19.6.2016, Ne | 30. kolo | A - mužstvo

Vrchlabí 6:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Další z výletů na hřiště soupeře devalvoval závěr sezony a dobrou práci na domácím trávníku.Na utkání jsme cestovali pouze v 11 hráčích, omluvenky a zranění se nakumulovaly do neúnosné míry a zbytek týmu se nepodařilo správně namotivovat proti odhodlaným domácím , kteří si v pohodě ohlídali 11.místo, na které jsme před utkáním pomýšleli.Naši hráči se po hřišti ploužili bez zájmu a nasazení a výsledkem je nepopulární tenisový "kanár".Více se nemá k utkání cenu vyjadřovat, zkažená neděle a pachuť trapného výkonu ve mně dlouho zůstane.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Chmelař-Šolc,Pechar,Turek,Srpek-Šulc,Koza, Kašprišin,O..Vítek-Laštovička, Mrázek

ŽK:   ČK:   Diváci: 150  Rozhodčí: Otava

Přidáno: 20.6.2016, 09:23:42 Autor:

11.6.2016, So | 29. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:5 Bílá Třemešná
(3:4)

V posledním domácím utkání jsme se rozloučili excelentně-totální fotbal, 7 branek ze standartních situací, nasazení,2 + 2 kapitána Pechara, zabiják Mrázek a hlavně kolektivní výkon.Já jsem si dal neočekávaný dárek v podobě závěrečného rozuzlení a diváci celý zápas šíleli.Před zápasem jsme byli tak zdecimovaní , že muselo dojít k povolání posledního zdravého hráče z B týmu, po utkání obrovské nadšení, vítězné skluzy a vše, co k takovému zápasu patří.Strhující bitva bez obran, 2 x jsme dotahovali vedení soupeře,v poločase jsem se musel připravit na nejhorší,po skrumáži jsme vyrovnali nastavení na 5:5, v penaltové loterii jsme všechny střely proměnili a závěrečnou jsem si mohl vychutnat.Takový zápas jsem ještě nezažil, nyní jsem ho absolvoval z pozice trenéra i hráče.Pochvalu zaslouží i trojice rozhodčích , která se musela bavit spolu s námi....


Branky: 2. a 28.Mrázek,34. a 91.Pechar J.,58.Žahourek

Sestava - domácí: Chmelař-Kašprišin,Turek,Pechar J.,Zounar-,Šulc(46.Žahourek),Koza(85.Vlášek),Pechar P.(75.Feko),Šolc-Mrázek,Srpek

Sestava - hosté:

ŽK: 3:2  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Horský,Jehlička,Špaček

Přidáno: 9.6.2016, 16:06:04 Autor:

4.6.2016, So | 28. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Hořice
(1:0)

Před zápasem jsme opět počítali padlé spoluhráče (brankář Vítek a legenda Doležal),ale proti těžkému soupeři jsme sehráli nejlepší utkání jara a zaslouženě zvítězili.

Hráli jsme ze zajištěné obrany, hned od záčátku diktovali tempo a dostávali se do zakončení,v 1.minutě to byla tyč, dále pak v rozmezí 10.-30. slabší střely nebo centry, které stáhl pozorný brankář hostí. Ti se dostali do brejku v 31. minutě, ale slabou střelu chytil Chmelař.Branku jsme sice vstřelil až v 45.Kozou, ale zato výstavní-po závaru ve vápně propálil ranou pod břevno vše co stálo v cestě-1:0.Po změně stran jsme přidali na tempu, dobře kombinovali a hráli opravdu týmově-obrana pracovala spolehlivě, oba krajní obránci se vyvarovali chyb, záloha byla opět dobře pracujícím motorem a další šance se rodily na naší útočné polovině-Žahourek střílel slabě, Mrázek ztrácel síly při soubojích, Šulc a Koza zakončovali vedle, ale vše nám vynahradil svým přehledem Laštovička, který se trefil s rozvahou technicky v 67. a 72.-soupeř v závěru pouze korigoval krásnou střelou do šibenice.

Richard Vlášek,trenér

Dnes jsme odehráli nejlepší utkání jara a hráči si zaslouží velké poděkování-byli jsme kompaktní, dobře kombinovali, bojovali o každý metr hřiště a soupeře nechali skorovat až v 90.minutě.Pokud budeme takto pracovat ve všech utkáních a vhodně posílíme, musíme v příští sezoně hrát v klidnějších patrech tabulky.Doufám, že ve středu v předehrávce s Bílou Třemešnou potvrdíme domácí neporazitelnost a budeme se prezentovat opět takto kvalitní a pohlednou hrou.


Branky: 45.Koza,67. a 72.Laštovička

Sestava - domácí: Chmelař-Kašprišin,Turek,Pechar J.,Zounar-,Žahourek,Koza,Pechar P.(80.Srpek),Šulc-Mrázek,Laštovička

Sestava - hosté:

ŽK: 3:3  ČK: 0:0  Diváci: 185  Rozhodčí: Franěk,Krotil,Jansa

Přidáno: 5.6.2016, 13:53:19 Autor:

28.5.2016, So | 27. kolo | A - mužstvo

Libčany 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Domácí na nás vyrukovali hned od začátku s nátlakovým fotbalem plným pohybu, změn postů, vynikající práce s míčem a ostrými centry, my jsme se prezentovali brejkovými situacemi a obětavostí v obranné činnosti. Prvních 20 minut jsme i přes několik tutovek domácích přežili a z RK po přesném centru Doležala skoroval z malého vápna hlavou nikým nekrytý Laštovička-0:1. Domácí pokračovali v aktivní hře, po střele ze střední vzdálenosti neudržel míč Vítek a Hubička dorážkou v 27. srovnal na 1:1. Poté byl k vidění celoplošný fotbal a boj o každý metr hřiště, domácí byli lepší v přechodu přes střed hřiště, my jsme se prezentovali dobrými průniky přes kraje a v soubojích 1 x 1 na útočné polovině-do poločasu se už skore neměnilo.

Ve druhé půli jsme byli plni odhodlání rozdat si s to s postupujícím týmem domácích na férovku. Hrál se kvalitní fotbal plný střetů, brankových šancí a v plném nasazení.V 55. došly síly Pecharovi, v 66. musel střídat zraněný Kašprišin,útoky se střídaly na obou stranách, šance se vyrovnávaly, ale zůstaly až do 70. nevyužity, na naší straně čaroval Vítek s pomocí obětavé obrany, na straně domácích předváděl nejlepší výkon stoper Kabeláč a spolehlivý Tošovský. V rozmezí 71. a 72. se zápas zlomil-Žahourek přestřelil sám před prázdnou brankou , na druhé straně se odehrálo rozhodující představení v podobě vítězné koncovky Friedla-2:1.Ve zbývající dvacetiminutovce panoval na hřišti neřízený chaos, který vyústil v další tutovky na obou stranách-ani jedno mužstvo však branku nevstřelilo. Domácí byli o jednu branku lepší a zvítězili zaslouženě, my jsme jim byli zdatným sparingpartnerem.

Richard Vlášek

Utkání se muselo líbit, sice jsme prohráli, ale řečeno archaicky-se vztyčenou hlavou, otevřeným hledím a taseným mečem.Domácí byli lepší v kombinaci, měli pestré standartní situace a hýřili pohybem, my jsme byli nebezpeční v rychlém přechodu do útoku a až do konce jsme se statečně rvali o bod.. Utkání by slušelo vzhledem k množství šancí vyšší skore, přítomné frenetické publikum si ho užilo a těžké chvíle zvládli i rozhodčí. Domácí jsme vyprovodili k postupu, my jsme si ověřili, že hrát se dá s každým a lepší výkony podáváme proti soupeřům ze špice.


Branky: 24.Laštovička

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek-Kašprišin (66.Srpek),Turek,Pechar J,,Zounar-Koza(82..Šolc),Laštovička,Pechar P. (55..Šulc)-Mrázek,Doležal

ŽK:   ČK: 0:0  Diváci: 280  Rozhodčí: Erlebach,Novák, Krucký

Přidáno: 29.5.2016, 12:35:54 Autor:

21.5.2016, So | 26. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Miletín
(1:0)

Do "zápasu jara" jsme nastupovali bez 3 zraněných hráčů z minulých utkání A a B týmu, sestava se vrátila na tradičních 4-4-2 a na miletínskou obrannou tvrz jsme nastoupili s odhodláním probourat se do jejího nitra co nejdříve. Po zahajovací oťukávané jsme si vytvořili několik SS , ale branka přišla v 11. minutě, kdy po kombinaci Kozy a Doležala zpoza vápna napřáhl Laštovička a otevřel skore.V dalších minutách jsme hru kontrolovali a střely Laštovičky, Žahourka a Kozy zkrotil brankář , 3 RK byly provedeny špatně a v závěru poločasu se osmělili před naší brankou i hostující střelci, jejich pokusy Vítek kryl.

Ve druhém poločase byli hosté od začátku aktivnější a po chybě ve středu obrany jsme inkasovali na 1:1. Poté se hrál fotbal bez mantinelů a probíhal neřízený chaos-po našich chybách mohli hosté zápas několikrát otočit, naše záložní řada nezvládala podržet míč a jen dílem štěstí a náhody jsme neinkasovali.Po prostřídání se do několika brejků dostal Mrázek a Žahourek, ale zakončovali slabě nebo do náruče brankáře, po přeorganizování záložní řady se hra odehrávala ve středu pole a následoval thiller v podobě poslední desetiminutovky-nám nebyl uznán regulerní gol Mrázkem, hosté neproměnili samostatný nájezd a dvě tutovky, aby nás v závěru spasil natřikrát Mrázek-2:1

 

Richard Vlášek,trenér

V existenčním zápase jsme doslova vydolovali 3 body, ale způsob, jakým se nám to podařilo, bych nerad znovu opakoval.V utkání jsme několik šancí nedali, uvolněně hrající hosté svoje příležitosti v poslední desetiminutovce doslova zazdili a my jsme v 90. zápas zlomili na naší stranu.První poločas byl v naší režii a pokud bychom přidali pojistku, zápas bychom kontrolovali, ve druhém jsme dostali rychlou branku, přestali běhat, vázla kombinace, byli jsme nervozní ,ale stálo při nás štěstí. Do nové sezony musíme vstoupit mnohem razantněji, získávat pravidelně body a nenechávat její vývoj na  hektickýzávěr jara.


