19.6.2010, So | 30. kolo | Starší dorost

Přidáno: 19.7.2010, 13:50:51 Autor: Admin

12.6.2010, So | 29. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 6:0 Sobotka
(4:0)

Jednoznačné vítězství našeho týmu,který hlavně v první půli předváděl pěkné kombinační akce.Hrálo se prakticky na jednu branku,naše vítězství mohlo být ještě výraznější,ale v druhém poločase jsme spoustu šancí neproměněnili.

Branky: Menyhart,Málek,Saidl,Šulc,Pechar,Laštovička

Sestava - domácí: Kvasnička-Bednář,Valášek,Kubišta,Menyhart-Vilimský,Laštovička,Charvát,Málek-Šulc,Saidl střídali:Farka,Pechar,Kašprišin

Přidáno: 12.6.2010, 21:03:00 Autor: Zdeněk Šulc

6.6.2010, Ne | 28. kolo | Starší dorost

Libáň 1:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Do Libáně jsme odjeli pouze s jedenácti hráči,z různých důvodů chyběli:Kubišta F.,Saidl J.,Málek,Valášek,Šulc a Laštovička.I přes prohru zaslouží naše mužstvo pochvalu za přístup k utkání a za předvedený výkon by si zasloužilo remízu.

Branky:

Sestava - hosté: Kvasnička-Meliš,Bednář,Menyhart,Vilimský,Farka,Pechar,Saidl D.,Kubišta J.,Kašprišin,Charvát

Přidáno: 6.6.2010, 19:31:54 Autor: Zdeněk Šulc

3.6.2010, Čt | 25. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:3 Kobylice
(3:1)

V prestižním derby byl k vidění solidní fotbal,v druhé půli se po vydatném lijáku hřiště již tak podmáčené proměnilo ve vodní plochu a kvalita hry šla dolů.Naše mužstvo začalo výborně a vedlo již 3:0,v 35min.však uvidel červenou Milan Valášek a soupeř tak získal početní převahu.V 40.min.jsme mohli zvýšit na 4:0,ale Marek Šulc prováhal čas na přihrávku na Honzu Charváta,opět zafungovalo nedáš-dostaneš a Kobylice do šatny snížili na 3:1.Druhá půle patřila hostím ,kteří využili početní převahu a dvěma góly zařídili konečnou remízu.

Branky: Farka,Charvát,Šulc

Sestava - domácí: Kvasnička- Menyhart,Valášek,Kubišta,Vilimský- Farka,Laštovička,Málek,Bednář-Šulc,Saidl D. STŘÍDALI: Charvát,Pechar,Saidl D.,Meliš,Kubišta J.,Kašprišin

Přidáno: 4.6.2010, 21:16:00 Autor: Zdeněk Šulc

26.5.2010, St | 16. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 4:2 Stěžery A
(1:1)

V derby utkání byl k vidění kvalitní fotbal.Naše mužstvo mělo územní převahu,ale trestuhodně zahazovalo šance.Hosté hráli na velmi nebezpečné brejky a dvakrát v utkání vedli.O našem vítězství se rozhodlo v poslední čtvrthodině ,ve které jsme dali dvě branky a rozhodli tak utkání ve svůj prospěch.V příštím zápase hostíme v dalším derby Spartak Kobylice ve čtvrtek 3.6.od 17,30hod.

Branky: Málek,Saidl J.,Charvát,Šulc

Sestava - domácí: Kvasnička-Vilimský,Valášek,Kubišta,Menyhart-Pechar,Laštovička,Bednář,Farka-Šulc ,Saidl J. STŘÍDALI:Charvát,Meliš,Saidl D.,Kubišta J.,Kašprišin

Přidáno: 26.5.2010, 20:01:39 Autor: Zdeněk Šulc

22.5.2010, So | 26. kolo | Starší dorost

Smiřice 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Do utkání jsme opět nastoupili v poli bez ročníku 91 a tentokrát jsme podali mnohem lepší výkon než s Jaroměří.V druhé půli jsme šli do vedení po brance Tomáše Farky.Domácí vyrovnali až v úplném závěru utkání.Konečná remíza je asi spravedlivá.Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo ,ve středu zálohy podal výborný výkon Lukáš Bednář naopak od jeho spoluhráče Patrika Málka očekáváme více než předvádí,potenciál na to rozhodně má.Již ve středu nás čekají v Kunčicích Stěžery,kterým máme co vracet.

