11.6.2022, So | 30. kolo | A - mužstvo

Náchod B 3:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Poslední utkání sezony nevybočilo z řady .Herně vyrovnané utkání,rozhodlo proměnování šancí a v těch se nám v druhé polovině jara prostě nedařilo.Tedˇ bude následovat zasloužené volno a v půli července to vypukne nanovo.V konečné tabulce nám patří páté místo , se kterým  nakonec musíme být spokojeni.

Branky: Česák

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall- Šolc,Slivka,Hantsch,Štastný- Feko,Šulc,Koza,Česák-Novák,Zákravský střídali:Nun,Rakaš

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 12.6.2022, 19:57:46 Autor: Zdeněk Šulc

4.6.2022, So | 29. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Roudnice A
(0:2)

Začátek zápasu patřil hostům,my jsme opět po nedůrazu vzadu Roudnici dvoubrankoové vedení usnadnili.Po čtvrthodince jsme hru vyrovnali a měli i vyložené šance je velká škoda že jsme neproměnili ani jednu.Po přestávce jsme nadále dobývali roudnickou branku,Česák z malého vápna přestřelil a snížit na 1:2 se nám podařilo čtvrthodiny před koncem.I přes velkou snahu se nám vyrovnat nepodařilo.Přestože jsme prohráli zaslouží kluci pochvalu ,zápas odmakali a dokázali že fotbal hrát nezapoměli.

Sestava - domácí: Gall-Šolc,Hantsch,Gazdík,Koza-Česák,Charvát,Šulc,Feko-Novák,Zákravský střídal:Slivka,Rakaš

Sestava - hosté:

Přidáno: 5.6.2022, 07:29:29 Autor: Zdeněk Šulc

28.5.2022, So | 28. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 4:3 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Za pět minut jsme mohli vést o dva goly,ale z první šance se radovali domácí.Takový byl i další průběh zápasu,my jsme šance neproměnovali,domácí ano.V závěru jsme byli blízko vyrovnání ,domácí podržel  brankař Cejnar .

Branky: Novák 2,Česák

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Slivka,Gazdík,Šolc-Feko,Zákravský,Kváš,Česák-Koza,Novák střídali:Charvát,Pražienka

Přidáno: 30.5.2022, 06:32:39 Autor: Zdeněk Šulc

21.5.2022, So | 27. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:7 Lázně Bělohrad
(0:2)

Stejně jako s Novým Hradcem,tragický začátek ,vzadu hrubé chyby a prohráváme 0:2,dnes to byl tragický výkon a podle toho také vypadá výsledek,ještě že máme nahráno z podzimu.Doufám že se kluci v závěru soutěže vzpamatují a něco ještě uhrajeme.

Branky: Novák,Česák

Sestava - domácí: Gall-Šolc,Fišer,Gazdík,Žahourek-Štastný,Kváš,Šulc,Hantsch-Koza,Novák střídali: Slivka,Kváš,Charvát,Nun

Přidáno: 22.5.2022, 07:02:58 Autor: Zdeněk Šulc

15.5.2022, Ne | 26. kolo | A - mužstvo

Česká Skalice 4:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Herně jsme neodehráli špatné utkání,ale máme problémy s koncovkou.Domácí skórovali dvakrát po sporných ofsajdových situacích ,my jsme ke konci zápasu neměli dost sil/na střídání byli jen trenéři/,domácí prostřídali a přidali v závěru dvě branky.

Branky:

Sestava - domácí: Gall-Šolc,Fišer,Gazdík,Žahourek-Štastný,Šulc,Kváš,Zákravský,Koza- Novák střídal:Nun

Přidáno: 16.5.2022, 06:12:17 Autor: Zdeněk Šulc

7.5.2022, So | 25. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:5 Nový HK A
(0:2)

Během pěti minut jsme prohrávali 2:0 a naše obrana byla na ručník,do poločasu jsme mohli skórovat,ale šance jsme neproměnili,když hosté přidali po přestávce třetí branku bylo hotovo. Dnes to bylo z naší strany hodně špatné.Citelně nám chyběli Kváš s Česákem.

