17.6.2017, So | 30. kolo | A - mužstvo

Třebeš 7:1 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Závěrečné utkání jsme absolvovali ve značně kombinované sestavě a výsledek,který jsme bohužel očekávali, se "dostavil" Po celé utkání jsme byli pro soupeře dobrým komparsem a opět jsme si závěr sezony poskvrnili debaklem tak jako vloni na půdě Vrchlabí.Domácím gratulujeme, takto by se měl fotbal dělat.Stavět na mládeži, žít s týmem, hrát naplno i v zápase, v kterém o nic nejde.Tato porážka pro nás byla v lecčems poučná. Nyní čeká hráče zasloužené volno a v příští sezoně musíme navázat na to dobré, co jsme dokázali a neopakovat to špatné...


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý - Rohlíček (64.Zasadil), Šolc, Zákravský, Koza-Hantsch,Charvát, Svatoš,Denk,Mrázek (61.Zeman), Kalenský (69. Lenomar),

ŽK: 1:0  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Havlík

Přidáno: 18.6.2017, 17:13:35 Autor:

10.6.2017, So | 29. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Trutnov B
(0:2)

Utkání se nám zejména v prvním poločase nepovedlo, nadšeně bohující dorostenci z Trutnova (všichni za sebou měli dopolední zápas ve Vysokém Mýtě) nám dali lekci z produktivity, pohybu a nasazení podtržené 2 brankami.Ve druhém poločase jsme museli prostřídat, hru jsme upravili od 60.na 3 útočníky , ale přes množství šancí se nám podařilo vstřelit jen jednu branku.Zápas bereme jako poučení, že fotbal se nedá hrát jen hlavou, ale musí se přidat i srdce.Vzhledem k neměnnému postavení v tabulce dostali příležitost hráči širšího kádru,někteří hráči byli omluveni, bohužel v zápase došlo i ke třem zraněním, takže sestava se nám sice rozpadla, ale to nic nemění na zasloužené výhře sympatického týmu hostí.Naši hráči prohráli doma poprvé od 28.9.2016, kdy nás porazila Třebeš. Tam se nyní budeme se sezonou loučit a doufáme, že si svým výkonem reputaci napravíme.


Branky: P.Pechar

Sestava - domácí: Zasadil-Koza,Šolc,(59.P Pechar),Zounar-Žahourek,,Denk,Hamák(46.Svatoš),Hantsch(46.kalenský)-Mrázek,,Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 3:4  ČK: 0:0  Diváci: 121  Rozhodčí: Mucha,Hlaváč, Martínek

Přidáno: 11.6.2017, 11:12:35 Autor:

3.6.2017, So | 28. kolo | A - mužstvo

Lokomotiva HK 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V úmorném vedru jsme soupeře od začátku přikovali na jeho polovině a vytvářeli si brankové příležitosti-v prvním poločase jsme neproměnili 2 samostatné nájezdy a 3 tutovky, ve druhém jsme nastřelili několikrát brankovou konstrukci nebo pálili šance vlastními chybami.Vysvobozením tak byla technická střela Kuty v 75. na zadní tyč, kterou nám zajistil 3 bodový zisk a pojistil umístění na bronzové příčče 1.A třídy.Pochválit musíme ovšem celý tým- na suchém trávníku v nefotbalovém prostředí nám sice vázla kombinace a vyráběli jsme spoustu nevynucených chyb, ale podali jsme kompaktní a koncentrovaný výkon, byli lepší na míči a každý jednotlivec šel za vítězstvím.Domácí sázeli na brejky, v závěru po obdržené brance i na nakopávané míče, ale odpadli zejména fyzicky a od 60. minuty jsme měli jasnou převahu.Konečně jsme získali plné 3 body na venkovní ploše-to se nám podařilo naposled 28.10.2016.


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Zasadil-Koza-Hamák-Pechar-Zákravský-Žahourek(58.Hantsch)-Laštovička-Denk-Dudek(46.Šulc)-Mrázek-Kuta.

ŽK: 3:2  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Kánská

Přidáno: 4.6.2017, 10:20:55 Autor:

27.5.2017, So | 27. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:0 Úpice
(2:0)

Konečně jsme hráli dle představ trenérů, diváků i vedení a výsledkem byla exhibice s odevzdaným soupeřem. Podali jsme kolektivní výkon ozdobený ještě mnoha dalšími šancemi a vyšperkovaný individuálním počinem tříbrankového Kuty a před domácími fandy debutujícího Soldána.Hráli jsme dobře kombinačně, organizovaně na všech postech a byli jsme plodní v zakončení. Jediné, co se dá vytknout, je procentuální úspěšnost v proměňování golových šancí.Na tento výkon bychom rádi navázali i v dalších utkáních a udrželi bronzovou pozici.


Branky: Kuta3, Mrázek

Sestava - domácí: Soldán- Koza, Rohlíček, Šolc, Zákravský/75.Zounar/- Hantsch /65.Dudek/, Hamák, Laštovička, Šulc /46.Žahourek/- Mrázek /61.Charvát/, Kuta

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK: 0:0  Diváci: 130  Rozhodčí:

Přidáno: 28.5.2017, 13:39:49 Autor:

20.5.2017, So | 26. kolo | A - mužstvo

Hostinné 2:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Před utkáním jsme museli pro 6 chybějících hráčů řešit personální rozdělení s B týmem a do Hostinného se nám necestovalo lehce-jako bychom věděli, co nás čeká...Domácí celek měl také problém se složením mužstva z důvodu zranění a při jeho stylu hry se ani nelze divit. V 8. minutě musel střídat Holý se zlomeným nosem a do branky šel Soldán, který po chvíli inkasoval po nedorozumění s Žahourkem.Následně po pěkné akci srovnal Mrázek a utkání mělo do poločasu jednoduchý vývoj. Domácí nakopli míč na naši polovinu, tam o něj svedli souboj a pokud byl vítězný, nebezpečně zakončovali. Pokud se nám podařilo míč získat, dobře jsme kombinovali v předfinální fázi,ale v nejdůležitější části okolo vápna hostí jsme selhali a vlastní vinou míč ztráceli.Několik šancí domácích skončilo nad nebo vedle brány, naše většinou pochytal jistý brankář domácích.V závěru poločasu se po sporné penaltě, kterou odmával AR2 dostali do vedení.

Ve druhém poločase jsme se snažili o ztečení soupeřovi branky po rychlých kombinacích i přechodech křižnými míči, ale od domácí do svého rejstříku přidali ještě taktiku zdržovací a přerušovací, vyváděli nás z koncentrace a posledních 20 minut přestali hrát úplně. My jsme svoje šance neproměnili a tak domácí kýžené 3 body zaslouženě vyválčili.

Richard Vlášek,trenér

V podhůří se nám vůbec nedaří a utkání mají stále stejný vývoj.Naše technické mužstvo se snaží hrát fotbal, domácí celky přijdou se zastrašovací taktikou a nasazením na hraně i za hranou pravidel a pokud se k tomu přidá tolerantní rozhodčí a frenetické diváctvo, na porážku je zaděláno.V Hostinném se určitě vyrábí kvalitní papír a hraje kopaná, ale fotbal hrajeme na Hradecku a jsme rádi, že do konce sezony už budeme hrát jenom v našem okrese.

