27.3.2016, Ne | 15. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Skřivany
(1:1)

Jarní premiéra se  týmu vydařila,hned ve svém prvním zápase v kunčickém dresu se stal vůdčí osobností týmu Petr Soukal  a zdárně mu sekundoval střídající trenér A týmu Richard Vlášek,který poslal přesný centr na vítěznou hlavičku T.Zákravského.Nesmíme zapomenout ani na navrátilce Pavla Málka,který byl/ pokud mu síly stačili/ platným hráčem týmu.Pochvalu zaslouží i ostatní,je potřeba se zapojit do tréninkového procesu a výsledky se dostaví.

Branky: Feko,Soukal,Zákravský

Sestava - domácí: Kvasnička- Srpek,Soukal.Šolc,Hrubý- Kašprišin,Málek/75.Gall/,Rohlíček,Feko - Hruška/64.Vlášek/,Zákravský

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 27.3.2016, 20:29:30 Autor: Zdeněk Šulc

25.10.2015, Ne | 12. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 7:2 Dobřenice
(3:2)

Po dlouhé době jsme pocítili chuť vítězství. Hosté první půli hrozili nebezpečnými útoky a dvakrát šli do vedení. Dokázali jsme však srovnat v podání branek Romana Feka a Tomáše Zákravského. Před koncem prvního poločasu přidal další branku opět Feko a  do kabin se tedy odcházelo za stavu 3:2. Začátek druhého poločasu byl na obě strany vyrovnaný, co se šancí i držení míče týče. Přišla však 66. minuta, kdy kanonýr Michal Doležal spustil naši kanonádu. Během necelých 25 minut jsme dokázali přidat další 4 branky a zrodilo se tak drtivé, ale hlavně cenné vítězství.

Branky: 9., 40. Feko, 37., 75., 88. Zákravský, 66., 70. Doležal - 8. Lenomar, 35. Ročín

Sestava - domácí: Vítek - Srpek, Klimt, Mihl, Hrubý (K) - Feko, Koza, Kašprišin, Zounar - Doležal, Zákravský

Sestava - hosté: Zasadil - Koblása (75. Vrchota), Lexa, Trnka, Zeman (72. Brixi) - Kopta, Hladký, Ročín, Dudek - Kuta (K), Lenomar (71. Moravec)

ŽK: 1:0  ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: Štancl

Přidáno: 25.10.2015, 17:45:29 Autor: Jan Meliš

18.10.2015, Ne | 11. kolo | B - mužstvo

Slavia HK B 5:2 SK Bystřian Kunčice
(4:1)

Branky: 6. Dostál, 10. Šauer, 25. Lán, 30. Mitana, 61. Mukařovský - 37. Srpek, 65. Hrubý

Sestava - domácí: Sedláček - Mottl, Moník, Šedina, Veselý (61. Hajcman) - Dostál (46. Havrda), Kašpar (46. Kopp), Lán, Šauer (81. Záruba) - Mukařovský (K), Mitana (78. Valenta)

Sestava - hosté: Vítek - Klimt, Bárta, Pechar (K), Žahourek (46. Hrubý) - Srpek, Laštovička, Kašprišin, Feko - Šulc, Zákravský

ŽK: 1:1  ČK:   Diváci: 31  Rozhodčí: Kincl

Přidáno: 25.10.2015, 17:30:36 Autor: Jan Meliš

11.10.2015, Ne | 10. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:2 Kratonohy B
(0:0)

Branky: 76., 84. Vejr

Sestava - domácí: Vítek O. - Žahourek (73. Srpek), Klimt, Turek, Hrubý (K) (55. Novák) - Kašprišin, Charvát (61. Šulc), Koza, Feko - Hruška (46. Mrázek), Zákravský

Sestava - hosté: Mačí - Josef, Sadílek, Jakubec, Veverka (60. Novák) - Šnejdr, Bůžek, Štěpánek, Pozler - Vítek (69. Vejr), Vyleťal (60. Kotek)

ŽK: 2:2  ČK:   Diváci: 55  Rozhodčí: Stránský

Přidáno: 11.10.2015, 20:58:23 Autor: Jan Meliš

3.10.2015, So | 9. kolo | B - mužstvo

Probluz 3:2 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

Branky: 18., 90. Pražák, 19. Neumann - 12. Zákravský, 22. Vítek P.

Sestava - domácí: Brambora L. - Kolakovský, Brambora M., Vobejda, Brixí M. - Neumann, Prostředník, Karlík (K), Štosek - Pražák, Brixí L.

Sestava - hosté: Hrubý (K) - Novák, Klimt, Kvasnička, Bárta - Charvát, Vítek P., Doležal, Feko - Zákravský, Brzek

ŽK: 1:3  ČK:   Diváci: 70  Rozhodčí: Štancl

Přidáno: 7.10.2015, 20:11:11 Autor: Jan Meliš

27.9.2015, Ne | 8. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Vysoká n. L. B
(0:0)

Branky: 60., 72. Srpek - 64. Starý

Sestava - domácí: Vítek O. - Srpek, Klimt, Šolc, Hrubý (K) (46. Kašprišin) - Novák, Charvát (55. Pechar), Laštovička, Feko (90. Kvasnička) - Mrázek, Koza

Sestava - hosté: Pavliš - Píša, Filipek, Vicany (K) (46. Jílek), Lunda - Starý, Feistel, Olšák, Zákravský - Hladík (46. Pražák), Novotný

