pohár Sobotka : Kunčice So 31.7.2010 17,00
pohár Kopidlno : Kunčice St 11.8.2010 17,00 15,45
zimní příprava Kunčice : Černilov A So 29.1.2011 11,45
zimní příprava Kunčice : Kobylice So 5.2.2011 13,30
zimní příprava Rožďalovice : Kunčice So 19.2.2011 11,45
zimní příprava Nový Bydžov SD : Kunčice Ne 27.2.2011 13,30
zimní příprava Chlumec n. C. : Kunčice So 5.3.2011 10,00
zimní příprava Městec Králové : Kunčice So 12.3.2011 18,45

12.3.2011, So | zimní příprava | A - mužstvo

Městec Králové 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Generálka se nám herně příliš nevydařila.Velké problémy nám dělalo hřiště v Běrunicích.Soupeř nás v obranné činnosti vůbec neprověřil a tak jsme s o výsledku rozhodli během několika minut.

Branky: 39´, 80´, a 81´Doležal , 37´Koliáš

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Šanda (46´Vítek O,) - Šulc R, Jankaj (46´Pechar ), Kratochvíla. - Šulc M ( 46´Novák),Charvát J.,Doležal, Vítek P. - Brzek R., Koliáš, Brzek D.(46´Laštovička)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 13.3.2011, 08:24:49 Autor: Petr Hypius

5.3.2011, So | zimní příprava | A - mužstvo

Chlumec n. C. 2:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Opět jsme nedovedli dotáhnout utkání do vítězného konce.První poločas byl dle mých představ.Vypracovali jsme si spoustu šancí ale opět jsme zklamali v koncovce.Zde jsme měli utkání rozhodnout.Druhý poločas se soupeř hodně zlepšil a po snížení z penalty byl lepší a v poslední minutě vyrocvnal.

Branky: 10´Brzek R., 15´Doležal

Sestava - hosté: Vítek O (46´Šanda ) - Pechar,Turek, Šulc R. - Vítek P. ( 75´Charvát T.), Doležal, Laštovička, Šulc M. (40´Novák ) - Brzek R. (65´Trutnovský),Koliáš, Brzek D.

Přidáno: 6.3.2011, 09:17:01 Autor: Petr Hypius

27.2.2011, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Nový Bydžov SD 3:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

První poločas se hrál za naší mírné převahy.Šancí bylo minimum a nedokázali jsme je proměnit.I když jsme šli do vedení tak nás soupeř v druhém poločasu začal přehrávat a i nás potrestal.Jsem nespokojen s výkony hlavně útočníků , kteří nám neplní dané pokyny.

Branky: 60´a 78´ Doležal

Sestava - hosté: Šanda ( 46´Vítek O.) - Pechar, Kratochvíla, Šulc R.( 62´Zeman) - Novák (78´Charvát T.), Laštovička, Doležal, Šulc M. - Brzek D, Koliáš (46´Charvát J.),Vítek P.

Přidáno: 28.2.2011, 11:04:39 Autor: Petr Hypius

19.2.2011, So | zimní příprava | A - mužstvo

Rožďalovice 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Soupeř byl sice snaživý ale za celý zápas neohrozil naši branku.Výsledek je pro něho přijatelný, protože z naší strany to byl festival neproměněných šancí.Do vedení jsme šli brankou Hornycha z trestného kopu.Ve druhém poločasu proměnil snad svou 8 šanci Koliáš a vzápětí přidal branku D.Brzek.Výsledek upravil na konečných 4 :0 M.Šulc.

Branky: 16´Hornych, 64´Koliáš, 65´Brzek D., 75´Šulc M.