 


Branky: Mrázek

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý(8.Soldán))-Koza,Rohlíček,Šolc,Zákravský-Žahourek,Hamák,Charvát,Šulc-Kuta,Mrázek

ŽK: 2:6  ČK: 1:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Pešava

Přidáno: 21.5.2017, 16:25:31 Autor:

13.5.2017, So | 25. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:2 Týniště
(3:2)

Další z utkání, které se divákům muselo líbit a trenéři byli na lavičkách zbyteční...rychlé vedení 2:0 a neproměněná penalta Kutou, poločas ale jen 3:2,po přestávce naštěstí rychle na 4:2 a v 72. pojistka na 5:2-tradiční hromadné střídání a exhibice na závěr.Mezitím však festival neproměněných šancí na obou stranách, brankáři napospas nájezdům a střelbě, obrany na dovolené a útočníci páchající ofenzivní harakiri.Nám se marodka vyprázdnila a zůstává na ní jediný hráč (Denk už ale začal také trénovat), hosté přijeli oslabeni o několik základních stavebních kamenů a po zranění zkušeného Pokorného byla jejich obrana velmi prostupná. Překvapila nás jejich herní nedisciplinovanost a hádky v mužstvu, měli i smůlu, že Holý opět našel svoji parádní formu a 5 vyložených šancí jim zlikvidoval.K našemu mužstvu-výhru bereme,ale... herní uvolněnost a sebevědomí dnes přecházelo u některých hráčů v touhu po zviditelnění na úkor týmu,V tomto zápase možná takový výkon stačí na výhru, ale už za týden nás čeká krkonošské podhůří v Hostinném a tam bychom s takovým výkonem a předvedenou hrou dopadli jako v Sobotce.Z posledních 3 kol jsme uhráli skvělých 8 bodů, držíme třetí příčku, ale na nás trenérech je, abychom z tohoto týmu vymáčkli ještě víc...


Branky:

Sestava - domácí: Holý- Koza, Rohlíček, Svatoš, Zákravský- Hantsch(71.Šulc), Charvát(46.Hamák),Laštovička, Žahourek(80.Šulc)-Mrázek (75.Kalenský),Kuta(77.Lenomar)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.5.2017, 09:47:54 Autor:

6.5.2017, So | 24. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V dnešním utkání jsme za 2 body šťastní, hra se nám nedařila ,utápěli jsme se v individuálních činnostech,domácí byli lepší v poli i na šance a kdyby využili alespoň polovinu, mohli jsme vysoko prohrát.Naši hráči si stěžovali na terén, ale ten byl stejný pro všechny a domácí se s ním vypořádali lépe. Jediné, co se nám dnes povedlo dokonale, bylo střídání-Hantsch hru oživil a utkání srovnal dorážkou na zadní tyči na 1:1, Svatoš proměnil rozhodující penaltu a Soldán dva střelce vystrašil a jednoho vychytal.Po dlouhé době jsme uspěli v penaltovém rozstřelu, nyní musíme dojem napravit v domácím utkání s Týništěm.


Branky: Hantsch

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý(92.Soldán)- Koza, J.Pechar, Rohlíček,Zákravský- Dudek/70.Svatoš/,Hamák,Laštovička,Zahourek/55.Hantsch/-Mrázek,Kuta

ŽK: 2.2  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Franěk

Přidáno: 7.5.2017, 08:40:24 Autor:

29.4.2017, So | 23. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:1 Třebechovice
(1:0)

V dalším utkání jsme opět narazili na zachraňujícího se soupeře,který v průběhu sezony změnil trenéra a do svého kádru přivítal zpět nestárnoucího Romana Kyrala. Silnou stránkou jsou jejich standartní situace do vápna prakticky z jakýchkoli pozic, proto jsme byli rádi, že se uzdravil Holý a mohl nastoupit na pozici brankáře, která byla pro tento zápas klíčová.

V prvních 20 minutách jsme čelili mnoha závarům v našem vápně, na našich kopačkách byla zbytečná nervozita a vázla nám rozehrávka. Naštěstí se svým neopakovatelným způsobem prosadil Mrázek a důležitý první gol jsme vsítili my. Utkání jsme mohli od té doby kontrolovat, uklidnili jsme se i v rozehrávce a začaly přicházet další šance.

Branky jsme si však schovali až do druhého poločasu, kdy Kuta a Hantsch navýšili po pěkných akcích skore již na 3:0.Pihou na kráse byla akce hostí, kteří prošli středem hřiště a na vápně se střelou přes 2 bránící protihráče prosadili na 3:1. Rychle však odpověděl opět dobře hrající Kuta svou druhou brankou a vítězství pečetil po samostatné akci výborný Zákravský.

Richard Vlášek, trenér:V dnešním zápase nám vše sedlo dokonale a výsledek je pro hosty krutý,pro nás však zasloužený.Velmi dobře pracovala celá obrana v čele s Holým , který nám mnohokrát pomohl při nebezpečných standartních situacích, záložníci jako motor týmu pracovali dokonale a střelci se činili.Takto týmový a téměř bezchybný výkon jsem od našich hráčů dlouho neviděl a abych byl plně spokojen, budu po nich chtít jeho potvrzení i v dalších utkáních.


Branky: Kuta 2,Mrázek,Hantsch,Zákravský

Sestava - domácí: Holý- Koza, J.Pechar, Svatoš, Zákravský- Hantsch/71.Dudek/, Charvát/67.Kalenský/, Žahourek/73.Zounar/-Mrázek /75.P.Pechar/,Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 2:0  ČK: 0:0  Diváci: 130  Rozhodčí: Koutník

Přidáno: 30.4.2017, 12:56:13 Autor:

22.4.2017, So | 22. kolo | A - mužstvo

Sobotka 3:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Po posvícení přišel půst v podobě špatného výkonu i výsledku.Proti neoblíbenému soupeři, který se pohybuje na hranici sestupového pásma, jsme nastoupili nekoncentrovaní a s pocitem vlastní neohroženosti, domácí nás vytrestali hned v 11. minutě z brejkové situace a potom nás nechali dobývat svoji branku.V prvním poločase jsme hráli nesmyslné nakopávané míče, s kterými si soupeř lehce poradil, v obranné činnosti jsme velmi chybovali, vázla rozehrávka a kombinace na všech postech,po změně stran a prostřídání jsme začali dobře využívat kraje hřiště, ale domácí nám i přes naše zlepšení vstřelili paradoxně druhou branku po opakované standartní situaci z rohu hřiště.Na to jsme ještě dokázali odpovědět po pěkné křídelní akci Mrázkem, ale v závěru přidal pojistku dvougólový Knobloch a zápas se dohrával v poklidu.Domácí zvítězili zaslouženě, hráli s obrovskou chutí a hnáni frenetickým a místy nevkusně vulgárním diváckým davem bojovali na hranici sebezničení.Takto se o záchranu hraje.Naše hráče porážka mrzela, doufáme, že si z utkání i přípravy na něj vezmou poučení do dalších utkání.Jediným pozitivem je start Šolce a Kalenského poprvé od začátku utkání a zapojení Šulce a Kozy po zranění-kádr se nám začíná opět plnit a budeme muset napravit reputaci v dalším utkání s Třebechovicemi.


