12.6.2016, Ne | 9. kolo | Starší přípravka

Probluz 1:5 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Ve druhém utkání sobotního dopoledne na hřišti v Probluzi jsme ve výkonu trochu polevili a zápas byl daleko vyrovnanější. Ujali jsme se pohodlně dvoubrankového vedení, ale stav 2 : 0 jsme dlouho nemohli navýšit. V druhé půli soupeř snížil na rozdíl jedné branky, ale naše mužstvo prokázalo bojovného ducha a v posledním zápase sezóny zvítězilo 5 : 1. Musíme všem hráčům poděkovat za příkladnou reprezentaci našeho klubu. V soutěži starších přípravek nasbírali spoustu cenných zkušeností, které zužitkují v nové sezóně. Některé zápasy nám vyšli lépe, některé hůře. Musíme ale konstatovat, že jsme proti žádnému soupeři vysloveně nepropadli a byli jsme vždy vyrovnaným soupeřem. Pokud se budeme dále zlepšovat, věřím, že v následující sezóně vybojujeme pro náš klub spoustu vítězství. Děkuji také všem kteří naše mužstvo podporují a hráčům fandí. Zachovejte nám přízeň i v další sezóně a my Vám poskytneme pěkné sportovní zážitky. Sportu zdar a fotbalu zvlášť !!

(0:0)

První zápas na hřišti v Probluzi jsme od první minuty měli ve vlastní režii. Dobře jsme kombinovali a naše dobrá hra přinesla i góly. Na všech postech jsme soupeře přehrávali a byla radost se na naše mužstvo dívat. Vytvořili jsme si spoustu šancí a branek v soupeřově síti mohlo být ještě více. Jedinou kaňkou na tomto utkání bylo zranění naší kapitánky Báry Soukalové, která toto utkání nedohrála. Přejeme ji, aby se dala brzo do pořádku, protože je důležitým článkem našeho mužstva.

Branky: Daniel Pilař 2, Ondra Roškanjuk 2, Zdeněk Jíra 1, Radek Zvěřina 1

Přidáno: 11.6.2016, 13:57:37 Autor: Milan Pilař

3.6.2016, Pá | 8. kolo | Starší přípravka

Lovčice 4:4 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V druhém zápase jsme zlepšili pohyb a hlavně se nám podařilo pád dobrých kombinací. Utkání bylo vyrovnané a soupeř už nebyl na hřišti tak dominantní. Dokonce jsme minutu před koncem utkání vedli, ale hráčům Lovčic se podařilo v posledních vteřinách vyrovnat. Pozitivní na tomto utkání byl fakt, že Daniel Pilař svou bojovností dokázal strhnou spoluhráče a náš tým se do poslední chvíle pral o vítězství. Toto nám například v utkání s Malšovicemi chybělo. Věřím, že bojovný výkon podpořený dobrým fotbalem předvedeme v posledních zápasech na Probluzi.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Matěj Bárta 1, Ondra Roškanjuk 1

Přidáno: 8.6.2016, 23:10:32 Autor: Milan Pilař

Lovčice 5:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Zápas v Lovčicích jsme odehráli opět ve všední den a zase se projevilo, že tento termín pro nás není vhodný. Mužstvo působilo unaveným a nekoncentrovaným dojmem. Hráči soupeře, kteří byli fyzicky lépe vybaveni toho v plné míře využili a diktovali po celý zápas tempo hry. Naši hráči byli pozdě u míče, nedařila se jim kombinace a po zbytečných chybách darovali soupeři snadné vítězství.

Branky: Zdeněk Jíra 1, Daniel Pilař 1

Přidáno: 8.6.2016, 23:00:48 Autor: Milan Pilař

29.5.2016, Ne | 7. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 7:1 Hlušice
(0:0)

I druhý zápas proti týmu z Hlušic dopadl výborně. Praktikovali jsem stále stejnou hru, která byla plná pohybu a kvalitní kombinace. Opět jsme nepustili soupeře do hry a s přehledem dovedli zápas do vítězného konce.

Branky: Daniel Pilař 4, Radek Zvěřina 2, Ondra Roškanjuk 1

Přidáno: 8.6.2016, 22:53:02 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 6:0 Hlušice
(0:0)

Zápas z Hlušicemi jsme měli od první minuty plně pod kontrolou. Prezentovali jsme se kombinačním fotbalem podpořeným dobrým pohybem. Soupeři jsme nedovolili dostat se do hry a ze stálé převahy jsme vytěžili branky. Bezchybný výkon podal i náš brankář Šimon Havlík, který zlikvidoval všechny šance soupeře a připsal si tak první nulu v jarní části soutěže. Předvedený výkon potěšil nejen naše diváky, ale i trenéry.

