22.6.2013, So | 15. kolo | B - mužstvo

Kosičky 5:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

V posledním zápase této sezóny podlehla rezerva mužů v derby Kosičkám vysoko 1:5.

Branky: Černý J. 2, Volf, Stránský, Zich - Šulc M.

Sestava - domácí: Koliáš J. - Rychnovský, Stránský Milan, Šanda (66. Beneš), Volf (72. Kružík) - Jiroutek, Zich, Donát, Koóš - Černý J., Stránský Martin (58. Bouška)

Sestava - hosté: Kvasnička - Srpek, Šolc, Bednář, Šulc R. - Kalenský, Chmelař, Adlaf, Mádlo - Šolc M., Vilimský. Nejlepší hráči: Zich - Vilimský

ŽK: 2:2  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Tlustý (Chlad a Šulc)

Přidáno: 23.6.2013, 09:46:53 Autor: Admin

15.6.2013, So | 26. kolo | B - mužstvo

Lovčice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Přestože domácí nebyli kompletní, měli drtivou převahu, ale nedokázali si poradit s dobře bránícími hosty. Ti spoléhali na brejky, dva jim zajistily dvougólové vedení, které nakonec stačili ubránit a udrželi se v okresním přeboru i v nadcházející sezóně. K poslednímu utkání sezóny zavítá B tým k derby do Kosiček.

Nejlepší hráči: Žižka - Mádlo

Branky: Tůma - Mádlo 2

Sestava - domácí: Appl - Suchochleb, Pospíšil (40. Sobota), Volejník, Drozen - Žižka, Tůma, Hála, Kupka - Škop, Chára

Sestava - hosté: Kocián - Srpek, Šulc, Zeman, Vilimský - Málek, Motyka, Hruška, Mádlo - Turek, Hrubý

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 0  Rozhodčí: Krejska

Přidáno: 17.6.2013, 08:13:50 Autor: Admin

9.6.2013, Ne | 25. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:3 Červeněves
(1:2)

V dramatickém a zbytečně nervózním utkání si soupeři nakonec body rozdělili.V sobotu zajíždí k předposlednímu utkání sezóny do Lovčic.

Branky: Vítek, Mihl, Málek - Fölkl, Malý, Čapek z pen.

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Srpek, K. Kvasnička, Turek, Mihl - Adlaf, Vítek, Beneš (56. Málek), Hrubý - Hornych, Brzek (53. Vilimský)

Sestava - hosté: Vlášek - Čapek, Vrabec, Vincour, Nožička - Král, Fölkl (83. Nosek), Malý, Gorel - Novák, Šefara. Nejlepší hráči: Vítek - Novák

ŽK: 2:2  ČK: 0:1 (52. Vincour za 2. ŽK)  Diváci: 80  Rozhodčí: Koki (Stránský a Konhefr)

Přidáno: 10.6.2013, 19:06:20 Autor: Admin

2.6.2013, Ne | 24. kolo | B - mužstvo

Nový HK B 3:4 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Domácí si nechali dát dva rychlé góly po únocích hostů, a přestože ve 2. poločase vyrovnali, nakonec prohráli. Diváci shlédli rychlé a útočné utkání bohaté na góly. Příští neděli se B tým naposledy v této sezóně představí na domácí půdě, když vyzve Červeněves.

Branky: 38. David, 58. Páter, 62. Bonhard - 9. a 80. Brzek, 17. Vítek, 47. Hornych

Sestava - domácí: Sedláček - Baďura, Lang, Páter, Dárius (77. Přiklopil) - Hladík, Sajvera (55. Bonhard), Šmíd, David - Čtvrtečka, Karmín

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Srpek, Kvasnička K., Zeman, Mádlo - Šulc, Vítek, Hornych, Turek - Brzek, Hrubý (70. Adlaf)

ŽK: 2:3  ČK: 0:0  Diváci: 43  Rozhodčí: Ludvík (Koza a Štancl)

Přidáno: 3.6.2013, 09:48:01 Autor: Admin

26.5.2013, Ne | 23. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Myštěves
(2:1)

Konečně tři body pro mužskou rezervu! V zápase s tradičním soupeřem z Myštěvse jsme vstřelili 3 branky a zvítězili. V neděli zajíždíme k  zápasu na Nový Hradec Králové.