Branky: Mrázek

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý- Šolc/70.Šulc/, J.Pechar, Rohlíček, Zákravský- Hantsch/60.Koza/, Charvát, Laštovička, Žahourek- Mrázek, Kalenský/46.Kuta/

ŽK: 2:3  ČK: 0:0  Diváci: 86  Rozhodčí: Mlynář,Fišer,Janota

Přidáno: 23.4.2017, 12:13:41 Autor:

15.4.2017, So | 21. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:0 Bílá Třemešná
(3:0)

Výsledek vypadá jednoznačně,ale na hřišti to bylo celkem vyrovnané utkání.My jsme během 15 minut dali po standartních situacích tři branky a hosté hráli jen po vápno bez koncovky.V druhé půli mohl naše vedení zvýšit Laštovička,ale mířil do tyče.Třemešná se trefila do branky až v 72 min.V poslední desetiminutovce se konečně prosadil Kuba Mrázek a dvěma výstavními trefami stanovil konečný výsledek 5:0 pro naše barvy.Pro hosty je to krutý výsledek,ale nám to tam dnes padalo.Pěkný dárek tak kluci poslali nepřítomnému trenérovi k 45 narozeninám,který tráví velikonoční svátky ve Slovinsku a Chorvatsku.


Branky: Laštovička 2, Mrázek 2, Hantsch

Sestava - domácí: Zasadil - Hamák/75.Šolc/,Svatoš,Rohlíček,Zákravský- Hantsch,Charvát,Laštovička/87.Zounar/Žahourek/85.Kalenský/-Kuta,Mrázek

Sestava - hosté:

ŽK: 1  ČK: 0  Diváci: 180  Rozhodčí: Kalaš

Přidáno: 15.4.2017, 23:07:27 Autor: Zdeněk Šulc

8.4.2017, So | 20. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Černilov A
(0:1)

Typické utkání s Černilovem -šancí poskrovnu,padá málo branek, Černilovští pozorně brání, vstřelí první gol a my dobýváme jejich bránu.Tentokrát měli ale více brankových šancí hosté a nebýt vynikajícího Holého, který chytil 2 penalty v základní hrací době a ještě několik tutovek, utkání by k rozstřelu nedoputavalo. V něm jsme sice dali 4 branky, ale soupeř proměnil všechny pokusy a tak bonusový bod připadl jemu. Toužebně vyhlížíme zbylou šestici zraněných, v příštím utkání by měli nastoupit oba útočníci a čeká nás oblíbený soupeř z Bílé Třemešné, s kterým jsou utkání podobná střelnici.


Branky: Zákravský

Sestava - domácí: Holý- Hamák, Rohlíček, J.Pechar/81.Lenomar/, Hantsch- Dudek, Charvát, Laštovička, Žahourek - P.Pechar/62.Svatoš/, Kalenský/46.Zákravský/

Sestava - hosté:

ŽK: 5:4  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Junek

Přidáno: 9.4.2017, 11:48:22 Autor:

2.4.2017, Ne | 19. kolo | A - mužstvo

Vrchlabí 2:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Pokud k utkání k lídrovi cestujete bez 8 hráčů, kteří by za normálních okolností nastoupili, musíte se snažit neinkasovat a hrozit z brejků.To se nám bohužel nepodařilo a po dvou pěkných akcích se domácí ujali vedení už do poločasu.Po obrátce jsme chtěli utkání zdramatizovat, ale po nesprávném vyloučení Mrázka jsme bohužel museli na tuto snahu rezignovat a domácí až do konce zápasu hru kontrolovali.Naším úkolem bylo více neinkasovat, což se podařilo a utkání jsme dohráli v hlubokém obranném bloku.12 statečných za to zaslouží pochvalu, nyní budeme doufat v uzdravení alespoň některých hráčů. Domácím gratulujeme k postupu, lepší mužstvo, zázemí ani diváky jsme v této soutěži nepotkali.Prohrát dnes nebyla ostuda,škoda, že někteří zúčastnění prostředí podlehli a dělali hloupé chyby, které nebyli vůbec potřeba....


Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý-Zounar,,Pechar J.,Rohlíček,Hamák-Žahourek,Laštovička,Charvát,Dudek-Kuta(76.Kalenský),Mrázek

ŽK:   ČK: 0:1 Mrázek  Diváci: 335  Rozhodčí: Šedivý

Přidáno: 3.4.2017, 17:11:03 Autor:

25.3.2017, So | 18. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Náchod B
(2:0)

Utkání dvou rozdílných poločasů, v tom prvním jsme ještě na ucházejícím terénu dobře kombinovali a do 20. minuty jsme dokázali z tlaku vytěžit 2 branky sice po standartních situacích a ze vzduchu, přesto po ucházející mezihře.Poté jsme aktivitu přenechali hostím, kteří nám dělali problémy zejména pohyblivostí a dobrým držením míče, nicméně pro branku nebezpeční nebyli.Po obrátce jsme se soustředili na dobrou obrannou činnost, směrem dopředu jsme přecházeli postupným útokem a čekali na potvrzení výsledku 3.brankou. Ta přišla po chybě Rufera, který míč vyrazil před Rohlíčka a ten nezaváhal.Hosté se poté soustředili na sbírání karet a diskuse s diváky,my jsme utkání poctivě odbránili a po dlouhé době neinkasovali.

Richard Vlášek, trenér

Výsledkově jsme napravili utkání v Roudnici, herně to stále ještě není v pořádku, trápí nás zejména jarní terén a také rychlejší přechod do útoku.Pozitivem je určitě také nula na kontě obdržených branek, i když soupeř měl už po pár minutách samostatný nájezd a svoje další šance neproměnil.Hostující mladíci byli fotbalovější a měli možná větší držení míče, my jsme však dávali branky a šli za vítězstvím zodpovědnou hrou .K jejich diskusím a gestům rozhodčím a divákům lze podoknout jediné-kdo seje vítr, sklízí bouři...

 


Branky: Kuta,Laštovička,Rohlíček

Sestava - domácí: Holý-Koza(44.Šolc),Hamák,Pechar J.,Zákravský-Dudek(63.Kalenský),Laštovička, Rohlíček,Denk-Mrázek(73.Pechar P.),Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 1:3  ČK: 0:0  Diváci: 110  Rozhodčí: Vydra

Přidáno: 26.3.2017, 12:52:41 Autor:

18.3.2017, So | 17. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 4:1 SK Bystřian Kunčice
(3:1)

Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že domácí musí v zápase nutně zvítězit a my v případě výhry budeme na magických 35 bodech.Bohužel jsme k utkání přistoupili lehkovážně, domácí využili v prvním poločase větru, lehkonohý Kučera nám dělal v obraně obrovské problémy a nepodržel nás ani brankář.Na první úder ještě stačil reagovat doklepnutím na 1:1 Kuta, ale pak už hráli jen domácí, kteří s pomocí větru lépe kombinovali a byli aktivnější-Mrázek byl jen stínem hráče z minulého zápasu, vázla spolupráce v záloze a pokud dostaneme 3 branky, může být v kabině touha po obratu jakákoli, ale musí být vyjádřena i výkonem na hřišti.Střelba ze střední vzdálenosti a tlak s pomocí větru ve druhé půli nepřišly, někteří podlehli frustraci a nesmyslně faulovali a když nám v 70. Kučera přidal ránu z milosti na 4:1, dostřídali jsme karetní hříšníky a utkání pouze dohráli.Ideální příležitost pročistit kabinu, vrátit se na pevnou zem a začít znovu pracovat.


Branky: Kuta

Sestava - domácí: Zasadil-Koza,,Pechar,Rohlíček,Hantsch-Žahourek(66.Hamák),Laštovička(76.Charvát),Svatoš(31.Denk),,Dudek(46.Kalenský)-Mrázek(71.Šolc),Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 2:3  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Pešava

Přidáno: 19.3.2017, 13:59:07 Autor:

11.3.2017, So | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Nepolisy
(2:0)

Richard Vlášek,trenér

První poločas byl jasně v naší režii, nastoupili jsme s ofenzivním rozestavením a na všech postech v obraně jsme měli záložníky, aby byla nátlaková hra patrná co nejvíce-dobře jsme kombinovali, dali jsme brzy první branku, hru kontrolovali a vzápětí přidali druhou. Další šance jsme nevyužili, po přestávce jsme sice přidali hned třetí gol, ale nuceně jsme střídali a hra dopředu už nebyla podle našich představ-hosté vsadili vše na ofenzivu, na zhoršujícím terenu jsme již nebyli tak aktivní a po snížení na 1:3 jsme si hluboce oddechli po neproměnění penalty. Pojistku jsme nepřidali, hosté svoje šance nevyužili a tak zůstali body z derby, které mělo vše včetně šarvátek na hřišti a slovních přestřelek v hledišti,po zásluze doma.

 


Branky: 3 x Mrázek

Sestava - domácí: Holý-Koza,Svatoš,Rohlíček,Zákravský-Hamák(46.Kuta),Šulc(56..Dudek),Laštovička,Hantsch(68.Šolc)-Mrázek(75.Kalenský, Denk(85.Charvát)

Sestava - hosté:

ŽK: 2:4  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Krucký,Janeček,Říha

Přidáno: 12.3.2017, 17:37:28 Autor:

12.11.2016, So | 14. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 3:2 SK Bystřian Kunčice
(3:1)

Domácí tým nás hned na začátku překvapil rychlým a vířivým pohybem, lepší prací s míčem a rychlým přechodem do útoku.Během prvního poločasu si vytvořil dvougolový náskok po našich hrubých chybách(2:0 a 3:1), který se nám sice podařilo snížit po vyloučení Vošanoviče, ale na vyrovnání jsme už i přes množství šanci nedosáhli.Neproměnili jsme ani ty nejvyloženější, počínali jsme si zbytečně individuálně a tlačili se středem hřiště, který byl na rozdíl od stran velmi zahuštěný.Porážka je pro nás zklamáním, v kontextu závěru sezony je smolná a neočekávaná, přesto poučná.Máme problém v obranné činnosti a bránění celého týmu, tam se musíme výrazně zlepšit.Je však na co navazovat, podzimní sezona se nám vydařila dle plánu , za což děkujeme a těšíme se na další spolupráci se všemi členy klubu.


Branky: Mrázek, Svatoš

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý-Zákravský,Šolc(46.Šulc),Svatoš,Zounar-,Hantsch(Dudek),Denk,Koza,Hamák-Mrázek,Laštovička

ŽK: 3:4  ČK: 1:0 67.Vošanovič  Diváci: 30  Rozhodčí: Šedivý,Franěk st.,Franěk ml.

Přidáno: 13.11.2016, 12:57:39 Autor:

5.11.2016, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Lokomotiva HK
(1:0)

Richard Vlášek

I když výsledek vypadá těsný, mohlo utkání skončit daleko větším rozdílem,nebýt výborného Beránka v brance LOKO HK a neproměnění vyložených šancí.Hosté celý zápas vzdorovali naším útočným atakům a osmělovali se k brejkům vedeným nestárnoucím Hůlkou,které však dobře řešila naše obrana vedená tentokrát 20-ti letým stoperem a kapitánem Šolcem-první branku si vstřelili sami po naší dobře provedené SS, druhou jsme přidali po individuální akci Mrázka a kdybychom přidali třetí, utkání by bylo rozhodnuto.V 75. ovšem snížil Zvolánek na 1:2 a my jsme museli zbytek utkání poctivě odbránit.Přesto si dovolíme nazvat naši výhru zaslouženou-měli jsme více jasných příležitostí,v utkání jsme dobře kombinovali a po většinu času kontrolovali,v "uměleckém" dojmu jsme hosty jasně převyšovali.Nyní nás čeká podzimní derniéra na hřišti Trutnova B, díky vstřícnosti vedení Kobylic se na ně budeme připravovat na jejich nové UT v přátelském utkání v úterý 8.11. od 18.00.


Branky:

Sestava - domácí: Holý-Zákravský(88.Lenomar),Šolc,Svatoš,Koza-Hamák,Denk,Laštovička,Žahourek(46.Šulc)-Mrázek(89.Kalenský), Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 2:4  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Hron,Medlík,Vitvar

Přidáno: 6.11.2016, 11:42:12 Autor:

29.10.2016, So | 12. kolo | A - mužstvo

Úpice 1:5 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Začátek utkání byl ve fázi seznamování se soupeřem, my jsme na těžkém terénu dobře kombinovali a drželi míč, domácí hrozili ze SS a brejků.První šanci měl Hamák, který se po křižném pasu Kozy probíjel před branku, ale v poslední chvíli mu do střely vložil nohu obránce.Poté měl šance Mrázek, Kuta a znovu Hamák a z tlaku jsme vytěžili i první branku, kdy Denk skákavou střelou otevřel skore-0:1.Hru jsme poté kontrolovali a až na několik propadnutých míčů za obranu a tutovce v 45. minutě, kdy se míč bez povšimnutí kutálel po malém vápně Holého, se hra odehrávala uprostřed hřiště.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním navýšení skore a kontroly utkání, což se nám po perfektním trestném kopu Kozy dokonale povedlo-0:2. Poté jsme přidali branku Kutou po RK na 0:3 a soupeř neměl na další zvrat sílu.Přesto se ujal hlavní role ještě agilní Mrázek, kterému se loňské utkání na tomto stadionu hrubě nepovedlo a byl silně motivován tuto epizodu napravit-2 brankami srazil soupeře do kolen a dal jasnou odpověď stále frustrovanějším fanouškům domácích-vítězství si odvážíme my.Závěr zápasu jsme si trochu pokazili přísnou penaltou, kterou si vyrobil Holý(také si ji s přehledem zlikvidoval) a inkasovanou čestnou brankou v 90. na 1:5.