Branky:

Sestava - domácí: Gall-Šolc,Fišer,Gazdík,Slivka-Štastný,Šulc,Zákravský,Hantsch,Koza,Novák střídal:Žahourek,Nun,Vítek

Přidáno: 8.5.2022, 23:33:47 Autor: Zdeněk Šulc

1.5.2022, Ne | 24. kolo | A - mužstvo

Broumov 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Úvod zápasu se nám nepovedl a domácí po trestném kopu šli do vedení.Poté jsme domácí v poli začali přehrávat a po pěkných akcích jsme si vytvářeli šance,bohužel bez gólového efektu.Po přestávce naše převaha pokračovala a přišli vyrovnání. Domácí rozhodli z ojedinělé šance,my jsme už další příležitosti neproměnili a domácí tak s notnou dávkou štěstí získali tři body.

Branky: Novák

Sestava - hosté: Gall-Šolc,Fišer,Gazdík,Slivka-Štastný,Šulc,Kváš,Česák,-Koza-Novák střídal:Hantsch,Nun

Přidáno: 2.5.2022, 23:27:00 Autor: Zdeněk Šulc

23.4.2022, So | 22. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Lokomotiva HK
(1:1)

Dnes nás těší zisk tří bodů,ale z fotbalu boleli oči.Rozhodnutí zápasu přišlo v posledních pěti minutách kdy jsme vstřelili dvě branky.Z našeho týmu bych vyzdvihl gólmana Marka Galla.

Branky: Koza,Česák,Novák

Sestava - domácí: Gall-Charvát,Zákravský,Gazdík,Žahourek-Štastný,Kváš,Šulc,Česák,Koza,-Novák střídal:Kouřil,Vítek

Přidáno: 23.4.2022, 21:35:34 Autor: Zdeněk Šulc

9.4.2022, So | 21. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Trutnov B
(1:0)

K vidění byl pohledný fotbal se spoustou šancí,hosty  několikrát podržel gólman,hosté hned v úvodu druhé půle srovnali na 1:1,pak se krásně trefil z dálky Marek Šulc a třetí branku přidal David Novák po sam.úniku.Hosté snížili těsně před koncem na 3:2.Za týden má mužstvo volno /Poříčí se odhlásilo ze soutěže/,takže za dva týdny hostíme doma hradeckou Lokomotivu.

Branky: Novák2,Šulc

Sestava - domácí: Gall-Zákravský,Fišer,Gazdík,Slivka-Štastný,Šulc,Kváš,Česák-Novák,Koza střídal Hantsch,Šolc

Přidáno: 10.4.2022, 20:08:09 Autor: Zdeněk Šulc

2.4.2022, So | 20. kolo | A - mužstvo

Nepolisy 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Přivezli jsme povinné tři body,ale domácí neprodali kůži lacino,bojovali až do konce a oproti podzimu se o poznání zlepšili.Počasí ani terén fotbalu moc nepřáli a tak jsme rádi že to máme za sebou.

Branky: vlastní,Novák

Sestava - hosté: Gall-Zákravský,Gazdík,Šolc,Slivka,Štastný,Kváš,Šulc,Koza,Česák,Novák střídal:Žahourek

Přidáno: 2.4.2022, 21:03:43 Autor: Zdeněk Šulc

26.3.2022, So | 19. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Sobotka
(0:1)

Po slabé první půli jsme prohrávali o gól,po přestávce hosté odolávali až do 92.min. když po faulu na Nuna proměnil PK Novák. Na penalty jsme stejně jako na podzim získali bod navíc.Se ziskem dvou bodů jsme naprosto spokojeni.

Sestava - domácí: Gall-Šolc,Gazdík,Fišer,Slivka-Česák,Šulc,Kváš,Koza,Zákravský-Novák střídali:Štastný,Nun

Přidáno: 27.3.2022, 14:55:05 Autor: Zdeněk Šulc

13.3.2022, Ne | 17. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:0 Týniště
(0:0)

Na úvod jara jsme hostili aspiranta na postup Týniště,my jsme po ne zrovna vydařené zimní přípravě měli z utkání obavy ,ale kluci zápas zvládli a vybojovali remízu.Penalty vyšli lépe hostům a po zásluze si odvezli bod navíc.

