11.10.2020, Ne | 10. kolo | A - mužstvo

Jaroměř 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Zřejmě v posledním podzimním zápase jsme z hřiště favorita odvezli bod za remizu 1:1.Takže můžeme být spokojeni. Domácí měli více ze hry , ale my jsme také měli šance. V první půli ti největší David Novák.Pochvalu zaslouží celý mančaft,kluci zápas poctivě odmakali a v penaltách se nám tradičně příliš nedaří prohráli jsme 4:2 /Sýkora,Semelka/ nedali: Novák,Gazdík

Branky: Fišer

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall- Koza,Fišer,Sýkora,Vostál- Říha,Charvát,Franc,Semelka,Šulc-Novák střídali:Feko,Gazdík,Bendig G.,Rakaš

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 11.10.2020, 19:07:53 Autor: Zdeněk Šulc

4.10.2020, Ne | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:3 Trutnov B
(1:1)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře,brzy jsme šli do vedení,další šance jsme však neproměnili,hosté střelou z dálky vyrovnali a v druhé půli otočili výsledek.

Branky: Novák

Sestava - domácí: Gall- Koza,Fišer,Sýkora,Vostál,-Zákravský,Bendig G.,Charvát,Šulc- Novák,Franc střídali:Říha,Semelka,Feko,Rakaš

Sestava - hosté:

Přidáno: 5.10.2020, 06:30:28 Autor: Zdeněk Šulc

26.9.2020, So | 8. kolo | A - mužstvo

Týniště 8:0 SK Bystřian Kunčice
(7:0)

Tento zápas se nám opravdu nepovedl,nejprve jsme si dali vlastní gól a následně během necelé čtvrhodinky inkasovali další tři branky po hrubých chybách  při rozehrávce z obrany,domácí byli na koni my naopak v hlubokém útlumu.Druhý poločas se jen dohrával o výsledku bylo rozhodnuto.Doufám že zápas blbec jsme si vybrali a za týden pokud budeme hrát si napravíme reputaci doma s béčkem Trutnova.

Branky:

Sestava - domácí: Gall- Koza,Semelka,Semerák,Sýkora - Zákravský,Franc,Bendig,Šulc- Novák,Bendig J. střídali: 22.Vostál, 46.Charvát,75.Gazdík,82.Rakaš,

Přidáno: 28.9.2020, 11:00:11 Autor: Zdeněk Šulc

20.9.2020, Ne | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Nepolisy
(0:0)

Derby v bouřivé atmosféře zvládlo naše mužstvo na jedničku ,po většinu zápasu jsme měli více ze hry a soupeř po vyloučení premotivovaného Mrázka ztratil údernost v útočné fázi.V druhé půli jsme mohli naše vedení ještě navýšit ale samostatné nájezdy jsme neproměnili.Pochvalu zaslouží i naši fanoušci za vydatnou podporu.Za týden nás čeká lídr A třídy mužstvo Týniště n.O.

Branky: Novák,Zákravský

Sestava - domácí: Gall-Koza,Semelka,Semerák,Sýkora - Zákravský,Charvát,Bendig G.,Šulc- Novák,Bendig J. střídali:Franc,Gazdík,Rakaš,Placák

Přidáno: 21.9.2020, 19:53:05 Autor: Zdeněk Šulc

12.9.2020, So | 6. kolo | A - mužstvo

Lokomotiva HK 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Z Lokálky vezeme zasloužené tři body,domácí bez opor nezlobily a naše výhra mohla být ještě výraznější. Pochvalu zaslouží celý tým a všichni naši příznivci,kteří dorazili v hojném počtu.

Branky:

Sestava - hosté: Gall-Koza,Semelka,Semerák,Zákravský - Feko,Charvát,Bendig G.,Šulc- Novák,Bendig J. střídali:Říha,Kakaš,Gazdík

Přidáno: 12.9.2020, 21:08:17 Autor: Zdeněk Šulc

5.9.2020, So | 5. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 1:5 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

V Třebechovicích jsme zvítězili naprosto zaslouženě,po celý zápas jsme měli převahu a naše vítězstí mohlo být i výraznější.Střelecky se prosadil opět David Novák ,který potěšil svůj početný fans klub čtyřmi góly.Doufejme že mu forma vydrží i do dalších zápasů,kdy nás čekají podstatně kvalitnější soupeři,hned za týden hrajeme v Hradci na Lokomotivě.

Branky: Gazdík,Novák 4

Sestava - hosté: Gall-Koza,Semelka,Semerák,Zákravský- Šulc,Charvát,Bendik G.,Říha-Gazdík,Novák střídali:Bendig J.,Feko,Rakaš,Žahourek

Přidáno: 6.9.2020, 20:39:58 Autor: Zdeněk Šulc

29.8.2020, So | 4. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Nové Město n.M.
(1:0)

Úvod zápasu se nám povedl,z trestného kopu se trefil Petr Koza a vedli jsme 1:0,herně to ale nebylo ono a hosté několikrát zahrozili.Po přestávce jsme zvýšili Davidem Novákem na 2:0 , naše hra se zlepšila a hosté se již k ničemu nedostali.Na 3:0 zvýšil opět David Novák po ideální přihrávce Romana Feka.V závěru mohl David završit hatrick, ale samostatný nájezd neproměnil.Získali jsme tak první tři body a za týden bychom k nim rádi přidali další.

Branky: Koza.Novák 2

Sestava - domácí: Gall- Koza,Fišer,Semelka,Zákravský- Říha,Bendig G,Franc,Šulc -Faltus,Novák střídali:Semerák,Gazdík,Feko,Charvát,Bendig J.

Přidáno: 30.8.2020, 07:56:06 Autor: Zdeněk Šulc

23.8.2020, Ne | 3. kolo | A - mužstvo

Náchod B 4:3 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

V Provodově jsme odehráli slušný zápas,ale přesto jsme odjeli s prázdnou. Je to škoda , v druhé půli jsme neproměnili několik tutovek a domácím stačil jeden povedený centr a přesná hlavička k vstřelení vítězné branky. Pokud budeme pokračovat v nastoleném trendu věřím, že body začneme sbírat.

Branky: Novák 2, Říha

Sestava - hosté: Gall-Zákravský,Fišer,Semerák,Koza - Říha,Franc,Bendig G,,Bendig J. -Faltus,Novák střídal:Gazdík,Magušin

Přidáno: 25.8.2020, 07:43:37 Autor: Zdeněk Šulc

16.8.2020, Ne | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:3 Česká Skalice
(0:2)

Pouťová premiéra se nám výsledkově nevydařila,soupeř trestal naše chyby a v první půli byl hodně nebezpečný,po přestávce jsme Skalici přehrávali a je jen škoda že jsme za stavu 1:2 nevyrovnali.Když přidali hosté z brejku třetí branku bylo rozhodnuto.My jsme bojovali až do konce ,ale skóre se již neměnilo.

Sestava - domácí: Gall- Koza,Fišer,Magnušin/46.Semerák/,Zákravský - Šulc/38.Bendig G./,Charvát/46.Gazdík/,Říha-Novák,Faltus

Přidáno: 17.8.2020, 15:32:46 Autor: Zdeněk Šulc