6.11.2016, Ne | 13. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Cerekvice n. B.
(0:0)

Již před začátkem samotným bylo jasné, že toto utkání bude značně ovlivněno počasím, kdy pršelo, hřiště místy připomínalo kluziště, ale i tyto faktory nestály v cestě k dalšímu vítězství.

Začátek prvního poločasu se nesl v duchu "oťukávání" se se soupeřem a seznamování se s promočeným terénem. V dalších fázích prvního poločasu jsme několikrát ohrozili branku soupeře, avšak hostující brankář podával slušný výkon a hned několik našich šancí zlikvidoval.

Po 10 minutách druhého poločasu jsme se konečně dostali do vedení, kdy Doležal rozehrál TK na zadní tyč, kde si na jeho centr počkal Kašprišin a otevřel skóre zápasu. Poté se hra ubrala do středu hřiště až do 65. minuty, kdy se prosadil kapitán hostů Bělina R. a srovnal dosavadní výsledek zápasu. V 75 minutě doslova vletěl do pokutového uzemí soupeře Šulc, kde byl sražen k zemi a z nařízeného pokutového kopu se Doležal nemýlil. V 85. minutě se po dlouhé brankové pauze prosadil Tomáš Zákravský a my si mysleli, že máme vítězství jasně v kapse. Přišla však 86. minuta, kdy hosté snížili na rozdíl jedné branky a vše nasvědčovalo tomu, že konec utkání se promění v bitvu. Nicméně konec utkání už naši borci zvládli a v druhém zápase po sobě brali 3 body.

Branky: 55. Kašprišin, 75. Doležal z pen., 85. Zákravský - 65. Bělina R., 86. Erbs

Sestava - domácí: Zasadil - Dudek, Zeman Brzek, Zounar - Šulc, Doležal, Kašprišin, Zákravský - Lenomar (88. Gábor), Kalenský (55. Vlášek)

Sestava - hosté:

ŽK: 2:4  ČK: 0:0  Diváci: 45  Rozhodčí: Ikizgül, Koza V., Jánský

Přidáno: 7.11.2016, 11:21:45 Autor: Jan Meliš

29.10.2016, So | 12. kolo | B - mužstvo

Červeněves 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na toto utkání jsme odjížděli v hodně improvizované sestavě s malým počtem hráčů. Nicméně naši borci podali srdnatý výkon a dokázali urvat vítězství na svoji stranu.

Do naší sestavy se nám konečně vrátil po dlouhém zranění Brzek David a jak se v průběhu zápasu ukázalo, bude pro naše mužstvo velice platným hráčem. Nutno podotknout, že v tomto utkání nás mnohokrát podržel brankář Zasadil, který tímto výkonem odpověděl na rýpavé poznámky z naší kabiny :)

V 25. minutě se prosadil Lenomar, kterému k úplnému štěstí zbývá už jen vstřelit branku i na domácím hřišti. Hosté však v 53. minutě vyrovnali, ale k našemu štěstí se po dobrém rohovém kopu Doležala v 74. minutě opřel hlavou do míče Brzek a přes celou branku strhl vedení na naší stranu. Toto těsné vedení si už naši borci nenechali vzít a odvezli si cenné vítězství.

Tentokrát to pověstné štěstíčko stálo konečně na naší straně, ten kdo tento zápas viděl musí uznat, že již v prvním poločase jsme mohli prohrávat s vysokým rozdílem. Jak už ale bylo řečeno, několikrát nás podržel Zasadil a tak se opět posouváme bodově trochu výše.

Branky: 53. Calta - 25. Lenomar, 74. Brzek

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Zasadil - Dudek, Zounar, Brzek, Koblása - Kašprišin, Doležal, Bleha, Beneš (90. Gábor) - Kalenský (61. Zeman), Lenomar

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 45  Rozhodčí: Liebisch, Skyba, Konhefr

Přidáno: 7.11.2016, 11:08:58 Autor: Jan Meliš

23.10.2016, Ne | 11. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:5 Kosičky
(1:3)

Bohužel jedno z dalších důležitých zápasů pro nás neskončil vítězně.

