18.6.2013, Út | 15. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 6:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Ve vedru jsem byli vyrovnaným soupeřem pouze 20 minut.Poté bylo jen otázkou kolik branek inkasujeme.Opět jsme podali mdlý výkon.Štěstí že je konec sezony.

Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek (46´Teichman) - Vik (42´Adlaf), Rohlíček, Kratochvíla - Šulc, Hůlka, Laštovička, Žahourek - Mádlo, Doležal, Mrázek (53´Feko)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 20.6.2013, 12:12:49 Autor: Petr Hypius

15.6.2013, So | 26. kolo | A - mužstvo

Vysoká n. L. A 2:2 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

První poločas se nám vůbec nepovedl.Hráli jsme bez zájmu a nasazení.I když jsme si šance vypracovali nedokázali jsme je proměnit.Po poločasové bouřce v kabině jsme se v druhém poločase zlepšili.Dlouho jsme ale nemohli dát branku.V závěru domácí odpadli a nám se aspoň podařilo vyrovnat.

Branky: 71´Hornych, 85´Laštovička

Sestava - hosté: Vítek - Vik (69´Kalenský), Pechar P/46.Adlaf/., Doležal, Kratochvíla - Novák, Rohlíček, Laštovička, Šulc - Hůlka, Hornych

Přidáno: 17.6.2013, 12:46:49 Autor: Petr Hypius

9.6.2013, Ne | 25. kolo | A - mužstvo

Vrchlabí 4:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Bohužel jsme opět totálně selhali a stejně jako na Novém Hradci zaslouženě prohráli.Tentokrát to nemělo s fotbalem vůbec nic společného.

Branky: 1´Rohlíček

Sestava - hosté: Teichman - Janata, Kratochvíla, Pechar P.(59´Feko), Žahourek - Šulc, Doležal, Laštovička, Rohlíček - Hůlka, Mrázek

Přidáno: 10.6.2013, 10:56:08 Autor: Petr Hypius

5.6.2013, St | 21. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Dobruška
(0:0)

První poločas mnoho pohledného fotbalu nepřinesl.Jedinou šanci neproměnil Janata.Aktivnější jsme byli o malinko my.Druhý poločas se nesl ve stejném duchu.Největší šanci hostů připravil náš stoper,když tečoval hlavou nakopnutý míč, ale vynikající zákrok předvedl Teichman.Bohužel v 65´jsme ztratili na půlící čáře míč a soupeř šel z brejku do vedení.Mužstvo se ale nesložilo a dál bojovalo.Hůlka ale trefil pouze břevno.V 80´se opakovala stejná situace jako před první brankou.Soupeř šel do brejku a nadvakrát překonal Teichmana.Vsadili jsme vše na útok a po minutě pobytu na hřišti snížil Brzek v 84´ hlavou po centru Šulce.V závěrečném náporu trefujeme opět břevno.V poslední minutě po rohovém kopu se prosadil hlavou náš brankář a vyrovnal.V té chvíli jsme byli spokojeni už i s bodem.V poslední minutě nastavení podběhl dlouhý aut Brzka hostující brankář a Mrázek dokončil obrat.Hlavní rozhodčí poté ukončil utkání.Ve vyhecovaném utkání musíme pochválit naše hráče za bojovnost a nasazení.Poslední zápas před domácími fanoušky se musel líbit  a kdo odešel dříve musel litovat.

Branky: 84´Brzek D., 90´Teichman, 90´+ 3´ Mrázek

Sestava - domácí: Teichman - Pilař (83´ Brzek D), Doležal, Kratochvíla, Žahourek - Šulc , Rohlíček, Laštovička,Janata (77´Vik.) - Hůlka , Hornych (62´Mrázek)

Sestava - hosté:

Přidáno: 6.6.2013, 09:54:12 Autor: Petr Hypius

1.6.2013, So | 24. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 4:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Na těžkém terénu byl první poločas vyrovnaný.Naše dvě šance jsme neproměnili.V úvodu druhého poločasu jsme po chybě inkasovali.Snažili jsme se o vyrovnání ale ani nejvyloženější šance neproměnili.Tak nás domácí v závěru potrestali dalšími brankami.Po druhé brance jsme působili velmi odevzdaně.

