přípravné zápasy zima 2016: so 23.1. od 18,00 hod. Třebeš SD -UMT Slavia HK

od 30.1.- 7.3.2015 zimní turnaj UMT Chudonice /celkem 6 zápasů/

Přidáno: 29.11.2015, 15:34:12 Autor: Zdeněk Šulc

12.8.2015, středa | A - mužstvo

Během tohoto týdne došlo k dalšímu doplnění kádru-z hostování  v Loko HK se vrací Radek Jankaj a ze sousední Boharyně přichází na podzimní sezonu Petr Klimt.

Přidáno: 12.8.2015, 17:41:07 Autor: Zdeněk Šulc

6.8.2015, čtvrtek | A - mužstvo

Novinky před sezonou:noví trenéři Richard Vlášek a Josef Gall přivítali tyto nové hráče:Tomáš Němec /Kobylice/,Matěj Gazdík/Dohalice/,Filip Hušek/Vysoká/,Marek Šulc/návrat ze zahraničí/.Naopak nepokračuje  Ondra Javůrek,Ondra Karabinoš oboum zkončilo hostování.

Přidáno: 8.8.2015, 23:07:32 Autor: Zdeněk Šulc

25.7.2015, sobota | A - mužstvo

První kolo poháru hejtmana Malšovice - Kunčice 1:1 (1:0), na pokutové kopy 2:4, branka: Němec, PK proměnili: Šulc, Pechar, Němec, Zounar

Sestava: Kvasnička - Bednář (63. Zounar), Pechar J., Chmelař, Šolc - Meliš, Charvát, Laštovička, Kalenský - Šulc, Němec

V silně kombinované sestavě způsobené zraněními, nemocemi a absencemi jsme se štěstím postoupili. Domácí měli více brankových příležitostí, vedení se ujali v 11. minutě a 2× nastřelili brankovou konstrukci, my v prvním poločase dvě šance neproměnili. Vyrovnali jsme v 80. minutě po rychlém úniku Němce. Na pokutové kopy nastoupil do branky Chmelař, který vychytal 2 penalty ze 4 a naši první čtyři střelci byli úspěšní. Příští týden přivítáme Kratonohy.

Přidáno: 26.7.2015, 13:39:09 Autor: Jiří Skřivan

22.7.2015, středa | A - mužstvo

Přípravné utkání Kunčice - RMSK Cidlina SD 3:5 (2:3), branky: Němec, Gazdík, Laštovička

Sestava: Chmelař - Charvát (Bednář), Gazdík, Zounar, Srpek (Meliš) - Šulc, Koza, Hůlka, Kalenský (Hrubý) - Laštovička, Němec (Zákravský)

Přidáno: 26.7.2015, 13:16:18 Autor: Jiří Skřivan

7.6.2015, neděle | A - mužstvo

Letní příprava : začínáme trénovat následovně: úterý 14.7. ,středa 15.7.,pátek 17.7. vždy od 18,00 hod.

Další týden a dále vždy úterý a pátek od 18,00hod.

Termíny přípravných zápasů najdete v sekci ostatní zápasy.

Přidáno: 10.7.2015, 13:13:52 Autor: Zdeněk Šulc

14.3.2015, sobota | A - mužstvo

Nominace na MU Třebechovice

Moník, Chmelař - Žahourek, Šolc, Pechar P., Koza, Zounar, Srpek, Javůrek, Charvát, Rohlíček, Laštovička, Karabinoš, Kašprišin, Hůlka, Kalenský

Přidáno: 14.3.2015, 08:32:12 Autor: Petr Hypius

12.3.2015, čtvrtek | A - mužstvo

Změny před sezonou:

odchody -Novák  Matěj /ukončené hostování Olympia /,Šulc Marek/studium v zahraničí/

příchody - Moník Jan,Karabinoš Ondřej/Olympia/,Kalenský Luboš/návrat po zranění/

Jinak zůstalo mužstvo beze změn.

Přidáno: 10.7.2015, 13:14:35 Autor: Zdeněk Šulc

9.3.2015, pondělí | A - mužstvo

Tréninky 11.týden

Úterý 10.3. Trénink  17 00 Kunčice sraz 16 50

Pátek 13.3. Trénink 17 00 Kunčice sraz 16 50

Sobota 14.3. Mistrovské utkání Třebechovice 14 30  sraz v 13 30 v Třebechovicích

Přidáno: 9.3.2015, 13:59:54 Autor: Petr Hypius