12.6.2013, St | 15. kolo | Starší dorost

Trutnov B 1:4 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Předehrávané poslední kolo se v Trutnově hrálo na přírodní trávě za příjemného podvečerního počasí. Hned druhá nebezpečnější situace před domácí brankou končí brankou, kdy Kuba Mrázek z leva projde do velkého vápna a jeho přihrávku na zadní tyči proměňuje Mrázek Kryštof - 0:1.Ten tak potvrzuje svůj čich na góly i v dorostenecké kategorii. Nikdo z přihlížejících si nemyslel, že to bude na dlouhou dobu z naší strany poslední pěkný moment. Tempo hry bylo spíše slabší, domácí se snažili kombinovat, ale naše obrana fungovala bezchybně. Hra dopředu však byla bez nápadu, bez pohybu a nakopávané míče naši útočníci většinou nezískávali. Přesto navyšujeme své vedení, kdy Jarda Mádlo "pružovkou" ze 20 metrů překvapil nejen sám sebe, ale i domácího brankáře a umístěná avšak velmi slabá střela končí v síti - 0:2. Poločas tak končí asi zaslouženým vedením.

Druhý poločas přinesl z naší strany velmi úspornou hru, některé momenty byly i pro zasmání. Hráči se snažili v předposledním zápasu sezóny si fotbal užít, ale nedařilo se proměňovat i velmi nadějné sitauce. V 81.m vystřelil Jirka Adlaf a tečovaná střela končí u pravé tyče domácí branky - 0:3. Čisté konto se nám nepodařilo udržet, když domácí v 85.m pěknou střelou k tyči snižují - 1:3. V 90.m po pěkném fotbalovém momentu střílíme poslední branku, kdy Kuba Mrázek ideálně narazí míč Jardovi Mádlovi a ten s přehledem ze 12 metrů obstřeluje domácího brankáře - 1:4.
Utkání tak končí zalouženým vítězstvím nad snaživým týmem domácích, kteří nastoupili s omlazeným týmem. My jako již tradičně přijeli pouze s jedenácti hráči. Děkujeme domácím za přeložení zápasu a těšíme se na poslední utkání do Nové Paky. Toto utkání bude pro hráče ročníku 1994 posledním v kategorii dorostu. 


Branky: Mádlo Jaroslav 2x, Mrázek Kryštof 1x, Adlaf Jiří 1x

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek, Kubišta, Pechar, Kalenský - Meliš, Bednář, Mádlo, Adlaf - Mrázek Kryštof, Mrázek Jakub

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 13.6.2013, 17:55:40 Autor: Jiří Skřivan

9.6.2013, Ne | 25. kolo | Starší dorost

Vrchlabí 3:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Utkání s druhým týmem tabulky v příjemném prostředí stadionů v Kunčicích nad Labem přineslo nadprůměrnou dorosteneckou hru obou týmů. První se prosadili domácí, kteří zahrávali několik rohových kopů za sebou po našich nedorozuměních v obraně. Třetí RK rozehraný nakrátko již znamenal branku, kdy střela z levé strany z velkého úhlu skončila na zadní tyči - 1:0. Po této brance jsme se konečně již probrali a i v oslabené sestavě vyrovnali hru a připravovali si i vyložené šance. Ve 22.m po vyhraných soubojích v pokutovém území se ke střele dostal Pechar, který vystřelil tvrdě, ale metr na břevno. Střela Mádlo o chvilku později končí vedle pravé tyče. Ve 36.m Melichar krásně přenese hru na levou stranu na Pechara jehož první střelu sráží obránce rukou a druhou likviduje gólman domácích. Ve 40. je již vyrovnáno, kdy se ke svému klasickému průniku z levé strany dostává Kalenský. Přejde od postranní lajny až do středu hřiště a s přehledem překonává brankáře domácích - 1:1.
Druhý poločas přináší vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách. Do vedení se však dostanou domácí, kteří využívají situace, kdy zraněný Šolc leží v pokutovém území, přesto nepřeruší hru a po narážečce prudkou střelou pod břevno skórují - 2:1. Naši hráči se zlobí, ale protože hlavní rozhodčí nepřerušil hru, měli na situaci lépe reagovat. Nešťatná branka náš tým vyburcovala, ale příležitost Mádla ani Melichara brankou nekončí. Jak je fotbal krásný, ale někdy i trošku krutý ukazuje v 90.m, kdy na TK z poloviny hřiště nabíhá náš brankář Víťa Kocián a hlavičkuje do pravé tyče domácí branky. Míč se odráží podél branky, ale nikdo z našich se k dorážce nedostává. Domácí hned po zisku míče a rychlém brejku střílí rozhodující gól do prázdné branky.
I přes porážku však chválíme náš tým za předvedou hru. Je vidět, že utkání s dobrými soupeři přispěje i ke zlepšení našeho výkonu. Vzhledem k mnoha absencím našich hráčů jsme s výkonem týmu spokojeni.  


Branky: Kalesnký Luboš

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Šolc, Chmelař, Kubišta, Kalenský - Meliš, Bednář, Feko, Mádlo - Melichar, Pechar (65.Mrázek Kryštof)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 13.6.2013, 17:39:46 Autor: Jiří Skřivan

1.6.2013, So | 24. kolo | Starší dorost

Volanov 0:8 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Utkání s posledním týmem soutěže, který nastoupil pouze s devíti hráči navázalo na předcházející nepovedený zápas s Hořicemi. Vinou startu dvou dorostenců za "A" tým mužů, absenci zraněných hráčů a neomluvené absenci jsme přijeli bez střídajících hráčů a to asi mělo vliv na přístup k utkání. Výkon byl velmi slabý, opět se nechtělo většině hráčů kombinovat a tak pochvalu zaslouží věkem ještě žák Kryštof Mrázek, který s přehledem proměnil své příležitosti a vstřelil hattrick. Jedním z mála plusů tak zůstalo pouze čisté konto našeho brankáře. Zápas potvrdil, že je těžké hrát proti oslabenému soupeři, který pouze boří hru.


Branky: Mrázek Kryštof 3x, Mádlo 2x, Mrázek Jakub 1x, Chmelař 1x, Adlaf 1x

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek, Chmelař, Šolc, Adlaf - Meliš, Bednář, Mádlo, Melichar - Mrázek Kryštof, Mrázek Jakub

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 13.6.2013, 17:23:02 Autor: Jiří Skřivan

25.5.2013, So | 23. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 0:2 Hořice
(0:1)

Utkání s tradičním rivalem z Hořic se našemu týmu příliš nevyvedlo. Hra byla vyrovnaná, s mírnou převahou domácích, ale bez vyložených šancí. Hosté dobře bránili a při získání míče se snažili o kombinační fotbal. Ve 25.m vyšel hostům brejk a dostali se do vedení - 0:1. Ani obdržená branka náš tým příliš neprobudila. V ofenzivě byli naši hráči přliš sobečtí, nikdo nechtěl moc kombinovat. A tak poločas končí zaslouženým vedením hostí.
Druhý poločas se dostáváme alespoň k trvalejšímu tlaku, ale výborný gólman hostí naše příležitosti likviduje s přehledem jednak dobrými zákroky na čáře, ale i výborným vybíháním. V 81.m je zápas rozhodnutý, když hosté střílí druhou branku - 0:2. Závěr zápasu se již pouze dohrává. Za předvedený výkon zejména v prvním poločase si body nezasloužíme. Nedařilo se v útočné fázi, hráči nechtěli kombinovat. Jednalo se o jeden z nejhorčích výkonů v sezóně, kdy je těžké někoho pochválit. Celkový dojem z týmu byl špatný. 