Hned na začátku utkání jsme ve 2. minutě inkasovali. Hosté hrozili z nebezpečných útoků a do konce prvního poločasu přidali další dvě branky. My jsme pouze korigovali poločasový výsledek v 38. minutě, kdy se prosadil Laštovička.

Na začátku druhého poločasu se v 50. minutě prosadil Kašprišin, nicméně hosté hned v 59. minutě přidali 4 branku utkání. Jak už bývá zvykem, těsně před koncem utkání, v 90. minutě, jsme obdrželi branku.

Branky: 38. Laštovička, 50. Kašprišin - 2., 59. Stránský, 24. Černý, 41. Beneš, 90. Žaloudek

Sestava - domácí: Zasadil - Dudek, Zákravský, Zounar (77. Bleha), Kašprišin - Štěpan, Laštovička, Doležal, Koblása - Hladký, Lenomar (48. Šolc)

ŽK: 3:2  ČK: 0:0  Diváci: 73  Rozhodčí: Stránský, Koza V., Markarjanc

Přidáno: 7.11.2016, 10:55:08 Autor: Jan Meliš

15.10.2016, So | 10. kolo | B - mužstvo

Boharyně 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Derby, nejdůležitější zápas podzimu, těmito slovy lze nazvat toto utkání.

Tento zápas nebyl souboj pouze sousedních vesnic, ale také souboj dvou hlavních akterů (ti, kteří znají - ví) těchto týmů. :)

Nicméně začátek utkání pro nás byl studenou sprchou, hned ve 4. minutě se po přímém kopu Málka dostala Boharyně do vedení. Nasledné dění na hřišti by šlo popsat jako dosti zmatečné, neodpískané hry rukou, dětské fauly, které byly nesmyslně ohodnoceny žlutými kartami a naopak fauly za hranicemi, které nebyly nijak sankciovány. (Ovšem to na obou stranách). V 17. minutě Soukal tvrdě vypálil, avšak jeho přízemní střelu Petr Soldán lapil. V následující akci centroval Kuta, ale na tento centr Lenomar nedosáhl. V 24. minutě rozehrál Doležal přímý kop, nejvýše se "vyšplhal" Šolc, ale k naší smůle mijí branku. V 28. minutě se ke střele hlavou dostal Laštovička, nicméně jeho cíl vstřelit branku zhatil dobrým zákrokem Soldán. Poločas už se blížíl ke konci a zdálo se, že se již nic nestane - to však v 45. minutě nepřipustil Lenomar, který se tvrdou střelou poprvé prosadil za barvy Kunčic. 1:1.

I začátek druhého poločasu vyústil v slibnou šanci domácích, Zasadil však tvrdou střelu vyrazil a následnou střelu vyrazil z brankové čáry Zounar. V 51. minutě po sporné situaci rozhodčí neuznává branku Boharyně- vstřelení rukou. Domácí dávali jasně najevo, že s remízou nejsou spokojeni a hned v 56. minutě se dostal do samostatného nájezdu Málek, Zasadil opět střelu vyrazil. V 58. minutě došlo k vyloučení domácího hráče. V následujících minutách jsme se konečně probudili a začali opět hrát. V 67. minutě zabránil takřka jasné brance Soldán. V 72. minnutě se po vysokém centru Štěpana dostal ke střele Zákravský, který šancí na gól nepohrdl. 1:2. Konec utkání se nesl v duchu hektickém, ale k našemu štěstí jsme těsné vedení udrželi a mohli se radovat z vítězství.

Toto utkání bych chtěl shrnout pouze a jen svým názorem a ten je, že poslat na utkání- derby, pouze hlavního "rozhodčího" je holý nesmysl

Branky: 4. Málek - 45. Lenomar, 72. Zákravský

Sestava - hosté: Zasadil- Šolc, Zounar, Soukal, Dudek - Kašprišin (79. Charvát), Laštovička (46. Štěpan), Doležal, Zákravský - Lenomar (54. Hladký), Kuta

ŽK: 4:2  ČK: 1:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Ležík

Přidáno: 17.10.2016, 20:39:39 Autor: Jan Meliš

9.10.2016, Ne | 9. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Dohalice
(1:1)

Volejte sláva a tři dny se radujte - naše B mužstvo konečně pocítilo chuť vítezství.

