17.6.2012, Ne | 26. kolo | A - mužstvo

Ohnišov 4:1 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Poslední zápas sezony jsme vůbec nezvládli.Mohli jsme jít do vedení v 15´ale Vincour penaltu kopnul lajdácky.Poté již soupeř jednoduchou hrou získal náskok.Někteří naši hráči působili odevzdaně a i potové utkání by bylo nad jejich síly.Do toho ještě přispěl velice nepřesný rozhodčí Hron.

Branky: 69´Brzek

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Soldán - Turek , Pechar J(50´Pechar P.), Kratochvíla - Šulc , Charvát, Laštovička, Vik, Vincour ( 85´Vítek O) - Brzek, Musil

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 18.6.2012, 12:07:44 Autor: Petr Hypius

13.6.2012, St | 25. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:0 Hořice
(0:0)

V 1 poločase jsme přežili 3 vyložené šance soupeře.Ve 2 se soupeř stáhnul a my si vytvořili optickou převahu ale bez nějaké vyložené šance.Musím hráče pochválit za přístup a bojovnost.Až do poslední minuty se vedoucí celek musel obávat o výsledek

Branky:

Sestava - domácí: Soldán - Turek , Pechar, Kratochvíla - Šulc , Charvát, Laštovička,Janata - Brzek, Vítek (46´Vik), Musil (60´Farka)

Sestava - hosté:

Přidáno: 18.6.2012, 12:11:21 Autor: Petr Hypius

3.6.2012, Ne | 24. kolo | A - mužstvo

Vrchlabí 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách.Domácí šli do vedení po chybě našeho brankáře.Druhý poločas již byl v režii domácích ,kteří přidali další 2 branky a zaslouženě zvítězili.

Branky:

Sestava - hosté: Soldán - Turek ( 24´Vik), Pechar J, Vincour - Šulc , Charvát, Laštovička, Janata (84´Pechar P.)- Brzek, Vítek Musil (79´Farka)

Přidáno: 5.6.2012, 12:34:17 Autor: Petr Hypius

26.5.2012, So | 23. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Přepychy
(2:0)

Po výprasku v Jaroměři jsme změnili rozestavení.Soupeř v první půli působil odevzdaně a tak jsme ho dvakrát potrestali brankami Vítka ,který opět vymetl šibenici a Brzka ,který dorazil střelu Musila.Druhý poločas se již hrálo vyrovnanější utkání se šancemi na obou stranách.Zápas jsme mohli rozhodnout po několika vyložených šancí.V závěru jsme ale inkasovali po střele z trestného kopu.Přesto jsme dotáhli utkání do vítězného konce.

Branky: 23´Vítek, 30´Brzek

Sestava - domácí: Kvasnička - Vincour (65´Turek), Pechar, Kratochvíla - Janata, Charvát, Laštovička, Šulc - Brzek (90´Adlaf), Vítek, Musil (89´Farka)

Přidáno: 27.5.2012, 09:58:04 Autor: Petr Hypius

20.5.2012, Ne | 22. kolo | A - mužstvo

Jaroměř 7:0 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

V Jaroměři  jsme si udělali pěknou ostudu.To co jsme předvedli nemělo s fotbalem na této urovni nic společného.Již v 15 minutě bylo o osudu utkání rozhodnuto.To jsme prohrávali 4 : 0.Připadalo mi to jako by hráčí přišli všichni z nějakého flámu a za trest museli jít hrát pouťák.

Branky:

Sestava - hosté: Soldán - Kratochvíla, Turek, Pechar, Vincour (66´Adlaf) - Šulc , Vítek, Laštovička, Janata (53´Vik)- Brzek, Musil (65´Farka)

Přidáno: 21.5.2012, 12:14:41 Autor: Petr Hypius

12.5.2012, So | 21. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:2 Kostelec n. O.
(3:1)