Branky: Zdeněk Jíra 4, Radek Zvěřina 1, Ondra Roškanjuk 1

Přidáno: 8.6.2016, 23:21:43 Autor: Milan Pilař

19.5.2016, Čt | 6. kolo | Starší přípravka

Malšovice 8:3 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Výkon našeho mužstva v druhém utkání byl stejný jako v prvním. Nedostali jsme se do tempa, prohrávali osobní souboje a vůbec jsme nekombinovali. Byli zde ojedinělé akce ozdobené přihrávkou, které skončili vstřelenou brankou. Bohužel jich bylo málo. Teprve ke konci utkání se naši hráči probudili a začali hrát s nasazením sobě vlastním, ale to už bylo pozdě. Bohužel v Malšovicích jsme oba zápasy prohráli, což není tak důležité, ale nepředvedli jsme dobrou hru a to nás trenéry mrzí.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Jirka Liška 1

Přidáno: 8.6.2016, 21:43:59 Autor: Milan Pilař

Malšovice 4:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Přeložený zápas s Malšovicemi, který jsme odehráli ve středu opět potvrdil, že utkání, která se hrají v týdnu nám vůbec nevyhovují. Naši hráči nejsou plně soustředěni na hru a působí unaveným dojmem. Soupeř nebyl z nejsilnějších, ale výkon našeho mužstva byl ještě slabší, což se projevilo na konečnénm výsledku.

Branky: Zdeněk Jíra 2

Přidáno: 8.6.2016, 21:37:53 Autor: Milan Pilař

15.5.2016, Ne | 5. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 2:10 Stěžery A
(0:0)

Bohužel ve druhém utkání jsme doplatili na nedostatek sil, které jsme vydali v prvním zápase. Naše mužstvo není ještě tak fyzicky vyspělé, aby dokázalo proti starším soupeřům vydržet hrát v plném tempu dvě utkání za sebou. Proto bývají druhé zápasy se silným protivníkem většinou jednoznačnou záležitostí pro naše soupeře. Toto se samozřejmě zlepší v podzimní části, kdy u většiny týmů dojde k věkovému přeskupení a naše mužstvo, které bude o nějaký ten měsíc starší a o pár utkání zkušenější bude z tohoto profitovat. Pokud budeme hodnotit výkony podle prvních utkání, kdy jsme ještě plni síly, musíme konstatovat, že to není vůbec špatné. Věřím, že další zápasy, které nás čekají již tento čtvrtek budou herně zase o kousek lepší.

Branky: Daniel Pilař 2

Přidáno: 17.5.2016, 16:39:44 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 5:7 Stěžery A
(0:0)

Proti silnému soupeři ze Stěžer jsme předvedli velmi dobrý a bojovný fotbal. Fyzickou převahu hostů jsme eliminovali kombinační hrou a ještě pět minut před koncem utkání jsme hráli na remízu. Celek ze Stěžer byl dosud nejkvalitnějším soupeřem se kterým jsme na jaře změřili síli, proto výsledek a předvedená hra jen potvrzuje zlepšující se výkony našeho mužstva. Je vidět, že takto těžká utkání hráčům prospívají a výkon celého týmu jde zápas od zápasu nahoru. I když většinu utkání na jaře prohráváme, jsem velmi překvapen, jak se naši hráči ve vyšší věkové skupině adaptovali. Tento vyrovnaný duel je toho důkazem.

Branky: Zdeněk Jíra 3, Daniel Pilař 1, Radek Zvěřina 1

Přidáno: 17.5.2016, 16:26:11 Autor: Milan Pilař

6.5.2016, Pá | 4. kolo | Starší přípravka

Třebeš dívky 3:5 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Druhé utkání už bylo daleko vyrovnanější. Je vidět, že naši hráči si teprve zvykají na délku utkání v kategorii starších přípravek a proto je znát, že ke konci jim trochu docházejí síly. Naše soupeřky oproti prvnímu zápasu začali lépe kombinovat a s tím jsme hlavně v první půli měli problémy. Vyrovnaný stav se nám podařilo obrátit v náš prospěch pět minut před koncem po perfektně zahraném rohovém kopu. Naše vítězství pak potvrdila krásným gólem kapitánka našeho mužstva Bára Soukalová, která touto brankou korunovala svůj výborný výkon, kterým se v posledních zápasech prezentuje. Poprvé se nám tak podařilo zvítězit v obou utkáních. Náše hra se stále zlepšuje a věřím, že ještě nějaké to vítězství na jaře přidáme.