Branky:

Sestava - hosté: Vítek - Pilař, Kratochvíla, Pechar P., Žahourek - Vik (60´ Janata), Rohlíček, Hůlka, Doležal, Šulc - Laštovička (80´Teichman)

Přidáno: 3.6.2013, 14:46:29 Autor: Petr Hypius

25.5.2013, So | 23. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:0 Ohnišov
(2:0)

I když jsme nepředvedli nijak oslnivý výkon na body to stačilo.Soupeř byl z kategorie velmi slabých.Střelecky se dařilo Jindrovi Laštovičkovi který zaznamenal 3 branky.

Branky: 19´, 44´, 65´ Laštovička, 80´Hůlka

Sestava - domácí: Vítek - Pilař , Kratochvíla , Žahourek - Šulc (85´Srpek), Rohlíček, Hůlka, Doležal,Laštovička, Janata (64´Vik) - Tér (80´Feko)

Odkaz na web
Přidáno: 1.6.2013, 12:19:20 Autor: Petr Hypius

18.5.2013, So | 22. kolo | A - mužstvo

Chlumec n. C. 4:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

I přez prohru musím kluky pochválit protože přispěli k velmi dobré úrovni utkání.Po poločasu jsme se dostali do dvoubrankového vedení.Bohužel nám docházeli síly a soupeř disponuje kvalitním kádrem a hlavně lavička rozhodla.Nás zklamali hráči ,kteří se k utkání nedostavili.Bohužel to rozhodlo zápas.Jinak se hrálo vyrovnané utkání,kdy jsme v prvním poločase byli lepší,soupeř převzal iniciativu po 60 minutě a 2 pěknými a 2 náhodnými goly rozhodl.

Branky: 21´Pechar P., 46´Laštovička

Sestava - hosté: Vítek - Pilař, Kratochvíla, Pechar P.(63´Kalenský), Žahourek - Tér, Rohlíček, Hůlka, Laštovička, Šulc - Mrázek (85´Adlaf)

Přidáno: 21.5.2013, 12:35:24 Autor: Petr Hypius

8.5.2013, St | 14. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:4 Kostelec n. O.
(0:2)

Utkání nemá cenu komentovat.Mohli jsme prohrát ještě vyšším rozdílem.Musíme se sami oklepat a žačít bojovat a rvát se o výsledek.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek - Pilař (46´Feko), Brzek D.(65´Adlaf), Kratochvíla - Šulc, Tér, Rohlíček, Hůlka, Žahourek - Brzek R.( 23´Janata), Mrázek (73´Pechar P.)

Přidáno: 9.5.2013, 18:02:58 Autor: Petr Hypius

4.5.2013, So | 20. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Přepychy
(2:1)

Začátek utkání nám vyšel a opět jsme v první minutě vedli.Místo uklidnění jsme usnuli do hlubokého spánku a soupeř bojoval a byl všude dřív.Sice jsme si vypracovali ještě šance které jsme nedokázali ale proměnit.Před přestávkou zvýšil Hůlka z trestného kopu na 2 : 0 ale vzápětí nesmyslně ve vápně fauloval Brzek D. a hosté snížili.Po přestávce to byla katastrofa a soupeř vyrovnal.Mohl jít i do vedení ale náš brankář 2x zachránil.Probrali jsme se až ke konci utkání ale na zvrat už bylo pozdě.Nedovedu si naše výpadky vůbec vysvětlit.

