9.6.2013, Ne | 9. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 6:5 Lhota p. L.
(2:3)

Poslední mistrovský zápas  jsme sehráli se Lhotou p. L., která se do posledních kol přetahovala s Roudnicí o první místo v tabulce. Z tohoto zápasu jsem měl trochu obavy, neboť podzimní výprask 18:0 se jen tak nezapomíná. Naše jarní výkony jsou ale o poznání kvalitnější, což skýtalo jistou šanci na příznivější výsledek. Vítězství 6:5 jsme vydřeli s posledními zbytky sil. Chtěl bych tímto všechny kluky pochválit za předvedený výkon a povedenou tečku na konci sezóny.

Branky: Beneš Ma. 3, Žehan 2, Nosek 1

Sestava - domácí: Novák - Havlíček, Nosek, Gall, Farka, Kouba, Janouch, Saidl, Žehan, Beneš Ma., Beneš Mi.

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 10.6.2013, 07:33:49 Autor:

1.6.2013, So | 8. kolo | Starší přípravka

Roudnice A 14:2 SK Bystřian Kunčice
(5:2)

Naše vítězná série skončila na hřišti lídra v Roudnici, který již  před tímto zápasem obdržel pohár za celkového vítěze soutěže. Utkání se hrálo za trvalého děště a fyzicky ale i technicky vyspělejší soupeř nás hlavně ve druhém poločase výrazně přehrával. My jsme  hráli dobře pouze v prvním poločase, ve druhém se na "některých" hráčích  projevovala rezignace z vývoje utkání.

Branky: Beneš Ma., Žehan

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Novák - Havlíček, Farka, Gall, Beneš Mi., Beneš Ma., Žehan, Saidl, Kouba

Přidáno: 2.6.2013, 13:48:26 Autor:

19.5.2013, Ne | 6. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 7:4 Nové Město n.C.
(3:2)

V zápase s Novým Městem jsme vzhledem k absenci některých hráčů byli nuceni improvizovat se složením jednotlivých řad , což se projevilo na neurovnaném a místy až chaotickém výkonu v prvním poločase. Jeho výsledek  byl hlavně dílem Vojty v brance a střelecké pohotovosti Máti Beneše. Druhý poločas byl již pod naší kontrolou a zaslouženě jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Pochvalu za nasazení a předvedený výkon (především ve druhém poločase) si zaslouží všichni hráči.

Branky: Beneš Ma. 5, Havlíček 1, Novák 1

Sestava - domácí: Novák - Havlíček, Gall, Kouba, Janouch, Saidl, Žehan, Beneš Ma., Beneš Mi.

Přidáno: 20.5.2013, 06:55:28 Autor:

12.5.2013, Ne | 5. kolo | Starší přípravka

Předměřice 2:3 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Proti fyzicky vyspělému soupeři z Předměřic, který předvádí silový důrazný fotbal a je jedním z lídrů naší skupiny, jsme předvedli opravdu velmi kvalitní výkon podpořený velkou bojovností všech hráčů. Ve druhém poločase se nám podařilo průběh utkání otočit a dotáhnout do vítězného konce především díky kvalitnímu brankářskému výkonu a výborné obranné práci celého týmu.  Teší mě, že se kluci i v takto náročném utkání snažili o kombinační hru, kterou chceme předvádět ve všech zápasech.

Branky: Beneš Ma., Saidl, Kouba

Sestava - hosté: Novák - Havlíček, Beneš Mi., Nosek, Saidl, Kouba, Beneš Ma., Žehan, Gall, Janouch

Přidáno: 12.5.2013, 19:47:23 Autor:

5.5.2013, Ne | 4. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 7:1 Kosičky
(3:1)

Soupeře z Kosiček jsme přehráli kvalitní kombinační hrou, která se každým zápasem zlepšuje. Kluci si za snahu o fotbalovost zaslouží velkou pochvalu.  Težší soupeři, kteří prověří naši stoupající formu, nás ale teprve čekají.