Richard Vlášek, trenér

Zápas se nám vydařil herně i výsledkově, hráli jsme kompaktně, zodpovědně a vítězství jsme si zasloužili.Až na drobná zaváhání musím dnes naše hráče pochválit, přijeli do Upice napravit ztrátu z domácího zápasu a svým výkonem potěšili naše fanoušky, kteří nám byli v kritickém prostředí domácích diváků zdatnou podporou.Venku máme stále lepší výsledky než doma, doufáme, že nyní se rozloučíme se stadionem v Kunčicích výhrou....


Branky: Mrázek 2,Kuta,Denk,Koza

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý-Zákravský,,Pechar J.,Svatoš,Koza-Žahourek(73.Šolc),Denk,Laštovička(76.Šulc),Hamák-Kuta,Mrázek(79.Bareš)

ŽK: 3:2  ČK: 0:0  Diváci: 92  Rozhodčí: Kalaš,Fišer,Pálka

Přidáno: 30.10.2016, 10:30:06 Autor:

22.10.2016, So | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:3 Hostinné
(1:1)

Zápas byl opět hitparádou ofenzivy, festivalem neproměněných šancí a dramatem v závěru.Hosté sice nastoupili v hlubokém obranném bloku, ale vyráželi ke smrtícím brejkům a hned ten první se jim podařilo v 17.proměnit.My jsme nevyužili ke skorování dva samostatné nájezdy a srovnali jsme Mrázkem v 39. až po vysunutí presinku na útočnou polovinu hostí.Tuto činnost jsme praktikovali i v úvodu druhého poločasu, nastřelili jsme dvakrát břevno a několik akcí zastavil vynikající brankář hostí Zítko.V 64. jsme se konečně ujali vedení po PK kopu Kutou a kontrolovali utkání, hosté museli hru otevřít a z brejků jsme mohli vývoj zápasu pojistit. To se ale nepodařilo a po dlouhém nákopu za obranu jsme míč neodvrátili a v 77. opět inkasovali 2:2.Nastala útočná smršť na obou stranách, oba týmy chtěly zvítězit a šance se rodily před oběma brankami.Po špatné rozehrávce na naší polovině došlo k závaru před vápnem a po tečované střele šli hosté v 87. do vedení.Vrhli jsme všechny síly do útoku a v nastavení propálil Denk vše, co mu stálo v cestě-3:3.Penalty jsme již tradičně kopali do brankáře nebo do pletiva a po 3 rozstřelech bylo rozhodnuto o tom, že bonusový bod poputuje do Podkrkonoší.

Richard Vlášek, trenér

Hosté si přijeli pro bod a odvážejí si dva, protože penalty po utkání jsou pro nás za trest,nikoli bonusem, ale zisk bodů mohl být jakýkoli na obou stranách.Soupeř se prezentoval kolektivním obětavým výkonem(0:5 na ŽK) a rychlým přechodem do útoku, náš tým zaujal kombinační hrou a rychlými průniky za obranu, které vyústily v množství šancí.Diváci i realizační týmy si užili své, do hry nezasahovalo ani výborné trio rozhodčích a tak došlo na tradiční přestřelku, na kterou se bude opět dlouho vzpomínat.2 ztracené body musíme vydolovat příští týden v Úpici...

 

 


Branky: Mrázek,Kuta,Denk

Sestava - domácí: Holý-Hantsch(26.Šulc,72.Štěpán),Pechar J.,Soukal(63.Zounar)-Hamák,Svatoš(46.Zákravský),Koza,Denk,-Mrázek, Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 0:5  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Miškář,Medlík,Novotný

Přidáno: 23.10.2016, 13:53:35 Autor:

16.10.2016, Ne | 10. kolo | A - mužstvo

Týniště 1:4 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Z utkání jsme měli lehké obavy hned z několika důvodů-mladý domácí tým hraje bez zábran a nemá co ztratit, nám nesvědčí neděle a k soupeřům ze spodku tabulky se chováme většinou donátorsky.Nic z toho však v tomto zápase neplatilo, až na krátké úseky v prvním a druhém poločase jsme ho měli pod kontrolou , na těžkém terénu jsme dobře kombinovali, vytvořili jsme si množství šancí a naši hbití hráči byli několikrát zastaveni jen za cenu ŽK.Svoji převahu jsme navíc vyjádřili i golově a naše hra se místy podobala tomu, co bychom chtěli hrát stabilně-nátlakový fotbal s množstvím branek.Výhodou byl určitě již poněkolikáté náš široký kádr, dnes jsme mohli opět 5 x prostřídat a hráči jsou tak v zápasovém tempu nejen v B týmu, ale zvykají si i vyšší soutěž.K dobrému pocitu z dnešního odpoledne přispěli na obou stranách korektní diváci a mladý rozhodčí Prokůpek, kterému zdatně sekundovali zkušení asistenti Buchta a Šiling.

 


Branky: Mrázek,Kuta,Žahourek,Lenomar

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý-Šolc(65.Šulc),Pechar J.,Svatoš,Hantsch(77.Hladký)-Žahourek,Denk,Koza,Hamák(46.Zounar)-Kuta(60.Štěpán),Mrázek(82.Lenomar)

ŽK: 7:3  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Prokůpek,Buchta,Šiling

Přidáno: 17.10.2016, 10:22:06 Autor:

8.10.2016, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:3 Nový HK A
(3:1)

Výsledkem a předvedenou hrou jsme si po 2 domácích prohrách dnes získali diváky opět na naši stranu. Od začátku bylo jasné, že do utkání vstupujeme odhodlaní a koncentrovaní, jedna branková šance střídala druhou a vítězství bylo pouze otázkou skore. Hosté nám k němu pomohli poměrně pasivní obrannou hrou, navíc se jim zranili 2 hráči již v prvém poločase a na naší straně byla i větší síla lavičky.Po prostřídání jsme sice paradoxně 2 branky inkasovali, ale utkání jsme kontrolovali a jsem přesvědčen, že pokud by soupeř stáhl na jednobrankový rozdíl po střele do břevna, bylo by v našich silách další branky přidat.Ve výborném světle se představil autor 3 branek Mrázek, který je po krátké dovolené u moře jako vyměněný a hraje převážně týmově, přesto střílí více branek.Hnacím motorem byla dnes celá záložní řada, zlepšení hledáme stále v počtu obdržených branek zejména při našem vyšším vedení, kdy si chce celý tým zahrát a bránění je často upozaděno.Na závěr poděkování skvělým divákům, kteří nejdou pro kritiku daleko, ale ocení snahu a pěkné fotbalové momenty, kterých bylo v tomto utkání velké množství...Murphyho zákony jsou neúprosné a předpokládám tedy, že po pěkném výkonu přijde trápení v dalším duelu, ale uděláme maximum proto, aby tomu tak nebylo-podařilo se nám vyhrát v Třebechovicíh po méně nápadité hře, nyní musíme zopakovat totéž o zastávku dále v Týništi.Cítíli jsme z našich hráčů týmový duch,sílu a odhodlání, třeba se nám to povede i po kvalitním výkonu.