Branky: 1´Šulc, 42´Hůlka

Sestava - domácí: Vítek - Pilař, Brzek D., Žahourek (73´Mrázek) - Tér, Rohlíček, Laštovička, Hůlka, Kratochvíla - Brzek R., Šulc

Přidáno: 8.5.2013, 18:44:57 Autor: Petr Hypius

1.5.2013, St | 17. kolo | A - mužstvo

Police n. M. 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

V Polici jsme odčinili výpadek z Černilova.Neuběhla ani minuta a v pokutovém uzemí se prosadil Šulc a nedal brankáři šanci,Domácí poté vše nakopávali na své hroty ale obrana pracovala na jedničku.V druhém poločase se hra nezměnila jenom jsme měli více prostoru na protiůtoky.Se spousty standartek soupeře jsme si někdy i se stěstím dokázali poradit.Domácím jsme dopomohli k vyrovnání sami,když jsme si dávali přednost při odkopu a soupeř vnikl do vápna kde byl faulován.O několik minut později jsme ale opět šli do vedení po brance Mrázka.Soupeř v závěru pouze trefil tyč a centrovaný míč zapadl na břevno a tak si odvážíme z Police velmi cenné body.Mužstvo tentokrát bojovalo a rvalo se o úspěšný výsledek.I když jsme měli velké problémy se sestavou mladíci sehráli velice dobrý zápas.

Branky: 1´Šulc , 68´Mrázek

Sestava - hosté: Vítek - Pilař. Brzek D.,Žahourek - Feko (88´Tér), Rohlíček, Hůlka, Laštovička, Kratochvíla - Šulc, Mrázek (78´Brzek R.)

Přidáno: 2.5.2013, 14:28:07 Autor: Petr Hypius

28.4.2013, Ne | 19. kolo | A - mužstvo

Černilov A 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Stačila na nás bojovnost a nasazení domácích hráčů.Náš profesorský fotbal nevedl k vytvoření si jediném šance ze hry.Sice jsme měli více míč na kopačkách ale bez pohybu se hrát nedá.Jsem zklamán hrou.Oproti minulému zápasu nastoupilo úplně jiné mužstvo,které soupeře velmi podcenilo.Domácí vyhráli zcela zaslouženě.

Branky:

Sestava - hosté: Teichman - Pilař , Doležal, Žahourek - Šulc, Rohlíček, Laštovička, Kratochvíla (68´Feko) - Tér (73´Mádlo), Hůlka, Brzek D.

Přidáno: 29.4.2013, 11:03:09 Autor: Petr Hypius

20.4.2013, So | 18. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Úpice
(1:0)

Utkání o šest bodů rozhodla naše větší produktivita a bojovnost.Soupeř byl velmi fotbalový ale pouze orazítkoval v prvním poločase tyč a ve druhém poločase kdy za stavu 2 : 0 vsadil vše na útok dvakrát břevno.Kromě branek které dali Laštovička ,který po centru z voleje nedal šanci brankáři a Šulce , který se nemýlil po průniku Téra jsme další neproměnili.Jsme maximálně spokojeni se ziskem bodů s velice kvalitním soupeřem.Kaňkou na utkání bylo chování soupeřových fanoušků ,kteří neunesli prohru svého týmu.

Branky: 33´Laštovička , 64´Šulc

Sestava - domácí: Teichman - Pilař,Doležal, Žahourek - Šulc (90´Adlaf), Rohlíček, Laštovička , Kratochvíla - Tér ( 78´Brzek D.), Hůlka, Mrázek (60´Janata)

Přidáno: 8.5.2013, 18:45:21 Autor: Petr Hypius

6.4.2013, So | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Třebechovice
(0:1)

Úvod zápasu nám vyšel a soupeře jsme dostali pod tlak.Trestný kop Doležala vytáhl Rolejček,prunik Šulce jsme nedotáhli.Soupeř udeřil ve 29 minutě ,kdy jsme nechali volného hráče na zadní tyči ,který se hlavou nemýlil.Do poločasu jsme zůstali jak opaření a vvůbec se nám nedařilo.Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně ale soupeř perfektně bránil a my si nebyli schopni přihrát natož vytvořit nějakou šanci.Jediná přišla až v nastavení po rohovém kopu kdy hlavička Laštovičky mířila do prázdné branky ale golman Rolejček předvedl vynikající zákrok.Tak si hosté po zásluze odváží vítězství.

