10.10.2020, So | 10. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 7:1 Malšova Lhota A
(1:0)

Tento zápas bohužel moc pohledný nebyl, tedy alespoň z naší strany. Dokázat si přihrát na tři metry byl obrovský problém, další věc, skoro žádná komunikace, zbytečně ukončené slibné šance kvůli nepohlídání offside zóny, nebo zbytečné zakončování, místo přihrávky do výhodnější pozice. Soupeř nám to od začátku usnadnil i tím, že bohužel přijel s málo hráči a tak jsme celé utkání hráli proti deseti, ale první poločas to vlastně ani nebylo znát. Druhá půle už byla sice o něco lepší, alespoň v tom, že jsme přidávali branky. Rozhodně je dál co zlepšovat, ale to asi víme...

Bohužel byl tento zápas na následujících 14 dní poslední. Situace v naší zemi, okolo viru Covid-19 je bohužel i na dále velice vážná a proto naše vláda na tuto dobu zrušila všechna sportovní klání. Je také dost možné, že to byl dnes poslední zápas v tomto roce a soutěže se opět rozehrají až na jaře v roce příštím. To se snad co nejdříve všichni dozvíme. Celou situaci budeme sledovat a o všech rozhodnutích vás co možná nejdříve budeme informovat.

Branky: 49´54´58´Nun, 38´Kymr, 44´Pilař, 78´Bittner, 78´Volejník Štěpán

Sestava - domácí: Krpata - Adlaf, Kymr, Nešpor - Věříš, Syrový - Volejník J., Motyčka, Pilař - Liška, Hach J. (Sedlák, Bittner, Nun, Volejník Š.)

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Pšenička Jiří

Přidáno: 11.10.2020, 18:53:00 Autor: Ivo Šijan

4.10.2020, Ne | 9. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 7:1 Prasek
(3:1)

Domácí zápas s Praskem, byl od toho venkovního naprosto rozdílný. Venkovní porážku jsme soupeři vrátili i s úroky a po zásluze brali tři body. V první půli ještě hosté trochu vzdorovali, ale v té druhé už ne a toho jsme dokázali dokonale využít, jak gólově, tak celkově herním projevem celého mužstva. Celý tým pracoval kompaktně, hráči jednotlivě na všech postech plnili svoje úkoly a šancí tím pádem jen přibývalo. Zápas celkově ve svižném tempu, ve kterém to od začátku jiskřilo nejenom na hřišti, ale i mezi lavičkami a tribunami se prostě musel líbit a ty tři body jsou tou odměnou. Díky hoši!!!

Branky: 20´,70´Brzek, 27´Nun, 32´Motyčka, 65´Hach J., 74´Sirotek, 79´Hach M.

Sestava - domácí: Bittner - Adlaf, Brzek, Nešpor - Motyčka, Věříš - Pomezný, Hach M., Skřivan - Nun, Sirotek (Krpata, Syrový, Volejník J., Veselý, Volejník Š., Liška, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Grossman Martin

Přidáno: 7.10.2020, 19:49:54 Autor: Ivo Šijan

28.9.2020, Po | 8. kolo | Starší žáci

Lhota p. L. 5:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Zápas ve Lhotě pod Libčany se hrál za dost nepříznivého počasí, které, ale neovlivnilo jeho výsledek. Trávník byl velmi dobře připraven a domácí hráči taktéž. Opět jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Fyzicky dobře připravený soupeř, nám od začátku dělal velké problémy a vlastně nám toho po celý zápas moc nedovolil. V osobních soubojích měli domácí až na výjimky navrch a to se celkově na hře a konečném výsledku prostě ukázalo. Sice jsme, jak se říká dělali co jsme mohli, ale na toto utkání, to prostě nestačilo.

Branky:

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Bittner - Adlaf, Jíra, Pilař - Věříš, Pomezný, Hach M., Filounek, Syrový - Nun, Špás (Volejník J., Sedlák, Skřivan, Hach J., Liška, Volejník Š.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 7.10.2020, 19:32:28 Autor: Ivo Šijan

20.9.2020, Ne | 7. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 10:1 Nepolisy
(3:0)

Domácí zápas s Nepolisy byl z těch klidnějších a to se promítlo i na konečném výsledku.

