11.6.2016, So | 16. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:2 Stěžery A
(1:1)

Poslední zápas jsme odehráli před domácími tribunami se soupeřem ze Stěžer. Našim fanouškům jsme chtěli před pauzou nabídnout co možná nejlepší rozloučení. A jsem přesvědčen, že jsme nezklamali, byt´ to pro nás nebyl zápas vítězný, ale všichni naši hráči bez rozdílu, nechali na hřišti všechny svoje síly a i díky tomu jsme soupeři byli vyrovnaným protivníkem. Hosté nás zkoušeli celý první poločas zatlačit a svými rychlými průniky a střelami od začátku zkoušeli naši pozornost. Jejich snažení bylo k naší smůle korunováno již v 6 minutě gólem. Poté jsme více přidali v napadání a rychlému přístupu k soupeři, což se nám v 25 minutě vyplatilo kdy po rohovém kopu a následném zmatku před hostujícím brankářem doklepl odražený míč Matěj Beneš a zařídil naše vyrovnání. Do pauzy se tedy šlo za nerozhodného stavu 1:1. Nutno, ale zmínit, že při nás stálo více štěstí když hosté nastřelili břevno i tyč. Ve druhé půli byla hra podobná, ale snažili jsme se co možná nejdéle držet pro nás velmi přijatelný výsledek. To se nám i dařilo až na jedinou gólovou a zároveň i vítěznou trefu hostí ze 38 minuty. I přes prohru jsme, ale podali velmi slušný výkon za který patří pochvala všem v týmu.

Na závěr bych chtěl upřímně poděkovat všem našim hráčům za nasazení v každém zápase, jejich rodičům a příbuzným za fandění a podporu, celému vedení našeho klubu, všem sponzorům a fandům Kunčického fotbalu a těšíme se opět na startu nového soutěžního ročníku.

Branky: 25´ Matěj Beneš

Sestava - domácí: Zima - Soukal, Beneš, Hach - Žehan, Krupka - Beneš, Sirotek. Šijan - Grund - Nosek,Adlaf

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 45  Rozhodčí: Vladimír Koza

Přidáno: 16.6.2016, 21:10:25 Autor: Ivo Šijan

5.6.2016, Ne | 26. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:3 Třebeš
(0:0)

V předposledním utkání naší soutěže jsme na domácím hřišti přivítali chlapce z Třebše. První poločas nabízel vcelku rychlý fotbal z obou stran. Začátek sice trochu opatrný, ale postupem času se rodili zajímavé šance, kdy ve druhé půlce prvního poločasu jsme měli mírnou převahu a dostávali se za jinak dobře fungující obranu hostí. Naše snažení, ale góly nepřineslo. Po změně stran se asi také soupeři bezgólový stav moc nelíbil a hned ze začátku zrychlil svoji hru a než jsme stačili zareagovat, tak jsme inkasovali. Na první soupeřovu branku jsme, ale dokázali brzy odpovědět, po pěkném průniku Matěje Soukala přes celé hřiště a jeho zakončením srovnat. Poté, ale opět místo povzbuzení z výsledku, jako bychom měli svázané nohy a spíše honili soupeře po hřišti. Naše opakující se chyby při bránění a přechodu do útočné fáze, kdy po ztrátě míče nestíháme a musíme se spoléhat na toho kdo je zrovna poslední, nebo, že to „ vychytá" gólman. A naopak při hře do předu naše zakončení slabá, nebo z pozic kde je šance na vstřelení branky pomalu nulová. A tak opět přišel pro nás trest, kdy jsme ke konci zápasu dvakrát inkasovali a naše šance na dobrý výsledek se rozplynuly. Nechci si samozřejmě jen stěžovat, kluci se v každém zápase snaží o co možná nejlepší výkon. Škoda jen v tomto zápase, kdy se nedá říci, že by byl soupeř o tolik lepší, spíše zamrzí naše nevyužité šance z prvního poločasu, kdy se mohl zápas vyvíjet pro nás úplně jinak.