Branky:

Přidáno: 8.5.2016, 18:20:30 Autor: Milan Pilař

Třebeš dívky 2:8 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V prvním utkání pátečního odpoledne na hřišti v Třebši naše mužstvo proti dívkám místního klubu předvedlo výborný výkon. Od první minuty ovládli hru, ve většině soubojů byli rychlejší a šikovnější. To se také odrazilo na celkovém skóre utkání. Velmi dobře spolupracovala útočná dvojice Daniel Pilař a Zdeněk Jíra, která nastřílela v tomto utkání dohromady pět branek. I naše defenzíva pracovala velmi dobře a tak jsme dovolili našim soupeřkám vsítit pouze dvě branky. Naše mužstvo předvedlo zatím nejlepší výkon v jarní části soutěže.

Branky: Daniel Pilař 3, Zdeněk Jíra 2, Radek Zvěřina 1, Jiří Liška 1, Ondra Roškanjuk 1

Přidáno: 8.5.2016, 18:06:15 Autor: Milan Pilař

1.5.2016, Ne | 3. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 3:8 Třebeš
(2:6)

Druhé utkání bylo kopií utkání prvního. Soupeř nás fyzicky přehrával a my bojovali co síly stačili. V tomto utkání jsme dali dvě branky po standartních situací, kterých bylo odpískáno ovšem málo vzhledem k tvrdé hře soupeře. Získali jsme kromě drobných zranění další cenné zkušenosti a věříme, že již brzy narazíme na soupeře naší váhové kategorie, abychom si mohli zahrát fotbal.

Branky: Marek Šejbl 2, Zdeněk Jíra 1

Přidáno: 4.5.2016, 19:44:12 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 2:6 Třebeš
(1:4)

Již před začátkem prvního utkání jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. Místo hráčů Třebeš C přijela většina hráčů mužstva Třebeš A ročníku 2005 hrající krajský přebor stařší přípravky. Popravdě někteří byli vyspělejší než naši mladší žáci. Přesto jsme do utkání vstoupili dobře. Než se stačil soupeř rozkoukat, podařilo se nám po nacvičeném rohu vsítit první branku utkání. S postupujícím časem se ovšem fyzická převaha soupeře začala projevovat a hráči Třebše přebírali iniciativu v tomto utkání. Naši borci se přesto snažili v osobních soubojích vyrovnat soupeři, ale bylo to pro ně těžké a řada znich si odnesla vzpomínky na tento zápas v podobě modřin a boulí. Přispěl k tomu také velmi slabý výkon rozhodčího, který řídil celé utkání z jednoho místa. Soupeř měl herně jasně navrh, ale i našemu mužstvu se podařilo pár dobrých kombinací, kdy visel gól tzv. "na vlásku". Myslím, že konečný výsledek utkání vzhledem k síle (hlavně fyzické) našeho soupeře je přijatelný.

Přidáno: 4.5.2016, 19:48:35 Autor: Milan Pilař

22.4.2016, Pá | 2. kolo | Starší přípravka

Myštěves 5:2 SK Bystřian Kunčice
(3:2)

Do druhého utkání jsme vstoupili opět aktivně. Soupeř byl ovšem na hru daleko více soustředěnější než v prvním utkání a začala se také projevovat fyzická převaha mužstva z Myštěvse. Dlouho byla hra vyrovnaná, ale postupem času začali našim hráčům ubývat síly a soupeř nás začal přehrávat. Výsledkem bylo vítězství Myštěvse o kterém rozhodli v poslední čtvrtině utkání. Nemůžeme našim hráčům tento výsledek vyčítat, ještě chvíli bude trvat než se vyrovnají s fyzicky náročnějšími a časově delšími zápasy v kategorii starších přípravek. I ve druhém utkání předvedli pěkný kombinační fotbal a věřím, že i v dalších kolech této soutěže vybojujeme ještě nějaká vítězství.

Přidáno: 28.4.2016, 19:31:09 Autor: Milan Pilař

Myštěves 3:7 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

V prvním utkání druhého kola jarní části OP starších přípravek jsme na hřišti soupeře z Myštěvse vstoupili do zápasu nebojácně. Dobře jsme se pohybovali, hráli jsme v tempu a byli důrazní v osobních soubojích. Výsledkem byla herní převaha našeho mužstva. Soupeř byl naši hrou očividně zaskočen, a i když měl výškovou i věkovou převahu, nevěděl si v tomto utkání rady. Netrvalo dlouho a začali jsme se prosazovat i střelecky. Hned první branka padla po krásné zpětné přihrávce Daniela Pilaře na Radka Zvěřinu, který s přehledem zakončil křižnou střelou celou akci. Velmi aktivní v tomto utkání byl útočník Zdeněk Jíra, který zatížil konto soupeře třemi brankami. Díky kvalitnímu výkonu jsme vybojovali první vítězství v této věkové kategorii. Takové výsledky jsou pro naše hráče velkým povzbuzením do dalších bojů. Slyšet byli i naši fanoušci, kteří na rozdíl od domácích povzbuzoval korektně a slušně. Bylo vidět, že jsme vítězstvím v tomto utkání soupeře řádně zaskočili.