Branky: Mrázek 3,Kuta,Laštovička

Sestava - domácí: Zasadil-Koza(88.Šolc),Pechar,Soukal,Zákravský-Žahourek(60.Zounar),Laštovička,Svatoš(71.Hladký),Denk(77.Dudek)-Mrázek(74.Štěpán),Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 3:2  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Ouředník,Čuřík, Fryš

Přidáno: 9.10.2016, 13:13:44 Autor:

2.10.2016, Ne | 8. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Dnes jsme získali 3 důležité body, hra nás ovšem zejména v prvním poločase neuspokojila.Domácí v něm byli lepším týmem, dobře kombinovali a šli zaslouženě do vedení,My jsme se utápěli v nepřesnostech, chyběl nám klid v předfinální fázi a nebyli jsme dostatečně odvážní v soubojích 1X1.V poločase jsme si vše rozebrali , své si řekli i hráči a výsledkem byla zlepšená kombinační hra, přímočařejší přechod do útoku, brzké srovnání Mrázkem a po vyloučení i rozdílová branka Laštovičky.V dalších utkáních musíme nastoupit hned od začátku koncentrovaněji, zodpovědněji a zejména odvážněji.Potřetí za sebou jsme museli výsledek otáčet, tentokrát se nám to s vypětím všech sil a notnou dávkou štěstí podařilo, ale raději bychom měli utkání kontrolovat a zejména v domácích utkáních dominovat.Oproti loňské sezoně, kdy jsme doma byli neporazitelní, je letos naše hra ofenzivnější a soupeři jsou na nás připravení v hlubokém bloku.Z hřišť soupeřů máme letos již 10 bodú oproti 6 z domácí tvrze.Pochvalu dnes opět zaslouží obranna v čele s jistým Holým, poslední dva zápasy již drží útočné choutky soupeřů na uzdě a inkasovala pouze 2 branky, více se musíme zaměřit na přechodovou fázi , potlačení individuálních činností ve prospěch týmu a pro některé hráče by se hodila i psychologická příprava...


Branky: 51.Mrázek,85.Laštovička

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý-Šolc,Pechar J.,Svatoš,Hantsch-Žahourek,Denk,Laštovička,Dudek(46. Kalenský,74.Hladký)-Kuta(63.Koza),Mrázek

ŽK: 2:4  ČK: 1:0 73.Vích  Diváci: 70  Rozhodčí: Žerovnický,Říha,Gereg

Přidáno: 2.10.2016, 21:18:52 Autor:

28.9.2016, St | 15. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Třebeš
(0:1)

Utkání dvou rozdílných poločasů, uvod prvního nám vyšel a neproměnili jsme 2 vyložené šance, poté převzali otěže utkání hosté a po naší ztrátě před vápnem otevřel Krykorka šťastnou střelou skore, které mohli následně hosté navýšit po dvou závarech. Ve druhém poločase jsme si vytvořili tlak, množství standartních situací a přišli i šance, ale ani ty největší jsme tentokrát neproměnili.Našim hráčům nelze upřít snahu, hráli s vervou a dobře tentokrát bránil celý tým, ale máme problémy se soupeři, kteří urputně brání v bloku , ujmou se vedení a poté hrají na brejky.Na našem útulném stadionku není tolik prostoru na kombinaci a pokud hraje tak kvalitní soupeř obětavě, koncentrovaně a použije všech prostředků k vítězství, můžeme pouze sklonit hlavu a uznat porážku.Získali jsme 6 bodů doma, 6 jsme ztratili a 7 jsme přivezli z venkovních hřišť-soupeři vědí, že hrajeme ofenzivně za každé situace a nevěnujeme se tolik obranné činnosti, dnes nám však branky chyběli. Doufáme, že nám bude svědčit "letiště" v Třebechovicích.


Branky:

Sestava - domácí: Holý-Hantsch,Pechar J.,Svatoš,Šolc(77.Kalenský)-Žahourek,Laštovička, Koza(60.Kašprišin),Denk,-Mrázek, Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 4:6  ČK: 0:0  Diváci: 202  Rozhodčí: Odvárko,Stejskal,Vitvar

Přidáno: 29.9.2016, 10:44:14 Autor:

24.9.2016, So | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:4 Sobotka
(0:2)

Utkání se nám nepovedlo herně ani výsledkově, vstoupili jsme do něj sice aktivně, ale neproměnili jsme ani ty nejvyloženější šance a kompaktně a pozorně bránící hosté nás do poločasu dvakrát vytrestali z brejků, kdy jsme váhali s rozehrávkou a ztratili míč při zakládání útoku.Do druhé půle jsme šli s cílem hru zjednodušit a zatížit unavenou obranu Sobotky nátlakovějším a jednodušším fotbalem, udělali jsme však další 2 fatální chyby ve stejných prostorech jako při prvních brankách, z čehož rezultoval hned v 49. gol na 0:3 a v 60. vyloučení Hladkého, který zatáhl za záchrannou brzdu a samostatně postupujícího hráče hostí fauloval. V deseti jsme si paradoxně vytvořili množství šancí a střídající hráči snížili na 1:3 a 2:4, ale v oslabení jsme na zvrat již neměli a utkání zaslouženě ovládli hosté. Dali nám lekci z jednoduchosti, efektivity, koncentrace a kolektivní hry, my jsme se útápěli v profesorském pojetí,chybných individuálních činnostech a menším nasazení. Prohráli jsme doma v mistrovském utkání téměř po roce, musíme se poučit z chyb a vrátit se zpět k poctivé práci a jednoduchému fotbalu, Divákům se za naše vystoupení musíme omluvit a pozvat je na středeční dule s Třebší, kde budeme jejich podporu potřebovat a budeme chtít náš špatný výkon napravit.Kluky nezatracujeme, sami jsou si svých chyb vědomi a po utkání byli velmi zklamaní. Musíme pracovat dál na jejich zlepšení.


Branky: Kašprišin, Šolc

Sestava - domácí: Holý-Koza,Pechar J.(72.Šolc),Svatoš,Zákravský(56.Hladký)-Hantsch(71.Zounar),Laštovička, Denk,Dudek(55:Kalenský),-Mrázek, Štěpán(66.Kašprišin)

Sestava - hosté:

ŽK: 3:2  ČK: 1:0 Hladký  Diváci: 120  Rozhodčí: Čejchan,Buchta,Jansa

Přidáno: 25.9.2016, 14:49:14 Autor:

17.9.2016, So | 6. kolo | A - mužstvo

Bílá Třemešná 3:4 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Věděli jsme, co nás v tomto utkání čeká, ale skutečnost byla ještě horší.Důrazní a tvrdí domácí nás od začátku svým pojetím nenechali v pochybnostech, jakým směrem se bude utkání ubírat-už v prvním poločase jsme museli 2 hráče střídat pro zranění a 7 ŽK na jejich kontě hovoří za vše. Naštěstí byl alespoň terén v ucházejícím stavu a tak největším trestem pro úpolové sportovce z Podkrkonoší je import 3 bodů do Kunčic. Vítězství se však rodilo v bolestech a spíše jsme se k němu probojovali, než dokráčeli v poklidu.Hráčům děkuji za srdnatý kolektivní výkon a osobní statečnost.