Branky: 11.Laštovička,90. Mrázek

Sestava - domácí: Vítek O.-Zounar,Pechar,Turek,Kašprišin-Žahourek,Soukal (65.Mrázek)Šulc,Koza(75.Srpek)- Laštovička, Doležal(91.Šolc)

Sestava - hosté:

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Šedivý

Přidáno: 22.5.2016, 11:19:47 Autor:

14.5.2016, So | 25. kolo | A - mužstvo

České Meziříčí 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Domácí od počátku utkání vycházeli ze zabezpečené obrany a podnikali rychlé protiútoky do naší tříčlenné obrany,které řešil několikrát až brankář Vítek, naše hra na tři útočníky postrádala kvalitu zejména v konečné třetině hřiště. Po přeskupení hry v 25. minutě na 4-4-2 jsme začali lépe kombinovat,přešli jsme na postupný útok a šance se začaly rodit i na druhé straně, ale RK a TK jsme zahrávali jen do náručí domácího brankáře a při zakončení jsme si počínali nedůrazně. V 32. se domácí osvobozovali odkopem na naší branku až z poloviny hřiště, náš brankář zaváhal a hodil si míč za svoje záda-1:0. Do konce poločasu jsme se z této hrubky neoklepali.

Ve druhém poločase jsme chtěli zlepšeným pohybem, důrazem, napadáním a zejména střelbou výsledek zvrátit, ale přání zůstalo pouze vysloveno v kabině. Domácí hráli s lehkostí, obrovským nasazením a bez zábran-v 50. se zranil Charvát, v 60. jsme inkasovali z TK na 2:0 a v 65. dokonce na 3:0 po dorážce do prázdné brány. Naše hra do konce utkání připomínala pouze zmar a vztek.

Richard Vlášek: Domácí zvítězili zcela zaslouženě, připomínali mi počínání Baníku Ostrava v jarní části ligy a pokud by takto hráli celou sezonu, sestoupit nemohli.My jsme naopak propadli ve všech fotbalových činnostech, o morálních nemluvě. Počtvrté v řadě jsme venku neskorovali, opět jsme byli na výletě a někteří na něj ani neodjeli. Pokud nezvítězíme doma s Miletínem, ocitneme se nad sestupovou propastí.

 

 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek O.-Zounar,Pechar J.,Srpek-Žahourek,Šulc,Charvát(50. Pechar P.),Vítek P. - Laštovička, Doležal, Mrázek

ŽK:   ČK:   Diváci: 150  Rozhodčí: Žerovnický

Přidáno: 15.5.2016, 14:02:21 Autor:

7.5.2016, So | 24. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Třebechovice
(1:2)

Richard Vlášek

Pokud jsme s bodem z NHK byli spokojeni,tak dnes jsme dva ztratili. Nepovedl se nám zejména první poločas, soupeře jsme opět podcenili a nechali si vstřelit dvě branky.Po přeskupení na 3-4-3 ve druhém poločase jsme soupeře sice zamkli na jeho polovině, ale branka Cejnara zůstala pro další goly zakletá. V penaltovém rozstřelu jsme vymýšleli netradiční řešení a ztratili další bod.Pro někoho je pozitivem, že jsme potřetí neprohráli, naše cíle však musí být vyšší. Opět se musí zlepšit kvalita přechodu do útoku, práce obrany, nasazení po celé utkání a proměňování šancí. Dnes byla naplno vidět absence rychlostních typů hráčů na krajích hřiště, hráli jsme jednotvárně a v poslední třetině hřiště zbrkle. Nyní nás čekají dva klíčové zápasy s celky z 16. a 15.místa, pokud je zvládneme plně bodově, bude náš cíl získat 35 bodů splněn a můžeme se soustředit na herní kvalitu...jakákoli ztráta by nás však v závěru sezony velmi bolela

 


Branky: Koza 2 x

Sestava - domácí: Vítek O.-Zounar,Pechar,Turek,Šolc (46.Soukal)-Kašprišin (75. Srpek),Doležal (80.Zákravský),Šulc,Koza,- Laštovička, Mrázek

Sestava - hosté:

ŽK: 2:2  ČK:   Diváci: 100  Rozhodčí: Trejbal, Dujsík, Bečvář

Přidáno: 8.5.2016, 12:52:01 Autor:

30.4.2016, So | 23. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 0:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Utkání bylo ze začátku z obou stran opatrné, my jsme hráli ze zajištěné obrany a využívali volných prostorů k brejkům, domácí nakopávali míče za naši obranu a ve 4 hráčích se vrhali do útoku.Více šancí měli novohradečtí, kteří několikrát využili chybné rozehrávky a šli do přečíslení, v němž si naštěstí počínali zbrkle nebo je vychytal Vítek. Z naší strany se ve vápně odehrávala pouze parodie na zakončení, nebyli jsme vůbec důslední a cílevědomí v koncovce.Stínem prvního poločasu bylo zranění Žahourka, kterého nahradil Mrázek, ale naše koncepce již byla narušena.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním utkání zlomit, my jsme se soustředili zejména na obranu a s notnou dávkou štěstí, nemohoucnosti domácích a dobrého brankáře jsme vytěžili bod, pro který jsme k utkání jeli. V penaltách jsme bohužel 2 x selhali a rozdílový bonus zůstal ležet na domácím hřišti.

 

Richard Vlášek:Zisk bodu je pro nás určitě pozitivem, naše hra měla kvalitu pouze po vápno domácích, branku jsme příliš neohrozili a proto musíme být spokojeni-více jsme si nezasloužili a při penaltách se to potvrdilo.Kladu si neustále otázku, proč jezdíme v jarní části k hostím na výlety a v domácím prostředí vytěžíme maximum.Pochválit můžeme obrannou hru za nulu, v útočné jsme byli neplodní.Doufám, že se do příštího důležitého utkání dají do pořádku zranění hráči a opět v domácím prostředí potvrdíme kvalitu.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek O.-Zounar,Pechar,Šolc,Kašprišin-Žahourek(17.Mrázek),Šulc,Koza,Vítek P.- Laštovička, Doležal

ŽK:   ČK:   Diváci: 130  Rozhodčí: Franěk, Čejchan, Šedivý

Přidáno: 1.5.2016, 09:50:29 Autor:

23.4.2016, So | 22. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Roudnice A
(2:0)

O důležitosti tohoto utkání a pohybech na spodku tabulky nikdo nepochyboval, na mužstvo poznamenané zraněními a vyloučením jsme apelovali už v týdnu ohledně návštěvy Majálesu a byli jsme rádi že nám počasí přálo...Do utkání jsme vstoupili opět tak jako proti Třebši aktivně, zejména trojice Laštovička-Žahourek-Šulc svojí kombinační hrou a rychlým přechodem do koncovky hostující obranu hodně týrala a přišly i první šance-nejdříve paradoxně likvidoval golovku Vítek v 8. minutě, poté Hopko vytěsnil střelu Šulce na RK, Koza střílí z dálky vedle brány, Laštovička z vápna nad a první změna skore nastala v 18. minutě-Šulc si navedl míč na pravou nohu a zpoza vápna křižnou střelou k tyči otevřel skore-1:0.To však z naší strany nebylo vše, pěkné akce předváděl náš celek zejména po levé straně, několik kombinací lahodilo oku diváka a Žahourek , Doležal a Koza mohli nabídnout další šance-jejich snaha však končila na vápně hostí. V 33. se prosmýkl za obranu Laštovička a střelou pod golmana Hopka zvýšil na 2:0 . V 35. po identické akci střílí posledně jmenovaný těsně vedle a do poločasu se již skore neměnilo.

Trenérské heslo "Nejhorší vedení je 2:0 doma" se potvrdilo po obrátce, přestali jsme být aktivní, hráli pouze ze zajištěné obrany po polovinu hřiště, hosté si vytvořili tlak a přišel trest-Turek stáhl pronikajícího útočníka hostí a z PK bylo sníženo na 2:1.Po chvilce paniky jsme se opět dostali do dvoubrankového vedení nádhernou střelou Šulce z 25 m(navíc levou nohou!)-3:1. Pro zranění a podezření na otřes mozku jsme museli střídat P. Vítka a o klid jsme přišli v 67. minutě, kdy vybíhajícího O. Vítka přehlavičkoval Stoszek-3:2. Do konce zápasu jsme museli ještě vystřídat zraněného Doležala a závěr jsme byli nuceni na lavičce protrpět-fotbal se hrál už minimálně, byl to spíše boj, ale o to více si vážíme tříbodového zisku-ve srovnání s podzimní sezonou má mužstvo charakter a vítězný duch.

Richard Vlášek, trenér

Náš dům, náš hrad platí i po zvládnutém derby se sousedy z Roudnice. Kdybychom v 37. minutě přidali branku Laštovičkou, bylo po utkání, ale derby má být napínavé a tak jsme si ho i udělali.Ze čtyř utkání doma jsme vstřelili 12 branek a zápasy dokážeme otáčet i kontrolovat.Nyní nás čekají 4 utkání s týmy spodní poloviny tabulky, chceme konečně bodovat i venku, dostat se do té horní části a v červnu se fotbalem už hlavně bavit, ne stresovat...Nové dresy jsme pokřtili vítězstvím a doufáme, že je nebudeme muset zase hned vyměnit.Uznání zaslouží všichni hráči za nasazení a touhu po vítězství, diváci za podporu a trojice rozhodčích,která utkání odřídila s přehledem.


