Druh zápasu Soupeři Datum Čas Odjezd Výsledek
pohár Železnice : Kunčice St 4.8.2021 18,00
pohár Kunčice : Červený Kostelec St 18.8.2021 17,30
zimní příprava Třebeš B : Kunčice Ne 30.1.2022 12,00
zimní příprava Kunčice : Hořice Ne 13.2.2022 15,00
zimní příprava Kunčice : Kosičky Ne 20.2.2022 15,00
zimní příprava Chlumec n. C. B : Kunčice So 26.2.2022 15,30
zimní příprava Lhota p. L. : Kunčice Ne 6.3.2022 15,00

26.2.2022, So | zimní příprava | A - mužstvo

Chlumec n. C. B 12:1 SK Bystřian Kunčice
(6:0)

Když jsem počítal  hráče ze soupisky áčka došel jsem k číslu -9, děkuji béčkařům a Lukášovi a Matějovi, kteří přišli,ale soupeř byl o parník lepší,jediné pozitivum utkání byl výborný výkon Máry Galla,který si zachytal jako málo kdy,jinak je otázkou jestli takový zápas v této personální situaci má smysl vůbec odehrát.... Za týden se doufám sejdeme v  podstatně lepší sestavě a na trávě ve Lhotě p.L. nás čeká generálka na mistrovský zápas s Týništěm.

(1:3)

Proti Kosičkám jsme nastoupili v kombinované sestavě/chybělo 6 hráčů/ a v první půli jsme zaslouženě prohrávali,po přestávce jsme otočili vývoj zápasu v náš prospěch.

Branky: Novák3,Nun,Koza

Sestava - domácí: Gall-Šulc,Gazdík,Šolc,Vítek,Feko,Charvát,Kváš,Zákravský,Novák,Nun,Šándor

Přidáno: 23.2.2022, 07:37:42 Autor: Zdeněk Šulc

13.2.2022, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:9 Hořice
(2:4)

V druhém přípravném zápase jsme dostali pěkný klepec, přitom úvod zápasu patřil nám a v 10min. jsme vedli 2:0,poté začali úřadovat bratři Drozdové a ještě za stavu 2:2 jsme neproměnili tutovky ,poté soupeř přidal další branky a naše hra se zcela rozsypala.

Branky: Česák,Novák

Přidáno: 13.2.2022, 22:12:04 Autor: Zdeněk Šulc

30.1.2022, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Třebeš B 4:6 SK Bystřian Kunčice
(1:4)

Úvodní příprava splnila účel,za velmi silného větru jsme spoustu dalších šancí zahodili ,Třebeš v samém závěru dvěma brankami snížila na rozdíl dvou branek.

Branky: Novák 3,Štastný 2, Česák

Přidáno: 30.1.2022, 17:42:38 Autor: Zdeněk Šulc

4.8.2021, St | pohár | A - mužstvo

Železnice 3:3 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V Železnici jsme v první půli byly lepším týmem,ale šance jsme neproměnovali,Po přestávce domácí přidali a dvakrát jsme dotahovali jejich vedení.V penaltách jsme byly stoprocentní.V dalším kole budeme hostit Červený Kostelec.

Branky: Novák 3 penalty 3:5

Sestava - hosté: Gall-Šolc,Gazdík,Fišer,Šulc- Ponikelský,Koza,Kváš,Štastný,Zákravský,Novák střídal Nun,Vítek

Přidáno: 5.8.2021, 07:34:55 Autor: Zdeněk Šulc