Po posledním utkání na tomto hřišti jsme věděli, že soupeř je důrazný, hraje na hranici žlutých i červených zákroků, ale že se zlepšil i kombinačně a už není pouze mužstvem nakopávačů a bořičů.Taktika pro utkání byla stanovena tak, že odolné a fyzicky vyspělé hráče "obětujeme " pro úvod utkání a do druhého poločasu prostřídáme techničtější.Plán se zdařil pouze částečně, protože pro zranění nám střídali už v 1.poločase 2 hráči a my jsme nevedli, ale pouze remizovali 1:1, kdy na tečovaný centr Žahourka odpovědeli za 5 minut domácí po naší útočné SS bombou Davida Kubelky(ač jsme na tohoto hráče speciálně upozorňovali, dal nám všechny 3 branky).

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a výsledkem byl gol Kuty ve 46.na 1:2, na který ovšem domácí odpověděli opět po 5 minutách na 2:2 a po chybě u naší branky v 60.(reklamovaní autu a celé mužstvo přestalo hrát) zkompletoval hattricj Kubelka-3:2.Opět jsme se vrátili do útočného rozestavení a domácí začali chybovat,rány Mrázka a Kuty ještě odvrátili, ale následnou střelu vyrazil domácí hráč na brankové čáře nad(nepochopitelně udělena pouze ŽK) a pokutový kop v 63. si vychutnal Kuta, který dal vzpomenout na vršovický dloubák.V euforii z vyrovnání se náš celek opřel do domácích znovu a Mrázek v 66. strhl vedení na naší stranu.Utkání jsme v té chvíli měli pod kontrolou a domácí museli začít opět útočit, my jsme byli přichystaní proměnit brejkové situace.Několikrát k tomu šance byla, ale i na naší straně hořelo a Zasadil nás 2x výrazně podržel. V 85. dohrál Kuta souboj s brankářem a byl vyloučen po 2 ŽK, ač se podobné zákroky na druhé straně posuzovali pouze slovním napomenutím.Utkání se nastavovalo o 7 minut(avizovány byly 4), v nichž se ještě na obou stranách několikrát objevily šance, ale domácím se vyrovnat nepodařilo.


Branky: Kuta 2(1 z PK), Mrázek,Žahourek

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Zasadail-Šolc(46.Dudek),Pechar J.,Soukal,Hamák(40.Koza)-Žahourek,Laštovička,Denk(78.Svatoš),,Hantsch(65.Zákravský)-Štěpán(33.Mrázek),Kuta

ŽK: 7:4  ČK: 0:1 Kuta  Diváci: 120  Rozhodčí: Fišer,Kalaš,Šedivý

Přidáno: 18.9.2016, 11:21:30 Autor:

11.9.2016, Ne | 5. kolo | A - mužstvo

Černilov A 0:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Korektní utkání chudé na branky, nikoli na šance a nebezpečné situace na obou stranách.Hrálo se sice v úmorném vedru, ale nahoru dolu a diváci se ani chvíli nenudili.V hlavních rolích byli oba brankáři, ten domácí nám navíc chytil v rozstřelu 2 PK a proto zůstali 2 body na domácím hřišti.Tým Černilova se představil jako dobře organizovaný, hrající ze zabezpečené obrany a hrozící smrtícími brejky, které vedl zejména agilní Markovič.My jsme si vytvořili několik golových šancí, měli jsme herní i územní převahu,ale tentokrát jsme ztroskotali na slabém zakončení nebo nepřesnostech ve finální fázi.Doufám, že se naše produktivita zasekla jen v tomto utkání a ofenzivní stavidlo otevřeme proti týmu Bílé Třemešné.Přesto bereme bod jako bonusový, domácí rozhodně nebudou patřit v tabulce tam, kde se pohybují nyní. Pochvalu zaslouží přesní rozhodčí, oba tábory diváků, neviditelný delegát i samotní hráči, kteří se vydali na maximum...


Branky: PK proměnili Hamák,Pechar J. a Denk, neproměnil Kašprišin a Kuta

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý-Zákravský,Pechar J.,Soukal,Kašprišin-Dudek(60.Hantsch),Denk,Laštovička,Hamák-Kuta,Mrázek

ŽK: 2:0  ČK:   Diváci: 143  Rozhodčí: Hron,Medlík,Stejskal

Přidáno: 11.9.2016, 21:09:55 Autor:

3.9.2016, So | 4. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:2 Vrchlabí
(4:1)

Vrchlabí-Kunčice 1:1 na sety-tak se dají v tenisovém žargonu zhodnotit poslední 2 výsledky s tímto soupeřem. Jarní debakl 0:6 ve Vrchlabí jsme odčinili ofenzivním představením celého týmu v čele s kanonýrem Kutou výhrou 6:2, která vypadá jednoznačně, ale hosté nebyli rozhodně odevzdaným soupeřem.

S pozměněnou sestavou zejména v obraně jsme nastoupili s přáním odčinit porážku z Náchoda a potěšit naše diváky opět ofenzivním pojetím.Začátek vypadal jednoduše, v 33. zkompletoval Kuta hattrick, branku ze 40 m přidal i Žahourek z TK a do šaten se šlo sice za stavu 4:1 po průniku hostí, ale přesto s kontrolovanou hrou a dobrým náskokem.Ten se snížil hned po obrátce, kdy hosté vstřelili branku na 2:4, šli sice do deseti, ale přesto hráli vabank a několikrát se dostali do zakončení.My jsme v těchto fázích zápasu hráli na brejky, ale žádný se nám nepovedl proměnit, v 73. navíc po 2 ŽK vyrovnal síly na hřišti nesmyslně Mrázek a utkání bylo stéle otevřené.V 78. si ale vzal opět otěže zápasu do rukou řežisér Kuta a čtvrtou brankou strhl vývoj na naší stranu-5.2 Výhru pečetil v 87. doklepnutím Kašprišin na 6.2.

Zasloužené vítězství, které mělo několik vad na kráse-zranění Štěpána, následné vyloučení přemotivovaného Mrázka, hluchá místa vyplněná nepřesnostmi a špatnou koncentrací mezi 35. a 55. minutou. Přesto považuji výhru za zaslouženou, pro hosty krutou, pro diváky atraktivní a pro nás trenéry uspokojivou.Čekají nás 2 utkání na hřištích těžkých soupeřů, u obou jsme loni prohráli a budeme chtít tyto výsledky napravit.Naše ofenzivní pojetí nám nic jiného ani nedovoluje, zkusíme je přestřílet.


