Přidáno: 1.5.2017, 20:29:46 Autor: Milan Pilař

Přidáno: 1.5.2017, 20:30:06 Autor: Milan Pilař

8.4.2017, So | 10. kolo | Starší přípravka

Předměřice 4:5 SK Bystřian Kunčice
(2:3)

Branky: Daniel Pilař 2, Zdeněk Jíra 1, Vojtěch Černý 1, Radek Zvěřina 1

Sestava - hosté: Šimon Havlík, Bára Soukalová, Matěj Bárta, Radek Zvěřina, Roman Ferenc, Zdeněk Jíra, Dan Pilař, Ondřej Roškanjuk, Marek Šejbl, Jakub Skřivan, Vojtěch Černý, Roman Klimeš

(0:0)

Branky: Zdeněk Jíra 2, Daniel Pilař 1, Roman Klimeš 1, Radek Zvěřina 1, Ondra Roškanjuk 1, Vojta Černý 1

Přidáno: 24.10.2016, 21:42:01 Autor: Milan Pilař

22.10.2016, So | 9. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 10:3 Dohalice
(0:0)

Branky: Daniel Pilař 3, Radek Zvěřina 2, Ondra Roškanjuk 1, Zdeněk Jíra 1, Roman Klimeš 1, Jakub Skřivan 1, Roman Ferenc 1

Přidáno: 24.10.2016, 21:43:31 Autor: Milan Pilař

8.10.2016, So | 7. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 1:5 Lhota p. L.
(0:0)

Do druhého zápasu jsme nastoupili o poznání lépe a brzy vstřelili první branku. Soupeř ovšem přidal ještě více na tvrdosti, přesto rozhodčí trestal za přestupky proti pravidlům náš tým. Po přímém kopu soupeř srovnal skore. Poté, po nepěkném zákroku ve středu pole vypadl na několik minut ze hry náš středopolař Zdenda Jíra. To velmi ovlivnilo náš výkon a soupeř po dalších dvou nařízených přímých kopech rozhodl o osudu tohoto zápasu. I přes spoustu nevybíravých zákroků, které někteří naši hráči odnesli drobným zraněním nám rozhodčí žádnou zajímavou standartní situaci neodpískal, tento luxus dopřál pouze našemu soupeři. Nedá se nic dělat, musíme přidat a naučit se ustát i tvrdou hru, která je někdy za hranicí pravidel a lepším pohybem a kombinací se s těmito situacemi vyrovnat. Snad se nám to podaří již příští zápas.

Branky: Radek Zvěřina

Přidáno: 13.10.2016, 18:40:26 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 5:3 Lhota p. L.
(0:0)

První zápas proti soupeři ze Lhoty p. Libčany jsme začali opatrně. Dlouho byl průběh zápasu bezbrankový. Soupeř se opíral o dobrý výkon hráče ve středu pole a tvrdou, místy až zákeřnou hru. Přesto se nám podařilo vstřelit první branku. V průběhu zápasu jsme převzali iniciativu a kombinační hrou jsme dokázali soupeře porazit. Svou první branku v dresu Kunčic dal Roman Ferenc, který si to za svůj výkon v zápase plně zasloužil.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Daniel Pilař 2, Roman Ferenc 1

Přidáno: 13.10.2016, 18:28:26 Autor: Milan Pilař

2.10.2016, Ne | 6. kolo | Starší přípravka

Urbanice 2:6 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Ve druhém zápase víkendu jsme opět nastoupili do hry lépe než náš soupeř. Ujali jsme se vedení a kontrolovali hru. Ve druhé půli jsme si vybrali slabší chvilku, soupeř vstřelil dvě branky a přiblížil se na rozdíl jediného gólu. Poté se režie zápasu ujal náš středopolař Zdenda Jíra, který svými vstřelenými brankami rozhodl o osudu tohoto zápasu. Ke konci už soupeř nevzdoroval, my přidali ještě branku po nacvičené standartní situaci a uzavřeli své vystoupení v Urbanicích dvěmi výhrami. Naše početné publikum z řad rodičů ocenilo dnešní výkon bouřlivým potleskem, který si hráči za svůj bojovný výkon určitě zasloužili.

Branky: Zdeněk Jíra 3, Radek Zvěřina 1, Ondřej Roškanjuk 1, Daniel Pilař 1

Přidáno: 2.10.2016, 13:37:26 Autor: Milan Pilař

Urbanice 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Na hřišti v Urbanicích předváděli naši hráči velmi zodpovědný výkon. Na svých postech všichni pracovali bezchybně a bojovali o každý míč. Hráli jsme po zemi a pokoušeli se kombinační hrou překonat kvalitní obranu domácích, kterou podporoval dobrým výkonem brankář. Po první půli jsme vedli nejtěsnějším rozdílem 1:0. Ve druhém poločase se nám podařilo díky dobré hře dvojice Radek Zvěřina a Zdenda Jíra ovládnou hřiště a nepustit domácí k ohrožení naší branky. V útoku se dvakrát prosadil Daniel Pilař. Musím celý tým pochválit za zodpovědný výkon, který se projevil nulou na kontě domácích střelců.