Branky: penalty dal Novák,Zákravský, neproměnil Česák,Štastný

Sestava - domácí: Gall- Štastný,Gazdík,Fišer,Slivka-Zákravský,Kváš,Šulc,Novák,Česák-Koza střídal:Šolc,Feko

Přidáno: 13.3.2022, 18:24:47 Autor: Zdeněk Šulc

6.11.2021, So | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Nové Město n.M.
(2:0)

Poslední mistrovské utkání podzimu jsme hostili Nové Město,které nás v prvním kole porazilo 4:1,V prvím poločase jsme zahráli velmi dobře a naše vedení mohlo být výraznější.Po přestávce jsme polevili a hra upadla do průměru.Hosté snížili po rohovém kopu naším vlastencem,třetí branku jsme mohli přidat,ale šance jsme neproměnili a tak to bylo napínavé až do konce. Vítězství jsme nakonec uhájili a celkový zisk 32bodů znamená čtvrtou příčku podzimní tabulky.Za předvedené výkony zaslouží pochvalu celý tým.

Branky: Štastný,Zákravský

Sestava - domácí: Gall-Šulc,Fišer,Šolc,Slivka-Štastný,Kváš,Koza,Zákravský,Ponikelský-Novák střídal:Nun

Přidáno: 8.11.2021, 14:11:35 Autor: Zdeněk Šulc

30.10.2021, So | 15. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Odvézt z Roudnice tři body ,to se nám podařilo po několikaletém půstu až dnes a zaslouženě.Kluci zápas odjezdili a kdybychom proměnili šance nemuselo to být tak hektické. Zápas jsme dohrávali od 65min. o deseti po vyloučení  Tomáše Sýkory po druhé žluté. Patrikovi Štastnému přejeme brzké uzdravení.

Branky: Štastný ,Novák

Sestava - hosté: Gall- Šulc,Gazdík,Sýkora,Slivka-Štastný,Kváš,Zákravský,Česák,Koza-Novák střídal:Ponikelský,Šolc

Přidáno: 30.10.2021, 17:41:56 Autor: Zdeněk Šulc

28.10.2021, Čt | 14. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Náchod B
(2:1)

Dnes jsme zvítězili po solidním výkonu,roli nám usnadnilo vyloučení hostujícího hráče a následující penalta již v 11.min.Hosty zachránil o vyššího přídělu gólman a naše neproměnování šancí.V sobotu se již těšíme na derby v Roudnici a zveme naše příznivce ,výkop je v 14,00 hodin.

Branky: Štastný 2,Novák,Ponikelský

Sestava - domácí: Gall- Šulc,Gazdík,Sýkora,Slivka- Štastný,Kváš,Zákravský,Koza,Česák-Novák

Přidáno: 28.10.2021, 18:38:56 Autor: Zdeněk Šulc

23.10.2021, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:0 Třebechovice
(2:0)

Úvod zápasu byl z naší strany takový jalový,až  později jsme se dostali do hry a David Novák nás dostal do vedení .V druhé půli jsme již začali dávat góly a soupeře jsme přehráli .

Branky: Novák,Česák,Štastný,Zákravský

Sestava - domácí: Gall-Zákravský,Gazdík,Sýkora,Slivka,Česák,Charvát,Kváš,Koza,Štastný,Novák střídal:Zákravský,Šulc

Přidáno: 23.10.2021, 20:35:45 Autor: Zdeněk Šulc

17.10.2021, Ne | 12. kolo | A - mužstvo

Lázně Bělohrad 3:4 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Úvod zápasu nám vyšel parádně a již v 2min. jsme šli do vedení.Domácí jsme přehrávali a Česák zvýšil na 2:0,Další šance na třetí gól jsme neproměnili a domácí se postupně dostali do hry a snížili na 2:1.Po přestávce jsme postupně zvýšili vedení až na 4:1,Pak jsme si dali vlastence a domácí ožili ale stili pouze v 91min. upravit na konečných 4:3 . Po dvou zápasech kdy jsme vyšli bodově naprázdno jsme si připsali do tabulky tři body a za týden to chce potvrdit doma s Třebechovicemi.