Branky:

Sestava - domácí: Kocián - Srpek Jiří, Chmelař, Pechar, Meliš - Feko, Bednář(78. Šolc), Mádlo, Adlaf - Melichar(73. Mrázek Kryštof), Mrázek Jakub

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Odkaz na web
Přidáno: 13.6.2013, 17:13:17 Autor: Jiří Skřivan

19.5.2013, Ne | 22. kolo | Starší dorost

Chlumec n. C. 4:3 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

 

Za téměř letního počasí se v Chlumci hrál nadprůměrný dorostenecký zápas. Začátek byl vyrovnaný bez vyložených šancí. V 11.m se dostáváme do vedení, když Mrázek projde přes dva hráče a z 20 metrů trefil přesně k levé tyči - 0:1. Domácí o pět minut později vyrovnávají po sérii našich chyb na pravé straně - 1:1.Do poločasu opět vedeme, ve 25.m se prosadil Mrázek střelou ze 14 metrů po chybě domácích stoperů - 1:2. Domácí však během pěti minut vyrovnávají po hrubce naší obrany - 2:2. Poločasový výsledek je zasloužený a odpovídá průběhu hry.

Ve druhém poločase potřetí vedeme, když hattrick dokončil Mrázek, kterému ideálně přihrál do běhu Kalneský a Kuba s přehledem k levý tyči obstřelil domácího gólmana - 2:3. Domácí však v 74.m vyrovnávají a v 83. vstřelili rozhodující branku. V závěrečných minutách se tlačíme za vyrovnáním, ale míč po RK končí nab břevnem, TK Chmelaře vedle levé tyče a závar v poslední minutě končí sraženou střelou domácí obranou.

Zápas tak končí vítězstvím domácích, kteří potvrdili svoji první příčku. S předvedou hrou jsme však spokojeni, vytvořili jsme si i další příležitosti. Vzhledem ke zdravotním potížím a vytížení dorostenců (3 hráči v základu a 3 další na střídačce v sobotním zápase A týmů) jsme s nasazením spokojeni a chválíme tým za předvedený výkon. Utkání bylo zvládnuto takticky, měli jsme i více vyložených šancí než domácí. Ti však většinu využili. Domácím gratulujeme k vítězství.


Branky: Mrázek Jakub 3x

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián Vít - Srpek Jiří, Chmelař Lukáš, Pechar Pavel, Kalenský Luboš (70 Srpek Jar.) - Feko Roman (55. Melichar Jan), Bednář Lukáš, Žahourek Jiří, Mádlo Jaroslav (75. Trýzna Tomáš) - Adlaf Jiří (69. Meliš Jan), Mrázek Jakub

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 19.5.2013, 14:26:03 Autor: Jiří Skřivan

11.5.2013, So | 21. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 10:1 Dobruška
(4:1)

Utkání se hrálo za stálého mírného deště a na  podmáčeném terénu, který někdy způsobil i komické situace pro hráče obou týmů. Hru bylo nutné maximálně zjednodušit, přesto se někteří domácí hráči snažili o kombinaci v kalužích vody. První branku vstřelil Mrázek ve 12.m po RK Mádla - 1:0. V 18.m opět Mrázek vstřelil gól - 2:0. Hosté snížili na 2:1 po pěkné střele z 25 metrů. Do konce poločasu však domácí přidali další dvě branky (Mrázek a Jarda Srpek). Vedení vzhledem k šancím bylo zasloužené. Druhý poločas pokračoval střelecký koncert Kuby Mrázka, který mezi 53. a 70. minutou vstřelil další čtyři branky a díky proměněné penaltě Mádla skóre narostlo až na 9:1. Jubilejní desátou branku vstřelil Chmelař střelou z 25 metrů z levé strany slabší levou nohou. Vzhledem k výkonu hostí je výše skóre dosti kruté. Střelecky se mimořádně dařilo Kubovi Mrázkovi (7 gólů), ale dobrou hru předvedlo celé mužstvo. Oba týmy zaslouží pochvalu za férovou hru na velmi těžkém terénu. Utkání s přehledem a citem odřídil i hlavní rozhodčí.


Branky: Mrázek Jakub 7x, Srpek Jaroslav, Mádlo Jaroslav (PK), Chmelař

Sestava - domácí: Kocián Vít - Srpek Jiří, Chmelař Lukáš, Pechar Pavel, Adla Jiří - Meliš Jan, Bednář Lukáš, Feko Roman (46. Melichar Jan), Mádlo Jaroslav - Srpek Jaroslav (58. Trýzna Tomáš), Mrázek Jakub

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 13.5.2013, 14:49:53 Autor: Jiří Skřivan

8.5.2013, St | 14. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 1:2 Solnice
(0:1)

Za ideálního počasí byl začátek utkání ospalý z obou stran. Domácí měli mírnou převahu, ale do vedení jdou hosté ve 14.m, když se na levé straně prosadili od pomezní čáry až ke gólu - 0:1. Náš tým se snažil o vyrovnání, ale nedařila se kombinace, střelba za celý poločas neexistovala. Hru částečně ovlivnila i zranění obránců a změny v sestavě. Druhý poločas začal snahou o tlak, ale hra byla stále špatná. V 64.m se nám podařilo vyrovnat, když skóruje Mádlo - 1:1. Bohužel o tři minuty přichází chyba v rozehrávce a hosté po rychlém brejku se dostávají do vedení - 1:2. Ve zbytku utkání se snažíme o vyrovnání, ale fotbalová kvalita nebyla v tomto zápase na naší straně. A bohužel chybělo i nasazení a bojovnost. Jednalo se o nejhorší výkon v jarní části. Hosté si vítězství za předvedou hru a zejména za nasazení zaslouží a po zásluze získali tři body.


Branky: Mádlo

Sestava - domácí: Kocián Vít - Adlaf Jiří, Chmelař Lukáš (25. Srpek Jiří), Šolc Dominik (52. Trýzna Tomáš) - Srpek Jaroslav, Feko Roman, Bednář Lukáš, Meliš Jan - Melichar Jan, Pechar Pavel, Mádlo Jaroslav

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Odkaz na web
Přidáno: 12.5.2013, 11:01:15 Autor: Tomáš Nováček

4.5.2013, So | 20. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 13:1 Žacléř
(9:0)

Domácí do utkání přímo vlétli, první gól přišel v 1.minutě, následující pak v minutách 7, 8, 10. V 17.m byl již stav 6:0 a ve 25.m 9:0. A to ještě několik vyložených šancí pochytal mladý brankář hostí. Ten bohužel dostával branky i z dorážek na které hostující obrana většinou nereagovala. Zbytek utkání se tak již pouze dohrával. Hosté vstřelili čestný úspěch v 65.m, kdy snížili na 11:1. Domácímu trenéru Gallovi vyšel záměr se hrou na tři obránce a tři útočníky. Snaživým hostům přejeme v dalších kolech lepší výsledky.


