20.6.2010, Ne | 26. kolo | B - mužstvo

Třebeš 3:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Vzhledem k souběžně hrané baráži o udržení A mužstva v krajském přeboru v Lázních Bělohrad se náš B tým k utkání nedostavil. Do tabulky bude soupeři započítán výsledek 3:0 kontumačně.

Branky: Pultar - Boniš, Brzek, Karmín

Sestava - domácí: Šanda - Pechar, Kvasnička, Kneifel, R. Šulc - Pultar, Laštovička (46. Gall), Novák (56. M. Šulc), Hrubý - Hornych, Hruška (63. Seidl)

Sestava - hosté: Brambora - Dresler (65. M. Brambora), Baďura, Karmín, Záruba - Brzek, Boniš, Sadílek, Karlík (80. Vobejda) - Čtvrtečka (85. Kalhous), Pražák

ŽK: 2:1  ČK: 2:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Krejska (Slavíček a Čožík)

Přidáno: 13.6.2010, 20:46:40 Autor: Admin

9.6.2010, St | 22. kolo | B - mužstvo

Chlumec n. C. B 3:3 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Dohrávka v Klamoši zkončila spravedlivou remízou.

Branky: Hornych,Šulc M.,Vítek O.

Sestava - hosté: Šanda-Kubišta,Kvasnička,Kneifel,Šulc R.-Hrubý,Laštovička,Šulc M.,Hruška-Hornych,Vítek O. STŘÍDAL: Saidl J.

Přidáno: 9.6.2010, 22:25:26 Autor: Zdeněk Šulc

5.6.2010, So | 24. kolo | B - mužstvo

Nepolisy 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V utkání bohatém na šance jsme díky zahazování příležitostí získali pouze bod.To co dokáží naši útočníci zahodit je opravdo umění!!!

Branky: Hornych,Šulc M.

Sestava - hosté: Šanda- Šulc R.,Kvasnička,Kneifel,Kubišta-Málek/60.Saidl/,Šulc M.,Majer,Hrubý-Hornych,Vítek O.

Přidáno: 7.6.2010, 18:47:14 Autor: Zdeněk Šulc

30.5.2010, Ne | 23. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:3 Kobylice
(1:1)

V pohledném a kvalitním derby utkání hosté na rozdíl od domácím své šance proměnili, a tak si odvezli 3 body.

Branky: Laštovička - Archalous, Šoufek, Dvořák

Sestava - domácí: Šanda - R. Šulc, Kvasnička, Pechar, Kubišta - Pultar (61. Málek), Valášek, Laštovička, Hrubý - Slavětinský, Hornych (46. M. Šulc)

Sestava - hosté: Holý - Pozler, Khol, Archalous, Šoufek - Rieger (46. Kubišta), Vávra, J. Pšenička (72. O. Pšenička), Filip Marek - Němec, Dvořák (88. Havlíček)

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 150  Rozhodčí: Kincl (Krejska a Ježek)

Přidáno: 31.5.2010, 10:29:14 Autor: Admin

16.5.2010, Ne | 21. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:5 Smiřice
(0:1)

V prvním poločase byl k vidění poměrně vyrovnaný fotbal, ovšem ve druhé půli jsme byli několikrát potrestáni z brejkové situace a prohráli vysoko 1:5.

Branky: Hornych - Zapadlo, Koza, Čížek, Korenčík, Koutník

Sestava - domácí: Vítek - Pechar (46. Novák), Kvasnička, Beneš, R. Šulc - Pultar, Málek (54. Mihl), Laštovička, Hrubý - Hruška (46. M. Šulc), Hornych

Sestava - hosté: Hottmar - Runkas, Ponikelský, Matějček, Černý (78. Korenčík) - Zemek, Melichárek (73. Šlesingr), Čížek, Koutník - Zapadlo (27. Koza), Smrček

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí:

