1.10.2017, neděle | Mladší přípravka

Další 2 utkání jsme odehráli na domácí půdě v neděli 1. 10. 2017. První zápas s družstvem "B" se změnil v divokou přestřelku, ve které jsme naštěstí tahali za delší konec. Poločas 5:2 v náš prospěch jsme si zasloužili, ale po změně stran jsme soupeři dovolili dostat se do zápasu. V závěru jsme opět odskočili a soupeři nastříleli 9 branek.

Družstvo "Stěžery A" bylo těžším soupeřem, což se dalo očekávat. V prvním poločase jsme soupeře přehráli, ale po změně stran se karta obrátila. Soupeři byli důraznější, silní v práci s míčem a narozdíl od nás proměňovali svoje šance. Během chvilku jsme promarnili 2brankové vedení a dokázali vstřelit již jen 1 branku, čehož soupeř využil a zvítězil 5:7.

Chuť jsme si však spravili ve Lhotě pod Libčany o den později, kdy jsme paralelně odehráli 2 přátelská utkání s jejich přípravkami. Mladší kluci (a dívka) narození 2011 vyzvali minipřípravku. Přestože hráli se soupeřem výrazně menším a mladším, zjistili, že při hře je třeba dávat pozor a soupeře nepodceňovat. Starší kluci (narození 2009 - 2010) porovnali síly s mladší přípravkou. Zde byla situace opačná a kluci museli bojovat se silnějším a rychlejším družstvem. Odměnou za bojovný i herně vydařený výkon jim bylo vítězství 7:5, za což je musím pochválit.

V neděli na Olympii HK.

Přidáno: 4.10.2017, 22:40:28 Autor: Petr Soukal

23.9.2017, sobota | Mladší přípravka

Konec září je tu a s ním i deštivé a studené počasí, ve kterém se ale dá hrát slušný fotbal. I přes absenci tradičních opor (Jirka Hach se starší přípravkou, Miky Soukal nemocen) jsme si s prvním zápasem s Novým Bydžovem poradili, začátek nám sice příliš nevyšel, kdy jsme po dvou hrubkách v obraně prohrávali 0:2, ale ještě do poločasu jsme stihli vyrovnat. Aktivní byli zejména Filip Kvasnička a Jakub Zemánek. Po poločase se přidali i ostatní (Kamil Tůma, Tadeáš Hruška, David Koller) a my zvítězili 5:3.

V zápase s domácími jsme od začátku tahali za kratší konec - soupeř byl důraznější a chtěl více hrát. Ve druhé půli jsme ukázali, že jsme schopni se soupeřem držet krok a snížili na rozdíl jediné branky. Bohužel to netrvalo příliš dlouho a soupeř svoje vedení navýšil. Ponaučení: hrají i hráči, kteří nemají míč, útočník pouze neútočí, musí i bránit!

Příště v Kunčicích snad již v plné sestavě.

Přidáno: 24.9.2017, 21:50:20 Autor: Petr Soukal

17.9.2017, neděle | Mladší přípravka

Máme za sebou další dva turnaje, ve kterých jsme porovnali svoje síly se silnými soupeři: nejprve v Myštěvsi s domácími, se kterými jsme drželi jednobrankové vedení ještě 8 minut před koncem utkání, ale vlastními chybami jsme se o tento stav připravili a nabídli hostům vítězství. Musím kluky pochválit za bojovný výkon, i v chladném a deštivém počasí se rvali až do konce. Ve druhém zápase jsme si poradili s týmem Dohalic 6:2, ale byl to spíš bojovný výkon - chyběla souhra, branky přišly po individuálních akcích.

V dnešním turnaji jsme narazili na dobře hrající Malšovu Lhotu, v jejímž útoku operovala dvě zdatná děvčata a celý tým hrál velmi kompaktně. I tak jsme dokázali se soupeřem držet krok a ještě 5 minut před koncem držet jednobrankové vedení. Bohužel se opakovala situace z Myštěvse - nesoustředěnost v obraně a neproměněné šance nás připravily o vítězství - prohra 4:3. V posledním zápase jsme konečně předvedli, že umíme nejen bojovat, ale také hrát fotbal. Výhra 6:2 byla zasloužená, Vojta Jíra nás ve 2. poločase nejednou podržel a v sestavě se zabydlel i "navrátilec" Jakub Zemánek, za což jsme moc rádi.

Místem dalšího našeho turnaje se stane 23. 9. Prasek - kluci sehrají zápas s domácími a s týmem RMSK Nový Bydžov. Přijďte zafandit!

Přidáno: 18.9.2017, 21:26:19 Autor: Petr Soukal

7.9.2017, čtvrtek | Mladší přípravka

Změna tréninku: ve středu 6. 9. 2017 zrušen (A-tým hraje pohárové útkání s Libčany), trénink proběhne ve čtvrtek 7. 9. 2017 od 16:30 hodin.