Branky: Mrázek 3x, Pechar 3x, Šolc 2x, Mádlo 2x, Adlaf, Meliš, Chmelař

Sestava - domácí: Kocián - Adlaf, Chmelař, Šolc - Srpek Jar., Bednář, Feko, Mádlo - Melichar (65. Trýzna), Pechar, Mrázek (46. Meliš)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Odkaz na web
Přidáno: 8.5.2013, 18:47:01 Autor: Jiří Skřivan

28.4.2013, Ne | 19. kolo | Starší dorost

Náchod B 2:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Začátek utkání patřil domácím, kteří měli téměř dvacet minut převahu a dostávali se i do vyložených šancí. Některé zlikvidoval dobře chytající Chmelař, některé zahodili sami svou zbrklostí. Od dvacáté minuty jsme vyrovnali hru, ale dvě vyložené šance neproměnili Melichar, kterému kličku vystihl domácí brankář a Mádlo, který po přihrávce Pechara postupoval sám, ale křižná střela skončila těsně vedle pravé tyče. Těsně do přestávky domácí vstřelili branku po pěkné rychlé akci. Ve druhém poločase jsme opticky vyrovnali hru, měli několik nadějných příležitostí, ale domácí obrana pracovala velmi dobře. Po jedné z našich příležitostí domácí z rychlého brejku potvrdili vítězství. To bylo zasloužené vzhledem k většímu počtu vyložených šancí a to zejména v první půli. Zápas přinesl pěkné fotbalové momenty, důraz i nasazení obou týmů. K dobré úrovni hry přispělo i trio rozhodčích pod vedením HR Čejchana, který vydržel celý zápas pískat s nastolenou tvrdší hrou. Opět se ukázalo, že krajský přebor dorostu si zaslouží tři delegované sudí. Gratulujeme domácím ke třem bodům.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Chmelař - Srpek Jiří, Šolc, Bednář, Kalenský - Adlaf, Feko (85. Kocián), Pechar, Meliš (46. Srpek Jar.) - Mádlo (65. Trýzna), Melichar (79. Mrázek Kryštof)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 30.4.2013, 14:16:35 Autor: Jiří Skřivan

20.4.2013, So | 18. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 5:1 Jaroměř
(3:0)

Za chladného počasí začalo utkání tlakem domácích, ale v první šanci vystřelil Mrázek vedle hostující branky. V 6.m již branka padla, když Pechar vystihl rozehrávku hostující obrany, prošel přes dva obránce do pokutového území a střelou po zemi na bližší tyč skóruje - 1:0. O tři minuty později po pěkné kombinaci postupuje opět sám Mrázek, ale trefuje hostujícího gólmana a míč končí vedle branky. Od patnáctvé minuty má naše hra velmi nízkou úroveň, nedaří se kombinovat, většinou pouze nakopáváme dlouhé míče. Útočníci řeší situace pouze individuálně a většinou přijdou o míč. Hostující tým vyrovnal hru a měl i jednu dobrou šanci, kterou se štěstím vyřešil Kocián. Teprve od 35.minuty se opět dostáváme k lepší hře. Ve 37.m Mrázek vysunul na levé straně Adlafa, který po úniku prudkou střelou na bližší tyč prostřeluje brankáře hostí - 2:0. Ve 39.m konečně zakombinovali i naši útočnící a po narážečce a průniku Mádla po levé straně přichází krásná přihrávka na volného Mrázka a ten míš uklízí na zadní tyč - 3:0. Poločasový stav tak sice odpovídá více šancím domácích, ale za předvedou hru je třígólové vedení nezasloužené.
Druhý poločas přinesl tlak domácích a ve 48.m po TK ze 40 metrů přichází i branka, když na dobře kopnutý míč Šolcem z levé strany nabíhají Mrázek s Pecharem, nikdo však míč netrefuje a ten končí na zadní tyči - 4:0. V 52.m přichází opět TK téměř z poloviny hřiště, který zahrává Chmelař. Na prudký nákop reaguje Pechar, hostujícímu brankáři vypadává míč z rukou a Pechar po kličce střílí do prázdné branky - 5:0. Dalo by se říci, že od tohoto momentu se utkání již pouze dohrává. Hosté se snaží o čestný úspěch, domácí hrají chvíli se zájmem, chvíli příliš lehkovážně. Někteří hráči dohrávají se zraněními a tak příliš šancí již není. Hosté snížili v 89.m, kdy potrestali chybu našeho stopera. Při průniku mezi tři hráče přišel o míč a hosté po samostatném nájezdu na gólmana skórují - 5:1.
Utkání končí sice zaslouženým vítězstvím našeho týmu, ale předvedená hra měla příliš mnoho hluchých míst, kdy se spíše jednalo o kopanou a ne o fotbal. Další jarní zápasy snad přinesou i zlepšenou hru našeho týmu.


Branky: Pechar 2x, Adlaf, Mrázek, Šolc

Sestava - domácí: Kocián - Srpek Jiří (60. Srpek Jaroslav), Šolc, Chmelař, Bednář - Meliš, Feko, Pechar, Adlaf - Mrázek (50. Melichar), Mádlo

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Vaníček

Odkaz na web
Přidáno: 8.5.2013, 18:46:39 Autor: Jiří Skřivan

14.4.2013, Ne | 17. kolo | Starší dorost

Červený Kostelec 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Vyrovnané utkání dvou kvalitních soupeřů. Domácí hráli jednoduchý avšak fyzicky náročný styl dlouhých nákopů. Hosté se prvních patnáct minut přizpůsobili. Poté však začali lépe kombinovat a výsledkem bylo několik vyložených šancí - samostatných nájezdů na brankáře domácích. Ten však čtyři vyložené šanci zlikvidoval, částečně i hrou našich našich útočníků, kteří nechtěli přihrát do vyložených šancí. Domácí měli také jednu vyloženu šanci, kterou zlikvidoval gólman Kocián. Druhý poločas byli v počátku lepší domácí, do vedení však jdou hosté z PK, který po sražení Melichara s přehledem v 56.m proměnil Chmelař - 0:1. Domácí vyrovnali v 65.m rovněž z PK - 1:1. Hosté po dvou vynucených střídáních přeskupili řady a v 78.m po pěkné akci Melichar, Mrázek střílí druhý jmenovaný branku - 1:2. Rozhodnutí přinesla 85.m, kdy po samostatné akci střílí Mrázek z 18 metrů pod břevno - 1:3. Vítězství hostí vzhledem k vyložerným šancím asi zasloužené.Domácí však byli velmi dobrým soupeřem. Chválíme trojici rozhodčích včetně domácího AR2 za přesné a citlivé rozhodování. Za příjemného slunečného počasí se na dobře připraveném hřišti hrál kvalitní dorostenecký fotbal.