ŽK: 0:3  ČK:   Diváci: 100  Rozhodčí: Koza

Přidáno: 7.10.2015, 20:05:31 Autor: Jan Meliš

20.9.2015, Ne | 7. kolo | B - mužstvo

Lovčice 2:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Branky: 8. Myška, 30. Hála - 14. Doležal

Sestava - domácí: Appl - Janouch (K), Hála, Sobota (77. Vavřínek), Louda (64. Císař) - Tůma, Myška (56. Kupka), Pařízek, Žižka - Hladík (46. Škop), Chára

Sestava - hosté: Kvasnička - Srpek, Mihl, Klimt, Hrubý (K) - Novák, Charvát, Kalenský, Feko - Mrázek, Doležal

ŽK: 0:2  ČK: 0:1  Diváci: 60  Rozhodčí: Pára

Přidáno: 7.10.2015, 19:58:12 Autor: Jan Meliš

13.9.2015, Ne | 6. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Červeněves
(0:1)

Branky: Malý Martin

Sestava - domácí: Vítek- Srpek, Klimt, Doležal, Hrubý (K) (51. Mihl) - Kašprišin, Charvát (52. Šolc), Koza, Feko - Němec, Mrázek (52. Pechar)

Sestava - hosté: Říha - Marek, Král, Wojcík, Sedláček - Král (K), Remsa, Michálek, Malý - Šefara, Kmínek

ŽK: 1:0  ČK:   Diváci: 150  Rozhodčí: Dostál

Přidáno: 7.10.2015, 19:36:07 Autor: Jan Meliš

5.9.2015, So | 5. kolo | B - mužstvo

Myštěves 3:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Branky: 9. Martinič, 30. Havlena J., 74. Havlena F. - 35. Doležal

Sestava - domácí: Michalička - Čížek (81. Hlaváč), Havlena F., Čapek, Vodička - Linhart, Pospíšil, Lekeš (87. Bureš), Hladík - Havlena J. (K), Martinič

Sestava - hosté: Vítek O. - Srpek, Klimt, Pechar (83. Chmelař), Šolc - Feko, Vítek P. (K), Doležal, Kalenský - Mrázek, Kašprišin

ŽK: 2:2  ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: Mottajček

Přidáno: 7.10.2015, 20:15:08 Autor: Jan Meliš

30.8.2015, Ne | 4. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:4 Třebeš B
(1:1)

Branky: 28. Hušek, 54. Doležal, 72., 80. Mrázek - 41., 68, Majer, 77. Neugebauer, 84. Vacek

Sestava - domácí: Vítek O. - Novák, Klimt, Hrubý (46. Kalenský), Žahourek - Zákravský, Vítek P. (K), Laštovička - Mrázek, Doležal, Hušek (71. Kašprišin)

Sestava - hosté: Lhotka - Vlach (81. Rederer J.), Štěrba (K), Kosyak - Kincl (64. Novotný), Majer, Drapák (73. Štajer), Cílek (46. Michlík), Matějka (23. Neugebauer) - Rederer L., Vacek

ŽK: 0:1  ČK:   Diváci: 70  Rozhodčí: Štancl

Přidáno: 7.10.2015, 19:08:02 Autor: Jan Meliš

22.8.2015, So | 3. kolo | B - mužstvo

Skřivany 4:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Branky: 4. Horák, 33. Schubert, 63. Kulich, 82. Škaloud - 64. Feko

Sestava - domácí: Špičák - Roischel, Matějka, Bielik, Horák J. (83.Komárek) - Kulich (83. Truksa), Škaloud, Pošík (K), Horák P. (81. Zima) - Staněk, Schubert

Sestava - hosté: Chmelař - Šolc, Mihl, Bárta, Hrubý (K) - Novák, Trutnovský, Doležal, Feko - Hornych, Pechar

ŽK: 0:1  ČK:   Diváci: 75  Rozhodčí: Grossman

Přidáno: 7.10.2015, 18:55:04 Autor: Jan Meliš

16.8.2015, Ne | 2. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:3 Stěžery A
(1:2)

Branky: 25. Hruška - 4. Vácha J., 41. Tušic, 85. Vácha K.

Sestava - domácí: Kvasnička - Srpek, Gazdík, Turek (K), Klimt - Zákravský, Trutnovský, Novák, Šulc - Vítek O., Hruška (60. Kubišta)

Sestava - hosté: Švehlík - Ducháček, Částka, Mlateček, Archleb (60. Samšeňák) - Gabriel, Vácha J., Hantsch, Mokrejš (62. Vácha K.), Tušic (K) - Faltus (80. Brom)

ŽK: 3:3  ČK:   Diváci: 215  Rozhodčí: Částka

Přidáno: 7.10.2015, 18:48:09 Autor: Jan Meliš

9.8.2015, Ne | 1. kolo | B - mužstvo

Kosičky 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Branky: 43. , 83. Žaloudek - 55. Brzek

Sestava - domácí: Žarnovský - Havlín, Stránský (K), Bambas - Stránský - Tér, Vilimský, Bouška, Koóš, Zich - Žaloudek

Sestava - hosté: Vítek O. - Kubišta, Charvát,Pechar, Žahourek - Srpek, Novák, Vítek P. (K), Hrubý - Doležal, Brzek

ŽK: 1:1  ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: Kincl

Přidáno: 7.10.2015, 20:18:54 Autor: Jan Meliš