Na soupeře jsme doslova vlétli a po 30 vteřinách vysunul Vítek Musila a ten vstřelil vedoucí branku.Sám Vítek potom pronikl do vápna a prostřelil hostujícího brankáře podruhé.V 10 minutě po rohovém kopu hlavou Kratochvíla přidal třetí branku.Ve 20 minutě zlikvidoval jinak nejistý brankář hostí golovou hlavičku Laštovičky.Poté musel odstoupit zraněný Charvát a naše začala uvadat.Toho soupeř využil a před poločasem snížil z brejkové situace.A aby toho nebylo málo hned po přestávce snížil na rozdíl jedné branky.Naše hra se uplně rozpadla.Naštěstí soupeř nebyl již nebezpečný.Uklidnění do našich řad mohli vnést nejprve Janata a o několik minut poté Šulc ale oba tváří v tvář brankáři nedokázali skorovat.Tak musel v poslední minutě rozhodnout náš nejlepší hráč na hřišti Vítek a připsali jsme si konečně tři body na domácím hřišti v jarní sezoně.

Branky: 8´a 89´Vítek Petr, 1´Musil, 10´Kratochvíla

Sestava - hosté: Soldán - Kratochvíla, Turek, Pechar, Vincour - Vik(72´Farka) , Charvát (36´Šulc), Laštovička, Janata - Vítek, Musil (90´Adlaf)

Přidáno: 13.5.2012, 09:18:38 Autor: Petr Hypius

5.5.2012, So | 20. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Černilov A
(1:2)

Po vyrovnaném prvním poločase ,kdy se hra odehrávala ve středu hřiště padli 3 branky.Na soupeřovu z trestného kopu kdy byl ve zdi,která stála cca 15 m odstrčen Laštovička míč zaplaval a hosté šli do vedení.Vzápětí jsme kontrovali brankou Kratochvíli po závaru po rohovém kopu.Před přestávkou po našem rohovém kopu a faulu loktem na Šulce ve vápně za přihlížení hlavního rozhodčího Krotila .jsme přestali hrát a hosté z protiútoku do naší rozhozené obrany šli do vedení.O přestávce bylo v šatně trošičku živěji.A mělo to úspěch.Ve druhém poločase se hrálo na jednu branku.Dokázali jsme ale pouze vyrovnat P.Vítkem z trestného kopu,který trefil přesně do růžku branky.Další vyložené šance jsme zahodili nebo je zneškodnil vynikajícími zákroky brankář Ruml.Rozhodčí odpustil hostům penaltu za hraní rukou ve vápně ,kdy míč změnil směr letu a nevyloučil hráče,který fauloval před vápnem zezadu ,který by postupoval sám na branku.Za druhý poločas jsme si zasloužili zvítězit.

Branky: 32´Kratochvíla, 67´Vítek

Sestava - domácí: Soldán - Charvát J., Pechar, Turek, Kratochvíla - Šulc (87´Charvát T.), Vítek, Laštovička,Janata - Brzek(55´Vik), Musil (90´Farka)

Přidáno: 6.5.2012, 10:19:46 Autor: Petr Hypius

29.4.2012, Ne | 19. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 3:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Ujali jsme se vedení po hlavičce Jankaje z trestného kopu.Před poločasovou přestávkou ztratil zbytečně na půlící čáře míč Charvát a domácí z rychlého brejku srovnali.Po přestávce jsme faulovali před vápnem a domácí nás ztrestali.Poté se hra odehrávala před oběmi brankami.Když jsme se nadechovali k náporu tak zaúřadoval hlavní rozhodčí,když v přerušené hře nařídil z našeho malého vápna nepřímý kop za udajné nesportovní chování našeho brankáře.ten domácí proměnili.opět nevyhrálo lepší mužstvo ale štastnější.Již poněkolikáté na jaře nás poškodil hlavní rozhodčí.

Branky: 18´Jankaj

Sestava - hosté: Soldán - Kratochvíla, Jankaj, Pechar, Vincour ( 46´Vik) - Šulc(68´Adlaf) , Charvát, Laštovička, Janata - Brzek D., Musil (58´Farka)

Názor soupeřeOdkaz na webOdkaz na web
Přidáno: 30.4.2012, 15:30:27 Autor: Petr Hypius

14.4.2012, So | 17. kolo | A - mužstvo

Předměřice 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Utkání ovlivnoval silný vítr.Po rozpačitém začátku jsme poté kontrolovali hru.Domácí hrozili pouze ze standartních situací.Utkání jsme měli rozhodnout na začátku druhého poločasu ale několik vyložených šancí jsme doslova zazdili.