Branky: 18. a 53. Šulc Marek,33.Laštovička

Sestava - domácí: Vítek O.-Zounar,Pechar,Turek,Kašprišin-Žahourek(46.Zákravský),Šulc,Koza,Vítek P. (56. Srpek)- Laštovička, Doležal(77.Šolc)

Sestava - hosté:

ŽK: 5:2  ČK:   Diváci: 152  Rozhodčí: Odvárko, Otava, Bačo

Přidáno: 24.4.2016, 10:10:50 Autor:

16.4.2016, So | 21. kolo | A - mužstvo

Úpice 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Do utkání jsme vstoupily aktivně, měli jsme míč pod kontrolou a dobře kombinovali, domácí se prezentovali nakopávanými míči a několika dobře kopnutými standartními situacemi kapitána Kulhánka. V 17.postupoval sám na brankáře Žahourek, rána z 20 metrů polechtala rukavice domácího brankáře, v 30. Mrázek střílel vedle, z RK se po závaru netrefil hlavou Šolc a v 36.přišel trest-Kulhánek načechral míč před branku, ten propadl na malé vápno a domácí jej dotlačili do sítě-1:0. Do poločasu jsme měli ještě šanci Mrázkem, ale jeho hlavu vytáhl brankář na RK.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním na zvrat, domácí byli v hlubokém bloku na svojí polovině a vyráželi k brejkům. Naši hráči se dostali několikrát na dostřel branky, ale finální fáze byla zbrklá a branku jsme většinou trefili pouze slabě nebo vůbec. Narůstala nervozita u našich hráčů a frustrace vyústila ve zkrat Mrázka, který byl po faulu vyloučen po 2 ŽK. Domácí chtěli přidat pojistku, my jsme hráli vabank, šance byly více před Vítkem, kdy postupně 2 goly chytil a domácí trefili břevno.My jsme svoje šance nevyužili a domácí přidali v 86. pojistku na 2:0.

Richard Vlášek, trenér

Pokud v takovém utkání ztratíme všechny body, mrzí to dvojnásob, protože domácí byli hratelní a minimálně do penalt jsme měli utkání dovést. Neproměňováním šancí a nedisciplinovaností Mrázka jsme však přišli o všechny a vrátili jsme se do pozic, kde musíme bojovat o holý život.Mužstvo můžeme pochválit za předvedený herní projev a chuť po dobrém výsledku, zklamání z hráčů po utkání čišelo, ale body nám to nevrátí. Nyní nás čeká rozjetá Roudnice v domácím derby, které musíme zvládnout za 3 body.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek O.-Šolc,Pechar J., Charvát., Zounar -Žahourek,Šulc, Doležal, Koza -Laštovička, Mrázek

ŽK: 1:4  ČK: 0:1 Mrázek  Diváci: 80  Rozhodčí: Fišer, Vítek ,Šiling

Přidáno: 17.4.2016, 09:24:23 Autor:

14.4.2016, Čt | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:0 Třebeš
(0:0)

Richard Vlášek,trenér

Za dnešní utkání můžeme hráčům poděkovat za koncentrovaný,zodpovědný a bojovný výkon,který měl konečně vývoj dle našich představ.Obrovské nasazení na hranici sebeobětování ,pozorná obranna hra celého týmu podpořená skvělým brankářem,maximální využití brankových šancí a vysoké napadání v rozehrávce soupeře nám přinesly další skalp mužstva z TOP 5.

Hosté byli fotbalovější, my jsme měli větší vůli po vítězství a konečně nám přálo i štestí...


Branky: 53.Laštovička

Sestava - domácí: Vítek O.-Charvát,Turek,Pechar,Zounar-Žahourek (46.Vítek P.),Doležal,Šulc,Koza (90. Šolc)-Laštovička,Mrázek (77.Srpek)

Sestava - hosté:

ŽK: 2:2  ČK:   Diváci: 100  Rozhodčí: Horský, Martínek, Bečvář

Přidáno: 14.4.2016, 21:20:46 Autor:

9.4.2016, So | 20. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:3 Černilov A
(1:2)

Úvod zápasu byl jako ze zlého snu-hosté byli vynikající v práci s míčem, jednoduše přecházeli přes střed hřiště a proti špatně se pohybující obraně se několikrát dostali do zakončení-výsledkem bylo v 16. minutě dvoubrankové manko, nastřelená tyč a spousta dalších šancí, které Vítek pochytal.My jsme přešli na rozestavení 4-4-2 a v 25. jsme z PK snížili, poté v 29. Pechar střílí slabě z RK do brankáře a v 33. trefujeme tyč, do poločasu se hra vyrovnala a hosté si začali výsledek hlídat ze zformované obrany.

Do druhého poločasu náš tým nastoupil s vůlí a odhodláním, hru rozhýbal střídající Žahourek a agilní Zounar, tlačili jsme se do zakončení a šance přibývali-hosté v této chvíli bránili jen svoji polovinu, brejky jsme řešili s velkým odhodláním a důrazem již v zárodku a Vítek byl v těchto chvílích nezaměstnaný,V 60. převzal míč od Zounara Doležal, potáhl jej po levé straně, po zemi našel na zadní tyči Laštovičku a ten srovnal na 2:2. Od 61. bylo na hřišti jen jedno mužstvo a frenetičtí diváci nás hnali do útoku-svoje šance spálil Mrázek, Žahourek a Laštovička, jedna penalta zůstala odpuštěna a po dalším faulu v 78. strhává Zounar opět z PK vedení na naší stranu. V 80. navíc Laštovička po presinku na polovině domácích s přispěním teče hostujícího obránce dává na 4:2, v 85. po chybě naší obrany sice skoruje Schod a snižuje na 4:3, ale v 87. Žahourek netradičně hlavou dává na 5:3 a pečetí fantastický obrat našeho týmu.Závěr se dohrával v euforii a nenarušily ji ani nejapné poznámky hostujících funkcionářů, kteří jsou patrně zvyklí vítězit jiným způsobem než my a odmítli nám k němu gratulovat podáním ruky.

Richard Vlášek, trenér

Po rozhovorech s hráči jsme v tomto zápase chtěli odčinit trapné vystoupení z minulého utkání v Sobotce,což se nám výsledkově povedlo, herně to všk pořád skřípalo a po utkání jsem byl psychicky velmi unavený.Nejdříve jsme museli projít hororem v podobě dvoubrankového vedení hostí za 15 minut, poté thillerem v podobě neproměnění našich šancí, ve druhém poločase kovbojkou spojenou s divokým dobýváním branky Černilova a přestřelkou v závěru utkání a po utkání komedií sehranou realizačním týmem hostí.Fotbal se hraje 90 a více minut, ne 15-mohli bychom o tom vyprávět...


Branky: 2 xZounar z PK,2 x Laštovička, Žahourek

Sestava - domácí: Vítek-Zounar,Pechar,Charvát,Šolc(46.Žahourek ),Kašprišin (75.Srpek),Šulc,Koza, Mrázek (70.Zákravský)- Laštovička, Doležal

Sestava - hosté:

ŽK: 1:0  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Krucký,Svoboda, Koutník

Přidáno: 10.4.2016, 12:40:08 Autor:

2.4.2016, So | 19. kolo | A - mužstvo

Sobotka 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Vzhledem k rozměrům hřiště a personálním problémům v týmu domácích jsme od začátku utkání nastoupili v rozestavené 4-4-2 s tím, že budeme od začátku hrát aktivně a budeme chtít v utkání vstřelit první branku. Sobotečtí hráli ze zajištěné obrany, vyráželi k nebezpečným brejkům a několikrát se dostali do zakončení sami před Chmelařem, jejich muška však byla vychýlená. Naše šance končily v závarech před nebo vně pokutového území, většinou jsme zakončovali zbrkle nebo pod tlakem. Naše hra neměla rychlost, většina hráčů se míče rychle zbavovala a přenášela zodpovědnost na spoluhráče. Alibismus a nekoncentrovanost nahrávali domácím, kteří se čím dál více osmělovali k průnikům do naší obrany, lídrem v tomto počínání byl agilní Rulc.Varováním byla jeho střela vedle v 41. minutě, v 44. se však po brejkové situaci z naší levé strany prosadil střelou z malého vápna-1:0.

Po bouřce v kabině jsme do druhé půle vstoupili s Laštovičkou na postu záložníka a s Doležalem na hrotu, domácí hráli v hlubokém bloku a čekali na vhodnou příležitost ke kontru. Naše snaha končila na velkém vápně Sobotky, hra byla nekompaktní, vázla komunikace mezi hráči a kombinace končila ve středu pole.Domácí vyráželi ke smrtícím brejkům, 2 varování z 55. a 59. minuty nepomohly a tak se v 65. a 72. trefil po identické akci (potažení po straně hřiště a centr do vápna) 2x hlavou Rulc. Závěr utkání se dohrával pouze z povinnosti, naše mužstvo hrálo rozklížené a v totálním útlumu, domácí si na hřišti uspořádali bago a my jsme byli pouze trapnými statisty.

Richard Vlášek:Po dlouhé době jsem se na lavičce styděl za svoje svěřence, kteří k utkání přistoupili jako výletní jedenáctka a podle toho to také vypadalo. V utkání nám nefungovalo vůbec nic, nenašel se lídr, který by zavelel k obratu. Domácí decimovaní vyloučeními, zraněními a marodkou se semkli a bojovali jako tým, naši borci byly pouze trapným komparzem. Každý hráč si musí uvědomit, jak k utkání přistoupil , jak vypadala jeho příprava a koncentrace, co udělal pro tým. Náš výkon měl parametry mužstva z okresního přeboru a to na záchranu nestačí. Ještě dlouho po utkání jsem nechápal, jak můžeme produkovat takovou parodii a zkazit krásný víkend divákům i sobě.

