10.6.2017, So | 19. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 4:1 Malšova Lhota A
(2:1)

Branky: 9´ Zima, 20´ Žehan, 38´ Sirotek, 39´ Žehan

Sestava - domácí: Nosek ( Jedlička ) - Šijan, Zima, Zvěřina - Novák ( Krupka ), Hach, Žehan ( Černý ) - Sirotek ( Adlaf, Roškanjuk )

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Šijan ( Krupka ), Novák, Žehan ( Adlaf ), Sirotek

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Skyba

Přidáno: 5.6.2017, 15:41:34 Autor: Ivo Šijan

28.5.2017, Ne | 17. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:1 FC HK dívky
(2:0)

Branky: 5´+ 52´ Sirotek, 8´Zima, 46´+ 58´ Žehan

Sestava - domácí: Nosek - Šijan, Zima, Hach - Novák, Zvěřina, Žehan ( Krupka ) - Sirotek ( Adlaf, Valenta )

ŽK:   ČK:   Diváci: 25  Rozhodčí: Koza Martin

Přidáno: 29.5.2017, 21:28:37 Autor: Ivo Šijan

18.5.2017, Čt | 16. kolo | Mladší žáci

Třebeš 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Branky: 18´ Sirotek, 28´+ 40´ Žehan

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Zvěřina - Šijan ( Krupka ), Sirotek, Žehan - Jíra ( Bárta, Valenta )

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí: Doubrava Miloslav

Přidáno: 18.5.2017, 21:33:35 Autor: Ivo Šijan

13.5.2017, So | 15. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:0 RMSK Nový Bydžov
(1:0)

Po delší době jsme opět mohli využít domácího prostředí a přivítali RMSK Nový Bydžov B.I tentokrát jsme byli nuceni improvizovat se sestavou a na rychlo povolat dva hráče ze starší přípravky, kteří, jak se později ukázalo jako jediní dokázali vstřelit branku a i díky nim zůstaly tři body doma. Vítězství se, ale nerodilo lehce. Soupeř nás od začátku prověřoval svými výpady a zaměstnával naši jinak, ale dobře fungující obranu. Mezitím se nám ještě bohužel zranil další důležitý spoluhráč, který už do zbytku utkání nezasáhl. Naše hra byla nervózní plná drobných nepřesností, které nás stály zbytečně vynaložené síly pro opětovné získání míče. Málo jsme využívali hru po křídlech a většinou šlo vše přehuštěným středem hřiště. Ke konci poločasu jsme už,ale hru více zrychlili a zpřesnili, odměnou za to byla první branka vstřelená Barčou Soukalovou. Druhá půle už byla více v naší režii a šancí přibývalo, dokázali jsme více zabíhat za hostující obranu, ale se zakončením to bylo horší, nicméně ještě jednu branku jsme přidat dokázali, kdy právě šikovným zaběhnutím za obranu dokázal skórovat Dan Pilař. Zápas byl z těch fyzicky náročnějších, ale to je vesměs dobře, protože o tom fotbal prostě je. Těší nás další vychytaná nula a celkově dobře fungující obrana.

Branky: 25´ Soukalová Bára, 50´ Pilař Daniel

Sestava - domácí: Nosek - Šijan, Zima, Hach - Krupka ( Soukalová ), Soukal, Žehan - Sirotek ( Adlaf, Pilař )