Branky: Vítek, Laštovička, Hornych - Štefan

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Srpek, K. Kvasnička, Turek, Šulc - Hruška, Vítek, Laštovička, Pechar - Brzek, Hornych

Sestava - hosté: Michalička - Havlena, Petráček, Draštík, Ryba - Čížek, Jelínek, Brett, Pásler (83. Štancl) - Štefan, Němec. Nejlepší hráči: Brzek - Čížek

ŽK: 0:3  ČK: 0:0  Diváci: 40  Rozhodčí: Stránský (Tlustý a Vízek)

Přidáno: 27.5.2013, 17:11:35 Autor: Admin

19.5.2013, Ne | 22. kolo | B - mužstvo

Chlumec n. C. B 5:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

V zápase týmů ze spodku tabulky se 1. poločas hrálo vyrovnaně a do kabin se šlo za stavu 2:1. Ve 2. půli domácí převzali otěže utkání a zaslouženě vyhráli o 4 góly. V příštím kole přivítáme Myštěves.

Branky: Jelínek D. 2, Jelínek J., Rusín, Janda z pen. - Laštovička

Sestava - domácí: Frajer - Černík (77. Pacák), Volný, Janda, Kučera - Jerie, Rusín, Sedláček (64. Hanuš), Jelínek J. - Kofránek (46. Růžička), Jelínek

Sestava - hosté: Kocián - Mádlo (66. Meliš), Kvasnička, Mihl (46. Vilimský), Šulc R. - Šulc M., Hruška (46. Hrubý), Novák (60. Adlaf), Laštovička - Hornych, Turek. Nejlepší hráči: Jelínek D. - Laštovička

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 70  Rozhodčí: Tlustý (Vízek a Stránský)

Přidáno: 20.5.2013, 08:50:37 Autor: Admin

12.5.2013, Ne | 21. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Hlušice
(2:1)

V dramatickém utkání plném šancí se nakonec prosadili domácí a získali tak první 3 jarní body. Příští neděli zajíždí béčko do Chlumce nad Cidlinou.

Branky: Mrázek 2, Srpek, Laštovička - Novák z pen.

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Srpek, Zeman, Turek, R. Šulc - M. Šulc (87. Meliš), Laštovička, P. Vítek, Hruška (32. O. Vítek) - Hornych (61. Mádlo), Mrázek (83. Adlaf)

Sestava - hosté: D. Průcha - Novotný, P. Průcha, Žilka (75. Holman), Strýhal (53. Šimůnek) - Trejbal, Soumar, Zikmund, Novák - Šiem, Batelka. Nejlepší hráči: Mrázek - Batelka

ŽK: 0:4  ČK: 1:1  Diváci: 70  Rozhodčí: Krejska (Říha a Rychtár)

Přidáno: 12.5.2013, 20:30:31 Autor: Admin

5.5.2013, Ne | 20. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:4 Dohalice
(0:1)

V průměrném zápase hosté byli důraznější v zakončení, a tak si odvezli 3 body. Příští neděli přivítáme Hlušice.

Branky: Hornych - Miškář P. 2, Gazdík Martin, Záruba

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Srpek, Šolc (60. Meliš), Zeman, Šulc (46. Chmelař) - Vilimský, Novák, Turek, Hrubý (60. Pechar) - Hruška (46. Feko), Hornych

Sestava - hosté: Kukla - Marek, Jonáš, Nypl (40. Miškář P.), Záruba - K. Miškář, Gazdík Martin (86. Petřík), Juran, Novák - Erbs (70. Matěj Gazdík), Zapadlo (46. Nesvačil). Nejlepší hráči: Kvasnička L. - Gazdík Martin

ŽK: 2:0  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Pára (Smrček a Novák)

Přidáno: 6.5.2013, 12:03:50 Autor: Admin

27.4.2013, So | 19. kolo | B - mužstvo

Smiřice 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Šťastné vítězství domácích, když hosté nastřelili tyč a dva trestné kopy zlikvidoval výborný brankář Hottmar. Smiřice prohrávaly 0:1 po chybě v obraně, poté vyrovnaly Matějčkem a po kombinační akci na konečných 2:1 skóroval Církva. V příštím kole přivítáme na domácí půdě Dohalice.