 


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Chmelař-Kašprišin,Šolc,Pechar,Zounar-Šulc,Koza, Doležal, Žahourek (70.P.Vítek)-Laštovička, Mrázek (80.Charvát)

ŽK: 3:3  ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: Šiling

Přidáno: 3.4.2016, 09:21:30 Autor:

26.3.2016, So | 18. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Nepolisy
(0:1)

Hned od úvodního hvizdu jsme začali aktivně, vytvořili jsme si územní převahu a přišly i brankové šance-nejvyloženější zhatil Laštovičkovi a Šulcovi hostující brankář Marko, Doležal trefil břevno a dorážku Šulc špatně trefil, poté v jasné šanci střílel Žahourek nad a z vápna Šulc vedle. Hosté se dostali po chybě Turka do samostatného úniku, který nakonec skluzem odehrál chybující na RK. Poté se hra ubírala směr "ukolébání a jarní únava",my jsme vytvářeli spoustu nevynucených chyb v rozehrávce a pomalu jsme kombinovali na šířce hřiště, do závěrečné třetiny jsme se podívali málokdy, hosté nás zlobili nakopávanými míči na Pánka, s kterým měla naše obrana obrovské starosti .Z letargie nás v 45. rázně probudil právě Pánek bombou do šibenice-0:1 a mohli jsme jít do šatny opět rozzlobení do běla...

Po změně rozestavení a zjednodušení hry v útočné fázi zavelel k obratu Michal "Jágr" Doležal, který dostal perfektní pas za obranu, přesprintoval !!! 3 hráče hostí a s přehledem proměnil samostatný nájezd do protipohybu Marka-1:1.Od té chvíle už byl na hřišti pouze jeden tým, útoky se valily na přetíženou obranu Nepolis a Šulc s Kašprišinem přidali pojistky v podobě dalších 2 branek. Další 4 šance zústaly neproměněny, došlo i k prostřídání 4 hráčů a závěr se dohrával pouze z povinnosti.

Richard Vlášek, trenér 

První jarní domácí utkání nám vyšlo výsledkově, herně to bylo ještě nesourodé a místy zbrklé, přesto si připisujeme 3 důležité body zejména za zlepšený výkon ve 2. poločase, kdy jsme výsledek během 20. minut otočili v náš prospěch a skore v závěru kontrolovali.Pochvalu můžeme udělit za bojovnost a chuť zvrátit výsledek i za nepříznivého stavu, výhrady máme ke kombinační hře , proměňování šancí a odvaze prosadit se v koncovce. S ohledem na ostatní výsledky se jeví výhra velmi důležitá, přesto naše práce nekončí, za týden v Sobotce nás čeká kvalitnější soupeř...


Branky: 47.Doležal,56. Šulc,68.Kašprišin-45.Pánek

Sestava - domácí: Vítek-Zounar,Turek,Pechar, Novák-Žahourek (73. Srpek), Koza (61.Kašprišin) ,Charvát( 59.Zákravský),Šulc- Laštovička, Doležal (75.Šolc)

Sestava - hosté:

ŽK: 1:0 Šulc  ČK:   Diváci: 150  Rozhodčí: Nývlt,Kubišta, Novotný

Přidáno: 27.3.2016, 13:11:06 Autor:

20.3.2016, Ne | 17. kolo | A - mužstvo

Lázně Bělohrad 3:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Do utkání jsme vstoupili se značně okleštěnou sestavou způsobenou vyloučením, dovolenými osobními a i mateřskými a v neposlední žadě i zraněními, přesto jsme nechtěli dát kůži lacino. Soupeř nás hned od úvodu zatlačil do hluboké defenzivy a zejména po naší pravé straně se valil jeden útok za druhým, centry létaly přes celé vápno a jen pozorná obrana nebo špatné postavení nabíhajících domácích nás drželo nad vodou. Branku jsme inkasovali paradoxně poté, co jsme se i my dostali na dostřel Gallovi branky-po RK skoroval pohodlně nikým nekrytý Šoufek hlavou v předklonu za bezmocného Chmelaře-1:0.Další branku domácí vsítili v závěru poločasu po krasojízdě Lukáše Šráma přes celé vápno-obešel 3 hráče, navedl si míč a skoroval z hranice 16 m-2:0

Po obrátce jsme hru upravili na 4-4-2 a více se osmělovali směrem dopředu,,výsledkem byla korekce skore po pěkné akci Vítka a Žahourka, který obstřelil z 18 m precizně golmana domácích-2:1. Poté se hra odehrávala zejména ve středu pole, domácí kontrolovali hru i výsledek, my jsme od 70. hráli už na 3 útočníky a od 80. na 3 obránce, tlak byl pouze sporadický a zkušení domácí v 90. m. Lonerem z TK výsledek pojistili-3:1.

Richard Vlášek, trenér

Utkání jsme chtěli odehrát se ctí a to se nám podařilo, o převaze domácích a jasném výsledku nemůže být řeč. na remízu jsme mohli pomýšlet snad jen za 30 minut, ale fotbal se hraje 90 a více a proto je výsledek zasloužený. Musíme si vážit všech drobností, které se nám v zápase povedly (krásná branka Žahourka,nasazení Charváta, nováčkovský počin Šolce), poučit se z chyb (nepokrytí a špatná komunikace při prvních dvou brankách, morálka a vůle u některých "hráčů") a soustředit se na týmy, které jsou herně a výkonostně na naší úrovni.


Branky: 38.Šoufek,45.Šrám L.,90.Lánský-53.Žahourek

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Chmelař-Kašprišin, Pechar P.,Šolc,Zounar-P.Vítek,Charvát,Šulc,Žahourek-Doležal(72.Srpek), Ševčík

ŽK: 2:1  ČK: 0:0  Diváci: 150  Rozhodčí: Beránek, Šiling, Lavrenčíková

Přidáno: 21.3.2016, 10:32:27 Autor:

7.11.2015, So | 14. kolo | A - mužstvo

Bílá Třemešná 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V tomto utkání se projevily v celé nahotě naše slabiny-nekoncentrovaný a ospalý vstup do utkání,neproměnění brankových šancí, ochota absolvovat osobní souboje a zvrátit nepříznivý stav.Pokud se vystříháme chyb v defenzivní činnosti, budeme hrát zodpovědně a na hranici možností, můžeme takové soupeře porážet-v opačném případě inkasujeme žluté a červené karty, dostaneme nakopáno a budeme střídat krvácející hráče.Soupeř hrál důrazně, s chutí, neustále se tlačil do zakončení a byl ve všech směrech lepší.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek-Kašprišin,Turek(75.Klimt),Rohlíček,Srpek-Vítek P.,Laštovička, Šulc,Žahourek(46.Němec)-Hušek(65.Zákravský),Doležal

ŽK: 3:5  ČK: 0:1  Diváci: 55  Rozhodčí:

Přidáno: 9.11.2015, 10:03:51 Autor:

1.11.2015, Ne | 13. kolo | A - mužstvo

Hořice 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Kdybych vzal referáty z utkání s Vrchlabím,Úpicí nebo Třebechovicemi, bylo by hodnocení stejné jako v dnešním střetnutí-neproměnění našich brankových šancí, inkasování branek po našich nevynucených chybách a marné dobývání zformované obrany soupeřů.

Do utkání jsme nastoupili s odhodláním navázat na bojovný a kvalitní výkon z Miletína, soupeř se hřál na předních místech tabulky, dlouho neinkasoval a tak nás čekal zajímavý souboj.Prvních 20 minut bylo ve fázi boje o "střední pásmo",nekvalitní terén nebyl nakloněn kombinační kopané a tak se kupily chyby v rozehrávce na obou stranách hřiště.V 22. chytá tutovku Vítek, v 25. Němec střílí slabě vedle branky, v 26. se do otevřené obrany vřítil střední záložník domácích a se štěstím prostřeluje Vítka-1:0.V 31. presink Němce a Doležala vede k zisku míče, Němec si přehazuje míč na levou nohu a jeho střela je zblokována na RK, po závaru se dostává k hlavičce Laštovička, ale jeho zakončení je slabé a domácí vykopávají z brankové čáry.

Do druhého poločasu se nám nepodařilo splnit cíl neinkasovat-v 51. špatně rozehrává Turek,do otevřené obrany vletí útočník a pohodlně skoruje 2:0.Hru stahujeme tradičně na 3 obránce a Hušek rizšiřuje útočnou dvojici na trio. Tlak sice přichází, ale šance nikoli, domácí spolehájí na brejky a zdržování.V 65. je faulován Laštovička, Doležal trefuje z TK ruku domácího hráče ve zdi a sám proměňuje PK-2:1.Všechny síly vrháme do útoku, šance jsou však řešeny polovičatě, nedůrazně nebo zbrkle a zkušení domácí si svoje vedení pohlídali.

Naše hra byla dnes založena na dobré kombinační hře a postupném útoku, ale pokud dvakrát inkasujeme, musíme hru umět změnit a hrát mnohem aktivněji, důrazněji a zejména být goloví-to je náš hlavní problém, protože střílení branek je disciplína, z které neskutečně propadáme.Nyní musíme zvládnout utkání v Bílé Třemešné a urvat body tam-máme jich na svém kontě pouze 15 a krčíme se na místech, která klidnou zimu nezaručí...

 


Branky: Doležal z PK

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek-Kašprišin( 65.Srpek),Turek,Rohlíček,Zounar(55.Hušek)-Vítek P.,Koza(80.Žahourek),Laštovička, Šulc-Němec,Doležal

ŽK: 3:3  ČK:   Diváci: 120  Rozhodčí:

Přidáno: 1.11.2015, 19:45:29 Autor:

28.10.2015, St | 11. kolo | A - mužstvo

Miletín 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Klíčové utkání podzimu jsme po velmi nervozním průběhu zvládli a doslova jsme vydolovali 3 body z miletínské kotliny.Scénář zápasu byl však velkým náporem na moji nervovou soustavu a od 65. minuty jsem musel na tribunu (stráň nad hřištěm)-pokud však moje vyloučení mělo být impulsem k obratu, který zařídilo věkově tak rozdílné útočné duo Mrázek-Doležal(čvrtstoletí vě věkovém odstupu nebylo vůbec znát), zůstanu tam i po zbytek sezony...