Vstup do utkání a první poločas byl z naší strany spíše vlažný a tak první dvě šance patřili hostům. Naše převaha byla sice evidentní, ale zakončení byl obrovský problém, zbytečné držení míče, místo jednoduché přihrávky dál, snaha projít mezi dvěma, nebo dokonce třemi bránícími protihráči, neměla prostě šanci uspět. I přesto, ale branky padali. Tu první v 15minutě nám sice ještě rozhodčí neuznal, pro offside Nuna, ale během dalších šesti minut se postupně trefili Jablonovský, Kymr a Štěpán Volejník a stanovili tím výsledek první půle. Pauza patřila již zmiňovaným chybám a jejich řešením. To se povedlo se vším všudy, jakoby pomalu nastoupili jiní hráči. Najednou se zdálo, že to jde pomalu samo. Každý hráč plnil své úkoly a přidal i něco navíc a to bylo na hře a konečném výsledku znát. Centry létali z obou stran, přibylo průnikových přihrávek a tím i gólů, které jsme pomalu ani nestíhali zapisovat. Druhá půle měla vše a musela se prostě líbit.

Branky: 18´74´Jablonovský, 20´Kymr, 24´Volejník Š., 44´70´Hach M., 51´Bittner, 60´Filip, 75´Nun, 77´Hach J.

Sestava - domácí: Krpata - Adlaf, Hach M., Nešpor - Syrový, Sedlák, Kymr, Skřivan, Věříš - Jablonovský, Filip (Hach J., Pomezný, Volejník J., Nun, Bittner, Volejník Š.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 70  Rozhodčí: Bogdan Michal

Přidáno: 28.9.2020, 12:03:58 Autor: Ivo Šijan

15.9.2020, Út | 6. kolo | Starší žáci

Prasek 5:2 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Tento zápas byl naším třetím během pěti dnů, takže jsme si připadali skoro, jako v Anglii.

A také jméno soupeře, který nás čekal v jeho domácím prostředí bylo pro spoustu našich hráčů atraktivní. Byl to Prasek. Zápas na tvrdém terénu byl celkově rychlý, ale hlavně tvrdý. Domácí měli v osobních soubojích až na vyjímky navrch a jejich urostlý hráči se s těmi našimi nijak nemazali. Velký důraz a tvrdost nám dělali takřka celý zápas problém, ale na druhou stranu, nás může těšit fakt, že  jsme měli navrch fyzickou vytrvalostí. Se soupeřem jsme dokázali celý zápas držet tempo a propracovat se k rychlým přečíslením, které jsme, ale nedokázali využít. Na body jsme sice nedosáhli, ale mohli jsme odjet s vědomím, že jsme do zápasu dali vše, jen to prostě nestačilo.

Branky: 40´Špás, 53´Bittner

ŽK:   ČK:   Diváci: 70  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 17.9.2020, 19:33:04 Autor: Ivo Šijan

12.9.2020, So | 5. kolo | Starší žáci

Dohalice 3:5 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Zápas v Dohalicích neměl nijaké závratné tempo a dal by se zhodnotit ve dvou částech.

Část první, zhruba do 60´minuty, kdy naši hráči nepustili domácí téměř k ničemu. Od samého začátku jsme měli územní převahu a hrálo se převážně před brankou domácích. Možná jen škoda těch nevyužitých šancí, kterých bylo v první půli z naší strany opravdu dost, nicméně se ujali pouze dvě. Začátek druhé půle se nesl ve stejném duchu a i nadále jsme to byli my, kdo tvořil hru a zaměstnával obranu a gólmana domácích. Z tohoto tlaku vzešli pro nás další dva góly a zdálo se, že to bude pohodový zbytek zápasu.

Část druhá, kdy od té zmíněné 60´minuty domácí, kteří sice stále byli pod naším tlakem, ale dokázali využít breakových situací a snížili na rozdíl dvou branek (2:4), naše vysunutá obrana se nedokázala dostatečně rychle vracet na své pozice a jediný střelec domácích toho dokázal využít. Chvilku na to jsme, ale vstřelili další branku a o vítězi tohoto duelu bylo rozhodnuto. Domácí ještě s koncem utkání celkový výsledek korigovali, ale to už bylo vše i zásluhou našeho brankáře, který ještě dobré pokusy domácích dokázal zneškodnit.