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Křičenský Ondřej

Přidáno: 14.5.2017, 21:36:21 Autor: Ivo Šijan

6.5.2017, So | 14. kolo | Mladší žáci

Dohalice 0:6 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

K druhému utkání finálové části naší soutěže jsme zajeli do Dohalic, se kterými jsme v posledním měření sil na poslední chvíli zachraňovali alespoň domácí remízu 1:1. Pohled na naši soupisku před zápasem nebyl zrovna ideální, spousta omluvenek z různých důvodů a i kvůli tomu jsme byli nuceni požádat o výpomoc ze starší přípravky, kdy nám v záloze, velmi solidním výkonem vypomáhal Radek Zvěřina. Domácí, ale na tom byli velmi podobně, na střídání stejně, jako u nás pouze jeden hráč a celkově úplně jiný tým, než ten, který byl naposledy u nás. Od prvních minut jsme to byli my, kdy jsme naší aktivní hrou měli kontrolu na míči a nedávali domácím prostor k nějakému většímu odporu. Vše se brzy odrazilo i v podobě vstřelených branek. První vsítil v 7´minutě po rohovém kopu Soukal. U dalších branek je už jenom jedno jméno a to Matěj Sirotek, kdy nejprve dvěma góly, upravil počasový stav 0:3 a hattrickem ve druhé půli dokonal naše vítězství. Na jeho brankách měl, ale samozřejmě podíl celý tým, kdy už rozehrávkou od gólmana přes obranu i zálohu se vytvářeli zajímavé příležitosti po celý zápas. Obrana opět nedovolila nějaké větší problémy a pomohla ke druhé nule našemu gólmanovi, záloha na druhou stranu zase vytvářela tlak a šance na vstřelení branek, jedinou malinkatou pihou, tak může být naše zbytečná první žlutá karta, ale na tu stejně brzy zapomeneme, že pane kapitáne :-) . Celkově kompaktní výkon a zvládnutí zápasu od každého, díky.

Branky: 7´ Soukal, 13´, 25´, 32´, 48´, 52´ Sirotek

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Šijan, Žehan, Zvěřina - Sirotek ( Valenta )

ŽK: 1  ČK:   Diváci: 25  Rozhodčí: Liebisch Osvald

Přidáno: 7.5.2017, 13:13:17 Autor: Ivo Šijan

30.4.2017, Ne | 20. kolo | Mladší žáci

Stěžery A 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Dnešním dnem nám začala finálová část, kdy jsme předehrávali utkání ve Stěžerách.

Hned na začátek, bych zmínil, že se střetla mužstva s nejlepšími obranami ve svých skupinách. To se také potvrdilo v celém průběhu utkání. Hrálo se tedy převážně na rychlé útočné přechody středem hřiště, nebo po křídlech, ale vždy to skončilo na již zmíněných dobře fungujících obranách. Přímé střely na branku sice byly, ale většinou zablokované, nebo si s nimi poradili oba brankáři. Ve druhé půli to vypadalo velmi podobně, jako v té první. Drobný rozdíl ovšem nastal, domácí začali být o trochu aktivnější, ale na druhou stranu i nervóznější. Toho jsme dokonale dokázali využít, kdy po rohovém kopu a následném zmatku před domácí brankou střílel k tyči Valenta a ve 46 minutě nás poslal do vedení. Následoval závěrečný tlak domácích, ale dokázali jsme i s přispěním dobrými zákroky našeho gólmana odolat a po závěrečném hvizdu slavit velmi cenné vítězství. Zápas byl fyzicky náročný a za jeho úspěšné zvládnutí patří celému týmu poděkování.

Branky: 46´ Valenta

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Šijan - Novák, Kaplan, Hach ( Krupka ) - Sirotek ( Valenta, Adlaf )

ŽK:   ČK:   Diváci: 25  Rozhodčí: Doležal Jiří

Přidáno: 30.4.2017, 23:37:28 Autor: Ivo Šijan

16.4.2017, Ne | 13. kolo | Mladší žáci

Červeněves 3:4 SK Bystřian Kunčice
(3:2)

K poslednímu zápasu základní části, jsme zajeli do Červeněvse. Zde jsme chtěli, tak trochu napravit podzimní porážku i připravit domácí o jejich neporazitelnost. Obojí se podařilo, i když to byl boj do poslední minuty. Od začátku nás domácí zatlačili a zkoušeli pozornost našeho gólmana, my jsme kontrovali rychlými brejky, kdy hned jeden z prvních v 5 minutě využil Sirotek a otevřel score zápasu. Na náš rychlý gól, domácí zareagovali velmi rychle a v 8 minutě vyrovnávali. Hru jsme poté trochu vyrovnali a začali si tvořit více šancí. Další přišla v 15 minutě  po rohovém kopu, kdy si na balon počkal Novák a hlavou nedal gólmanovi šanci. Ale i na to, dokázali domácí reagovat, kdy nejprve v 19 minutě vyrovnávali a minutku před poločasem se ujali vedení 3:2. Druhý poločas domácí bránili svůj těsný náskok, my naopak vymýšleli nějakou tu šanci na otočení zápasu. Tu jsme dostali krátce po přerušení kvůli počasí když nás rozhodčí poslal všechny do kabin. Pauza nám evidentně prospěla. V 51 minutě vyrovnával Novák po střele na zadní tyč a obrat dokonal Kaplan kdy v 56 minutě dostal ideální přihrávku skoro na penaltu a z této pozice se nemýlil. Závěrečný tlak domácích jsme dokázali odrazit a mohli si tak vychutnat závěrečný hvizd rozhodčího. Zápas opravdu se vším všudy. Pochvala celému týmu za bojovnost, nasazení a obětavost.