Branky: Mrázek 2x, Chmelař z PK

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek, Chmelař )(70.Trýzna), Žahourek, Bednář - Adlaf(55. Meliš), Feko, Pechar, Mádlo - Melichar, Mrázek

ŽK: Chmelař, Mrázek, Pechar  ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.4.2013, 19:37:52 Autor: Jiří Skřivan

6.4.2013, So | 16. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 2:2 Třebechovice
(1:0)

První ostrý zápas v jarní části začal za spíše zimního počasí. Od úvodu utkání jsme si z rychlých brejků vytvářeli (polo)šance. Ve 3.m vysunul Mrázek Melichara, kterému po zaváhání odkopl míč hostující obránce v pokutovém území, když postupoval sám na brankáře.  V 5.m Pechar dlouhým nákopem za obranu vysunul Melichara, kterému krajní bek odkopl míč směrem na hostující branku. K překvapení všech minul hostující brankář nohou míč a ten skončil v brance - 1:0 (exkluzivní vlastňák). Po obdržené brance byla hra vyrovnaná bez vyložených šancí na obou stranách, ale s převahou hosujícího týmu, který ovládl střed hřiště. Zejména střední záložníci, ale i s podporou krajních dobře kombinovali. Takto vypadala hra téměř celý poločas. Vyloženou šanci však měli pouze jednu, kterou zlikvidoval včasným vyběhnutím Chmelař. Domácí na branku v prvním poločase vystřelili několikrát, ale pouze jediná střela mířila do branky. Rovněž hosté ze své převahy nevytěžili žádné nebezpečné střely či situace. Bylo však otázkou času, kdy naše nepřesnosti při zakládání protiútoku a nedůraz v soubojích ve středu hřiště budou potrestány.

Druhý poločas začal obdobně, hra byla ze strany domácích ospalá, nedůrazná. Po zbytečné ztrátě míče následoval TK z pravé strany a na pěkný centr si naběhl hostující Pokorný, který v 58.m hlavou trefil přesně na zadní tyč - 1:1. Hosté byli nebezpečnější, hra se přelévala od jedné branky ke druhé. V 78. m zaspal domácí brankář při vyběhnutí a hostující Bušák ve skluzu procedil míč mezi nohy vyběhnuvšího gólmana - 1:2. V tuto chvíli již domácí pozměnili sestavu, brankář Chmelař hrál stopera, vysunul se na hrot Pechar a po obdržené brance jsme hráli na tři obránce. V 82. střílí Pechar z 18 metrů tvrdě, ale těsně vedle pravé tyče. O chvíli později se prosazuje Mrázek, kteý je sražen v pokutovém území, ale rozhodčí PK nepíská. V 88.m po závaru před hostující brankou z otočky z 15 metrů trefuje Feko pěknou tvrdou ranou míč pod břevno - 2:2. V 90.m po akci na levé straně míč prochází na zadní tyč, kde Feko ze 4 metrů prefuje levou tyč a odražený míč Pechar posílá vedle.

Utkání tak končí asi zaslouženou remízou. Hosté byli po většinu zápasu lepší díky dobře hrající záložní řadě, domácí měli zase více vyložených šancí a to zejména v posledních deseti minutách. Chválíme hlavního rozhodčího Šlezingra, který celý zápas udržel nastolený volnější trend a svým citlivým rozhodováním přispěl k solidní úrovni prvního jarního zápasu. I když v zápase byly dvě hraniční situace s odpískáním penalty pro domácí, tak kéž by vždy výkon rozhodčího byl chválen oběma týmy jako v tomto případě.


Branky: 5. vlastní, 88. Feko

Sestava - domácí: Chmelař (70. Kocián) - Mekiš, Šolc, Pechar, Srpek Jiří - Adlaf (62. Srpek Jaroslav), Bednář (55. Feko), Mádlo (70. Chmelař), Trýzna (46. Kalenský) - Melichar, Mrázek Jakub

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 35  Rozhodčí: Šlezingr

Odkaz na web
Přidáno: 8.5.2013, 08:34:53 Autor: Jiří Skřivan

3.11.2012, So | 13. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 4:1 N.Paka/St.Paka
(2:0)

Za nevlídného počasí byl i náš začátek ne příliš povedený. Nově složený útok nepodržel míč, záložníci až příliš chybovali při rozehrávce. Od desáté minuty jsme si začali vytvářet šance, ale proměnili až v minutě 31., kdy se po rychlé akci Pechar, Trýzna prosadil přes stopery hostí Mrázek a s přehledem skóroval k pravé tyči - 1:0. Druhou branku jsme přidali ve 36.m po RK, kdy se důrazem prosadil Jirka Srpek - 2:0. Do poločasu se již skóre neměnilo, hra byla až příliš vlažná a jako by bez zájmu z obou stran. Druhý poločas začal naším větším tlakem, v 60.m střílíme třetí branku a opět po RK, kdy po teči Pechara dorazil ve skrumáži míč do branky Lukáš Chmelař - 3:0. V 71.m nadvakrát proměňuje svoji šanci i Melichar - 4:0. Od této chvíle hosté přidali a výsledkem bylo snížení v 75.m - 4:1. V 79.m dobře hrající Bednář hlavičkuje po centru z TK do břevna a tak se již stav utkání nezměnil. V zápase jsme předvedli pouze průměrnou hru, výborný zápas odehrál Lukáš Bednář a to jak v záloze, tak druhý poločas na stoperu. Celkově se dá napsat, že výkon týmu odpovídal konci sezóny a počasí. Přesto bylo vítězství zcela zasloužené a mělo být i vyšší.


Branky: Mrázek Jakub, Srpek Jiří, Chmelař Lukáš, Melichar Jan

Sestava - domácí: Kocián - Srpek Jiří (42. Melichar), Šolc (46. Feko), Chmelař (80. Novák), Adlaf - Srpek Jaroslav, Bednář, Pechar, Tryzna - Mrázek (60. Mádlo), Žahourek

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 4.11.2012, 12:22:59 Autor: Jiří Skřivan