Cíl pro toto utkání byl jasný-zvítězit a dostat se do klidnějších vod tabulky-hned v úvodu jsme se dostali pod tlak brejkových hráčů domácích-rychlý přechod do útoku nám byl znám, přesto jsme v 10. inkasovali po naivním faulu Klimta, který vyrobil v několika vteřinách 3 chyby-pouštění míče do zámezí, skluz a faul ve vápně-1:0. Rychlí hráči domácích nás zlobili neustále po obou krajích hřiště, my jsme naopak nevyužili tyto prostory a kombinovali neúčelně na naší polovině nebo nakopávali míče na útočné duo.Po dalších závarech před naší brankou jsme museli z taktických důvodů střídat(Kašprišin-Srpek a Němec-Klimt), Doležal se zasunul na post pod hroty a útočná dvojice Mrázek-Hušek(21 a 18 let) se snažila prověřit hostující obranu rychlostí a tahem na branku.Domácí hru natahovali, soustředili se na dobré bránění a my jsme kromě několika SS do poločasu nic nevyprodukovali.

Po obrátce jsme domácí přikovali na jejich polovinu, přicházeli i šance, ale byli jsme nervozní v zakončení a tendenčně řízené utkání zejména od AR1 a hlavního rozhodčího nám na klidu nepřidalo.Po faulu na Mrázka ve vápně jsme byli přesvědčeni o jasném PK, ale hlavní rozpažil, několik autů a ofsajdů bylo sporných a už jsem sledoval zápas z vyšší perspektivy...V 65. se prosadil důrazem Němec a odražený míč uklidil Mrázek k tyči-1:1, Doležal z otočky v 70. těsně vedle, v 72. a 75. chytá tutovky Vítek, v 85.-87. serie RK přináší závar v pokutovém území a zkrat v podobě boží ruky domácího hráč-Doležal proměňuje s jistotou PK a vedeme . Do konce utkání ještě střídáme a cenné vítězství držíme.

Tentokrát se štěstí přiklonilo na naší stranu, ale za bojovnost, nasazení a vůli po vítězství si ho zasloužíme.V utkání bylo několik zásadních událostí-poprvé letos nastoupila legenda kunčické kopané Michal Doležal a počínal si skvěle-je nestárnoucí jako Vinnetou.Poprvé jsem se také ocitl mimo střídačku, za což se musím omluvit hráčům, funkcionářům i divákům, ale je to můj způsob boje za tým proti nespravedlnosti, která se dle mého názoru děla směrem k našemu mužstvu ze strany rozhodčích.V neposlední řadě to byla špatná volba obranné čtveřice, kterou jsem i přes názory starších kolegů prosadil a moje špatné rozhodnutí nás stálo promrhanou třetinu zápasu.Dnes se mě osobně utkání nepovedlo, o to šťastnější jsem za výhru, kterou tým vydřel.Veteránům na hřišti i lavičce patří můj dík.


Branky: Mrázek,Doležal

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek-Srpek(34.Kašprišin),Turek,Vítek(35..Němec,90.Pechar P.) Zounar-Hušek(62.Feko,89.Žahourek)Rohlíček,Koza,Šulc-Doležal,Mrázek

ŽK: 1:3  ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: Hlaváč,Pešava,Filip DS-Slavíček

Přidáno: 29.10.2015, 18:58:46 Autor:

24.10.2015, So | 12. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:4 Libčany
(1:2)

Začátek utkání nás zastihl ustrašené, nepřipravené a hlavně chybující-dva centry ze soupeřovi pravé strany dostali hosty již v 6.  minutě do vedení o dvě branky a my jsme byli zralí na ručník.Hra se od 15 minuty urovnala a přišly šance i na naše kopačky-Němec v 18. sám před golmanem míří vedle, v 20. a 22.  nás podržel Vítek, v 25. Hušek střílí vedle, v 27. Hušek sám před brankářem nahrává zpět na vápno a v 30. střílí Mrázek do brankáře. V 34. se konečně dočkáme-Hušek na zadní tyči hlavičkuje a lehký míč klouže brankáři hostí do branky-1:2.Do poločasu se ještě blýskne Vítek, který vyrazil bombu z rozehraného RK a Mrázek, který se statečně prodral před vápno ale střílí slabě vedle.

Po obrátce jsme byli odhodláni utkání zdramatizovat a vrhli jsme všechny síly do útoku, mohli jsme však záhy prohrávat o 2 branky, neboť naši obránci několikrát doslova vybídli hostující hráče svými chybami ke skorování-proti byli sami střelci nebo vynikající Vítek v naší brance.Po dalších neproměněných šancích Huška jsme ho "schovali" do krajní zálohy a na jeho místo se posunul Němec-oba se odvděčili za změnu během 3 minut-Němec vybojoval míč a Hušek na druhé tyči uklidil  v 65.centr Mrázka do sítě-2:2.Na hřiště i mezi diváky vstoupily vášně, přibylo ŽK a na obou stranách byly k vidění hrubší zákroky, ale také šance. V době, kdy se lámal výsledek, musel odstoupit otřesený Hušek a naše ofenzivní hra se rozpadla-po chybě v 77. jsme inkasovali na 2:3 a při hře vabank v 85. na 2:4.Naše šance jsme již k brance nedotáhli.

Před utkáním jsme počítali omluvené a raněné (celkem 7) a snažili se připravit konkurence schopnou sestavu lídrovi soutěže, po utkání jsme byli zklamaní výsledkem a tradičně neproměněním brankových šancí.Tam byl největší rozdíl mezi oběna týmy-zkušení hosté jich proměnili 2 x více a zaslouženě zvítězili.Náš celek se prezentoval bojovností a nasazením, vážíme si i toho, že zápas za nepříznivého stavu nezabalil a rval se o výsledek, ale herní a výkonostní limity jsme zatím neposunuli na úroveň našeho dnešního soupeře.Nyní nás čekají 3 utkání na hřištích soupeře z nichž budeme chtít vytěžit maximum.Poděkování patří divákům, kteří nás hnali dopředu a po utkání nám i přes porážku poděkovali.Osobně si toho velmi vážím,na tomto okamžiku je vidět fanouškovská úroveň a podpora týmu.


Branky: Hušek 2

Sestava - domácí: Vítek-Srpek,Turek,Klimt,Zounar-Němec,Koza,Šulc,Zákravský-Hušek (65.Feko),Mrázek

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 25.10.2015, 11:57:04 Autor:

10.10.2015, So | 10. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 České Meziříčí
(1:0)

V tomto utkání můžeme být spokojeni s výsledkem a předvedenou hrou, mrzí nás neproměněné šance a finální fáze, které řešíme zbrkle nebo nezkušeně.Důležitá je pro nás první nula na kontě našeho brankáře, střelecké probuzení Němce, zapracování hráčů širšího kádru Klimta a Srpka a v neposlední řadě i důležitá výhra, kterou nám soupeř svým mdlým výkonem hodně ulehčil.Přestoi je potřeba naše hráče pochválit, k utkání nastoupili koncentrovaně a s odhodláním zvítězit, proti utkání v Třebechovicích na nás působili živěji a připravěněji. Do posledních 4 utkání jdeme s cílem získat maximální počet bodů a konečně se v tabulce vyhoupnout ke klidnějšímu středu.

30.Němec přebral míč na 30 m od brány, prošel se štěstím přes 3 hráče soupeře a zakončil k tyči-1:0

60.Srpkův TK z 35 m letěl do vápna, v souboji s brankářem hostí byl důrazný Mrázek a míč zapadl do brány-2:0

74.Mrázek vystřelil z hranice vápna, brankář vyráží a míč kutálející do sítě doklepává Hušek-3:0


Branky: Němec,Srpek,Hušek

Sestava - domácí: Vítek-Srpek(70.Zákravský),Klimt,Pechar,Zounar-Kašprišin(46.Hušek),Rohlíček,Laštovička,Šulc(75.Charvát)-Němec,Mrázek

Sestava - hosté:

ŽK: 2:1  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí:

Přidáno: 12.10.2015, 09:33:25 Autor:

3.10.2015, So | 9. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Utkání nám opět ukázalo naši slabinu-střílení branek. Pokud nedáme v utkáních na hřišti soupeře pojistku v podobě druhého golu, nedonutíme ho k chybám a nedostaneme pod tlak, budeme se o výsledek strachovat a ve zlomových chvílích dostávat hloupé branky, body získávat nebudeme.Hráči by si měli uvědomit, že začíná boj o záchranu a koncentrace a zodpovědnost je v takových zápasech na prvním místě-profesorsky můžeme hrát , pokud dáme dostatek branek a budeme mít dvakrát více bodů...