Branky: 5´ Sirotek, 15´+ 51´ Novák, 56´ Kaplan

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Novák, Kaplan, Žehan ( Šijan, Krupka ) - Sirotek ( Valenta )

ŽK:   ČK:   Diváci: 44  Rozhodčí: Dostál Milan

Přidáno: 18.4.2017, 19:39:19 Autor: Ivo Šijan

9.4.2017, Ne | 12. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:1 Dohalice
(0:0)

K prvnímu mistrovskému utkání jarní části, jsme na domácí půdě nastoupily proti nám dobře známému soupeři z Dohalic.  Pohled na tabulku, před tímto zápasem dával jasně najevo co je ve hře. Tomu odpovídala hra na obou stranách, nikdo nechtěl udělat chybu, která by se mohla stát klíčovou v celém utkání. Po několika minutách, jsme to, ale byly my kdo chtěl mít více ze hry a začali si vytvářet zajímavé situace, které, ale zůstaly nevyužity. V první půli jsme se tedy branky nedočkali.  A i druhá část se vyvíjela velmi podobně, s tím rozdílem, že našich šancí přibývalo a to i vyložených, ale žádná nevedla ke změně score. Soupeř toho dokázal využít ve svůj prospěch a pár minut před koncem se mohl radovat z vedení. Naše veškeré síly se poté soustředily s výsledkem ještě něco udělat, ale času už moc nezbývalo, poslední vytvořený tlak, ale přeci jen vedl k vyrovnání, kdy v poslední minutě vyrovnával Žehan. Škoda nevyužitých šancí, ale remíza, dá se říci spravedlivá.

Branky: 60´ Žehan

Sestava - domácí: Nosek - Soukal, Zima, Šijan - Novák, Kaplan, Žehan, ( Krupka ) - Sirotek, ( Valenta, Bárta )

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Stránský Martin

Přidáno: 18.4.2017, 21:56:34 Autor: Ivo Šijan

5.11.2016, So | 11. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:0 Lovčice
(4:0)

Branky: 10´ Sirotek, 19´ Žehan, 20´, 30´, 56´ Kaplan

Sestava - domácí: Zima - Šijan, Nosek, Hach - Krupka, Kaplan, Žehan - Adlaf. Novák, Sirotek, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí: Vodák Jan

Přidáno: 5.11.2016, 19:43:59 Autor: Ivo Šijan

29.10.2016, So | 10. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 8:1 Hlušice
(5:1)

Předposlední utkání podzimní části, naší soutěže jsme odehráli v domácím prostředí s týmem RMSK Cidlina. S tímto soupeřem jsme se již utkali, hned na úvod soutěže, kdy jsme odjížděli s bodem za remízu 2:2. Plány byly, tedy jasné, naplno bodovat a pokud možno předvést povedený výkon z předešlého zápasu. Vše se podařilo vcelku velmi dobře, 3 body doma, posun na 2 místo v tabulce a i předvedený výkon na těžkém terénu za který jsme se nemuseli stydět. Začátek první půle byl opatrný z obou stran, oba týmy si byly vědomi o co v tomto zápase jde. Branek jsme se dočkali od 12´minuty kdy otevíral stav utkání Kaplan, o minutu později zvyšoval Sirotek, v 19´ minutě, opět Kaplan a před koncem poločasu ve 24´ a 25´minutě navyšovali naše vedení Soukal a Sirotek. Pihou, tak je pouze lacině inkasovaný gól do šaten, však on gólman ví. Ten však jen korigoval naše vedení 5:1 o pauze, kdy se už dalo pomalu říci, že nepřipustíme, aby se zápas ještě nějak dramatizoval. To jsme také statečně zvládali i když ve druhé půli některým rychleji docházeli síly, ale přesto přišly další branky, které dodali opět trochu energie dále bojovat. Ve 38´ přidal další branku Novák a další dva zásahy Kaplana ve 44´a 53´minutě dali konečnou podobu celkovému výsledku. Byly i další šance k přidání branek, ale o některé jsme se připravili sami, vystavením se v ofsajdu i neproměnění vyložených šancí, další nám pochytal hostující gólman, nebo na poslední chvíli odvraceli bránící hráči. Sami jsme, však soupeře k ničemu vážnějšímu nepouštěli a i když někdy na poslední chvíli jsme, ale dokázali hrozící nebezpečí zažehnat. Další dobrý zápas, který zaslouží pochvalu.