Branky:

Sestava - domácí: Teichman - Pilař, Doležal, Kratochvíla - Šulc (81´Pechar), Rohlíček, Laštovička,Janata (62´Brzek D.) - Tér, Hůlka , Brzek R. (30´Žahourekf)

Přidáno: 8.5.2013, 08:18:33 Autor: Petr Hypius

10.11.2012, So | 12. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Vrchlabí
(1:0)

Celý první poločas byl vyrovnaný.Hosté hráli velmi tvrdě a byli rychlejší ve startu na míč.Přesto jsme šli v 18´do vedení zásluhou Brzka.Místo uklidnění jsme však na chvíli přenechali iniciativu soupeři.Naše defenziva však opět fungovala na jedničku.V závěru poločasu byl vyloučen hráč hostí a tak se nám naskytla výhoda.Soupeř se ale nani v druhém poločase nevzdával a na hřišti se jiskřilo.O všem v druhém poločase rozhodl Aleš Hůlka.Nejprve se neukvapil se střelou a nechal přeskočit protihráče a až poté zavěsil a v 70´byl faulován v pokutovém uzemí a sám s přehledem pokutový kop proměnil.Poté se již utkání dohrávalo.O výsledku bylo rozhodnuto.

Byl jsem nadmíru spokojen s výkonem mužstva.Poslední utkání jsme zvládli a tak mohlo dojít k oslavě bodového zisku v podzimní části.

Branky: 18´Brzek, 53´a 70´Hůlka

Sestava - domácí: Teichman - Pilař, Pechar, Kratochvíla - Šulc , Rohlíček, Laštovička, Janata ( 78´Novák)Tér ( 89´Chmelař), Hůlka , Brzek (84´Feko)

Přidáno: 11.11.2012, 08:57:46 Autor: Petr Hypius

3.11.2012, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:0 Vysoká n. L. A
(1:0)

První poločas přinesl taktickou bitvu.Ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu.Přesto jsme byli aktivnější a vypracovali si šance.Brzek sám nedal ,stejně se vedlo Šulcovi.Tak první branku s přehledem zakončil Hůlka, který obešel brankáře a do prázdné branky zakončil.Hosté hrozili pouze ze standartních situací,které nebezpečně zahrával Samek.Naše obrana byla ale pozorná.Druhý poločas se hrál za stejného scénáře.Hosté nejprve měli šanci Bitnarem ale jeho hlavička šla mimo.Poté ještě zahrozili jednou,kdy se objevil hostující hráč sám před Teichmanem ale ztroskotal na něm.V 73 minutě jsme zahrávali třetí rohový kop po sobě a Tér přímo z rohu nachytal brankáře hostí.Hosté vsadili poté vše do útoku ale do vyložené šance jsme je nepustili.V závěru se ještě z trestného kopu trefil Pilař a skore zakončil v poslední minutě Tér.Zvítězili jsme zcela zaslouženě,hráči splnili dané úkoly na jedničku.

Branky: 73´a 89´Tér, 35´Hůlka, 83´Pilař

Sestava - domácí: Teichman - Pilař, Pechar, Kratochvíla - Šulc (84´Vik), Rohlíček, Laštovička, Tér - Hůlka , Doležal ( 58´Janata), Brzek (88´Adlaf)

Přidáno: 4.11.2012, 18:03:38 Autor: Petr Hypius

20.10.2012, So | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Nový HK A
(1:0)

Hned v 2 minutě zacentroval Pilař a Brzek otevřel skore utkání.Další šanci neproměnil Tér.Hosté se oklepali a 20minut měli častěji míč na svých kopačkách.Poté jsme hru vyrovnali a v závěru poločasu si vytvořili i šance.Laštovička a ani 2x Brzek v zavěru neuspěli.Zvlášt šance Brzka byly stoprocentní.Druhý poločas se musel přítomným divákům líbit.Obě mužstva chtěla hrát fotbal.My jsme zvýšili Brzkem na 2 : 0.Soupeř ale odpověděl kontaktní brankou po dlouhém trestném kopu.My opět zvýšili po nejhezčí akci po ose Laštovička, Hůlka Doležal.V Závěru hosté snížili ale drama se již nekonalo a výsledek jsme si pohlídali.

Naše vítězství je zcela zasloužené.Vypracovali jsme si více šancí.Soupeř vstřelil 2 slepené góly.Sice se snažil hrát fotbal ale do vyložených šancí jsme ho nepustili.Hrál se svěží fotbal na který se dalo koukat.

