zimní příprava Kopidlno : Kunčice So 30.1.2016 15,15
zimní příprava Dvůr Králové B : Kunčice Ne 7.2.2016 11,45
zimní příprava RMSK Nový Bydžov : Kunčice Pá 19.2.2016 18,00
zimní příprava Chlumec n. C. : Kunčice Ne 21.2.2016 15,15
zimní příprava Roudnice A : Kunčice Ne 28.2.2016 15,15
zimní příprava Hořice : Kunčice Ne 6.3.2016 13,30
přátelské Provodov : Kunčice So 12.3.2016
letní příprava Libčany : Kunčice So 23.7.2016 18,00
pohár Kobylice : Kunčice So 30.7.2016 17,30

6.3.2016, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Hořice 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Nejpovedenější utkání celé přípravy-hráli jsme zodpovědně, koncentrovaně, proměnili většinu šancí, dali krásné branky a vyzkoušeli si variantu na jednoho útočníka,Komunikovali jsme, bojovali a byli důrazní,hráli s nasazením a plnili taktické pokyny-před mistrovským utkáním jsme mírně optimističtí a doufáme, že se nám bude hra dařit i v jarní části sezony

Branky: Laštovička 2,Doležal,Šulc

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek O.-Turek (Srpek),Pechar J., Pechar P., Zounar (Charvát)-Žahourek,Koza, Doležal, Šulc Kašprišin (Šolc)-Laštovička

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 7.3.2016, 11:36:29 Autor:

28.2.2016, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Roudnice A 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Branky: Kašprišin,Laštovička

Sestava - domácí: Chmelař/30.Vítek/- Zounar,P.Pechar.J.Pechar,Kašprišin/30.Charvát/-Šulc,Doležal/46.Srpek/,Laštovička,Koza- Vítek,Mrázek/35.Kašprišin/

Sestava - hosté:

Přidáno: 28.2.2016, 17:48:24 Autor: Zdeněk Šulc

21.2.2016, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Chlumec n. C. 4:1 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Prvních 30 minut výborných, chlumecké jsme několikrát zamkli před jejich vápnem a mohli jsme 3 x skorovat, bohužel se projevila opět naše achilova pata-klid v koncovce.Pohyblivý soupeř nás poté vyškolil zejména po stranách hřiště a ze standartních situací-z těch jsme dostali v posledních 3 utkáních 7 branek. Musíme zapracovat na obranných činnostech celého týmu, postavení při SS a uklidnit se ve finální fázi a při zakončení.

Branky:

Sestava - domácí: Hrubeš(zapůjčen z Kobylic)-Kašprišin,Pechar J,Pechar P.,Koza-Šulc,Doležal,Laštovička,Žahourek-Vítek P.,Mrázek-střídali Zounar, Charvát,Zákravský,Šolc

Přidáno: 23.2.2016, 16:03:49 Autor:

19.2.2016, Pá | zimní příprava | A - mužstvo

RMSK Nový Bydžov 8:2 SK Bystřian Kunčice
(4:1)

Proti značně posíleným domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze prvních 20 minut, potom jsme dostali lekci z produktivity, rychlého přechodu do útoku a zakončení pěkně připravených standartních situací. Utkání nám v plné nahotě ukázalo naše slabosti-bránění v našem pokutovém území, proměňování brankových šancí a komunikace .

Branky: Vítek P., Zákravský

Sestava - domácí: Hrubeš(zapůjčen z Kobylic)-Charvát,Pechar J,Pechar P.,Srpek-Šulc,Doležal,Laštovička,Žahourek-Vítek P.,Mrázek-střídali Koza,Zounar,Zákravský,Šolc,Kašprišin

Přidáno: 23.2.2016, 16:02:58 Autor:

7.2.2016, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Dvůr Králové B 6:3 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

Utkání jsme si spletli s pouťovým zápasem proti Horní-Dolní...v prvním poločase jsme hráli ještě zodpovědně a proti výbornému soupeři jsme drželi vedení až do 44. minuty, kdy jsme opět chybovali v tříčlenném obranném rozestavení a soupeř nás po dálnici na naší levé straně potrestal na 2:2. Ve druhém poločase se nám podařilo z penalty ještě zvýšit na 3:2, Dvorští šli po zranění do deseti hráčů a my jsme po změně rozestavení 3-4-3 inkasovali 4 branky!!! za 20 minut...neochota učit se nové věci, poprat se o výsledek,výmluvy na spoustu mimofotbalových věcí,alibismus a zejména chování některých hráčů postrádá princip kolektivní zodpovědnosti a týmového ducha.Hráčům se podařilo devalvovat během 30 minut výkon z minulého týdne a mě zkazit nedělní odpoledne.Pevně doufám, že to bylo letos naposled...

Branky: Mrázek,Kašprišin, Zounar z PK

Sestava - domácí: Vítek O. (46.Chmelař)-Srpek(60.Bednář),Pechar J(46.Šolc)., Pechar P,Zounar-Šulc,Doležal,Laštovička,Kašprišin-Mrázek,Vítek P.

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí: Firbacher Filip

Přidáno: 8.2.2016, 14:57:40 Autor:

30.1.2016, So | zimní příprava | A - mužstvo

Kopidlno 1:5 SK Bystřian Kunčice
(0:4)

V utkání jsme se prezentovali nátlakovým fotbalem, tříčlennou obranou i útokem a množstvímšancí,z nichž 2/3 zůstaly neproměněny.Zlepšila se výrazně fyzická kondice většiny hráčů,hra vypadala svěžeji a uvolněněji než na podzim a diametrálně se lišila útočná fáze.

Branky: Šulc 2,Koza, Mrázek,Doležal

Sestava - domácí: Vítek O(Chmelař)-Turek,Pechar J.,Zounar(Žahourek)-Šulc,Doležal,Koza(Charvát),Zákravský(Srpek)-Vítek P.,Laštovička,Mrázek

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí:

Přidáno: 31.1.2016, 21:39:07 Autor:

1.8.2015, So | pohár | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:5 Kratonohy
(0:5)

Kratonohy přijeli v plné sestavě ,my jsme nastoupili v hodně kombinovaném složení takže rozdíl v kvalitě mužstev byl markantní,dostali jsme brzy branky a min. dvě  byli  laciné.I přes prohru zaslouží naši hráči pochvalu ,že zápas nevypustili a bojovali až do konce.