Branky: 12´, 19´, 44´, 53´ Kaplan, 13´, 25´ Sirotek, 24´ Soukal, 38´ Novák

Sestava - domácí: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Krupka, Kaplan, Šijan - Adlaf. Novák, Sirotek, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Vlachý Michal

Přidáno: 30.10.2016, 17:10:26 Autor: Ivo Šijan

23.10.2016, Ne | 9. kolo | Mladší žáci

Kratonohy 1:8 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Na poslední venkovní zápas letošního podzimu jsme zajeli do Kratonoh. Hned na úvod, bych chtěl opravdu upřímně pochválit celý tým za příkladný přístup k zápasu i k dodržování taktických pokynů, tak za nasazení v celém utkání, kdy se vše odrazilo na velmi pěkném fotbalu a vyústilo v naše zasloužené vítězství. Na góly se tentokrát dlouho čekat nemuselo, hned ve 2´minutě otevřel score Žehan po přihrávce Kaplana, další branka v 6´minutě, bohužel od domácích v naší síti, zároveň, ale jediná a tak jen pokazila čisté konto našemu, jinak pozornému gólmanovi. Poté už, ale branky padali jen od našich hráčů, v 17´minutě zvyšoval Žehan a o 2´minuty později upravil poločasový stav na 1:3 Sirotek po přihrávce Kaplana. Druhá půle, byla již čistě v naší režii. Brzy po hvizdu, zvyšoval Kaplan, který, tak ukázal, že umí nejen přihrávat na pěkné góly, ale sám je také dávat. V 36´minutě přidával další branku z pokutového kopu náš kapitán a dirigent obrany Zima. Na 6:1 zvyšoval ve 48´minutě po nahrávce Valenty Kaplan, za další 2´minuty přidal další branku Žehan a v 52´minutě ukončili gólový účet sami domácí, vlastní brankou. Podotýkám ještě, že i přes obdržené branky stačil ještě domácí gólman spoustu našich slibných pokusů pochytat. Hráči co góly nevsítili, nemusí smutnit, naopak plnili své úkoly na výbornou a tím pomáhali na celkovém výsledku i radosti trenérů. Nyní nás čekají poslední dva zápasy v domácím prostředí, kde bychom chtěli nejen na plno bodovat, ale i nadále předvádět výkony, jako v tomto zápase.

Branky: 2´+17´+50´ Žehan, 31´+48´ Kaplan, 19´Sirotek, 36´Zima, 52´vlastní ( Žehan )

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Šijan, Kaplan, Žehan - Sirotek. Krupka - Adlaf, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 45  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 25.10.2016, 19:58:02 Autor: Ivo Šijan

16.10.2016, Ne | 8. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 7:0 Nepolisy
(2:0)

V dalším utkání naší mistrovské soutěže jsme na domácím hřišti přivítali celek Nepolis. V první řadě jsme chtěli rychle zapomenout na minulý ne zcela povedený zápas a opět se dostat do větší herní pohody, která opět přináší ten krásný pocit z výhry. To se tentokrát podařilo vcelku velmi dobře i když drobná zaváhání tu opět byla, nicméně góly v soupeřově síti vše nahradili. Na góly se ovšem čekalo poměrně dlouho, kdy počáteční minuty byly z obou stran spíše na vzájemné oťukání, které moc ze hry nepřinášelo, naše rozehrávky pomalé, nepřesné a tak se hra odvíjela v jakémsi chumlu uprostřed hřiště. Následně, ale naše zvýšení tlaku přinášelo zajímavé herní i standartní situace v podobě rohových kopů, ze kterých jsme, ale k naší škodě nic nevytěžili. Otevření score jsme se, tak dočkali ve 20´minutě kdy svůj průnik zakončil Kaplan, o další 4´minuty později navyšoval vedení Žehan, po pěkné přihrávce Jíry. Tím byl stanoven poločasový stav, který se, ale v závěru mohl ještě měnit, když soupeř zahrozil z jedné z mála situací, kdy po rohovém kopu jsme hasili nebezpečí opravdu na poslední chvíli. Začátek druhé půle patřil hostům, kdy svoji hru zrychlili a tím nás dostávali pod tlak, ve kterém jsme jim i sami trochu pomáhali naší nepřesnou a zbrklou hrou. To, ale bylo ze soupeřovy strany vše, od 39´minuty kdy na 3:0 zvyšoval Žehan už jsme měli zápas pod naší kontrolou a mohli se těšit z dalších povedených akcí. Doufejme tedy, že se na kopačky našich hráčů, opět vrátila herní pohoda a potvrdíme ji v dalším utkání.