25.10.2012, Čt | 7. kolo | Starší dorost

Žacléř 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

K dohrávce jsme nastoupili již téměř kompletní (chyběli pouze Mrázek a Trýzna) avšak předváděná hra tomu příliš neodpovídala. Začátek utkání byl vyrovnaný, snaživí domácí dohrávali souboje a na těžkém terénu nám dělali problémy s nakopávanými míči. Od desáté minuty jsme se však dostali do tlaku a začali si vytvářet šance. Během dvaceti minut jsme byli několikrát v nadějných příležitostech, třikrát sami před brankářem, ale zakončení bylo téměř tragické, pokud se vůbec o zakončení dá hovořit. Neprosadili jsme se ani ze standartek. Domácí měli dvě pološance po špatných vyběhnutích Kociána na centry, míč však vždy skončil mimo naši branku.
Do druhého poločasu jsme nastoupili se dvěmi střídáními a změnami v sestavě - Žahourek na levém beku, Mádlo na hrotu, Kalenský na levé záloze, Bednář na středu zálohy a Feko na jejím pravém kraji. Zejména oba střídající přispěli ke zlepšení hry, když Kalenský výborně pronikal po levé straně, Bednář společně s Pecharem ovládli střed hřiště a připravovali jednu šanci za druhou. Rovněž Fekovi prospěla změna a předvedl několik průniků podél pravé lajny. Toto zlepšení hry se však téměř neprojevilo v koncovce našich hráčů. Psát zde jednotlivé neproměněné šance by bylo na několik stránek. Většinou byli naši hráči hladoví a nepřihrávali volnému spluhráči do jasné gólové pozice, několikrát jsme netrefili poloprázdnou branku a vrcholem byl postup Mádla s Melicharem sami na brankáře domácích - míč skončil po nepovedené střele několik metrů vedle branky. Rozhodující moment tak přinesla 58 minuta, kdy na míč z RK z levé strany si naběhl Kalenský a hlavou vstřelil první a jak se později ukázálo i vítěznou branku. Domácí měli nejblíže k vyrovnání v 75 minutě, kdy odkop stopera z více jak sedmdesáti metrů mířil na naši branku, Víťa Kocián (byl asi myšlenkami na hřebenech Krkonoš) vyběhl na míč, i když bylo zřejmé, že po odskoku jej přeskočí a míč tak mířil do opuštěné branky. Naštěstí pouze do pravé tyče a před nabíhajícím útočníkem domácích (kde byli naši obránci?) jej Kocián stihl srazit do zámezí. A protože jsme do konce utkání již žádnou ze šancí neproměnili, trnuli jsme posledních pět minut při nakopávaných míčích do našeho pokutového území.
Z tohoto zápasu tak potěšil snad jen tříbodový zisk. Zejména ofenzivní hráči by si měli konečně uvědomit, že šance se proměňují hned od první minuty. S přibývajícím časem a množstvím nevyužitých jasných gólových šancí pak narůstá nervozita. Neproměnění těchto šancí je srovnatelné s chybami gólmana či obránců, které vedou k inkasování branek. Doufáme, že si celý tým nechává střeleckou chuť na poslední dva zápasy podzimu.


Branky: Kalenský Luboš

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek Jiří, Šolc, Chmelař, Adlaf (46. Kalenský) - Srpek Jaroslav (46. Bednář), Feko, Pechar, Mádlo - Melichar, Žahourek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 28.10.2012, 13:31:48 Autor: Jiří Skřivan

20.10.2012, So | 11. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 8:0 Volanov
(4:0)

K utkání jsme nastoupili opět bez několika hráčů základní sestavy, ale od začátku jsme měli územní převahu. Snaživé, ale fotbalově slabší hosty jsme přehrávali, vytvářeli si množství nadějných příležitostí. První branku vstřelil Mádlo, když se trefil ve 12.m střelou z 18 metrů přesně k levé tyči - 1:0. Ve 29.m vystřelil za hranicí velkého vápna Pechar slabší pravou nohou rovněž k pravé tyči - 2:0. Ve 43.m se prosadil Melichar křižnou ranou z pravé strany - 3:0. V poslední minutě první půle přišla další branka po pěkném ťukesu Bednář, Pechar a zakončoval Melichar - 4:0.
Druhý poločas začal nesoustředěnou hrou naší obrany a hosté měli několik nadějných brejků. Jeden zlikvidoval Kocián včasným vyběhnutím, další skončil sraženou střelou. V 52.m zahrává RK Jirka Srpek na bližší tyč, kde Pechar tečuje centr nohou - 5:0. O deset minut později se prosazujeme opět po RK, ze 6 metrů doráží Šolc - 6:0. V 74.m po narážečce středem obstřeluje gólmana hostí s přehledem Bednář - 7:0. Poslední branku vstřelil Melichar v 81. minutě - 8:0.
V utkání jsme měli trvalou převahu, neproměnili velké množství vyložených šancí. Hosté předvedli snaživý výkon, ale fotbalová kvalita v jejich hře většinou chyběla. 

Utkání za typicky anglického počasí (mlha) nabídlo festival šancí našeho týmu. Hosté odolávali do 29. minuty, kdy jsme vstřelili druhou branku. Vítězství mělo být výraznější. Hosté zahrozili na začátku druhé půle, kdy měli několik nadějných brejkových situací po chybách naší obrany. Raritou utkání byly neproměněné dvě penalty ve druhém poločase, kdy neuspěl Michal Novák (ročník 1999). Přesto tento mladý hráč předvedl několik pěkných fotbalových akcí.


Branky: Melichar Jan 3x, Pechar Pavel 2x, Mádlo Jaroslav, Šolc Dominik, Bednář Lukáš

Sestava - domácí: Kocián - Srpek Jiří, Chmelař, Šolc, Adla - Srpek Jaroslav, Pechar, Bednář, Novák, Mádlo, Melichar

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 20.10.2012, 19:31:21 Autor: Jiří Skřivan

14.10.2012, Ne | 10. kolo | Starší dorost

Hořice 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Derby utkání se odehrálo na náhradním hřišti, které svými rozměry předurčilo průbeh zápasu. Od začátku se odehrávaly tvrdé souboje, které našim hráčům příliš nesvědčily a zejména jsme nebyli schopni hrát kombinační fotbal. Důrazní domácí se snažili vyhrávat suboje uprostřed hřiště a přecházet do rychlých protiútoků. Žádnou vyloženou šanci si však nevytrvořili. Naopak prbní branku utkání jsme vstřelili ve 28. minutě, když Pechar prošel přes dva hráče středem, vysunul mezi stopery Melichara a ten vstřelil branku - 0:1. Do konce poločasu jsme mohli vedení zvýšit, ale domácí brankář dvakrát dobře vyběhl.

Jestliže první poločas byl z naší strany průměrný, tak druhý byl ještě horší. Přesto jsme paradoxně měli gólové přiležitosti v prvních dvaceti minutách my. Nejprve Chmelař střelou z TK těsně míjí pravou tyč. Po rohovém kopu a sraženém míči střílí Jarda Srpek z 5 metrů do levé tyče. O chvíli později napřahuje z pravé strany Adlaf více jak z 25 metrů a míč mířící k pravé tyči vyráží domácí brankář na RK. Domácí vyrovnali po situaci, ze které můžeme dostatl branku snad jen my. Domácí záložník na středu hřiště u postranní lajny upadne, míč na zemi v leže udržuje těsně před čarou a po několika panenkách za přihlížení našeho Jirky Adlafa posunuje míč kupředu. Jeho výkon asi ochromil většinu naší obrany včetně brankáře a domácí střílí lehký gól, když obrana nereaguje a Víťa Kocián při vyběhnutí spadne na zem a míč se tak dokutálí do naší prázdné branky. Nažhavení domácí utkání rozhodují po RK, kdy se prosadili hlavou mezi dvěma našimi bránícími hráči.