Branky: 2´a 62´Brzek ,83 ´Doležal - 75" Neppl, 85" Jarotek

Sestava - domácí: Chmelař - Pilař, Pechar, Kratochvíla - Šulc (90´Adlaf), Rohlíček, Laštovička, Tér - Brzek( 88´Vik), Doležal , Hůlka

Sestava - hosté: Ondráček - Kašpar, Jindra (60" Ondrej), Olšák, Páter, Šmíd, Neppl, Drenko P., Bergman, Kolář, Jarotek

ŽK: 2:0  ČK: 0:0  Diváci: 150  Rozhodčí: Žerovnický

Přidáno: 22.10.2012, 14:44:34 Autor: Petr Hypius

13.10.2012, So | 10. kolo | A - mužstvo

Ohnišov 4:4 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

První poločas jsme podcenili a soupeři se přizpůsobili jeho hře.Přesto jsme měli vést minimálně o dvě branky.Opak byl ale pravdou.Do druhého poločasu tak nastoupilo úplně jiné mužstvo.Nesrazilo nás aani vyloučení našeho brankáře ,které viděl z půlky jenom hlavní rozhodčí a domácí jsme jasně přehráli.Bohužel nás schodili vlastní chyby.Soupeř ze 4 střel na branku 4x skoroval.

Hráli jsme se zatím nejslabším soupeřem a přenechali mu bod.Za druhý poločas jsme si výhrát zasloužili.Způsob rozhodování p.Havlíkem si nechám raději pro sebe.

Branky: 24´a 80´Brzek, 68´Doležal, 77´Laštovička

Sestava - hosté: Teichman - Pilař, Pechar J., Žahourek- Šulc, Tér, Laštovička, Janata (55´Chmelař) - Hůlka, Doležal, Brzek (90´Pechar P.)

Přidáno: 14.10.2012, 09:34:16 Autor: Petr Hypius

6.10.2012, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Chlumec n. C.
(0:0)

První poločas se hrál za převahy soupeře.Jeho tlak v závěrečných minutách byl velký ale naše obrana odolala.Druhé dějství již bylo vyrovnanější.Do vedení jsme šli po brance Brzka jehož centr zapadl do branky.Soupeř vyrovnal po naší zbytečné ztrátě míče u soupeřova rohového praporku.Rozhodl Doležalův trestný kop,který nám zajistil 3 body.Soupeř ještě v závěru vrhnul všechny síly do útoku ale Kraus ve vyložené pozici přestřelil a 2x nám pomohla tyč.

Sehráli jsme utkání s velice dobrým soupeřem.I když se nám nedařilo kombinačně tak kluci ve druhém poločasu splnili to co jsme si řekli a co  na soupeře platilo.Chlumec disponuje nyní velice dobrým mužstvem a nějaký bod si u nás zasloužil.

Branky: 58´Brzek, 84´Doležal

Sestava - domácí: Teichman - Pilař, Pechar J., Kratochvíla - Šulc (90´Adlaf), Tér, Rohlíček, Doležal, Janata - Hruška (59´Feko), Brzek (90´Pechar P.)

Přidáno: 7.10.2012, 09:05:02 Autor: Petr Hypius

29.9.2012, So | 8. kolo | A - mužstvo

Dobruška 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

I když domácí měli opticky více ze hry vyškolili jsme je v produktivitě.Naše šance v 1 poločase proměnili Šulc a Laštovička.V 2 poločase jsme se zaměřili na pozorné bránění a podnikání rychlých protiútoků.Jeden z nich v závěru proměnil svou druhou brankou Šulc.Domácí snížili až v 90 minutě.Rozhodla zkušenost našich hráčů podložená velkou bojovností a nasazením.

