zimní příprava Kunčice : Nový Bydžov B So 13.2.2010 10,00
zimní příprava Nový Bydžov SD : Kunčice St 17.2.2010 18,45
zimní příprava Roudnice A : Kunčice Ne 21.2.2010 13,30
zimní příprava Chlumec n. C. : Kunčice So 27.2.2010 11,45
zimní příprava Kunčice : Rožďalovice So 6.3.2010 15,15
zimní příprava Kunčice : Malšovice So 13.3.2010 10,30
baráž Lázně Bělohrad : Kunčice Ne 20.6.2010 17:00
baráž Kunčice : Lázně Bělohrad St 23.6.2010 17:00

23.6.2010, St | baráž | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Lázně Bělohrad
(3:0)

Odveta druhého barážového utkání se nesla ve znamení rušivých a zaručených zpráv o tom, že si stejně oba dva aktéři zahrají příští sezónu Krajský přebor. Tyto spekulace jsme odmítli akceptovat a hráčům jsme kladly do hlavy myšlenku, že nikdo jiný, ale jenom oni si musí příslušnost do krajské soutěže zajistit výkonem na hřišti. A ono to šlo. Hned od první minuty jsme se zakousli do soupeře o dlouho nepustili. Již první minuta mohla být gólová, ale Šulc M. zaváhal se střelou a nic z toho nebylo. Vše načal Laštovička, který skóroval ve 3 minutě a udal tak ráz nejbližším minutám. Akce střídala akci. Byly k vidění i velice fotbalové akce, kterým chyběla jenom přesnější koncovka. Ve 13 minutě přešel středem hřiště Kratochvíla a dva metry před velkým vápnem vystřelil svoji levou nohou a byl z toho krásný gól v síti soupeře. Nyní jsme vedli již 2 : 0. Teprve ve 14 minutě soupeř trochu vystrašil našeho brankáře, ale pouze vystrašil. Potom jsme opět roztáčeli náš kolotoč šancí a nebezpečných akcí. Byli k vidění nebezpečné přímé kopy v podání Doležala a další šance. Jedna pěkná kombinační akce byla korunována třetím gólem a střelcem byl Doležal 3 : 0. Paráda. Další gól měl na své hlavě opět Doležal, ale míč šel těsně nad. Opravdu fotbalová akce se narodila ve 41 minutě, kdy Laštovička krásně uvolnil Vítka, ale bohužel jeho střelecký pokus zastavila již třetí tyč v tomto utkání. Takže skončil první poločas jednoznačným vývojem pro naše barvy. A jak se říká, kdyby to bylo do dvacáté minuty 5 : 0, tak se nikdo nemohl divit. Začátek druhého poločasu byl opět v naší režii. Po velice dobře zahraném signálu při rohovém kopu se do obrovské šance dostal Laštovička, ale hlavou mířil těsně mimo. V 56 minutě se individuálně prosadil Hruška, ale zase mimo. V 57 minutě se k naší nelibosti prosadili hosté, když snížili na 3 : 1. Ovšem naše odpověď přišla v 64 minutě, kdy centr z pravé strany lehce tečoval Doležal a bylo to potěšujících 4 : 1 pro náš klub. V této části utkání hosté již vyrovnali hru a snažili se s výsledkem něco udělat. Zahrávali několik standardních situací a přímých kopů, ale nic zásadního z toho nebylo. Nám se opět podařil závěr utkání a soupeřovu branku jsme ohrožovali hlavně z dobře zahraných rohů a přímých kopů. Hostující brankář musel dvakrát s velikou námahou vytěsnit přímý kop Doležala. Závěrečné minuty jsme si již takticky pohlídali a mohli se radovat z velice dobrého výkonu a řadou velice fotbalových akcí. Jak jsme psal minule, byl jsem zklamán z nasazení celého mužstva a některých individuálních výkonů. To ovšem na dnešní utkání neplatí a musím všechny moc a moc pochválit za kolektivní výkon s řadou velice dobrých výkonů jednotlivců. Ten zápas se líbil i přihlížejícím divákům, kteří se dostavili ve velice hojném počtu a viděli kvalitní výkon domácího mužstva, které si uhájilo příslušnost v Krajském přeboru.