Branky: 16 Laštovička, 58´Musil

Sestava - hosté: Soldán - Charvát, Jankaj, Pechar, Vincour - Šulc, Vítek (77´Turek), Brzek D.,Laštovička, Musil (90´Charvát T.) - Brzek (85´Farka)

Názor soupeřeOdkaz na web
Přidáno: 30.4.2012, 15:26:35 Autor: Petr Hypius

7.4.2012, So | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:5 Červený Kostelec
(1:3)

Utkání jsme vůbec nezvládli.V přípravě jsme upozornovali na hru soupeře a na jeho nebezpečné standartky a ty rozhodli.sice jsme šli do vedení ale soupeř hned srovnal.Poté jsme si vstřelili vlastní branku a poté hosté zvýšili krásným volejbalovým smečem.Všichni to na hřišti viděli kromě rozhodčích.V druhém poločase jsme sice snížili ale poté opět dvakrát inkasovali.Soupeř byl tentokrát lepší a vyhrál zcela zaslouženě i když mu k tomu velkou měrou dopomohli rozhodčí.

Branky: 22´ Musil, 60´Brzek

Sestava - domácí: Teichman - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Janata (71´Vik), Charvát, Laštovička, Šulc - Brzek (71´Farka), Doležal (20´Pechar), Musil

Přidáno: 8.4.2012, 12:52:35 Autor: Petr Hypius

31.3.2012, So | 15. kolo | A - mužstvo

Chlumec n. C. 0:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Před utkáním jsme měli velké problémy se sestavou.Ke zraněnému D.Brzkovi se přidal na marodku jeho bratr a další 3 hráči nastoupili se sebezapřením.Na velkém hřišti v Chlumci jsme nastoupili v jiném rozestavění.V prvním poločase stojí za zmínku rána Šulce ,kterou domácí brankář s námahou vyrazil na rohový kop a Doležalův trestný kop v poslední minutě který se odrazil od tyče a nikdo z našich hráčů ho nedovedl kopnout do prázdné branky.Ve druhém poločase i domácí trefili brankovou konstukci jinak se hrálo převážně ve středu pole.Opět jsme remizovali, myslím že je to opět spravedlivé pozitivum jediné je že jsme poprvé neinkasovali branku.

Branky:

Sestava - hosté: Teichman - Vincour (78´Vik), Pechar, Jankaj, Kratochvíla - Janata, Charvát, Laštovička,Doležal , Šulc - Musil

Názor soupeře
Přidáno: 1.4.2012, 11:22:09 Autor: Petr Hypius

24.3.2012, So | 14. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Třebechovice
(0:0)

Po nezáživné prvním poločase, kdy hra byla podprůměrná se druhý odehrál oboustranně nahoru dolů.Šli jsme do vedení brankou Musila.Velkou příležitost nevyužil Brzek a soupeř o několik minut později vyrovnal po přímém kopu a dorážce.Poté obě mužstva chtěla strhnout vítězství na svou stranu.Blíže k tomu měli hosté ale hlavíčka šla vedle.Výsledek je spravedlivý a zasloužený pro obě mužstva.

Branky: 53´Musil

Sestava - domácí: Teichman - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Janata, Charvát, Laštovička, Šulc ( 83´Pechar) - Brzek (74´Hruška), Doležal, Musil

Odkaz na web
Přidáno: 30.4.2012, 15:21:00 Autor: Petr Hypius

5.11.2011, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:3 Ohnišov
(2:2)

Již v první minutě se hosté ujali vedení po trestném kopu.Chvíli nám trvalo než jsme se oklepali.Soupeř se zatáhl na svoji polovinu a podnikal nebezpečné brejky.Ve 26´minutě vyrovnal Šulc po prodloužení Doležala.Místo aby jsme se dostali do hry tak jsme předváděli spoustu nepřesností.Soupeř nás za to ve 42´potrestal po rohovém kopu a nedůrazu naší obrany.Naštěstí do poločasu srovnal Doležal po dlouhém autu Jankaje.Druhý poločas se ná již vydařil lépe.V 50´se hlavou prosadil Laštovička.V této fázi jsme byli jasně lepší a vytvořili si i další šance.Bohužel jsme je ale neproměnili.Tak z ojedinělého brejku po špatném vyběhnutí našeho brankáře soupeř vyrovnal.Poté chtěla obě mužstva strhnout vítězství na svou stranu ale skore se již neměnilo.