První poločas byl vyrovnaný, domácí měli optickou převahu, ale branku jsme vstřelili my, když Pechar prostrčil míč na Melichara a ten podél brankáře s přehledem proměnil. Ve druhém poločase jsme nastřelili tyč po dorážce z 5 metrů. Domácí většinu druhého poločasu tlačili a po zásluze vyrovnali. Rozhodnutí přinesl RK domácích pět minut před koncem. Z naší strany se jednalo o nejslabší výkon v podzimní části. Většina hráčů spíše diskutovala než hrála a tak jsme si lepší výsledek nezasloužili. Omluvou nemůže být ani neúčast tří stabilních hráčů. Pochvalu zaslouží snad jen brankář Kocián, který vyřešil několik příležitostí domácích včetně tvrdých nebezpečných střel.


Branky: Melichar Jan

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek Jiří, Chmelař, Šolc, Bednář - Srpak Jaroslav, Feko, Pechar, Adlaf - Mádlo, Melichar,

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 28.10.2012, 13:48:28 Autor: Jiří Skřivan

6.10.2012, So | 9. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 2:2 Chlumec n. C.
(1:1)

Začátek zápasu za ideálního počasí přinesl boj uprostřed hřiště s mnoha souboji, nepřesnostmi a také fauly. Od desáté minuty jsme hosty zatlačili a výsledkem byly i šance. V první z nich neuspěl Jarda Mádlo, který po chybě stopera hostí byl sám v pokutovém území, ale vystřelil unáhleně a hlavně slabě do prostřed brány. V 16. gólman hostí jde do souboje s Melicharem na hranici pokutového území, odražený míč střílí Mádlo, ale jeho oblouček byl příliš nízký a brankář míč na penaltě chytá, i když branka byla zcela prázdná. Také hosté zahrozili z rychlých brejků, ale obrana někdy i se štěstím akce odvrátila. Ve 23. střílíme první branku, když Jirka Adlaf proniká po pravé straně, nabízejí se dva nabíhající hráči, ale překvapivá střela na zadní tyč končí po zásahu brankáře přesně u tyče - 1:0. Hosté vyrovnávají o deset minut později, kdy po nedůrazu obrany se k odraženému míči dostal hostující kapitán Kuba Hartman a s přehledem skóroval - 1:1. Do konce poločasu byla k vidění vyrovnaná partie, ale bez vyložených šancí.
Druhý poločas byl opět vyrovnaný, ale s narůstajícím tlakem hostí. Ten jsme chvíli přerušili druhou brankou, kdy na dlouhý míč si naběhl Jarda Mádlo, udělal kličku gólmanovi v rohu vápna a střelou z velkého úhlu trefil přesně k zadní tyči - 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, měli dvě šance po centrech z levé strany, ale první míč končí vedle tyče po střele z 8 metrů, v druhém případě výborně zasáhl Kocián, který chytá střelu z 10 metrů. Hosté vyrovnávají v 67., kdy se ze třiceti metrů trefil náš kmenový hráč Radim Kašprišin tvrdou střelou do šibenice - 2:2. Za tři minuty můžeme jít do vedení, ale Jarda Srpek po autovém vhazování je překvapen, že je sám v malém vápně a míč končí vedle tyče. V těchto chvílích se hrál rychlý fotbal na obě strany. V 83. postupuje Adlaf z pravé strany, ve vápně má tři spoluhráče, ale střela je sražena obránci. V posledních dvou minutách máme tři rohové kopy, ale obrana hostí odolala. Utkání tak končí zaslouženou remízou, když my jsme měli více vyložených šancí v první půli a hosté ve druhé. Zápas byl velmi bojovný, vyhecovaný - pravé derby. Z našeho týmu chválíme v obraně Juru Žahourka, s velkými zdravotními problémy dohrál zápas Lukáš Bednář za což mu patří velký dík. Ze záložníků a útočníků nikdo tentokrát nevyčníval vynikajícím výkonem. Na zkušené hráče ročníku "94" máme ještě větší nároky co se týká nadstandartního řešení důležitých okamžiků zápasu. Za nasazení a chuť vyhrát zápas do poslední minuty však tým zaslouží pochvalu a věříme, že v tomto nasazení bude pokračovat i příští týden v Hořicích, kdy se nám vrací do sestavy Lukáš Chmelař. Bohužel díky nedisciplinovanosti nám bude ještě tři zápasy chybět Kuba Mrázek.

Utkání prvního se třetím přineslo více boj než pěknou hru. V prvním poločase měli více šancí domácí, ale proměnili pouze jedinou. Hosté vyrovnali po nedůrazu obrany. Druhý poločas jsme opět vedli, za hosty vyrovnal pěkným gólem do šibenice kmenový hráč našeho týmu Radim Kašprišin, který je na hostování v RMSK. Hosté nevyužili dvě vyložené šance, my nevyužili přečíslení tří na dva a tak je konečná remíza zasloužená. Obě mužstva hrála až do konce na vítězství a tak diváci viděli zajímavé bojovné utkání ale i s řadou nepřesností. Hlavní rozhodčí měl volnější metr, ale i tento styl přispěl díky korektní hře obou týmů k dobré úrovni zápasu. I přes drobné nedostatky chválíme HR, který nepoškodil ani jeden tým.


Branky: Adlaf Jiří, Mádlo Jaroslav

Sestava - domácí: Kocián - Srpek Jiří, Šolc, Bednář, Žahourek - Adlaf, Pechar, Feko, Trýzna (60. Srpek Jaroslav)- Melichar (38. Drobek), Mádlo

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 7.10.2012, 14:12:24 Autor: Jiří Skřivan

29.9.2012, So | 8. kolo | Starší dorost

Dobruška 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Za ideálního fotbalového počasí jsme začali trošku ospale, přesto jsme si vytvořili hned v úvodu několik vyložených šancí. Bohužel jak Mádlo (3x) tak i Mrázek (2x) své příležitosti do 15. minuty nevyužili. Domácí, kteří velmi obětavě bránili, produkovali jednoduchou hru s dlouhými nákopy na důrazné útočníky a naše obrana měla s touto hrou problémy. Náš tým nebyl schopen během dalších dvaceti minut vytvořit si vyloženou šanci. Až v posledních deseti minutách první půle jsme domácí opět zatlačili a ve 37.m se prosadil Mrázek, který sklepl nákop z TK, důrazem se prosadil mezi dvěma obránci a prudkou střelou na bližší tyč poprvé skóruje - 0:1. O tři minuty později byl ve vyložené šanci Mádlo, prováhal střelu a vypadalo to na konec akce. Mádlo však dobře podržel míč, obešel dva protihráče a nahrál volnému Melicharovi, který pohotově skóruje ze 12 metrů - 0:2. Poločas tak dle vyložených šancí končí naším zaslouženým vedením, ale celková hra je pouze průměrná. Nesoustředěnost některých hráčů na jednoduché herní situace je až zarážející.