Branky: 35´Matěj Soukal

Sestava - domácí: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Žehan, Beneš - Sirotek, Beneš. Šijan - Grund, Krupka, Saidl - Novák, Adlaf

ŽK:   ČK:   Diváci: 35  Rozhodčí: Martin Koza

Přidáno: 6.6.2016, 18:30:37 Autor: Ivo Šijan

3.6.2016, Pá | 15. kolo | Mladší žáci

Třebeš dívky 1:4 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Po menší přestávce jsme opět nastoupily k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát v Třebši, proti místním dívkám. Na zdejším rozměrově menším hřišti jsme opět chtěli navázat na dobrý herní výkon z minulého utkání. To se nám ze začátku dařilo a hned v úvodu jsme se dostali do vedení po trefě Matěje Sirotka. Poté, ale jako by nám menší hřiště spíše vadilo, pomalu jsme si navzájem překáželi, jak chtěl být každý na balonu a pak samozřejmě chyběli, jak při bránění, tak při přechodu do útoku. Nicméně šance také byly, ale ke změně výsledku nevedly. Ve druhé půli naše trochu ospalá hra pokračovala až nakonec gradovala chybou v obraně a srovnávacím gólem. Ale v zápětí na to si na naší polovině převzal balon Matěj Soukal a po pěkné kombinaci po pravé straně, opět dostal náš tým do vedení. Po tomto gólu jsme trochu ožili, přidali na důrazu a celkově se více tlačili do zakončení. To se podařilo o chvíli později, kdy po nacvičeném a krásně zahraném rohovém kopu z levé strany zvyšoval na 3:1 parádní ranou levačkou Matěj Hach. Soupeřky, ale ještě nic nevzdávaly a snažili se zakončovat z každé pozice když dostali chvilku na střelu. Na první pohled se sice mohlo zdát, že jejich pokusy nejsou až tak nebezpečné, ale náš gólman si s nimi poradit musel. Úplnou jistou výhry jsme dostali deset minut před koncem kdy z našeho tlaku a zmatku před soupeřovou brankou zvýšil na konečných 4:1 Ondra Adlaf.

Branky: 5´ Matěj Sirotek, 38´ Matěj Soukal, 42´ Matěj Hach, 50´ Ondra Adlaf

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Krupka, Žehan - Sirotek, Nosek. Šijan - Saidl, Grund - Adlaf, Novák, Katona

ŽK:   ČK:   Diváci: 15  Rozhodčí: Petr Jánský

Přidáno: 4.6.2016, 16:50:42 Autor: Ivo Šijan

23.5.2016, Po | 25. kolo | Mladší žáci

FC HK dívky 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Po nedělním ne moc vydařeném zápase, jsme hned v pondělí nastoupili v dalším kole soutěže na Novém Hradci proti FC HK dívky, ochuzeni o některé hráče, ale s o to větším odhodláním. Od začátku jsme měli mírnou herní převahu, naše průniky po křídlech, dělaly soupeřkám docela problémy, škoda jen, že se zakončením už to, tak dobré nebylo, buď jsme se zbytečně vystavili do ofsajdu, nebo střely končili mimo branku či v náručí gólmanky. Neustálým snažením o vstřelení gólu jsme, ale i my občas zapomínali na zadní vrátka a nabídli, tak soupeřkám solidní příležitosti ke scorování. Ještě, že si s nimi náš gólman bez potíží poradil. Branky jsme se, tak dočkali až ve 20 minutě, kdy z levé strany na zadní tyč trefil přesně Dominik Novák. Hned od začátku druhé půle, bylo vidět, že se soupeř rozhodně nehodlá smířit s aktuálním vývojem utkání a trochu zvýšil svoje nasazení, tohoto jsme, ale také vcelku brzy dokázali využít podruhé, když si v 35 minutě srovnal míč na střelu Vladimír Grund a gólem oslavil svůj svátek a navýšil naše vedení. Poté hra nabízela, jak pěkné herní momenty, tak i zaváhání a tím i vyniknutí brankáře, který měl občas opravdu co dělat, kdy svými zákroky vychytal, jak soupeře, tak i svoji první nulu. Úplnou jistotu naší výhry přinesl gól 2 minuty před koncem, kdy nákop Richarda Žehana se snesl až za záda domácí brankářky. Velká radost z výhry za tři body, pochvala za nasazení a snahu hrát fotbal.