Branky: 11´a 85´ Šulc , 19´Laštovička

Sestava - hosté: Teichman - Pilař, Pechar J., Kratochvíla - Šulc, Tér, Feko, Laštovička, Janata - Doležal (60´Pechar P.) , Brzek (86´Srpek )

Přidáno: 29.9.2012, 22:41:56 Autor: Petr Hypius

23.9.2012, Ne | 7. kolo | A - mužstvo

Přepychy 1:4 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Utkání jsme kromě výpadku na začátku druhého poločasu zvládli a kontrolovali hru.Nesrazil nás ani vlastní gól a utkání jsme do poločasu otočili.Z mého pohledu jsme měli vést o více branek ale příležitosti jsme neproměnili.Soupeř hrozil pouze nakopávanými míči a dlouhými auty do našeho pokutového území s kterými jsme měli problémy.Vítězství je zcela zasloužené.do rámce utkání zapadla v bouřlivém prostředí i trojice rozhodčích.

Branky: 30´, 35´a 68´Brzek, 87´Rohlíček

Sestava - hosté: Teichman - Pilař, Pechar J., Kratochvíla - Šulc (63´Hruška ), Rohlíček, Laštovička, Janata (89´Adlaf) - Tér, Doležal, Brzek (85´Pechar P.)

Přidáno: 24.9.2012, 12:00:26 Autor: Petr Hypius

15.9.2012, So | 6. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Černilov A
(1:0)

Od začátku jsme byli lepším mužstvem a zasloženě zvítězili.Již v prvním poločase jsme mohli vést ale Doležalovu hlavičku zastavila tyč a 100%penalta na Hůlku se nepískala.Hosté zahrozili pouze několika pokusy z dálky s kterými si pozorný Teichman poradil.Do druhého poločasu jsme nabádali hráče k trpělivosti a stejnému nasazení.I když nám několik to minut trvalo tak jsme výkon z prvního poločasu zlepšili a začali dávat i branky.Nejdříve se prosadil po Doležalově trestném kopu Laštovička.Druhou branku zařídil z trestného kopu Doležal s přispěním soupeřovi zdi.Nejhezčí branku si Michal schoval na konec zápasu ,kdy z voleje nedal brankáři ani šanci se za míčem podívat.Na konci naše pozornost polevila a soupeř snížil.

Branky: 51´Laštovička, 69´a 85´Doležal

Sestava - domácí: Teichman - Pilař, Pechar, Kratochvíla - Tér, Rohlíček, Laštovička, Janata - Doležal, Hůlka (65´Brzek),Šulc (85´Feko)

Přidáno: 17.9.2012, 07:30:38 Autor: Petr Hypius

8.9.2012, So | 5. kolo | A - mužstvo

Úpice 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Nedokázali jsme eliminovat nováčkovský elán domácích a zaslouženě ztratili první body.Bohužel jsme přišli i o Jankaje ,který skončil po nezaviněném střetu se zlomenou rukou v trutnovské nemocnici.Domácí se prosadili v 13´,kdy Šulc prohrál souboj s domácím hráčem ,který vrátil míč před branku a Teichman neměl šanci.Po přezkupení řad jsme v druhém poločase získali herní převahu ale bohužel jen po velké vápno.Za celé utkání jsme neohrozili branku soupeře.Ten nás ztrestal ještě v 51´,kdy Kratochvíla prohrál souboj na středové čáře, nikdo ho nezajistil a domácí hráč upravil na konečný výsledek.

Branky:

Sestava - hosté: Teichman - Pilař, Jankaj (34´Brzek), Rohlíček, Kratochvíla - Šulc, Tér, Doležal, Laštovička, Janata - Hornych (46´Hůlka)

Přidáno: 10.9.2012, 15:04:02 Autor: Petr Hypius

1.9.2012, So | 4. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:0 Police n. M.
(1:0)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a zaslouženě šli do vedení brankou Hornycha.Od 15 minuty převzal iniciativu soupeř a byl až do konce utkání lepší.Zásluhu na 3 bodech má náš brankář Teichman,který zneškodnil mnoho šancí soupeře a poradil si i s pkutovým kopem 10 minut před koncem.Stejnou šanci zahrávat penaltu jsme o několik minut dostali i my ale i Tér neproměnil.Naše vítězství bylo velice šťastné.

Branky: 8´Hornych

Sestava - domácí: Teichman - Rohlíček, Jankaj, Kratochvíla - Šulc,Tér, Doležal, Laštovička, Janata (90´Adlaf) - Hornych (84´Feko), Brzek (86´Pechar P.)