Bohužel se ještě stala jedna nepříjemná věc a to bylo zranění našeho hráče Jáchyma Fanty, kdy na konci prvního poločasu po souboji nešťastně dopadl na zem a v bolestech opustil hřiště, odjel na vyšetření do nemocnice, kde se bohužel potvrdilo zranění klíční kosti. Nás tato událost nesmírně mrzí a přejeme Jáchymovi brzké uzravení.

Branky: 16´47´Nydrle, 24´Fanta Jonáš, 50´Volejník Štěpán, 71´Nešpor

Sestava - hosté: Krpata - Nešpor, Fanta Jonáš, Adlaf - Syrový, Nydrle, Sedlák, Skřivan, Věříš - Nun, Fanta Jáchym (Volejník J., Pomezný, Kříž, Bittner, Liška, Hach J., Volejník Š.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Blažek Josef

Přidáno: 17.9.2020, 18:27:56 Autor: Ivo Šijan

10.9.2020, Čt | 4. kolo | Starší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:3 Lhota p. L.
(0:1)

Utkání s Lhotou nepatřilo zrovna k těm povedeným, víceméně celý zápas jsme nedokázali soupeře ničím překvapit, propadali jsme v osobních soubojích, v přechodu středem hřiště a k pořádnému zakončení jsme se pomalu nedostali. Tím pádem si hosté po zásluze odvezli tři body.

Lhota byla od začátku, tím kdo udával tempo a rytmus hry a my jsme se s tím horko, těžko prali. Už v páté minutě, poprvé zahrozili, když po autovém vhazování z pravé strany, které jsme špatně bránili, přišel centr, který náš brankář dokázal přizvednout, ale místo odkopu a uklidnění se k dorážce dostal hostující hráč, který ovšem přestřelil. Bohužel nás tato jejich první gólová šance nijak moc nenastartovala a dále jsme jen čekali, co přijde dál. A to se také stalo. V 17 minutě, roh soupeře, který jsme nedokázali odvrátit do bezpečné vzdálenosti a odražený balon skončil v naší síti. My jsme poprvé vystřelili na branku hostů až ve 34 minutě, kdy jsme naopak jejich další rohový kop ubránili a mohli rychle přejít do protiútoku. Ke konci poločasu jsme měli ještě jednu šanci, ale střela z přímého kopu šla bohužel na střed a hostující gólman si s ní poradil. Druhá půle pro nás, ale nezačala vůbec dobře. Během sedmi minut jsme dvakrát inkasovali a vypadalo to pro nás velmi špatně. Nejprve druhý gól z rohu a ve 47 minutě po propadu obrany z pravé strany přišla branka třetí. Reagovali jsme na toto, přeskupením hráčů a přineslo to své ovoce. První korekci přinesla střela Motyčky v 62 minutě po dobře rozehraném autovém vhazování a v 70 minutě, opět Motyčka svým důrazem po našem rohovém kopu snížil na rozdíl jediné branky. Posledních deset minut bylo vskutku infarktových. Naše snaha po vyrovnání byla evidentní a šance na to byly, bohužel pro nás se, ale už žádná neujmula. Kdybychom takto hráli od začátku a ne jen posledních 15-20 minut, tak bychom to byly, my, kdo by se po zápase radoval. To se brzy ukáže v Dohalicích, kam jedeme v sobotu 12.9.2020.

Branky: 62´70´ Motyčka

Sestava - domácí: Bittner - Nešpor, Motyčka, Kymr, Adlaf - Pilař, Syrový, Hach M., Skřivan - Nun, Volejník ( Krpata,Pomezný,Věříš, Volejník, Kříž, Liška, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 75  Rozhodčí: Štancl Oldřich

Přidáno: 11.9.2020, 17:30:01 Autor: Ivo Šijan

6.9.2020, Ne | 3. kolo | Starší žáci

Stěžery A 4:5 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

Ke třetímu mistrovskému zápasu jsme vyjeli do Stěžer, ze kterých sice vezeme tři body, ale o výsledek jsme se až do konce, tak trochu strachovali.

Začátek utkání byl opatrný z obou stran. První změna score, byla v šesté minutě, kdy se Nun nejlépe zorientoval v pokutovém území a pohotově doklepnul míč do branky. Hosté poprvé zahrozili o dvě minuty později, kdy střelu z volného kopu na dvakrát likvidoval náš gólman. V šestnácté minutě po zákroku na Nuna, se sám poškozený postavil k přímému kopu, ale jeho střela z levé strany z cca. 25m skončila nad brankovou konstrukcí. Domácí vyrovnali v jednatřicáté minutě z penalty, po faulu v šestnáctce, náš gólman sice vystihl směr, ale bohužel na střelu nedosáhl. O tři minutky později se situace opakovala na druhé straně v náš prospěch, balon na puntík si postavil Nun a postaral se o naše opětovné vedení. Nicméně naše vedení netrvalo dlouho, když naše nedůsledné bránění domácí potrestali a stanovili, tak remízový stav první půle. Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 45minutě jsme šli opět do vedení zásluhou Daška, po akci středem a následnou střelou na zadní tyč. V 52minutě jsme opět měnili stav utkání v náš prospěch, tentokrát zásluhou Věříše, kdy jeho pokus po zemi přesně zapadl k levé tyči. O čtyři minutky později dokompletoval svůj hattrick Nun, kdy po šikovném posunutí Daška, překonal gólmana po třetí. Domácí ožili po dvou gólech, kdy nejprve v 65minutě po naší chybě v bránění a následném nedorozumění s brankářem snížili na 3:5 a dále v 78minutě po odpískané ruce v našem pokutovém území a proměněné penaltě.  Konečný výsledek 4:5 v náš prospěch jsme, ale do konce utkání dokázali takticky udržet a odvážíme si velice cenné tři body.

Branky: 6´ 34´(p) 56´ Nun, 45´ Dašek, 52´ Věříš

Sestava - hosté: Bittner - Nešpor, Podolský, Novák, Volejník - Skřivan, Věříš, Syrový, Dašek - Nun, Sedlák (náhr. : Krpata(B), Pomezný(O), Kříž,Pilař(Z), Hach J., Liška(Ú)

(3:2)

Začala nám nová sezona 2020/2021 a zároveň naše premiéra ve velkém fotbale. Plni nadšení a očekávání zároveň, navíc před domácími tribunami, které byli velmi slušně zaplněny.

Úvod zápasu nám popravdě moc nevyšel. Nejprve jsme v šesté minutě inkasovali první branku po propadnutí středem hřiště, následně musel náš gólman dvakrát zasahovat při velmi dobré šanci soupeře. Naše chvíle přišla v 18 minutě, kdy z pravé strany vhodil aut Nešpor, Sirotek si posunutím vytvořil volný prostor a připravil gólovou přihrávku pro Pilaře. O dvě minuty později se nejlépe v pokutovém území zorientoval Matěj Hach a poslal nás do vedení. Bohužel ne na dlouho, protože o další dvě minuty později hosté srovnali po naší chybě ve středu hřiště. Postupně jsme začali zvyšovat na soupeře tlak, který vedl k faulu v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Jíra. První půle tedy vyzněla 3:2 pro nás. V kabině jsme vyhodnotili co je dobré a co je třeba ještě zlepšit a nastoupily do druhé půle. Hru jsme celkově uklidnili, plnily pokyny a na hře to bylo znát. V 51 minutě otřel balón o břevno Skřivan, následně hosté uklidili na roh a z něho zvyšoval Matěj Hach. Poslední změnu score ze soupeřovi strany, bylo v 54 minutě, kdy po faulu lehce za polovinou hřiště poslal nebezpečný balon na naši branku hostující gólman, náš ho nedokázal udržet a z dorážky jsme inkasovali po třetí. To bylo, ale ze soupeřovi strany vše. Od té chvíle jsme zbytek zápasu ovládli a na hřišti dominovali. V 58 minutě z přímého kopu protáhl gólmana Matěj Hach, který, ale jeho ránu vytáhl na břevno. Následně jsme během třech minut utkání zlomily v náš prospěch. Nejprve v 60 minutě zvyšoval Jirka Hach, o minutu později dovršil svůj hatrrick Matěj Hach a o další minutu později dokonal naše snažení z penalty Skřivan.

První krok jsme tedy úspěšně zvládli a první tři body máme doma.

Branky: 20´,53´,61´ Hach M. 18´ Pilař D. 33´ (p) Jíra Z. 60´ Hach J. 62´ (p) Skřivan J.

Sestava - domácí: Bittner (Krpata) - Nešpor, Jíra, Pomezný (Volejník) - Pilař (Syrový), Hach M. (Kříž), Skřivan (Věříš), - Hach J., Liška (Nun, Sirotek)

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Pšenička Jiří

Přidáno: 30.8.2020, 22:10:04 Autor: Ivo Šijan