Branky: 20´ Novák Dominik, 35´Grund Vladimír, 58´Žehan Richard

Sestava - hosté: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Krupka, Grund - Nosek, Žehan. Saidl, Adlaf, Novák

Přidáno: 25.5.2016, 18:48:05 Autor: Ivo Šijan

22.5.2016, Ne | 24. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:10 Hořiněves
(1:3)

Co napsat k zápasu, když na první pohled výsledek mluví za vše. Nicméně, něco málo k zápasu. Se soupeřem z Hoříněvse, jsme bohužel již měli tu čest v další části poháru, kde jsme také odešli poraženi, vcelku jasným rozdílem. I proto, že jsme věděli co nás opět čeká, jsme chtěli udělat cokoli, aby to opět, proti prvnímu týmu v tabulce nebylo podobné. Začátek, skvělý, 2 minuta a vedení 1:0 po pěkném průniku i zakončení Matěje Beneše. Poté už byl na hřišti, ale jen jeden tým, škoda jen, že ne ten náš. Hosté hned ve 4. minutě vyrovnali a dále nás tlačili, bylo jen otázkou, kdy opět udeří. Odpověď přišla v 15 a 24 minutě, kdy navýšili své vedení. První poločas tedy ještě docela dobrý, ještě v tom druhém to udržet co možná nejdéle. Jenže začátek druhé půle, byl pro nás, jako z hororu, během deseti minut jsme šestkrát inkasovali a bylo po zápase, vůbec jsme nevěděli co a jak hrát. Naše rozehrávky, přihrávky i kombinace byly zbrklé a nepřesné a soupeř to okamžitě trestal střelbou ze všech pozic a tak i díky dalším zákrokům gólmana nebylo na konci utkání score ještě děsivější. A i když se kluci snažili sebevíc, dosahovali jsme pouze záchranných odkopů a jen těžce jsme se dostávali na polovinu soupeře. Tento zápas byl tvrdý a většina našich hráčů to pocítila na vlastní kůži, rozhodně se, ale na to nehodláme vymlouvat, ale spíše se uklidnit a sebrat síly na hned následující pondělní utkání s FC HK dívky, které také jsou ve vrchních patrech naší tabulky.

Branky: 2´Matěj Beneš

Sestava - domácí: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Žehan, Beneš - Sirotek, Beneš. Šijan, Saidl - Grund, Krupka - Adlaf, Novák,Nosek

ŽK:   ČK:   Diváci: 35  Rozhodčí: Stránský Martin

Přidáno: 25.5.2016, 18:44:24 Autor: Ivo Šijan

14.5.2016, So | 23. kolo | Mladší žáci

Předměřice 2:4 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

V dalším kole jsme zajeli na hřiště do Předměřic. Chtěli jsme především navázat na velmi dobrý výkon z minulého zápasu proti Novému Městu. Jak už to, ale bývá, každý zápas je úplně jiný a dnes to opět platilo. Od začátku jsme na hřišti působili trochu těžkopádně, rozehrávky pomalé, zbrklé a stejně tak i přechod do útoku, kde jsme si zbytečně přidělávali problémy, kdy místo posunutí, nebo pomocné přihrávky jsme chodili do dvou, tří hráčů soupeře a skoro okamžitě přicházeli o balon. Ve druhé půlce prvního poločasu jsme, ale přeci jen dokázali soupeře trochu přitlačit a během čtyř minut vsítit dvě branky. Ale místo toho, aby nás dvougólové vedení trochu dostalo do hry, tak přišel dvě minuty před koncem poločasu zbytečný faul za půlkou, z následného přímého kopu soupeř orazítkoval břevno, ani toto varování nám nestačilo a z následné naší ledabylé rozehrávky se domácím podařilo snížit. Ve druhém poločase sice bylo mírné zlepšení pohybu i celkové hry, což se projevilo dalším vstřeleným gólem, ale poté opět opadnutím koncentrace, snížením domácích na dva - tři a celou čtvrthodinku do konce strachování o výsledek. Klid přišel až opravdu na konci, kdy minutu před závěrečným hvizdem, dovršil svůj hattrick Matěj Beneš. Celkově vydřené vítězství, ale tři body, jsou tři body.