Branky: Daniel Pilař 2, Vojtěch Černý 1, Ondřej Roškanjuk 1

Přidáno: 2.10.2016, 13:35:31 Autor: Milan Pilař

24.9.2016, So | 5. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 8:2 Kratonohy
(4:1)

První zápas proti soupeři z Kratonoh jsme rozehráli v jiném rozestavení než jsme hráli doposud. Radek Zvěřina se posunul na kraj obrany a na jeho místo ve středu pole nastoupil od začátku utkání Zdenda Jíra. Naše hra se touto změnou velmi zlepšila a sklidnila. Neztráceli jsme míče ve středu pole a dalo se lépe kombinovat s obranou. Radek Zvěřina měl více prostoru ke střelbě, čehož velmi dobře využil. Odrazem našeho zlepšeného výkonu byl výsledek zápasu. Je zapotřebí říci, že soupeř přijel v nekompletní sestavě, ale to nic nemění na faktu, že naše hra se oproti minulým utkáním zlepšila.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Daniel Pilař 2, Roman Klimeš 1, Radek Zvěřina 2, Ondřej Roškanjuk 1

Přidáno: 4.6.2017, 21:17:31 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 6:2 Kratonohy
(3:2)

I v druhém utkání jsme pokračovali v dobrém výkonu. Snažili jsme se kombinovat a držet míč na zemi. Naši hráči předvedli pěkné fotbalové akce, z nichž některé skončili brankou. Soupeře jsme nepustili do hry a výsledek druhého utkání jsme si v klidu pohlídali. Musím pochválit naše nové hráče Romana a Vojtu, kteří svou bojovností přispěli k výsledku obou zápasů dnešního víkendu.

Branky: Radek Zvěřina 2, Roman Klimeš 2, Daniel Pilař 1, Vojtěch Černý 1

Přidáno: 2.10.2016, 13:10:13 Autor: Milan Pilař

10.9.2016, So | 3. kolo | Starší přípravka

Skřivany 3:3 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V dalším kole mistrovské soutěže jsme zajeli na hřiště do Skřivan. Výkon našeho mužstva byl zpočátku rozpačitý, ale postupem času jsme srovnávali hru se soupeřem. Šance se střídali na obou stranách, ale soupeř nám utekl o dvě branky a pět minut před koncem vyhrával 3:1. Naši hráči ovšem zabojovali, v závěru prvního zápasu zcela ovládli hřiště a zaslouženě se nám podařilo skóre vyrovnat. Nechybělo mnoho a mohli jsme nakonec zvítězit. Velmi pozitivní na tomto utkání bylo, že naše mužstvo nesložilo za nepříznivého stavu zbraně a dokázalo vybojovat pěkný výsledek.

Branky:

Sestava - domácí: Radek Zvěřina 2, Daniel Pilař 1

Přidáno: 18.9.2016, 19:34:17 Autor: Milan Pilař

Skřivany 3:5 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Herní pohodu podpořenou bojovností si přenesli hráči i do druhého zápasu a brzy jsme nad soupeřem vedli. Skóre jsme navyšovali a v druhé půli to bylo již 3:1. Pak si naše mužstvo vybralo slabší chvilku a během tří minut soupeř výsledek srovnal. Přesto jsme se nepoložili a po pěkné akci pět minut před koncem dal rozhodující branku Daniel Pilař. Tentýž hráč pak po pěkném průniku Zdeňka Jíry zužitkoval jeho centr a pečetil tak naši první výhru v podzimní části soutěže. Vítězství bylo výsledkem zlepšené hry celého mužstva, zvláště ve středu pole, kde se prezentoval dobrým výkonem Radek Zvěřina. V obou zápasech si odbyli svou premiéru dva noví hráči Vojtěch Černý a Roman Ferenc, za předvedený výkon zaslouží pochvalu.

Branky: Daniel Pilař 4, Ondra Roškanjuk 1,

Přidáno: 4.6.2017, 21:10:47 Autor: Milan Pilař

3.9.2016, So | 2. kolo | Starší přípravka

SK Bystřian Kunčice 5:9 Prasek
(0:0)

Druhý zápas už naši hráči začali hrát důrazněji, zlepšili pohyb a hra byla rázem vyrovnanější. Do druhé půle jsme nastupovali s mankem jedné branky na soupeře. Na našich hráčích bylo vidět, že se začali prát o výsledek, ale neštastný výrok rozhodčího, který překvapivě odpískal zákrok našeho hráče, kterých jsme v prvním utkání viděli u soupeře více a bez potrestání, jako faul, umožnil soupeři vstřelit rozdílovou branku, která poslala naše mužstvo opět do kolen. Tento stav i přes veškerou bojovnost a zlepšený výkon, nedokázalo naše mužstvo již změnit. Je potřeba popřát soupeři k výhrám a předvést lepší výkon již příští výkend ve Skřivanech.

Branky: Zdeněk Jíra 2, Daniel Pilař 1, Roman Klimeš 1, Radek Zvěřina 1

Přidáno: 9.9.2016, 18:48:09 Autor: Milan Pilař

SK Bystřian Kunčice 3:5 Prasek
(0:0)

První zápas podzimní části soutěže jsme začali velmi zakřiknutě. Na našich hráčích byla vidět nervozita, která jim svazovala ruce i nohy. Soupeř byl od prvního hvizdu důraznější a vyhrával téměř většinu osobních soubojů. Náš tým neměl čas na přihrávku, často ztrácel míč a pouštěl soupeře do brankových příležitostí.  Chyběl nám zcela střed pole, kde nás soupeř přehrával a odtud přicházela většina branek, které jsme obdrželi. Rozhodčí pustil ostřejší hru, ze kterou se naši hráči nedokázali vyrovnat a někteří si po zákrocích soupeře odnesli drobná zranění. Výsledek tohoto zápasu byl pro nás ještě milostrdný.

Branky: Zdeněk Jíra 3

Přidáno: 9.9.2016, 18:36:25 Autor: Milan Pilař