Do zápasu s Dohalicemi jsme vstoupili aktivně a hned v 8. minutě jsme mohli jít po akci Štěpana do vedení, ale jeho střelu zastavil vyběhnuvší brankář hostů. Po aktivním začátku naše hra mírně upadla a veškeré dění probíhalo na středu hřiště. Přišla však 28. minuta, kdy Doležal patičkou sklepl míč na nabíhajícího záložníka Hladkého, který otevřel skóre zápasu - 1:0. V 31. minutě po dobrém obranném zákroku Zounara se k míči dostal Štěpan, který nalezl zcela osamoceného Doležala - ten lobem přehodil brankáře, avšak branka nebyla pro ofsajd uznána. V 38. minutě Zasadil po rohu hned dvakrát zlikvidoval slibnou střelu hostů. V 44. minutě Šolc aktivně napadal obránce Dohalic, který se v tísni snažil míč odehrát za svoji branku, bohužel pro nás trefil pouze břevno. V 45. minutě po nedorozumnění si naší obrany s brankářem vstřelil Zapadlo první a naštěstí poslední branku hostů.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že tentokrát si vítězství nenecháme uniknout a hned v 50. minutě po centru Doležala sklepl míč hlavou Laštovička na nabíhajícího Zounara, který prostřelil obranou hradbu hostů - 2:1. V 53. minutě mohl naše vedení navýšit Zákravský, avšak jeho střelu odrazil hostující bek na roh. V následujících minutách se i hostující brankář několikrát zapojil do hry daleko od svoji svatyně, což po několika marných pokusech v 68. minutě z půlky konečně potrestal Petr Koza - 3:1. Jak je našim zvykem, v posledních minutách zápasu nám totálně vypadla obrana a hosté mohli hned několikrát skórovat, naštěstí pro nás ani jedna z jejich šancí nevyústila brankou a tak se zrodilo první vítězství našeho B týmu v letošní sezóně.

Za předvedenou hru děkuji všem hráčům a také divákům, jejichž podpora byla odměněna konejšivým vítězstvím.

Branky: 27. Hladký, 50. Zounar, 67. Koza - 45. Zapadlo

Sestava - domácí: Zasadil- Koza, Zounar, Zeman, Šolc (46. Bleha) - Hladký (71. Lenomar), Zákravský, Laštovička, Kašprišin - Doležal, Štěpan

ŽK: 2:1  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Grossman, Ležík, Podhajský

Přidáno: 7.11.2016, 10:56:20 Autor: Jan Meliš

1.10.2016, So | 8. kolo | B - mužstvo

Třebeš B 4:1 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Ačkoli jsme do Třebše jeli v dost okleštěné sestavě, nastoupili jsme aktivně a hned ve 4. minutě jsme vstřelili branku v podání Lenomara, ale bohužel jeho první branka v kunčickém dresu nebyla pro ofsajd uznána. Poté převzali otěže domácí, kteří v 10. minutě po absolutní dezorientaci naší obrany vstřelili první regulérní branku utkání. Na branku domácích jsme mohli odpovědět hned v 12. minutě, kdy jsme zahrávali přímý kop a k míči se nepostavil nikdo jiný než Michal Doležal, ale k naší smůle jen těsně minul branku. V následujících minutách nás domácí značně trápili- v 15. minutě Zasadil vyrazil přízemní střelu, v 17. minutě domácí jen těsně přestřelili. V 20. minutě po faulu před naším vápnem byl k našemu překvapení nařízen standartní přímý kop namísto nepřímého a ze kterého se domácí střelec Rederer nemýlil a zvýšil na 2:0. V 25. minutě po chybě ve středu naší zálohy hosté zvyšili již na 3:0. Sice jsme prohrávali o 3 branky, ale naši chlapi rozhodně zápas nevzdali a od této chvíle domácí Třebeš zatlačili na její polovinu hriště. V 27. minutě Doležal vybojoval na polovině hřiště míč a poslal do úniku Štěpana, který však místo střely zvolil kličkování až do brány bezvýsledně. V další akci vyslal Zeman tvrdou střelu, kterou brankář Vocl lapil. Poté z pravé strany unikl obráncům Zákravský, do jeho centru se z první položil Lenomar, který však přestřelil. V 42. minutě se po perfektním průniku Štěpana  k míči dostal Kalenský, který ještě stihl přihrát Zákravskému, ale i tuto takřka 100% šanci jsme nedokázali zužitkovat. V poslední minutě prvního poločasu opět úřadoval Štěpan ve vápně domácích, nalezl krásnou přihrávkou Doležala, ale ani ten nedokázal domácího brankáře překonat.