Branky: Česák 2,Novák,Koza

Sestava - hosté: Gall-Slivka,Gazdík,Sýkora,Šulc- Česák,Charvát,Kváš,Štastný,Zákravský,Novák střídal :Koza,Ponikelský,Feko

Přidáno: 17.10.2021, 17:42:23 Autor: Zdeněk Šulc

10.10.2021, Ne | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Česká Skalice
(2:3)

Nevyšel nám úvod zápasu a hosté šli do laciného vedení,David Novák však v 15mi. vyrovnal,hosté byli dopředu nebezpeční a my  jsme vzadu nebyli moc jistí a dvakrát jsme inkasovali.Těsně před poločasem jsme snížili na 2:3.Drudý poločas jsme měli převahu ale bez střelby a s řadou nepřesností.Skalice tak i po vyloučení svého hráče vítězství uhájila.

Branky: Novák 2

Sestava - domácí: Šanda - Slivka, Sýkora,Gazdík,Koza - Česák,Ponikelský,Kváš,Štastný- Zákravský,Novák střídal:Feko

Přidáno: 10.10.2021, 18:41:09 Autor: Zdeněk Šulc

2.10.2021, So | 10. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Utkání na Novém Hradci se nám nepovedlo,prvních dvacet minut jsme měli převahu,ale šance jsme neproměnili.Poté se hra postupně vyrovnala a Štoček poslal domácí do vedení.V druhé půli jsme pokračovali v nevýrazné hře a domácí přidali ještě dvě branky,my jsme byli v koncovce žalostní a tak jsme si odvezli prohru,nutno říct že zaslouženě.Z našeho mužstva bych pochválil Jirku Šandu,který nám vypomohl z béčka .

Branky:

Sestava - hosté: Šanda-Slivka,Fišer,Sýkora,Šulc-Česák,Zákravský,Kváš,Koza,Šťastný- Novák střídal:Ponikelský,Šolc,Charvát

Přidáno: 2.10.2021, 19:29:11 Autor: Zdeněk Šulc

25.9.2021, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Broumov
(2:0)

Zapas se sousedem v tabulce jsme zvládli a upevnili si šestou příčku v tabulce.Broumov má mladé běhavé mužstvo,ale prosadil se až za stavu 3:0 z penalty.Za týden jedeme na Nový Hradec pokusit se prodloužit sérii bez prohry na sedm.

Branky:

Sestava - domácí: Gall-Šolc,Gazdík,Zákravský,Šulc-Česák,Charvát,Kváš,Koza,Šťastný-Novák střídali:Ponikelský,Sýkora,Feko,Nun

Přidáno: 25.9.2021, 21:51:49 Autor: Zdeněk Šulc

18.9.2021, So | 8. kolo | A - mužstvo

Lokomotiva HK 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Z Lokálky si opět odvážíme tři body,oproti minulému týdnu nám chyběli čtyři hráči,ale zvládli jsme to a zaslouženě zvítězili,škoda neproměněných šancí naše vítězství mohlo být jednoznačnější.Pochvalu zaslouží všichni kluci,výborně zahráli naši mladíci.Za týden nás čeká nepříjemný Broumov.

Branky: ŠŤASTNÝ,NOVÁK

Sestava - hosté: Gall-Slivka,Gazdík,Sýkora,Šulc- ,Štastný,Zákravský,Charvát, Česák,Ponikelský,Novák střídal Nun,Hrubý

Přidáno: 18.9.2021, 20:36:50 Autor: Zdeněk Šulc

11.9.2021, So | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 8:2 Velké Poříčí
(3:1)

Dnes to bylo jen otázkou skóre,v první půli jsme toho spoustu zahodili po přestávce to tam již začalo padat.My jsme se poprvé sešli v kompletní sestavě a s chutí si zastříleli.

Branky: Zákravský 3,Novák 2,Ponikelský,Šťastný,Fišer

Sestava - domácí: Gall-Kváš,Gazdík,Fišer,Šulc-Ponikelský,Zákravský,Charvát,Koza,Česák-Novák střídali:Sýkora,Slivka,Šolc,Šťastný,Nun

Přidáno: 12.9.2021, 08:07:53 Autor: Zdeněk Šulc

5.9.2021, Ne | 6. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Do Trutnova jsme odcestovali ve značně okleštěné sestavě/-5 hráčů oproti minulému zápasu/,přesto jsme šli po čtvrt hodině do vedení po Novákově střele z 20m.Škoda že jsme v prvním poločase nepřidali druhou branku.Po přestávce získali domácí převahu a když jsme neproměnili nájezd čtyř našich na jednoho domácího přišel trest tři minuty před koncem z penalty.V rozstřelu jsme tentokrát nedali pátou penaltu /hrající trenér Martin Mun ,který musel odehrát celý zápas/ a tak si přivážíme jeden bod.

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Gazdík,Fišer,Slivka-ZákravskýKoza,Kváš,Česák-,Novák,Nun, střídal :Hrubý

Přidáno: 6.9.2021, 07:15:40 Autor: Zdeněk Šulc

28.8.2021, So | 5. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:0 Nepolisy
(1:0)

V prvním poločase ještě hosté odolávali,několikrát je zachránil výborný gólman,po přestávce jsme již spustili brankostroj a diváci viděli pět branek.Nepolisy s touto sestavou budou mít velké problémy něco uhrát.V našem týmu má za sebou úspěšnou premiéru Tomáš Česák,naopak stínem zápasu bylo zranění Patrika Šťastného,kterému přejeme brzké uzdravení.

Branky: Novák 2,Nun 2,Česák,Šťastný

Sestava - domácí: Gall-Kváš,Sýkora,Gazdík,Šolc-Ponikelský,Charvát,Koza,Šťastný-Novák,Zákravský střídali:Česák,Vostál,Nun,Hrubý

Přidáno: 29.8.2021, 06:31:39 Autor: Zdeněk Šulc

21.8.2021, So | 4. kolo | A - mužstvo

Sobotka 3:3 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Po první půli jsme zaslouženě prohrávali 2:0 a když domácí po přestávce přidali třetí branku bylo to s námi hodně nahnuté.Po příchodu Martina Nuna v 60min. jsme během několika minut snížili na 3:1 a najednou  to šlo,domácí jsme dostali pod tlak a během deseti minut bylo vyrovnáno,čtvrtá branka visela na vlásku-Novák těsně vedle  a břevno a Nun neproměnil ,penalty jsme proměnili všichni a tak si vezeme zaslouženě dva body.

Branky: Nun 2,Ponikelský

Sestava - hosté: Gall-Šolc,Fišer,Gazdík,Kváš-Ponikelský,Charvát,Koza,Sýkora,Zákravský-Novák střídal:Nun

Přidáno: 22.8.2021, 05:52:51 Autor: Zdeněk Šulc

14.8.2021, So | 3. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:4 Solnice
(1:2)

Dnes jsme se nevyvarovali chyb v defenzivě a kvalitní soupeř toho dokázal využít.Solnice zvítězila zaslouženě,ale my jsme ji to hodně ulehčili.

Branky: Koza

Sestava - domácí: Gall-Šulc,Gazdík,Sýkora,Kváš-Štastný,Koza,Charvát,Ponikelský-Novák,Zákravský střídali:Šolc,Fišer,Nun

Přidáno: 15.8.2021, 06:16:42 Autor: Zdeněk Šulc

8.8.2021, Ne | 2. kolo | A - mužstvo

Týniště 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Na hřišti favorita jsme odehráli dobrý zápas,domácí se nedokázali prosadit a nám se podařilo vyroovnat a po bezchybných penaltách ještě získat bonusový bod navíc.

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Sýkora,Gazdík,Kváš- Štastný,Koza,Charvát,Zákravský,Ponikelský-Novák střídali:Šolc,Nun

Přidáno: 10.8.2021, 06:59:52 Autor: Zdeněk Šulc

31.7.2021, So | 1. kolo | A - mužstvo

Nové Město n.M. 4:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Utkání nevalné úrovně,hra v poli vyrovnaná s naší mírnnou převahou bez zakončení,domácí po dvou chybách ve středu obrany získali dvoubrankové vedení.Po přestávce jsme přidali,snížili na 2:1,a byli jsme blízko vyrovnání,ale po vyloučení Honzy Charváta po přísné druhé žluté kartě/60min./ jsme na zvrat už neměli.

Branky: Sýkora

Sestava - hosté: Gall-Koza,Sýkora,Fišer,Šulc- Ponikelský,Charvát,Kváš,Zákravský,Gazdík,Novák střídal Nun

Přidáno: 1.8.2021, 12:36:42 Autor: Zdeněk Šulc