Přidáno: 7.9.2017, 09:55:02 Autor: Petr Soukal

2.9.2017, sobota | Mladší přípravka

Mladší přípravka odehrála svůj letošní první turnaj a hned před domácím publikem. Byli jsme zvědaví, jak si kluci poradí s přechodem z minipřípravek mezi mladší přípravku. Vstup do soutěže jsme zvládli - všechny soupeře jsme zdolali díky bojovnému výkonu celého týmu. Kluci si vyzkoušeli různé posty, ale i s tím si poradili. Zjistili, že fotbal se staršími protihráči občas i bolí a musíme nadále pokračovat v práci s míčem. Klukům chci poděkovat a už teď se těšíme na další turnaj, který odehrajeme v neděli 10. 9. v Myštěvsi, kde se do sestavy vrátí jedna z opor zadních řad Jakub Zemánek.

Přidáno: 4.9.2017, 21:56:59 Autor: Petr Soukal

28.8.2017, pondělí | Mladší přípravka

Po pondělním tréninku ml. přípravky (28. srpna 2017) proběhne krátká schůzka s rodiči - účast všech rodičů nutná!

Sledujte plán podzimních zápasů 2017 - mladší přípravka.

Odkaz na web
Přidáno: 7.9.2017, 09:55:33 Autor: Petr Soukal

17.8.2017, čtvrtek | Mladší přípravka

Mladší přípravka! Zahájení sezony 2017/18 začne v pondělí 21. 8. 2017 od 16:30 hod. v Kunčicích. V sobotu 26. 8. turnaj mladších přípravek ve Lhotě pod Libčany, bližší informace dostanete na středečním tréninku, kde zároveň potvrdíte, kdo se zúčastní.

Do nové sezóny bude potřeba hodně úsilí, loňská úspěšná sezóna v kategorii MINI přípravek je za námi a čeká nás kategorie MLADŠÍ přípravky, tzn. starší a zkušenější protihráči. Věřím, že si s tím poradíme.

Hráči: Jiří Hach, Dominik Novotný, Vojtěch Jíra, Tadeáš Hruška, Vít Sentivan, Kamil Tůma, Dominik Bárta, Jakub Zemánek, Filip Kvasnička, Jan Štokr, David Koller a Mikuláš Soukal.

Přidáno: 17.8.2017, 10:35:55 Autor: Petr Soukal

11.6.2017, neděle | Mladší přípravka

V neděli 11. června 2017 se naši hráči narození v roce 2010 a mladší zúčastní turnaje "Memoriálu J. Součka". Turnaj probíhá na hřišti Háječek v Hradci Králové (Slezské předměstí). Dle rozlosování hrajeme hned úvodní zápas, sraz na místě v 8:00 hodin, předpokládaný závěr nejpozději ve 14:00 hodin.

Přidáno: 6.6.2017, 12:00:15 Autor: Petr Soukal

10.5.2017, středa | Mladší přípravka

Máme za sebou již 3 turnaje a zatím se kluci snaží. Z celkových 9 zápasů jsme pouze 1x remizovali, když nás v posledním kole (doma) nepříjemně potrápili naši tradiční soupeři ze Lhoty pod Libčany. V závěru jsme ještě museli čelit pokutovému kopu, který ale Vojta Jíra, který neměl příliš mnoho práce, zlikvidoval a zachránil alespoň remizu. V každém zápase jsme se střelecky prosadili, je jedno, kdo je zrovna na hřišti nebo v brance.

Domácí turnaj se odehrával za příjemného počasí a v příjemné divácké atmosféře, za což děkujeme. Příští středu nás přivítají na turnaji ve Stěžerách, budeme se snažit pokračovat v předvedené hře.

PS

Přidáno: 14.5.2017, 21:18:20 Autor: Petr Soukal

12.4.2017, neděle | Mladší přípravka

Družstvo mladší přípravky se zúčastnilo turnaje ve Vysoké nad Labem. Přestože jsme se neumístili na stupních vítězů a většinu zápasů prohráli, neudělali kluci ostudu. Velký prostor a kvalita soupeřů nám dělaly potíže, ale s postupem času se naše výkony lepšily.

Nejlepší zápas odehráli kluci s konečným vítězem Olympia HK, se kterým drželi krok celý zápas a v první fázi ho uzamkli v jeho brankovišti, což bohužel nezúročili brankami. Na to v závěru zápasu doplatili a o jednu branku prohráli.

V posledním zápase se utkali s dalším favoritem turnaje s FC HK. Zde se nám konečně podařilo prolomit střeleckou smůlu a dvěma brankami jsme se ujali vedení. Soupeř však přidal na síle a za závěrečnou remízu jsme byli rádi.

Klukům chci poděkovat a doufám, že se nenechají odradit a budou poctivě trénovat na jarní sezonu, která bude zahájena 11. dubna 2017 ve Lhotě pod Libčany, kde se naši nejmenší utkají s týmy domácích, Malšovy Lhoty a Třebechovic.