Branky: 17´+ 36´+ 59´ Matěj Beneš, 21´ Matěj Hach

Sestava - hosté: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Beneš, Žehan - Sirotek, Saidl, Nosek, Šijan - Grund, Krupka - Novák, Adlaf

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Grossman Martin

Přidáno: 14.5.2016, 21:02:57 Autor: Ivo Šijan

8.5.2016, Ne | 22. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 3:1 Nové Město n.C.
(1:0)

V dalším utkání mistrovské části jsme na domácím hřišti přivítali družstvo z Nového Města. Od samého začátku jsme chtěli zrychlit přístup hráčů k soupeři při bránění, ale i při přechodu do útoku. To se nám vcelku dařilo a tak byly k vidění pěkné průniky po obou křídlech před soupeřovu branku, škoda jen, že naše střelecké pokusy končili buď mimo, nebo si s nimi poradil gólman, protože většinou mířili přímo na něj. Na druhé straně to bylo podobné, naše obrana fungovala a tak většina pokusů hostů byla už v prvotní fázi zastavena, nebo zblokována. A když už nějaká ta střela přeci jen prošla, tak byla z větší vzdálenosti a gólman si s nimi bez větších potíží poradil. Změna stavu v první půli, tak byla pouze jediná, když jsme dokázali využít zmatku před soupeřovou brankou a otevřeli score. Ve druhé půli soupeř od začátku přidal na tempu i důrazu ve snaze o rychlé vyrovnání a tak i díky tomu jeho obrana spíše pomáhala do útočení a zapomínala na svoji úlohu. Toho jsme dokázali využít a dvěma góly Matěje Beneše po pěkných protiútocích navýšili vedení a trochu uklidnili soupeřovo snažení. Škoda jen, že jsme ke konci zápasu nedokázali ubránit našemu gólmanovi čisté konto a dovolili soupeři korigovat konečný výsledek. Celkově, ale velmi cenné tři body na domácí půdě na úkor soupeře z vrchních pater tabulky. A když zápas nebyl úplně bez chybiček, tak patří celému týmu poděkování a pochvala za předvedenou hru a celkový přístup k utkání.

Branky: 17´Šimon Nosek, 35´+ 41´ Matěj Beneš

Sestava - domácí: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Beneš, Žehan - Beneš, Sirotek. Šijan - Grund, Saidl - Krupka, Adlaf, Novák, Nosek

ŽK:   ČK:   Diváci: 35  Rozhodčí: Ikizgul Varol

Přidáno: 13.5.2016, 19:29:00 Autor: Ivo Šijan

30.4.2016, So | 21. kolo | Mladší žáci

Malšovice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Další mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Malšovic a přivezli jsme první velmi cenné 3 body z venku.

V celkově vyrovnaném utkání jsme opět museli ze začátku dotahovat jednogólové manko soupeře, po srovnání score se hra odvíjela především ve středu hřiště, s minimem šancí z obou stran, obě obrany fungovaly svědomitě a tak veškeré pokusy byly buď zblokovány, nebo končili mimo brankoviště, škoda pěkné střely ze střední vzdálenosti Michala Beneše, která pouze orazítkovala břevno. Po změně stran jsme se po průniku po pravé straně dostali rychle do vedení, kdy svým druhým gólem v utkání zvyšoval Matěj Sirotek, poté se hra opět trochu uklidnila a čekalo se, kdo udělá nějakou tu chybu. Díky vedení jsme byly o něco aktivnější, snažili jsme se napadat vysoko soupeřovu rozehrávku, nevynechávali žádný osobní souboj a celkově měli herní převahu, šancí bylo také dost, ale žádná už využita nebyla. Po právu tedy zasloužené vítězství a poděkování týmu, i když víme, že máme stále co vylepšovat.

