27.10.2010, St | 9. kolo | Mladší žáci

Převyšov 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Naše další utkání na venkovní půdě se odehrávalo proti soupeři z Převyšova. Měli jsme téměř kompletní sestavu. To bylo vidět i na našem tlaku. Začali jsme velice aktivně, když už ve 4. minutě Žahourek vybojoval balon a střelou ze střední vzdálenosti orazítkoval spojnici domácích, chybělo málo. Hra se umírnila a byl vidět né moc pohledný fotbal uprostřed hřiště. Další šance se zrodila ve 14. minutě, kdy Žahourek prošel přes dva hráče po levé straně, odcentroval pěkný balon před bránu, kde byl připravený Novák a centrovaný balon stečoval, ale golman byl pohotový a úspěšně zareagoval. Domácí měli jedinou šanci v první půlce, po chybě naší obrany, kdy jsme nechali útočníka osamoceného za půlkou, který šel sám na bránu, ale pro nás naštěstí zakončoval zbrkle mimo bránu. Poločas 0:0. V druhé půlce se nic mimořádného neodehrávalo, opět jsme tlačili ale naše akce končily na vápně domácích. Byl k vidění spíše bojovný fotbal. Naši protihráči hodně odešli po fyzické stránce a nestíhali naše tempo, tudíž hodně faulovali a nestíhali. My jsme zahrávali hodně rohů a "standartek". Jeden roh byl pro nás dokonce gólový, když ho rozehrával Žahourek, který přesně našel na zadní tyči Kocába a ten hlavou zavěsil do sítě domácích. K závěru zápasu po hezké kombinaci vystřelil z vápna Žahourek, ale opět jenom razítkoval, tentokrát břevno. Poté se už jenom dohrávalo a my jsme se mohli radovat, že vybojované tři body míří do Kunčic.

Branky: Kocáb 1

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Beneš, Sentivan - Jirka - Kocáb, Dintr - Bareš, Novák - Žahourek Průběžně střídali: Gábor, Vítek, Málek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Tlustý

Přidáno: 27.10.2010, 19:53:32 Autor:

10.10.2010, Ne | 8. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:9 Skřivany
(0:2)

V dalším kole na náš trávník přijel jasně nejlepší tým, favorité ze Skřivan. Od první minuty bylo vidět, že soupeři byli fotbalovější, silovější, starší a zkušenější. Naše obraná činnost držela nulu asi do 15. minuty. Poločas jsme uhráli ještě fotbalovým výsledkem 0:2. Po poločase přišla gólová smršť na naší branku a dostali jsme 7 gólů. Za upozornění stojí tvrdá střela pod víko našeho šutéra Žahourka, který upravil výsledek na konečných 1:9

Branky: Žahourek 1

Sestava - domácí: Bareš, Jirka - Lukáš - Sentivan, Kocáb - Dintr, Žahourek - Novák Průběžně střídali: Růžička V., Gábor, Málek

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 14.10.2010, 19:05:28 Autor:

8.10.2010, Pá | 6. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 8:0 Prasek
(3:0)

V dohrávce pátého kola do Kunčic zajížděli soupeři z Prasku. Pokyny našim hráčům zněly jasně, získat plný počet bodů. Také se tak stalo. Už od začátku jsme získali územní převahu a kontrolu nad balonem. Naši hráči dobře kombinovali a důrazně se prosazovali. Tento zápas bychom chtěli pochválit celý tým za předvedenou hru a kolektivní práci, když jsme nasázeli soupeři osm gólů.

Branky: Žahourek 3, Novák 2, Kocáb 1, Kubánek 1, Lukáš 1

Sestava - domácí: Beneš, Jirka - Lukáš - Bareš, Sentivan - Kocáb, Žahourek - Novák Průběžně střídali: Málek, Gábor, Růžička V., Dintr, Kubánek

Přidáno: 14.10.2010, 19:13:17 Autor:

2.10.2010, So | 7. kolo | Mladší žáci

Kobylice 8:4 SK Bystřian Kunčice
(4:2)

Naši mladší žáci nastoupili s Kobylicemi v oslabené sestavě. I přes veškerou snahu podlehli v derby 8:4 a tři body zůstávají v Kobylicích. Příští kolo zajíždí do Kunčic soupeři z Prasku.

Branky: Žahourek 3,Kocáb,Sentivan

Sestava - domácí: Bareš- Kocáb,Sentivan,Dintr,Žahourek,Vítek,Jirka,Lukáš,Růžička P.,Růžička V.

Přidáno: 29.8.2010, 20:04:26 Autor: Zdeněk Šulc