Branky: Farka

Sestava - hosté: Kvasnička- Vilimský,Kubišta,Valášek,Menyhart-Pechar,Bednář,Málek,Farka-Gall,Saidl J. STŘÍDALI:Meliš,Saidl D.,Kašprišin,Kubišta J.

Přidáno: 24.5.2010, 19:02:07 Autor: Zdeněk Šulc

9.5.2010, Ne | 24. kolo | Starší dorost

Jaroměř 1:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Do Jaroměře jsme odjeli s vyjimkou gólmana bez hráčů r1991 a tak jsme si mohli otestovat sestavu pro příští ročník.Hra v poli byla vyrovnaná ,ale v útoku nám citelně chyběl důrazný zakončovatel.Domácí se na rozdíl od nás v útočné fázi dokázali prosadit,a nebýt Lukáše Kvasničky,který zneškodnil tři samostatné nájezdy mohli jsme prohrát výrazněji.Paradoxně jediná branka ,kterou jsme dostali jde na vrub jinak výborného Lukáše.Z našich šancí stojí za zmínku břevno Kuby Saidla,který však zůstal svým výkonem hluboko za očekáváním.Další slibné šance měl Tomáš Farka a Milan Valášek.Pokud nedáme branku nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.Za týden nás čeká derby s Kobylicemi a pokud chceme uspět bude muset většina hráčů přidat na důrazu a bojovnosti.

Branky:

Sestava - hosté: Kvasnička-Gall,Kubišta,Valášek,Menyhart-Bednář,Málek,Pechar,Farka-Saidl J.,Vilimský střídali:Saidl D.,Meliš,Kašprišin

Přidáno: 10.5.2010, 09:04:03 Autor: Zdeněk Šulc

1.5.2010, So | 23. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 1:1 Lázně Bělohrad
(0:0)

V sobotním zápase se u řady hráčů projevilo kouzlo pátečního pálení čarodejnic.Hosté se ujali vedení po ojedinělé střele a minele Honzy Kašprišina.Po zbytek zápasu se hrálo převážně na branku hostí,ale šance jsme zdařile zahazovali.Vyrovnání zařídil v 70.min. Milan Valášek na víc však nám už chyběli síly.

Branky: Valášek

Sestava - domácí: Kašprišin/30.Kvasnička/- Gall,Kubišta,Valášek,Menyhart-Bednář,Laštovička,Pechar,Málek-Vilimský,Farka střídal:Meliš,Machač

Přidáno: 2.5.2010, 10:14:38 Autor: Zdeněk Šulc

24.4.2010, So | 22. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 2:0 Žacléř
(0:0)

Do zápasu jsme nastoupili pouze s jedenácti hráči/chyběl Šulc-nominace za A mužstvo,Charvát-zranění,Kubišta,bratři Saidlové- rodinná oslava!!! a Menyhart/ Mužstvo hrálo zodpovědně a v druhém poločase rozhodl Jindra Laštovička dvěma góly o našem zaslouženém vítězství.

Branky: Laštovička 2

Sestava - domácí: Kašprišin - Gall,Valášek,Málek,Bednář-Vilimský,Laštovička,Pechar,Farka-Kvasnička,Meliš

Přidáno: 24.4.2010, 21:07:13 Autor: Zdeněk Šulc

21.4.2010, St | 17. kolo | Starší dorost

Nová Paka 4:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Na hřišti vedoucího celku jsme nastoupili s Jakubem Saidlem v brance a bez zraněného Tomáše Charváta.Soupeř byl určitě hratelný,ale Kuba Saidl se cítí lépe v útoku než v brance.Domácí šli do vedení v první půli.Po přestávce přidali domácí druhou branku,když Kubovi propadl míč pod tělem do sítě..My jsme snížili také po chybě domácího brankaře a M.Šulc do prázdné branky snížil na 2:1..Paka zvýšila na tři jedna dalekonosnou střelou.Na rozdíl jedné branky snížil z penalty opět Marek Šulc.Poté jsme se snažili o vyrovnání,ale Paka přidala opět lacino čtvrtou branku a bylo rozhodnuto.