Úvod druhé půle konečně přinesl branku i pro naše barvy, kdy se ve 47. minutě uvolnil Kalenský a již v třetím zápase v řadě se prosadil - 3:1. V 51. minutě Zounar nalezl svým centrem hlavu Kalenského, který však trefil pouze spojnici brankové konstrukce. V 56. minutě opět přišla hrubka z naší strany a domácí nás tak počtvrté v tomto zápase potrestali - 4:1. V 61. minutě svou přihrávkou Štěpan uvolnil Zákravského, který nalezl před brankou zcela osamoceného Doležala, ale ani tentokrát se nedokázal prosadit. V následující minutě jsme zahrávali přímý kop, ze kterého se domací dostali do brejku 4 na 1 - Zasadil zabránil tařka jisté brance. V 71. minutě zahrával Koza další přímý kop, nicméně jeho sřela pouze orazítkovala tyč. V 81. se dostal do zakončení Zákravský, ale dnes nám zkrátka nebylo přáno a tudíž ani tato šance neskončila brankou. V 88. minutě Štěpan poněkolikáté prošel domácí obranou, ale domácí celek již potřetí v tomto zápase zachránila od inkasování branková konstrukce.

Tento zápas nám jednoznačně ukázal to, že v našem B týmu jistá síla je, ale bohužel i mnoho chyb. V tomto utkání domácí skórovali jen a pouze po našich chybách. Naopak my jsme nebyli schopni i z několika šancí, kromě jedné, prostřelit domácího brankáře. Zápas co zápas se opakuji, ale pevně věřím, nebo alespoň doufám, že již další zápas pro nás nějaký ten bod přinese.

Branky: 11. Michlík, 21. Rederer, 25. Neugebauer, 56. Berger - 48. Kalenský

Sestava - hosté: Zasadil - Vlášek, Zeman, Hladký, Zounar - Zákravský, Koza, Doležal, Lenomar - Kalenský, Štěpan

ŽK: 2:1  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Kincl, Koza M.

Přidáno: 2.10.2016, 21:51:46 Autor: Jan Meliš

25.9.2016, Ne | 7. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Myštěves
(1:2)

Budu se již po několikáté opakovat, avšak i tentokrát, ačkoli jsme nastoupili do zápasu s Myštěvsí v silné sestavě, jsme body pro naše barvy nezískali.

Od tohoto zápasu jsme očekávali především rychlost, kterou se hostující hráči z Myštěvse prezentují. V první dvacetiminutovce byla hra vyrovnaná na obě strany. V 21. minutě však přišla první chybná rozehra z naši strany, po které se Kaliáš chopil míče a došel si pro svůj první gól zápasu. Poté se hra opět vyrovnala a uklidnila, ale to v 30. minutě skončilo. V této minutě Laštovička skvěle využil nepozornosti soupeře a autovým vhazováním poslal do samostatného úniku Kutu, který touto nabídkou nepohrdl a srovnal tak na 1:1. Po značných protestech hostů, kteří si stěžovali na chybné vhazování, byly k mému překvapení, i po vulgárních urážkách hlavního sudího, uděleny pouze žluté karty. V 38. minutě Zeman fauloval v našem vápně a k penaltě se postavil útočník hostů Havlena a ačkoli Zasadil vystihl stranu, na jeho ránu nedosáhl - 1:2.

V druhé polovině se naše hra zpřesnila a místo dlouhých nakopávaných balónů, jsme zvolili "pozemní" styl hry. V 61. minutě se před brankou hostů zjevil Kalenský a díky jeho brance jme opět srovnali. V 64. minutě po srážce Bretta a Zasadila je nařízena druhá penalta zápasu. Na puntík si míč postavil opět Havlena, ale tentokrát Zasadil srovnal účet na 1:1 a penaltu vyrazil. V následující minutě po průniku a následné přihrávce Kalenského zvyšujeme na 3:2, ale branka není pro ofsajd uznána. V 70. minutě šel Kuta zcela osamocen na brankáře hostů, ale bohužel pro nás se dostal do špatného úhlu pro střelu. Na světelné tabuli svítila poslední minuta utkání a my jsme doufali, že získáme alespoň jeden bod z tohoto utkání. Naši představu však zhatil Kaliáš, který v poslední minutě prošel sám přes 4 naše hráče a urval vedení na stranu hostů.

V druhém zápase po sobě jsme inkasovali v poslední minutě zápasu a v obou případech nás to stálo body. Nevím jak toto utkání shrnout, hráči podali dobrý výkon, ale jak jsem komentoval v utkání proti Vysoké n. L.B, chybí nám nadále kus toho pověstného štěstí, které se nám jako obloukem vyhýbá.

Branky: 31. Kuta, 61. Kalenský - 21., 89. Kaliáš, 38. Havlena z pen.

Sestava - domácí: Zasadil - Koblása (85. Doležal), Šolc, Zeman, Dudek - Lenomar (55. Zounar), Zákravský, Laštovička, Kašprišin - Kalenský, Kuta

ŽK: 3:4  ČK: 0:0  Diváci: 70  Rozhodčí: Ikizgül, Koza V., Koza M.

Přidáno: 26.9.2016, 11:19:30 Autor: Jan Meliš

18.9.2016, Ne | 6. kolo | B - mužstvo

Vysoká n. L. B 3:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Do tohoto utkání jsme vstupovali s vědomím, že se hraje o poslední příčku tabulky a věděli jsme, že do tohoto utkání musíme dát všechno, co v nás je.

Hráči do utkání vstoupili aktivněji než domácí celek, ale bohužel pro nás žádná z našich šancí neskončila vedoucí brankou. Ačkoli jsme v prvním poločase byli výraznějším celkem, jak už bývá u našich týmů občasnou zvyklostí, obdrželi jsme pověstného "fíka" těsně před odchodem do kabin.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že za každou cenu výsledek zvrátíme. Změna v podobě přesunutí Kalenského z kraje zálohy na hrot se zdála jako dobrá volba, což se nám v 49. minutě potvrdilo, kdy jmenovaný hráč srovnal dosavadní skóre zápasu. Od této chvíle jsme si opět vytvářeli řadu slibných situací a v 64. minutě na konci jedné z nich stál opět Kalenský a ani podruhé se nemýlil. Zápas v tuto chvíli dostal patřičný bojovný náboj. Domácí začali lépe kombinovat a dostávali se do nebezpečných situací. V 76. minutě nás od inkasované branky zachránil Zasadil. Hned minutu na to, jsme se mohli dostat do 2 brankového vedení, kdy na perfektní centr Zákravského naskočil Kalenský a ve výskoku z první zkusil překvapit domácího brankáře, který ovšem jeho pokus o hattrick zneškodnil. V poslední desetiminutovce jako by se nám ztratila obrana. Domácí několikrát prošli naši obranou, jako by vůbec neexistovala a v 84. a 89. minutě zápas otočili ve svůj prospěch.

Ani zápas, ve kterém šlo o poslední místo v tabulce pro nás nevzešel vítězně. V tomto zápase si ale stojím za tím, že naši chlapi odvedli solidní výkon a měli navrch, bohužel v posledních minutách nás opustilo tzv. fotbalové štěstíčko.

Branky: 44. Kulhánek, 84. Hovorka, 89. Starý - 49., 64. Kalenský

Sestava - hosté: Zasadil - Zeman, Charvát, Svatoš, Zounar - Kalenský, Zákravský, Dudek (46. Gall), Bleha - Lenomar (78. Vlášek), Doležal

ŽK: 0:1  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Šeba, Částka, Skyba

Přidáno: 26.9.2016, 10:49:05 Autor: Jan Meliš

11.9.2016, Ne | 5. kolo | B - mužstvo

Syrovátka 4:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

K tomuto zápasu není mnoho co psát, zbytečné ztráty míče a nepřesnost v koncovce, pouze takto lze toto utkání komentovat. Několikrát jsme se ocitli v příležitosti kdy mezi námi a brankou stál pouze brankář domácích, ale i těmito šancemi jsme pohrdli a dali tak možnost vyniknout týmu domácích, kterému po postupu z III. třídy prozatím patří 9. příčka v tabulce.