Přidáno: 17.5.2010, 14:53:34 Autor: Admin

1.5.2010, So | 19. kolo | B - mužstvo

Velichovky 5:2 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Branky: 36. z pen., 37., 47., 50. a 58. Bělina - 56. Bárta, 88. Pultar

Sestava - domácí: Hasník - Bém, Kašpar (80. J. Šubrt), Hornych, Hiesl (14. Paleček, 71. Šolc) - M. Šubrt, Rieger, Petráček - Bělina, Karel, Košinar

Sestava - hosté: Gall - Šulc, Ryba, Mihl, Jíra - Fiala, Málek, Hrubý - Rakitsky, Bárta, Pultar

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Štancl (Zvolánek a Filip)

Přidáno: 7.5.2010, 17:35:10 Autor: Admin

25.4.2010, Ne | 18. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:4 Červeněves
(0:2)

Soupeř byl ve všech činnostech lepší a zaslouženě si odvezl plný počet bodů.

Branky:

Sestava - domácí: Gall - R. Šulc, Kvasnička, Pechar, Kneifel (42. Fiala) - P. Vítek, Laštovička, Málek, Pultar (50. O. Vítek) - Slavětinský, M.Šulc (53. Kubišta)

Sestava - hosté: Vlášek - Rohlíček, Myška, Nožička, Vrabec - Vobořil, Drobný (74. Dufek), Martinič, Trejbal - Wojcik, Gorel(46. Vantura)

ŽK: 0:3  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí:

Přidáno: 18.5.2010, 09:17:39 Autor: Admin

18.4.2010, Ne | 17. kolo | B - mužstvo

Lovčice 2:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Soupeř po první půli vedl o dvě branky. Ve druhém poločase se našim borcům podařilo snížit, ale na bodový zisk to nestačilo. V příštím kole zavítá na naše hřiště tradiční soupeř z Červeněvsi.

Branky: D. Koubek 2(1 z pen.) - Pechar

Sestava - domácí: Appl - Havlíček, D. Koubek, V. Rusín, Drozen - Jilemnický (80. Žižka), T. Volejník (85. R. Volejník), Tůma (46. Hošek), Kupka - Kafka, Chára

Sestava - hosté: Vítek O. - R. Šulc,Kvasnička, Pechar, Kubišta - Laštovička, Málek, Majer, Hrubý - Tůma (57. M. Šulc), Pultar

ŽK: 2:3  ČK: 0:1  Diváci: 80  Rozhodčí:

Přidáno: 19.4.2010, 15:57:43 Autor: Admin

11.4.2010, Ne | 16. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Stěžery A
(3:1)

V derby proti Stěžerám jsme měli jasně navrch a potvrdili převahu vítězstvím, přestože ve druhém poločase jsme zahodili několik brankových příležitostí.

Branky: Hrubý, Laštovička, Málek, O. Vítek

Sestava - domácí: Gall - R. Šulc, Kvasnička, Pechar, Kneifel - Novák (56. M. Šulc), Laštovička, Málek (82. Kubišta), Hrubý - Slavětínský, Pultar (66. O. Vítek).

Sestava - hosté: Hulaj - Pech, Klouček, Polívka (39. Jan Pešl), Samšeňák (85. Hynek) - Šulc, Jak. Pešl, Trnka, Široký - Halamka, Sádovský (66. Hanousek)

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí:

Přidáno: 12.4.2010, 13:10:46 Autor: Admin

3.4.2010, So | 15. kolo | B - mužstvo

Myštěves 1:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V prvním poločase šli do vedení domácí,naše mužstvo vyrovnalo těsně před poločasem.V druhé půli jsme měli převahu i šance, ale neproměnili jsme ani jedinou.

Branky: Charvát T.