Branky: Matějček, Církva - Vilimský

Sestava - domácí: Hottmar - Benák, Nývlt, Janko, Fof (85. Koza) - Mochan (70. Dočekal), Církva, Korenčík (61. Matějček), Tarantík - Čížek (46. Blažek), Melichárek

Sestava - hosté: Vítek - Vilimský, Kvasnička, Zeman, Šulc (84. Šolc) - Feko, Hruška (81. Meliš), Brzek, Pechar - Hornych, Turek. Nejlepší hráči: Církva - Hornych

ŽK: 4:2  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Čožík (Smrček a Andrejsek)

Přidáno: 28.4.2013, 13:33:53 Autor: Admin

21.4.2013, Ne | 18. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Sendražice
(1:0)

Utkání dvou rozdílných poločasů, když domácí v 1. půli své šance neproměnili. Hosté se po přestávce prosadili, a tak si odvezli 3 body. V dalším kole zajíždí tým k zápasu s prvními Smiřicemi.

Branky: Hornych - Jezdinský, Bureš

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Vilimský, Brzek, Zeman, Srpek (82. K. Kvasnička) - Feko, Novák, Mádlo, Hrubý - Hruška (46. Adlaf), Hornych

Sestava - hosté: Středa - Karabinoš (32. Škarytka), Zimmermann, Janeček, Hlavatý - Fedor (35. Rücker), Pejcha, Tokár, Bureš - Jezdinský (64. Satranský), Šurin. Nejlepší hráči: Mádki - Tokár

ŽK: 0:2  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Kincl (Hruška a Papík)

Odkaz na web
Přidáno: 8.5.2013, 18:46:07 Autor: Admin

13.4.2013, So | 17. kolo | B - mužstvo

Kobylice 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Na těžkém terénu se zrodilo zasloužené vítězství domácích. V příštím kole přivítáme na domácí půdě Sendražice.

Branky: 61. a 85. Nový, 40. Šoufek

Sestava - domácí: Holý - Pozler, Fölkl (84. Skalický), Pšenička, Khol - Šoufek, Filip Marek, Nový (89. Haňáček), Havlíček (75. "Tarzan" Průcha Petr) - Kubišta, Vávra

Sestava - hosté: Vítek O. - Srpek, Vik (79. Vilimský), Hrubý (61. Zeman), Novák (66. Adlaf) - Rohlíček, Hruška, Žahourek, Laštovička - Brzek, Turek. Nejlepší hráči: Nový - Rohlíček

ŽK: 2:3  ČK: 0:0  Diváci: 140  Rozhodčí: Slavíček (Smrček a Ludvík)

Přidáno: 15.4.2013, 11:40:24 Autor: Admin

7.4.2013, Ne | 16. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:10 Nepolisy
(1:2)

B mužstvo bylo deklasováno Nepolisy rozdílem třídy 1:10. Letošní skóre s tímto soupeřem je 1:23. V dalším kole zajíždí B tým do Kobylic.

Branky: Vítek P. - Ullmann 3, Pánek 2, Spejchal 2, Lihan 2, Hanuš T.

Sestava - domácí: O. Vítek - Vilimský, Kvasnička, Mihl, Turek - Novák (46. Pechar), Šulc, P. Vítek, Hrubý - Hruška, Hornych

Sestava - hosté: Marko - Zámečník (75. Král), Ullmann, P. Hanuš, Schmidt (46. Doležal) - Mušek, Pánek, Spejchal, Smadiš - Lihan, T. Hanuš. Nejlepší hráči: O. Vítek - Ullmann

ŽK: 0:0  ČK: 1:0 (43. Mihl)  Diváci: 100  Rozhodčí: Částka (Krejska a Junek)

Přidáno: 8.4.2013, 08:25:49 Autor: Admin

4.11.2012, Ne | 13. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Lovčice
(1:1)

Ve vyrovnaném utkání rozhodli o svém vítězství šťastnější hosté 4 minuty před koncem. Příští neděli přivítáme doma v derby Probluz.