Branky: 24´, 39´, 53´, 60´ Žehan, 20´, 59´ Kaplan, 41´ Krupka

Sestava - domácí: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Krupka, Kaplan, Žehan - Adlaf. Šijan - Sirotek, Valenta, Jíra

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Grossman Martin

Přidáno: 17.10.2016, 17:28:52 Autor: Ivo Šijan

8.10.2016, So | 7. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 0:7 Červeněves
(0:3)

Branky:

Sestava - domácí: Zima - Šijan, Kaplan, Hach - Krupka, Žehan, Soukal - Adlaf. Valenta, Pilař

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Pilař Milan

Přidáno: 8.10.2016, 16:25:03 Autor: Ivo Šijan

2.10.2016, Ne | 6. kolo | Mladší žáci

Dohalice 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Branky: 40´ Zima Matěj, 57´ Kaplan Fanda

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Šijan, Kaplan, Žehan - Novák. Krupka, Adlaf, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Olah Gabriel

Přidáno: 2.10.2016, 15:45:04 Autor: Ivo Šijan

28.9.2016, St | 2. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:2 Kratonohy
(1:2)

Po sérii venkovních zápasů, jsme na domácí půdě přivítali k dohrávanému utkání celek Kratonoh.

Naším hlavním cílem, bylo navázat na úspěšné venkovní zápasy. Ale v naší dnešní sestavě, která rozhodně nebyla ideální, se moc vymýšlet nedalo, ale vymlouvat se nato rozhodně nehodláme.

Bohužel hned v úvodu utkání jsme nezachytili náběh hostujícího útočníka, který k naší smůle ve 2 minutě proklouzl naší obraně a z první šance otevřel score zápasu. Vyrovnání jsme se dočkali o 12 minut později, kdy důrazu před hostujícím gólmanem využil Adlaf. O další 2 minuty později jsme, ale museli čelit penaltě, po faulu obránce v pokutovém území, kterou hosté proměnili a stanovili tím, tak poločasový výsledek. Do druhé půle jsme nastoupily aktivněji, ale vlastními chybami jsme se připravovali o zakončení. Vyrovnání jsme se, ale dočkali, kdy po nacvičovaném signálu z rohového kopu srovnal Soukal. Ovšem další příležitosti, kterých opět nebylo málo, jsme už využít nedokázali.

Branky: 14´ Adlaf, 49´ Soukal

Sestava - domácí: Zima - Šijan, Kaplan, Hach - Krupka, Soukal, Žehan - Adlaf. Novák, Valenta, Pilař

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Vodák Jan

Přidáno: 28.9.2016, 21:22:33 Autor: Ivo Šijan

17.9.2016, So | 4. kolo | Mladší žáci

Lovčice 0:6 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na třetí venkovní zápas v řadě jsme zajeli do Lovčic. V prvním poločase jsme to opět byly my, kdo udával tempo zápasu a vytvářeli si mnoho šancí. Škoda jen, že se ujala pouze jediná z 10 minuty, kdy otevřel score Žehan. Soupeř se k naší brance dostával jen velmi zřídka a okamžitě musel opět bránit naše rychlé protiútoky. Ve druhé půli, byl obraz hry velmi podobný, míč většinou v našem držení a obléhání branky domácích. Z tohoto tlaku, bylo hráčům odměnou 5 rychlých gólů, během 15 minut, kdy postupně scorovali Žehan, 2x Zima, Kaplan a konečný výsledek upravil Grund. Branek ovšem mohlo být podstatně víc, šancí bylo nespočet, jak z postupných útoků, tak z přímočarých i z rohových kopů, kterých jsme zahrávali i několik po sobě, ale vše bez využití. S většinou si poradil vynikající domácí gólman, kdy svými zákroky podržel svůj tým a nás tím přiváděl k šílenství. O zbytek jsme se naopak postarali samy, kdy jsme zazdili opravdu vyložené šance. Nicméně, takový je fotbal a jakékoli vítězství vždy potěší a na ostatní se brzy zapomene. Ze série venkovních zápasů, tak můžeme být velmi spokojeni, jen trochu mrzí remíza z prvního utkání s RMSK, kdy byla výhra na dosah.