V sezoně jsme měli v několika zápasech štěstí.Tentokrát se k nám odvrátilo zády.Soupeř proměnil všechny svoje šance.My zejména v druhém poločase jsme nedokázali proměnit vyložené příležitosti.Proto jsme ztratili body.Za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát.Přesto jsem s umístěním a bodovým ziskem z podzimu velmi spokojen.

Branky: 26´Šulc, 44´Doležal, 50´Laštovička

Sestava - domácí: Švehlík - Vincour , Jankaj , Kratochvíla - Janata., Charvát , Laštovička, Šulc(80´Novák) - Brzek ,Doležal, Rychtera (68´Pechar)

ŽK: 4:2  ČK: 0:0  Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 9.11.2011, 14:44:46 Autor: Petr Hypius

30.10.2011, Ne | 12. kolo | A - mužstvo

Hořice 3:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Dobré utkání kde se hrálo nahoru dolů.V prvním poločase jsme měli 2 brankové příležitosti Jankajem ale neproměnili je.Soupeř byl velmi kvalitní ve hře dopředu ale naštěstí pro nás branku netrefil.Ve druhém poločase nastolený trend pokračoval.Hned ze začátku trefil Brzek břevno.Vše si vynahradil v 62´kdy po zemi překonal domácího brankáře.Bohužel hned po rozehrání domácí srovnali,když po faulu Charvátu domácí rychle rozehráli a vstřelili branku.Rozhodčí chtěl dát našemu hráči 2 žlutou ale domácí dali branku a tak ji uznal.To posadilo domácí na koně a v 73 po vymyšleném rohu nedosáhl náš brankář na centr a domácí šli do vedení.Ve snaze vyrovnat jsme otevřeli obranu a domácí v 88´stanovili konečný výsledek.Je to škoda protože jsme nepodali špatný výkon.Utkání by spíše slušela remíza.Bohužel do tohoto utkání nezapadli rozhodčí ,kteří ho dle mého názoru silně ovlivnili.

Branky: 62´Brzek

Sestava - hosté: Švehlík - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Janata(75´Novák), Charvát, Laštovička,Rychtera( 80´Pechar)Šulc - Brzek , Doležal,

Přidáno: 30.10.2011, 19:43:55 Autor: Petr Hypius

22.10.2011, So | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Vrchlabí
(0:0)

V tomto utkání jsme mnoho fotbalové krásy nepředvedli.První poločas jsme sice měli navrch ale míče jsme pouze nakopávali a s těmi si urostlí hráči soupeře poradili.Chyběla nám mezihra a hlavně pohyb.Druhý poločas byl skoro stejný.Sice jsme si vypracovali nějaké šance ale nedokázali jsme je využít.Tak jsme vstřelili branku pouze z pokutového kopu po stažení Doležala.Penaltu proměnil Jankaj a navíc byl vyloučen hostující hráč.Za 5 minut bylo ale vyrovnáno ,když si centr srazil do vlastní branky Ráliš.

Výsledek je tak spravedlivý.za předvedený výkon jsme si 3 body nezasloužili.

Branky: 75´Jankaj pen.

Sestava - domácí: Švehlík - Vincour , Jankaj , Kratochvíla - Vítek P., Charvát (64´Ráliš), Laštovička (70´Rychtera), Novák(57´Pechar) - Brzek ,Doležal, Šulc

Přidáno: 22.10.2011, 19:43:42 Autor: Petr Hypius

16.10.2011, Ne | 10. kolo | A - mužstvo

Přepychy 2:3 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Do 20 minuty nás dostali domácí pod tlak.V 21´vstřelil po autovém hodu brzek vedoucí branku.Domácí ve 24´vyrovnali.Do poločasu se hrál vyrovnaný fotbal.Druhý poločas jsme zcela ovládli.Nejprve Laštovička hlavou po trestném kopu Doležala dal vedoucí branku a v 66´Brzek po opět přihrávce Doležala obešel i brankáře a zvýšil na 3 : 1.v této fázi jsme utkání zcela ovládli a držením míče domácí do vážnější šance nepustili.Až závěr jsme zdramatizovali když domácí 5 minut před koncem proměnili pokutový kop.Naše vítězství je zasloužené,zejména za výkon z druhého poločasu.