Branky: Šulc M. 2X

Sestava - hosté: Saidl J.- Gall,Kubišta,Valášek,Málek,Vilimský,Laštovička,Pechar,Farka,Šulc,Meliš,Bednář,Saidl D.

Přidáno: 22.4.2010, 08:54:19 Autor: Zdeněk Šulc

17.4.2010, So | 21. kolo | Starší dorost

Robousy 0:6 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Na hrbolatém hřišti jsme si pohlídali vývoj zápasu a bez problémů zvítězili.Příležitost dostali všichni hráči,kombinační hra nebyla ideální ,ale na soupeře to bez problémů stačilo.

Branky: Šulc 2, Laštovičla,Charvát,Málek,Gall

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Valášek,Kubišta,Menyhart-Vilimský,Laštovička,Pechar,Farka-Šulc,Charvát střídali:Bednář,Málek,Kašprišin,Meliš

Přidáno: 17.4.2010, 13:51:36 Autor: Zdeněk Šulc

10.4.2010, So | 20. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 1:1 Kopidlno
(1:0)

Kopidlno přijelo v plné síle a představilo se ve velmi dobrém světle.My jsme nastoupili oslabeni o Marka Šulce,který byl nominován za A tým.Do vedení nás poslal Jindra Laštovička,škoda že na dva nula nezvýšil Fafka,který z malého vápna netrefil branku.Po přestávce hosté vyrovnali,navíc Lukáš Kvasnička chytil penaltu,kterou sám vyrobil.V závěru sěl sám na golmana Jakub Saidl,ale své šance se zalekl.Konečná remiza byla nakonec asi spravedlivá.

Branky: Laštovička

Sestava - domácí: Kvasnička-Gall,Málek,Kubišta,Valášek-Vilimský,Laštovička,Pechar,Farka-Charvát,Saidl J. HOKEJOVĚ STŘÍDALI:Menyhart,Saidl D.,Kašprišin,Bednář,Meliš

Přidáno: 11.4.2010, 09:49:41 Autor: Zdeněk Šulc

4.4.2010, Ne | 19. kolo | Starší dorost

Úpice 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Na umělé trávě v Trutnově jsme po vyrovnané první půli po přestávce získali navrch a zaslouženě přivezli vítězství.

Branky: Farka,Valášek

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Kubišta,Málek,Bednář- Vilimský,Šulc,Pechar,Valášek- Farka,Charvát střídali:Laštovička,Kašprišin,Meliš

Přidáno: 4.4.2010, 22:33:47 Autor: Zdeněk Šulc

27.3.2010, So | 18. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 4:0 Žlunice
(2:0)

Jarní premiéra se našemu týmu vydařila, mimo to že jsme kvalitnímu soupeři dokázali nastřílet čtyři branky , nás potěšila předvedená hra ve které nechyběli pěkné kombinační akce,které diváci ocenili potleskem na otevřené scéně.

Branky: Pechar,Charvát,Saidl J.,Kašprišin

Sestava - domácí: Saidl J./46.Kvasnička/- Gall,Kubišta,Laštovička,Málek- Farka,Šulc,Pechar,Vilimský-Charvát,Meliš hokejově střídali:Bednář,Saidl D.,Kašprišin,Saidl J,

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Odvárko

Přidáno: 28.3.2010, 09:59:46 Autor: Zdeněk Šulc

31.10.2009, So | 13. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:2 Libáň
(0:1)

Naše mužstvo mělo od začátku zápasu převahu,ale šance neproměnovalo/Žahourek,Bednář,Farka.../.Bylo to naopak hostující mužstvo,které z ojedinělého protiútoku dalo první branku.Po přestávce vedli hosté již 2:0,když dali hodně lacinou branku.Naši borci však dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání a třemi góly si zajistili zisk tří bodů.Pochvalu zaslouží tentokrát celé mužstvo,které prestože prohrávalo dva nula ,nesložilo zbraně a vybojovalo zasloužené vítězství.