Branky:

Sestava - domácí: Gall Zeman, Kratochvíla,Beneš,Šulc R., Novák(75 Turek),Vítek,Laštovička(89 Majer),Šulc M(84 Slavětínský) Doležal, Hruška(61 Hornych)

Sestava - hosté:

ŽK: 2 : 3  ČK:   Diváci: 400  Rozhodčí: Martínek Miroslav

Přidáno: 25.6.2010, 09:53:30 Autor: Miloš Kneifel

20.6.2010, Ne | baráž | A - mužstvo

Lázně Bělohrad 3:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Náš první barážový zápas jsme zahajovali na hřišti našeho soupeře Lázně Bělohrad. Věděli jsme, že domácí mužstvo praktikuje nepříjemný fotbal s důrazem v osobních soubojích a rychlím přechodem do útoku. Proto jsme na začátku na tento fakt naše hráče upozorňovali. Samotná hra se v prvním poločase přelévala na obě strany. My jsme měli první možnost v 7 minutě, kdy se po přízemním centru dostal před brankáře Šulc M., ale domácího brankáře nepřekonal. Domácí se prezentovali agresivním napadáním naší rozehry a díky tomu se dostali v 18 minutě za naší obranu, ale naštěstí do ofsajdové pozice. Další akce z naší strany byla po levé straně, kdy se do zakončení opět dostal Šulc M.,ale jeho střela byla zablokována. V 32 minutě prověřil pozornost brankáře hostí Doležal pohotovou střelou z otočky, ale nic z toho nebylo. Do konce prvního poločasu domácí ohrožovali naší bránu většinou z přímých kopů a rohů. Bylo z toho několik skrumáží, ale s tím si naše obrana poradila. Závěr poločasu byl trochu rozkouskovaný, neboť rozhodčí udělil několik žlutých karet na obě strany. Poločas tedy 0 : 0. Začátek druhého poločasu byl ve znamení naši aktivity. Již ve 47 minutě jedovatě pálil Doležal a domácí brankář musel jeho střelu vyrazit pouze před sebe, ale k dorážce jsme se nedostali. Asi rozhodujíc chvíle nastala v 50 minutě, kdy se ve vápně uvolnil Vítek a obránce domácích musel faulovat. Kopal se pokutový kop. Bohužel, tentokrát náš střelec Doležal minul bránu a na stavu se tedy nic neměnilo, ale asi v naších hlavách něco ano. Bylo vidět, že nás to dostalo pod psychický tlak a naopak domácím narostla křídla. V 50 minutě zahrávali domácí zkrácený rohový kop a po zmatku v pokutovém území se radovali, neboť míč skončil naší síti.Takže 1 : 0 pro domácí. Bohužel v 60 minutě po naší ztrátě míče uprostřed hřiště, domácí podnikly rychlý brejk a jejich útočník byl faulován na rozhraní pokutového území. Rozhodčí ukázal na penaltu. Domácí svoji šanci využili a bezpečně proměnili nařízený pokutový kop 2 : 0. Bylo vidět, že jsme v útlumu. A to jsme ještě nevěděli v jakém. V 62 minutě bylo opět zle, neboť při standardní situaci jsme špatně a nedůsledně bránili a na centrovaný míč si pohodlně naskočili tři domácí hráči a bylo to 3 : 0. Prostě jsme byli v této fázi na lopatkách. Je paradoxní, že se domácí za tohoto stavu zatáhli do větší defenzívy a umožnili nám pomalu rozjet závěrečný tlak. Začalo to rohovým kopem v 65 minutě, ale závar před bránou jsme nedokázali prostřelit. Lehkou radost nám udělal Beneš, když snížil v 69 minutě střelou pod břevno domácí svatyně. V závěrečném tlaku jsme pokračovali, ale letos nemáme potřebné štěstí, neboť všechny střely a hlavičky těsně minou cíl. V závěru stojí zmínit krásnou střelu domácích v 89 minutě kdy se asi z 30 metrů otřela o břevno. Takže první souboj o udržení nám hrubě nevyšel, neboť domácí podle mého mínění do zápasu daly více srdce a bojovnosti a o lepší výsledek nás připravili individuální chyby našich hráčů, které nás bohužel provázejí celou sezónu. Odveta bude pouze na nohou a v hlavách našeho mužstva.

Branky: 69 min.Beneš

Sestava - domácí: Gall Zeman, Turek,Šulc R.,Novák(85 Kratochvíla) Vítek, Laštovička,Beneš(71 Slavětínský),Šulc M Doležal, Hruška(59 Hornych)

ŽK: 2:3  ČK:   Diváci: 350  Rozhodčí: Šmída Vladislav

Odkaz na web
Přidáno: 23.6.2010, 14:08:14 Autor: Miloš Kneifel

27.2.2010, So | zimní příprava | A - mužstvo

Chlumec n. C. 2:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Do zápasu jsme opět nastoupili v kombinované sestavě,zatím v každém zápase turnaje nám chybí min.5-7 hráčů .Na druhou stranu dostali příležitost hráči širšího kádru a trenér si mohl udělat obrázek o jejich výkonosti a použitelnosti pro A mužstvo.Po prohrané první půli jsme po přestávce snížili a vyrovnání vyselo na vlásku,bohužel naše zakončování šancí bylo nepřesné.