13.Vítek vyráží střelu domácích na RK

15.Mrázek pálí slabě do brankáře

17.Mrázka nastřeluje golman domácích, odraz jde metr vedle brány

20. po ose Mrázek, Laštovička Rohlíček napadá posledně jmenovaný brankáře a důrazem dává branku na 0:1

33.Mrázek postupuje ze strany na brankáře, střílí slabě vedle

35.Laštovička a Koza střílí, střely blokují obránci

40.několikátá chyba v pokrytí domácího hráče Zounarem, ten se dostává do vápna a za sledování trojice našich obránců střílí na 1:1

 

Němec za Šulce,Lochman A. za Bíla

49.Mrázek střílí pod břevno, domácí GK bravurně likviduje

52.Němec postupuje zleva na brankáře, střílí slabě

55.RK Zounara končí na tyči, následný závar řešíme zády k bráně špatně

60-Žahourek střídá nevyrázného Huška

65.Němec jde sám na bránu, jeho střelu vykopává brankář, Kašprišin je u dorážky pozdě

67. střelu Mrázka likviduje nadvakrát golman

72.-Srpek střídá Kozu

75.Srpek střílí, golman vyráží, u dorážky jsme pozdě

77.Domácí jsou po dlouhé době v našem vápně a po faulu Zounara se dožadují PK

82 Rohlíček a Laštovička střílejí do obránců

86. Rohlíček váhá nad střelou ve vápně, míč odkopávají domácí na naši polovinu, útočník obchází Zounara a dává do malého vápna, naši obránci nereagují a bodlem strhává vítězství na svoji stranu domácí útočník.

 


Branky: 20.Rohlíček

Sestava - domácí: Szoke-Kolínek,Lukášek M.,Pokorný,Bíl-Vích,Věříš,Ponikelský,Hruška-Želízko,Lacina

Sestava - hosté: Vítek-Kašprišin,Turek,Pechar Zounar-Rohlíček,Koza(75.Srpek),Laštovička, Šulc(46.Němec)-Mrázek, Hušek(60.Žahourek))

ŽK: 5:3  ČK:   Diváci: 100  Rozhodčí: Kos,Filip,Jehlička

Přidáno: 4.10.2015, 13:22:54 Autor:

26.9.2015, So | 8. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Nový HK A
(0:1)

V nervozním utkání jsme urvali se vzdorovitým soupeřem 3 body zejména po zlepšeném výkonu ve druhém poločase, kdy jsme konečně využili alespoň dvě z desítky brankových šancí .

Do utkání jsme poprvé nastoupili v rozestavení 3-4-3 s tím, že branku už musíme s tímto ofenzivním pojetím vstřelit.Vytvořili jsme si tlak,usídlili jsme se na polovině hostí, přišly i první SS v podobě RK, ale od 10. minuty jsme opět prohrávali po nedorozumění Vítka a obránců, kdy nás překonal svou chytrostí jednoduše útočník hostí.Do naší hry se opět dostala nervozita, obava o výsledek, chyběl pohyb bez míče, převažoval alibismus, přihrávky dozadu a do stran měly opět navrch nad těmi průnikovými směrem na bránu soupeře. Došlo ke změně na postu střední zálohy (Koza-Rohlíček),hra byla ale dále neurovnaná a hosté nám brnkali na nervy pomalou rozehrávkou a nebezpečnými kontry.My jsme se nedokázali prosadit ani při VPK, kdy míče z klidových pozic od Rohlíčka a Zounara létaly mimo centrum dění,ani při postupných útocích, které končily chybnou rozehrávkou, o rychlých protiútocích do zformované obrany nemohla být ani řeč.

Po změně stran jsme nasadili místo zraněného Šulce Mrázka, který hru vpředu rozpohyboval, záloha se vrátila do původního složení a začalo dobývání branky NHK.Ta odolávala jak SS, tak i závarům ve vápně, kde jsme stříleli slabě (Kašprišin, Laštovička, Rohlíček), vedle (Němec, Mrázek), nebo nesmyslně . Hosté rezignovali na jakouokoli ofenzivní činnost, míče pouze odkopávali a zdržovali rozehrávku všemi možnými prostředky. Fotbalová spravedlnost se dostavila v 60., kdy po rychlém kontru z pravé strany zatáhl míč Němec, napálil ho před bránu a nabíhající Hušek ho usměrnil do sítě 1:1.Adrenalin z branky nás nakopl a hnali jsme se za výhrou-v hektickém nasazení jsme trefili tyč, Mrázek po průniku střílel nad, závary ve vápně jsme řešili nedůrazně a až v 80. minutě se prodral do vápna Mrázek a svým důrazem dotlačil míč do sítě. Sestavu jsme upravili na 4-4-2, drželi míč a čekali na ofenzivu hostí, do otevřené obrany vletěl Hušek a mohl přidat pojistku, v 87. trefil Mrázek břevno a do konce utkání jsme si sladké vítězství ohlídali.

Dnes to bylo vítězství vydřené, vybojované a bolavé, přesto zasloužené. I kreativní hráči dnes ukázali velkou dávku bojovnosti a charakteru zejména ve 2. poločase, kdy jsem jim musel připomenout, že chceme utkání vyhrát, ne si zahrát a možná zvítězit.Radost po brankách, nasazení a kolektivní pojetí nás přesvědčilo, že tým má potenciál a je třeba ho vytěžit. Pro mne je to nervy drásající práce, ale po vítězném tažení se rány zacelí rychleji než po porážce. K incidentu s hostujícím trenérem a hráči poznamenám pouze jediné-každý trenér si vede své mužstvo, kdyby se mu věnoval,hráči hráli fotbal a nezdržovali, mohli zvítězit oni.


Branky: 65.Hušek, 80.Mrázek

Sestava - domácí: Vítek-Zounar,Turek,Pechar-Koza (70.Šolc),Rohlíček, Laštovička,Kašprišin-Šulc (46.Mrázek), Hušek, Němec

Sestava - hosté:

ŽK: 5:3  ČK:   Diváci: 130  Rozhodčí:

Přidáno: 27.9.2015, 11:39:19 Autor:

20.9.2015, Ne | 7. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 2:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

V derby utkání jsme v prvním poločase propadli z našich tradičních disciplín a inkasovali ze 4 střel na bránu 2 goly, na našich 4 golových šancích si smlsnul Tomek.Ve druhé půli jsme zasypali domácího exligistu střelami snad ze všech pozic, ale ani po dárku v podobě penalty jsme na pody nedosáhli.

Zápas se od začátku odvíjel podle známého scénáře-domácí drželi míč, kombinovali po celé ploše a hledali mezery v naší obranné řadě, náš tým se rozkoukával a trpěl pod náporem soupeře.V 15. min. vystoupil z obranné dvojice Turek, Pechar byl mimo svůj prostor a podél Vítka se domácí ujali vedení 1:0. V 22.. Němec střílel slabě levou nohou, v 25. Šulc zakončil do rukavic Marka, v 33. Koza sám před Tomkem volil střelu do výše očí a v 34. nestihl Laštovička tečovat střelu zpoza vápna, která skončila těsně vedle tyče.V 35. vyrážel střelu z úhlu Vítek,v 37.jsme po závaru v našem vápně nedokázali odkopnout míč, domácí se dobře zorientovali a vleže nám vstřelili branku-2:0. V 39. jsme po pěkné kombinaci domácích vykopávali míč z brankové čáry a do kabin se šlo za jasného vedení a převahy domácích.

V druhém poločase jsme přeskupili hráče na některých pozicích(Koza střed zálohy, Žahourek obrana, Kašprišin záloha, Rohlíček kraj zálohy) bušili do obrany hostí,kteří zalezli před svoje pokutové území a míče kopali až do polí v okolí areálu, ale neproměnili jsme střely zpoza vápna i vně pokutového území, samostatné nájezdy ani střely z bezprostřední blízkosti. Po stažení hry na 3 obránce (Hušek za Pechara) a hry na 3 útočníky se náš tlak ještě zvýšil a Tomek s Židíkem si tak dlouho dávali záležet na rozehrání PVK, až ho druhý jmenovaný předložil na vápno Huškovi a ten se po 3 .minutovém pobytu na hřišti prosadil levačkou k tyči-1:2.Naše snažení po vyrovnání jsme ještě vystupňovali, domácím evidentně chyběla kondice a výsledkem byl drtivý tlak, který vyústil PK po faulu Tomka-Rohlíček ho však neproměnil a tím nás vyhodil z ofenzivního sedla. Vrátili jsme se opět do křečovitého pojetí a domácí si závěr pohlídali.

Naše brankové příležitosti v obou poločasech dopadly podobně jako v minulých utkáních, vrcholem byl zahozený pokutový kop Rohlíčka. Pokud budeme pohrdat šancemi a nebudeme produktivní, body získávat nebudeme.Dokázali jsme vyřešit herní, kondiční a personální problémy,nyní nám už chybí pouze klid v koncovce, sebevědomí, rozhodnost v pravou chvíli a zejména koncentrace po celých 90 minut utkání-věci, které se nedají natrénovat (maximálně u psychologa), musí se prožít a získat zkušenostmi.Kluci byli v kabině velmi zklamaní, mohou být však spokojeni pouze s druhým poločasem, který snesl nejvyšší kriteria.První byl opět pro.....

Nyní nás čeká několik utkání pravdy s týmy z dolních pater tabulky, ve kterých se rozhodne, zda patříme právě sem nebo můžeme pomýšlet na místa od středu tabulky výše.