Branky: Machač,Ryba,Laštovička

Sestava - domácí: Saidl-Gall,Machač,Kubišta F.,Málek,Bednář,Pechar,Laštovička,Farka,Vilimský,Žahourek,Kubišta J.,Kašprišin,Ryba,Meliš

Přidáno: 1.11.2009, 09:30:11 Autor: Zdeněk Šulc

25.10.2009, Ne | 12. kolo | Starší dorost

Trutnov B 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v 5 min. neproměnil samostatný nájezd Vilimský.Vedení jsme se přesto dočkali ,když špatnou rozehrávku obránce zachytil Jirka Žahourek a bylo to 0:1.Ještě do poločasu jsme mohli přidat další branky ,ale šance jsme neproměnili.Hned po přestávce prošel středem obrany domácí útočník a bylo vyrovnáno.Naše hra byla o poznání kostrbatější než v prvním poločase,přesto jsme měli šance :Jirka Žahourek z malého vápna mimo,Marek Šulc střela z 20m do tyče.Domácí vytěžili z minima maximum a svoji druhou střelou mezi tyče v 87min. získali hodně štastné vítězství. Z našeho týmu zaslouží pochvalu F.Kubišta,bohužel tentokrát se tolik nedařilo tahounům záložní řady Jindrovi Laštovičkovi a Marku Šulcovi,kterým očividně nesvědčil umělý povrch.Škoda ztracených bodů ,soupeř byl určitě k poražení.

Branky: Žahourek

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Machač,Kubišta,Málek,Farka,Šulc,Laštovička,Chmelař,Vilimský,Žahourek,Meliš,Kašprišin,Kubišta J.,

Přidáno: 25.10.2009, 21:06:47 Autor: Zdeněk Šulc

10.10.2009, So | 10. kolo | Starší dorost

Kobylice 5:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Do utkání jsme vstoupili aktivně,ale šance jsme nedokázali dotáhnout do konce.Na druhé straně Dominik Nový zařídil vše potřebné a domácí vedli 2:0.My jsme měli nadále šance ,ale Žahourek,Šulc ani Laštovička nedali.Po přestávce přidali Kobylice třetí branku a bylo rozhodnuto.Příležitost dostala celá lavička a domácí přidali ještě dvě branky.Čestný úspěch zaznamenal za stavu 5:0 pro domácí Jirka Žahourek.V našem týmu byla citelně znát absence Fandy Kubišty a Tomáše Charváta a v NEPOSLEDNÍ ŘADĚ se projevila únava některých hráčů po oslavě sobotního vítězství naše B mužstva právě v Kobylicích.Za týden proti Smiřicím máme možnost složit reparát.

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Ryba,Machač,Málek,Bednář,Šulc,Laštovička,Farka,Vilimský,Žahourek,Peml,Kašprišin,Kubišta J.,Meliš,Saidl D.

Přidáno: 12.10.2009, 18:50:55 Autor: Zdeněk Šulc

3.10.2009, So | 9. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:1 Jaroměř
(2:0)

Proti soupeři,který byl v tabulce aktuálně před naším mužstvem jsme začali aktivně a prakticky po celý první poločas jsme měli převahu,první šance neproměnili Farka,Žahourek a Charvát.Střelecky jsme se prosadili až v závěru poločasu.Nejdříve to byl Žahourek v 39.min.a v 41.min.přidal druhou branku Charvát.V druhé půli se hned v úvodu prosadil střídající Vilimský a vedli jsme 3:0. V 56.min. mohl zvýšit naše vedení Kvasnička,ale penaltu neproměnil.Jaroměř upravila na konečných 3:1 v 61.min. Toto vítězství nás posunulo do horních pater tabulky a před derby v Kobylicích jsme o pouhý bodík za naším příštím soupeřem.

Branky: Žahourek,Charvát,Vilimský

Sestava - domácí: Kvasnička-Gall,Kubišta,Ryba,Málek,Bednář,Laštovička,Machač,Farka,Charvát,Žahourek,Peml,Kašprišin,SAIDL d.,Vilimský,Kubišta J.

ŽK:   ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: Kott

Přidáno: 3.10.2009, 21:52:21 Autor: Zdeněk Šulc

26.9.2009, So | 8. kolo | Starší dorost

Lázně Bělohrad 1:4 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Naše mužstvo mělo hned od začátku zápasu převahu ,ale neproměňovalo šance .První branka padla až v 30min. po rohu usměrnil míč do sítě Marek Šulc.Po přestávce jsme měli nadále více ze hry a druhou branku přidal v 62min.Jirka Žahourek po špatné rozehrávce domácího gólmana.Poté jsme polevili a domácí snížili v 71min. po trestném kopu na 1:2.Gólovou pojistku na 1:3 dal v 90min.opět Jirka Žahourek a o minutu později se konečně trefil také Tomáš Charvát,který předtím spálil několik vyložených šancí.Naše vítězství bylo naprosto zasloužené,ale naše zahazování šancí by se nám proti jinému soupeři nemuselo vyplatit.

Branky: 30min.Šulc,62min.a 90min. Žahourek , 91min.Charvát

Sestava - hosté: Kvasnička-Gall,Machač,Kubišta,Málek,Šulc,Pechar,Charvát,Farka,Žahourek,Saidl,Bednář,Kašprišin,Meliš

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Pellová

Přidáno: 27.9.2009, 11:27:08 Autor: Zdeněk Šulc

19.9.2009, So | 7. kolo | Starší dorost

Žacléř 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

V bojovném utkání ,které příliš fotbalové krásy nenabídlo jsme získali tři body díky jedné z mála pěkných akcí v 26.min. na jejímž konci byl Ondra Menyhart.Žacléř bojovala o svoje první vítězství až do konce zápasu,naštěstí se nedokázala prosadit v koncovce.

Branky: Menyhart

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Ryba,KubištaF.,Peml,Menyhart,Charvát,Machač,Málek,Bednář,Šulc,Kašprišin,Meliš,Kubišta J.

Přidáno: 21.9.2009, 20:17:17 Autor: Zdeněk Šulc

12.9.2009, So | 6. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 3:1 Robousy
(0:0)

Naše mužstvo mělo mírnou převahu po celý zápas ,ale střelecky se prosadilo až po přestávce.Hosté snížili až 89min. na konečných 3:1. Za předvedenou hru hlavně v druhém poločase zaslouží pochvalu celé mužstvo.

Branky: Málek,Žahourek,Bednář

Sestava - domácí: Kvasnička-Gall,Kubišta,Ryba,Peml,Bednář,Machač,Charvát,Málek,Menyhart,Žahourek,Meliš,Kašprišin

Přidáno: 13.9.2009, 10:16:17 Autor: Zdeněk Šulc

10.9.2009, Čt | 15. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 7:0 Lánov
(2:0)

Naše mužstvo nenechalo nic náhodě a už v 6.min. vedlo 2:0,po celý zápas mělo výraznou převahu a po přestávce nastřílelo odevzdanému soupeři pět branek.Za předvedenou hru především v pruhém poločase zaslouží pochvalu celé mužstvo.

Branky: 3´Šulc,6´Farka,51´Saidl J.,55´+62´Žahourek 2, 72´Kvasnička pk, 78´Málek

Sestava - domácí: Kvasnička-Bednář,Kubišta,Málek,Machač,Laštovička,Šulc,Farka,Ryba,Charvát T.,Žahourek,Peml,Pechar,Saidl J.,Kašprišin,Meliš

Přidáno: 10.9.2009, 20:37:06 Autor: Zdeněk Šulc

6.9.2009, Ne | 5. kolo | Starší dorost

Kopidlno 3:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V prvním poločase jsme odehráli vyrovnanou partii,škoda že jsme neproměnili šance.Po přestávce nás soupeř přehrál a zaslouženě zvítězil.Přestože jsme nebodovali mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost,výborně zahrál Tomáš Farka a Tomáš Charvát.

Branky:

Sestava - hosté: Kvasnička- Gall,Machač,Kubišta,Málek,Farka,Pechar,Charvát,Saidl J.,Peml,Kašprišin,Saidl D.,Meliš

Přidáno: 7.9.2009, 18:59:07 Autor: Zdeněk Šulc

29.8.2009, So | 4. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 6:1 Úpice
(4:0)

Naše mužstvo hned od začátku zápasu diktovalo tempo hry a první loženku spálil Tomáš Charvát.V15.min.po faulu na Šulce proměnil penaltu Laštovička 1:0.Za pět minut zvýšil na 2:0 Lukáš Bednář a po dalších pěti minutách přidal třetí branku.Ve 40min.po pěkné akci přidal čtvrtou branku Jakub Saidl.Po přestávce dostali příležitost všichni hráči z lavičky a hosté se začali více tlačit před naši branku.Góly jsme dávali ale my.V 53.min.zvýšil na 5:0 Kuba Saidl a v 60.min.na 6:0 Jindra Laštovička.Úpice dala jedinou branku až v závěru zápasu. Z.Šulc: Tentokrát se zápas hodnotí velmi dobře,k dobré hře v poli jsme přidali i proměnování šancí a výsledkem byl velmi dobrý výkon celého týmu.

Branky: Bednář 2,Laštovička 2, Saidl J. 2

Sestava - domácí: Kvasnička,Gall,Kubišta F.,Málek,Badnář,Laštovička,Pechar,Farka,Ryba,Šulc,Charvát,Saidl J.,Saidl D.,Kubišta J,,Kašprišin

Přidáno: 1.9.2009, 17:14:18 Autor: Zdeněk Šulc

26.8.2009, St | 1. kolo | Starší dorost

Stěžery A 4:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Hned od začátku zápasu jsme získali územní převahu,dobře jsme kombinovali,ale bez gólového efektu.Domácí spoléhali na rychlé brejky a vycházelo jim to, po půl hodině vedli 2:0.Těsně před poločasem Málek neproměnil penaltu, naštěstí z následného rohu snížil Laštovička na 2:1.Po přestávce pokračovala naše převaha,ale šance jsme neproměňovali,domácí v závěru utkání využili dvě brejkové situace a dali dvě branky a stanovili pro nás krutý konečný výsledek 4:1.

Sestava - hosté: Kvasnička,Bednář,Ryba,Machač,Peml,Málek,Kubišta,Laštovička,Šulc,Saidl,Charvát,Farka,Gall,Pechar,Kubišta J.

Přidáno: 28.8.2009, 10:06:55 Autor: Zdeněk Šulc

22.8.2009, So | 3. kolo | Starší dorost

Žlunice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Zápas pro nás začal velmi dobře agilní Saidl již v 10.min.vstřelil náš vedoucí gól.Další šance měli Farka,Laštovička a Saidl.Dočkali jsme se až v 45.min. po střele Laštovičky k tyči 0:2.Domácí v 49.min .po chybě jinak jistého Kvasničky snížili na 2:1,ale k vyrovnání jsme je již nepustili.Naopak slibné příležitosti měli Farka a Laštovička.Tentokrát celé mužstvo příkladně bojovalo a zaslouženě si odvezlo tři body ze Žlunic,které mělo na kontě doposud dvě výhry.Již ve středu hrajeme další mistrovský derby zápas ve Stěžerách a doufám že potvrdíme formu.

Branky: Saidl J.,Laštovička

Sestava - hosté: Kvasnička-Bednář,Menyhart,Machač,Peml,Kubišta f.,Laštovička,Pechar,Málek,Saidl,Farka,Kašprišin,Kubišta J.

Přidáno: 22.8.2009, 13:15:00 Autor: Zdeněk Šulc

19.8.2009, St | 14. kolo | Starší dorost

Sobotka 7:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

V Sobotce jsme začali velmi dobře a šli jsme do dvoubrankového vedení.Domácí po naší chybě snížili na 2:1.V druhé půli jsme totálně propadli a 6x inkasovali,na druhé straně jsme nastřelili čtyři tyče a pět loženek nedali.

Branky: T.Charvát 2

Sestava - hosté: Saidl Jakub - Gall,Machač,Ryba,Kubišta,Laštovička,Pechar,Málek,Peml,Šulc,Charvát,Kašprišin,Kubišta J.,Farka,Kvasnička

Přidáno: 22.8.2009, 13:01:13 Autor: Zdeněk Šulc

15.8.2009, So | 2. kolo | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 0:6 Nová Paka
(0:2)

Do úvodního zápasu jsme nastoupili značně oslabeni,ale hned v 1.min. mohl poslat do vedení naše mužstvo Tomáš Charvát,trefil však pouze tyč.Hosté nás postupně začali přehrávat a po zásluze si odvezli tři body.Přes vysokou prohru zaslouží pochvalu brankař Lukáš Kvasnička.Utkání jasně ukázalo ,že bez osy týmu F.Kubišty,Laštovičky,M.Šulce bude pro naše mladíky každý zápas těžký.

Branky:

Sestava - domácí: Kvasnička-Peml,Gall,Ryba,Menyhart,Málek,P.Pechar,Machač,Saidl,Farka,Charvát,Kašprišin,Bednář,J.Kubišta

Přidáno: 16.8.2009, 13:02:24 Autor: Zdeněk Šulc