Přidáno: 10.9.2012, 15:06:53 Autor: Petr Hypius

25.8.2012, So | 3. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Opět jsme měli problémy se sestavou ale hráči kteří nastoupili zaslouží pochvalu.První poločas kromě úvodu kdy domácí nastřelili břevno byl plně v naší režii.dobře jsme kombinovali a domácí nepustili do žádné šance.Sami jsme vstřelili v 28 a 39 minutě branky které zaznamenali Kratochvíla s Vikem.I když jsme hráče upozornovali v přestávce že zápas ještě není rozhodnut tak druhé dějství jsme vůbec nezvládli.Domácí vysunuli svůj presing a my jsme pouze nakopávali míče dopředu.Sice jsme si vytvořili několik brejkových situací ale špatně jsme je řešily.Na velkém třebechovickém hřišti nám i ubývali síly a tak se domácí v 75´dočkali snížení z pokutového kopu.Až do konce jsme se strachovali o výsledek, ale dokázali jsme odolat a tak si odvážíme další 3 body.

Branky: 28´Kratochvíla, 39´Vik

Sestava - hosté: Teichman - Pilař, Jankaj, Pechar J., Kratochvíla - Šulc, Rohlíček, Vik (75´Feko),Laštovička (88´Pechar P.), Janata - Tér

Přidáno: 26.8.2012, 08:55:24 Autor: Petr Hypius

18.8.2012, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Roudnice A
(0:0)

První poločas byl z obou stran opatrný.Opticky měli ze hry více hosté.V druhém dějství jsme přečkali 10 minut kdy si Roudnice vytvořila šance ale naštěstí pro nás je neproměnila.Tak jsme před velmi slušnou návštěvou šli do vedení zásluhou Laštovičky který zblízka nedal Tomkovi šanci a pod břevno zavěsil.Poté se hrál fotbal nahoru dolů.Po průniku Janaty ještě Brzek přeběhl míč ve vyložené šanci aby vzápětí po autu Doležal patičkou stanovil konečný výsledek.Závěr jsme si již zkušeně pohlídali i když Pecharova dalekonosná střela skončila na břevně.

Branky: 53´Laštovička, 79´Doležal

Sestava - domácí: Chmelař - Pilař, Jankaj, Kratochvíla - Šulc (75´Janata), Pechar, Laštovička, Rohlíček - Hornych (56´Brzek), Doležal (90´Vik), Tér (80´Hruška)

Přidáno: 19.8.2012, 09:52:55 Autor: Petr Hypius

11.8.2012, So | 1. kolo | A - mužstvo

Kostelec n. O. 2:3 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Po vyrovnaných uvodních minutách převzali iniciativu domácí a vytvořili si dvoubrankový náskok.Je pravda že jsme jim obě branky připravili.Naše naděje držel navrátivší se po zranění brankář Vítek,který zneškodnil několik vyložených příležitostí soupeře.Se závěrečným poločasovým hvizdem se nám podařilo snížit.Hornych ještě sám před brankářem neproměnil ale Janata se nemýlil.O poločase jsme přezkupili rozestavení a dvěmi brankami vývoj zápasu otočili.Nejprve si na trestný kop Hornycha naběhl Laštovička a do protipohybu brankáře vyrovnal.Poté svůj průnik zakončil mezi nohami brankáře Hruška.Domácí se poté snažili ale naše obrana byla již pozorná v čele s vynikajícím brankářem Vítkem.I když jsme nebyli lepším týmem tak bojovností jsme dokázali nepříznivý stav otočit a začíli jsme sezonu dobře což bychom chtěli za týden potvrdit s derby s Roudnicí.

Branky: 45´Janata, 58´Laštovička, 63´Hruška

Sestava - hosté: Vítek - Pilař, Pechar J., Kratochvíla - Šulc, Rohlíček, Laštovička, Doležal, Feko (46´Hruška, 87´Pechar P.), Janata - Hornych (90´Chmelař)

Přidáno: 12.8.2012, 09:13:27 Autor: Petr Hypius