Sestava - hosté: Vítek- Kubišta,Pechar,Kvasnička,Kneifel-Charvát T.,Laštovička,Málek,Novák- Hruška,Pultar střídali:Hrubý,Šanda

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Vízek

Přidáno: 4.4.2010, 10:02:09 Autor: Zdeněk Šulc

8.11.2009, Ne | 14. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:3 Kosičky
(1:2)

Zápas se pro nás vůbec nevyvíjel dobře,po 20min.jsme prohrávali 0:2.Ještě do poločasu snížil po samostatné akci Marek Šulc.Po přestávce jsme již měli hru pod kontrolou a soupěři jsme nasázeli čtyři branky a další šance jsme neproměnili.Po sobotní rozlučce to byl náročný zápas,který jsme nakonec zvládli na jedničku a v tabulce přezimujeme v relativně klidnějších vodách.

Branky: Hruška 2,Pultar2,Šulc M.

Sestava - domácí: Gall - Kneifel,Kvasnička,Charvát,Šulc R.- Šulc M./75.Machač/,Laštovička,Vítek,Pultar-Slavětínský,Hruška/85.Peml/

Přidáno: 8.11.2009, 16:52:00 Autor: Zdeněk Šulc

1.11.2009, Ne | 13. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Třebeš
(2:0)

Proti papírově silnému soupeři odehrálo naše mužstvo velmi dobrý zápas a vzhledem k vypracovaným šancím je výsledek pro hosty ještě lichotivý.Třebeš si téměř nevypracovala žádné šance a naopak my jsme další 4-5tutovek neproměnili.Pochvalu tentokrát zaslouží celé mužstvo,výborně zahrál Z.Hornych,krerý byl u všech branek .

Branky: Hornych 2,Hrubý,Šulc M.

Sestava - domácí: Gall-Kneifel,Mihl,Kvasnička,Šulc R.-Pultar,Laštovička,Novák,Hrubý/83.Kubišta/-Hruška/73.Šulc M./,Hornych/80.Šanda/

Přidáno: 1.11.2009, 17:04:52 Autor: Zdeněk Šulc

25.10.2009, Ne | 12. kolo | B - mužstvo

Probluz 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V derby s blízkou Probluzí skončil první poločas vyrovnaně 1:1. Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, byli o branku lepší a tři body zůstávají u nich doma. Příští neděli přivítáme doma Třebeš.

Branky: Čtvrtečka z pen., Brzek - Novák

Sestava - domácí: L. Brambora - M. Dresler, M. Brambora (61. Tichý), Sedílek, Karlík - L. Dresler, Boniš, Karmín, Baďura - Čtvrtečka, Brzek (82. Kalhous)

Sestava - hosté: Gall - Šulc, Kvasnička, J. Charvát, Pultar - Hrubý, Novák, Vítek, Šanda (60. Jíra) - Hornych, Hruška

ŽK: 0:1  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Kincl (R. Tlustý a Blažek)

Přidáno: 26.10.2009, 08:14:59 Autor: Admin

18.10.2009, Ne | 11. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:4 Nepolisy
(0:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně,šance však zůstali nevyužity.Naše převaha trvala ,ale branky se dočkali hosté ,když se po vyběhnutí Šandy mimo vápno trefil z 35m do prázdné branky hostující záložník.Po přestávce jsme začali náporem ,ale Nepolisy opět po odraženém míči dali druhou branku a definitivně tím zlomili naši snahu o vyrovnání.Naše hra upadla do podprůměru a ještě jsme dvakrát inkasovali.Konečný výsledek je pro nás krutý,ale na druhou stranu nasazení naší útočné dvojice bylo tristní a bez útoku se hrát nedá.

Branky:

Sestava - domácí: Šanda- Kneifel,Mihl,Kvasnička,Šulc R.- Charvát T./46.Žahourek/,Šulc M.,Charvát J.,Hrubý-Hruška/75.Vítek O./,Hornych/75.Machač/

Přidáno: 18.10.2009, 21:09:40 Autor: Zdeněk Šulc

10.10.2009, So | 10. kolo | B - mužstvo

Kobylice 2:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na horké půdě v Kobylicích jsme začali velmi dobře a již v 8min. se hlavičkou trefil Laštovička.Poté si domácí vytvořili převahu,ale nedařilo se jim v koncovce.Na začátku druhé půle nás jako tradičně podržel Marek Gall a naopak Pultar po přihrávce Honzy Charváta zvýšil na 0:2.Domácí však nesložili zbraně a během deseti minut vyrovnali.Vítěznou branku našeho týmu dal v 90min.Jindra Laštovička a rozhodl tak,že tři body putují do Kunčic.