 


Branky: 65.Hušek

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek-Kašprišin,Turek,Pechar (60.Hušek), Zounar-Koza ,Rohlíček,Laštovička,Žahourek- Šulc,Němec

ŽK: 2:2  ČK:   Diváci: 150  Rozhodčí: Buchta

Přidáno: 21.9.2015, 10:11:13 Autor:

12.9.2015, So | 6. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Úpice
(0:0)

Oproti utkání v Černilově jsme do sestavy zařadili 3 nové tváře, chtěli jsme hrát nátlakově a nepromrhat první poločas tak jako v minulém zápase.To se nám sice podařilo, ale velké šance si vytvořil i náš soupeř, který měl v rozmezí 1.-10. minuty 3 vyložené příležitosti, které zlikvidoval bezchybný Vítek. My jsme se prezentovali závary ve velkém vápně hostí a střelami z delší vzdálenosti, ale chyběl nám důraz při dobíhání odražených míčů a zejména klid a načasování v koncovce při standartních situacích.Od 20. minuty se hra vyrovnala a byl vidět zejména boj o střed hřiště, kdy oba týmy vytvářely množství nevynucených chyb a akce se zahajovaly převážně od obou brankářů.Přesto se na obou stranách šance vyskytly-Němec postupoval sám na brankáře, ale míč si dával na slabší levou nohu a utopil se v otočkách a zasekávačkách, hosté vyprášili rukavice Vítkovi v 43. z TK.
Druhá polovina byla z naší strany lepší té první, rozestavením při rozehrávce od brány hostí jsme eliminovali jejich kombinaci stopera a záložní řady, nákopy jsme sbírali a vrhali se do útoku-v 55. Němec zachytil u autové čáry míč, potáhl ho k vápnu a předložil osamocenému Mrázkovi-ten nepochopitelně pálil z 15 m do rukavic golmana. V 60. se opět po akci Rohlíčka a Laštovičky dostal k míči Němec, ale byl faulován a TK poslal do zdi Rohlíček. Hosté se oklepali a hrozili čím dál více přes střed naší obrany, několikrát jsme se zachránili pouze odkopem nebo si oddychli po nepřesném zakončení.Mezi 65. a 75. jsme prostřídali a chtěli vývoj utkání strhnout na naší stranu, ale opět nás dostihla nemohoucnost v koncovce a zbrklost v rozehrávce. Hosté zazvonili v 82. na břevno a v 87. se po otáčení okolo Šulce ve vápně složil hostující záložník a z PK se kapitán hostí nemýlil.Ten byl také lídrem svého týmu, burcoval ho, hru tvrdil, nasbíral spoustu faulů a ŽK, zahrával téměř všechny standartní situace-takový hráč v našem středu chybí...
Pokud nevstřelíme branku ani z nejvyloženějších pozic a poté se dopustíme naivního faulu v pokutovém území v 87. minutě, kdy utkání směřuje k zasloužené remíze, nemůžeme myslet na body. Rozdílem mezi oběma týmy byla zkušenost, s jakou si soupeřovi hráči počínali při hře 1 x 1 nebo v kritických chvílích pod tlakem, agresivita a tah za vítězstvím.Pro nás je poučením fakt, že pokud nekontrolujeme utkání od počátku a nevyjádříme tlak brankově, o výsledek se strachujeme a navíc nemáme morální ani fyzické síly na zvrat.Tým chce pracovat, má potenciál se zlepšovat, je pracovitý, ale cesta k pravidelným vítězstvím bude ještě dlouhá a dlážděná porážkami, jaká byla tato. Hodní můžeme být v osobním životě, na hřišti se odehrává bitva, kterou jsme opět nezvládli...


Branky:

Sestava - domácí: Vítek-Šolc,Turek,Pechar (70.Gazdík), Zounar-Koza (75.Kašprišin),Rohlíček,Laštovička, Šulc-Němec,Mrázek (65.Zákravský)

Sestava - hosté:

ŽK: 2.2  ČK:   Diváci: 100  Rozhodčí:

Přidáno: 14.9.2015, 09:18:12 Autor:

6.9.2015, Ne | 5. kolo | A - mužstvo

Černilov A 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Po úspěšném vystoupení se Sobotkou jsme chtěli konečně přivézt další body i z venkovního prostředí a na utkání s Černilovem jsme se těšili.Už před utkáním ale bylo patrné, že tým se nenachází v nejlepším psychickém rozpoložení a zápas to jen potvrdil.

Domácí byli mnohem aktivnější, byli rychlejší a důraznější v soubojích, během první desetiminutovky si vytvořili 3 jasné šance, my jsme byli zalezlí na našem vápně a míče pouze kopali před sebe.Paradoxně jsme se mohli ujmout vedení, domácí brankář vyhodil míč na kopačku Němce, ten však míč nadvakrát zpracovával a byl z toho pouze RK.Největší rozdíl u obou týmů byl v záložních řadách-naše se utápěla v kombinacích na naší polovině hřiště a ztrácela míče už v zárodku akcí, domácí zejména přes oba krajní záložníky několikrát pronikla do našeho vápna a šance se hromadily-několikrát nás podržel Chmelař, jednou jsme vykopávali z prázdné brány, zbytek černilovští neproměnili.V 20. jsme konečně předvedli dobrou kombinační akci, po ose Laštovička-Rohlíček-Šulc se dostal posledně jmenovaný do samostatného úniku, ale domácí brankář vyrazil na RK. V 23. nám opět daroval šanci nejistý brankář-míč vyhodil na vápno, Zákravský ho zpracoval, ale poslal vysoko nad prázdnou branku.Poté převzali otěže utkání opět domácí, my jsme nedokázali podržet míč na jejich polovině a spolupráce zálohy a útoku vůbec nefungovala.V 41. domácí útočník vystřelil, míč před Chmelařem skočil a zapadl k prevé tyči-1:0.

Do druhého poločasu jsme dvakrát střídali, konečně začali napadat soupeře již na jeho polovině, zlepšila se práce v útočné činnosti,vytvořili jsme si tlak, ale proti silnému větru a zformované obraně jsme se neprosadili. Domácí navíc hrozili z brejků, ale žádný nedotáhli ke gólu. Od 70. jsme hráli na 3 útočníky (vysoký Gazdík), ale nakopávané míče bral vítr a vůbec nedoletěly na útočnou polovinu, poté jsme ještě prohodili mdlé krajní záložníky za živější beky (Zounar-Šulc a Žahourek-Zákravský) kvůli kombinaci přes kraje hřiště, ale nic než náznaky šancí tyto změny nepřinesly. Výsledkem je tedy zasloužená výhra domácích, my jsme prohospodařili zejména první poločas a ve druhém byla naše snaha marná.

Porážku bychom mohli svádět na počasí, únavu, rozhodčí a určitě bychom si našli spoustu dalších důvodů.Pokud budeme chtít vítězit, musíme se vypořádat se všemi těmito vlivy a konečně se přestat vymlouvat. Náš výkon byl zejména v prvním poločase špatný, ve druhém jsme si vytvořili územní převahu, ale pokud nedáme branku, nemůžeme získat body. My jsme si přišli utkání odehrát, domácí ho chtěli vyhrát.Pro nás pro trenéry je nejhorší bezmoc, kterou trpíme na lavičce s vědomím, že tým má potenciál na mnohem lepší výkony a mrhá s ním.Nezbývá než návrat zpět na začátek cesty a poctivými výkony navázat na utkání se Sobotkou.


Branky:

Sestava - domácí: Voltr-Zumr,Štěnička,Ježek,Schwarzer,Matoušek,Kráčmer,Schod,Charous,Hrubý V., Hrubý J-střídali Hlína,Markovič

Sestava - hosté: Chmelař-Kašprišin(46.Žahourek),Gazdík,Turek,Zounar-Šulc,Rohlíček,Laštovička,Koza(46.Hušek)-Zákravský,Němec

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí:

Přidáno: 7.9.2015, 09:52:58 Autor:

29.8.2015, So | 4. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Sobotka
(1:0)

Další domácí utkání jsme konečně zvládli herně i výsledkově.Soupeře jsme přehráli a výsledkem byli branky po pěkných kombinačních akcích.Pochvalu zaslouží tentokrát všichni kluci,na rozdíl od minulého zápasu jsme zvládli druhý poločas a hned se to výsledkově projevilo.


Branky: Rohlíček 2, Laštovička, vlastní

Sestava - domácí: Chmelař- Kašprišin,Turek,Gazdík, Zounar- Koza,Rohlíček,Laštovička,Šulc/75.Novák/-Němec/88.Mrázek/,Hušek/55.Zákravský/

Sestava - hosté:

ŽK: 1  ČK: 0  Diváci: 180  Rozhodčí:

Přidáno: 30.8.2015, 13:47:32 Autor: Zdeněk Šulc

26.8.2015, St | 15. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Vrchlabí
(1:1)

Vítězství z Nepolis jsme chtěli potvrdit i v domácím utkání s Vrchlabím, díky neproměněným šancím v prvním poločase však máme -3 v tabulce pravdy.

Do zápasu jsme opět vstoupili aktivně a vytvořili si množství šancí, hnacím motorem byla tentokrát vynikající záložní čtveřice, která pracovala na velkém prostoru a vytvářela pro sebe i útočníky množství šancí-samostatné nájezdy, střely z bezprostřední blízkosti i standartní situace se hromadily, ale využili jsme pouze jedinou-po nacvičené kombinační akci přes celou šíři hřiště zakončoval bombou Hůlka na 1:0. Poté měl ještě velké šance Hušek, Němec a Hůlka, ale v 43. jsme po RK hostí inkasovali-Vítek nevyboxoval míč, ten spadl na hlavu Rohlíčka a míč se k překvapení všech dokutálel do sítě-1:1.

Po obrátce byl stažen nevýrazný Hušek, nahradil ho navrátilec Mrázek,hosté vyměnili oba hrotové hráče, kteří naši obranu napadali už při rozehrávce a donutili naše hráče k nakopávaným  míčům, které neměly adresáta- hra se vyrovnala a Vrchlabí z křižné akce skorovalo-míč se dostal na zadní tyč, kde ho osamocený pravý záložník uklidil na 1:2. Na naše kopačky se vkradla nervozita,hodně jsme kazili, museli jsme sáhnout i do obranné čtveřice (nedohrál otřesený Gazdík) a od 60. minuty jsme museli hrát na riziko-obrana se zúžila na 3 hráče, 2 střídající hráči měli oživit hru dopředu a 3 útočníci se snažili napadat již na polovině soupeře-až na břevno, 2 samostatné nájezdy a tlak na polovině soupeře jsme však nic dalšího nevyprodukovali-hostům stačilo odkopávat, zdržovat a čekat na brejky. Ani jim už více štěstí nepřálo a zklamanými z výsledku jsme tak byli my...