Sestava - hosté: Vítek O - Šulc R. (46´Pechar), Jankaj, Kratochvíla - Novák, Charvát J.,Laštovička(46´Trutnovský), Vítek P.(46´Šulc M.) - Brzek D., Koliáš, Hornych(46´Charvát T)

Přidáno: 19.2.2011, 18:32:50 Autor: Petr Hypius

5.2.2011, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Kobylice
(2:0)

V první puli jsme soupeře pustili do 2 pološancí ,které nedokázal využít, jinak jsme měli zápas pod kontrolou.V naší hře je ale spoustu nepřesností.Druhý poločas se hrál do pokutového kopu bez šancí.Penaltu jsme neproměnili a soupeř vycítil šanci.I když obranná činnost nebyla ideální soupeře do nějaké superšance jsme nepustili.V závěru dal třetí branku R.Brzek a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Branky: 20, 24,85´Brzek Roman

Sestava - hosté: Šanda (46´Vítek O,) - Novák, Turek, Šulc R. - Šulc M ( 75´Hrubý),Charvát J.,Trutnovský (46´Laštovička), Hrubý (46´Hornych) - Brzek R., Koliáš (46´Pechar), Brzek D.

Přidáno: 6.2.2011, 09:30:49 Autor: Petr Hypius

29.1.2011, So | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Černilov A
(1:0)

Bylo to naše první utkání v tomto roce.První poločas jsme byli lepším mužstvem.Vstřelili jsme pouze jednu branku i když náznaky příležitostí tam byly.Po prostřídání v poločase jsme vlastními chybami soupeři nabídli otočit utkání.Byl to takový zápas s minimem šancí na oubou stranách.

Branky: 16´Koliáš

Sestava - domácí: Šanda - Šulc R., Kratochvíla, Jankaj - Novák, Charvát J.,Laštovička(46´Trutnovský), Brzek R.(46´Hrubý) - Doležal(55´Brzek R.), Koliáš(46´Pechar), Brzek D.(46´Charvát T.)

Sestava - hosté:

Přidáno: 31.1.2011, 09:22:31 Autor: Petr Hypius

11.8.2010, St | pohár | A - mužstvo

Kopidlno 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a v úvodních 20min.jsme domácí přehrávali,ale bez gólového efektu.Postupně se hra vyrovnala a do šancí se dostali i domácí.Po přestávce se z trestného kopu trefil Doležal,domácí však dokázali odpovědět a v 70min.vyrovnaly.Hra byla plná nepřesností na obou stranách ,Vítěznou branku dal v83min.po rohu hlavou Laštovička .Jednogólová výhra je nakonec asi spravedlivá.V naší hře bylo ale na můj vkus spoustu nepřesností a s takovým výkonem bychom v nadcházejícím mistrovském utkání těžko uspěli.

Branky: Doležal,Laštovička

Sestava - hosté: Kvasnička- P.Vítek,R.Šulc,Kratochvíla,Pechar- Novák,CHarvát,Laštovička,M.Šulc- Hornych,Brzek střídali:Doležal,Hrubý,Trutnovský

Přidáno: 12.8.2010, 11:39:36 Autor: Zdeněk Šulc

31.7.2010, So | pohár | A - mužstvo

Sobotka 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Na pohárové utkání jsme odjeli v improvizovaném složení s jedenácti hráči a dvěma dorostenci na střídačce,na hřišti to ale znát nebylo ,působili jsme fotbalovějším dojmem .Domácí šli do vedení v12min. po zaváhaní Jirky Beneše,poté se hrálo převážně na půli domácího týmu,šance postupně neproměnili-M.Šulc,Laštovička a Charvát.Zasloužené vyrovnání zařídil v 42min.Doležal,který trefil z rohu velkého vápna zadní roužek domácí branky.Po přestávce úroven hry stagnovala a největší šanci měl Doležal,který z malého vápna minul hlavou.Na druhé straně po rychlém brejku zahrál Kvasnička rukou před pokutovým územím a následovala čk.Do branky se na poslední dvě minuty postavil Doležal a na stavu 1:1 se nic nezměnilo.O postupu tak rozhodovali penalty.Za nás proměnili-Doležal,M.Šulc,Laštovička,P.Vítek.Na druhé straně domácí první přestřelili,druhou dali a třetí chytil Doležal,který zaskočil v brance za vyloučeného L.Kvasničku.

Branky: Doležal,PK-Doležal,Šulc M.,Laštovička,Vítek P.

Sestava - hosté: Kvasnička-Pechar,Beneš, R.Šulc ,Charvát-Hornych/46.Kubišta/,Laštovička,P.Vítek,M.Šulc-Hrubý/65.Saidl/,Doležal

Přidáno: 1.8.2010, 09:13:40 Autor: Zdeněk Šulc