Branky: Kuta 4,Žahourek,Kašprišin

Sestava - domácí: Holý-Koza,Pechar J.,Šolc,Zákravský (74.Kašprišin)-Hamák,Laštovička,Denk,Žahourek-Štěpán (33.Mrázek),Kuta

Sestava - hosté:

ŽK: 3:5  ČK: 1:1 Mrázek  Diváci: 120  Rozhodčí: Mucha,Kos,Kudláček

Přidáno: 4.9.2016, 11:34:00 Autor:

28.8.2016, Ne | 3. kolo | A - mužstvo

Náchod B 6:3 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Utkání dvou rozdílných poločasů,v prvním jsme sice prohrávali,ale 3 brankami jsme utkání otočili a kontrolovali jej až do půle.Do druhého nastoupilo za domácí duo krajánků Jimmy a Omovie a prvně jmenovaný 4 brankami utkání zlomil na stranu domácích.Bohužel rozhodla síla lavičky,my jsme na utkání cestovali pouze s 12 hráči, dostihla nás zranění,nemoci a pracovní povinnosti.Prohra mrzí,ale chlapci se vydali naplno a není jim co vyčíst.Dnes nás domácí přestříleli a přetlačili důraznou hrou,za kterou ji hnali místy až frenetičtí diváci, kteří si pletli zápas krajské soutěže s mítingem příznivců levicových stran....


Branky: Laštovička,Koza,Kuta

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Zasadil-Kašprišin,Pechar,Svatoš(66.Šolc),Dudek-Hamák,Koza,Laštovička,Zákravský-Mrázek,Kuta

ŽK: 4:2  ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: Mucha,Martínek,Ježek

Přidáno: 28.8.2016, 21:22:32 Autor:

20.8.2016, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Roudnice A
(1:1)

Derby přineslo přesně to, co jsme očekávali-vyrovnané utkání, dostatek brankových šancí, hitparádu brankářských zákroků obou golmanů a povinné domácí vítězství.To se však rodilo v bolestech a v závěru jsme o něj ještě málem přišli...

Do utkání jsme vstoupili aktivně, nová útočná dvojice Mrázek-Zákravský se prezentovala několika dravými průniky a šancemi, střely však šly vedle nebo do Tomka.Hosté hráli ze zabezpečené obrany systémem 4-5-1, přesto nás osamocený Kučera velmi zlobil a navíc v 24. střelou do šibenice zpoza vápna otevřel skore-0:1. Prakticky z rozehrávky se vrhnul do vápna Mrázek, byl faulován a penaltu proměnil s jistotou Hamák-1:1.Byli jsme stále aktivní, další penalta na Mrázka se nepískla, Zákravský střílel mimo a v 45. po špatně zahraném TK se šlo do šaten.

Do druhé půle jsme vystřídali Zákravského a Kašprišina a začali jsme tak jako v první, tedy naším náporem-dobře organizovaná obrana hostí odolávala i s pomocí famozního Tomka až do 67., kdy si Laštovička navedl míč do vápna, nechal proletět obránce i brankáře a do protipohybu zakončil-2:1. Hosté přeskupili řady, snažili se dorážet na naši branku a Holý musel v 75. zasahovat proti hlavičce  a poté kryl v 77. střelu zpoza vápna. My jsme prostřídali, čekali jsme na šance z brejků a chtěli přidat pojistku v podobě 3 branky, to se nám však i přes několik šancí nepodařilo. V 91. se hosté mohli dočkat vyrovnání, ale reflex Holého nám body zachránil.

Richard Vlášek, Miloš Kneifel, Josef Gall.trenérský trumvirát-Máme 6 bodů ze dvou utkání, což je důležitý počin-hra ještě stále není uspořádaná a zejména obranná činnost není dle našich představ, ale v útočné se nám daří a pokud dáme alespoň o branku více než soupeř, budeme zákonitě vítězit. Oproti Roudnici jsme si dnes vypracovali více šancí a proto si dovolíme označit výhru za zaslouženou.Kádr máme nyní dostatečně široký,můžeme si dovolit hráče protáčet a využít více herních variant.Je radost pracovat na tréninku s kvalitou celého týmu (24 hráčů a 4 brankáři), nebát se o výsledek a potěšit diváky ofenzivní hrou. 


Branky: Hamák z PK,Laštovička-Kučera

Sestava - domácí: Holý-Kašprišin(46.Dudek),Pechar,Svatoš,Koza-Žahourek,Laštovička,Denk(73.Hantsch),Hamák-Zákravský(46.Kuta),Mrázek(83.Šolc)

Sestava - hosté:

ŽK: 2:3  ČK: 0:0  Diváci: 140  Rozhodčí: Franěk-Buchta-Tryzna

Přidáno: 21.8.2016, 12:21:00 Autor:

13.8.2016, So | 1. kolo | A - mužstvo

Nepolisy 4:5 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Utkání divoké výsledkem i průběhem (1:4, 4:4,4:5) hrané prakticky bez obran,jsme rozhodli až proti deseti v samotném závěru.Měli jsme ho sice už v 55. prakticky po kontrolou po 3 brance Mrázka, ale poté jsme nepochopitelně zvolnili a nabídli domácím vyrovnání. Závěr byl opravdu jen pro silné nervy.

Poměrně volný metr v rozhodování rozhodčí Kánské využili lépe domácí, kteří pořádali lov zejména na Mrázka a Kutu (některé zákroky patřily do kategorie v bojových sportech, přesto z nich rezultovaly 2 PK a další zůstal za ruku neodpískaný). Jednoduchý recept domácích v podobě nakopávaných míčů a hrozby ze SS jsme sice prohlédli včas, ale z dlouhého autu rezultovalo vyrovnání na 1:1 a z nakopávaných míčů další 3 branky na 4:4... My jsme se snažili o kombinační celoplošný fotbal, což se nám dařilo vinou špatného terénu a netrpělivosti v předfinální fázi pouze částečně, nicméně velmi dobrá forma naší útočné dvojice nám zajistila 5 branek. Vítězství nás samozřejmě těší, chyb však bylo mnoho a musíme pracovat zejména na obranné činnosti celého týmu.

Vítek-Kašprišin,TUREK,Gazdík,Zounar-Zákravský,Hůlka,LAŠTOVIČKA,Šulc-Němec(Srpek),Hušek(Klimt)...taková sestava byla téměř před rokem v utkání s Nepolisy...shodu najdeme pouze ve dvou jménech...kádr se nám tedy hodně změnil, dovolím si tvrdit , že směrem do vyšší kvality a za to patří velké poděkování vedení klubu.Ještě chvíli nám asi bude trvat, než si kvalita sedne s herním projevem, ale tým má určitě obrovský potenciál a pokud bude fanoušky bavit ofenzivním fotbalem se šťastným koncem tak jako dnes,budeme lépe bránit a přidáme na agresivitě, musíme se pohybovat v opačných polech tabulky...


Branky: 28. Pánek Lukáš, 55. Pánek Lukáš (pen), 57. Vaníček Jaroslav , 84. Zámečník Radek - 6. Mrázek Jakub, 36. Kuta Pavel (pen.), 42. Mrázek Jakub, 53. Mrázek Jakub (pen), 89. Kuta Pavel

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Holý-Šolc,Pechar J.,Svatoš,Turek-Žahourek(60.Hantsch),Denk(80.Koza),Laštovička,Hamák-Kuta,Mrázek

ŽK: 1:0  ČK: 1:0 75.Masák(NEP)  Diváci: 90  Rozhodčí: Kánská,Bačo,Ludvík

Přidáno: 14.8.2016, 11:09:50 Autor: