turnaj Kunčice A : Kunčice B So 20.4. 10,00
turnaj FC HK C : Kunčice A So 27.4. 10,00 Háječek
turnaj Libčany : Kunčice A So 4.5. 10,00
turnaj Hořiněves : Kunčice A So 11.5. 10,00
turnaj Kunčice A : Kunčice B So 18.5. 13,00
turnaj Libčany : Kunčice A So 25.5. 10,00
turnaj Malšovice : Kunčice A Ne 2.6. 10,00
turnaj Lhota p. L. : Kunčice A Ne 9.6. 10,00
turnaj Kunčice A : Kunčice B So 15.6. 10,00

15.9.2012, So | turnaj | Mladší přípravka

Myštěves 7:4 SK Bystřian Kunčice
(3:2)

Po rychlém nástupu jsem díky dvěma zásahům Ríši Žehana vedli už 2 : 0, ale soupeř vyrovnal a ještě do poločasu se ujal vedení. Také po změně stran jsme tahali za kratší konec, ale další 2 branky Ríši nás drželi na dostřel. Sice jsme prohráli, ale za předvedenou hru se určitě nemusíme stydět.

Branky: Žehan 4

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Saidl - Krupka, Hach, Hrdina, Adlaf, Soukal, Zdenda, Sirotek, Žehan, Janouch, Pozler, Valeš

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 15.9.2012, 21:57:38 Autor: Petr Soukal

8.9.2012, So | turnaj | Mladší přípravka

Hořiněves 5:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Náš první zápas jsme odehráli proti domácím, se kterými jsme dokázali držet krok jen v prvním poločase. Poté přidali na rychlosti, začali se víc prosazovat před naší brankou a trestat chyby. Přesto bych chtěl hráčům poděkovat za dobrý a bojovný výkon.

Branky: Žehan

Sestava - domácí: Saidl - Krupka, Hach, Soukal, Pozler, Sirotek, Valeš, Žehan, Janouch, Adlaf + Zdenda

Sestava - hosté:

Přidáno: 15.9.2012, 21:52:09 Autor: Petr Soukal

Velichovky 1:3 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Ve druhém zápase nás čekal přeci jen slabší soupeř, navíc se naše hra výrazně zlepšila a zklidnila. Hned v 1. poločase jsme si dokázali vytvořit několik šancí, ovšem pouze jediná skončila brankou v síti soupeře. Po výměně stran jsme potrestali chyby soupeře, navíc nás hned několikrát (a někdy to i bolelo) podržel brankář Radim Saidl. Po výsledku 1:3 v náš prospěch jsme tak slavili první vítězství. Na hráčích i jejich rodičích byla vidět obrovská radost. Hoši, super výkon!

Branky: Valeš, Soukal, Žehan

Přidáno: 15.9.2012, 21:50:02 Autor: Petr Soukal