Branky: 37., 79. Pleskot, 51. Opolský, 59. Žalský

Sestava - hosté: Zasadil - Koblása (42. Holý M.), Šolc, Svatoš (80. Gábor), Bleha - Žahourek (46. Kvasnička), Charvát, Hladký, Lenomar (71. Beneš) - Doležal, Kalenský

ŽK: 0:3  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Stránský, Dostál, Haberštát

Přidáno: 26.9.2016, 10:29:02 Autor: Jan Meliš

4.9.2016, Ne | 4. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:6 Skřivany
(1:0)

Do čtvrtého zápasu sezóny jsme nastoupili v nejsilnější sestavě za poslední odehrané zápasy. Naši sestavu doplnil po dlouhém zranění Pechar, Hladký a nový hráč Koblása a navíc, což u B mužstva není zvykem, jsme měli možnost hned 5-ti střídání.

Utkání dvou zcela rozdílných pooločasů, tak lze komentovat dnešní zápas. Do první půle jsme nastoupili aktivněji než soupeř a kromě 12. minuty, kdy Zasadil vyrazil míč přímo ke kopačkám soupeře a do jehož střely se musel položit Pechar, jsme hostující celek k ničemu nepustili. Ve 14. minutě krásně prošel Dudek přes několik hráčů, svou přihrávkou nalezl Laštovičku, který z prvního dotyku přihrál Kutovi, jehož střelu však brankář zachytil. Hned v 16. minutě se však dostal k míči opět Laštovička, který z chumlu vstřelil vedoucí branku. V 26. minutě Zasadil zachytil vysoký míč hostů, ale i po tom, co ho pevně držel v rukou, ho hostující útočník srazil i s míčem do branky, branku však rozhodčí spávně neuznal.

Druhý poločas lze shrnout jediným slovem- KATASTROFA. V úvodu druhé půle jsme sice ještě navýšili skóre v podání branky Doležala, ale to bylo vše, k čemu jsme se v této části zápasu dostali. Hosté se nechtěli smířit s tímto vývojem zápasu a doslova nás zatlačili na naši polovinu hřiště. Rychlé protiútoky, tvrdé, někdy až nebezpečné zákroky, přesně těmito zbraněmi se hosté snažili zvrátit výsledek zápasu. Od 61. minuty zápas patřil pouze jediném týmu a bohužel pro nás týmu ze Skřivan. Kapitán Škaloud snižuje v uvedené minutě na 2:1 a hned v 64. minutě přímo z rohového kopu vyrovnavá dosavadní výsledek. V 72. minutě Zasadil vyrazil míč na hranici velkého vápna, kde se ho chopil hráč hostů a doslova "propálil" barierů cca 8 hráčů a otočil skóre. To však hostům nestačilo a v 84., 88., a v 89. minutě přidali další branky a zrodila se tak ponižující prohra.

Opravdu černou tečkou zápasu bylo zranění hráče hostů, kterému touto cestou přejeme brzké zotavení.

Nevím co k zápasu více dodat. Silná sestva, přiznivé počasí a široká fanouškovská základna, tak ani tyto podmínky nestačily k tomu, abychom poprvé v nové sezóně poznali chuť vítězství. Doufejme, že následující zápasy se vyvinou lépe v náš prospěch.

Branky: 16. Laštovička, 52. Doležal - 60., 64. Škaloud, 72. Zima, 84., 89. Schubert, 88. Vysuček

Sestava - domácí: Zasadil- Koblása, Turek, Pechar P., Charvát (61. Kalenský) - Dudek, Hladký (72. Zákravský), Laštovička, Lenomar (46. Bleha) - Kuta, Doležal (83. Šolc)

ŽK: 5:2  ČK: 0:0  Diváci: 180  Rozhodčí: Podhajský, Grossman, Doubrava

Přidáno: 4.9.2016, 21:45:00 Autor: Jan Meliš

28.8.2016, Ne | 3. kolo | B - mužstvo

Probluz 3:0 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Za úmorného vedra již tradičně s minimálním počtem hráčů odjelo naše B mužstvo na zápas proti Probluzi.