Branky: Hruška, Zeman - Koubek O., Koubek D. z pen., Žižka

Sestava - domácí: Kvasnička - Šulc R. J. Pechar, Turek,Srpek - Zeman, Vítek, Laštovička, Adlaf/46.Hrubý/. - Hruška (74. Vilimský), Mádlo (59. J. Pechar)

Sestava - hosté: Appl - Konhefr, O. Koubek (67. Žižka), D. Koubek, Hladík - Kupka (59. Suchochleb), Jilemnický (89. Císař), Tůma, Volejník (79. Hála) - Kafka, Chára

ŽK: 0:2  ČK: 0:0  Diváci: 40  Rozhodčí: Kincl (Ludvík a Vavřina)

Přidáno: 5.11.2012, 20:34:45 Autor: Admin

21.10.2012, Ne | 11. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Nový HK B
(2:1)

Utkání dvou rozdílných poločasů, když domácí byli lepší v 1. půli, hosté po změně stran skóre otočili, a tak si odvezli 3 body. V dalším kole zavítá B tým do Červeněvse.

Branky: Hornych, Šulc M. - Neppl 2, David

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Srpek (74. R. Šulc), K. Kvasnička, Turek, Zeman - M. Šulc, Novák, Vítek, Hrubý (72. Vilimský) - Hruška (72. Adlaf), Hornych

Sestava - hosté: Vašata - Baďura, Vopálka (46. Berger), Lang, Hloušek - Dudek (46. Přiklopil), Kremsa, Čtvrtečka, Karmín - David, Neppl. Nejlepší hráči: Šulc M. - Neppl

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Vízek (Gernat a Jiříček)

Přidáno: 22.10.2012, 08:15:31 Autor: Admin

13.10.2012, So | 10. kolo | B - mužstvo

Myštěves 5:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Domácí po sérii 3 zápasů bez výhry přehráli omlazené hosty ve všech směrech a zaslouženě zvítězili, když do rámce utkání zapadla i trojice
rozhodčích. V dalším kole přivítáme na domácí půdě známého soupeře z Nového Hradce Králové.

Branky: Čížek 2, Jelínek, Pásler, Brett V.

Sestava - domácí: Michalička - Hladík, Draštík, Čížek (83. Valenta), Havlena - Prokůpek (46. Jelínek), Pásler, Matějka, Brett B. (89. Javůrek) - Bielčik, Elfmark

Sestava - hosté: Kocián - Vilimský, Srpek (46. Šolc R.), Majer, Hrubý (60. Šolc D.) - Beneš, Novák (75. Bednář), Vítek, Adlaf (75. Mádlo) - Hornych, Turek. Nejlepší hráči: Čížek - Vítek

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Štancl (Ludvík a Fischer)

Přidáno: 15.10.2012, 09:17:53 Autor: Admin

7.10.2012, Ne | 9. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Chlumec n. C. B
(0:0)

V průměrném utkání z chvostu tabulky si soupeři body dělili. V příštím kole zajíždí B tým k derby do Myštěvse.

Branky: Hrubý - Hermann

Sestava - domácí: Chmelař - Vilimský (80. Šolc), Kvasnička, Turek, Zeman - Feko (62. Srpek), Laštovička, Vítek, Hrubý - Hruška (46. P. Pechar), Adlaf (71. Šulc)

Sestava - hosté: Frajer - Drahorád (66. Steklý), Černohlávek, Růžička (66. Chára), Volný - Janda, Myška (46. Svoboda), Vacek, Sedláček (46. Kycelt) - Hermann, Kofránek. Nejlepší hráči: Laštovička - Janda

ŽK: 0:1  ČK: 0:0  Diváci: 70  Rozhodčí: Tlustý (Vízek a Olah)

Přidáno: 8.10.2012, 10:35:56 Autor: Admin

22.9.2012, So | 7. kolo | B - mužstvo

Dohalice 6:1 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Řada neproměněných šancí zachránila hosty od vyšší prohry, když se 4 góly blýskl Karel Miškář ml.. Příští víkend zajíždí rezerva do Hlušic.

Branky: Karel Miškář 4, Záruba, Nypl - Adlaf

Sestava - domácí: Božič - Krátký, Marek, Javůrek O., Ryba (46. Novák) - Gazdík (51. Javůrek D.), Miškář (62. Petřík), Jaroš, Nypl - Záruba (46. Košťál), Erbs

Sestava - hosté: Kocián - Srpek, Kvasnička, Mihl, Hrubý (46. Šulc) - Beneš, Málek, Feko (70. Adlaf), Pechar - Hruška (65. Vilimský), Majer. Nejlepší hráči: Miškář - Kocián

ŽK: 1:4  ČK: 0:1 (89. Mihl)  Diváci: 80  Rozhodčí: Koki (Andrejsek a Javůrek)

Přidáno: 24.9.2012, 08:35:50 Autor: Admin

16.9.2012, Ne | 6. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Smiřice
(1:1)

Po vyrovnané 1. půli hosté rozhodli o svém vítězství 2 minuty před koncem. V dalším kole zajíždí rezerva k utkání do Dohalic.