Branky: 21´a 66´ Brzek, 63´laštovička

Sestava - hosté: Švehlík - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Vítek P., Charvát, Laštovička, Novák (58´Hornych) - Brzek (80´Pechar), Doležal, Šulc

Přidáno: 16.10.2011, 19:34:05 Autor: Petr Hypius

8.10.2011, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 7:3 Jaroměř
(3:1)

Utkání se pro nás od začátku vyvíjelo velice dobře.Hosté nám doslova darovali 2 branky.Poté se sice snažili s výsledkem něco udělat a odměnou jim byla branka v naší síti.V této fázi jsme vůbec nehráli dobře a po chybě Jankaje mohli hosté vyrovnat ale proti 3 hráčům uspěl náš brankář.To byla jedna z rozhodujících fází protože do poločasu jsme přidali 3 branku.Nástup do druhé půle jsme měli vynikající. a do 60´rozhodli utkání když jsme vstřelili 3 pěkné branky.Utkání se již pouze dohrávalo.

Výsledek vypadá jednoznačně.Soupeř ale tak špatný nebyl.Snažil se kombinovat a v některých fázích nás přehrával.Daroval nám doslova první 3 branky.Když hosté snížili a měli tlak tak nás podržel brankář Švehlík.Druhý poločas jsme během pár minut vstřelili 3 branky a bylo rozhodnuto.Opět jsme byli velice produktivní v koncovce.V zadních řadách nám to ale skřípe.Na tom musíme zapracovat.

Branky: 4´, 36´, 48´ Brzek, 16´Jankaj, 55´Šulc, 59´Doležal, 76´Pechar

Sestava - domácí: Švehlík - Vincour (64´Pechar), Jankaj (46´Rychtera), Kratochvíla - Janata, Ráliš, Laštovička (71´Charvát), Novák - Brzek (80´Hrubý),Doležal, Šulc

Přidáno: 14.10.2011, 12:31:52 Autor: Petr Hypius

1.10.2011, So | 8. kolo | A - mužstvo

Kostelec n. O. 2:4 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Do utkání jsme měli dobrý vstup a ve 3´jsme vedli po brance Brzka,kterého uvolnil Doležal.V 10 ´nás zachránila tyč po uniku domácího hráče.v 17´prošel Laštovička ale zakončil pouze do rukou brankáře.Poté hra upadla do podprůměru a na obou stranách bylo spoustu nepřesností.Tak jako jsme zahájili první poločas my tak se to samé povedlo domácím.Po rohovém kopu mezi našemi 3 hráči domácí vyrovnali.Poté si vytvořili tlak který korunovali po trestném kopu a hlavičce zaslouženým vedením.Další šanci jim zneškodnil Švehlík.V 78´po dlouhém autovém vhazování Ráliše vyrovnal Brzek a tentýž hráč o 5´strhl skóre na naší stranu.V nastavení upravil výsledek Doležal a připsali jsme si do tabulky další body.

Nepředvedli jsme nijak oslnivý výkon.Jsem spokojen pouze se ziskem bodů nikoliv s předvedenou hrou.Stálo při nás i kousek štěstí.Na druhou stranu musím pochválit mužstvo,že na konci utkání otočilo nepříznivý výsledek.

Branky: 3´, 78´, 83´ Brzek, 90´Doležal

Sestava - hosté: Švehlík - Vincour,Jankaj, Novák - Janata, Ráliš, Laštovička, Šulc - Rychtera (72´Pechar), Doležal, Brzek(90´Charvát)

Přidáno: 2.10.2011, 09:14:44 Autor: Petr Hypius

25.9.2011, Ne | 7. kolo | A - mužstvo

Černilov A 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V prvním poločase jsme opět tahali za slabší konec.Několikrát nás podržel brankář Švehlík.Nástup do druhé půle jsme měli exelentní a během 5 minut vstřelili 2 branky.Soupeř ale snížil po chybě jinak dobře hrajícího Jankaje.Vedení jsme mohli zvýšit ale rozhodčí jako jediný neviděl hraní rukou domácích ve vápně.V závěru si vytvořili domácí tlak kterému jsme odolali a odvážíme si velice cenné body.