Branky: 14´+ 33´ Sirotek Matěj

Sestava - hosté: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Beneš, Žehan - Sirotek, Novák. Šijan - Grund - Krupka, Adlaf

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí: Jánský Petr

Přidáno: 30.4.2016, 15:40:50 Autor: Ivo Šijan

24.4.2016, Ne | 20. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 3:3 Malšova Lhota A
(0:1)

Branky: 36´Nosek Šimon, 42´Žehan Richard, 58´Beneš Michal

Sestava - domácí: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Žehan, Beneš - Sirotek, Nosek. Šijan - Krupka, Novák, Adlaf

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Vančura Jakub

Přidáno: 24.4.2016, 18:40:37 Autor: Ivo Šijan

16.4.2016, So | 19. kolo | Mladší žáci

Červeněves 4:4 SK Bystřian Kunčice
(3:1)

K dalšímu zápasu jsme zajeli na hřiště Červeněvse. Úvod sice patřil domácím, kdy od prvních vteřin se hrálo před naší brankou a čelili jsme několika nebezpečným situacím, které se však podařilo odvrátit a tak jako první jsme otevřeli score my. Škoda jen, že jsme se z vedení dlouho neradovali, když vzápětí domácí srovnali. Do 25 minuty se hrál z obou stran otevřený útočný fotbal, vcelku ve vysokém tempu, bohužel, ale pro nás dva rychle inkasované góly po neubráněných domácích akcích. Zbytek první půle se už dohrál bez větších šancí. Po rozmluvě v kabině jsme do druhé půle vstoupili jako vyměnění, od začátku jsme soupeře tlačili, zvyšovali tempo hry a vytvářeli si hodně šancí, které vedli zaslouženě k vyrovnání. Domácí sice ještě 12 minut před koncem opět strhli vedení na svoji stranu, ale naše touha, důraz a bojovnost byla minutu před koncem opět korunována vyrovnávacím gólem, škoda jen, že se ještě nehrálo o trochu déle, nebo využít jednu z mnoha dalších gólových šancí, byl by výsledek o hodně veselejší. Rozhodně, ale remízu bereme. Pochvala pro celý tým, za nasazení a  bojovnost, zejména ve druhém poločase.

Branky: 5´ + 41´Sirotek, 37´Nosek, 59´Žehan

Sestava - hosté: Zima - Kaplan, Soukal, Hach - Žehan, Beneš - Nosek, Sirotek - Šijan, Grund, Krupka, Adlaf

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí:

Přidáno: 17.4.2016, 12:47:16 Autor: Ivo Šijan

10.4.2016, Ne | 18. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 4:5 Myštěves
(4:1)

V dnešním zápase proti Myštěvsi se nám povedla pouze první půle. Od úvodního hvizdu jsme si dokázali vytvořit mírnou herní převahu, která

vedla k našemu prvnímu gólu, soupeř sice rychle reagoval a vyrovnal, ale chvilku nato naše dva rychlé góly přinesly trochu klidu na naše kopačky a

když po dalších 12minutách jsme opět měnily score, zdálo se, že dnešní utkání je pro nás jasnou záležitostí. Jenže ve druhé půli jsme byli jako vyměnění.

Nebyli jsme dostatečně důrazní, jak v útoku, tak v obraně, soupeř nás jasně přehrával a po zásluze dával góly, naše ojedinělé výpady na soupeřovu polovinu

byly pouze krátkodobé a nijak zásadní a tak pět minut před koncem jsme přišly i o remízový výsledek. Všichni, bez rozdílu musíme vědět o svých chybách a

snažit se je eliminovat na minimum, aby se nám znovu nestávalo, že prohospodaříme, tak slibné poločasové vedení

Branky: 2´+ 9´ Sirotek Matěj, 11´Beneš Michal, 24´Hach Matěj

Sestava - domácí: Zima - Kaplan, Soukal, Hach - Grund, Žehan - Sirotek, Nosek - Beneš,Beneš - Novák,Krupka,Saidl

ŽK:   ČK:   Diváci: 55  Rozhodčí: Stránský Martin

Přidáno: 10.4.2016, 20:00:50 Autor: Ivo Šijan

5.4.2016, Út | 14. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:3 Kosičky
(2:1)

