Utkání jsme zvládli a zaslouženě vyhráli. Chválím celý tým za předvedený výkon.

Přidáno: 2.10.2016, 15:54:16 Autor:

18.9.2016, Ne | 4. kolo | Starší dorost

Stěžery A 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

K dnešnímu utkání jsme zajížděli do nedalekých Stěžer, kde se hrálo o čelo tabulky. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, oba týmy se snažily hrát kombinační fotbal, což se divákům muselo líbit. Do kabin jsme šli s vedením 1:2, kdy naše góly střílel Štěpán Pilous hlavou z rohu a krásnou střelou z 25 metrové vzdálenosti Matyáš Holý. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem neinkasovat a pokusit se z protiútoku nějaký ten gól vstřelit. Cíl neikasovat jsme splnili na 100% a zasloužene vyhráli. Chválím celý tým za bojovný a odmakaný zápas. Z individualit bych chtěl vyzdvihnout Štěpána Pilouse, který má snad troje plíce :-) ...

Branky:

Přidáno: 18.9.2016, 17:02:34 Autor:

10.9.2016, So | 3. kolo | Starší dorost

Dohalice 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Dnes jsme nastupovali proti poslední týmu tabulky a již od úvodního hvizdu jsme měli navrch. Celý zápas jsme se snažili hrát kombinační fotbal s postupným zakládáním útoku, za což chválím celý tým. Škoda nevyužitých šancí v průběhu celého zápasu. Střely v prvním poločase 8x, ve druhém 13x.

Branky: Koutník Denis 78´

Sestava - domácí: Bareš - Vítek,Diviš, Beneš, Pospíšil - Mareček - Koutník, Voříšek, Holý, Kocáb - Vítek

Přidáno: 10.9.2016, 12:50:41 Autor:

4.9.2016, Ne | 2. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:2 Třebeš B
(2:1)

V tomot utkání můžeme pochválit mužstvo pouze za první poločas, kdy jsme se snažili hrát kombinační fotbal. Druhá půle byla bez pohybu a v podstatě jsme se jen bránili. Musíme zapracovat na postupné rozehrávce, která nám vázne a zlepšení pohybu bez míče. Škoda nevyužitých šancí, kdy jsme mohli skóre minimálně o 3 branky navýšit. Nicméně 3 body jsou doma a na zkvalitnění postupně pracujem.

Branky: 15´ Vítek, 20´ Vítek, 87´ Holý

Sestava - domácí: Bareš - Vítek,Diviš, Beneš, Sentivan - Jirka - Pilous, Pospíšil, Holý, Kocáb - Vítek

Přidáno: 4.9.2016, 17:28:41 Autor:

27.8.2016, So | 1. kolo | Starší dorost

Kobylice 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Kobylic, se snahou hrát kombinační fotbal a samozřejmě urvat 3 body! :-) Začátek zápasu jsme začali s mírnou nervozitou, která prvním gólem z nás spadla. Kluci dodržovali pokyny trenérů. V obranné fázi, jsme se snažili zkracovat hřiště do hloubky i šířky a vzájemně se zajišťovat. Útočnou fázi konstruktivně rozehrávat (i za cenu ztráty), dovolovat si v soubojích jeden na jednoho, což se nám do 70 minuty dařilo. Poté už docházely síly. Chválím CELÉ mužstvo za předvedený výkon. Z individualit bych chtěl vyzdvihnout střelce hattricku Matyáše Vítka a Matyáše Holého, kterému především 1.poločas velice sedl.

střely: 1.poločas - 3, 2. poločas - 5

Branky: Vítek M.(8´), Vítek M. (47´), Vítek M. (54´)

Sestava - hosté: Bareš - Vítek, Diviš, Beneš, Sentivan - Mareček - Kocáb, Holý, Dintr, Gábor - Vítek

Přidáno: 27.8.2016, 22:10:19 Autor: