém utkání pátečního odpoledne jsme nastoupili proti soupeři z Urbanic. Od první minuty se odvíjela veškerá hra na půlce soupeře a náš brankář neměl mnoho práce. Proti prvnímu zápasu jsme se zlepšili v přihrávkách a celý tým hrál pěkný kombinační fotbal. Soupeř nám umožnil vyzkoušet si pár herních variant, z nichž některé jsme proměnili v góly. V tréninkovém tempu jsme zvítězili dvouciferným rozdílem a Šimon Havlík vychytal první nulu v této sezóně. Výsledek utkání odpovídal dění na hříšti a proto se zaslouží našim hráčům za dvě přesvědčivá vítězství poděkovat.

Branky: Jiří Liška 3, Marek Šejbl 3, Zdeněk Jíra 2, Radek Zvěřina 2, Tadeáš Nešpor 1

Přidáno: 11.9.2015, 20:29:30 Autor: Milan Pilař

Lokomotiva HK 1:9 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Utkání proti domácí Lokomotivě jsme začali velmi dobře. Měli jsme herní převahu, ale naši hráči si málo přihrávali, snažili se vše řešit individuálně a proto jsme v první půli vstřelili pouze tři branky. V druhé půli jsme začali hrát týmově, snažili jsme se o včasné přihrávky na spoluhráče a to vše se odrazilo na konečném výsledku utkání. Se hrou v druhé půlce utkání jsme byli spokojeni a některé branky padli po pohledných fotbalových akcích. Soupeř Lokomotivy příliš šancí neměl a naše mužstvo zaslouženě vyhrálo.

Branky: Marek Šejbl 3, Jiří Liška 3, Zdeněk Jíra 2, Radek Zvěřina 1

Přidáno: 11.9.2015, 20:16:47 Autor: Milan Pilař

5.9.2015, So | turnaj | Mladší přípravka

SK Bystřian Kunčice 7:4 Prasek
(3:3)

Poslední zápas dnešního turnaje jsme sehráli z mužstvem TJ Jiskra Prasek. Od začátku bylo utkání vyrovnané, třikrát jsme v první půli vedli, ale pokaždé jsme svými chybami umožnili soupeři vyrovnat. V druhé půli jsme hráli zodpovědně, začali jsme více kombinovat a přidali i branky. V závěru utkání, kdy soupeř vsadil vše na útok nás podržel brankář. Několika reflexními zákroky zmařil šance soupeře na změnu skóre. Výborné utkání odehrál Radek Zvěřina, který byl spolehlivý v obraně a přidal dva důležité góly, které rozhodli toto utkání. Do nové sezóny jsme vstoupili dobře, nepředváděli jsme pravda ještě úplně kvalitní fotbal, ale náš výkon na vítězství proti dnešním soupeřům stačil, a za to je potřeba hráčům poděkovat.

Branky: Zdeněk Jíra 3, Marek Šejbl 2, Radek Zvěřina 2

Sestava - domácí: Šimon Havlík, Bára Soukalová, Matěj Bárta, Radek Zvěřina, Matyáš Nešpor, Tadeáš Nešpor, Marek Šejbl, Zdeněk Jíra

ŽK: 0  ČK: 0  Diváci: 50  Rozhodčí:

Přidáno: 5.9.2015, 15:02:14 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 13:2 Hořiněves
(5:0)

V druhém utkání jsme narazili na mužstvo z Hořiněvse. Bylo vidět, že soupeř se teprve sehrává a začleňuje do svého mužstva nové mladší hráče. Od první minuty jsme ovládli hru a skóre narůstalo. Přesto naši hráči nekombinovali a hra chvílemi připomínala boj jednoho proti čtveřici hráčů soupeře. Je pravdou, že tým Hořiněvse nekladl velký odpor a proto každý z našich hráčů chtěl vstřelit branku. Musíme však zlepšit souhru celé čveřice, jinak se proti silnějším soupeřům neprosadíme. Přesto jsme zvládli i tento zápas a připsali si výrazné vítězství.

Branky: Marek Šejbl 7, Zdeněk Jíra 4, Tadeáš Nešpor 2

Přidáno: 5.9.2015, 14:01:45 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 4:1 Předměřice
(1:1)

První zápas sezony 2015 - 2016 jsme začali koncentrovaně. Od obou soupeřů byla hra opatrná a proto první půle skončila stavem 1:1. Už v první půli jsme měli mírnou převahu a po přestávce se nám podařilo některé z našich šancí korunovat góly. Nastoupili jsme do zápasu pouze s dvěma útočníky, ale příležitostí ke vstřelení branky jsme měli spoustu. Pokud bychom si v útoku lépe přihráli mohlo být vítězství výraznějsí. I přesto jsme soupeře přehráli ve všech směrech a zaslouženě zvítězili.

Branky: Marek Šejbl 3, Radek Zvěřina 1

Přidáno: 5.9.2015, 15:02:56 Autor: Milan Pilař