Branky: 46´Laštovička, 51´Brzek

Sestava - hosté: Švehlík - Vincour (75´Ráliš), Jankaj, Kratochvíla - Janata,, Charvát , Laštovička, Novák - Doležal, Rychtera (65´Šulc), Brzek (85´Hornych)

Přidáno: 26.9.2011, 08:06:24 Autor: Petr Hypius

17.9.2011, So | 6. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Roudnice A
(0:0)

K vidění bylo klasické derby.Hosté byli první poločas lepší ale minimálně 3 šance nedokázali proměnit.Druhý poločas se již hrálo vyrovnané utkání v němž jsme byli štastnější a o branku zvítězili.Naše mužstvo se nepoložilo po inkasované brance a dokázalo výsledek otočit.I když soupeř znova vyrovnal tak jsme vstřelili okamžitě 3 branku.V závěru nás podržel brankář Švehlík,který zlikvidoval střelu do šibenice a v nastavení i nadvakrát šanci Hůlky.Chválím mužstvo za touhu po 3 bodech.

Branky: 63´ Novák, 71´Jankaj, 80´Brzek

Sestava - domácí: Švehlík - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Janata, Charvát, Laštovička, Doležal, Novák - Brzek(90´Pechar), Rychtera (70´Vítek P.)

Přidáno: 14.10.2011, 12:35:55 Autor: Petr Hypius

10.9.2011, So | 5. kolo | A - mužstvo

Doudleby n. O. 1:4 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

První poločas se odehrál převážně na půlce domácího mužstva.Bylo jen otázkou času kdy se nám podaří vstřelit branku.To se povedlo v rozmezí 35´a 38´kdy nejprve proměnil penaltu Doležal za hraní rukou ve vápně a vzápětí se prosadil Brzek po přihrávce Šulce.Domácí kopali jenom několik trestných kopů, které ale naši branku neohrozily.Začátek druhé půle jsme se přispůsobili hře soupeře a hra se trochu vyrovnala.My jsme nedokázali udržet míč a ve hře bylo spousta nepřesností.V 74´přeloboval domácího brankáře Rychtera a vedli jsme 3 : 0.Vzápětí jsme ale opět darovali soupeři branku ,který snížil.Drama jsme ale tentokrát nepřipustili a Brzek zvýšil na rozdíl tří branek.Potom si soupeř vypracoval první šanci v zápase,kterou však neproměnil.

Naše vítezství je zasloužené,obzvlášt v prvním poločase jsme měli velkou převahu a domácí kromě jedné šance v závěru utkání nepustili k ohrožení naší branky.

Branky: 37´a 85´Brzek,35´Doležal, 74´Rychtera

Sestava - hosté: Švehlík - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Janata,, Charvát (87´Pechar), Laštovička, Šulc M - Doležal, Rychtera (75´Ráliš), Brzek (85´Seidl)

Přidáno: 11.9.2011, 09:05:20 Autor: Petr Hypius

3.9.2011, So | 4. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Předměřice
(1:0)

Toto utkání mnoho pohledného fotbalu nepřineslo.V naší hře je spoustu nepřesností.Sami jsme udržovali soupeře v naději na bodový zisk.Po přestávce jsme měli rozhodnout a získat větší náskok.Vyložené šance jsme ale zahodili a soupeři nahráli na korigující branku.I když jsme zvýšili na 2 brankový rozdíl tak jsme opět v závěru zbytečně ztratili míč a utkání zdramatizovali.

Branky: 30´a 53´ Jankaj, 85´Brzek

Sestava - domácí: Švehlík - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Charvát, Ráliš (46´Brzek) - Janata, Laštovička, Rychtera (71´Turek), Šulc ( 90´Kubišta) - Doležal

Přidáno: 4.9.2011, 09:14:20 Autor: Petr Hypius

28.8.2011, Ne | 3. kolo | A - mužstvo

Červený Kostelec 3:3 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Utkání jsme nezačali dobře.V 7´po pádu domácího hráče v pokutovém uzemí se kopala penalta a domácí vedli.To nás nakoplo a celý poločas jsme měli více ze hry.Bohužel jsme se opet nevyvarovali chyby a Laštovička poslal ideální přihrávku domácímu hráči a do šaten jsme šli s dvoubrankovým mankem.Po bouřce v kabině jsme ale nezachytili nástup do druhé půli a domácí kopali ve 30 vteřině druhou penaltu.Naštěstí pro nás střela šla do tyče.Opět  se ukázalo nedáš dostaneš a z protiútoku korigoval M.Šulc.2 : 1. Domácí ale za 4 minuty opět vedli o dvě branky když perfektně rozehráli přímý kop a naše obrana byla na divadle.Naštěstí jsme zabojovali a výsledek srovnali ,když se dvakrát prosadil Doležal.Domácí dohrávali opařeni a mohli inkasovat počtvrté z hlavy Laštovičky.

V bojovném utkání se nakonec body dělily.Herně jsme byli lepší ale opět nás srazili hrubé chyby v obranné činnosti.Utkání vůbec nezvládl hlavní rozhodčí,který rozdával karty na jednu stranu.

Branky: 69´ a 75´ Doležal, 48´ Šulc M.

Sestava - hosté: Švehlík - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Janata, Ráliš, Charvát (46´Brzek R.), Laštovička, Šulc M ( 90´Pechar) - Doležal, Rychtera (66´Vitek P:)

Přidáno: 29.8.2011, 09:17:51 Autor: Petr Hypius

20.8.2011, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Chlumec n. C.
(0:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 9´kopali pokutový kop.Brankář Chlumce však Rychterovu střelu vyrazil.Z ojedinělého protiutoku hosté vstřelili branku.To na nás padlo a i když jsme měli optickou převahu branku jsme do popočasu nevstřelili.

Do druhého poločasu přišel R.Brzek a naší hře to prospělo.Atakem jsme Chlumec nepustili do žádné rozehry a začali si vytvářet i šance.Pomohlo nám k tomu i vyloučení hostujícího Beneše.Za 10´po vyloučení jsme se radovali z vyrovnání po rohovém kopu a hlavičce Ráliše.Hosté rozehráli a ihned kapitulovali podruhé.Prosadil se R.Brzek.Od této chvíle jsme měli drtivou převahu kterou korunoval v 83´opět R.Brzek.Poté jsme již utkání dohráli i když v poslední minutě jsme měli štěstí když ojedinělý protiútok vykopával z prázdné branky Janata.

První poločas se nám nepovedl.V druhém jsme již měli velkou převahu,kterou jsme vyjádřili i brankově.Výsledek je zasloužený,celý druhý poločas se hrál na jednu branku.

Branky: 69´Ráliš, 70´a 83´Brzek Roman

Sestava - domácí: Švehlík - Vincour (77´Charvát), Jankaj, Kratochvíla - Janata, Laštovička, Rychtera, Doležal, Novák - Brzek D ( 46´Brzek R), Šulc M (60´Ráliš)

Přidáno: 21.8.2011, 10:45:53 Autor: Petr Hypius

13.8.2011, So | 1. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 5:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

utkání jsme začali dobře a v 20´jsme šli do vedení brankou Doležala po centru Rychtery.Poté jsme přestali hrát a kupili chybu na chybu.Vyvrcholením byla 30´ kdy Charvát našel přihrávkou Václavka a ten vyrovnal.Druhý poločas nestojí ani za komentář.Ačkoli jsme upozornovali na vstup do poločasu vše bylo naopak.Obrana spala ,záloha nebyla schopná nikomu přihrát a útok nám jenom stál.A tak je výsledek pro nás ještě milosrdný jelikož jsme si mohli odvést ještě větší příděl.

Branky: 20´a 70´Doležal

Sestava - hosté: Švehlík - Vincour, Ráliš, Jankaj - Novák (60´Brzek D.), Charvát (84´Pechar), Laštovička, Janata - Dležal, Rychtera, Brzek R.

Přidáno: 14.8.2011, 15:07:39 Autor: Petr Hypius