Branky: Zdeněk Jíra 3, Radek Zvěřina 2, Jiří Liška 1, Ondra Roškanjuk 1

Přidáno: 28.4.2016, 19:33:54 Autor: Milan Pilař

17.4.2016, Ne | 1. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 1:7 Urbanice
(0:5)

První zápas jara nás čekal ostrý start v kategorii starší přípravky. Od začátku utkání bylo znát, že se naši hráči těžko srovnávají ze silovějším pojetím hry v této věkové kategorii. Hosté, jak se dalo očekávat měli od prvních minut navrh. Postupem času se naši hráči dostávali do hry a bylo vidět pár slušných kombinací. V osobních soubojích, kterých bylo v utkání více než kombinační hry ovšem zaostávali. První poločas nám soupeř nastřílel pět branek, druhá půle už byla vyrovnanější a podařilo se nám vstřelit po nacvičené standartní situaci čestnou branku. Výsledek utkání vyzněl jasně pro zkušené hostující mužstvo.

Branky: Jíra Zdeněk

Přidáno: 19.4.2016, 22:12:58 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 1:5 Urbanice
(0:5)

Druhý zápas ze soupeřem z Urbanic byl v našem podání mnohem lepší. Zlepšili jsme se v osobních soubojích a chvílemi byla hra zcela vyrovnaná. Přesto nám zkušené mužstvo z Urbanic po našich chybách nastřílelo v první půli pět branek. Ve druhé půli bylo naše mužstvo hostům zcela vyrovnaným soupeřem a dolázalo druhý poločas vyhrát 1:0 po pěkné brance ze standartní situace jediného střelce dnešního dne v dresu Kunčic Zdeňka Jíry.  Naši hráči i my trenéři jsme si odnesli z tohoto dvojzápasu spoustu zkušeností a poznatků, které nám pomohou v další práci na zkvalitnění hry našeho mužstva. Děkujeme divákům za podporu, která je pro náš mladý tým povzbuzující.

(3:1)

Branky: Tomáš Krupka 2, Matěj Hach 1, Fanda Kaplan 1, Martin Jedlička 1, Matěj Sirotek 1

(6:1)

Branky: Matěj Sirotek 5, Tomáš Krupka 3, Matěj Hach 2, Jakub Šijan 1, Fanda Kaplan 1, Šimon Nosek 1, Štěpán Pozler 1, Dominik Novák 1

Přidáno: 4.10.2015, 13:11:30 Autor: Ivo Šijan

SK Bystřian Kunčice 14:0 Lovčice
(7:0)

Branky: Matěj Sirotek 3, Fanda Kaplan 3, Matěj Hach 3, Ondra Adlaf 1, Tomáš Krupka 1, Šimon Nosek 1, Štěpán Pozler 1, Dominik Novák 1

Přidáno: 4.10.2015, 13:18:22 Autor: Ivo Šijan

27.9.2015, Ne | 4. kolo | Starší přípravka

Hlušice 1:15 SK Bystřian Kunčice
(0:6)

Branky: Šimon Nosek 3, Matěj Sirotek 3, Jakub Šijan 3, Fanda Kaplan 2, Matěj Hach 2, Štěpán Pozler 1, Ondra Adlaf 1

(3:0)

Branky: Fanda Kaplan 3, Šimon Nosek 2, Matěj Hach 1, Štěpán Pozler 1, Dominik Novák 1

Sestava - domácí: Zima - Kaplan, Soukal, Hach, Šijan - Nosek, Sirotek, Krupka, Novák, Adlaf

Přidáno: 24.9.2015, 18:01:42 Autor: Ivo Šijan

11.9.2015, Pá | 2. kolo | Starší přípravka

Probluz 2:14 SK Bystřian Kunčice
(1:6)

Branky: Matěj Sirotek 6, Šimon Nosek 4, Jakub Šijan 1, Tomáš Krupka 1, Dominik Novák 1, Ondra Adlaf 1

Přidáno: 12.9.2015, 20:39:05 Autor: Ivo Šijan

Probluz 0:14 SK Bystřian Kunčice
(0:7)

Branky: Šimon Nosek 6, Matěj Hach 3, Štěpán Pozler 2, Fanda Kaplan 1, Jakub Šijan 1, Ondra Adlaf 1

Přidáno: 24.9.2015, 18:01:10 Autor: Ivo Šijan