Nemůžeme však být zklamáni z předvedené hry, která zejména v prvním poločase byla podle našich představ-aktivní pojetí, nátlakový fotbal již po ztrátě míče, častá střelba, důraz v soubojích a vytvoření množství šancí-to jsou atributy, v kterých jsme se zlepšili a na kterých budeme stavět. Fanoušky prosím o trpělivost-sami museli vidět diametrální rozdíl proti zápasům s Kratonohami,Bělohradem nebo Třebší-dnes nám body vzalo neproměnění brankových šancí, ne špatný výkon. Pokud by byl poločas 4:1, utkání by bylo rozhodnuto. Budujeme nový tým, potýkáme se ještě s kondičním mankem a zraněními-týmu věříme a zkušenosti, klid v koncovce a jistou mušku získáme jen v těžkých bitvách.


Branky: Hůlka

Sestava - domácí: Vítek-Kašprišin,Turek, Gazdík 60.Žahourek),Zounar-Rohlíček,Hůlka (70.Kalenský),Laštovička,Koza-Hušek (46.Mrázek),Němec

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 27.8.2015, 13:54:19 Autor:

22.8.2015, So | 3. kolo | A - mužstvo

Nepolisy 1:3 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

S výsledkem panuje spokojenost, s předvedeným výkonem již méně-tak se dá ve zkratce zhodnotit důležité utkání na hřišti Nepolis.

Na hrbolatém a značně prořídlém trávníku nastoupily oba týmy ve velmi okleštěných sestavách zapříčiněných starty B týmů a zejména nepřítomností klíčových hráčů, jež se podepsala hlavně na mužstvu domácích.To nastoupilo v poněkud netradičním složení obranné čtveřice (střelec Hanuš na postu stopera) a od začátku tahalo za kratší konec. Náš celek totiž konečně vstoupil do utkání sebevědomě, agresivně napadal již na polovině soupeře, slušně kombinoval a ihned si začal vytvářet brankové šance.Zejména pravá strana hřiště byla velmi agilní a v rozmezí 10.-25. minuty dvakrát po centru z této strany udeřil Hušek-nejdříve v pádu hlavou a poté na zadní tyči nohou.

Z dvoubrankového vedení jsme se však radovali jen pár minut, po chybě v rozestavení snížili domácí utěšenou střelou k Vítkově tyči na 1:2. Hra se vyrovnala zejména ve středu hřiště, domácí změnili posty některých hráčů (střídal Líhan) a díky terénu i naší kostrbaté rozehrávce se počet šancí na naší straně zmenšil. Přesto jsme se v 38. dostali po pěkné akci Laštovičky, Zákravského a Huška do vápna hostí, tam byl faulován Němec a z PK se nemýlil Hůlka-1:3.

Do druhého poločasu nenastoupil v domácím dresu stoper Zámečník, domácí zůžili obrannou řadu na 3 hráče a snažili se neustálými výpady o snížení. Naše obranná hra však fungovala až na drobné chyby spolehlivě a v útočné činnosti se nám nabízela spousta šancí k pojištění výsledku( spousta protiútoků 3 na 2 a 4 na 3, dvakrát dokonce 3 na 1 a 4 na 2). Ať už kostrbatým vedením míče nebo rozehrávkou, tak i vlastní zbrklostí a špatným řešením ve finální fázi jsme všemi pohrdli, domácí svoje šance také neproměnili a tak se zrodilo vydřené, ale zasloužené vítězství.

Pokud jsme v minulých zápasech byly spokojeni s 15 a 30 minutami hry, nyní to bylo už 45, matematicky nám tedy vychází hlavní progres naší hry v září. Během té doby bychom měli konečně doplnit personální stav hráčů (dovolené, zranění, festivaly,brigády, moře...)a stále pracovat na kondiční připravenosti, Do té doby musí hrát nejdůležitější roli sval, který má mnoho hráčů nejochablejší-srdeční.RV


Branky: 12. a 25. Hušek,39 z PK Hůlka

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek-Kašprišin,Turek,Gazdík, Zounar-Zákravský,Hůlka,Laštovička, Šulc-Němec (65.Srpek), Hušek(75.Klimt)

ŽK:   ČK:   Diváci: 120  Rozhodčí:

Přidáno: 23.8.2015, 11:37:04 Autor:

15.8.2015, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:3 Lázně Bělohrad
(1:0)

Po nepovedeném zápase v Třebši jsme chtěli svůj výkon diametrálně zlepšit a prezentovat se ofenzivněji a zejména bojovněji. Do utkání jsme proto vstoupili se třemi ofenzivními hráči a hned ve druhé minutě se nám povedlo po pěkné akci skorovat-Němec udržel míč na polovině hostí , po kombinaci s Kozou a Hůlkou se dostal k nabíhajícímu Šulcovi a ten ze strany propálil Galla-1:0. Hostující tým se poté dostal do několika slibných příležitostí,ty však vyřešil pozorný Chmelař a obrana v čele s navrátilcem Jankajem.Poté se hra postupně vyrovnala, bojovalo se o střed pole , ale od 30. minuty se nám rozpadla kombinační hra útočné trojice, nedokázali jsme podržet míč na útočné polovině a dostávali jsme se pod tlak lépe kombinujících hostí, kterému jsme do poločasu se štěstím odolali.

Do druhého poločasu jsme bohužel vstoupili stejně pasivně jako jsme sehráli závěr prvního a přišel trest v podobě PK za faul Turka na pronikajícího hráče hostí-Šoufek se nemýlil-1:1. Poté jsme se dostali do soupeřových kleští, ze kterých jsme se vymanili pouze brejkovou situací začínající nákopem od naší obrany, kombinace nám vázla a hosté se tlačili k naší bráně daleko častěji-2 x zazvonila tyč a 3 x se vyznamenal Chmelař.Po prostřídání v našich řadách se hra v obraně urovnala, ale z naší strany chyběl klidový moment v podobě podržení míče a postupného útoku, přípravné kombinace nám vázly a vyráběli jsme spoustu chyb v rozehrávce.

V 70. došlo ke spornému momentu, kdy Jankaj na hranici pokutového území zůstal stát, soupeř se o něj otřel a k překvapení všech se kopal 2 PK- Šoufek se opět nemýlil-1:2.Poté jsme všechny síly vrhli do útoku, míče létaly na vysokého Gazdíka, ale naše snaha vyšla vniveč a hosté se vrhali do brejků, které však řešili zbrkle a drželi nás v naději na zvrat. Ta však zhasla v 90., kdy na střídajícího Vítka postupovali 3 hráči hostí a pohodlně uzavřeli účet utkání na 1:3

Po slibném začátku, kdy jsme se prosadili kombinačně i golově,se nám opět ukázala naplno bolest našeho týmu-fyzická připravenost na celé utkání, přímočarost v zakončení, individuální práce s míčem, ochota některých hráčů poprat se o výsledek a touha bojovat za tým.Některé z těchto nedostatků můžeme zlepšit na tréninku, zanedbanou kondici musí hráči vyřešit svojí individuální přípravou a morálně volní vlastnosti budeme muset řešit všichni při důrazném pohovoru.

 


Branky: Šulc Marek

Sestava - domácí: Chmelař(72.Vítek)-Kašprišin(55.Zounar),Turek,Jankaj,Žahourek-Šulc,Laštovička,Zákravský-Koza(67.Klimt),Němec(78.Gazdík),Hůlka

Sestava - hosté: Gall-Hrnčíř,Zejfart,Šoufek,Wagenknecht-Loner,Šrám,Kazda,Lánský-Rychecký,Odvárko-střídali Blažek

ŽK: 2  ČK:   Diváci: 120  Rozhodčí:

Přidáno: 16.8.2015, 11:18:53 Autor:

9.8.2015, Ne | 1. kolo | A - mužstvo

Třebeš 2:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

První mistrovské utkání se nám vůbec nevydařilo a výsledek utkání tomu odpovídá.Do zápasu jsme vstoupili zakřiknutě, soupeř byl rychlejší, důraznější a více se tlačil do zakončení. Nám vázla kombinace, ztráceli jsme míče špatnou rozehrávkou a nevynucenými chybami, nepřítelem nám bylo horko a hlavním tématem k zamyšlení je individuální kondice.

V prvním poločase si soupeř vytvořil několik brankových příležitostí, trefil tyč, několikrát nás podržel Chmelař a nebýt obětavosti obránců a nezkušenosti domácích, mohlo být o výsledku rozhodnuto již po 45.minutách. V těch se našemu celku dařilo pouze nakopávat míče za obranu, chybělo doplnění od záložní řady a střely na branku jsme se nedočkali.

Po obrátce se našim hráčům vrátila na kopačky jistota, přidali na důrazu,nekazili a několik zákroků v soubojích už bylo na hraně ŽK.Domácí museli být obezřetnější i směrem dozadu, hra se vyrovnala, hrálo se převážně ve středu hřiště, ale od 60. minuty jsme opět odpadli kondičně a po serii RK se soupeř dostal do vedení, které pečetil "angličanem" po pěkné akci 5 minut po brance první. Závěr se dohrával po prostřídání v dresu domácích v poklidnějším tempu, my jsme měli sílu pouze na obrannou činnost a zakončení Němcem v 89. minutě do brankáře.

Utkání nám odhalilo dostatek úkolů k řešení-hráči musí nabrat individuálně kondici, protože utkání trvá nejméně 90. minut a nikoliv 15,přidat na důrazu , být zdravě agresivní a chytrý v soubojích, přímočařejší směrem do finální fáze a koncovky.

Nikoho však kritikou nezatracujeme, kádr máme dostatečně široký, zdravě konkurenční a na práci se s kolegy těšíme.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Chmelař - Kašprišin, Šolc, Turek, Kalenský - Šulc(55.Koza), Rohlíček, Laštovička, Zákravský(63. Hušek) - Němec, Hůlka

ŽK: Kalenský, Rohlíček  ČK:   Diváci: 100  Rozhodčí:

Přidáno: 10.8.2015, 22:00:49 Autor: