přátelské Slavia HK : Kunčice So 6.8.2011 17,00
zimní příprava Olympia HK : Kunčice Čt 19.1.2012
zimní příprava Nový Bydžov B : Kunčice Ne 19.2.2012 15,15
zimní příprava Roudnice A : Kunčice Pá 24.2.2012 17,00
zimní příprava Rožďalovice : Kunčice Ne 26.2.2012 11,45
zimní příprava Nový Bydžov SD : Kunčice St 29.2.2012 18,15
zimní příprava Lázně Bělohrad : Kunčice Ne 4.3.2012 11,45
zimní příprava Libčany : Kunčice So 10.3.2012 13,30
zimní příprava Kunčice : Městec Králové Ne 18.3.2012 15,00

18.3.2012, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Městec Králové
(2:1)

Hráno na tréninkovém hřišti.v prvním poločase jsme si vytvořili šance a 2 proměnili.Před přestávkou hosté po naší chybě snížili a po přestávce vyrovnali.Poté hra upadla do podprůměru a utkání skončilo nerozhodně.

Branky: 1´Šulc, 20´Musil

Sestava - domácí: Teichman (70´Soldán) - Vincour, Pechar J., Kratochvíla - Janata, Charvát, Laštovička, Šulc ( 46´Adlaf) - Brzek, Doležal, Musil

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 18.3.2012, 18:10:21 Autor: Petr Hypius

10.3.2012, So | zimní příprava | A - mužstvo

Libčany 5:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Bohužel nám vinou nemoci a pracovních povinností chybeli 4 hráči a tak jsme zvolili jiné rozestavění.Celý první poločas kromě jedné velmi dobré přihrávky po které jsme inkasovali jsme nepustili soupeře k vážnější akci.Zvolili jsme defenzivní rozestavení z kterého jsme se snažili přejít do rychlého protiútoku.To se nám také 2x podařilo bohužel Musil sám před brankářem nedovedl zakončit.Rychlý brejk se nám povedl po změně stran ,když na konci akce byl Farka.Postupem času nám ubývali síli a soupeř nás začal přehrávat a inkasovali jsme i z jeho kopaček branky.I přez porážku mě někteří hráči přesvědčili ,že se chtějí poprat o základní sestavu.

Branky: 46´Farka

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Teichman (65´Soldán) - Vincour, Pechar, Doležal, Adlaf - Janata, Charvát, Laštovička, Farka, Šulc( 70´Kubišta) - Musil

Přidáno: 10.3.2012, 18:36:02 Autor: Petr Hypius

4.3.2012, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Lázně Bělohrad 7:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Za zmínku stojí pouze první poločas, kdy jsme byli lepším mužstvem a soupeře pomalu nepustili na vlastní půlku.Tomu se ale povedli dva rychlé protiútoky a tak vedl.Po změně stran jsme inkasovalipotřetí a poté hráči vysloveně utkání vypustili.

Branky: 90´Hruška

Sestava - hosté: Soldán (46´ Šanda) - Pechar, Jankaj, Kratochvíla (46´Hrubý) - Adlaf (46´Šulc), Charvát, Laštovička, Janata (46´Farka) - Musil (70´Janata), Doležal, Brzek ( 46´Hruška

Přidáno: 5.3.2012, 08:58:31 Autor: Petr Hypius

29.2.2012, St | zimní příprava | A - mužstvo

Nový Bydžov SD 3:4 SK Bystřian Kunčice
(2:2)

V prvním poločase jsme měli velké problémy s presinkem soupeře a nebyli jsme si schopni přihrát.V druhém poločase se hra výrázně zlepšila a zaslouženě jsme zvítězili.Opět jsme dali příležitost dorostencům kteří nás opět nezklamali.

Branky: 19´Doležal,45´Brzek,65´Farka,77´Hrubý

Sestava - hosté: Šanda (46´Soldán) - Kubišta (46´Adlaf), Jankaj (46´Laštovička.), Kratochvíla - Janata (46´Saidl), Charvát, Pechar P. (46´Farka), Šulc (46´Hrubý) - Brzek, Doležal, Pechar J

Přidáno: 1.3.2012, 11:14:48 Autor: Zdeněk Šulc

26.2.2012, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Rožďalovice 1:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Ve značně omlazené sestavě jsme se začali prosazovat až po přestávce ,ale v zakončení jsme byli hodně zbrklí.Dorostenci,kteří dostali příležitost rozhodně nezklamali.

Branky: Farka

Sestava - domácí: Soldán/46.Jaška/- Vincour/30.P.Pechar/,Kratochvíla,Adlaf/46.Farka/- Janata,Charvát,Laštovička-Brzek,J.Pechar,Musil

Přidáno: 26.2.2012, 14:38:04 Autor: Zdeněk Šulc

24.2.2012, Pá | zimní příprava | A - mužstvo

Roudnice A 7:2 SK Bystřian Kunčice
(3:2)

První zápas v Chudonicích byl z naší strany plný nepřesností a Roudnice působila o poznání fotbalověji a v druhé půli nám nasázela čtyři branky.

Branky: Hruška,Musil

Sestava - domácí: Jaška-Vincour,Jankaj,Kratochvíla-Musil,Laštovička,Charvát,Janata-Brzek R.,Doležal,Hruška střídali do 2.půle: Hrubý,Farka,P.Pechar,J.Pechar,Soldán

Přidáno: 25.2.2012, 10:19:42 Autor: Zdeněk Šulc

19.1.2012, Čt | zimní příprava | A - mužstvo

Olympia HK 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

První letošní zápas našeho týmu začal lépe soupeř a po zásluze šel do vedení.Postupně jsme se také my osmělili a po pěkné kombinační akci vyrovnal R.Brzek.Druhá půle byla z naší strany lepší ,šance měli obě mužstva o našem vítězství rozhodl D.Brzek,který po odraženém míči propálil vše co mu stálo v cestě.Na úvod to byla kvalitní příprava.

Branky: R.Brzek,D.Brzek

Sestava - hosté: Soldán- Kubišta,Jankaj,Kratochvíla-Šulc,Charvát,Laštovička,Janata-Brzek D.,Doležal,Brzek R. ,Vincour střídáno hokejově

Přidáno: 19.1.2012, 21:41:37 Autor: Zdeněk Šulc

6.8.2011, So | přátelské | A - mužstvo

Slavia HK 3:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V kombinované sestavě se hrálo klasické přípravné utkání.Branky jsme obdrželi po ztrátách míče na soupeřově polovině.Domácí další rychlé protiútoky nevyužili.Zkorigovali jsme výsledek až v závěru.

Branky: Rychtera, Brzek D

Přidáno: 7.8.2011, 08:49:37 Autor: Zdeněk Šulc

3.8.2011, St | letní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 7:2 Nový Bydžov B
(5:0)

První poločas byl z naší strany velmi dobrý.Vcelku dobře jsme kombinovali a v kromě branek jsme další příležitosti neproměnili.Utkání se rozhodlo hned zpočátku kdy jsme v 10 minutě 3 : 0 vedli a soupeř rezignoval.Po přestávce jsme prostřídali a soupeř získal mírnou převahu ale vysloveně nás nepřehrál.

Branky: Novák 3, R.Brzek 2, Rychtera, Charvát

Přidáno: 4.8.2011, 09:23:11 Autor: Petr Hypius

30.7.2011, So | pohár | A - mužstvo

Kobylice 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Typické utkání.Soupeř nás doslova rozkopal.Jeho vítězství bylo zasloužené jelikož jsme se nedokázali vyrovnat s jeho velice tvrdou hrou.

Branky:

Přidáno: 4.8.2011, 09:12:09 Autor: Petr Hypius

28.7.2011, Čt | letní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Dvůr Králové B
(1:0)

První přípravný zápas s kvalitním soupeřem byl v poli vyrovnaný,naše mužstvo šlo do vedení gólem Rychtery,naše vedení mohli zvýšit Laštovička a P.Vítek ani jeden však nebyl úspěšný.Byli to naopak hosté ,kteří v závěru zápasu otočily na 1:2.

Branky: Rychtera

Přidáno: 29.7.2011, 17:31:28 Autor: Zdeněk Šulc