so 22.3. přátelské utkání

od 24.3.treninky v Kunčicích vždy PO,ST od 17,00hod.

Přidáno: 23.1.2014, 16:56:46 Autor: Zdeněk Šulc

16.11.2013, sobota | Mladší přípravka

Naše družstvo se zúčastnilo turnaje v halové kopané v Předměřicích nad Labem. Po výsledcích 5:0 se Skřivany, remízou s děvčaty z Třebše a dvou výhrách (nad mužstvy Stěžery B a Černilov) sice nepostoupili do závěrečných bojů, ale i tak se nemusejí za svůj výkon stydět.

Gratulujeme k pěknému výsledku!

Přidáno: 18.11.2013, 00:21:20 Autor: Petr Soukal

26.10.2013, sobota | Mladší přípravka

V Malšově Lhotě se hrál fotbal plný golů. První zápas jsme zahájili s lehce pozměněnou sestavou, ale během druhého poločasu se vše vrátilo do normálu. Obě soupeřovy čtyřky byly velmi nebezpečné, ale i tak jsme se dokázali prosadit a vstřelit branky, ovšem v závěru jsme vedení ztratili a již se nám nepodařilo výsledek zachránit. Prohráli jsme 6:4.

Také ve druhém zápase padalo poměrně dost branek, tentokrát se šťastným koncem pro naše družstvo. Na hřiště se postupně dostali všichni hráči a měli možnost vyzkoušet si atmosféru mistrovských zápasů. Po dramatickém průběhu se nám nakonec podařilo urvat vítězství na svoji stranu - 5:4. Branka: Matěj Sirotek 5, Tomáš Krupka 2, Fanda Kaplan 2.

Přidáno: 28.10.2013, 21:38:49 Autor: Petr Soukal

20.10.2013, neděle | Mladší přípravka

Domácí prostředí našim nejmladším svědčí. Dnes odehráli dva velmi vyrovnané zápasy s kvalitními soupeři z Hradce Králové. V prvním změřili síly s Lokomotivou, kterou přestříleli 5:4, hatrickem se blýskl Tomáš Krupka a o zbylé branky se postaral Máťa Sirotek.

Druhé utkání bylo plné zvratů - první poločas patřil hostům, ale po zlepšení ve druhé půli jsme se rozešli smírně 6:6. Pro radost (i pro nabytí zkušeností) si všichni ještě kopli penaltu, při nichž měli pevnější nervy naši chlapci a zvítězili. Gratulujeme!!

Přidáno: 20.10.2013, 21:48:57 Autor: Petr Soukal

8.10.2013, úterý | Mladší přípravka

V minulém týdnu sehráli hráči ml. přípravky dva zápasy v Nepolisech. Hráčům se nedařilo vyrovnat se se silnými a dravými soupeři a oba zápasy prohráli - s Hořinevsí 0:7 a s Předměřicemi 0:5.

Dnes odehráli naši borci další 2 zápasy, tentokrát na hřišti Olympia HK. Trenér měl "bohatý výběr", neboť mohl vybírat z 11 hráčů. V prvním zápase jsme po dramatické koncovkce se štěstím zvítězili nad Dohalicemi 3:2. (Branky Krupka Tomáš 1, Sirotek Matěj 2).
Druhý zápas s Olympií HK nabídl gólové hody - po celkem vyrovnaném poločase jsme se odtrhli a vedli 6:4. Soupeř po našich nepřesnostech vyrovnal, ale poté se trefovali už jenom naši nejmladší a zvítězili v poměru 9:6. (Branky Sirotek Matěj 3, Hach Matěj 1, Krupka Tomáš 2, Soukal Matěj 2, 1 vlastní gól.

Gratulace.

Přidáno: 8.10.2013, 21:04:04 Autor: Petr Soukal

28.9.2013, sobota | Mladší přípravka

Mladší přípravka odehrála další 2 utkání tentokrát ve Lhotě pod Libčany, kde se střetla nejprve s domácím družstvem - po slabším začátku a dvou rychlých gólech v naší síti jsme ještě do poločasu vstřelili kontaktní branku (Matěj Sirotek). Po několika neproměněných šancích soupeře na navýšení se nám podařilo srovnat, ale i nadále soupeř hrozil z rychlých protiútoků. Po dalších promarněných šancích na naší straně jsme se rozešli smírně 2:2.

Ve druhém utkání jsme měli opět slabší začátek, po chybě obrany jsme prohrávali o jednu branku, pak již stříleli góly jen naši hráči - Matěj Sirotek 5, Tomáš Krupka 1 - a zaslouženě zvítězili 6:1. Kluci zaslouží pochvalu za bojovný a kolektivní výkon.

Přidáno: 20.10.2013, 21:50:23 Autor: Petr Soukal