Branky: Beneš Ma. 3, Žehan 2, Kouba 1, Havlíček 1

Sestava - domácí: Novák - Havlíček, Farka, Beneš Mi.,Nosek, Beneš Ma., Žehan, Gall, Kouba, Janouch

Přidáno: 6.5.2013, 21:43:56 Autor:

28.4.2013, Ne | 3. kolo | Starší přípravka

Nepolisy 4:6 SK Bystřian Kunčice
(2:4)

K zápasu do Nepolis jsme odjeli vzhledem k marodce pouze s osmi hráči. Vzhledem  k nepřízni počasí to bylo pro kluky fyzicky o něco náročnější. Zápas jsme rozehráli velmi dobře, ale zbytečnými chybami jsme si vývoj utkání komplikovali. Škoda několika neproměněných šancí  (3x tyč). Výsledek mohl být ještě výraznější. O ten ale až tak nejde. Důležitá je předváděná hra, za kterou si naši kluci vysloužili mnohokrát potlesk od přítomných diváků.

Branky: Beneš Ma. 3, Beneš Mi. 1, Havlíček 1, Novák 1

Sestava - hosté: Novák V. - Farka K., Havlíček Š., Nosek Š., Beneš Mi., Žehan R., Saidl R., Beneš Ma.

Přidáno: 6.5.2013, 22:08:49 Autor:

21.4.2013, Ne | 2. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 11:3 Myštěves
(5:2)

Do druhého jarníno mistrovského utkání jsme nastoupili se dvěma navrátilci z HK (M + M Benešovi), což samozřejmě dodalo naší hře hlavně zkvalitnění útočné fáze . Pochvalu ale zaslouží všichni hráči, výborně pracovala celá obrana. Rozdíl proti podzimu je také v druhých poločasech, které máme jednoznačně lepší. Doufejme, že nám tento nastolený trend vydrží co nejdéle.

Branky: Beneš Ma. 5, Saidl 2, Kouba 1, Žehan 1, Gall 1, Beneš Mi. 1

Sestava - domácí: Novák V. - Havlíček Š., Farka K., Žehan R., Gall P., Nosek Š., Saidl R., Beneš Ma., Beneš Mi., Kouba M.

Přidáno: 22.4.2013, 07:51:22 Autor:

11.4.2013, Čt | 1. kolo | Starší přípravka

Malšovice 6:2 SK Bystřian Kunčice
(5:0)

Vzhledem k dlouhé zimě nás první poločas zápasu zastihl ještě v zimním spánku. Fyzicky vyspělejší soupeř nás jasně přehrával. Druhý poločas byl již vyrovnaný, ale na body jsme bohužel nedosáhli. Máme co zlepšovat do dalších zápasů.

Branky: Farka, Žehan

Sestava - hosté: Novák V. - Havlíček Š., Farka K., Šolc Š., Žehan R., Gall P., Nosek Š., Janouch R., Saidl R.

Přidáno: 18.4.2013, 15:07:01 Autor:

4.11.2012, Ne | 9. kolo | Starší přípravka

Lhota p. L. 18:0 SK Bystřian Kunčice
(7:0)

Konec sezóny byl pro nás opravdu hororový. Lhota má ve svém kádru velmi kvalitní hráče, kteří dobře kombinují. My jsme jim to ale laxním přístupem hodně usnadnili. V takovýchto zápasech musíme chybějící fotbalovost nahradit bojovným srdíčkem. Ale to jsem u většiny hráčů postrádal. Solidní výkon odvedl i přes obdržené branky Vojta Novák a v obraně Šimon Nosek.

Branky:

Sestava - hosté: Novák - Havlíček, Saidl, Gall, Nosek, Žehan, Kouba, Janouch, Šolc

Přidáno: 4.11.2012, 18:52:12 Autor:

2.11.2012, Pá | 8. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 3:15 Roudnice A
(1:9)

Odložený zápas s Roudnicí se nám moc nepovedl. Hosté byli po celý zápas jasně lepší , dobře kombinovali a hlavně se prokázali velmi kvalitní střelbou.  Nutno podotknout, že polovička našich hráčů je o dva roky mladší. V této věkové kategorii je to pro nás značný problém. Pochvalu zaslouží Šimon Šolc  a Šimon Nosek za velmi kvalitní výkony.