Branky: Zeman

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šanda,Gall,Vítek O.,Zeman,Pechar,Kratochvíla,Šulc R.,Šulc M.,Laštovička,Vítek P.,Málek,Rohlíček,Doležal,Charvát T.

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 27.2.2010, 21:00:21 Autor: Zdeněk Šulc

30.1.2010, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Hořice
(0:1)

Po prohrané první půli jsme po přestávce snížili a mohli i vyrovnat,ale chybělo přesnější zakončení.

Sestava - domácí: Šanda,Gall,Vítek O.,Zeman,Pechar,Kratochvíla,Šulc R.,Šulc M.,Laštovička,Málek,Vítek P.,Charvát T. a J.,Rohlíček,Doležal

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí:

Přidáno: 27.2.2010, 17:19:47 Autor: Admin

23.1.2010, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:4 Černilov A
(0:1)

První zápas zimního turnaje jasně ukázal, že ještě spíme zimním spánkem a pro některé byl tento zápas prvním kontaktem s míčem po podzimní přestávce. Podle toho to také vypadalo. Soupeř byl od začátku pohyblivější a fotbalovější. Bylo vidět, že mužstvo Černilova sází na dravé mládí, které rozhodně nezklamalo. Nám scházelo vše. Pohyb, přesná přihrávka, komunikace a důrazněnjší zakončení některých akcí. Zápas jednoznačně ovládl celek z Černilova. Zvláště ve druhém poločase, kdy pro zranění musel odstoupit Bárta Radek, naše obranná činnost nebyla vůbec uspokojivá. Doufám, že v dalších utkáních se naše hra bude vyvíjet tím správným směrem. Tedy k mnohem větší kvalitě než jsme předvedli v tomto zápase a do hry se zapojí více hráčů.

Branky:

Sestava - domácí: Šanda, (Vítek O.) Zeman, Bárta, Turek, Majer Novák, Šulc R, Charvát J, Hrubý(50"Charvát T) Doležal, Brzek (15" Hornych)

Názor soupeře
Přidáno: 27.1.2010, 14:50:46 Autor: Miloš Kneifel

12.8.2009, St | pohár | A - mužstvo

Mostek 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Do zápasu jsme nastoupili v omlazené sestavě se třemi dorostenci ,domácí mužstvo šlo do vedení již v 6 min. a hrálo důrazný rychlý fotbal.Náš výkon v první půli byl hanebný ,po přestávce jsme přidali na důrazu a vyrovnali.V závěru nedal tutovku P.Vítek a z protiútoku jsme inkasovali.Za předvedený výkon zaslouží pochválit jen R.Šulc , bojovník P.Vítek a O.Vítek v brance.

Branky: Petr Vítek

Sestava - hosté: O.Vítek- Pechar,Šulc R.,Bárta,Podzimek- Novák,Turek,P.Vítek,Šulc M.- Charvát,Ryba

Přidáno: 13.8.2009, 16:14:49 Autor: Zdeněk Šulc

1.8.2009, So | pohár | A - mužstvo

Probluz 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Za umorného vedra rozhodl o postupu P.Vítek z pokutového kopu.Tentýž hráč druhou penaltu neproměnil.

Branky: 39´Vítek P.

Sestava - hosté: Šanda - Čáslavský, Beneš, Pechar, Novák - Šulc M.,Vítek P., Samek (81´Tůma), Charvát - Slavětínský, Hruška

Přidáno: 1.8.2009, 19:25:50 Autor: Petr Hypius

28.7.2009, Út | letní příprava | A - mužstvo

Chlumec n. C. 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V tomto utkání dostali příležitost všichni hráči kádru.Hrála se velmi dobrá připrava.Střelecky jsme se prosadili ve druhém poločase.I domácí si vypracovali šance ,které ale nedokázali proměnit.S utkáním jsem spokojen.

Branky: 60´Vítek P. 76´Hornych 85´Hruška

Sestava - hosté: 1pol. Šanda - Zeman, Beneš, Charvát J., Podzimek - Šulc M., Vítek P., Samek, Majer (10´Slavětinský) - Bitnar, Charvát T. 2pol. Šanda - Novák, Beneš (60´Charvát T.), Pechar, Turek - Hornych, Charvát J., Vítek P., Šulc M. - Hruška, Slavětínský

Přidáno: 29.7.2009, 19:46:01 Autor: Petr Hypius

25.7.2009, So | letní příprava | A - mužstvo

Kratonohy 4:4 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Branky: Samek 2,Charvát,Novák

Sestava - hosté: Šanda-Zeman,Beneš,Pechar,Podzimek - Novák,Šulc M.,Charvát,Hrtánek- Hruška,Samek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Koki

Přidáno: 26.7.2009, 00:25:38 Autor: Zdeněk Šulc