Domácí hned v úvodu dali najevo, že z tohoto zápasu chtějí odejít jako vítězové a jejich tlak přinesl v 18. minutě vedoucí branku, kdy na brankáře Vítka šli hned 3 hráči Probluze z poloviny hřiště zcela osamoceni. V 27. minutě mohl vyrovnat Kalenský, který sám prošel přes několik hráčů domácích, ale místo střely zvolil nahrávku na dorostence Holého, který minul branku. V 33. minutě šli domácí do brejku a opět z poloviny hřiště putovali sami na bezmocného Vítka a zvýšili již na 2:0. Domácí mohli skóre navýšit v 42. minutě, ale Soukal obětavým zákrokem zabránil jistému gólu. Naopak my jsme mohli v 44. minutě snížit, kdy Doležal poslal do úniku Šulce, který však pouze orazítkoval golmana domácích. Do druhého poločasu jsme nasadili dalšího dorostence Bareše. Začali jsme aktivněji a snažili se výsledek zvrátit. V 58 minutě Kalenský obešel hned 3 hráče Probluze, navedl si míč na svoji silnější levou nohu, ale bohužel pro nás těsně přestřelil. Na toto ohrožení domácí odpověděli hned v 61. minutě, kdy nastala situace 4 na 2 a navýšili na 3:0. Po této situaci, vlivem pekelného počasí a malého počtu hráčů, nám došla pára a herně jsme "uvadli". V 75. minutě Lenomar po odrazu od brankové konstrukce vykopnul z brankové čáry takřka jistý gól domácích, vykopnutý míč směřoval k Doležalovi, který se snažil přes polovinu hřiště přehodit brankáře domácích, ale bohužel minul. Z následujícího útoku domácí opět málem zvýšili, avšak Soukal si připsal další perfektní zákrok, kdy opět vykopával míč z brankové čáry. V 80. minutě jsme nasadili do pole Žahourka, který způsoboval počasím unavené obraně Probluze značné problémy. V 89. minutě jsme se pokusili alespoň o kosmetickou úpravu skóre, kdy Doležal z rohu nachází hlavu Žahourka, nicméně ani tato slibná situace branku nepřinesla.

Bohužel ani třetí zápas sezóny pro nás nevzešel výherně. Nicméně i tak chci hráčům poděkovat, protože za takových podmínek, které panovaly, se fotbal hraje velice těžce. Dále bych chtěl poděkovat trénerům dorosteneckého týmu za poskytnutí hráčů a toto poděkování směřuje i na dorostence samotné.

V poslední řadě bych se chtěl omluvit čtenářům těchto příspevků za pozdní dodání detailu z tohoto zápasu.

Branky: 16. Brixí, 33. Havrda, 60. Prostředník

Sestava - hosté: Vítek- Štěpan, Kvasnička (47. Bareš), Turek (80. Žahourek), Kalenský - Holý, Šulc, Soukal, Lenomar - Beneš, Doležal

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Doubrava, Novák, Skyba

Přidáno: 4.9.2016, 20:40:52 Autor: Jan Meliš

21.8.2016, Ne | 2. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:0 Slavia HK B
(0:0)

Nedělní odpoledne v Kunčicích se neslo převážně v duchu pouťového utkání, ve kterém se střetli naši borci ze staré grady (a Radima Šulce- dle slov našeho hlasatele) a které přineslo vítězství Důly v poměru 3:2 (Důla: Soukal, Doležal, Koliáš - Hůra: 2x Málek)

Dalším bodem na pořadu dne bylo již mistrovské utkání naší rezervy s hradeckou Slávií.

K samotnému zápasu nelze napsat mnoho, jelikož toto střetnutí moc převratného nepřineslo. Nicméně velký náboj tento zápas měl již před samotným začátkem a tímto nábojem bylo střetnutí (samozřejmě v dobré víře) bývalých spoluhráčů.

Již v 5. minutě nás mohl dostat do vedení Lenomar, který ovšem orazítkoval pouze brankovou konstrukci. Dále se hra ubírala do stavu, kdy divákům nepřinášela mnoho k vidění. Za světlý moment prvního poločasu lze považovat pouze okamžik z 38. minuty, kdy se Laštovička uvolnil před brankou soupeře, ale místo střely zvolil nahrávku na nabíhajícího Kutu, který sice vstřelil branku, avšak kvůli ofsajdovému postavení, které pomeznímu rozhodčímu nemohlo uniknout, nebyla branka uznána.