Branky: Šolc 3

Sestava - domácí: Novák - Havlíček, Saidl, Gall, Nosek, Žehan, Kouba, Janouch, Šolc

Přidáno: 4.11.2012, 18:43:05 Autor:

13.10.2012, So | 6. kolo | Starší přípravka

Nové Město n.C. 6:5 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

V tomto utkání jsme si zasloužili minimálně remízu.  Bohužel, vyložené šance jsme neproměnili a laciné góly inkasovali. Je znát, že v útoku to mají kluci proti o dva roky starším soupeřům podstatně složitější. Za předvedený výkon se ale rozhodně stydět nemusíme.

Branky: Kouba 2, Novák 2, Šolc 1

Sestava - hosté: Novák - Farka, Havlíček, Gall, Nosek, Žehan, Šolc, Kouba

Přidáno: 16.10.2012, 22:39:28 Autor:

6.10.2012, So | 5. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 3:4 Předměřice
(1:2)

Předměřice disponují  poměrně vyspělejším kádrem, i když hlavně v prvním poločase jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhém poločase nás již přehráli a zaslouženě zvítězili. Vpředu nám vázla útočná souhra a nedařilo se nám udržet balón. Velmi dobrý výkon podal v brance Vojta Novák, který až do konce zápasu držel naši šanci na remízový výsledek.

Branky: Šolc 2, Havlíček 1

Sestava - domácí: Novák - Havlíček, Farka, Gall, Šolc, Žehan, Janouch, Kouba

Přidáno: 6.10.2012, 21:09:51 Autor:

29.9.2012, So | 4. kolo | Starší přípravka

Kosičky 6:6 SK Bystřian Kunčice
(2:3)

Zápas, ve kterém jsme byli určitě fotbalovější až do té doby,než začali domácí uplatňovat svoji "váhovou" převahu. Bohužel, tento zápas se nepovedl ani moc hlavnímu rozhodčímu, který svojí benevolencí připustil takovýto styl hry u malých dětí. Pro kluky zkušenost i po této stránce. Nepřízeň rozhodčího je  ale dokázala nabudit a v závěu vybojovali zaslouženou remízu.

Branky: Šolc 3, Havlíček 1, Žehan 1, Farka 1

Sestava - hosté: Novák V. - Havlíček , Farka, Šolc, Žehan, Kouba, Nosek , Saidl

Přidáno: 1.10.2012, 09:08:45 Autor:

23.9.2012, Ne | 3. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 7:7 Nepolisy
(5:1)

Již třetí zápas po sobě jsme v prvním poločase předváděli solidní kombinační hru. Bohužel, ve druhém poločase jsme opět nastavenou kvalitu nedokázali udržet. Konečná remíza je odrazem toho, co jsme ke konci zápasu předváděli. V tomto zápase podal nadprůměrný výkon Kamil Farka.

Branky: Šolc 4, Žehan 1, Novák 1

Sestava - domácí: Novák - Havlíček, Farka, Kouba, Janouch, Žehan, Šolc, Saidl

Přidáno: 23.9.2012, 20:19:47 Autor:

15.9.2012, So | 2. kolo | Starší přípravka

Myštěves 6:7 SK Bystřian Kunčice
(3:6)

Zápas v Myštěvsi se opět nesl ve znamení dvou různých poločasů. V prvním jsme hráli slušný kombinační fotbal, po přestávce jsme ztěží ubránili nejtěsnější vítězství. Za zmínku stojí premiérový gól Matyáše Kouby. Doufejme, že ho to povzbudí do dalších zápasů. Šampáňo (dětské) na další utkání je samozřejmostí.

Branky: Šolc 3, Žehan 1, Kouba 1, Novák 1, Havlíček 1

Sestava - hosté: Novák - Farka, Kubišta, Havlíček, Nosek, Kouba, Janouch, Šolc, Žehan, Saidl

Přidáno: 17.9.2012, 21:33:39 Autor:

9.9.2012, Ne | 1. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 5:5 Malšovice
(2:2)

V prvním mistrovském zápase byla na hráčích znát ještě jistá nesoustředěnost na  fotbalový výkon po celých šedesát minut. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Celková remíza je ziskem spíše pro soupeře z Malšovic. Pochvalu zaslouží Ríša Žehan za střeleckou pohotovost v prostoru brankoviště.

Branky: Žehan 4, Šolc 1

Sestava - domácí: Novák - Havlíček, Farka, Gall, Kouba, Janouch, Saidl, Šolc, Žehan

Přidáno: 11.9.2012, 07:35:51 Autor: