Druh zápasu Soupeři Datum Čas Odjezd Výsledek
přátelské Kobylice : Kunčice St 11.8.2010 17,30
pohár Kunčice : Lánov So 14.8.2010 14,45
pohár Lánov : Kunčice So 21.8.2010 14,15
přátelské Kunčice : Probluz So 6.11.2010 11,30
pohár Chlumec n. C. : Kunčice Ne 13.3.2011 8,30
pohár Libčany : Kunčice So 19.3.2011 12,00
přátelské Kunčice : Probluz So 26.3.2011 13,00

21.8.2010, So | pohár | Starší dorost

Lánov 4:2 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

K odvetě pohárového utkání jsme dorazili pouze se 13 hráči. Za slunečného počasí jsme nepodali kvalitní výkon. Domácí měli od začátku utkání několik dobrých příležitostí, kdy lehce procházeli středem hřiště i středem obrany. Naštěstí své šance neproměňovali. První gól padl ve 32. minutě, kdy po centru z levé strany hlavičkoval nekrytý útočník z malého vápna - 1:0. Vyrovnali jsme za 2 minuty, kdy Saidl z pravé strany křižnou střelou po zemi překonal domácího brankáře - 1:1. Ještě do přestávky však domácí opět prošli středem obrany - 2:1. Druhý poločas začal naší rozehrou a za 6 vteřin jsme opět středem umožnili domácím zvýšit na 3:1. V 52. minutě byl faulován Melichar J., nařízený pokutový kop však starší bratr Melichar T. zahodil. Z rozehraného rohového kopu jsme skórovali - Kubišta J. 3:2. Přibližně 20 minut jsme vyrovnali hru a vytvořili si také několik velmi dobrých příležitostí, které jsme trestuhodně zahazovali. Poslední branku vstřelili domácí v 87. minutě - 4:2. Tato branka dokumentovala stav naší hry a výkon většiny hráčů. I přes porážku postupujeme do dalšího kola poháru, a to zásluhou domácího vítězství 4:1. Na utkání je potřeba co nejrychleji zapomenout a věřit, že podobný výkon již v této sezóně nepředvedeme.

Branky: Saidl J., Kubišta J.

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Kašprišin - Bednář, Kubišta F., Málek, Šolc - Saidl J., Melichar T., Vilimský, Pechar - Melichar J., Meliš Hokejově střídali: Gall, Kubišta J.

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 22.8.2010, 14:37:28 Autor: Jiří Skřivan

14.8.2010, So | pohár | Starší dorost

SK Bystřian Kunčice 4:1 Lánov
(3:1)

Náš obměněný tým začal utkání s chutí a již ve 3.minutě se trefil Tomáš Farka.Naše mužstvo mělo územní převahu,ale druhá branka padla do naší sítě.Po vyrovnávací brance jsme přidali na obrátkách a dvěma góly jsme otočili vývoj utkání,když další velké šance jsme neproměnili/včetně penalty/.Po přestávce pokračovala naše převaha ze které jsme však vytěžili pouze jednu branku.Na naší hře je patrná nesehranost,ale na úvod sezony se to dá akceptovat.

Branky: Farka,T.Melichar 2,Vilimský

Sestava - domácí: Kašprišin-Šolc,F.Kubišta,Pechar,Gall-J.Melichar,T.Melichar,Vilimský,Bednář-Farka,Koštál střídali hokejově:Málek,Trýzna,Meliš,Menyhart,J.Kubišta

Sestava - hosté:

Přidáno: 15.8.2010, 10:31:53 Autor: Zdeněk Šulc

11.8.2010, St | přátelské | Starší dorost

Kobylice 1:5 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

V prvním přípravném utkání naši dorostenci podali lehce nadprůměrný výkon, což na soupeře stačilo. Na většině hráčů byla znát nerozehranost způsobená malou účastí na tréninzích. Přesto však utkání umožnilo prostřídat všechny hráče, většinu i na různých postech. V prvním poločase jsme hráli systémem 4-4-2, po přestávce jsme přistoupili na rozestavení 4-3-3. Vytvořili jsme si množství dobrých střeleckých příležitostí, proměnili jsme však pouze minimum. Začíná se rýsovat osa týmu, který by měl v letošní sezoně hrát na špici tabulky a zejména očekáváme, že bude předvádět kombinační fotbal pro diváky atraktivní. Ve dvou pohárových utkání s Lánovem očekáváme zlepšení zejména v kombinační hře a proměňování šancí.

Branky: 2x Farka, Pechar, Melichar Jan, vlastní

Sestava - hosté: Chmelař (Kašprišin Jan) - Menyhart, Kubišta F., Šolc, Málek - Vilimský, Kašprišin R., Pechar, Farka - Saidl J., Gall Střídali hokejově: Košťál, Melichar J., Melichar T., Meliš, Bednář, Kubišta J., Trýzna

ŽK:   ČK:   Diváci: 65  Rozhodčí:

Přidáno: 15.8.2010, 12:26:06 Autor: Jiří Skřivan