Branky: Brzek - Nývlt z pen., Ponikelský

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Srpek, K. Kvasnička, Pechar, Mihl - Zeman, Málek (65. Šolc), Feko, Hrubý (75. Bednář) - Hruška, Brzek

Sestava - hosté: Hottmar - Fof, Benák, Janko (60. Koza), Ponikelský - Matějček (75. Mochan), Nývlt (84. Kačírek), Koutník, Tarantík - Čížek, Korenčík. Nejlepší hráči: Brzek - Ponikelský

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 95  Rozhodčí: Stránský (Tlustý a Vízek)

Přidáno: 17.9.2012, 10:12:21 Autor: Admin

8.9.2012, So | 5. kolo | B - mužstvo

Sendražice 8:1 SK Bystřian Kunčice
(5:0)

Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácích, za které na 8 gólů stačili dva hráči Jezdinský a Fedor. V dalším kole přivítáme doma Smiřice.

Branky: Jezdinský Petr 5, Fedor 3 (1 z pen.) - Hrubý

Sestava - domácí: Středa - Rücker, Karabinoš, Modrý, Hlavatý - Fedor, Pejcha, Bureš (79. Holman), Zimmermann - Jezdinský, Vrabec

Sestava - hosté: Chmelař - Srpek, Kvasnička (61. Šolc), Mihl, Šulc - Hrubý, Bárta, Adlaf, Vilimský M. - Hruška, Turek. Nejlepší hráči: Jezdinský Petr - Srpek Jiří

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 30  Rozhodčí: Jezdinský Petr 5, Fedor 3 (1 z pen.) - Hrubý

Přidáno: 10.9.2012, 08:02:12 Autor: Admin

19.8.2012, Ne | 2. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Kosičky
(1:1)

Po vyrovnané 1. půli domácí během 5 minut na začátku 2. poločasu vstřelili 2 góly, hosté pak snížili až ke konci zápasu. V příštím kole zavítá B tým do Nepolis.

Branky: Hrubý 2 (1 z pen.), Mihl - Černý Jakub, Volf

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Bárta, K. Kvasnička, Mihl, Turek - Feko, P. Pechar (81. Bednář), Vik (78. Chmelař), Hrubý - Hruška (88. Srpek), Šulc (65. Adlaf)

Sestava - hosté: J. Koliáš - Koóš, Zalabák (69. Bouška), Šanda, Volf - Perný (67. Žďárský), Špás (46. Tomek), Rychnovský, M. Černý - J. Černý, Stránský (25. Donát). Nejlepší hráči: Hrubý - Černý J

ŽK: 3:1  ČK: 0:0  Diváci: 150  Rozhodčí: Utbánek (Jedlinský a Jindáček z OFS Rychnov)

Přidáno: 20.8.2012, 13:37:45 Autor: Admin

12.8.2012, Ne | 1. kolo | B - mužstvo

Probluz 7:1 SK Bystřian Kunčice
(4:1)

Domácí po rychlém nástupu třemi hezkými brankami po dobrých kombinacích získali potřebný náskok, který navýšili až na sedm zásahů. V příštím kole přivítáme v derby Kosičky.

Branky: Karlík Jiří 3, Kalhous 2, Brixi L., Neumann F. - Hrubý

Sestava - domácí: Brambora - Kolakovský, Neumann R., Sedílek, Gabriel - Brixi M., Karlík, Neuman F. (75. Podsadlo L.), Volf (80. Havrda) - Brixi L., Kalhous (75. Pánek)

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Šulc, Kvasnička K., Mihl, Feko - Zeman, Málek (46. Pechar), Kneifel (46. Rakitsky), Hornych - Turek, Hrubý. Nejlepší hráči: Karlík - Hrubý

ŽK: 1:3  ČK: 0:0  Diváci: 90  Rozhodčí: Gernát (Smolko a Fischer)

Přidáno: 13.8.2012, 19:20:56 Autor: Admin