Druhý poločas byl velmi obdobný. Průměrná až slabá naše hra, lajdácká koncovka ofenzivních hráčů a celková nervozita všech hráčů na hřišti. Domácí se snažili utkání zdramatizovat, hra byla plná tvrdých soubojů a faulů, které úzkostlivý hlavní rozhodčí Bednář pískal na obě strany. V 63.m je vyloučen domácí hráč za prostesty a utkání se zdálo být rozhodnuté. Bohužel během deseti minut inkasoval Mrázek dvě žluté karty a obě za nemístné řeči k rozhodčímu, i když v obou případech HR odpískal faul na Mrázka a zahrávali jsme tak trestné kopy. Závěr utkání byl až do konce velmi nervózní a potěšil tak snad jen zisk tří bodů ze hřiště soupeře. Pochválit můžeme tým pouze za bojovnost a dobrou hru v defenzivě od třicáté minuty, kdy se velmi zlepšila hra stoperů Bednáře a Šolce. Je jen škoda, že stále ani jeden z nich nediriguje hru obrany. Doufáme, že vzhledem ke zraněním a trestům budeme mít s kým nastoupit příští týden do derby zápasu s Chlumcem. 

 


Branky: Mrázek Jakub, Melichar Jan

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek Jiří, Šolc, Bednář, Adlaf - Melichar, Feko (60. Srpek Jaroslav), Pechar, Trýzna (85, Novák) - Mádlo, Mrázek

ŽK:   ČK: Mrázek (2xŽK)  Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 1.10.2012, 21:01:15 Autor: Jiří Skřivan

15.9.2012, So | 6. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:1 Náchod B
(2:0)

Úvod zápasu začal naším tlakem a dvěma šancemi. Proměnili jsme až tu druhou, kdy po pěkné akci na levé straně Trýzna, Kalenský, Mrázek střílí Mádlo z první z deseti metrů - 1:0. Poté neproměňujeme nájezd dvou hráčů na jednoho obránce, střela Mádla končí v boční síti. Ve 12. jsme již úspěšní, když na dobře kopnutý TK Jirky Srpka reaguje Kalenský a po dvou jeho soubojích střílí Jarda Srpek ze 12 metrů - 2:0. Do poločasu ještě neproměňujeme samostatné nájezdy Mrázka a Trýzny. Od 30. minuty se naše hra zhorší, místo kombinace nakopáváme míče a většinou se bojuje uprostřed hřiště. Druhý poločas opět neproměňujeme dvě vyložené šance a hosté snižují krásným gólem z TK, když tefují v 63. šibenici - 2:1. Po obdrženém gólu se naše hra mírně zlepší a v 73. je ve vápně sražen Melichar a z nařízeného PK zvyšuje na 3:1 Mrázek. Závěr utkání se již dohrává bez vyložených šancí. Zápas končí zaslouženým vítězstvím, i když hosté předvedli také velmi dobrou hru, ale bez vyložených šancí. Chválíme Jiřího Srpka za dobrou obranu, ale zejména za kvalitní zahrávání standartních situací, většinu zápasu odehrála dobře i stoperská dvojice Bednář, Šolc. Zápas jsme zvládli i bez tří zraněných a distancovaných hráčů.


Branky: Mádlo Jaroslav, Srpek Jaroslav, Mrázek Jakub (PK)

Sestava - domácí: Kocián - Srpek Jiří, Bednář, Šolc, Kalenský - Srpek Jaroslav, Feko, Pechar, Trýzna - Mádlo(61. Melichar), Mrázek (81. Adlaf)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 15.9.2012, 20:07:58 Autor: Jiří Skřivan

9.9.2012, Ne | 5. kolo | Starší dorost

Jaroměř 3:5 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Utkání průměrné úrovně, kdy domácí byli lepší v prvních 20 minutách. Postupně jsme vedli 4:1, ale domácí utkání zdramatizovali a rozhodnutí přišlo až v nastaveném čase.

Celkově bylo utkání velmi nervózní, s mnoha fauly na obou stranách. První šanci máme v 3., kdy Chmelař trefuje dělovkou z TK ze 35 metrů břevno. Ve 14. domácí využili rychlý brejk a po pěkné akci vedou 1:0. Ve 39. je sražen Pechar ve vápně a z nařízené penalty vyrovnává Chmelař - 1:1. Druhý poločas jsme začali lépe a ve 48. Feko střílí druhou branku střelou z 25 metrů pod břevno - 1:2. V 59. po centru z leva střílí Žahourek hlavou do protipohybu - 1:3. V 67. opět Žahourek vystřelil z více jak dvaceti metrů a míč končí pod břevnem domácí branky - 1:4. Utkání se zdálo rozhodnuté, ale po dvou hrubkách gólmana je v 73. sníženo na 3:4. Následně byl vyloučen Chmelař a domácí v poslední čtvrthodině se pokouší o vyrovnání. Se štěstím jsme se ubránili a v nastaveném čase rozhodl Trýzna, který využil rychlý brejk - 3:5. Utkání se nám příliš nepovedlo, v prvním poločase se nedařilo středním záložníkům Pecharovi a Fekovi a tím trpěla hra celého týmu. Ve druhé půli přineslo oživení vysunutí Žahourka na hrot. Zápas jsme dohrávali se třemi zraněnými a kulhavými hráči a vítězství tak bylo zejména vybojováno.


Branky: 2x Žahourek Jiří, Chmelař (PK), Feko, Trýzna

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Bednář, Chmelař, Šolc, Žahourek - Srpek Jar., Feko, Pechar, Trýzna - Adlaf (53. Srpek Jiří), Kubišta

ŽK: Feko, Bednář, Srpek Jiří, Trýzna  ČK: 75. Chmelař  Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 9.9.2012, 19:24:40 Autor: Jiří Skřivan

1.9.2012, So | 4. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 6:2 Červený Kostelec
(2:1)

Utkání průměrné úrovně, kdy domácí byli lepší v prvních 20 minutách. Postupně jsme vedli 4:1, ale domácí utkání zdramatizovali a rozhodnutí přišlo až v nastaveném čase.

Celkově bylo utkání velmi nervózní, s mnoha fauly na obou stranách. První šanci máme v 3., kdy Chmelař trefuje dělovkou z TK ze 35 metrů břevno. Ve 14. domácí využili rychlý brejk a po pěkné akci vedou 1:0. Ve 39. je sražen Pechar ve vápně a z nařízené penalty vyrovnává Chmelař - 1:1. Druhý poločas jsme začali lépe a ve 48. Feko střílí druhou branku střelou z 25 metrů pod břevno - 1:2. V 59. po centru z leva střílí Žahourek hlavou do protipohybu - 1:3. V 67. opět Žahourek vystřelil z více jak dvaceti metrů a míč končí pod břevnem domácí branky - 1:4. Utkání se zdálo rozhodnuté, ale po dvou hrubkách gólmana je v 73. sníženo na 3:4. Následně byl vyloučen Chmelař a domácí v poslední čtvrthodině se pokouší o vyrovnání. Se štěstím jsme se ubránili a v nastaveném čase rozhodl Trýzna, který využil rychlý brejk - 3:5. Utkání se nám příliš nepovedlo, v prvním poločase se nedařilo středním záložníkům Pecharovi a Fekovi a tím trpěla hra celého týmu. Ve druhé půli přineslo oživení vysunutí Žahourka na hrot. Zápas jsme dohrávali se třemi zraněnými a kulhavými hráči a vítězství tak bylo zejména vybojováno.


Branky: 2x Žahourek Jiří, Chmelař (PK), Feko, Trýzna

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Bednář, Chmelař, Šolc, Žahourek - Srpek Jar., Feko, Pechar, Trýzna - Adlaf (53. Srpek Jiří), Kubišta

ŽK: Feko, Bednář, Srpek Jiří, Trýzna  ČK: 75. Chmelař  Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 9.9.2012, 19:24:40 Autor: Jiří Skřivan

29.8.2012, St | 1. kolo | Starší dorost

Solnice 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

 

Začátek utkání patřil domácím, kteří měli tři nadějné příležitosti. Od 20.m jsme hru vyrovnali a proměnili tři šance do poločasu. Druhý pol. byl z naší strany již slabší. Vítězství zasloužené, i když domácí hráli také velmi dobře.

 

Úvod střetnutí patřil domácím, kteří měli tři nadějné šance. První z nich, střelu z 18 metrů výborně vyrazil Kocián. Další dvě skončily střelou vedle branky. Po té jsme vyrovnali hru i díky zvýšenému důrazu a vstřelili první branku, kdy na TK Chmelaře důrazně reagovali Kubišta, Pechar a Melichar a po třech těchto vítězných soubojích - 0:1. Ve 28.m postupujeme tři na jednoho, ale střela Melichara je sražena na RK. Ve 43. střílíme druhý gól, Adlaf výborně prodloužil z první na Feka, který křižnou střelou ze 16 metrů nedal domácímu gólmanovi šanci - 0:2. V poslední minutě první půle prošel po levé straně Kubišta, přihrál zpětnou na penaltu a opět Feko střílí do poloprázdné branky - 0:3.

Druhý pol. začal opět tlakem domácích, ke kterému jsme jim dopomohli naší špatnou hrou. Pouze vinou neproměňování šancí a díky dobrému výkonu Kociána jsme udrželi čisté konto. Naštěstí se po hodině hry projevila zkušenost Feka a zejména Pechara, kteří dobře podrželi míč a zklidnili hru. V posledních deseti minutách jsme trestuhodně zahodili čtyři vyložené šance, kdy jsme byli sami opakovaně před domácím brankářem, ale ten svůj tým podržel.

Chválíme celý tým za bojovnost, v části utkání i za předváděnou hru. Oporami byli Kocián, Pechar a střelec Feko, který své první dvě příležitosti vyřešil s přehledem. Pozitivem je, že více jak hodinu odehrál po zranění Jura Žahourek.

 


Branky: 2x Feko Roman, Melichar Jan

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek Jiří, Šolc, Chmelař, Žahourek (67. Drobek) - Adlaf, Feko, Pechar, Tryzna - Melichar, Kubišta

ŽK: 70. Adlaf  ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 29.8.2012, 21:16:48 Autor: Jiří Skřivan

25.8.2012, So | 3. kolo | Starší dorost

Třebechovice 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

K utkání jsme nastoupili bez několika hráčů zákl. sestavy, ale přesto jsme od začátku měli převahu. Jako tradičně jsme neproměnili v úvodu tři dobré příležitosti, ale hru jsme měli pod kontrolou a trpělivou kombinací si vytvářeli další šance. První gól jsme vstřelili ve 26.m po výborné individuální akci Trýzny na levé straně, který prošel až do malého vápna a jeho přihrávku zakončil Jarda Srpek - 0:1. Ve 36.m jsme vstřelili další branku, když po závaru v pokutovém území se prosadil Melichar a s tečí domácího obránce zvyšuje na - 0:2. Ještě do poločasu ve 44.m střílí pěknou branku Trýzna střelou z 18 metrů na zadní tyč - 0:3. Stav po prvním poločase je zasloužený a odpovídá průběhu hry.
Druhý poločas začali lépe domácí a čtvrthodinu se hrálo na naší polovině hřiště, kdy náš tým přestal hrát fotbal i běhat. Naštěstí domácí z talku neměli žádnou vyloženou šanci. Od 20.m jsme hru vyrovnali a začali si vypracovávat další šance.  Využili jsme pouze jedinou, když průnik středem hřiště s přehledem zakončil Melichar - 0:4 v 86.m. Některé akce byly velmi pěkné, jak akce Melichara s Trýznou, kdy míč končí na tyči domácí branky, nebo akce tří na dva, kdy po vyšachování domácí obrany střílí Feko z 10 metrů, ale těsně nad břevno. 
Chválíme celý tým za kvalitní předvedou hru, s přehledem pracovala obrana i s brankářem, záloha opět přehrála své domácí soupeře a vypracovávala dobré příležitosti pro naše útočníky. Výborný zápas předvedl na hrotu zápasu Melichar, který výborně podržel míč a svou aktivní hrou nutil soupeře k chybám. 

V 1. pol. jsme byli lepší a po zásluze vstřelili tři branky. Začátek druhé půle měli domácí tlak, ale závěr jsme již ovládli, i když několik vyložených šancí neproměnili.


Branky: Melichar Jan 2x, Srpek Jaroslav, Trýzna Tomáš

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kocián - Srpek Jiří, Adlaf, Chmelař, Šolc - Srpek Jar., Feko, Pechar, Bednář - Melichar, Trýzna

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 25.8.2012, 21:01:10 Autor: Jiří Skřivan

18.8.2012, So | 2. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 7:2 Trutnov B
(3:1)

První mistrovské utkání přineslo kvalitní hru od obou týmů. Domácí měli do 8. minuty čtyři vyložené šance, ale neproměnili je. Po první brance v 18.m hosté brzy vyrovnali pěknou střelou k tyči. Poté se však již začal v koncovce prosazovat Mrázek, který do konce poločasu upravil na 3:1. Druhý poločas začal opět tlakem domácích, který hosté přerušili pouze snížením na 4:2. Domácí tým předváděl kvalitní útočnou hru a tak se skóre i přes neproměňování některých vyložených šancí vyhouplo na konečných 7:2.  Všichni hráči  zaslouží pochvalu za kvalitní hru, k dobré úrovni zápasu přispěli i hosté, kteří se snažili kombinovat v průběhu celého zápasu. Z domácích hráčů zaslouží pochvalu zejména autor pěti branek Jakub Mrázek a dále Feko, Pechar a Srpek Jiří. Doufejme, že zranění Mrázka nebude vážné a bude dostatek hráčů k dalšímu utkání v Třebechovicích.


Branky: 5x Mrázek Jakub, Melichar Jan, Bednář Lukáš

Sestava - domácí: Kocián - Srpek Jiří, Adlaf, Chmelař, Kalenský -Srpek Jar., Feko, Pechar, Bednář - Mrázek, Melichar (58. Trýzna)

Sestava - hosté:

ŽK: 31. Melichar  ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.8.2012, 20:34:44 Autor: Jiří Skřivan