I druhá půle mnoho nebezpečných střel nepřinesla. Hra probíhala převážně ve středu hřiště, což se mnohým divákům, dle jejich ohlasů zrovna dvakrát nelíbilo. Kromě několika málo  momentů hra moc fotbalovosti nenabídla. Největší šanci druhého poločasu lze připsat týmu hostí, kdy v 60. minutě ze značné vzdálenosti tvrdě vypálil útočník Slávie, avšak Zasadil stál na svém místě a střelu vyrazil. Na tuto situaci se v 67. minutě snažil reagovat Kuta, který si navedl míč z levé strany, avšak svoji tvrdou ranou trefil pouze rukavice golmana/útočníka hostů.

Zápas tedy nebyl okořeněn žádnou brankou a oba týmy se rozešly se ziskem 1 bodu, což je, dle mého názoru na tento zápas, pro oba týmy spravedlivé. Je pravdou, že to byl teprve  druhý zápas v novém složení a proto věřím, že se naši borci ještě dostatečně sehrají a nabídnou nám i brankové hody. Příští týden náš B-tým odehraje zápas v Probluzi, kam, jak doufáme, nás přijedete podpořit.

Branky:

Sestava - domácí: Zasadil - Dudek, Kvasnička (46. Soukal), Šolc, Koza - Bleha (88. Vlášek), Laštovička, Kašprišin, Zákravský (71. Doležal) - Lenomar (46. Charvát), Kuta

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Konhefr, Koza, Koki

Přidáno: 23.8.2016, 14:02:29 Autor: Jan Meliš

13.8.2016, So | 1. kolo | B - mužstvo

Stěžery A 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na první zápas nové sezóny jsme odjeli už tradičně s malým počtem hráčů (pouze s 11). Naši hráči, i ti co nebyli zdravotně 100% fit, však zápas nevzdali a hrál se pohledný fotbal.

Hned ve 4. minutě nás podržel vyběhnuvší Zasadil, který zlikvidoval velice dobrou šanci domácích. V následujících minutách domácí neproměnili několik slibných šancí. Přišla 38. minuta, kdy Doležal z přímého kopu poslal do slibné šance nově příchozího Štepana, který nezaváhal a vstřelil svůj první kunčický gól. Stěžery se však nehodlaly vzdát a zatlačily nás na naší polovinu hřiště. V 64. minutě domácí zužitkovali svůj tlak, kdy se před naší brankou zjevil zcela osamocený hráč Stěžer, který i přes dobrou reakci golmana vyrovnal na 1:1. Domací i nadále nepolevili a snažili se urvat vedení na svoji stranu. My jsme však odolávali a měli jsme i pár slibných šancí, které ovšem gólem neskončily. Naopak domácí v 84. minutě strhli vedení na svoji stranu, kdy se před brankou opět vyskytl zcela volný hráč domácího celku (2:1). V závěrečných minutách jsme se snažili o získání alespoň jednoho cenného bodu z hřiště soupeře, avšak slibná střela v poslední minutě gólem neskončila.

Ze stěžerského hřiště jsme však mohli odjet se vztyčenou hlavou, jelikož naši borci se za svůj výkon rozhodně nemusí stydět. Chtěl bych poděkovat všem hráčům, že i za nepřiznivého počtu zápas nevzdali a neodchodili. Za zmínku stojí výkon Zasadila, který tedy i za pomocí brankové konstrukce zlikvidoval hned několik šancí domácích, a výkon Štěpana, který značně prověřoval obranu Stěžer. Pochvalu si však zaslouží celý tým za předvedený bojovný výkon.

Branky: 64., 84. Gabriel - 38. Štepan

Sestava - hosté: Zasadil - Zounar, Charvát, Kvasnička, Dudek - Lenomar, Zákravský, Hladký, Bleha - Doležal, Štěpan

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 150  Rozhodčí: Kincl, Daněk, Dolžal

Přidáno: 14.8.2016, 16:09:53 Autor: Zdeněk Šulc