K dalšímu mistrovskému zápasu, nyní na domácím hřišti, přijelo družstvo Kosiček. Poučeni z minulého zápasu jsme od začátku chtěli hrát pěkný kombinační fotbal, ale jak už to bývá, ne všechno se hned daří. Po rozpačitém začátku jsme hned ve 3 minutě po nedorozumění v obraně inkasovali. Po zklidnění hry a postupné rozehrávce jsme si  vytvořili mírnou převahu, která byla ve 14 minutě korunována vyrovnávacím gólem. Naše hra poté ožila a vytvářeli jsme si slibné šance, které ale k naší škodě score neměnily. Soupeř sice také zaútočil, ale jeho pokusy nebyly natolik nebezpečné, náš gólman se tak mohl více zaměřit na rozehru a svými pasy podporoval naše útočné snažení. Což se nakonec ve 22 minutě podařilo. Do konce poločasu se už oběma mužstvům nepodařilo vymyslet žádnou gólovou situaci. Do druhé půle jsme před slušně zaplněnými tribunami vstoupili útočněji a hned ve 32 minutě naše vedení navýšili. I nadále jsme soupeře tlačili a vytvářeli si dost šancí, které se však využít nepodařilo. Naše snaha po dalších brankách však pomohla Kosičkám ve 42 minutě proklouznout za naši obranu a gólem zdramatizovat zbytek utkání. Naše dobývání však nepolevovalo a vynaložené úsilí bylo právem odměněno dvěma rychlými góly z 56 a 58 minuty. Kosičky už jen v poslední minutě kosmeticky upravili konečný výsledek. Pochvala tedy celému týmu a když se do budoucna vyvarujeme drobných nešvarů, budou další výhry jistě následovat.

Branky: 14´ Beneš Michal, 22´Nosek Šimon, 32´Beneš Matěj, 56´Žehan Richard, 58´Grund Vladimír

Sestava - domácí: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Žehan, Grund - Nosek,Sirotek - Šijan - Beneš,Beneš - Novák, Krupka,Adlaf

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 7.4.2016, 16:08:36 Autor: Ivo Šijan

31.3.2016, Čt | 17. kolo | Mladší žáci

Slavia HK 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

K našemu prvnímu mistrovskému zápasu jarní části jsme jeli na hřiště Hradecké Slavie, která byla
nedávno u nás na přátelském utkání a jak se říká v celku snadno nás „ přejeli" obavy tedy byly, ale
jen chvíli, hráči rychle přijali soupeřovu hru a poučeni z minulých chybiček a nově natrénovaných
akcí pochopili, že můžou donutit soupeře k chybám.
Začátek zápasu sice patřil Slavii, ale naši obránci svým přístupem a důrazem jí dovolili pouze střely z větší vzdálenosti, se kterými si hravě poradil náš gólman.
Pak přišla i naše chvíle, kdy po pěkné kombinaci se do střely položil Kaplan, jeho pokus, ale po odrazu
od břevna rozhodčí, jako gól neuznal. Bohužel chvíli nato v 9 minutě soupeř poprvé skóroval. Gól nás,
ale nerozhodil a tak se poločas dohrál bez větších šancí na obou stranách.
Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, tlak stupňovali, ale naše pokusy končili v rukavicích brankáře,
nebo mimo branku. Naší aktivnější hry, ale Slávisté ke konci utkání v 56 minutě dokázali využít podruhé.
Výsledek nás samozřejmě mrzí, ale pro nás je důležité, že tým spolupracuje a byť je soupeř větší a
silnější, nebojí se důrazné hry využít ve svůj prospěch.

Branky:

Sestava - hosté: Zima - Soukal, Kaplan, Hach - Žehan, Grund - Nosek,Sirotek - Šijan, Novák, Krupka, Saidl

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí:

Přidáno: 2.4.2016, 19:17:53 Autor: Ivo Šijan

1.11.2015, Ne | 13. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:6 Třebeš
(0:4)

V tomto zápase jsme nezačali špatně, ale vlastní chybou jsme soupeře poslali do vedení. Naše hra  postuně upadala, chyběla nám myšlenka a důraz v zakončení. Když k tomu přičteme další poměrně laciné branky, těžko můžeme očekávat lepší výsledek.

(0:1)

Sestavu  na tento zápas jsme dávali dohromady na poslední chvíli, jelikož v den zápasu onemocněli dva hráči. Zápas s děvčaty z HK byl fyzicky poměrně náročný. Je škoda, že nás nebylo víc, abychom si při střídání odpočinuli. Prohráli jsme díky penaltě, kerá byla jasná.  Všechny jinak chválím za předvedený bojovný výkon, remízu bychom si za sloužili, ale to musíme být důraznější a přesnější při zakončení.

Branky:

Sestava - domácí: Saidl - Havlíček, Gall, Žehan, Jonák, Šolc, Gáborová, Nosek

Přidáno: 26.10.2015, 07:44:42 Autor:

11.10.2015, Ne | 10. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 8:0 Předměřice
(5:0)

Proti mladšímu soupeři jsme se dokázali prosadit kombinačně i střelecky. Výsledek je zasloužený , i když vzhledem k rozložení sil na hřišti jej nelze přeceňovat.

Branky: Šolc 2, Jonák 2, Nosek 1, Gall 1, Grund 1, Havlíček 1

Sestava - domácí: Saidl - Havlíček, Farka, Žehan, Gáborová, Gall, Jonák, Grund, Nosek, Šolc

Přidáno: 11.10.2015, 22:14:56 Autor:

3.10.2015, So | 9. kolo | Mladší žáci

Nové Město n.C. 4:1 SK Bystřian Kunčice
(3:1)

V prvním poločase jsme soupeři góly doslova darovali. Jinak vcelku vyrovnaný zápas skončil naší zbytečnou prohrou.

Sestava - hosté: Zima - Havlíček, Šolc, Saidl, Žehan, Soukal, Grund, Gáborová, Nosek

Přidáno: 4.10.2015, 21:37:23 Autor:

30.9.2015, St | 6. kolo | Mladší žáci

Malšova Lhota A 9:2 SK Bystřian Kunčice
(5:1)

Hráli jsme jenom prvních 15 minut. Po obdržených laciných gólech jsme úplně odpadli. Nejvíce mě mrzí, že na některých hráčích ani nebyla vidět vůle poprat se o co nejlepší výsledek.

Branky: Farka, Gáborová

Sestava - domácí: Saidl - Havlíček, Farka, Žehan, Gáborová, Gall, Jonák, Grund, Soukal, Nosek

Přidáno: 30.9.2015, 20:23:39 Autor:

27.9.2015, Ne | 8. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 3:2 Malšovice
(2:1)

Ve vyrovnaném zápase jsme se štěstím uhráli cenné vítězství.

Branky: Jonák 1, Šolc 1, Gáborová 1

Sestava - domácí: Saidl - Havlíček, Farka, Žehan, Šolc, Gáborová, Gall, Jonák,

Přidáno: 28.9.2015, 13:11:59 Autor:

22.9.2015, Út | 7. kolo | Mladší žáci

Stěžery A 6:0 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

Provázejí nás neustále problémy se složením sestavy. A jak to tak vypadá, bude to náš problém po celý zbytek podzimu. Tomu také odpovídá předváděná hra a výsledky.  Náš výkon v tomto zápase nebyl zrovna povedený. Soupeři jsme to tentokráte hodně usnadnili.

Branky:

Sestava - hosté: Nosek - Havlíček, Šolc, Žehan, Gall, Gáborová, Schovánek, Grund, Soukal

Přidáno: 23.9.2015, 07:53:50 Autor:

17.9.2015, Čt | 11. kolo | Mladší žáci

Hořiněves 8:2 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

K zápasu jsme odjeli se značně nekompletním kádrem. Musím ale pochválit všechny hráče, i když výsledek je vcelku jednoznačný. Soupeř disponoval velmi urostlým kádrem hrajícím na dvě kompletní sedmičky. Nám ve  vedru ubývaly síly, ale všichni bojovali až do konce. Odměnou nám byly dva vstřelené góly do sítě soupeře.

Branky: Jonák 1, Šolc 1

Sestava - domácí: Zima - Gall, Jonák, Šolc, Gáborová, Žehan,Schovánek, Grund, Nosek

Přidáno: 23.9.2015, 07:31:55 Autor:

15.9.2015, Út | 5. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 8:0 Třebeš dívky
(2:0)

Před zápasem jsme měli problém dát dohromady sestavu, někteří hráči s námi hráli poprvé. Na kvalitě naší hry to ale nebylo znát. Dařila se nám kombinace, pokoušeli jsme se o častější střelbu. Některé akce byly velmi povedené a vysloužily si potlesk přítomných diváků.

Branky: Beneš Ma. 3, Gall 2, Šolc 1, Gáborová 1, Žehan 1

Sestava - domácí: Zima - Grund, Soukal, Beneš Mi. Beneš Ma., Gall, Jonák, Šolc, Gáborová, Žehan, Nosek

Přidáno: 16.9.2015, 08:18:15 Autor:

13.9.2015, Ne | 4. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 4:1 Červeněves
(3:0)

V prvním poločase s Červeněvsí se nám poměrně dobře dařilo kombinovat , z čehož pramenila stálá územní převaha. Bohužel , střelecky jsme se neuměli prosadit. Pohotová a hlavně častější střelba je pro nás v současné době problém. Stále se snažíme vykombinovat gól až do prázdné branky, což je v přehuštěném prostoru velmi obtížné.  Druhý poločas byl spíše boj a kvalitních akcí moc k vidění nebylo. I tak jsme utkání dovedli k zaslouženému vítězství. Kluky chválím za nasazení.

Branky: Beneš Ma 2, Gáborová 1, Schovánek 1

Sestava - domácí: Zima - Farka, Beneš Mi. Beneš Ma., Gall, Jonák, Šolc, Gáborová, Žehan,Schovánek

Přidáno: 14.9.2015, 07:54:56 Autor:

8.9.2015, Út | 3. kolo | Mladší žáci

Kosičky 0:9 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Zápas v Kosičkách se od samého začátku vyvíjel celkem jednoznačně. V prvním poločase jsme si ještě neuměli poradit s přehuštěným prostorem před vápnem soupeře. Po domluvě v kabině jsme začali lépe využívat celého hřiště , důsledkem tohoto byla řada velmi povedených akcí zakončených pěknými góly.

Branky: Šolc 4, Gáborová 2, Saidl 1, Schovánek 1, Jonák 1

Sestava - hosté: Zima - Havlíček, Farka, Schovánek, Žehan, Saidl, Gáborová, Šolc, Jonák

Přidáno: 9.9.2015, 11:04:45 Autor:

5.9.2015, So | 2. kolo | Mladší žáci

Myštěves 4:4 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

K utkání jsme odjeli bez jediného hráče na střídání, někteří  toho měli na konci již plné nohy. Herně to nebylo ono, hlavně v obranné fázi. Jinak kluci makali ze všech sil a nakonec se nám podařilo v poslední minutě vyrovnat. Kluky chválím hlavně za to, že i za velmi nepříznivého stavu zápas nezabalili.

Branky:

Sestava - hosté: Saidl - Havlíček, Farka, Žehan, Jonák, Schovánek, Gáborová, Šolc

Přidáno: 7.9.2015, 07:13:43 Autor:

2.9.2015, St | 1. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:0 Slavia HK
(0:0)

První mistrovský zápas v nové sezóně měl ještě hodně nedostatků v kvalitě kombinace a zakončování. Po celý zápas jsme měli značnou převahu, ale vstřelení gólu byl pro nás velký problém. Zbytečně jsme se strachovali o výsledek až do samého konce utkání. Jinak kluky chválím za zodpovědný přístup.

Branky: Beneš Ma., Gáborová

Sestava - domácí: Nosek - Havlíček, Kloz, Farka, Šolc, Žehan, Gall, Gáborová, Schovánek, Jonák, Beneš Ma.

Přidáno: 9.9.2015, 11:19:42 Autor: