Druh zápasu Soupeři Datum Čas Odjezd Výsledek
přátelské Dohalice : Kunčice St 19.8.2020 18:00
přátelskévolno

19.8.2020, St | přátelské | Starší žáci

Dohalice 2:4 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

První přípravný zápas jsme odehráli s námi velmi známým soupeřem z Dohalic na jejich půdě. V prvních části zápasu byla ještě viditelná menší nesehranost, která, ale postupem vymizela a druhá půle už byla víceméně v naší režii a bylo vidět, že tým dokáže spolupracovat a rychle reagovat na vývoj utkání. První poločas byl bez branek, to hlavní se odehrávalo ve druhé půli. První branka byla naše, kdy po průniku přesně zakončil Jirka Hach, soupeř, ale dokázal rychle zareagovat a dvěma rychlými góly otočil průběh utkání na svoji stranu. Po zklidnění hry jsme zrychlili rozehru i napadání a donutili soupeře k chybám ze kterých jsme dokázali vytěžit maximum. Nejprve na 2:2 srovnal Dan Pilař, následně z přímého kopu se parádně trefil Zdenda Jíra a jistotu výhry pojistil Jirka Liška. Byly i nějaké ty chyby o kterých víme a budeme na nich samozřejmě pracovat, aby náš fotbal kluky bavil a líbil se divákům na tribunách.

Branky: Hach J., Pilař, Jíra, Liška

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Bittner/Krpata - Nešpor, Jíra, Pomezný - Syrový, Věříš, Pilař, Skřivan/Kříž/Volejník - Nun/Liška/Hach J.

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 21.8.2020, 08:14:10 Autor: Ivo Šijan