Branky: 10´+ 35´Žehan, 37´+ 40´ Zima, 44´ Kaplan, 51´ Grund

Sestava - hosté: Nosek - Soukal, Zima, Hach - Grund, Kaplan, Žehan - Sirotek. Šijan - Adlaf, Novák, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 18.9.2016, 11:58:05 Autor: Ivo Šijan

13.9.2016, Út | 1. kolo | Mladší žáci

Nepolisy 1:7 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

V nabitém týdnu, nás po dni volna čekal další mistrovský zápas tentokrát v Nepolisech. Neúplná sestava a minimum hráčů na střídání si vyžádaly určité kompromisy v sestavě, se kterými se, ale hráči vyrovnali vcelku velmi dobře. Po opatrném začátku, z obou stran, se nehrál příliš pěkný fotbal a vše důležité se odehrálo ke konci první půle, kdy jsme opět dokázali zvýšit tlak a vytvářet si brankové příležitosti. V 18´minutě, tak z rohového kopu otevřel score Valenta, o 5 minut později chytrým přehozením zvyšoval Soukal a minutu před koncem upravil naše poločasové vedení na 3:0 Žehan, v tu chvíli netušíc, že na konci utkání bude slavit hattrick. Po změně stran jsme si opět dokázali vytvářet šance a druhým gólem v utkání navýšil naše vedení Soukal. Naše koncentrace poté, ale opadla a dovolili jsme domácím v 50´minutě snížit z rohového kopu, to byla, ale jediná situace a celkově se dá říci, že náš gólman neměl moc práce. A tak po dalších brankách Žehana, Grunda a dokončením hattricku Žehana bylo vítězství odměnou pro celý tým.

Branky: 29´+ 57´+ 59´ Žehan, 23´+ 40´ Soukal, 18´ Valenta, 59´ Grund

Sestava - hosté: Nosek - Krupka, Zima, Šijan - Grund, Soukal, Žehan - Sirotek. - Novák, Valenta

ŽK:   ČK:   Diváci: 35  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 14.9.2016, 20:27:23 Autor: Ivo Šijan

11.9.2016, Ne | 3. kolo | Mladší žáci

Hlušice 2:2 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

Po neodehraném prvním utkání nás čekal první ostrý start do nové soutěžní sezony až nyní na hřišti v Hlušicích proti RMSK. Za velmi horkého nedělního odpoledne byl začátek z obou stran opatrný s čekáním na nějakou první chybu. V prostřední části 1.poločasu jsme již měli mírnou herní převahu, byť s nepřesnostmi v rozehrávce, ale přeci jen jsme jako první otevřeli score, kdy pěknou křižnou střelou scoroval ve 14´minutě Matěj Sirotek. Vše nejdůležitější se, ale odehrálo na konci 1.půle, kdy nejprve v 26´minutě domácí vyrovnali, hra se přelévala z jedné strany na druhou a minutu před hvizdem jsme opět vedli po gólu Matěje Soukala, jenže po nedůsledném bránění jsme skoro současně s koncem poločasu inkasovali druhý vyrovnávací gól. Druhá půle, dá se říci byla plně v naší režii, hlad po opětovném vedení byl jasný a tlak obrovský, hrálo se většinou na polovině domácích, střelba ze všech možných i nemožných pozic, ale pouze do gólmana, nebo mimo tři tyče. Ztráty bodů je tak velká škoda.

Branky: 14´Sirotek, 29´Soukal

Sestava - hosté: Nosek - Šijan, Zima, Hach - Grund, Soukal, Žehan - Sirotek. Krupka, Valenta - Adlaf, Novák

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Štancl Oldřich

Přidáno: 12.9.2016, 18:53:11 Autor: Ivo Šijan