Branky: Laštovička 2 , Pultar.

Sestava - hosté: Gall-Kneifel,Mihl,Kvasnička,Šulc R.-Šulc M.,Laštovička,Charvát J¨.(80.Machač),Hrubý(71.Charvát T.)-Hornych(84.Šanda),Pultar

Přidáno: 10.10.2009, 18:51:54 Autor: Zdeněk Šulc

4.10.2009, Ne | 9. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Chlumec n. C. B
(0:0)

V zápase rezerv se hrál vyrovnaný fotbal, jehož rozuzlení přišlo až ke konci zápasu. Utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. K dalšímu zápasu zajíždí B tým v sobotu do Kobylic.

Branky: Kvasnička z pen. - Chára

Sestava - domácí: Vítek - R. Šulc, Kvasnička, Kubišta, Kneifel (68. Machač) - M. Šulc, Laštovička, J. Charvát, Pultar - Slavětínský (64. Šanda), T. Charvát (75. Hrubý)

Sestava - hosté: Sedláček - Kloz, Appl, Miške, Chára - Myška, Jankovský, Janda, Bráborec - Pařízek (72. Volný), Havránek (57. R. Koliáš)

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Blažek (Vlachý a Tlustý R.)

Přidáno: 10.10.2009, 09:46:49 Autor: Admin

26.9.2009, So | 8. kolo | B - mužstvo

Smiřice 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

V prvním poločase mohli jít do vedení domácí,ale šance neproměnili.Bylo to naopak naše mužstvo,které se ujalo vedení Novákem.Po přestávce jsme zahazovali šance my ,naštěstí Smiřice vychytal Mára Gall a deset minut před koncem přidal gólovou pojistku Petr Pultar.Naše mužstvo zvítězilo zaslouženě,výborně zachytal Marek Gall a ve středu pole dominovali Radek Novák a Jindra Laštovička ,také ostatní nezklamali.Za týden v domácím prostředí je potřeba toto vítězství potvrdit ziskem tří bodů ,které by náš tým posunul do klidnějších vod tabulky.

Branky: Novák,Pultar

Sestava - hosté: Gall-Kneifel,Kvasnička,Majer,Šulc R.-Pultar,Laštovička,Novák,Hrubý/78.Machač/-Hornych,Hruška/86.Šanda/

Přidáno: 28.9.2009, 10:49:27 Autor: Zdeněk Šulc

19.9.2009, So | 7. kolo | B - mužstvo

Prasek 4:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

B mužstvo zajíždělo na půdu Prasku s vidinou zisku alespoň bodu. Představa se ovšem nevyplnila, protože soupeř byl lepší, často ohrožoval naši branku a zaslouženě zvítězil. K dalšímu zápasu zajíždíme na půdu Smiřic.

Branky: 46. Bárta R.

Sestava - hosté: Vítek - Šulc, Kvasnička, Mihl, Bárta - Hrubý, Málek (77. Fiala), Lašťovička, Pechar - Bárta (46. Jíra), Pultar

ŽK: 0:3  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí:

Přidáno: 25.9.2009, 12:35:00 Autor: Admin

13.9.2009, Ne | 6. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Velichovky
(0:0)

K vidění byl vidět solidní fotbal v podání obou mužstev.Góly padali až po přestávce a ještě v 81.min.jsme vedli 3:0.Velichovky dokázali v závěru utkání vstřelit dvě branky a naše mužstvo se ještě strachovolo v nastaveném čase o tři body.Důležité vítězství jsme nakonec uhájili.

Branky: P.Vítek 2, Hrubý

Sestava - domácí: O.Vítek-Mihl,Kvasnička,Charvát,Šulc R. - Hrubý,Málek/80.Kubišta/,Laštovička,P.Vítek - Pultar,Slavětinský/65.Kneifel/

Přidáno: 13.9.2009, 20:40:04 Autor: Zdeněk Šulc

5.9.2009, So | 5. kolo | B - mužstvo

Červeněves 2:3 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

První body získalo naše mužstvo díky výkonu v první půli ,kdy dokázalo dát tři branky .Po přestávce domácí snížili,ale vyrovnat se jim již nepodařilo.Pochvalu zaslouží za bojovnost celé mužstvo a výborný Marek Gall,který premiéru v kunčickém dresu zvládl na jedničku.

Branky: O.Vítek,Hrubý,Kneifel

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Kvasnička,Mihl,Jíra-Hrubý,Málek,Kubišta,Jíra-Hruška,O.Vítek,Charvát T.

Přidáno: 5.9.2009, 22:59:14 Autor: Zdeněk Šulc

23.8.2009, Ne | 3. kolo | B - mužstvo

Stěžery A 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Domácí šli do vedení již v 8min. po zaváhaní naší defenzivy.Během deseti minut vyrovnal po pěkné kombinační akci Hruška.Hrálo se převážně ve středu pole bez větších příležitostí na obou stranách.Po přestávce jsme darovali domácím druhou branku a některým našim hráčům docházeli síly .Naši hru oživil příchod dorostenců,ale k vyrovnání to nestačilo.

Branky: Hruška

Sestava - hosté: Kvasnička L.- Pechar,Kvasnička,Mihl,Šulc R.-Kneifel,Turek,Málek,Hrubý-Pultar,Hruška STŘÍDALI:Čáslavský,Laštovička,Šulc M.

Přidáno: 29.8.2009, 11:48:29 Autor: Zdeněk Šulc

16.8.2009, Ne | 2. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Myštěves
(1:2)

V prním domácím zápase na domácí půdě v nové sezóně se naše B mužstvo střetnulo s tradičním soupeřem z Myštěvse. Utkání bylo rozhodnuto již v prvním poločase, kdy jsme prohrávali 1:2. Ve druhé půli se již změna skóre nekonala a soupeř si tak odvezl tři body za vítězství. Ve třetím kole zavítáme na hřiště Stěžer.

Branky: Kneifel z pen. - Maňásek, vlastní

Sestava - domácí: O. Vítek - R. Šulc, Kvasnička, Mihl, Pechar - Čáslavský (65. Machač), Málek, Kneifel, Pultar (65. Hrubý) - Hruška, Hornych (46. M. Šulc)

Sestava - hosté: Havlíček - Charvát, Petrásek (81.Jelínek), Vik, Draštík - Ryba, Štefan, Hruška, Saksl - Bielčik, Maňásek

Přidáno: 22.8.2009, 15:27:00 Autor: Admin

9.8.2009, Ne | 1. kolo | B - mužstvo

Kosičky 6:1 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

V prvním zápase sezóny doplatil B tým na souběh zápasů s A mužstvem, které potřebovalo být na první zápas v Krajském přeboru silné. Rezervě mužů se první zápas skutečně nevydařil a odpovídal tomu také konečný výsledek. V příštím kole se B tým střetne s tradičním celkem z Myštěvse.

Branky: Kneifel z pen.

Sestava - domácí: Tomek - Novák, Zakcl, Špás, Volf - Midloch (35. Schovanec), Havlín, Dusbaba (46. Sajkršmíd)- Tér, Smadiš, Samek (75. Kružík)

Sestava - hosté: L. Kvasnička - Šulc, K. Kvasnička, Mihl, Kubišta - Hrubý, Málek, Kneifel - Lašťovička, Machač, Pultar (70. Jíra)

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Stránský (Vízek a Čiháček)

Přidáno: 22.8.2009, 15:27:47 Autor: Admin